بهترین کارتهای اعتباری در استرالیا

تصویر نشانگر کیف پول کارت اعتباریدر طی 4 سال گذشته من به انواع مختلف کارت های اعتباری تبدیل شده ام. کیف پول من از اندازه معمولی به یکی از آن آجرهای بزرگ منتقل شده است که به سختی می توانید در جیب خود جا دهید.


سورتا این را دوست دارد ... اما با پول کمتری ��

و اگرچه ما Aussies ممکن است از پاداش های ثبت نام چشمگیر برخوردار نباشد که از طرف دوستان ما در ایالات متحده لذت می برند ، من به دنبال پیدا کردن برخی از پیشنهادات واقعاً شگفت انگیز به نظر بالا و پایین رسیده ام..

در طول راه ، من چیزهای زیادی راجع به چگونگی به دست آوردن بهترین نرخ ، چگونگی جلوگیری از هزینه و همچنین به اندازه کافی خوش شانس برای مسافرت بیشتر در نقاطی در چهار سال گذشته آموخته ام..

من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که چندین فضای کسب و کار مبتنی بر وب را در فضای امنیتی شروع کنم و پرداخت های دیجیتال چیزی بوده است که من چیزهای زیادی را یاد گرفته ام.

چگونه این کارتها را رتبه بندی کردم

به استثنای WestPac Black ، من از همه کارتها در این بررسی استفاده کردم. کسی تصور می کند که هزینه ، امتیاز و ضربات برگشتی برای بیشتر این محصولات عادلانه خواهد بود اما این طور نیست.

برخی از این کارتها درمورد هزینه ها ، بازپرداخت و پرداخت بهره بسیار متفاوت است. من تمام تلاش خود را کرده ام تا داده ها را برای همه مرتب سازی کنم و به شما کمک کنم چاپ خوب و مضحک طولانی روی هر برنامه کارت را درک کنید (البته من می دانم که شما قصد خواندن آن را ندارید)..

این صفحه کار در حال انجام است اما من برای هر گونه پیشنهاد اضافی باز هستم. با تشکر از همه!

Contents

کارتهای اعتباری مختلف برای نیازهای مختلف

همانطور که قبلاً ذکر کردم کارتها برابر نیستند ، و آنچه در مورد کارت اعتباری که حمل می کنید نمی دانید می تواند به شما آسیب برساند.

بانکها و صادرکنندگان کارت علاوه بر هدف قرار دادن مشخصات مشتری خاص ، از این خصوصیات برای متمایز کردن خود از رقابت خود استفاده می کنند.

به عبارت دیگر, هر کارت دارای بازار طاقچه ای است که در آن تخصص دارد. با توجه به این موضوع ، صادرکنندگان کارت ، محصولات خود را طراحی می کنند تا برای مشتریان هدفمند مورد پسند واقع شوند. در بخش زیر - سعی کردم آنها را بر اساس طبقه بندی مرتب کنم.

بنابراین ، مسئولیت شما به عنوان مشتری پیدا کردن کارت در بین کثرت ارائه شده است که شما را قادر می سازد از هزینه های خود استفاده کنید تا به خاطر سبک زندگی که از آن لذت می برید پاداش بگیرید. به عبارت ساده تر ، انتخاب یک کارت اعتباری که به جای اینکه علیه شما باشد ، برای شما مؤثر خواهد بود.

این همان چیزی است که هدف اصلی این کارت اعتباری استرالیا است. ما متنفریم از اینکه شما را ساده تغییر می دهد به دلیل عدم موفقیت در انتخاب کارت مناسب بر اساس جاهلیت ، متنفر هستیم.

پیدا کردن کارت اعتباری ایده آل برای خودتان

علاوه بر این ، با داشتن تعداد زیادی کارت اعتباری در بازار ، کارتهای یک اندازه مناسب برای همه وجود ندارد.

برای بهتر شدن به شما ، ما یک نمایش عمیق را برای شما نوشتیم که کدام کارت را بهترین نژاد آنها می دانیم ، همراه با دلایلی که باعث جذابیت هر یک از آنها می شود.

در زیر ، تقسیم بندی دسته بندی هایی که برای طبقه بندی کارتهای اعتباری در استرالیا انجام دادیم ، آورده شده است. آن را به عنوان یک طرح کلی و یک لیست مرجع در نظر بگیرید ، بنابراین با کلیک کردن روی یک مورد ، به هر مورد دیگری پرش کنید.

کارت اعتباری برای امتیاز
کارت اعتباری برای امتیاز

کارت اعتباری کارت ویزیت
کسب و کار

نقاط قانتاس
نقاط قانتاس

کارت مسافرتی
مسافرت رفتن

کارت جایزه
جایزه

کارت سرعت
سرعت

بدون بهره
بدون بهره

نقل و انتقالات موجودی
نقل و انتقالات موجودی

بدون هزینه سالانه
بدون هزینه سالانه

کارت بهره
کم علاقه

افشای: حریم خصوصی استرالیا با پشتیبانی جامعه است. ممکن است هنگام ورود به کارت اعتباری از طریق این پست یک کمیسیون کسب کنیم. من از آن پول برای پرداخت هزینه های نگهداری این سایت استفاده می کنم و همچنین از تحقیقات و پشتیبانی های بیشتر برای استرالیایی هایی که درباره حریم شخصی دیجیتال یاد می گیرند پشتیبانی می کنم. حریم خصوصی استرالیا حامی فعال چندین گروه حمایت از حریم خصوصی از جمله بنیاد الکترونیکی مرزها و MAP است. بیشتر بدانید.

شروع کار - اگر هنوز هم به این اطلاعات احتیاج دارید ، حتی اگر مبتدی هم نباشید:

ما یک بخش شروع کار را برای کمک به کسانی که تازه با کارت های اعتباری شروع می کنند ، برای کمک به خود با نحوه کارکرد کارتهای اعتباری ، درج کرده ایم. در این بخش ، ما توضیح می دهیم که کارتهای اعتباری چگونه کار می کنند ، چگونه تاریخ اعتباری شما طی می شود تا نمرات اعتباری شما ، انواع کارتهای اعتباری موجود را تعیین کنید ، از جمله دیگر.

از آنجا که آن را برای مبتدیان هدف قرار داده است ، در صورت تمایل به بخش هایی که بیشتر به نیازهای شما مربوط می شوند بروید.

با این حال ، هنوز هم می تواند به عنوان یک دوره تازه ساز برای کسانی که می خواهند دانش خود را در مورد اصول کارتهای اعتباری به روز کنند ، انجام دهند.

نوش جان!

بهترین 3 کارت اعتباری به طور کلی (استرالیا)

کارت هایی که آن را به این بهترین گروه کلی تبدیل کردند لزوماً انتخاب نشده اند زیرا آنها رهبران برجسته در هر ویژگی یا ویژگی واحد بودند (هرچند که تقریباً همه از جوایز مستقل جوایز کسب کردند).

آنها در اینجا حضور دارند زیرا ترکیبی قدرتمند از یک نسبت سود-هزینه با ارزش بالا ، همراه با بازیگران پشتیبان و راحتی دارند که آنها را از گله جدا می کند..

1. کارت پلاتین سرعت بالا American Express

نرخ خرید: 20.74٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: $ 375 p.a.

هزینه پرداخت دیرهنگام: 30 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. برای 12 ماه اولیه با 1٪ هزینه انتقال.

