بهترین سکوهای معاملات سهام در اوز

تصویر نشان دادن میز معاملات سهامتجارت روزانه نیازی به دکل تجارت مجنون با 20 صفحه ندارد. ��


با این حال ، این کار به یک پلت فرم تجارت آنلاین ایمن نیاز دارد که به شما امکان می دهد داده ها را به صورت موثرتر تقسیم کنید.

در طول 3 سال گذشته ، من تعدادی از سیستم عامل های تجارت آنلاین را امتحان کردم. برخی مستقر در استرالیا و برخی مستقر در خارج از کشور.

من تجربیات عالی و همچنین تجربیات بسیار بدی را تجربه کرده ام. از تجارت رمز و تجارت گرفته تا تجارت کلاه های کوچک در ASX ، لیستی از توصیه های برتر من را برای شما جمع آوری کرده ام.

اما قبل از اینکه به گزینه های برتر من بپردازیم. احتمالاً نمی دانید وب سایت درباره امنیت دیجیتال چه نوشتن در مورد سیستم عامل های تجارت آنلاین را انجام می دهد. همانطور که احتمالاً تصور می کنید بین امور مالی آنلاین و امنیت دیجیتال ، همپوشانی زیادی وجود دارد ، به اندازه ای که در طول چند سال نوشتن این وبلاگ من با تعدادی از شرکت های کوچک مالی استرالیا همکاری کرده ام تا به اطلاعات مشتری خود اطمینان دهم.

امنیت دیجیتال هنگام صحبت از طریق تجارت بسیار مهم است.

حساب های مصالحه مسئله بزرگی است که بندرت درباره آن صحبت می شود. با این حساب ، بگذارید نگاهی بیندازیم به برخی ملاحظات دیگر که هنگام تلاش برای یافتن بستر معاملات روزانه باید به آنها توجه داشته باشید..

Guide راهنمای خرید پلتفرم معاملات استرالیا ����

در حالی که همه سیستم عامل های تجاری به طور برابر ایجاد نشده اند ، آنها دارای ویژگی های همپوشانی کافی هستند که می توان ارزیابی عادلانه ای از نقاط قوت و بدهی های مقایسه ای آنها انجام داد..

برای صرفه جویی در مشکل ، ما مناسب بودن آنها را از طریق لنزهای مختلفی که ممکن است یک سرمایه گذار معمولی برای سنجش آنها انجام دهد ، بررسی کرده و ارزیابی کرده ایم ، از جمله با مقایسه هزینه ها ، طیف وسیعی از پیشنهادات متنوع ارائه شده (اعم از تخفیف یا خدمات کامل) ، ویژگی های آنها و ابزار تجارت.

 • آنچه شما اجازه تجارت دارید ✅: در حالی که برخی از سیستم عاملهای تجاری فقط دسترسی به سهام استرالیا را امکان پذیر می کنند ، برخی دیگر فراگیرتر هستند و این امکان را برای تجارت بین المللی و ارزهای ابزارهای پیشرفته تر ، CFD ، فارکس ، شاخص ها و موارد دیگر فراهم می آورد..
 • هزینه های پرداخت شده ✅: تقریبا تمام سیستم عامل های تجارت آنلاین برای استفاده از پلتفرم خود هزینه هایی را پرداخت می کنند. برای معاملات بزرگتر ، برخی به عنوان درصدی از مبلغ تراکنش محاسبه می شوند. این هزینه ها بسته به اینکه چقدر معاملات انجام می شود نیز قیمت دارد.
 • دسترسی به داده ها و تحقیقات بازار ✅: یک سکوی معاملاتی که داده های پویا ، به روز و واقعی را ارائه می دهد که سرمایه گذاران می توانند از آنها برای اطلاعات عملی استفاده کنند ، ارزشمند است..
 • سهولت استفاده ✅: دوست بودن کاربر مهم است ، چه شما یک جانباز سرمایه گذاری کریسمس باشید ، اما اگر هنوز یک بازرگان پشت گوش هستید مرطوب باشید. معاملات بازار سهام به اندازه کافی پیچیده است زیرا بدون اینکه وظیفه ای با توجه به ویژگی های پلتفرم معاملات انجام شود ، سخت تر و دشوارتر است..
 • گزارش ✅: نکته مهم بعدی برای انجام معاملات مؤثر ، ردیابی مؤثر آن تجارت است. یک ابزار گزارش دهی نگه می دارد
 • وام های حاشیه ✅: درست مانند مشاغل ، دسترسی به آن

از جمله عوامل دیگری که باید در نظر گرفته شود امنیت ، آموزش ، پشتیبانی مشتری است.

خلاصه بهترین سیستم عامل های معاملات سهام در استرالیا

BrokerBest ForMobile AppIntl آنلاین. TradingCostsO خط پایین ما
eToro بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی آره آره 8 دلار یادگیری اجتماعی با دنبال کردن دیگران با سوابق سودآوری ، به همراه تجارت رمزنگاری.
بازارهای CMC به طور کلی آره آره 11 دلار مقاوم ، همه کاره ، با پشتیبانی شدید از تجارت محلی و بین المللی.
تجارت سهم IG بهترین پلتفرم معاملات آره آره 8 دلار ارائه دهنده سکوی قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و تأسیس
CommSec بهترین بانک برای معاملات سهام آره آره 10 دلار هیچ هزینه ای برای عدم فعالیت در سهام استرالیا ، کارگزاری ارزان به همراه سهولت پیوند دادن به حساب های CommBank وجود ندارد.
خود سلامت بهترین تجارت با سهام ثابت / ارزانترین واسطه آنلاین آره نه 0 دلار صفر هزینه های در حال انجام و هزینه های کارگزاری مسطح و کم هزینه.

1. بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی - eToro

 • کارگزاری: یا 8.00 دلار یا 0.1٪.
 • نوع کارگزار: فقط آنلاین
 • نام محصول (ها): Platform Trading eToro ، و از CopyPortfolios مانند Top Trader و Market CopyPortfolio استفاده می کند
 • محصولات ASX: سهام
 • بازارهای موجود: 47 جفت ارز جهانی ، شاخص CFD ، کالاهای CFD سهام ، cryptocurrency
 • پشتیبانی: بخش راهنمای وب سایت و چت زنده.

eToro یک پلتفرم تجارت اجتماعی است که برای سرمایه گذاران مبتدی با مدت زمان محدود طراحی شده است. این شرکت با داشتن بیش از پنج میلیون عضو فعال ، بزرگترین شبکه تجارت اجتماعی جهان است.

اگرچه در هیچ بورس اوراق بهادار ذکر نشده است ، eToro خدمات خود را از طریق یک نهاد تنظیم شده توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) به استرالیایی ها ارائه می دهد..

حتی اگر بانک مادر ندارد و گزارش سالانه خود را فاش نمی کند ، eToro به دلیل امنیت اسلحه های استرالیا و انگلیس توسط مقامات عالی رتبه مالی مانند ASIC تنظیم می شود..

تصویر تجارت روزانه با etoroمعرفی تجارت اجتماعی با eToro

تجارت اجتماعی از منظر سرمایه گذاری نسبتاً جدید است. این مفهومی است که به سرمایه گذاران آنلاین امکان می دهد تا با آموختن از آنها و تقلید از اقدامات خود ، رهبری سرمایه گذاران پیشرو را دنبال کنند.

این طاقچه منحصر به فرد که با تمرکز محدود در تجارت اجتماعی و تجارت کپی شده است ، باعث رشد سریع آن شده است. ویژگی متمایز پلتفرم اختصاصی eToro سهولتی است که به آن اجازه می دهد تا یک سرمایه گذار تنها تجارت کپی خود را انجام دهد.

مدل آن به تمایل بسیاری از معامله گران ، به ویژه افراد موفق پیروی از قوانین کنترل ریسک ، کپی شده است. سپس دسترسی و نزدیکی معامله گران حساب های خرده فروشی برای تقلید و تقلید از این استراتژی های تجاری و حتی معاملات موفق ترین سرمایه گذاران روی سکو ، چه به صورت خودکار و چه در زمان واقعی فراهم می کند..

این یک مفهوم کاملاً بی نظیر نیست زیرا سایر کارگزاران معاملات کپی را در درجات مختلفی انجام داده اند. با این حال ، آنچه eToro را از بسته متمایز می کند ، این است که چگونه ارتباطات رسانه های اجتماعی را با مفهوم خود کاملاً ادغام کرده است.

از طرف دیگر ، eToro تجارت CFD ، کالاها ، فارکس و cryptocurrency را با فراهم کردن سرمایه گذاران امکان پیگیری دیگران با سابقه سودآور ، بسیار آسان و راحت می کند..

با این حال ، در حالی که می توانید از فناوری انحصاری CopyTrader its برای ارتباط با سایر معامله گران برای بحث در مورد استراتژی های معاملات استفاده کنید ، و به طور خودکار عملکرد نمونه کارها معاملات خود را کپی کنید ، این تضمینی برای موفقیت متعاقب خود شما نیست. گزارش شده است که 75٪ از حسابهای خرده فروشی CFD هنگام تجارت با eToro از دست می دهند.

این ممکن است کاملاً ایرادی در eToro نباشد ، زیرا تقصیر کافی برای دور زدن وجود دارد ، زیرا CFD ابزارهای پیچیده ای هستند که با خطر زیاد از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند..

با این وجود ، فرصتی که eToro برای شما فراهم می کند تا به بهترین شکل به بهترین معامله گران بپیوندید ، از آنها بیاموزید در حالی که مهارت های خود را محترم می دانید بسیار ارزشمند است..

eToro استرالیا دامنه و تطبیق پذیری زیادی را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد و 47 جفت ارز / نقل قول در بازارهای فارکس در سراسر جهان از جمله ارزهای اصلی مانند EUR / USD به همراه طیف گسترده ای از اگزوتیک ها وجود دارد..

به غیر از شهرت ستاره ای خود برای ارتباطات اجتماعی ، تأثیر رمزنگاری آن نیز بی توجه نبوده و eToro به عنوان بهترین کارگزار رمزنگاری برای سال 2020 شناخته شده است.

ویژگی های اصلی

 • ویژگی تجاری موثر نسخه کپی را ارائه می دهد
 • بزرگترین شبکه تجارت اجتماعی جهان
 • عدم تنوع در فرقه ارزی ، زیرا در حال حاضر فقط USD پشتیبانی می کند
 • فرصت های عالی آموزشی از طریق تجارت کپی ، داده های بازار و اخبار

بهترین بازارها - بازارهای CMC

 • کارگزاری: 11 معامله 11 دلار یا 0.10٪ برای اولین معاملات 10 سرمایه گذار.
 • نوع کارگزار: فقط آنلاین
 • نام محصول (ها):
 • محصولات ASX: گزینه های داد و ستد مبادله ای ، صندوق های مبادله ای با ارز ، سهام ، TRaCRS ، IPO / floats ، ضمانت نامه
 • بازارهای موجود: ASX ، NASDAQ ، NYSE ، بورس سهام هنگ کنگ ، بورس توکیو ، بورس اوراق بهادار لندن ، Euronext ، AMEX و موارد دیگر.
 • پشتیبانی: گپ زنده ، ایمیل و تلفن.

