بررسی UltraVPN

UltraVPN کودک جدید در بلوک VPN است. اگر ما باید تعریف کنیم که UltraVPN چه نوع کودک جدیدی است ، ما آن را کودک باحال خواهیم خواند که همه بچه های VPN می خواهند با آنها دوست شوند.


هنگام جستجوی VPN جنبه های مختلفی وجود دارد که ممکن است برای شما مهمترین باشد. آیا از استرالیا باید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید؟ شاید در هر کجا که هستید به سریعترین اتصال ممکن نیاز دارید. بعضی افراد حتی باید 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته با شخصی در مورد احساسات خود نسبت به VPN ها صحبت کنند..

هرچه نیاز شما به VPN مربوط باشد ، UltraVPN اکثر پایگاه ها را پوشش می دهد. برای یافتن دلیل موجهی برای استفاده از UltraVPN ، شما را تحت فشار قرار می دهد. در واقع هیچ پرچم قرمز برای این تازه وارد وجود ندارد.

برای فهمیدن بیشتر همچنان بخوانید!

TL ؛ DR

UltraVPN تمام پایه های یک VPN را در بر می گیرد و در مقایسه با سایر موارد برتر ما بسیار ارزان است. اگرچه ممکن است رمزگذاری مضاعف NordVPN یا سرعت چشمگیر ExpressVPN نداشته باشد ، اما با سرعت مناسب و قیمت پایین بسیار ایمن است..

شما واقعاً نمی توانید با UltraVPN اشتباه بگیرید.

بررسی اجمالی

UltraVPN با بیش از 55 مکان سرور ، تمام تلاش خود را می کند تا بتوانید به سرور در این نزدیکی دسترسی داشته باشید که آیا از طریق جنوب شرقی آسیا کوله پشتی می کنید یا روی نیمکت خود در پرت نشسته اید..

UltraVPN اعتقادی به محدودیت های داده ندارد و نگرانی اصلی آنها این است که هر کاری که در اینترنت انجام می دهید را با رمزگذاری مرور خود ، محرمانه و امن نگه دارید. نکته مهم دیگر در مورد UltraVPN این است که آنها به هیچ وجه زبانه های فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کنند و مرور شما را ناشناس نگه می دارند.

مبتدیان VPN نیز UltraVPN را آنگونه که هست دوست خواهند داشت یکی از ساده تر برای استفاده از VPN. اگر احساس می کنید با صدای دوستانه در مورد VPNs صحبت می کنید ، در اواسط شب به UltraVPN تماس بگیرید..

طرفداران

 • بسیار ساده برای استفاده
 • سرعت سریع
 • Netflix را مسدود می کند
 • پشتیبانی 24/7 مشتری -
 • تلفن (!) و گپ زدن
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • آثار تورنت
 • کلید کشتار
 • برنامه های سالانه ارزان

منفی

 • چند ویژگی پیشرفته
 • فقط 3 اتصال به طور همزمان

خط مشی رازداری و ورود به سیستم

وقتی واقعاً به سیاست حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم VPN نگاهی بیندازید ، چهار سؤال وجود دارد که باید بپرسید:

 1. این شرکت به شما چه می گوید?
 2. چه شرکتی به شما نمی گوید?
 3. صلاحیت شرکت VPN چیست؟?
 4. با شما چه اشکالی دارید?
اولین سوال:

بیایید با شماره 1 شروع کنیم زیرا عجیب است اگر با هر شماره دیگر شروع کنیم. UltraVPN چه چیزی در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم به ما می گوید?

وب سایت آنها به ما می گوید که خط مشی ورود به سیستم صفر است. خوب ، این اولین قدم خوب است زیرا اگر یک VPN می گوید چیزی غیر از خط مشی ورود به سیستم صفر دارند ، احتمالاً باید از وب سایت آنها خارج شوید.

این شرکت می گوید آنها هیچگونه فعالیت آنلاین خود را حفظ نمی کنند ، بنابراین عادات مرور شما ناشناس باقی می مانند. این یک چیز کلی خوب است که بدانید ، اما اساساً به این معنی است که آنها می گویند "بله ، ما یک VPN هستیم".

بیایید کمی عمیق تر حفاری کنیم.

