مرور SaferWeb: سرویس امیدوار کننده ای که ارائه نمی شود

سرویس VPN Saferweb امروز همه چیز را در اینجا گرفت ، فردا خیلی جدی رفت.

SaferWeb VPN یک شرکت انگلیسی است که یک ورودی نسبتاً جدید در دنیای VPN ها است. SaferWeb به مشتریان خود قول امنیت درجه نظامی ، پوشش گسترده سرور و پشتیبانی مشتری را 24 ساعته در روز هفت روز در هفته می دهد.

تعدادی از موارد مثبت ما در مورد این سرویس ذکر شده است. با این وجود ، تعدادی سیاست و ویژگی وجود دارد که به ما تردید می کند که آیا واقعاً بهترین VPN برای اکثر مردم است.

و بعد یکی وجود دارد واقعاً مشکل بزرگی که در مورد چند دقیقه درباره آن صحبت خواهیم کرد.

آرم Saferweb

بررسی اجمالی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 33 سرور
توزیع سرور: 27 کشور
پشتیبانی: 24/7 چت زنده ، سیستم بلیط و پایگاه دانش
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل های OpenVPN ، L2TP ، PPTP. رمزگذاری 256 بیتی
مرکز فرماندهی: انگلستان
قیمت: 3.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.saferweb.com/
طرفداران:
 • استفاده از این سرویس آسان است
 • پشتیبانی IKEv2
 • هیچ گونه نشت DNS / IP شناسایی نشده است
 • برنامه های بسیاری از سیستم عامل ها
 • P2P مجاز است
منفی:
 • آنها سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارند
 • یک شرکت مستقر در انگلیس

آیا باید به SaferWeb VPN اعتماد کنم?

SaferWeb یک شرکت مستقر در انگلیس است. در نتیجه ، باید قوانین سختگیرانه حفظ اطلاعات و نظارت بر داده های انگلستان را دنبال کند. انگلستان یکی از این کشورها است بدترین مکان های جهان داشتن ارائه دهنده VPN VPN ها در حال حاضر موظف هستند بخش قابل توجهی از داده های ذخیره شده را در صورت درخواست به دولت تحویل دهند. اکنون ، با وجود منشور Snoopers در آستانه تبدیل شدن به قانون ، ارائه دهندگان VPN در انگلستان حتی توانایی کمتری در محافظت از حریم خصوصی شرکت های خود خواهند داشت..

قدرت رمزگذاری VPN در مورد چگونگی محافظت از حریم خصوصی شما بسیار می گوید. رمزگذاری 256 بیتی کارمندان SaferWeb. آنها تلاش می کنند شبکه های خود را بهینه نگه داشته و به بهترین مشتری سرعت خود را ارائه دهند.

SaferWeb قول داده است که استفاده از پرونده را حفظ نکند. با این حال ، آنها مطابق با خط مشی رازداری خود ، نقشه‌های اتصال فروشگاه را انجام می‌دهند.

ویژگی های امن تربرخی از اطلاعاتی که آنها ذخیره می کنند شامل آدرس IP شما ، پروتکل استفاده شده ، زمان های زمانی و غیره خواهد بود.

آنها حتی مکالمات تلفنی را که با شما دارند ذخیره می کنند.

هنگامی که از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، آنها ممکن است اطلاعات را از سایت های شبکه شخص ثالث و اعتبارنامه ای که برای ورود به سایت های شبکه های اجتماعی از جمله نام و آدرس ایمیل شما استفاده می شود ، ذخیره کنند. آنها همچنین بسته به سطح امنیتی که در سایت رسانه های اجتماعی در اختیار شما قرار می دهند ، می توانند اطلاعات دسترسی به آنها را در سایت رسانه های اجتماعی شما ذخیره کنند..

آنها اطلاعاتی را که شما از طریق نظرسنجی ها ، اطلاعاتی که می توانند در انظار عمومی پیدا کنند ، ذخیره می کنند ، و همچنین اطلاعاتی را که شما از طریق اشخاص ثالث به آنها رضایت می دهید ، ذخیره می کنند..

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ، این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا نظارت بر عملکرد خدمات آنها ، بهبود خدمات آنها ، بهبود بازاریابی آنها ، تبلیغات خدمات شخص ثالث ، هدف قرار دادن مشتریان آینده نگر و به روش های دیگری که شرح داده شده در سیاست حفظ حریم خصوصی.

SaferWeb خواهد کرد اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید با شرکای خود ، فروشندگان شخص ثالث و برای اهداف قانونی. آنها همچنین اطلاعات شخصی شما را با اعضای خانواده شرکتی خود به اشتراک می گذارند.

