مرور TorGuard – بد نیست اما عالی نیست

اگر شما یک طرفدار بزرگ انواع وسایل متوسط ​​از بسته های متوسط ​​هستید ، می خواهید آنچه را که در این بررسی سرویس VPN مشاهده می کنید دوست دارید.

آیا TorGuard وعده های والای خود را می دهد؟ زیرا آنچه ادعا می کنند بسیار خوب به نظر می رسد.

TorGuard کلاینت گزینه های حریم خصوصی از جمله پروکسی هوشمند DNS ، آدرس های IP مشترک و آدرس های IP اختصاصی را به مشتریان خود ارائه می دهد. در این بررسی TorGuard ، ما می خواهیم بررسی کنیم که آیا این شرکت واقعاً قادر است آنچه را که وعده می دهد تحویل دهد و حریم شخصی و مرور ناشناس را برای مشتریان خود فراهم کند یا خیر..

آرم TorGuard

بررسی اجمالی

TorGuard برنامه ای است که در ابتدا برای کسانی که به تورنت علاقه داشتند ساخته شده است. این ثابت کرده است که برای تأمین امنیت ترافیک وب خود ، یکی از بهترین VPN ها برای نهشتگان و Leechers BitTorrent است. این محصول به لطف بسیاری از ویژگی های امنیتی و تست های بالاتر از میانگین آن در سال های اخیر ، مخاطبان بیشتری را به خود جلب کرده است و به عنوان یک VPN جهانی مورد استفاده قرار می گیرد..


مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: رابط کاربری ضعیف
خط مشی ورود به سیستم: خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 3000 سرور ++
توزیع سرور: 50 کشور
پشتیبانی: 24/7 تماس ، چت زنده و بلیط
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: ایالات متحده آمریکا
قیمت: 9.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://torguard.net/
جوانب TorGuard:
 • آسان برای استفاده و راه اندازی
 • P2P مجاز است
 • پرداخت ناشناس پذیرفته شد
 • انتخاب پروتکل های VPN
 • سرور DNS خصوصی
 • ضمانت برگشت پول هفت روزه
 • 1600 سرور در 50 کشور
 • مسدود کننده نرم افزارهای مخرب
منفی TorGuard:
 • نوسان در سرعت عملکرد
 • اشکال احتمالی جلوگیری از نشت IPv6
 • نسخه اصلی نمی تواند به Netflix محدود Geo وصل شود

آیا TorGuard قابل اعتماد است?

به نظر می رسد TorGuard خط مشی ورود به سیستم مقدماتی دارد. وقتی به شرایط و صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نگاه می کنید ، آنها می گویند که آنها سیاهههای مربوط یا هر نوع استفاده از ترافیک را ذخیره نمی کنند. آنها اظهار داشتند كه هنگام خرید محصولاتشان اطلاعات شما را جمع می كنند ، اما این طور است. از نظر تئوری, این بدان معنی است که آنها هیچ اطلاعاتی از اطلاعات شما برای فروش به تبلیغ کنندگان یا تحویل مقامات دولتی ندارند اگر با حکم ظاهر شوند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

اما ، نگاه دقیق تر به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نشان می دهد TorGuard در واقع ممکن است اطلاعات بیشتری را در مورد شما جمع آوری کند تا آنچه دوست دارید. به عنوان مثال ، در صفحه حریم خصوصی آنها به وضوح اعلام می کنند که آدرس های ایمیل ذخیره شده و از آنها برای ارسال اطلاعات در مورد اشتراک ها ، گزینه های پرداخت و برای ارسال پیشنهادات تبلیغاتی.

داده های پرداخت برای مدیریت ورود به سیستم مشتری ، پرداخت و لغو استفاده می شود. این گفته می شود ، آنها قول می دهند داده های خصوصی مانند شماره کارتهای اعتباری ذخیره نمی شوند.

آنها می گویند که سیاهههای مربوط به سرور Apache Apache مرتباً پاک می شوند. با این حال ، این به نظر می رسد کمی مبهم است. منظم چیست؟ یک بار امروز, یک بار در هفته, یک بار در سال?

5eyesعلاوه بر این ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها بیان می دارد که هیچ گونه داده ای به شخص ثالث داده نمی شود ، مگر اینکه آنها طبق قانون ملزم به انجام این کار باشند. این ترسناک است زیرا آدرس پستی TorGuard در آن قرار دارد اورلاندو ، فلوریدا در ایالات متحده است. ایالات متحده بخشی از ترتیبات متعدد بین المللی به اشتراک گذاری اطلاعات بین المللی است. یکی از این اتحادها "پنج چشم" نامیده می شود. متأسفانه ، عموم مردم وقتی که می توانند اطلاعاتی را که ایالات متحده و سایر شرکت کنندگان در اتحاد "پنج چشم" به اشتراک می گذارند در تاریکی قرار بگیرند. به این دلیل, ما از خدمات VPN که در ایالات متحده مستقر هستند ، اطمینان داریم.