از نظر جزئیات وقتی صحبت از سیاست ورود به سیستم و حفظ حریم خصوصی آنهاست ، چیزهای زیادی وجود ندارد. تنها چیزی که می توان پیدا کرد این است که آنها در واقع یک چیز را ثبت می کنند. هنگام ثبت نام ، آدرس IP مبداء شما را جمع آوری می کند. اکثریت مردم نباید به این امر اهمیت دهند ، اما ما در بخش صلاحیت کمی عمیق تر به این موضوع خواهیم پرداخت.

وب سایت آنها همچنین می گوید میزان ترافیکی که از طریق سرورهای UltraVPN به ارمغان می آورید را یادداشت می کند. اگر با این مسئله خوب نیست ، باید سرویس دیگری پیدا کنید. این نباید بیشتر مردم را تحت تأثیر قرار دهد ، بلکه می تواند با صلاحیتی که شرکت در آن ساکن است نیز پیوند برقرار کند.

مهمترین چیز این است که شما فعالیت آنلاین ذخیره نمی شود. هرچه چیزهای عجیب و غریب یا عادی که شما به صورت آنلاین انجام می دهید توسط دوستان UltraVPN شما شناخته نمی شوند.

سوال دوم:

UltraVPN به شما چه می گوید؟ امیدوارم که این شرکت همه چیز را درگیر ما کند. دلیل این سوال این است که برخی از شرکت های VPN سیاست های حفظ حریم خصوصی طولانی و مسخره را مسخره کرده اند.

UltraVPN یکی از این شرکت ها نیست.

آیا این باید شما را نگران کند؟ احتمالا نه.

بعضی از افراد ذاتاً مشکوک هستند. وقتی صحبت از حریم خصوصی است ، شما را به دلیل احتیاط بیش از حد مقصر نمی دانیم. اگر در سیاست حفظ حریم خصوصی به یک سناریوی از نظر حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم پاسخ داده نشده است ، بد نیست که مستقیماً با شرکت VPN تماس بگیرید تا بینش بیشتری به شما بدهیم.

به خاطر داشته باشید ، اگر این کاردستی در سیاست حفظ حریم خصوصی نباشد ، سخت است که شرکت را به آنچه می گویند سخت باشد.

ما درباره UltraVPN نگران نیستیم ، اما برای نوع فوق العاده مشکوک ، ممکن است نگرانی هایی وجود داشته باشد.

سؤال سوم:

صلاحیت شرکت VPN چیست؟?

بسیاری از افراد اهمیت این سوال را پایین می آورند. دلیل این سؤال این است که برخی از کشورها بیشتر از سایر کشورها اطلاعات مشتری را بدست می آورند. از آنجا که یک VPN به گونه ای طراحی شده است که داده های شما را برای چشمان مهربان دور نگه دارد ، این می تواند کمتر از ایده آل باشد.

بررسی UltraVPNهمانطور که در ابتدا اشاره کردیم ، WindScribe خارج از ایالات متحده و انگلیس فعالیت می کند. در نتیجه ، آنها تحت برنامه نظارت آنلاین Five Eyes قرار می گیرند.

نکته اصلی این است که این دو کشور سابقه انجام هر کاری را که می خواهند از نظر نظارت داشته باشند. اگر دولت ایالات متحده اطلاعاتی را که یک شرکت در اختیار دارد می خواست ، آنها بیرون می روند و آن را دریافت می کنند.

این یک شرکت VPN است که هیچ گونه اطلاعات مصرفی را در اختیار ندارد مشکلی نیست.

تنها پرچم قرمز و یک پرچم کوچک ، سیاست UltraVPN و نگه داشتن مقدار کمی از اطلاعات است.

از آنجا که UltraVPN آدرس IP شما را در مرحله ثبت نام به دست می آورد و سپس میزان ترافیکی را که از طریق سرورهای آنها وارد می کنید ، ردیابی می کند. امکان دسترسی دولت آمریکا به این اطلاعات وجود دارد.

آنها با آن اطلاعات چه کاری می توانند انجام دهند? زیاد نیست.

این ما را به سؤال چهارم سوق می دهد.

سوال چهارم:

با شما چه اشکالی دارید?

این یک سوال بسیار شخصی است.

اگر به صلاحیت یک شرکت VPN یا آدرس IP خود که توسط شرکت VPN شناخته شده است اهمیتی نمی دهید ، دیگر نباید مشکلی با UltraVPN داشته باشید.

من می گویم 99٪ مردم به این امر اهمیت نمی دهند. اگر شما بخشی از 1٪ مواردی هستید که اهمیت می دهد ، گزینه های دیگر در خارج وجود دارد. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این نیست که VPN کامل نیست.