اگر نگران حریم خصوصی هستید ، خواندن از طریق سیاست حفظ حریم خصوصی آنها کافی است تا خون شما سرد شود. اساساً ، SaferWeb می گوید که آنها اطلاعات کاملی از شما را جمع آوری می کنند و اطلاعات را با مقامات دولتی ، تبلیغ کنندگان و دیگران به اشتراک می گذارند. هرکسی که به حریم شخصی خود نگران است ، باید دو بار در مورد استفاده از SaferWeb فکر کند.

SaferWeb VPN چقدر سریع است?

تست سرعت امن تر

عملکرد VPN SaferWeb بر روی چندین سرور با استفاده از پروتکل PPTP مورد آزمایش قرار گرفت. این آزمایش با استفاده از اتصال 10 مگابایت در ثانیه انجام شد. این آزمایش بر روی سرورهایی که بار بیشتری نسبت به سایرین دارند ، مانند آنهایی که در اروپا و آنهایی که در ایالات متحده هستند ، متمرکز شده است.

تأکید بر سرعت جریان و همچنین امکان کار با تورنت ها وجود داشت. همانطور که در تست مشاهده می شود ، سرور آمستردام تقریبا 60 درصد از دست داد پهنای باند آن نتایج در استکهلم و لندن بهتر بود. جالب اینجاست که استکهلم سرور مخصوصاً برای بارگیری تورنت است.

SaferWeb فاقد پهنای باند یا سرپوش سرعت است. برای پرداخت هزینه اضافی ، می توانید به "مکانهای با شارژ فوق العاده" دسترسی پیدا کنید. اینها سرورهایی بسیار سریع هستند که برای افرادی طراحی شده اند که می خواهند تعداد زیادی بارگیری کنند و می خواهند بارگیری سریع آنها انجام شود..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی زنده saferwebحمایت از مشتری برای داشتن یک VPN خوب کارآمد ضروری است. وقتی یک شرکت VPN قادر به ارائه پشتیبانی کافی از مشتری باشد ، آنها نشان می دهند که به مشتریان خود اهمیت می دهند. SaferWeb VPN پشتیبانی مشتری ستاره ای را ارائه می دهد. آنها این کار را از طرق مختلف انجام می دهند. آنها یک گفتگوی زنده 24/7 دارند. آنها پشتیبانی فنی ارائه می دهند. آنها یک سیستم بلیط فروشی دارند. آنها پایه دانش دارند. و سؤالات متداول دارند.

ما ویژگی چت زنده را آزمایش کردیم و یافتیم که اینگونه باشد بسیار پاسخگو. ما تقریباً فوری برای مشکل خود به ما داده شد. مأمورانی که با ما تعامل داشتند بسیار آگاه بودند و نسبتاً مؤدب بودند.

مانند بسیاری از مراکز تماس ، مشخص بود که انگلیسی اولین زبان نماینده تعامل با ما نیست. با این حال ، آنها تسلط کافی به زبان داشتند که به آنها امکان می داد آزادانه ارتباط برقرار کنند و ایده ها را به روشی واضح و دقیق بیان کنند.

مکان سرور

مکان های سرور saferwebبسیاری از VPN ها به داشتن سرور در تعداد زیادی از مکان ها افتخار می کنند. SaferWeb متفاوت است. تمرکز آنها روی داشتن است پوشش مناسب در مناطقی که بسیار مورد توجه است توسط کاربران VPN. به همین دلیل ، SaferWeb مکانهایی در نیویورک ، توکیو ، لندن ، هنگ کنگ و غیره دارد.

این سرویس تقریباً 60 سرور از سراسر جهان ارائه می دهد. مشترکین قادر به دسترسی به 30 مکان در 24 کشور هستند.

SaferWeb VPN مزایای دیگری را به کاربران ارائه می دهد. با پرداخت هزینه اضافی ، سرورهای فوق شارژ در دسترس هستند. این به کاربر اجازه می دهد تا در مکان های خاص به سرعت های سریعتر سرور دسترسی پیدا کند. این سرعت های سریعتر با به حداقل رساندن تعداد کاربران در این سرورها بدست می آیند. در نتیجه ، هر کاربر به پهنای باند بیشتری دسترسی دارد.

قیمت گذاری

SaferWeb VPN یک طرح قیمت گذاری بسیار ساده دارد.