CMC مدتی در بازار بوده است - 30 سال و شمارش - و در این فرایند موقعیت خود را به عنوان یک نیروگاه خدمات بازرگانی تقویت کرده است. این نمایندگی مشتقات دارای دفاتر در مراکز مهم مالی است و طیف گسترده ای از پیشنهادات را از طریق حساب CMC Markets Stockbroking خود و بستر تجاری نسل بعدی خود ارائه می دهد..

بهترین کارگزار آنلاین با ارزش استرالیا با ابزارهای ابتکاری و با قیمت های عالی بسته بندی شده است. این هم چند منظوره و هم منحصر به فرد است و این امکان را برای استرالیا فراهم می کند که بتواند در داخل و بین المللی تجارت کند ، خواه از سهام ، اوراق قرضه ، کالاها ، شاخص ها و یا گزینه های تجارت مبادله ای (ETO)..

عالی برای تجارت هر دو در بازارهای ASX و خارج از کشور

حتی اگر خارج از مرزهای استرالیا قرار نگیرید ، واقعاً یک پیچ و خم بین المللی واقعاً پیچیده است. CMC تجارت آنلاین را با ارزهای خارجی در بازارهای جهانی فراهم می کند ، علاوه بر این ابزارهای پیچیده ای همچون پخش شرط بندی ، قراردادهای اختلاف (CFD) را برای تجار پیشرفته تر فراهم می کند..

در نتیجه ، CMC به طور متوسط ​​سرمایه گذاران استرالیایی را قادر می سازد تا به طیف وسیع تری از محصولات سرمایه گذاری ، چه به صورت محلی و چه در خارج از کشور ، دسترسی داشته باشند..

این طیف گسترده ای از ویژگی های مفید یکی از دلایلی است که CMC داشته است به عنوان کارگزار سال Canstar ، تاج گذاری کرد برای هشت سال گذشته بیشتر سوزاندن شهرت خود به عنوان رهبر کل غیرقابل انکار این واقعیت است که برای جلب رضایت مشتری و ارزش کلی پول نیز موفق به کسب جوایز متعدد صنعت دیگری نیز شده است..

با این گفته ، بررسی های ما برخی از زمینه های نارضایتی مشتری را به دنبال داشته است ، به خصوص در مورد فراهم آوردن برخی امکانات رفاهی که باید یک سکوی معاملاتی از کالیبر خود داشته باشد. همانطور که در زمان این مقاله ، فاقد ویژگی است که به کاربران امکان می دهد در پایان سال مالی ضرر و زیان سود / مالیات را افزایش دهند..

ناامیدی های دیگر در مورد زمان چرخش آنها برای جابجایی مدارک جنجال برانگیز شد. در سمت تلنگر ، کاربران از این واقعیت که ارزانترین تجارت در آنها است استقبال می کنند و با خوشحالی توجه دارند که هنگامی که بیشتر با آن تجارت می کنید ، قیمت تخفیف بیشتری می یابد..

اگر سرعت یک مزیت رقابتی باشد ، CMC Markets آن را به صورت لکه دار می کند. این امکان را برای تجار فراهم می کند معاملات سریع را با کارگزاری کم انجام دهید, همراه با طیف وسیعی از ابزار تحقیق یکپارچه.

CMC شاید برای حساب CMC Classics نیز برای یک جایزه گاه معامله گر در نظر گرفته شود. برای سرمایه گذاران تعیین شده که کمتر از 10 بار در ماه تجارت می کنند ، فقط هزینه دارد 11 دلار یا 0.1٪ در هر تجارت, هر مقدار بیشتر باشد.

اگر در این دسته از بازرگانی های تجاری قرار بگیرید ، از مخزن قابل توجه منابع آموزشی آن مانند فیلم ها ، کتاب های الکترونیکی ، پادکست ها و مقالات نیز قدردانی خواهید کرد..

جدا از مجموعه چشمگیر منابع ، حساب سرمایه گذار فعال CMC با افزودن یک مرکز پشتیبانی محلی متخصص ، سطح عمیق تری از خدمات پیشرو در بازار را نیز فراهم می کند. این حساب با نسخه حرفه ای پلتفرم CMC ارائه می شود و برای کسانی که هر ماه 30 معامله انجام می دهند با هزینه 9.90 دلار یا 0.08٪ برای هر تجارت طراحی شده است ، هر کدام که بیشتر باشد.

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • داده های بازار که به روز است
 • تجارت چند کانال
 • برای کمک به خطر پرچین انواع سفارش دهید
 • 3 گزینه عضویت آن ، انواع حساب را به Classic ، Active Investor و Premium Trader متنوع می سازد تا خطرات شما را مهار کند.
  • کلاسیک - این سکوی استاندارد CMC Market است که عمدتاً از کارمزد کم برخوردار است اما دارای یکسری ویژگیهای مفید در یک پلتفرم کلاس جهانی است.
  • سرمایه گذار فعال - علاوه بر گزارشات تحقیق eScreener ، کلیه ویژگی های کلاسیک ، به علاوه دسترسی رایگان به ایمیل های روزانه که دارای تجزیه و تحلیل فنی و داده هستند.
  • معامله گر حق بیمه - کلیه ویژگی های سرمایه گذار فعال علاوه بر دسترسی اختصاصی به رویدادهای CMC Premium Client و منابع آموزشی ، مالیات رایگان و گزارش نمونه کارها.
 • ارائه دهنده برنده جایزه با طیف گسترده ای از گزینه های معاملاتی با مجموعه کامل گزینه های سرمایه گذاری از سهام گرفته تا صندوق های مدیریت شده.

