Proton VPN – رهبران با تجربه امنیتی (می توانند آنها را تحویل دهند)؟

ProtonVPN هنوز یک سرویس چشمگیر نیست اما به نظر می رسد آنها تلاش زیادی می کنند. نظر من در مورد چگونگی ایستادگی در برابر رقابت است.


ProtonVPN ذهن اصلی فیزیکدانان دانشگاه هاروارد است که در پشت ProtonMail بودند. ادعای شهرت ProtonMail این واقعیت است که در یک پناهگاه زیرزمینی قرار گرفته است. ProtonVPN یک شبکه خصوصی مجازی است که برای تأمین ترافیک وب شما طراحی شده است.

ProtonVPN سرویسی است که در تأمین امنیت متمرکز است. به اعتبار آن ، این تنها خدمات VPN است که یک گزینه واقعا رایگان را ارائه می دهد. این یک سرویس خوب است اما آیا این بهترین کیفیت VPN محسوب می شود؟ بیایید به چند عامل نگاه کنیم که می توانند به ما در تعیین جواب کمک کنند.

بررسی اجمالی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 3000 سرور ++
توزیع سرور: 61 کشور
پشتیبانی: بلیط
تورنت: محدود
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN؛ رمزگذاری AES-256
مرکز فرماندهی: سوئیس
قیمت: 4 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://protonvpn.com/
طرفداران:
 • سرورها از نظر جسمی ایمن هستند
 • سیاست های حفظ حریم خصوصی خوب است
 • مشتری اینترنت آسان برای استفاده است
 • دوستانه P2P
 • شامل ProtonMail می شود
 • اتصالات هسته ایمن
منفی:
 • سرورهای محدود و مکانهای سرور
 • مشکلات سرعت سرور
 • همه مشتری ها به ویژگی های سرور دسترسی کامل ندارند
امکانات:
 • سه مکان سرور با نسخه رایگان VPN
 • رمزگذاری AES - 256
 • 2048 - رمزگذاری کلید RSA بیتی
 • HMAC با SHA256 برای تأیید اعتبار پیام
 • پروتکل های VPN را باز کنید
 • پشتیبانی از PPTP L2TP / IP sec
 • شرکت مستقر در سوئیس
 • Proton VPNs Secure Core در یک پناهگاه سقوط 1000 متر زیر سطح قرار دارد
 • کلید کشتار
 • گزارش شفافیت
 • قناری گارانتی

می توانید به ProtonVPN اعتماد کنید?

هنگام تعیین اینکه آیا VPN قابل اعتماد است یا خیر ، یکی از اولین مواردی که دوست داریم به آن نگاه کنیم ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها است. ProtonVPN در بحث درباره فلسفه خود می گوید كه آنها متعهد هستند كه از حریم شخصی کاربران خود محافظت كنند. این بدان معناست که آنها با هدف اجازه دادن تجربه ای خصوصی و ناشناس به مشتریان خود ، حداقل اطلاعات لازم را جمع می کنند.

خط مشی protonvpnProtonVPN قول می دهد هیچ سیاهه ای را جمع نکنید. به همین ترتیب ، آنها متعهد هستند که اطلاعاتی را در مورد اتصالات شما یا وب سایتهایی که بازدید می کنید به اشتراک نگذارند.

آنها یک علامت زمانی از جدیدترین فعالیت را در ورود به حساب شما ذخیره می کنند. این شامل اطلاعاتی نیست که از کجا وارد سیستم شوید یا مدت زمانی که وارد سیستم شده اید. این یک روش استاندارد با تمام VPN ها است. این به آنها امکان می دهد اطمینان حاصل كنند كه با استفاده بیشتر از VPN نسبت به مجوزهای اشتراک ، مشتریان از خدمات خود سوء استفاده نمی کنند. هر بار که به سرور وصل شوید ، تایم تایپ رونویسی می شود.

