Total VPN – از این یکی خودداری کنید (مشکلات سرور جدی)

Total VPN - از این یکی خودداری کنید (مشکلات سرور جدی)

قیمت های بالا و خدمات و ویژگی های بدون استفاده. این سرویس VPN چیزهای زیادی برای آن پیش نمی رود.


آرم totalVPNTotal VPN دارای رابط کاربری شگفت آور و دوستانه ای است. بسیار دوستانه است که افراد تازه کار در دنیای VPN نباید مشکلی در استفاده از آن داشته باشند. متأسفانه ، هیچ نتیجه مثبت دیگری نسبت به این سرویس وجود ندارد.

این ارائه دهنده خدمات یک تازه وارد نسبی در بازار VPN است. با این وجود ، خدمات آنها جلا و پیشرفته است. Total VPN از پروتکل های VPN قابل اعتماد مانند Open VPN استفاده می کند ، اما خط مشی ورود به سیستم آن نگران کننده است و آنها داده ها نرخ انتقال چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد. خدمات بدتر در آنجا وجود دارد ، اما این باعث نمی شود Total VPN سرویس مورد نظر برای کاربران پیشرفته باشد.

بررسی اجمالی VPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: خط مشی ورود به سیستم سوال برانگیز
اندازه سرور: 60++ سرور
توزیع سرور: 30 مکان در سراسر جهان
پشتیبانی: سیستم چت و بلیط زنده 24/7
تورنت: مجاز
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN؛
مرکز فرماندهی: ایالات متحده آمریکا
قیمت: $ 4.99
وب سایت رسمی: https://www.totalvpn.com/

Total VPN - شرکت فرعی کوچک از یک نهاد غول پیکر

Total VPN متعلق به گروه بین المللی استقامتی است که مقر آن در برلینگتون ، ماساچوست ، ایالات متحده است. این شرکت مادر شرکت های تجاری قابل تشخیص فناوری مانند Bluehost ، HostGator و ثابت تماس است. در ابتدا ، Total VPN در دفتر مرکزی انگلیس قرار داشت. ایالات متحده و انگلیس هم برای مکانهای ایده آل برای یافتن سرویس VPN ، کمتر از نظر موقعیت مکانی در نظر گرفته می شوند.

اتحاد 5 چشم

این امر به این دلیل است که هر دوی این کشورها در توافقنامه نظارت پنج چشم و همچنین به دلیل قوانین حاکم بر حفظ سابقه در این کشورها عضو هستند. افرادی که به آنها نگران هستند حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن توصیه می شود به دنبال ارائه دهنده VPN باشید که عضو پنج چشم نباشد.

بر این اساس ، شما می توانید اعتماد کنید که اگر یک آژانس اجرای قانون بیاید درهای Total VPN را به در بکشد, هر داده و جمع آوری شده در مورد شما به اشتراک گذاشته می شود. این ناشی از سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت است ، چیزی که بعداً با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار می گیرد.

کل VPN است قطعا نه در لیست ما از بهترین VPN برای استرالیا. برای اطلاع از دلیل بیشتر بخوانید.

امنیت و رمزگذاری

کاربران حداقل با Total VPN رمزنگاری مناسبی می کنند. این امر تا حد زیادی به این دلیل است که چندین گزینه ارائه شده است. یکی از این موارد OpenVPN است ، پروتکل که تا به امروز بهترین موجود در نظر گرفته شده است. از آنجا که منبع باز است ، OpenVPN مزیت یک سیستم پشتیبانی جهانی را به کاربران می دهد. کد منبع در دسترس همگان است و این امکان را برای تغییر یا ارتقاء آن برای متناسب با هدف خاص فراهم می کند.

محافظت از VPN

علاوه بر این ، Total VPN همچنین از PPTP (پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه) پشتیبانی می کند ، که یک پروتکل قدیمی تر است دیگر توصیه نمی شود. متأسفانه ، Total VPN در این پروتکل پیش فرض دارد. این بدان معناست که ممکن است کاربران کم تجربه تر خود را ترک کنند در برابر هکرها و حملات دیگر آسیب پذیر است. گزینه های دیگر ، که شامل IkeV2 و L2TP / IPSec است ، بسیار ایمن تر بوده و از محافظت بهتری برخوردار هستند. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای کامل ما را برای رمزگذاری برای تازه ها بخوانید.