بهترین پلتفرم معاملاتی - IG Stock Trading

 • کارگزاری: یا 8.00 دلار یا 0.1٪.
 • نوع کارگزار: فقط آنلاین
 • نام محصول (ها):
 • محصولات ASX: سهام
 • بازارهای موجود: ASX ، بورس اوراق بهادار لندن ، AMEX ، NASDAQ ، NYSE
 • پشتیبانی: گپ زنده ، ایمیل و تلفن.

چرا با IG معامله کنید?

خوب ، موارد زیادی برای آن پیش می رود ، یعنی: این یک ارائه دهنده مستقر است که در سال 1974 تأسیس شده و دارای یک سکوی عالی عالی برای تجارت است که قادر است با هر رهبر صنعت ، مخصوصاً برنامه تلفن همراه خود ، به انگشت پا برود. دارای یکی از جامع ترین بسته های نمودار در میان همه کارگزاران است.

این ارائه دهنده تجارت جهانی آنلاین با شارژ برخی از کمترین هزینه های کارگزاری برای معاملات سهم استرالیا ، یک شهرت کامل ایجاد کرده است: 8.00 دلار یا 0.1٪ در هر تجارت ، هر رقم بیشتر است.

علاوه بر چشم پوشی از هزینه ماهانه ، برخلاف اکثر سکوهای معاملاتی ، با تحریک معامله گران با امتیاز آزاد قانتس با هر تجارت ، گلدان را نیز شیرین می کند..

تجارت سهم IG از طریق سیستم عامل های بصری و برنامه های بصری این امکان را به شما می دهد که سهام خود را با قیمت بسیار کمتر و از طیف گسترده ای از بازارهای بین المللی خریداری و فروش کنید. این وسعت بسیار گسترده است و به کاربران خود امکان دسترسی به سهام استرالیا را فراهم می کند ، به علاوه فرصتی برای تجارت بیش از 11000 سهام بین المللی با 10 دلار در هر تجارت و نرخ ارز فقط 0.3٪.

UX عالی و طراحی برای تجارت روزانه

در حالی که مقرون به صرفه بودن و قابلیت اطمینان در درجه اول آن چیزی است که برای آن شناخته شده است ، تجربه خرید و فروش مشترک آن قابل توجه است ، ماهرانه با ابزارهای تجاری عالی ترکیب شده است..

IG یک تجربه سازگار و یکپارچه برای کاربر پسند در سکوی تجاری خود ارائه می دهد که به برنامه تلفن همراه خود گسترش می یابد. اینها شامل ویژگی های عالی تجزیه و تحلیل فنی ، همراه با مکانیسم های غربالگری و نمودار می باشد.

این پلت فرم معاملاتی ، تحقیقات بنیادی را با ویژگی ها و ابزارهای شخص ثالث ، مانند تجارت مرکزی و نمودار خودکار ، ترکیب می کند. این هدفها به تجارب ارزنده و ارزشمندی برای معامله گران جهت انجام معاملات بهتر ، بخصوص برای مبتدیان ، ارائه می دهد.

صحبت از معامله گران جدید و مبتدی ، IG همچنین شامل یک بخش آموزش استثنایی است که وبینارهای هفتگی ، دوره های معاملاتی و جلسات زنده را فراهم می کند. به آکادمی IG آن از طریق وب سایت یا برنامه تلفن همراه قابل دسترسی است.

آکادمی IG با دوره های معاملاتی که به راحتی بصورت آنلاین قابل دسترسی است و تمام سطوح تجارت را شامل می شود ، پر شده است. وبینارهای هفتگی به همراه جلسات زنده که هر روز هفته ارائه می شود وجود دارد. این دوره ها برای صرفه جویی در وقت طراحی شده اند و می توانند در مدت زمان مناسب هضم شوند ، که معمولاً بین 20 تا 85 دقیقه طول می کشد.

IG به سرمایه گذاران امکان می دهد بیش از 9000 سهم را در 19 صرافی بین المللی ، ETF ، اعتماد سرمایه گذاری و صندوق ها مبادله کنند.

ویژگی های اصلی

 • FX و نرخ کارگزاری ارزان
 • ارائه دهنده محترم
 • امتیازات Qantas را به عنوان مشوق ارائه می دهد
 • تجارت سهم استرالیا و بین المللی را هم ارائه می دهد

بهترین بانک برای تجارت سهام - CommSec.

 • کارگزاری: 10 دلار.
 • نوع کارگزار: فقط آنلاین
 • نام محصول (ها): حساب معاملات سهام اشتراکی CommSec.
 • محصولات ASX: گزینه های صادر شده شرکت ، سهام ، ضمانت موقوفه ، ضمانت اقساطی ، IPO / floats.
 • بازارهای موجود: ASX ، AMEX ، NASDAQ ، NYSE
 • پشتیبانی: ایمیل و تلفن.

CommSec یکی از بزرگترین کارگزاران آنلاین در استرالیا ، کاملاً متعلق به بانک مشترک المنافع است و به عنوان بازوی تجارت خود فعالیت می کند. با این حال ، برای افتتاح حساب بازرگانی اشتراک گذاری CommSec ، لازم نیست مشتری بانک مشترک المنافع باشید.