برخی از آنها سؤال كرده اند كه چگونه ProtonVPN قادر به جلوگیری از نگهداری اطلاعات سیاهه است زیرا طبق قانون سوئیس این امر اجباری است. ProtonVPN در سیاست حفظ حریم خصوصی خود توضیحی کامل درباره این موضوع ارائه داد. برداشت از وبلاگ آنها این است که قوانینی که نیاز به ذخیره اطلاعات ورود به سیستم دارند برای اپراتورهای مهم مخابراتی اعمال می شود ، که ProtonVPN نیست. بنابراین تحت تأثیر این قوانین قرار ندارند.

آیا سرویس دهنده های Proton Mail بی خطر هستند?

protonvpn هیچ خط مشی مربوط به گزارش ها نیستبرخی دیگر نگران این هستند که بسیاری از سرورهای ProtonVPN در سوئیس قرار ندارند. درعوض ، آنها در کشورهایی مانند کانادا ، ایالات متحده و چین واقع شده اند که مواردی مانند ورود به سیستم و نظارت بر آن اعمال می شود. بنابراین می توان پرسید که هیچ خط مشی ورود به سیستم در این شرایط کار نخواهد کرد. جواب این است که این خط مشی بدون در نظر گرفتن محل سرورها یکسان است. طبق گفته ProtonVPN ، سرورهای آنها هیچ اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کنند ، بنابراین اتصال به هر کشوری که کاربر دوست دارد امن است.

ProtonVPN در مورد این واقعیت که آنها می دانند مشتری خاصی به سرویس VPN وصل شده یا خیر ، باز و مقدم است. اما این در مورد هر سرویس VPN که در آنجا است صادق است. آنچه ما در مورد ProtonVPN دوست داریم این است که آنها به اندازه کافی مسئول هستند تا این واقعیت را فاش کنند. برای ما ، این یک چیز خوب است.

همچنین ، این واقعیت که آنها نشان های زمانی تلاش های ورود به سیستم را ردیابی می کنند خوب است زیرا به آنها امکان می دهد از حملات بی رحمانه محافظت کنند. یک سرویس VPN که می گوید تلاش های ورود به سیستم را انجام نمی دهد یا دروغ می گویند یا آگاهی از امنیت ندارند.

بنابراین ، پس از بررسی جنبه های مختلف سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ، احساس می کنیم ProtonVPN صادقانه است. آنها درمورد آنچه می خواهند و جمع نمی کنند پیشگام هستند. آنها توسط افرادی پشتیبانی می شوند که سالها تجربه در زمینه حریم خصوصی داده ها دارند و محافظت از حریم خصوصی مشتریان را جدی می گیرند.

از آنجا که آنها یک شرکت سوئیسی هستند ، مشمول قوانین اتحادیه اروپا نیستند. آنها عضو برنامه پنج چشم یا 14 برنامه نظارتی چشم 14 به رهبری ایالات متحده نیستند. با این حال ، همانطور که در بالا اشاره کردیم ، سوئیس نیز قوانینی نظارتی را تصویب کرده است که باعث می شود دو بار فکر کنیم. این قوانین به اپراتورهای مخابراتی نیاز دارد تا مدت 12 ماه گزارشهای اتصال را ذخیره کنند. به دلیل ابهام این جمله ، می توان با اعتقاد به اینكه این موضوع در مورد ایمیل و خدمات VPN صدق نمی كند ، از بین رفت. این همان تاکتیکی است که ProtonVPN در پیش گرفته است.

قیمت گذاری ProtonVPN

ProtonVPN چهار روش مختلف قیمت گذاری ارائه می دهد. هر نقطه قیمتی اگر سالانه پرداخت کنید تخفیف های اختیاری ارائه می دهد.

قیمت گذاری protonvpn

اولین ردیف خدمات رایگان است. با این حال ، این سرویس بسیار محدود است. شما فقط به سرورهای هلند ، ایالات متحده و ژاپن دسترسی دارید. هیچ ویژگی اضافی ارائه نشده است اما اگر برای سرویس رایگان ثبت نام کنید ، می توانید هفت روز خدمات پرداخت شده را به صورت رایگان امتحان کنید. بنابراین اگر می خواهید احساس کنید که سرویس ProtonVPN برای شما مفید خواهد بود ، گزینه خوبی است.