این کارت طراحی شده توسط مسافر نمونه اولیه در ذهن است. اگر مجبور هستید به طور مکرر برای شغل یا تفریحی مسافرت کنید و درآمد نسبتاً قابل خرج و توانایی درآمد داشته باشید ، باید از فرصت استفاده کنید تا این کارت را بدست آورید..

کسب امتیاز سرعت

این لیست را تغییر داد زیرا جدا از ارائه یکی از بالاترین نرخ های امتیاز برای سرعت ، هنوز هم چیزهای زیادی برای آن پیش می رود. لیست جعبه ها شامل است دو بازگشت اقتصادی پروازهای داخلی با ویرجین استرالیا هر سال ، علاوه بر بازدیدهای سالن از ویرجین استرالیا. سالن American Express نیز در بسته پاداش ها قرار دارد که شرایط مشابه آن اعمال می شود.

برای هر دلار که یک دارنده کارت خرج می کند ، 2.25 امتیاز سرعت کسب می کند. این به شرح زیر است: 1.25 امتیاز سرعت به ازای هر دلار خرج شده بدست می آید. تنها استثناء آژانسهای دولتی در استرالیا است که نرخ بازده در آن 0.5 امتیاز در هر 1 دلار است.

اگر خریدها با ویرجین استرالیا انجام شده است ، پس از هر دلار خرج شده ، 1 امتیاز سرعت اضافی کسب خواهید کرد. اما برخلاف اکثر کارتها ، هیچ شماره ای در تعداد نقاط سرعت وجود ندارد که یک دارنده کارت به طور بالقوه می تواند کسب کند ، با این که امتیاز نرخ آنها بلافاصله هر ماه به حساب خود منتقل می شود.

و ما هنوز به بهترین قسمت نرسیده ایم. این کارت از بین می رود 100،000 امتیاز سرعت سرعت در صورت درخواست, و بعد از آن در تاریخ 12 فوریه 2020 تصویب شده است. متعاقباً شما باید در 3 ماه اول تأیید حداقل 3000 دلار برای کارت هزینه کنید تا منافع آن را جمع کنید..

آن بیمه مسافرتی تعارف پروازهای داخلی و بین المللی را تحت پوشش قرار می دهد. بیمه ناراحتی سفر شما اتصالات از دست رفته ، تأخیر در پرواز و چمدان های تأخیر را پوشش می دهد. در طول عضویت در هر سال ، اگر 50،000 دلار هزینه کنید ، می توانید 100 اعتبار مکرر برای وضعیت پرواز را دریافت کنید.

شما می توانید با اضافه کردن 4 کارت اضافی برای دوستان یا خانواده بدون هزینه اضافی تصمیم به افزایش نرخ درآمد خود بگیرید.

هزینه های سالانه?

برخی ممکن است از شوک برچسب پرداخت هزینه برچسب بزنند هزینه سالانه 375 دلار, اما وقتی دامنه مزایایی را که ارائه می دهید ، از نقاط پاداش سخاوتمندانه ، پروازهای رایگان داخلی و گذرگاههای استراحتگاه در نظر بگیرید ، بیش از هزینه سالانه ظاهرا گزاف گزیده شده اید.

در نظر داشته باشید که برخی پروازهای برگشتی داخلی 375 دلار و بالاتر هزینه دارند ، این بدان معناست که می توانید هزینه سالانه خود را در یک جابجایی واحد بازیابی کنید.

2. مستر کارت جهانی Bankwest

نرخ خرید: 19.99٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 44 روز

هزینه سالانه: 270 دلار پ.ا..

هزینه پرداخت دیرهنگام: 25 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. برای 6 ماه اولیه با 1٪ هزینه تعادل ، سپس به 19.99٪ باز می گردد

این کارت توانایی ویژه ای در ترکیب ویژگی های عالی پیدا کرده است که هم باعث جمع آوری امتیاز و هم مسافران می شود. این کارت اعتباری ممتاز گزینه مناسبی برای مسافرانی مکرر است که با ایده گرفتن از درآمد بیشتر نسبت به کارتهای معمولی پلاتینیوم یا کلاسیک نیز انگیزه دارند..

Mastercard Bankwest More World در حال تغییر در نرده ها است و هر دلار خرج شده 2.5 امتیاز قابل توجه را ارائه می دهد ، بدون هیچ گونه محدودیتی برای محدودیت هزینه. این ایده آل برای کسانی که وسایل زیادی برای صرف هزینه مناسب دارند مناسب است, ارائه 115000 امتیاز جایزه سالانه وقتی حداقل هزینه سالیانه برآورده شده است.

برای چشم انداز جایزه ، معادل بازخرید کارت هدیه دیویس جونز به ارزش 300 دلار با 100000 امتیاز است. در ابتدا سرخ ، به نظر می رسد یک ضربه گیر واقعی است باید هزینه زیادی را خرج کنید - حداقل 84000 دلار برای بدست آوردن این امتیازات جایزه. با این حال ، Bankwest More پاداش سالانه خود را بر اساس وضعیت کارت بر اساس یک رژیم مرتب اجرا می کند ، بنابراین باید بتوانید کارت دیگری را در سطحی پیدا کنید که متناسب با وضعیت مالی شما باشد.

جوایز اضافی

با این حال ، این یک پلاستیک بسیار مفید است که هنگام مسافرت داشته باشید ، بدون پرداخت هزینه تراکنش های خارجی و مجهز به بیمه مسافرتی که سفرهای داخلی و خارج از کشور را نیز در بر می گیرد. Bankwest بیشتر فراهم می کند 10 بازدید از دسترسی رایگان به سالن فرودگاه هر سال ، با این مزیت اضافه شده که به شما و میهمانان خود می توانید بیش از 1000 سالن جهان در سراسر جهان با LoungeKey دسترسی داشته باشید.

در حالی که Bankwest More 0٪ از تعادل مانده را برای مدت 6 ماه ارائه می دهد ، فقط آگاه باشید که در این معامله هیچ امتیازی کسب نمی کنید. اما از طرف روشن ، حداقل شما می توانید از این نرخ پایین برای پرداخت بدهی های موجود استفاده کنید.

3. کارت اعتباری ویزا پلاتین اول

نرخ خرید: 0٪ p.a. برای شش ماه اولیه

روزهای بدون بهره: 44 روز

هزینه سالانه: 99 دلار در روز.

هزینه پرداخت دیرهنگام: 20 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. برای 6 ماه اولیه با 1٪ هزینه نقل و انتقال ، سپس به 19.99٪ برمی گردد

آنچه این کارت را خاص و بخشی از جذابیت های منحصر به فرد آن می کند تاریخچه آن است. بانک اول یک جامعه متقابل است ، که نشان می دهد تعهد محور جامعه ای دارد که از طریق ویژگی ها و عملکردهای آن بافته می شود.

از آنجا که توسط معدود معلمان آغاز شده است ، تعهد بانک اول به مشتریان خود در هزینه ها ، مزایا و تجربه آن منعکس می شود. با این حال ، لازم به ذکر است که به تمام استرالیایی ها خدمت می کند ، بنابراین برای گرفتن کارت یا وام خود مجبور به آموزش نیستید..

ویژگی های پاداش

Bank First Visa Platinum یکی از نادرترین کارتهای کارت است که ارائه می دهد نرخ بهره رایگان در هر دو خرید و نقل و انتقالات تعادل. این سود فعلی در صورتی معتبر است که دارنده کارت در تاریخ 31 دسامبر 2019 یا قبل از آن اقدام کند.