قیمت گذاری امن ترخدمات حق بیمه آنها با قیمت 3.99 دلار در ماه ارائه می شود. با این کار دسترسی کاربران به هفت مکان با پهنای باند نامحدود و انتقال داده نامحدود. همه پروتکل ها در دسترس هستند و کاربران می توانند در هر اتصال یک دستگاه را به هم متصل کنند.

برنامه فوق العاده فوق العاده آنها دسترسی به 30 مکان سرور را فراهم می کند. پهنای باند بدون محدودیت و انتقال داده ها نیز ارائه شده است. با بسته بندی فوق العاده پریمیوم ، می توان سه اتصال دستگاه را همزمان انجام داد.

SaferWeb VPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. برای به دست آوردن ضمانت ، باید خدمات خود را در 30 روز اول استفاده لغو کنید. فسخ باید باشد درخواست کتبی به تیم پشتیبانی SaferWeb. در طی 90 روز از انصراف کتبی ، باید بازپرداخت کامل از کلیه هزینه های پرداخت شده را دریافت کنید. بازپرداخت فقط به خدمات اساسی محدود می شد و مواردی مانند هزینه های اداری ، هزینه نصب یا هزینه های تنظیم را شامل نمی شد. اگر درخواست بازپرداخت در بازه زمانی قابل اجرا انجام نشود ، هیچ بازپرداخت در دسترس نیست.

متأسفانه SaferWeb آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. تنها راه برای دانستن اینکه آیا خدمات مناسب برای شما مناسب است یا نه ، خرید یکی از برنامه هاست. گزینه های پرداخت که در دسترس هستند شامل کارت های اعتباری و پی پال است. گزینه ای برای استفاده از a وجود ندارد رمزنگاری مانند BitCoin.

فرآیند ثبت نام

sigunweb sigunpبرای ثبت نام در SaferWeb ، به یک آدرس و نام ایمیل نیاز دارید. از مشتریان خواسته شده است که همراه با حساب خود رمزعبور ایجاد کنند. بسیاری از مشتریان از اینکه چگونه SaferWeb در تلاش برای ارتقاء خدمات خود است ناامید شده است.

پس از ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه خدمات ، می توانید این سرویس را در رایانه خود نصب کنید. پس از بارگیری خدمات و طی مراحل نصب ، SaferWeb مانند هر VPN دیگری که از openVPN استفاده می کند ، عمل می کند.

مشتری دو حالت مشاهده داشت. حالت آسان و حالت پیشرفته وجود دارد. همانطور که از این نام پیداست ، حالت آسان برای افرادی که برای اولین بار از VPN استفاده می کنند طراحی شده است. فقط با کلیک یک دکمه ، می توانید به سروری که به شما نزدیکتر است متصل شوید. حالت پیشرفته به کاربران امکان می دهد سرور و همچنین یک پروتکل را انتخاب کنند.

محدودیتهای محدود Geo

vpn netflixدر صفحه فرود خود ، SaferWeb به توانایی خود می بالد محدودیت های جغرافیایی در محتوای جریان را دور بزنید, مانند آنچه ارائه شده توسط Netflix. امکان مشاهده محتوای محدود جغرافیایی یکی از دلایل اصلی استفاده مردم از خدمات VPN است.

در پاسخ به این امر ، سرویس های استریم مانند Netflix در سیاست های ضد VPN خود بسیار سختگیرانه شده اند. یافتن یک VPN که به فرد امکان دسترسی به Netflix را می دهد و در عین حال ظرفیت جریان بالا را حفظ می کند یک چالش است.

SaferWeb VPN قادر به رفع انسداد Netflix و همچنین سایر جریانهای اصلی مانند Hulu و BBC بود..

ویژگی سوئیچ را بکشید

سوئیچ kill killمهم نیست که VPN شما چقدر ستاره باشد ، تنها در صورت عملکردی قادر به محافظت از شما خواهد بود. با وجود هر VPN ، خرابی ها پیش می روند. ممکن است فقط یک یا دو ثانیه باشد که سرویس VPN قطع و وصل شود. در آن لحظاتی که مشکلات اتصال وجود دارد ، محل واقعی IP شما در معرض دید قرار می گیرد. ویژگی سوئیچ را بکشید با مخفی کردن IP واقعی شما از شما محافظت می کند.

SaferWeb VPN با یک سوئیچ kill که در صورت افت اتصال ، از شما و شناسه شما محافظت می کند. سوئیچ kill اتصال اینترنت را قطع می کند تا امکان اتصال داده تا اتصال VPN وجود نداشته باشد.

انعطاف پذیری

همه بهترین VPN ها قابل انعطاف هستند. آنها روی اکثر سیستم عامل های موجود در بازار از جمله دسک تاپ ، دستگاه های تلفن همراه و واحدهای بازی کار می کنند. SaferWeb برای کار بر روی تقریبا هر دستگاه طراحی شده است.