امنیت

TorGuard با استفاده از فناوری های مدرن با هدف ایمن نگه داشتن اطلاعات شما بهترین استفاده را می کند. یکی از راههای انجام این کار پشتیبانی از تعدادی پروتکل VPN است ، از جمله:

 • انتخاب پروتکل TorguardOpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • iKEV2

کاربران با تجربه ممکن است نیاز به جابجایی بین پروتکل ها را ببینند. با این وجود ، بیشترین کار را با رعایت استاندارد صنعت OpenVPN انجام می دهند.

TorGuard رمزگذاری AES - 256 را ارائه می دهد. این استانداردی است که دولت ها و سازمان های امنیتی در سراسر جهان در هنگام رمزگذاری اطلاعات محرمانه یا خصوصی از آن استفاده می کنند.

TorGuard مجهز به سرورهای DNS امن و همچنین ویژگی حفاظت محافظ DNS و IPv6 است. این لایه دیگری از امنیت را اضافه می کند. سوئیچ kill kill این امکان را به شما می دهد که TorGuard در حال اجرا به طور خودکار از اینترنت جدا نشود. این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران باشید که به طور تصادفی فراموش نکنید که VPN خود را روشن کنید.

TorGuard به شما امکان می دهد از دستگاه های Android ، Mac ، Windows و iOS محافظت کنید. همچنین می توانید از این سرویس در روترهای DD - WRT و Tomato استفاده کنید. مهم نیست که ترافیک از کجا به وجود می آید ، شما می توانید با استفاده از TorGuard از خود محافظت کنید.

قیمت گذاری

جدول قیمت گذاری تورگارد

TorGuard یک برنامه قیمت گذاری دارد که بسیار ساده است. با قیمت 9.99 دلار می توانید یک برنامه ماهانه خریداری کنید و راه خود را تا یک برنامه سالانه که 59.99 دلار است افزایش دهید. همانطور که انتظار دارید, خرید برنامه سالانه اقتصادی ترین گزینه خواهد بود.

یک اشتراک به شما امکان می دهد تا پنج دستگاه را به سرویس متصل کنید. شما می توانید برای هر دلار در هر ماه دستگاه های اضافی اضافه کنید. امکان اتصال پنج دستگاه با یک اشتراک تقریباً با خدمات VPN پرداخت شده بسیار مهم است. TorGuard برای افزودن اتصالات اضافی دستگاه بهترین قیمت را دارد.

برخی افزودنیهای دیگر که می توانید خریداری کنید از جمله آدرس IP اختصاصی استاتیک ، یک آدرس IP محافظت شده DDoS در کشور رومانی و همچنین آدرس های IP مسکونی در ایالات متحده.

محاکمه رایگان 7 روزه

TorGuard ارزانترین سرویس VPN نیست ، اما همچنین گرانترین آن نیست. خوب است که آنها قول می دهند ضمانت برگشت هفت روزه.

ما احساس می کنیم شایان ذکر است که در صفحه فرود آنها ، یک آزمایش آزمایشی هفت روزه را ارائه می دهند. ما سعی کردیم در جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنیم و هیچ راهی برای این کار ندیدیم. بنابراین ما به گفتگوی زنده آنها عادت داشتیم که در مورد جلسه دادگاه سؤال کنیم. به ما گفته شد که این یک آزمایش آزمایشی هفت روزه نیست بلکه در عوض ضمانت بازگشت هفت روزه پول است. سپس ما را به خرید محصول تشویق کردند و گفتند که ما آن را دوست داریم.

نمی خواهیم چیزی بپردازیم و پول ما را پس نمی گیرد, ما سؤال کردیم اگر محصول را لغو کنیم ، چقدر طول می کشد برای ما بازپرداخت دریافت کنیم. پاسخ این درخواست برای ما بود که بلیط را باز کنیم.

نیازی به گفتن نیست, آن تعامل ما را با اعتماد به نفس پر نمی کند.

روش های پرداخت تورگارد

TorGuard تعدادی از انواع مختلف پرداخت ، از جمله کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، PayPal را می پذیرد, رمزنگاری, و همچنین تعدادی کارت هدیه فروشگاه.

TorGuard And Torrenting

TorGuard در قلب خود خدمتی است که برای تورنت انجام شده است. برخی از خدمات VPN برای دسترسی به مشتریان خود به سرورهای تورنت هزینه اضافی می پردازند. TorGuard همه چیز را با ارائه ساده نگه می دارد پهنای باند نامحدود و استفاده نامحدود از طریق شبکه آنها آنها سوابق صفر را در مورد آنچه اتفاق می افتد در VPN های تورنت و سرورهای پروکسی خود نگه می دارند. این بدان معنی است که مشتریان اطمینان دارند که می توانند در حریم شخصی کاملاً بارگیری کنند.

TorGuard گزینه ای عالی برای افرادی است که می خواهند "برادر بزرگ" را در حالت خلیج نگه دارند یا برای کسانی که فقط نگران جلوگیری از ISP بودند که از راه اندازی باند خود جلوگیری کنند..