این مارک معتبر با دسترسی به 25 صرافی در سراسر جهان در معرض تجارت در بازارهای بین المللی است. این سیستم دارای یک مکانیسم ثبت نام ساده است که به شما امکان می دهد تا در اسرع وقت به روز و در حال اجرا باشید ، شاید در حدود 5 دقیقه از زمان ثبت نام معامله کنید..

در حالی که هزینه های معاملات سهام آن گران است ، CommSEC تلاش می کند با ارائه انواع ارزشمندی از ابزارهای معاملاتی و تحقیقات بازار از جمله ابزارهای خبری و نظارت بر داده ها ، این امر را متعادل کند. علاوه بر این ، هیچ هزینه ای برای عدم فعالیت ندارد.

با راه اندازی CommSec Pocket ، یک برنامه جدید با سرمایه گذاری خرد که باعث صرفه جویی در سرمایه گذاری می شود ، CommSec در حال رهبری نوآوری است,.

CommSec Pocket به شما امکان می دهد سرمایه گذاری ساده ای را در هر کجا و در هر زمان انجام دهید و به شما امکان می دهد تا با حداقل 50 دلار سرمایه گذاری کنید. این سرمایه گذاری خرد علاوه بر حداقل نیاز سرمایه گذاری کم ، سرمایه گذاران جدید را با هزینه های کارگزاری بسیار رقابتی نیز هدف قرار می دهد.

هزینه کارگزاری CommSec Pocket فقط از 2 دلار شروع می شود ، که مطلوب با حداقل سرمایه گذاری معمولی 500 دلار ارائه شده توسط اکثر سیستم عامل های تجاری برای معاملات سهم و کارگزاری حدود 10 تا 25 دلار است. از آنجا که این موضوع روی پس اندازانی است که هنوز جهشی برای سرمایه گذاری درنظر نگرفته اند ، لیستی از صندوق های داد و ستد مبادله شده (ETF) را با فرمت قابل فهم تهیه می کند..

با این حال ، معایب آن شامل عدم پشتیبانی چت زنده و شارژ برای خدمات نمودار نمودار WebIRESS است. که می تواند با یک حساب سرمایه گذاری مستقیم مشترک المنافع (CDIA) جفت و متحد شود,

قیمت ها و داده های به روز در بازار توسط حساب معاملات سهام CommSec امکان پذیر است ، که این موارد را در زمان واقعی رخ می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد که به فیلم ها ، گزارش ها و تجزیه و تحلیل های تحلیلگران CommSec مستقیماً در بستر آن دسترسی پیدا کنید.

این مرکز بینش برای پشتیبانی از تمام سطوح مهارت از طریق تجزیه و تحلیل جامع توسط تیمی از تحلیلگران بازار و اقتصاددانان طراحی شده است.

این بینش های آموزشی به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که مهارت های خود را در طول مسیر توسعه دهند و با سنگ تیز کنند. صحبت از تجارت در این راه ، برنامه رایگان Equity CommSec به شما امکان می دهد در هر کجا که هستید در صدر بازار باشید و هر زمان که دوست دارید.

ویژگی های اصلی

 • ورود به سیستم Single Commonwealth Bank - این ورود تنها یک رابط یکپارچه را فراهم می کند که امکان جابجایی بین CommSec و NetBank را فراهم می کند که به یکپارچه سازی تمام امور مالی شما در یک مکان کمک می کند. شما نیاز به ایجاد یک حساب تراکنش حساب سرمایه گذاری مستقیم مشترک المنافع (CDIA) دارید.
 • این سرمایه گذاران تازه کار و مبتدی و پیشرفته را از طریق مجموعه ای قوی از ویژگی هایی که به طور هم زمان ساده برای درک هر دو طبقه ساده است ، در خود جای می دهد..
 • قیمت ها ، اخبار و تحقیقات ارائه شده در زمان واقعی: تلاش خوبی صورت گرفته است تا سرمایه گذاران به روز شوند تا به روز رسانی های روزانه و تفسیر زنده از جانب کارشناسان صنعت با جدیدترین اخبار از بازارهای سرمایه گذاری استرالیا.
 • حداقل شرط معاملاتی برای حساب استاندارد سهام استرالیا تحمیل نشده است.
 • هیچ هزینه ای برای عدم فعالیت ندارد.
 • هزینه کارگزاری برای معاملات بیش از 1000 دلار تمایل به بالا دارد.
 • برنامه CommSec Pocket 7 گزینه سرمایه گذاری ساده را برای انتخاب از جمله موارد زیر ارائه می دهد: Aussie Top 200، Global 100، Markets Markets، Aussie Dividends، Tech Savvy، Leader Leadership و Wise Health

بهترین تجارت با سهام ثابت / ارزانترین کارگزار آنلاین - SelfWealth

 • کارگزاری: 9،50 دلار.
 • نوع کارگزار: فقط آنلاین
 • نام محصول (ها): حساب معاملات سهام اشتراکی CommSec.
 • محصولات ASX: فقط سهام.
 • بازارهای موجود: ASX
 • پشتیبانی: چت زنده و ایمیل.

SelfWealth خود را ارزانترین واسطه آنلاین آنلاین استرالیا می داند و جوایز دارد که از ادعای خود حمایت کند. جدا از شجره نامه برنده جایزه ، (Magazine Money آن را به مدت سه سال پشت سر هم با دریافت بهترین بهترین جوایز ارزان ترین کارگزار آنلاین تاج گذاری کرده است) یک ابزار تجارت آنلاین و موبایل استثنایی را ایجاد کرده است که ارزش پول را برای سرمایه گذاران فراهم می کند..