امنیت و رمزگذاری

بسیاری از مردم از VPN فقط برای امنیت و رمزگذاری سرویس ارائه شده استفاده می کنند. UltraVPN در این منطقه به شکلی بزرگ ارائه می شود.

ویندوزهای vpnاز نظر پروتکل ها یا نحوه شکل گیری و انتقال داده ها از طریق شبکه ، بیشتر سرویس های VPN گزینه های مختلفی مانند SSTP ، L2TP ، IKEv2 ، PPTP و OpenVPN را ارائه می دهند. UltraVPN اطراف شما را آشفته نمی کند و تنها امن ترین گزینه رمزگذاری شده با استفاده از روش های طول کلیدی 256 بیتی را ارائه نمی دهد. این پروتکل OpenVPN است.

UltraVPN همچنین سرورهای DNS مخصوص به خود را دارد ، به این معنی که ترافیک شما توسط شخص ثالث نمی تواند وارد شود یا توسط دولت ردیابی شود. یکی دیگر از جنبه های این امر که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت گذر از اطلاعات شما از طریق سرورهای DNS ، نشتی از داده های شما وجود دارد. برای اطمینان از عدم اطلاع رسانی ، آزمایش نشت باید انجام شود. خوشبختانه ، UltraVPN با آن تست شده است هیچ گونه نشتی برای گزارش وجود ندارد.

یکی دیگر از جنبه های امنیتی مهم UltraVPN ، سوئیچ kill است. این شرکت آن را "دیوار آتش" می نامد. در اصل ، اگر اتصال VPN شما به هر دلیلی افت شود ، این نرم افزار اتصال اینترنت شما را متوقف می کند تا آدرس IP واقعی شما به خطر نیفتد. این به یک ویژگی محبوب در بین شرکت های VPN تبدیل شده است و در این مرحله امری ضروری است.

سرعت

سرعت VPN عوامل زیادی برای آگاهی از آنها دارد. بهترین روش برای تست سرعت VPN فقط تست کردن چند سرور است. ما دوست داریم که سرورهای نزدیک به محل فیزیکی خود را تست کنیم و سپس چند سرور را که می دانیم می خواهیم به طور مرتب از آنها استفاده کنیم آزمایش کنیم..

نکته دیگری که باید در مورد آن فکر کرد این است که همه سرورها برابر نیستند. ممکن است دو سرور در یک شهر وجود داشته باشد اما یکی ممکن است سریع تر از دیگری باشد.

در اینجا در استرالیا ، ما با ایالات متحده و اروپا به طور یکسان فاصله داریم ، بنابراین آزمایش هر دو مورد مهم است.

در کل ، UltraVPN با سریعترین VPN در اطراف رقابت می کند. خوشبختانه ، این سرویس دارای سرورهایی در سراسر جهان است.

سرعت

استرالیا: هنگام اتصال به سرورها در استرالیا ، ما فقط شاهد کاهش سرعت در حدود 10٪ به طور متوسط ​​هستیم. این در مقایسه با بسیاری از خدمات دیگر در خارج بسیار مناسب است. اگر می خواهید داده های خود را رمزگذاری کنید اما سرور را نزدیک نگه دارید ، UltraVPN نگه می دارد.

جنوب شرقی آسیا: اگر بنا به دلایلی آدرس IP شما باید قاره را ترک کند ، سنگاپور در دسترس شما است. سرعت های موجود در اینجا اتصال ما را حدود 20٪ برانگیخته است ، که باز هم بسیار خوب است.

انگلستان: اینجا جایی است که اوضاع کمی دیسکی پیدا می کند. هنگام اتصال به یک سرور در لندن ، سرعت ما حدود 60٪ کاهش یافته است. این کاملاً خوب بود زیرا هنوز ارتباط خیلی سریع داشتیم. وقتی به یک سرور انگلیسی وصل می شویم ، معمولاً Netflix را تماشا می کنیم. این سرعت ها برای پخش مناسب هستند. وقتی ما به یک سرور منچستر وصل شدیم ، مسئله به وجود آمد. سرعت ما 20٪ دیگر کاهش یافته است. اینگونه نیست که باید به آن سرور متصل شویم ، اما به ما نشان داد که همه سرورهای UltraVPN با هم برابر نیستند.