از هزینه سالانه رقابتی 99 دلار به علاوه مبلغ 9/84 درصد کم در نرخ بهره بیش از مدت زمان تشرف مقدماتی و غیره تا هزینه های پایین قیمت ، کارت اعتباری Bank First Visa Platinum تعریف ارزش مشتری برای پول را نشان می دهد.

این اخلاق مورد توجه جامعه در مواردی از قبیل بسته های بانکی بدون سپرده و سپرده های مدت با هدف تهیه مدارس به منظور تسهیل در برنامه ریزی و ترتیب کمک های مالی منعکس شده است..

به عنوان یک دارنده کارت ، شما از این که قدرت آن از جمله بیمه مسافرتی رایگان حتی در پروازهای بین المللی به طور یکسان با مزایای دربان پلاتین شبانه روزی برای رسیدگی به درخواست های سرگرمی و شیوه زندگی شما ارائه می شود.

یکی از معدود ایراداتی که در این کارت وجود دارد این است که می تواند افتخار کند هیچ برنامه پاداش, گرچه اعضا بطور خودکار در برنامه سرگرمی ویزا ثبت نام می کنند ، تخفیف ویژه ای را برای موارد با مضمون سبک زندگی مانند ورزش و موسیقی ارائه می دهند.

بهترین کارتهای اعتباری استرالیا - بررسی شده توسط رده

در زیر می توانید لیستی از بهترین کارتهای اعتباری برای نیازهای خاص یا تعالی بخش در دسته بندی های خاص را بیابید:

شماره 1 - کارت امضا پاداش Nant Qantas

بهترین کارت اعتباری برای امتیاز

نرخ خرید: 19.99٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 44 روز

هزینه سالانه: 295 دلار پ.ا. برای سال اول ، پس از آن به 395 دلار می رود

هزینه پرداخت دیرهنگام: 15 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. برای 6 ماه اولیه با 2٪ هزینه تعادل ، سپس به 21.74٪ برمی گردد

انتخاب این کارت یا NAB Qantas Rewards Signature Card یا کارت اعتباری پلاتین Qantas Premier برای این دسته از نبردها بود. اما در نهایت تصمیم گرفتیم که با NAB Qantas برویم در حالی که کارت اعتباری Qatas Premier Platinum را به عنوان بهترین رده برای امتیازهای Qantas اختصاص دادیم.

اما این یک تماس نزدیک بود زیرا هر دو کارت در دسته امتیازات پاداش وزنهای سنگینی دارند و شایسته است.

هزینه های مورد نیاز

NAB Qantas به شما امکان می دهد کسب حداکثر 120،000 امتیاز Qantas امتیاز, هنگامی که شما قادر به پاسخگویی به نیازهای هزینه های آن باشید. یکی از این شرایط تصریح می کند که شما باید بتوانید آن را برای مدت 12 ماه باز نگه دارید.

تقسیم الزامات توزیع به شرح زیر است: اگر در مدت 60 روز دارنده کارت نیاز به هزینه 3000 دلار (فقط در خریدهای واجد شرایط) را برآورده کند ، آنگاه آنها 90،000 جایزه Qantas امتیاز کسب می کنند. بقیه (30،000 امتیاز جایزه) سپس در سیزدهم ماه از زمان باز شدن کارت در دسترس قرار می گیرند.

پس از سال اول ، دارندگان کارت واجد شرایط برای لذت بردن از کاهش هزینه سالانه مبلغ 295 دلار ، پس از آن به 395 دلار باز می گردد. با این وجود ، هزینه سالانه به هر صورت کاملاً گزاف است.

اگرچه برای هر دلار هزینه شده یک امتیاز پاداش دریافت می کنید ، متاسفانه این اتفاق می افتد فقط 20،000 دلار و امتیازهای کسب شده برای هر 1 دلار هزینه معادل باقی نمی ماند. برای 5000 دلار اول ، 1 امتیاز Qantas را با 1 دلار بدست می آورید ، اما پس از آن ، به 0/5 Qantas Points به ازای هر 1 دلار که بین 5،001 دلار و 20،000 دلار برای هر دوره بیانیه خرج می شود ، باز می گردد..

همانطور که مشاهده می کنید ، هزینه های لازم و هاپس که باید برای به دست آوردن امتیاز جایزه در آن بگذرید ، کمی ناچیز است. علاوه بر این ، این کارت با برخی از کارت های معتبر کارت های دیگر مانند اعتبار سفر یا گذرگاه های سالن همراه نیست.

نکته برجسته این است که اگر بتوانید 120،000 امتیاز جایزه کسب کنید ، این کافی است تا شما را از ملبورن یا سیدنی به هنگ کنگ پرواز کرده و در کلاس اقتصاد پرمیوم برگردید..

مزایای پرواز مکرر

این کارت به منظور بهره مندی از بروشورهای مکرر که می خواهند با گذراندن کارت ، امتیاز خود را جمع کنند ، علاوه بر بهره گیری از میزبان سایر ویژگی های کارت ، طراحی شده است. این واقعیت که این یک کارت ویزا است و همه رسانه های مجازی این نوع کارت را پذیرفته اند ، افزایش دیگری برای هزینه های پاداش می دهد.

سایر نکات برجسته کارت شامل موارد زیر است ارائه خدمات شبانه روزی NAB دربان برای کمک به سفر و سایر خدمات. بیمه تعرفه سفرهای خارج از کشور را شامل می شود ، که در هنگام استفاده حداقل 500 دلار در خریدهای مسافرتی از قبل کارت خود ، از کارت شما استفاده می شود.

شماره 2 - اکسپرس اکسپرس کسب و کار اکسپرس

بهترین کارت اعتباری کارت ویزیت

نرخ خرید: 16.99٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 395 دلار

هزینه پرداخت دیرهنگام:

نرخ انتقال مانده حساب: N / A

مزایای عظیم و پاداش های وفاداری به تجارت ، فقط برخی از راهبردهایی است که برای مشاغل تصمیم می گیرد که با کارت اعتباری اکسپرس اکسپرس اکسپرس Explorer بروید..

از این کارت برای تقویت قدرت خرید شرکت خود استفاده کنید ، به ویژه اگر مجبور باشید هر ماه خریدهای پرهزینه و گران قیمت انجام دهید. کسب و کارها تا 100000 امتیاز جوایز عضویت دریافت می کنند.

این کارت با ارائه 2 امتیاز جوایز عضویت برای هر دلار خرج شده ، در صورت درخواست کارت در قبل یا قبل از 15 ژانویه 2020 و حداقل الگوی هزینه 3000 دلار در هر ماه ، به مدت 3 ماه تعیین می شود. در مقایسه ، اکثر کارتهای کادر خود فقط یک بازه زمانی 2 ماهه را مجاز می دانند.

دارندگان کارت فعلی نیز از جایزه پاداش مستثنا نیستند 50،000 امتیاز جایزه مزایایی که وقتی در هر 12 ماه حداقل 100000 دلار برای کارت خود خرج می کنند ، برای آنها افزایش می یابد. راز دیگر سس آن این است که می توانید با افزودن کارت های کارمندان به حساب خود و بدون هزینه اضافی ، پاداش خود را در کسب سریعتر قدرت تسریع کنید.