مکانهای سرور کل VPN

Total VPN در وب سایت خود افتخار می کند که سرورهای مستقر در هر هفت قاره را دارد. سپس ، می گوید که در واقع سرورهایی در قطب جنوب ندارد زیرا خیلی سرد است. ظاهراً این شرکت اذعان نمی کند که آمریکای جنوبی قاره ای است ، زیرا می گوید که آنها هیچ سرور در آنجا ندارند.

مکان های سرور totalvpnبا این حال ، آنها دارند 17 سرور در آمریکای شمالی. این مکان ها در نقاط مختلف ایالات متحده از جمله نیویورک ، لس آنجلس ، سیاتل ، میامی و شیکاگو واقع شده است. همچنین یک سرور در تورنتو ، کانادا وجود دارد. در اروپا ، کاربران 20 سرور پیدا می کنند. از دوبلین و لندن گرفته تا ورشو و بخارست ، پوشش این شرکت در این قاره کاملاً جامع است - حداقل نسبت به تعداد کل سرورهای آن.

آسیا در سنگاپور ، هنگ کنگ ، تل آویو ، توکیو و بمبئی پنج سرور دریافت می کند. بر خلاف بسیاری از شرکت های VPN دیگر ، Total VPN از آفریقا غافل نمی شود ، اگرچه آنها فقط یک سرور در آنجا دارند که در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی یافت می شود. اقیانوسیه توسط یک سرور واحد در سیدنی ، استرالیا پوشانده شده است.

3000 سرور در مقابل 17 سرور

این سرویس دهنده با داشتن بیش از 30 مکان ، پوشش مناسبی را برای یک شرکت VPN با این اندازه فراهم می کند. با این حال ، بدون شک قابل مقایسه است با مقایسه ارائه شده توسط بازیکنان اصلی این زمینه. برخی حتی دارای بیش از 3000 سرور هستند که در بیش از 150 کشور جهان قرار دارد. اگر به طور مکرر مسافرت می کنید یا یک انتخاب عالی از سرورها می خواهید ، به شما توصیه می شود یکی از ارائه دهنده های نخبه تر را انتخاب کنید.

با استفاده از BitTorrent یا P2P با Total VPN

شبکه آدرسهای vpn ipهیچ چیز صریحاً به اشتراک گذاشتن پرونده یا استفاده از سایت های BitTorrent هنگام ورود به Total VPN ممنوع نیست. در واقع ، این در شرایط خدمات گنجانده شده است ، که مشتریان هنگام ثبت نام باید با آنها موافقت کنند.

این شرکت حتی قول سرور اختصاصی P2P را می دهد که در هلند واقع شده است ، اما اکثر کاربران می گویند که عملکرد غیرقانونی ارائه می دهد.

اگر اشتراک گذاری فایل نگرانی اصلی با استفاده آنلاین شما است ، پس یک VPN دیگر احتمالاً نیازهای شما را برآورده می کند.

نتایج تست سرعت کل VPN

تست های سرعت انجام شده در حالی که از Total VPN استفاده می کردند ، میزان انتقال داده را مطابق با کیفیت مطلوب و بدون نقص نشان دادند. با این وجود بسته به نوع استفاده از سرور تغییرات قابل توجهی وجود دارد. افرادی که نسخه رایگان سرویس Total VPN را ثبت نام می کنند ، احتمالاً با نرخ انتقال فوق العاده کند روبرو خواهند شد. این امر به این دلیل است که کاربران رایگان فقط می توانند به سه سرور مستقر در سنگاپور ، ایسلند و آمستردام متصل شوند. مگر اینکه در یکی از این مناطق واقع شوید ، می توانید عملکرد مداوم کند را انتظار داشته باشید. اگر می خواهید شانس خود را برای دریافت نرخ انتقال داده های به روز شده به دست آورید ، باید یک قیمت حق بیمه را پرداخت کنید.

بار بارگیری و بارگیری

نتیجه سرعت totalvpnاتصال یک رایانه در نیویورک ، نیویورک به سرور San Jose زمان بارگیری را از بین برد 31.52 Mbps و بارهای بارگذاری 7.88 Mbps.

هنگام اتصال به سرور در نیویورک ، زمان انتقال به طور قابل پیش بینی سریعتر بود. نرخ بارگیری به 59.61 مگابیت در ثانیه افزایش یافته است در حالی که بارگذاری ها اندکی به 10.81 Mbps رسید.

رفتن دورتر به لندن نرخ کندتر را به همراه داشت. سرعت بارگیری 35.64 Mbps و سرعت بارگذاری 8.85 Mbps به سختی قابل توجه نبود.