جایزه دیگر این سالها شامل نامگذاری به عنوان بهترین حساب معاملاتی سهامداران Finder برای سهام استرالیا (2019) ، جایزه Fintech Business of the Year (2016) برای سهولت در پلت فرم آنلاین خود ، و چندین مورد برای نوآوری نرم افزار در جوایز تجاری استرالیا ( 2016 و 2017).

SelfWealth به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا سهام خود را با کارگزاری مسطح 9.50 دلار در هر تجارت خریداری و بفروشند. با این حال ، فراخوان شفاف سازی آنها این است كه به اعضای خود كمك كنید بدون بازده كمسیون های پرداخت ، بازده خود را بدست آورند.

شفافیت هزینه های معامله ای که آنها ارائه می دهند ، بدون وجود کمیسیون پنهان ، بخش عظیمی از درخواست تجدیدنظر در SelfWealth است. یکی دیگر از دلایل جدید این سیاست این است که سرمایه گذاران می توانند حتی قبل از تصدی مقام ، هزینه معاملات خود را به راحتی پیش بینی کنند.

این به گونه‌ای طراحی شده است که به کاربران پلتفرم خود امکان تصمیم گیری آگاهانه راجع به اینکه آیا SelfWealth برای شرایط خاص خود مناسب است یا نه ، طراحی شده است..

با به اشتراک گذاشتن برخی از شباهت ها با ویژگی تجارت eToro ، تجارت خود از ابتدای آن مفهوم سازی شد تا سرمایه گذاران انفرادی بتوانند با معیار گذاشتن سبد شخصی خود در برابر سرمایه گذاران متفکر ، یک سبد هدف را بسازند تا بتوانند از نحوه تجارت خود آگاه شوند..

سرمایه گذاران که به دنبال ایده های دیگر سرمایه گذاران هستند و بر عملکرد همسالان خود نظارت دارند ، به این معناست که مانع از شک و تردید در مورد کیفیت ایده های سهام ارائه شده به سرمایه گذاران می شوند.

SelfWealth دو محصول را ارائه می دهد ، یعنی SelfWealth IntelligENCE و TRADING SelfWealth.

معاملات کپی فوق الذکر توسط SelfWealth INTELLIGENCE تسهیل می شود ، که مجموعه ای از ابزارها را برای تسهیل معیار یک حساب کاربری در مقابل عملکرد سرمایه گذاران با فکر مشابه فراهم می کند. این شامل ویژگی هایی است که امکان اندازه گیری عملکرد مقایسه ای و ریسک یک نمونه کارها را به همراه امکان بررسی سهام های برجسته فراهم می آورد.

از طرف دیگر ، SelfWealth TRADING توانایی سرمایه گذاری سهامداران را با قیمتی رقابتی اعطا می کند. بدون در نظر گرفتن اندازه تجارت ، هزینه مسطح 9.50 دلار را اعمال می کند ، در نتیجه مزایای مشخصی را برای همه سرمایه گذاران فراهم می کند ، اما به ویژه کسانی که در حال خرید و فروش بسته های بزرگ سهام هستند.

متأسفانه ، افرادی در SelfWealth که می خواهند سبد سهام خود را با کرایه جهانی بیشتری گسترش دهند ، دچار مشکل شده اند زیرا هیچ تجارت بین المللی بین المللی در دسترس نیست.

با این حال ، وسعت مواد آموزنده نفس هوای تازه است ، زیرا SelfWealth علاوه بر سهام برتر روز ، امکان مشاهده عملکرد روزانه و درآمد تخمینی شما را نیز فراهم می کند..

این پلتفرم همچنین SafetyRating و WealthScore را منتشر می کند. نمره SafetyRating این امکان را به شما می دهد که بدانید سبد شما متنوع است ، در حالی که WealthScor بیانگر سلامت نمونه کارها است.

ویژگی های اصلی

 • شفافیت هزینه ها از طریق کارگزاری روشن ، ثابت و با هزینه مسطح: بر خلاف سیستم عامل هایی مانند CommSec که هرگونه تجارت بالاتر از 1000 دلار معمولاً برای شما 20 دلار هزینه خواهد داشت. علاوه بر این ، شما سهام خود را مستقیماً در اختیار دارید بدون اینکه آنها از طرف شما تحت بازداشت قرار گیرند.
 • ارزان ترین در استرالیا بدون هزینه و هزینه حساب پنهان: SelfWealth هزینه حساب ماهانه ، هزینه خواب و کمسیون مخفی را نمی پردازد. این تضمین می کند که بخش عمده ای از تلاش تجاری خود به شما تعلق می گیرد.
 • دسترسی به داده های بازار زنده رایگان در دسترس اعضای
 • ابزارهای تحقیق بورس و داده های قدرتمند جامعه که می توانید آنها را محک بزنید و یاد بگیرید
 • حداقل تعادل مورد نیاز نیست.
 • هیچ کمیسیون هزینه ای ندارد

قوانین تجارت سهام استرالیا

در هر کشور قوانین و مقررات مربوط به معاملات مالی به ویژه در مورد فعالیتهای پرخطر و بی ثبات مانند تجارت آنلاین وجود دارد. استرالیا نیز از این قاعده مستثنا نیست ، بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) قوانین عملیاتی را برای محافظت از سرمایه گذاران و حفظ حسن نیت و اعتماد به نفس در بازار حفظ کرده است..