با داشتن نرخ سود کم 16.99 p p.a ، فرصتی برای اضافه کردن 99 کارت کارمند ، این یکی از متنوع ترین کارتهای اعتباری تجاری است که در زرادخانه شرکت شما وجود دارد. و اوه ، به شما اجازه می دهد تا به راحتی هزینه های کسب و کار خود را از طریق راه حل نرم افزاری کسب و کار MYOB استرالیا ردیابی کنید ، با تمام هزینه های کارمندان خود در زیر یک حساب تلفیقی.

علاوه بر ردیابی هزینه های ارائه شده ، می توان امتیازهای عضویت به دست آمده را به سمت مسافرت و همچنین گذرگاه های سالن فرودگاهی و بیمه تعالی اختصاص داد. مهمتر از همه ، شما طیف گسترده ای از چگونگی استفاده از این امتیاز های پاداش را انتخاب کرده اید.

می توانید تصمیم بگیرید نقاط را به انتخاب خود منتقل کنید مجموعه ای از 8 شریک هواپیمایی. یا شاید شما ترجیح می دهید به غیر از پروازها ، مانند خرید آنلاین در دیوید جونز ، کارت های هدیه ، گذرگاه های سالن فرودگاه و یا اهرم کردن آنها برای پرداخت تعادل کارت خود ، بین مجموعه های مختلفی از پاداشها توزیع کنید..

سالن های فرودگاه شامل 2 ورودی است که امکان انتخاب در American Express Lounge در ملبورن یا سیدنی بین المللی را دارند..

بر خلاف کارتهای اعتباری دیگر ، این امکان را به شما می دهد تا این نقاط را بدون داشتن کلاه های قابل تشخیص جمع کنید و امتیازهایی را که می توانید کسب کنید محدود کنید ، علاوه بر این که هیچ تاریخ انقضا ندارد.

اگرچه یک جایزه استقبال سخاوتمندانه را ارائه می دهد ، هزینه سالانه آن 395 دلار هنوز هم نسبتاً بالا است و قیمت چندان رقابتی ندارد.

شماره 3 - کارت اعتباری پلاتین Qantas Premier Platinum

بهترین کارت اعتباری برای امتیاز های Qantas

نرخ خرید: 19.99٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 199 دلار

هزینه پرداخت دیرهنگام:

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. به مدت 18 ماه (با این حال ، توجه داشته باشید که روزهای بدون بهره در مورد خریدهای جدید اعمال نمی شود در حالی که یک دارنده کارت بدهی انتقال تراز را دارد.)

کارت اعتباری Qantas Premier Platinum به سادگی صخره می کند! این کارت فرصتی را برای شما فراهم می کند 120،000 امتیاز Qantas امتیاز کسب کنید. باید بیشتر بگویم?

اگر قانع نشوید ، ما این واقعیت را می بینیم که با تخفیف سالانه سال اول همراه باشد و به شما امکان می دهد در هر 1 دلار که برای موارد واجد شرایط خرج می کنید ، 2 امتیاز کسب کنید. این کارت ساخته شده است مزایای لوکس و پاداش های برتر را ارائه می دهید برای پروازهای مکرر ، به همراه امتیازهای اضافی به علاوه پیشنهادهای منحصر به فرد Qantas.

این پتانسیل تقریباً بدون پرده برای نقاط Qantas با این وجود در خرج حداقل 1500 دلار خرید مجاز در هر ماه پیش بینی می شود تا بتوانید در کل 120،000 امتیاز جایزه در مدت 6 ماه اولیه.

این در حالی است که از زمان تأیید کارت (دریافت نزدیک به حداکثر 120،000 امتیاز جایزه Qantas) هر دارنده کارت در هر ماه 20،000 امتیاز دریافت می کند. بنابراین ، اگرچه پیشنهاد جایزه زیاد است ، اما هنوز هم باید توجه زیادی را به خرج دهید تا بتوانید به شرایط مشخص شده پیروی کنید.

جایزه پرکس

کارنامه های این شرکت شامل 2 دعوت نامه رایگان برای سالن های تجارت بین المللی است که یا باید یک باشگاه Qantas باشد یا شرکت Qantas که هر سال تاسیس می شود.

از دیگر مزایای کارت اعتباری پلاتین Qantas Premier می باشد بیمه مسافرتی تعارف, علاوه بر صرفه جویی 20٪ در پروازهای داخلی Qantas و QantasLink انتخاب شده برای دارنده کارت و تا 8 مسافر.

نکته قابل توجه این کارت این است که اگرچه برای 18 ماه اول تعادل 0٪ سود 0٪ را ارائه می دهد ، اما نرخ بهره برای آینه کردن نرخ پیش پرداخت پول پس از پایان این دوره فیض برمی گردد..

همچنین ، حداقل اعتبار اعتباری آن 6000 دلار است که تضمین می کند این کارت مسافت پیموده شده زیادی را برای اعضای فراهم می کند. با این حال ، در سمت تلنگر طبقه با اعتبار بالا اگر اعتبار آنها ستاره ای نباشد ، می تواند از افرادی که واقعاً علاقه مند هستند ، جلوگیری کند.

برای به دست آوردن بهترین مسافت پیموده شده از این کارت ، توصیه می شود از نرخ رقابتی آن استفاده کرده و جوایز پاداش را که می توانید تقویت کنید..

ذکر افتخاری

قبلاً کارت Qantas American Express Ultimate Card را به عنوان یکی از 3 کارت برتر کلی معرفی کردیم ، بنابراین مطمئن نیستیم که این یک overkill باشد. اما آنچه در آن جای تردید نیست این است که کارت Qantas American Express Ultimate Card حق کسب این را داشته که در اینجا به عنوان یک مدعی طبقه برتر معرفی شود.

شماره 4 - Bankwest Zero Platinum Mastercard

بهترین کارت اعتباری برای سفر

نرخ خرید: 17.99٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 0 دلار

هزینه معاملات خارجی: 0 دلار

هزینه پرداخت دیرهنگام: 30 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 2.99٪ p.a. در تراز نقل و انتقالات برای 9 ماه اول.

مسافرت به تنهایی به چالش کشیده است ، با ناراحتی در ترک منطقه آسایش جغرافیایی و برخورد با طیف وسیعی از قیمت ها از آنچه معمولاً عادت ندارید.

خوشبختانه برای استرالیایی ها ، کارت هایی وجود دارد که دردسرهای مسافرت را با ارائه نه دو برابر ، بلکه یک کارت کاهش می دهد عملکرد عملی تهدید سه گانه صرفه جویی در هزینه ، قدرت تعارف و نقل و انتقال تراز نرخ پایین.

همانطور که آنها به طور صحیح آن را در سایت خود شرح دادند ، Bankwest Zero Platinum Mastercard از شما می خواهد که از "مناظر فک پایین انداخته باشید ، نه هزینه های پایین آوردن فک در خریدهای آنلاین و خارج از کشور".

سفر به خارج از کشور

این بدون شک بهترین همراه کم کارت برای سفر در خارج از کشور شما است. نمایشگاه الف: آن یکی از نژادهای نادر کارتهایی است که همراه است بدون هزینه سالانه و بدون هزینه تراکنش خارجی همچنین. با این حال ، سایر هزینه ها و هزینه ها ممکن است اعمال شود ، از جمله هنگام استفاده از دستگاههای خودپرداز خارج از کشور.

این مسئله هنگام مسافرت وضعیت اقتصادی بسیار قوی تری را برای شما ایجاد می کند ، زیرا نیازی به نگرانی در مورد هزینه های معاملات خارجی نیستید که باعث سوراخی در جیب شما می شوند.