گزینه بعدی برنامه اساسی 4 دلاری آنها است. شما به همه سرورهای آنها دسترسی دارید. می توانید دو دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. سرعت سرویس از آنچه با گزینه رایگان دریافت می کنید بالاتر است ، اما این سریع ترین سرعت آنها نیست.

گزینه بعدی 8 دلار در ماه است. محدودیت اتصال شما به پنج دستگاه افزایش یافته است. در اینجا به بالاترین سرعت آنها ، سرورهای torrent و Secure Core آنها دسترسی پیدا می کنید. برای پول ، این بهترین برنامه برای پیشبرد است. این امکان را به شما می دهد که از یک VPN نیاز دارید.

روش پرداخت protonvpnبرنامه نهایی 24 دلار در ماه است که سالی یک بار پرداخت می شود. این طرح بسیار نزدیک به برنامه 8 دلاری است به استثنای اینکه شما به ProtonMail نیز دسترسی پیدا می کنید.

می توانید با PayPal یا کارت اعتباری عمده پرداخت کنید.

ProtonVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. با این حال ، این یک تضمین کامل بازگشت پول نیست. این یک ضمانت معتبر است. بنابراین فقط مبلغ استفاده نشده ماه را مسترد می کنید. اگر از این سرویس به مدت پنج روز استفاده کنید ، 25 روز بلااستفاده بازپرداخت دریافت خواهید کرد. این صادقانه یک سیاست بازپرداخت خوب نیست ، به ویژه هنگامی که شما به خدمات دیگری که کاملاً بدون سؤال از ضمانت بازپرداخت پول پرسیده اند نگاه می کنید.

از طرف مثبت ، با توجه به شرایط خدمات خود ، ممکن است ProtonVPN بازپرداخت قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهد در صورتی که به دلایلی خدمات آنها یا در دسترس نبوده یا ناپایدار بوده است. این کار پس از درخواست صاحب حساب انجام می شود. کلیه بازپرداختها طی 14 روز پس از درخواست پردازش می شوند.

سرعت سرور ProtonVPN

ProtonVPN با استفاده از برنامه به علاوه سرعت خوبی دارد. این حدود 13 تا 15 درصد کندتر از یک ارتباط محافظت نشده است. هرچه از نظر جسمی به سرور نزدیکتر باشید ، سرعت آن سریع تر می شود.

نتیجه سرعت protonvpnبررسی اتصال با استفاده از سرورهای پلاس آنها منجر به از دست رفتن کمی در سرعت اتصال شد. با این حال ، ما به دلیل افزایش سطح رمزگذاری انتظار داشتیم که این اتفاق بیفتد. اگرچه سرعت کاهش سرعت وجود دارد ، این سرویس هنوز هم به اندازه کافی سریع برای استفاده از خدمات پخش آنلاین است.

اتصالات شبکه Secure Core دارای کمترین سرعت در سرویس است. این انتظار می رود زیرا مسیر رسیدن به سرور مقصد VPN با چند پرش افزایش یافته است. این اقدام امنیتی افزودنی باعث افزایش قابل ملاحظه ای در زمان پینگ شده و سرعت اینترنت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

protonvpn سرعت result2با شروع ISP پایین با سرعت 28 مگابایت در ثانیه ، اتصال رمزگذاری شده سرعت را به 18.46 مگابایت در ثانیه کاهش می دهد. ما در مورد کاهش سرعت 35 درصد صحبت می کنیم. ما دیدیم که همان نتایج بدون در نظر گرفتن سرور صادق است. سرعت بین 25 تا 35 درصد کاهش یافته است. این سرعت بسیار زیادی را از دست می دهد ، اما به اندازه کافی سریع است ، بنابراین اگر می خواهید سرعت خود را برای افزایش حریم شخصی آنلاین قربانی کنید ، می توانید به فعالیت های اینترنتی خود بپردازید.

protonvpn سرعت result3با استفاده از خدمات رایگان VPN ، شما متوجه بیشترین افت سرعت اتصال خواهید شد. این امر به این دلیل است که این سرویس دسترسی به تعداد کمی از سرورهای پهنای باند کم را که اغلب دارای ظرفیت بار هستند ، اعطا می کند.