آیا Netflix با TorGuard همکاری خواهد کرد?

یک جنگ مداوم بین Netflix و VPN وجود دارد. مردم از سرتاسر جهان دسترسی به مطالب پرطرفدار Netflix ایالات متحده را می خواهند. وقتی برای اولین بار از TorGuard برای دسترسی به Netflix استفاده می کنید ، احتمالاً با صفحه خطای Netflix مخوف مورد استقبال قرار می گیرید..

اتصال شکست خورده netflix

این بدان معناست که TorGuard فهمید که تلاش برای مبارزه با مسدود کردن مداوم Netflix از IP مشترک ، یک نبرد تقریبا غیرقابل توصیف بود. این چیزی بود که آنها نتوانستند از پس آن برآیند. بنابراین آنها با یک راه حل مبتکرانه روبرو شدند. آنها به جای ارائه IP به اشتراک گذاشته شده به کاربران خود ، شروع به ارائه IP های اختصاص داده شده به کاربران خود به منظور صرفه جویی در مسدود کردن جغرافیایی Netflix کردند.. از آنجا که شما یک آدرس IP اختصاصی را دریافت می کنید که فقط از آن استفاده می کنید ، احتمال اینکه این آدرس IP در لیست سیاه قرار نگیرد ، کم نیست.

البته ، شما باید هر ماه مبلغ اضافی را برای یک آدرس IP اختصاصی بپردازید ، اما این ممکن است راه حل دقیقی باشد که به دنبال آن هستید ، به خصوص اگر دلیل اصلی گرفتن VPN دسترسی به جریان محدود جغرافیایی باشد. محتوا مانند Netflix.

سرورهای TorGuard در کجا قرار دارند?

مکان های سرور Torguardیک مورد که هنگام بررسی ارائه دهندگان VPN به آنها نگاه می کنیم تعدادی از سرورهای موجود در آن است. بدیهی است ، هرچه سرورهای بیشتری در دسترس باشند ، شانس بیشتری برای پیدا کردن شخصی که خیلی شلوغ نباشد ، ندارید و پهنای باند کمی بیشتر به شما می دهد.

TorGuard دارای بیش از 3000 سرور است و می تواند دارای یک توزیع جغرافیایی قوی باشد. این بدان معناست که اگر به سراسر جهان سفر می کنید ، پیدا کردن سروری با تأخیر کمتر و عملکرد بهتر برای شما ساده تر خواهد بود. ما خوشحال شدیم که توجه داشتیم که TorGuard داشت سرورهای آفریقا ، خاورمیانه و هند.

تست سرعت

سریع ترین تورگارد

تست های سرعت با استفاده از اتصال فیبر 50 Mbps انجام شد با قویترین رمزنگاری AES-256 / HMAC SHA512 / RSA-2048. سرور VPN ایالات متحده با استفاده از سرور تست مبتنی بر نیویورک مورد آزمایش قرار گرفت و سرورهای VPN انگلستان و هلند با استفاده از سرور مبتنی بر انگلستان مورد آزمایش قرار گرفتند.

همانطور که نمودارها نشان می دهند ، VPN در سرعت بسیار خوبی عمل کرده است ، به خصوص که از قویترین تنظیمات رمزگذاری استفاده شده است.

نتیجه

TorGuard قولهایی را نشان می دهد. این یک قیمت نسبتا سطح ورودی و تعدادی از افزودنی های دیگر است که به شما امکان می دهد تجربه خود را سفارشی کنید. تعدادی سرور در دسترس است و VPN برای تورنت بهینه شده است.

ما از برخی از جنبه های سیاست حفظ حریم خصوصی و همچنین قیمت گذاری گمراه کننده تحت تأثیر قرار نگرفتیم. این برنامه به خودی خود ساده است ، اما فاقد سهولت در استفاده از بسیاری از VPN های دیگر که ما بررسی کرده ایم. این قطعاً VPN با محوریت حریم خصوصی است.

خواهیم گفت که خدمات پشتیبانی و مشتری از کیفیت بالایی به نظر می رسد. وقتی در مورد قیمت گذاری سؤال کردیم ، تقریباً جواب فوری دریافت کردیم. در کل ، TorGuard یک VPN بالاتر از حد متوسط ​​است که کارهای بیشتری برای انجام دادن دارد ما به آنها 3.5 ستاره از 5 می دهیم.

در حالی که ممکن است تعدادی از شما از یک VPN مانند TorGuard راضی باشید ، اگر هنوز هم می خواهید به اطراف نگاه کنید ، نمی توانیم شما را مقصر بدانیم. خوشبختانه ، ما چند توصیه دریافت کرده ایم که در واقع استاندارد طلایی است که هر شرکت دیگری در تلاش است. خودتان را از ساعت ها تحقیق نجات دهید و فقط بررسی های ما را بررسی کنید NordVPN و سورفشارک. ما قول می دهیم که از آنچه پیدا می کنید ناامید نشوید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me