برای اینکه ذهن خود را در حالی که در یک کشور خارجی هستید در آرامش قرار دهید ، Bankwest Zero Platinum Mastercard پوشش بیمه ای در خارج از کشور را به همراه یک بیمه ناخوشایند پرواز بین المللی برای شما فراهم می کند. همچنین دارای حداقل اعتبار اعتباری 6000 دلار می باشد که تضمین می کند شما از آن برخوردار باشید کوسن قابل توجهی از نقدینگی هزینه هنگام خارج از کشور.

با این وجود ، بسته به نحوه نگاه شما به آن ، اگر اعتبار اعتباری شما به خصوص ستاره ای نباشد ، پاسخگویی به نیاز به تأیید این حد اعتبار می تواند مشکل باشد..

Masterwest Card Bankwest Zero پلاتین هیچ گونه هزینه برداشت ATM در خارج از کشور را پرداخت نمی کند ، اگرچه 2٪ یا 4 دلار نیز هزینه دارد ، هر کدام برای هر دو تسهیلات پیش پرداخت نقدی محلی و خارج از کشور بیشتر باشد. پس از اتمام دوره مقدماتی ، کارت شارژ دارندگان کارت را از سر می گیرد.

شماره 5 - بسته نرم افزاری پلاتین آمریکایی Express Westpac Altitude

بهترین کارت اعتباری پاداش

نرخ خرید: 20.49٪ p.a. (American Express: 20.24٪ p.a.، Mastercard: 20.49٪ p.a.)

روزهای بدون بهره: حداکثر 45 روز

هزینه سالانه: برای Masterpard پلاتینیوم Westpac Altitude ، 150 دلار برای سال اول (پس از آن 199 دلار در روز). برای کارت آمریکایی Express Westpac Altitude Platinum Card ، در سال اول 0 دلار و پس از آن 49 دلار شارژ شد.

حداکثر روزهای رایگان: N / A

هزینه پرداخت دیرهنگام: 30 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. در تراز نقل و انتقالات برای 12 ماه اول

بسته نرم افزاری پلاتین آمریکایی Express Westpac ، تضمین می کند که برای کسب امتیازهای ارتفاعی خود ، بیش از یک کارت داشته باشید. به غیر از American Express (Amex) ، دارندگان Mastercard همچنین می توانند امتیازهای ارتفاعی را کسب کنند ، برای هر دلار خرج شده بین 1 تا 3 امتیاز ارتفاعی.

به عبارت دیگر ، دارنده کارت می تواند در مجموع از آن کسب کند 110،000 امتیاز جایزه با صرف 3000 دلار در سه ماه اول (90 روز) در هر کارت. با این حال ، اگر فکر می کنید که نیازهای کل هزینه را برای شما مشکل ساز است ، پس شاید خریدهای خود را روی الزامات مستحکم Mastercard متمرکز کنید. با وجود Mastercard ، دارندگان کارت 80،000 امتیاز کسب می کنند ، که یک است جایزه بسیار پایین برای مقدار و دوره معادل.

حساب های پاداش جداگانه

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگرچه هر دو کارت به یک برنامه و حساب پاداش یکسان مرتبط هستند ، اما آنها از شرکت های مختلف صادر کننده هستند. بنابراین ، از آنجا که Amex اهل American Express است و Westpac توسط Mastercard صادر می شود ، شما مجبور خواهید شد که دو کارت اعتباری مختلف دریافت کنید. این شامل مدیریت مجموعه متفاوتی از هزینه ها ، برنامه های پرداخت و بیانیه های جداگانه است.

با این حال ، روند صعودی فراتر از این ناراحتی های کوچکتر است. دارندگان کارت می توانند علاوه بر صرفه جویی 49 دلار با یک دلار ، برای هر دلار که برای خرید آنها واجد شرایط هستند امتیاز امتیاز کسب کنند. تخفیف در هزینه سالانه از 150 دلار در سال اول. به آنها همچنین دسترسی به جعبه های پلاتینی که شامل بیمه سفر رایگان می باشد ، داده می شود.

این بیمه تعارف مواردی مانند ضمانت نامه های طولانی ، سفر به خارج از کشور و سایر امکانات عجیب و غریب مانند حوادث حمل و نقل امنیتی را در بر می گیرد. از آنجا که American Express Westpac Altitude Platinum Card دو کارت را با هم جمع کرده است ، هر یک نرخ درآمد ، هزینه و نرخ بهره خود را دارند. آنها در بعضی از مناطق با هم همپوشانی دارند اما باید مناطقی را که تفکیک می شوند شناسایی کنید.

شماره 6 - American Express Westpac ارتفاع
بسته کارت اعتباری سیاه (سرعت)

بهترین کارتهای اعتباری با سرعت

نرخ خرید: 20.49٪ p.a

روزهای بدون بهره: حداکثر 45 روز

هزینه سالانه: این مقدار برای سال اول کاهش می یابد - 399 دلار در هر بشکه. در سال اول (برای Amex - 99 دلار ، در حالی که Mastercard - 250 دلار ، شامل 50 دلار پاداش سالانه سرعت بالا).
در سال دوم - 499 دلار در روز ، (199 دلار در روز برای American Express به علاوه 250 دلار در روز در Mastercard. با احتساب 50 دلار ، که این حق انتخاب برای پاداش های سرعت بالا است).

حداکثر روزهای رایگان: N / A

هزینه پرداخت دیرهنگام: 15 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. در تراز نقل و انتقالات برای 12 ماه اول

این امر باعث ایجاد لذت دو برابر در بسته نرم افزاری دو کارته Amex و Westpac می شود و به شما امکان می دهد تا 100،000 امتیاز جایزه ثبت نام سرعت سرعت را بدست آورید. شما واجد شرایط این کار هستید که قبل از 31 مارس 2020 اقدام کنید.

بعد از برآورده کردن شرایط و تأییدهای بعدی ، کارت دریافت خواهید کرد بدون هزینه سالانه متصل به آن همچنین دارندگان کارت برای هر دلار که خرج می کنند واجد شرایط دریافت امتیاز 1.25 سرعت هستند. شما به طور بالقوه تنها با 12 ماه اول می توانید 160،000 امتیاز کسب کنید.

Masterstard Blackstar Westpac Altway راه را هموار می کند برای دارندگان کارتهای خود تا 80،000 امتیاز پاداش سرعت کسب می کنند. برای این کار ، آنها باید در خریدهای مجاز 4000 دلار هزینه کنند ، همگی ظرف 90 روز پس از تصویب.

از طرف دیگر ، پاداش 20،000 برای اعضای American Express Westpac Altitude Black Card که حداقل 3000 دلار هزینه واجد شرایط خرید را خرج می کنند ، درصورتی که ظرف 90 روز پس از تأیید حساب کاهش یابد ، وجود دارد..

پاداش اضافه شده است

جعبه های بی شماری با این کارت مانند کارت ارائه می شود دو کوپن های ارتقاء صندلی اقتصاد رایگان. اگرچه اینها هر سال قابل دسترسی است ، اما فقط درصورتی که دارنده کارت آن را در پروازهای ویرجین استرالیا در Mastercard خود صرف کند تا در پروازهای داخلی انتخاب شده استفاده کند..