در اینجا ما با سرعت بارگیری ISP پایه 28.22 MB در ثانیه شروع کردیم. این حرکت در حدود 15.5 مگابایت در ثانیه کاهش یافت. این افت حدود 45 درصد است. و دیگر سرعت تست ها بین 30 تا 60 درصد کاهش یافته است. بسته به سرعت اتصال اولیه ISP شما ، این می تواند یک اثر قابل توجه ایجاد کند و توانایی شما برای لذت بردن از گشت و گذار در اینترنت را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین انتخاب رایگان برای افرادی که به طور مرتب از اینترنت با VPN استفاده می کنند ، گزینه مناسبی نیست. اگر به ندرت به یک اتصال اینترنتی ایمن یا نیاز به پول کافی ندارید ، ممکن است این گزینه خوبی برای شما باشد.

درک گزینه اتصالات هسته اصلی

یکی از ویژگی های سطح بالای سرویس ، شبکه امن آن است. این شبکه گروهی از سرورهای واقع در ایسلند ، سوئیس و سوئد است. همه این کشورها قوانین حریم خصوصی بسیار قدرتمندی دارند. سرورهایی که شبکه Secure Core را تشکیل می دهند در مراکز داده شدید امنیتی قرار دارند.

این سرورها کاملاً متعلق به ProtonVPN هستند و کنترل می شوند. این سرورها با استفاده از آدرس IP اختصاصی شبکه خود به اینترنت متصل می شوند.

این کار به کاربران امکان محافظت کامل در برابر سرورهای VPN به خطر افتاده و کشورهایی که توجه کمتری به حریم خصوصی اینترنت مانند چین دارند ، می دهد. یا کاربران را از نظارت در کشورهایی مانند استرالیا ، انگلستان و ایالات متحده محافظت می كند.

اگر تأمین کننده VPN در کشوری مانند استرالیا مجبور به نظارت بر ترافیک شبکه VPN شود ، ممکن است آنها بتوانند از همبستگی زمانی به عنوان روشی برای حمله به حریم خصوصی گشت و گذار کاربر استفاده کنند. وقتی کاربر به شبکه Secure Core متصل می شود ، این حملات همبستگی زمان فقط به شبکه Secure Core ProtonVPN باز می گردد. این شانس را می دهد که یک نیروی انتظامی یا سازمان دولتی بتواند آدرس IP واقعی کاربر را ردیابی کند.

گزینه اصلی protonvpn

ایده اصلی این است که ارتباط شما از طریق شبکه های Secure Core با چند حرکت شروع می شود. سپس اتصال نهایی خود را به سرور مقصد VPN برقرار می کند. اگر با شبکه Secure Core به ایالات متحده وصل می شوید ، ابتدا ترافیک از طریق یک سرور در ایسلند یا سوئیس عبور می کند و سپس به سرور اصلی VPN مقصد در ایالات متحده می روید..

محل سرور

مکان های سرور protonvpnProtonVPN تعداد نسبتاً کمی از مکانهای سرور را دارد. در حدود 300 ، این 90 درصد کمتر از سایر خدمات VPN است. به عنوان مثال ، NordVPN دارای بیش از 4،800 سرور ، و VPN دسترسی خصوصی اینترنت به بیش از 3500 سرور است.

هرچه سرورهای یک شرکت VPN بیشتر باشد ، گزینه های بیشتری برای جعل موقعیت مکانی شما وجود دارد. اگر زیاد مسافرت می کنید ، می خواهید به یک سرور VPN در این نزدیکی دسترسی داشته باشید زیرا اتصال شما سریعتر با کشور دیگری که در یک کشور دیگر یا حتی در یک قاره متفاوت قرار دارد مقایسه می شود.