بخش عمده ای از قوانین و مقررات مربوط به اوراق بهادار استرالیا حول افشای اجباری و رفتار اجباری است. این موارد تا حد زیادی برای جلوگیری از شیوه های نادرست مرتبط با معاملات تقلب ، تجارت کاذب و تجارت خودی ایجاد شده است.

بیشتر آنچه ما ارائه داده ایم نسخه خلاصه و به شدت خلاصه شده است. برای به دست آوردن یک نگاه جامع به قوانین کامل ASX ، اینجا را کلیک کنید.

قوانین عملیاتی ASX

دستورالعمل ها و مقررات مختلفی وجود دارد كه در دفترچه راهنماي عملكرد ASX كدگذاري شده است ، اما به دليل زمان و مكان ما فقط بر روي تعداد انگشت شماري كه براي دسترسي به بازار استراليا اساسي است ، تمركز مي كنيم ، و قوانين كلي و تجاري را نيز فراهم مي كنيم..

دسترسی به بازار استرالیا

سه دسته گسترده ای که ASX برای مشخص کردن بازیگران یا شرکت کنندگان در بازار در رابطه با محصولات بازار ASX استفاده می کند ، این است که آنها را به عنوان یک شرکت کننده در بازار ، معامله گر اصلی یا بازاریاب مشخص کنید..

با توجه به سیستم عامل های معاملاتی ، پیام ها فقط توسط شخصی که به عنوان یک شرکت کننده بازاریابی مشخص شده است می توانند وارد سکو شوند.

برای دستیابی به مشروعیت دسترسی به بازار استرالیا به عنوان یک شرکت کننده در بازار ، یک سرمایه گذار بالقوه ابتدا باید درخواست خود را در "فرم تهیه شده توسط ASX ارائه کند و ASX راضی کند که" هر یک از معیارهای زیر را رعایت کند (این یک لیست کوتاه است ، بنابراین برای شرایط کامل و ضوابط ، به اینجا بروید:

 • دارای مجوز خدمات مالی استرالیا که به دارنده اجازه می دهد به عنوان یک شرکت کننده در بازار فعالیت کند.
 • منابع کافی و لازم را برای انجام وظایف مورد نیاز طبق قوانین ASX در اختیار داشته باشید.
 • از منابع و فرآيندهاي كافي براي جلوگيري از بروز هرگونه حادثه ، چه با عمل و چه عدم تحقيقاتي كه منجر به عادلانه و منظم بودن محصول نمي شود برخوردار باشد.
 • فردی با صداقت تجاری باشید.

نحوه نگارش قد و قلم ، آشکار می شود که معیارهای تجارت شریک / شرکت کننده نقش شرکت کننده در بازار را فرض می کند..

افرادی که مایل به تبدیل شدن به یک مشارکت بازرگانی در بستر معاملات ASX هستند باید به این نهاد ثابت کنند که متقاضی توانایی حفظ دانش و ظرفیت فنی مورد نیاز برای اجرای مجوز تجارت مورد درخواست را دارد..

قوانین تجارت

برای اطمینان از عملکرد صاف و منظم بازار ASX ، قوانین تجارت ضروری است. این قوانین مواردی از قبیل چگونگی حفظ بازارهای منصفانه و منظم ، رسیدگی به درخواستهای لغو تجارت ، ارتباط با پلت فرم و غیره را در بر می گیرد..

چند قانون تجارت در زیر ذکر شده است:

 • بازارهای عادلانه و منظم: تمام پیام های داد و ستد باید دقت جزئیات را منعکس کنند. این شرکت کننده بازرگانی است که وظیفه حفظ صداقت و موفقیت های ارتباطی را بر عهده دارد.
  • اگر یک پیام تجاری تعبیه شده با شناسه منحصر به فرد یک شرکت کننده بازرگانی ارسال شود ، شرکت کننده تجارت مسئولیت آن پیام را به عهده دارد زیرا سیستم فرض می کند که توسط مشارکت معاملاتی ارسال شده است.
  • ASX ممکن است هرگونه اقدام لازم را برای اطمینان از اینکه بازار برای یکی از محصولات بیشتر منصفانه ، عادلانه ، منظم و شفاف است ، انجام دهد ، اما به موارد زیر محدود نمی شود:
   • لغو یا اصلاح یک معامله
   • تعلیق یا متوقف کردن معاملات در یک یا چند محصول برای هر دوره زمانی که برای اصلاح مشکل اساسی ضروری تلقی شود
   • راهنمایی یک شرکت کننده در بازار را برای انجام یا عدم انجام یک دوره خاص از اقدام در ارتباط با بازارهای آسیب دیده.
   • کارگردانی این که محصولات را با قیمتی غیر از مقررات تنظیم شده ، تحت شرایطی که ASX تعیین می کند ، تسویه کنند.
  • یک شرکت کننده در بازار نمی تواند:
   • از نقص و یا خرابی سیستم ها یا رویه های معاملات ASX استفاده کنید یا سوء استفاده کنید.
   • هر کاری انجام دهید یا اقدامی انجام دهید که منجر به یک بازار عادلانه و منظم نشود.
 • نقص فنی: در شرایطی که دسترسی به یک بستر معاملات به دلیل نقص سیستم یا ارتباطات مختل شده یا تحت تأثیر قرار می گیرد ، ممکن است ASX تصمیم بگیرد
  • محدودیت هایی مانند جلسه را اعمال کنید که در رابطه با محصول مناسب می داند
  • معاملات یک یا چند محصول تحت تأثیر را متوقف یا محدود کنید.
  • ASX سایر اقدامات لازم را برای بهبود اوضاع انجام خواهد داد.