دارندگان کارت حتی آنچه را که به عنوان 2 سالن تعارف رایگان توصیف می شود دریافت می کنند هر سال با American Express در فرودگاه های بین المللی استرالیا دریافت می کنند. Black Mastercard شما را به 2 دیدار رایگان از سالن داخلی ویرجین استرالیا می رساند. البته معیارهای صلاحیت هنوز برای هر دوی این موارد صدق می کند.

نکته منفی این بسته کارت این است که بعد از سال اول ماه عسل شروع به از بین رفتن می کند. دارندگان کارت را تجربه می کنند افزایش قابل توجهی در هزینه سالانه از 499 $ p.a. این تقسیم می شود به 199 دلار در هر روز. برای کارتهای آمریکایی اکسپرس (از 99 دلار در روز قبل از 99 دلار افزایش یافته است)؛ 250 دلار در هر بشکه برای Mastercard®. علاوه بر این ، مبلغ 50 دلار اضافی برای هزینه انتخاب هزینه Velocity Rewards وجود دارد ، اما این به نظر می رسد فقط برای اعضای Mastercard®.

اگرچه آنها برخی از شباهت ها را دارند ، به عنوان مثال نرخ بهره آنها برای خرید در نرخ 20.24٪ برابر است (Mastercard® لیست آنها را به عنوان نرخ خرید متغیر) ، هر دو کارت در بسته نرم افزاری از جهات قابل توجهی متفاوت هستند: حداقل حد اعتبار برای Amex 3000 دلار است. در حالی که Mastercard® بسیار با ارزش 15000 دلار است.

شماره 7 - طلای کم هزینه بانک مشترک المنافع

کارت اعتباری رایگان با بهره

نرخ خرید: 0٪ p.a. در طی 15 ماه اولیه ، بازگشت به 19.74٪ پس از دوره فیض.

روزهای بدون بهره: حداکثر 55 روز

هزینه سالانه: اگر حداقل 10،000 دلار در سال گذشته هزینه نکنید ، در سال اول 0 دلار و سپس 89 دلار پس از آن هزینه می شود..

حداکثر روزهای رایگان: N / A

هزینه پرداخت دیرهنگام: 20 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 5.99٪ p.a. اما تنها 5 ماه پس از آن به 21.24 p.a باز می گردد.

پس انداز سخاوتمندانه ای با فراهم می کند 0٪ نرخ سود در خریدها برای مدت زمان قابل توجهی از 15 ماه در صورت درخواست یا قبل از آن در تاریخ 29 فوریه 2020. این یکی از معدود کارتهایی است که علاوه بر 0 دلار در هزینه های سالانه سال اول خود ، نرخ بهره رایگان را نیز ارائه می دهد..

شرایط مفید دیگری نیز وجود دارد که دارندگان کارت باید در نظر داشته باشند و از آنها سرمایه گذاری کنند.

چه چیز دیگری را می توان انتظار داشت

اعضایی که از این معامله استفاده می کنند ، فقط این دوره کمک هزینه سالانه رایگان را دریافت نخواهند کرد ، اما در صورتی که دارنده کارت بتواند حداقل 10،000 دلار هزینه برای سال قبل داشته باشد ، صادرکننده کارت همچنان هر سال از پرداخت هزینه سالانه خود چشم پوشی می کند..

این هزینه فقط مربوط به پیشرفت و خرید نقدی است. مگر اینکه این کار را انجام دهید ، هزینه سالانه به سالانه 89 دلار برمی گردد. حتی اگر آنها نتوانند این مزیت هزینه سالانه را افزایش دهند ، دارندگان کارت برای انواع آزاد و پول های ارزشمند مانند پرداخت 0٪ برای هزینه های بین المللی (خریدهای آنلاین را نیز شامل می شود), به علاوه بیمه مسافرتی و خرید رایگان.

متأسفانه ، مبلغ بازپرداخت این هزینه های بین المللی کم یا وجود ندارد که در نهایت می توانید دیگر کارت های ارائه شده توسط کارتهای گران قیمت را از دست ندهید مانند برنامه های پاداش که برای بهبود تجربه سفر استفاده می شوند.

پس از گذشت 15 ماه اولیه ، نرخ بهره به 19.74٪ p.a برمی گردد. با این حال ، دوره بدون بهره استاندارد.

ویژگی های دیگر

این یک نوع مسترکارد است برنده جایزه برنامه های آنلاین و تلفن همراه دسترسی آسان به خدمات بانکی شما را فراهم می کند. بیمه مسافرتی در خارج از کشور شما را به مدت 3 ماه تحت پوشش خود قرار می دهد ، و این یک بیمه نامه قوی مانند حمایت از خرید آن است که در صورت وقوع سرقت ، گم شدن یا آسیب دیدن ظرف 90 ماه جایگزین یا تعمیر شما می شود..

اگرچه این کارت برای علاقه و هزینه های سالانه خود خوب است ، اما در صورت داشتن ترازو که می خواهید تحکیم کنید ، سایر کارت ها رقابتی تر هستند. علاوه بر این ، نرخ فعلی آن در خریدها (19.74٪) و پیشرفت های نقدی (21.24٪) در سطح بالایی قرار دارد.

از آنجا که نرخ خرید آن زیاد است ، فقط درصورتی که بتوانید به پرداخت کامل مانده خود در هرماه اطمینان حاصل کنید ، باید این کارت را بگیرید.

شماره 8 - کارت کم کارت Westpac

بهترین کارتهای اعتباری برای نقل و انتقالات موجودی

نرخ خرید: 13.74٪ p.a.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 59 دلار ص.

هزینه پرداخت دیرهنگام: 15 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. مانده حساب برای 16 ماه اول.

چرا شما نیاز به انجام انتقال ترازو دارید؟ با توجه به افراد مالی شخصی در NerdWallet ، "انتقال مانده به شما امکان می دهد بدهی را از کارت اعتباری به کارت دیگری با نرخ بهره پایین تر منتقل کنید - ترجیحاً 0٪".

دقیقاً همان کاری است که کارت Lowest Westpac به شما کمک می کند تا با 0٪ نرخ تعادل خود را انجام دهید. با هزینه کم سالانه ، آن است انتقال تراز رقابتی, و گزینه های اقساط SmartPlan ، به دارندگان کارتهای خود این فرصت را می دهد تا هزینه های زیادی را صرفه جویی کنند.

هزینه های دیگری که باید در نظر بگیرید

اگرچه هیچ نرخ انتقال تعادل 16 ماه به طول نمی انجامد ، اما سایر ویژگی های صرفه جویی در هزینه را نیز در زرادخانه خود دارد مانند نرخ خرید نسبتاً پایین 13.74٪. این کارت برای افرادی که می خواهند کارت با اضافات اضافی داشته باشند ، مناسب است rاتهامات پایین همراه با بیشتر معاملات دیگر خود مانند 2٪ هزینه پیش پرداخت نقدی ، چه در خارج از کشور و چه در خارج از کشور.

با این حال ، یک اشکال این است که این انتقال تعادل صفر آرزو درنهایت به a برمی گردد نرخ پیش پرداخت پول بالا از 21.49 p p.a. پس از پایان دوره مقدماتی اما حداقل این با کمترین هزینه سالانه 59 دلار شیرین می شود.

شماره 9 - کارت اعتباری با نرخ پایین American Express

بهترین کارت اعتباری بدون هزینه سالانه

نرخ خرید: 8.99٪ p.a. ، 0٪ APR مقدمه در خریدها به مدت 15 ماه ، سپس یک متغیر APR ، 14.49٪ تا 25.49٪.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 0 دلار

حداکثر روزهای رایگان: N / A

هزینه پرداخت دیرهنگام: 30 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. در انتقال مانده برای 15 ماه اول ، و پس از آن با 1٪.