تا کنون کمترین نرخ انتقال هنگام استفاده از سرور در توکیو ضبط شد ، با توجه به فاصله بین ژاپن و موقعیت جغرافیایی واقعی رایانه تعجب آور نیست. بارگیری و بارگیری هر دو به ترتیب 11.88 Mbps و 4.03 Mbps به دست آمد.

به طور متوسط, با استفاده از Total VPN زمان بارگیری را در حدود 76 درصد افزایش می دهد در حالی که بار بارگذاری را تقریباً 59 درصد افزایش می دهد. این اعداد قابل توجه هستند ، بنابراین اگر سرعت در بین معیارهای مهم شماست ، ممکن است این سرویس VPN برای شما نباشد.

خط مشی ثبت کل VPN

نمودار نمره سیاست های ورود به سیستم vpnهیچ اشتباهی نکن, Total VPN اطلاعات هویت شما را پیگیری می کند. این بدون تعارض در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت مادر گروه استقامتی بین المللی اعلام شده است. هر آنچه در طی مراحل ثبت نام به آنها ارائه می دهید حفظ می شود. این اطلاعات ممکن است شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، اطلاعات کارت اعتباری و موقعیت جغرافیایی باشد. اگر برای پشتیبانی مشتری با این شرکت تماس بگیرید ، داده ها نیز ثبت می شوند.

بدتر از این سیاست شرکت در رابطه با "استفاده از خدمات ، بازدیدهای وب سایت و پشتیبانی" شماست. طبق سیاست ، اطلاعات مربوط به آدرس IP کاربر ، مرورگری که از آنها استفاده می کند ، صفحات مورد نظر و جغرافیای کاربر مکان همه جمع آوری شده است.

علاوه بر این ، این شرکت نحوه ورود شما به صفحه خدمات آنها و پیوندهایی را که برای ترک آن استفاده می کنید ، پیگیری خواهد کرد. حتی ممکن است تعاملات شما در رسانه های اجتماعی توسط Total VPN مورد توجه قرار گیرد.

بیشتر این مجموعه داده ها برای بهبود خدمات و ردیابی نحوه عملکرد سیستم ها بیان شده است. آنها همچنین ادعا می کنند که حرکات آنلاین شما را ردیابی می کنند تا هرگونه مشکلی را در خدمات ارائه شده خود تشخیص دهند. با این حال ، آنها همچنین اظهار داشتند كه داده های نگهداری شده به آنها كمك می كند تا محصولات و خدمات شخص ثالث را برای شما به بازار عرضه كنند. این اطلاعات همچنین ممکن است با شرکا و مارک های منتخب مرتبط با گروه بین المللی استقامتی ، اشخاص ثالث یا "به دلایل قانونی" به اشتراک گذاشته شود.

نتیجه اصلی این است حریم خصوصی و ناشناس بودن شما به سختی با Total VPN تضمین شده است. اگر شما به حمایت از خود به صورت آنلاین اختصاص داده اید ، پس این سرویس مناسب شما نیست.

گزینه های قیمت گذاری برای کل VPN

قیمت کل-vpnTotal VPN قطعاً یکی از خدمات با قیمت مناسب تر نیست در آنجا ممکن است یک سرویس رایگان ارائه دهد ، اما این نسخه محدود به استفاده از تنها سه سرور است و در معرض سرپوش داده ها قرار دارد. قیمت عادی اشتراک حق بیمه شرکت در هر ماه 14.97 دلار است که مطمئناً به اندازه بسیاری از رقبا مقرون به صرفه نیست. قیمتهای ویژه غالباً تقریباً نیمی از قیمت آن در هر ماه ارائه می شود.

اشتراک یک ساله را می توانید با حدود 5.99 دلار در ماه خریداری کنید ، و مشتریانی که با اشتراک دو ساله حتی بیشتر می شوند ، تقریبا 4.99 دلار در ماه شارژ می شوند. به خاطر داشته باشید که اینها هستند شرایط مقدماتی. شرایط خدمات شرکت به آنها اجازه می دهد تا در پایان مدت قرارداد خود را با سرعت کامل تمدید کنند ، بنابراین مراقب آن باشید.

Total VPN توصیه می شود?

Total VPN به دلیل سرعت نسبتاً کند و ساختار قیمت گذاری گران قیمت آن توصیه نمی شود در این زمان. بسیاری از سرویس های VPN دیگر مانند NordVPN و سورفشارک امروز در بازار موجود است. اگر Total VPN بخواهد واقعاً رقابتی باشد ، آنها باید به میزان قابل توجهی پیشنهادات خود را بهبود بخشند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me