یافتن بستر معاملات برتر

معاملات بورس یکی از برجسته ترین اختراعات سرمایه داری است که به سرمایه گذاران به ویژه معامله گران فعال اجازه می دهد تا سهام سایر مالکیت ها را در مشاغل دیگر بگیرند و از آن استفاده کنند. بهترین سیستم عامل های معاملات سهام در استرالیا به شما امکان می دهند این کار را یکپارچه و با حداقل دردسر انجام دهید در حالی که منابعی را در اختیار شما قرار می دهید تا در طی راه آگاهانه ترین تصمیمات را بگیرید..

اگر می خواهید سهام بخرید ، به خصوص با انجام معاملات خود ، پس باید یک بستر معاملاتی سهام داشته باشید که انعطاف پذیری و ابزار لازم برای موفقیت را فراهم کند..

اگر در حال حاضر یک سرمایه گذار فعال هستید ، احتمالاً ایده خوبی راجع به آنچه در یک پلت فرم کارگزاری می خواهید ، مانند "هزینه های کم ، تحقیق در زمینه حق بیمه ، ابزارهای استراتژی نوآورانه و یک بستر جامع تجارت" دارید.

رشد پذیرش تلفن همراه در عرصه مالی همچنین بدان معنی است که هم اکنون می توانید حساب کارگزاری خود را از یک بستر آنلاین تجارت کنید.

در حالی که این امر مزایایی از قبیل ارائه تجربیات آموزشی بیشتر ، ابزار جامع نمودار برای معامله گران روز و تنوع گسترده ای از انواع سفارش برای معامله گران گزینه را افزایش داده است ، با این وجود با تحریک انواع مختلف کالاهای مختلف ، لایه دیگری از پیچیدگی را اضافه کرده است..

بنابراین ، در حالی که چندین بستر تجاری برای استرالیایی ها وجود دارد که به دنبال تجارت سهام هستند ، با این وفور می توان چالش یافتن بستر مناسب تجارت را بر اساس اولویت های فردی ایجاد کرد..

این امر به ویژه در صورتی که یک سرمایه گذار جدید باشید ، اهمیت دارد ، جایی که حساب کارگزاری صحیح بسیار بیشتر از سکو برای قرار دادن معاملات است..

بهترین سیستم عامل های تجاری پایه و اساس سرمایه گذاری خوبی را ارائه می دهند و ساخته شده اند تا بتوانند به عنوان یک خلبان همکار نمونه کارها در طول زندگی فعالیت کنند.

آنها یک سیستم عامل سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل یکپارچه هستند که فرصت هایی برای تدریس را فراهم می کنند ، و حتی به عنوان مهارت های خود ، استراتژی بالغ و تکامل را توصیه می کنند..

بهترین ها بر اهمیت داشتن ابزارهای مناسب برای تصمیم گیری آگاهانه تأکید می کنند ، بنابراین ویژگی هایی را در خود جای می دهند که به بازرگانان هم سطح بالایی دارند و هم دانه ای از عملکرد بازار..

به طور خلاصه ، در مقایسه سیستم عامل های تجاری چیزهای زیادی باید مورد توجه قرار گیرد و ما آنها را در طبقه بندی ما از بهترین سکوهای معاملات سهام در استرالیا تقطیر کرده ایم..

معاملات بورس از زمانی آغاز شده است که تنها راه سرمایه گذاری در سهام از طریق کارگزاران سهام دارای مجوز بود که تنها واسطه هایی بودند که مجاز به انجام معاملات از طرف شما بودند. اما این پیشرفت در کنار آن فوریت یافتن بسترهای نرم افزاری را فراهم کرده است که بهترین مزیت استراتژیک را برای نوع تجارت شما فراهم می کند.

در حالی که هنگام انتخاب یک تجارت آنلاین موارد زیادی باید مورد توجه قرار گیرد ، همه این مسئله به شما نشان می دهد که قصد دارید در نهایت از این بستر استفاده کنید. برای سوراخ کردن مه سردرگمی و شفاف سازی ، به خصوص برای مبتدیان که تازه شروع به کار می کنند ، چندین سؤال وجود دارد که شما باید بپرسید.

از لحاظ تنوع پرتفوی خود ، آیا شما فقط سهام محلی استرالیا یا جهانی خریداری می کنید؟ آیا شما یک سرمایه گذار باهوش ، پیشرفته هستید یا یک مبتدی هستید که فقط پاهای خود را درون آب فرو می کنید?

پاسخ های Clearcut به این سؤالات به شما در روشن شدن نیازهای شما کمک می کند و نوع سکوی معاملاتی را که بیشترین سود را در حمایت از آنها خواهد داشت تعیین می کند..

نتیجه

سرمایه گذاری در سهام به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی کلی ایجاد ثروت در هر معامله گر در نظر گرفته می شود. برای معامله گران فعال در تلاش برای ضرب و شتم بازار ، مهم است که از ویژگی های مورد نظر خود در یک کارگزاری ایده های روشنی داشته باشید ، مانند استراتژی نوآورانه ، ابزارهای جامع ، تحقیقات برتر و هزینه کم..

در انتخاب واسطه آنلاین می توان تجارتهایی انجام داد ، اما بهترین نژادها می توانند مزایای رقابتی حیاتی را برای نوع معامله گر مورد نظر خود ارائه دهند..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me