شكسپير مشهور پرسيد ، چه اسمي است. اگر گل رز به هر نام دیگر هنوز بوی شیرین می دهد ، سپس American Express نرخ پایین کارت اعتباری هنوز وعده خود را برای کمک به کاهش هزینه ها با ترکیب سیاست بدون هزینه سالانه با اضافی اضافی برآورده می کند.

هرچند که این کارت بدون کارت ویزیت نیست ، اما دارای قدرت پردازش متوسطی است ، همراه با پوشش های بیمه خرید و بازپرداخت بیمه.

این مزیت را که به نفع نرخ پایین آن است بافته می شود و باعث می شود این مزیت را برای دارندگان کارت اولین بار که معمولاً بیشتر از دیگران به آن احتیاج دارند ، به دست آورد. این کارت ارائه می دهد مقدماتی 0٪ p.a. نرخ بهره برای 12 ماه اولیه که یک دارنده کارت جدید Amex در زمان درخواست خود درخواست انتقال ترازو را دارد.

یک پیشنهاد یک بار وجود دارد ، که پس از آن به 1٪ هزینه تعادل باز می گردد. حداکثر محدودیت انتقال تراز 10،000 دلار است. همچنین با حداقل اعتبار اعتباری 1000 دلاری همراه است که معمولاً مناسب برای دارندگان کارت اول که احتمالاً هنوز مسئولیت مدیریت هزینه های اعتباری را یاد گرفته اند.

چیزهایی که باید مراقب آن باشید

این ویژگی های ترکیبی آن را به یکی از رقابتی ترین کارتهای اعتباری کم هزینه تبدیل می کند. با این وجود ، این اشکالات خود را دارد ، مانند ضربه زدن به شما با یک نسبتا جریمه دیرکرد 30 دلار قابل توجه اگر حداقل پرداختی را از دست می دهید.

یکی دیگر از اشکالات داشتن این کارت این است که کارتهای America Express (Amex) همان اندازه ویزا یا مستر کارت را قبول نکرده اند. با این حال ، تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها مانند رستوران ها ، خرده فروشان بزرگی مانند فروشگاه های بزرگ و سوپر مارکت ها.

هرچند آن برنامه پاداش ندارید, این برنامه با برخی از پیشنهادات و تبلیغات ویژه خرید از طریق شبکه American Express همراه است. این برنامه پرداخت های تلفن همراه را از طریق سیستم هایی مانند Samsung Pay ، Apple Pay یا Google Pay ارائه می دهد.

از دیگر مزایای آن می توان به ضمانت محافظت از کلاهبرداری آنلاین ، دسترسی به امنیت حساب کاربری شبانه روزی اشاره کرد. همچنین به شما امکان می دهد 4 کارت تعارف کارت را به حساب خود اضافه کنید.

شماره 10 - کارت پلاتین با نرخ کم NAB

بهترین کارت اعتباری کم بهره

نرخ خرید: 0٪ p.a. برای 15 ماه اولیه ، پس از آن به 13.99٪ باز می گردد.

روزهای بدون بهره: 55 روز

هزینه سالانه: 100 دلار

حداکثر روزهای رایگان: N / A

هزینه پرداخت دیرهنگام: 30 دلار

نرخ انتقال مانده حساب: 0٪ p.a. در انتقال مانده به مدت 6 ماه ، اما هزینه 2٪. بازپرداخت نرخ بازگشت بازپرداخت به نرخ پیش پرداخت نقدی 21.74٪ p.a.

کارت پلاتین با نرخ پایین NAB با پایین ترین نرخ برای کارت با 13.99٪ ، و این بهترین ویژگی آن نیست. برای 15 ماه ابتدایی داشتن کارت ، به طور موثر هزینه پرداخت می کنید نرخ سود صفر در خریدها.

این کارت با هزینه سالانه فقط 100 دلار ، برای افرادی که بدهی کارت اعتباری دارند و می توانند از٪٪ p.a استفاده کنند ، ایده آل است. انتقال تعادل. با این حال ، کسانی که تلاش می کنند از این طریق سرمایه گذاری کنند ، باید مطمئن باشند که قبل از پایان دوره انتقال 6 ماهه مانده ، آن را پرداخت می کنند..

پس از این مدت ، نرخ پیش پرداخت وجه به بالای 21.74٪ باز می گردد و هر مانده مانده با جذب نرخ بهره با نرخ عادی آغاز می شود. علاوه بر این ، هزینه انتقال تعادل 2٪ نیز در نظر گرفته شده است.

NAB را دریافت کنید

اگر با بدهی عظیمی مواجه هستید ، شاید بهتر باشد برای پرداخت بدهی کارت ، با مدت زمان طولانی تر از 6 ماه در نظر بگیرید ، به ویژه اگر دارای یک تراز متناسب با آزاد باشد. اما حتی اگر انتخاب کنید که با کارت پلاتین NAB کم نرخ بروید و در مدت 6 ماه قادر به پرداخت بدهی نیستید ، کارت نسبتاً نرخ خرید پایین 13.99٪ هنوز هم باید خبر خوبی برای شما باشد.

نرخ بهره رقابتی ، همراه با کارت اعتباری NAB ، کارت ممتازی با بیمه هایی از قبیل بیمه شخصی ، بیمه مسافرتی و یک سرویس دربان شخصی می سازد. این امکان را به شما می دهد تا بدون هزینه اضافی کارت دیگری اضافه کنید و با محافظت در برابر کلاهبرداری NAB تقویت شده است.

این حفاظت از NAB برای کشف تقلب فعالانه عمل می کند و آرامش ذهنی را که شایسته شماست به شما می دهد. با این حال ، این ویژگی عجیب و غریب یک کارت پلاتین فاقد هرگونه برنامه پاداش است.

آیا برای مسافرت خوب است?

این کارت با همراه داشتن یک سفر مسافرتی ایده آل است بیمه مسافرتی رایگان برای محافظت از شما در حالی که دور هستید. اگر دارنده کارت هنگام برنامه ریزی با کارت پلاتین NAB با نرخ پایین NAB ، فقط 500 دلار در هزینه های اقامت یا حمل و نقل هزینه کند ، هزینه های پزشکی خارج از کشور و سایر موارد احتمالی مانند چمدان گمشده و لغو سفر را پوشش می دهد..

کارت همراه با مجموعه ای از بیمه ی گسترده و فراگیر است که در کل هفت نفر است. این بیمه ها ناراحتی پرواز بین ایالتی ، حوادث حمل و نقل ، محافظت از قیمت و دزدی هتل داخلی را پوشش می دهد.

بیمه قیمت و خرید آن نیز همانطور که می خواهد بسیار مبتکرانه است به شما قدرت می دهد تا بهترین معاملات را بدست آورید اگر NAB وجود دارد می توانید تفاوت بین قیمت پرداخت شده و قیمت تبلیغ شده را در صورت کم بودن بازپرداخت کنید. علاوه بر ضمانت سازنده استرالیا برای لوازم خانگی جدید ، NAB دارای یک بیمه ضمانت نامه طولانی است که اعضایش را به مدت 12 ماه دیگر اعطا می کند.