سازگاری SaferWeb

آیا SaferWeb VPN را پیشنهاد می کنیم؟?

خیر ، مواردی وجود دارد که ما را در مورد این شرکت نگران کرده است. اول ، روش های صورتحساب آنها زیر سؤال است. قیمت مقدماتی که آنها ارائه می دهند با همان قیمتی که ماه ها می پردازید نیست.

این شرکت به طور مداوم سعی می کند محصول خود را ارتقا دهد. ترجیح ما این است که با VPN هایی کار کنیم که تمام خدمات خود را از پیش ارائه می دهند ، حتی اگر قیمت اشتراک کمی بالاتر از رقم باشد. بهتر است بدانید که هزینه کل را بر خلاف نیک زدن و کمرنگ شدن از پول خود می دانید.

شیوه های حفظ حریم خصوصی این شرکت ظالمانه است. آنها نه تنها اطلاعات جمع آوری می کنند ، بلکه آشکارا اعلام می کنند که از اطلاعات شما برای تبلیغات استفاده می کنند و آن را به خدمات شخص ثالث ارائه می دهند. آنها باز هستند دادن اطلاعات شما به دولت.

آنچه ما به خصوص ترسناک دیدیم ، اطلاعاتی است که این VPN از طریق رسانه های اجتماعی آنها از مردم جمع می کند. اگر چاپ خوب را نخوانید ، می توانید خود را در معرض تعدادی از خطرات احتمالی قرار دهید.

SaferWeb در انگلستان مستقر بود. این باید علامتی هشدار دهنده برای هر کسی باشد که نگران حریم خصوصی است. انگلستان به دور از قرار گرفتن در معرض حریم خصوصی ، اقدامات جدی برای حمله به حریم خصوصی وب انجام می دهد.

**به روز رسانی**

ما با پشتیبانی مشتری از SaferWeb مکالمه داشتیم. ما در مورد قیمت گذاری می خواهیم شفاف سازی کنیم. در این گفتگو ، مشخص شد که SaferWeb VPN دیگر خدمات خود را ارائه نمی دهد.

مکالمه پشتیبانی امن تر

آنها اظهار داشتند كه هنوز در حال ارائه پشتیبانی مشتری به مشتریان موجود هستند. حتی اگر شما مایل بودید از همه جوانب منفی این سرویس مانند مشکلات سرعت ، مشکلات ورود به سیستم ، مسائل مربوط به حریم خصوصی و سؤالات مربوط به صورتحساب غافل شوید ، SaferWeb VPN دیگر گزینه در دسترس نیست.

سرویس VPN که فردا ناپدید نخواهد شد

آیا می خواهید یک سرویس VPN داشته باشید که بتوانید به آن اعتماد کنید تا سالهای متمادی باشد؟ ما NordVPN را توصیه می کنیم.

NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور واقع در 61 کشور مختلف جهان است. آنها خط مشی ورود به سیستم روشن ندارند و بهترین پشتیبانی از مشتری را که دیده ایم ارائه می دهند.

NordVPN آنها از سال 2008 به فعالیت خود ادامه داده اند. آنها شهرتی را برای اولویت بندی مشتریان خود ایجاد کرده اند. این یک VPN سطح بالا است. هیچ هزینه یا بند پنهانی وجود ندارد. شما فقط با یک اشتراک قادر به محافظت از 6 دستگاه هستید.

این VPN مبتنی بر پاناما اغلب شماره یک در لیست بهترین VPN ها است. برخی از دلایل این امر عبارتند از:

 • NordVPN ارائه می دهد 24/7 چت زنده
 • NordVPN اجازه می دهد تا تورنت
 • برنامه های NordVPN هزینه 2.99 دلار در ماه تا 11.95 دلار در ماه
 • NordVPN دارد سرورهای ویژه کنار گذاشته شده اند تا به شما در یافتن خدمات اشتراک فایل یا P2P در تورنت کمک کنند
 • NordVPN با ده ها سرویس پخش از جمله کار می کند نتفلیکس

بررسی خود را اضافه کنید:

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

--- لطفا سرعت را انتخاب کنید ---
میانگین
آهسته. تدریجی
سریع
?>

--- لطفا قابلیت استفاده را انتخاب کنید ---
آسان برای استفاده
کمی پیچیده است
بسیار پیچیده است
?>

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که شرایط استفاده را خوانده ام و می پذیرم.

بازبینی من را اضافه کنید

0
1771

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me