ProtonVPN دارای 24 مکان سرور است. به اعتبار آن ، آنها در تلاشند تا تعداد مکان های سرور خود را افزایش دهند.

اینها سرورهای Secure Core هستند که برای اضافه کردن محافظت بیشتر در برابر مصالحه نهایی VPN استفاده می شوند.

این ها سرورهای استاندارد هستند که برای تهیه یک اتصال پهنای باند برای مشترکین استفاده می شوند.

آیا ما ProtonVPN را پیشنهاد می کنیم؟?

اگرچه ProtonVPN در صنعت نسبتاً جدید است ، اما آنها تخصص فنی و پشتیبان تیم را در پشت ProtonMail دارند. در نتیجه ، ProtonVPN یک شبکه VPN امن است. آنها گزینه خوبی هستند ، اما از قرار گرفتن در همان دسته بهترین خدمات VPN که ما بررسی کرده ایم فاصله زیادی ندارند.

مشتری آنها با Windows آسان است. شبکه Secure Core سطح امنیتی بیشتری را افزایش می دهد. با این حال ، افزایش سطح امنیت با کاهش چشمگیر سرعت همراه است.

تصویر بردار آزمایشی 7 روزهآنها یک آزمایش هفت روزه رایگان ارائه می دهند که در آن می توانید تمام توان VPN را تجربه کنید. اما اگر کسی به دنبال استفاده از ProtonVPN به عنوان یک سرویس رایگان باشد ، ناامید می شوند. سرورها معمولاً اشباع می شوند و بنابراین سرعت اینترنت شما ممکن است تا 50 درصد کاهش یابد.

آنها دارای یک برنامه قیمت گذاری مناسب با خدمات 8 دلاری به علاوه بهترین انتخاب برای پول شما هستند. گفته می شود ، ما احساس می کنیم که این VPN فاقد بسیاری از ویژگی هایی است که می توان از یک سرویس پولی انتظار داشت. یک نکته مهم برای ما تعداد مکانهایی است که آنها دارای سرورهای VPN هستند. همچنین ، پشتیبانی مشتری آنها گزینه چت زنده را از دست نمی دهد..

همانطور که گفتیم ، این یک شرکت نسبتاً جدید است. هنگامی که از انجمن آنلاین آنها بازدید می کنید ، می بینید که آنها به طور جدی با مشتریان خود درگیر هستند و در حال پیشرفت برای ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده خود هستند. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا دوباره این محصول را مرور کنیم و شاهد پیشرفت های آنها باشیم. اما ، در حال حاضر ، ما احساس می کنیم که این سرویس ارزش پول ندارد.

سرویس VPN که ارزش آن را دارد - NordVPN

آیا می خواهید یک سرویس VPN ارائه دهید که خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهد؟ ما NordVPN را توصیه می کنیم.

NordVPN هزاران سرور در 6 کشور از 6 قاره در 61 کشور جهان پخش شده است. آنها خط مشی ورود به سیستم روشن ندارند و بهترین پشتیبانی مشتری را که ما دیده ایم ارائه می دهند.

استفاده از NordVPN آسان است و نشان دهنده تعهد شرکت برای قرار دادن حریم خصوصی مشتری خود در اولویت است. هیچ هزینه یا بند پنهانی وجود ندارد. شما می توانید فقط با یک اشتراک از چندین دستگاه محافظت کنید.

از آنجا که آنها در پاناما واقع شده اند ، شما از تعدادی از برنامه های نظارت بر دولت محافظت می شوید که تهدید می کنند برای حفظ حریم خصوصی شما.

 • NordVPN پشتیبانی مشتری خارق العاده ای دارد و a 24/7 چت زنده
 • NordVPN اجازه می دهد تا تورنت با استفاده از سرورهای ویژه
 • NordVPN برنامه هایی دارد که از 11.95 دلار در هر ماه متغیر است حداقل 2.99 دلار در هر ماه
 • بیشتر سرورهای NordVPN می توانید از طریق محتوای محدود جغرافیایی مانند Netflix استفاده کنید

با NordVPN, شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me