راهنمای خرید کارت اعتباری

هنگام خرید کارت های اعتباری موارد مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بیایید نگاهی به انواع رایج کارت های اعتباری ، ویژگی هایی که باید بگردد و سؤالات متداول بپردازیم:

انواع کارت اعتباری

به طور کلی سه نوع کارت اعتباری عمده بر اساس اعتباری که ارائه می دهند وجود دارد:

 • اعتبار در گردش: اینها با حداکثر میزان وام گرفته می شوند و شما مجاز به خرید تا آن حد هستید. با این حال ، شما موظف هستید حداقل هر ماه مبلغ پرداختی را انجام دهید. مبلغ پرداختی شما می تواند بخشی از هزینه های معوقه شما باشد ، تا مبلغ کامل. اگر یک پرداخت جزئی بپردازید ، مانده مانده مانده خود را پیش می برید ، یا بدهی را می چرخید. اکثر کارتهای اعتباری اعتباری در حال چرخش محسوب می شوند.
 • کارت شارژ: این کارتها قبلاً توسط خرده فروشان به صورت مشترک و فقط برای استفاده انحصاری در استقرار آنها صادر شده بود. با این حال ، کارتهای شارژ در حال حاضر بسیار نادر هستند. اگرچه کارت های شارژ به طور مشابه به عنوان کارت های اعتباری استفاده می شوند ، اما به شما این امکان را نمی دهند که تعادل خود را انجام دهید: همه هزینه ها باید به طور کامل در هر ماه پرداخت شود.
 • کارتهای خدمات: همانطور که از نام این نام گرفته شده است ، این کارت ها با طیف متنوعی از ارائه دهندگان خدمات مانند مواردی که خدمات و راحتیهایی مانند برق ، گاز ، سالن بدنسازی ، تلفن همراه ، کابل ، اینترنت و غیره را ارائه می دهند ، سروکار دارند. این خدمات معمولاً با این درک که ماهانه به آنها پرداخت می شود ارائه می شود. اکثر CRB ها و سیستم های امتیاز دهی اعتبار اکنون سابقه این پرداخت خدمات را به عنوان بخشی از امتیاز نهایی شما درج می کنند.

مقایسه کارتهای اعتباری

کارتهای اعتباری را می توان با طیف وسیعی از ویژگی ها و ویژگی ها مقایسه کرد. ما در مورد مواردی که نیاز به توضیح بیشتر دارند ، توضیح مختصری اضافه کردیم:

 • امتیاز اعتبار توصیه شده
 • عالی برای
  • مسافرت رفتن
   • کارت به شما امکان می دهد با فرودگاه و هتل پاداش بگیرید
  • انتقال تعادل
   • مناسب برای پرداخت بدهی کارت اعتباری مخصوصاً با نرخ صفر یا پایین است
  • پاداش
   • جعبه هایی مانند پول نقد و پاداش سفر را ارائه می دهد
  • پیشنهادات جایزه
   • پاداش ثبت نام برای کسب وجه یا مزایا پیشنهادهای زمانی محدود ارائه می دهد
  • بازپرداخت نقدی
  • گاز
  • اعتبار بد
  • کم بهره / درصد صفر
   • از این کارت برای ادغام بدهی موجود خود یا پرداخت اقلام خریدهای بزرگ استفاده کنید
 • هزینه سالانه
  • رایگان ، 0 دلار
  • چشم پوشی برای سال اول
 • پیشنهاد پاداش
  • از یک جایزه یک بار لذت ببرید
 • نرخ پاداش
 • مقدمه APR
 • APR خروجی
 • نرخ خرید

سؤالات متداول درباره کارت اعتباری

شروع کار - اعتبار چگونه کار می کند?

وقتی هدف از هر چیزی اشتباه گرفته شود ، احتمال سوءاستفاده افزایش می یابد. بنابراین ، اولین قدم در استفاده مؤثر و مسئولانه از کارت اعتباری ، درک چگونگی طراحی آن برای کار کردن است.

"کارت اعتباری نوعی وام شخصی نا امن است." اگرچه به نظر می رسد پلاستیکی است ، کارت اعتباری باید با همان احتیاطی که شما به شمشیر دو لبه می دهید ، احتیاط کنید. زیرا دقیقاً مانند مورد دوم بسته به نحوه انتخاب استفاده از آن می تواند به شما کمک کند یا آسیب ببیند.

به عنوان وامی که توسط هیچ وثیقه ای تضمین نشده است ، تنها وسیله ای که بانکی از اعتبار شما اطمینان می کند و در نتیجه خطر قرار گرفتن در معرض آن را به حداقل می رساند با ارزیابی اعتبار شما در انجام تعهدات مالی خود است..

همانطور که می گویند ، عمل گذشته بهترین شاخصه رفتار آینده است. به همین دلیل است که حفظ نمره اعتباری خوب و تاریخ بسیار مهم است زیرا به وام دهندگان آینده نگر - شرکت صادر کننده کارت اعتباری در این مورد - نشان می دهد که شما سابقه خوبی در وام و بازپرداخت وجه دارید..

اعتبار خوب یا عالی یک دروازه اصلی برای بسیاری از فرصت های صرفه جویی در پول است. از آنجا که اعتبار به اعتماد و شهرت تکیه دارد ، رعایت تعهدات خود با پرداخت صورتحساب به موقع و کاهش حداکثر بدهی های برجسته ، دستور العمل های تاریخ اعتبار خوب است.

بنابراین ، اگر فقط یک مورد را از این بخش یاد بگیرید ، بگذارید که برای به دست آوردن فرصتهای پس انداز و پاداش حاصل از کارتهای اعتباری ، باید با انجام وظایف خود مسئولیت پذیر زندگی کنید.

اطلاعات مورد استفاده برای تعیین نمره اعتباری شما شامل برخی از این جزئیات تاریخی است:

 • تعداد حسابهای کارت اعتباری به نام شما و اطلاعات مالی مربوط به آنها ، مانند حدود وام گرفتن آنها و مانده موجودی که این حسابها اکنون جمع کرده اند.
 • میزان پرداخت بلافاصله ماهانه یا در کل دیرکرد یا از دست رفته است.
 • این که آیا شما مشکلات مالی و شدت آن را تجربه کرده اید ، مانند ورشکستگی ، بازپرداخت خودرو و سلب مالکیت وام.
 • وامهایی که توسط شما گرفته شده است و تا چه میزان بازپرداخت شده است.

این لیست جامع نیست اما باید نشانگر مواردی باشد که شما باید برای سالم نگه داشتن نمره خود نظارت کنید.

چگونه می توانم نمره اعتباری خود را در استرالیا پیدا کنم?

برای این کار ، به سادگی گزارش اعتباری را از یک گزارش ملی اعتبار (CRB) درخواست کنید که اشخاص معتبری هستند که در وب سایت آژانس دولتی استرالیا ذکر شده اند..

موارد ذکر شده در زیر موارد زیر است:

 • Equifax ، شماره تلفن: 138 332
 • تجربی ، شماره تلفن: 1300 783 684
 • یک میلیون ، شماره تلفن: 1300 734 806

Equifax (سابقاً ودا) بزرگترین دفتر گزارشگری اعتبار در استرالیا است و شما را بر اساس امتیاز Equifax آن ، که بین 0 تا 1200 است ، به دست آورده است..

شما باید اطلاعات شناسایی را ارائه دهید تا آنها بتوانند شما را شناسایی کنند ، اما این روند سریع است و باید فورا بازخورد و نتیجه ای دریافت کنید که گزارش کامل اعتبار شما را نشان می دهد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me