ایالات متحده آمریکا: در استرالیا ، واقعاً هیچ VPN وجود ندارد که بتواند سرعت قابل توجهی از ایالات متحده به شما بدهد. ما وقتی به سرورهای ساحل شرقی آنها وصل شدیم ، حدوداً 10-15 مگابیت در ثانیه را تجربه کردیم. این سرعت ها برای پخش مناسب هستند و به شما امکان می دهند Netflix را بدون هیچ مشکلی تماشا کنید.

UltraVPN شبیه بسیاری از VPN های دیگر است. سرعت برخی از سرورها بهتر از سایرین است و موقعیت جغرافیایی به شدت بر سرعت شما تأثیر می گذارد. هیچ چیز اساسی برای گزارش دادن در اینجا وجود ندارد. سرعت ها خوب است و محل سرور کافی است.

Netflix و Streaming

حداقل تماشای نسخه Netflix از کشور دیگری نسبت به کشور دیگری که در آن قرار دارید حداقل 50٪ دلیل استفاده از VPN است. نمایش هایی مانند Avatar: The Last Airbender در ایالات متحده موجود نیست اما در کشورهای دیگری مانند تایلند نیز موجود است.

به طور کلی ، Netflix ایالات متحده به بیشترین عناوین دسترسی دارد اما همه کشورها به فیلم ها و نمایش های مختلف دسترسی دارند. دسترسی به آن کشورها از نظر اشتراک Netflix بیشترین زحمت را برای شما ایجاد می کند. در این مرحله ، من VPN خود را بخشی از هزینه Netflix خود می دانم - و ارزش آن را دارد.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN با محدود کردن محدودیت های جغرافیایی Netflix مبارزه می کنند. آنها واقعاً VPN را خراب می کنند و اگر متوجه شوند سرور ترافیکی زیادی را وارد می کند ، آن را مسدود می کنند ، VPN شما را برای Netflix بی فایده می کند.

UltraVPN در ردیف اول دسترسی به VPN به Netflix است. سرورهای آنها همیشه با سرویس جریان کار کرده اند. حتی اگر ما مشکلی نتفلیکس را در هیچیک از سرورهای آنها ندیده باشیم ، UltraVPN دارای سرور اختصاصی Netflix است. سرورها همچنین با هر سرویس پخش دیگری که سعی کرده ایم علاوه بر iPlayer BBC (سخت ترین سرویس پخش برای شکستن) کار می کنند.

بسته ها

یکی از موارد عالی در مورد UltraVPN ، قیمت است. این یکی از ارزانترین VPN هایی است که ما بررسی می کنیم. جنبه جالب دیگر قیمت گذاری این است که شما 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت می کنید و این شرکت شما را تشویق می کند تا خدمات بدون ریسک را امتحان کنید. این بسیار خوب از آنها است!

UltraVPN به سه گزینه تقسیم می شود. هر گزینه قدرت پردازش مشابه اما در نقاط مختلف قیمت را ارائه می دهد.

بررسی UltraVPNاگر تصمیم دارید مسیر ماهانه را طی کنید ، UltraVPN با خدمات متوسط ​​قیمت با قیمت 7.99 دلار در هر ماه درست است. شما همچنین می توانید هر شش ماه برای آن پرداخت کنید $ 5.99 این یک معامله خوب در قیمت کامل آنها است.

برنامه واقعي سالانه از جايي است كه واقعاً ارزان مي شوند و UltraVPN به وضوح مي خواهد شما را در صفحه قيمت گذاري آنها جستجو كنيد..

در 3.75 دلار در هر ماه یا 45 دلار برای سال ، می توانید برای UltraVPN برای سال پرداخت کنید. این بیش از نیمی از قیمت ماهانه آنها است.

اگر به دنبال امتحان کردن VPN هستید ، توصیه می کنیم برنامه سالانه را امتحان کنید ، که فقط 45 دلار کارت اعتباری شما را شارژ می کند و پس از آن سرویس بدون ریسک را امتحان می کنید. اگر آن را دوست دارید ، فقط VPN خوبی برای سال دارید 45 دلار. اگر فهمیدید که آن را دوست ندارید ، فقط با این شرکت تماس بگیرید پول خود را پس بگیرید.

تورنت و P2P

ما قطعاً تورنت غیرقانونی را محکوم نمی کنیم. واقعیت این است که torrent غیرقانونی تنها نوع تورنت نیست. به اشتراک گذاشتن همسالان به دلیل تورنت غیرقانونی منجر به خدمات زیادی می شود که به هدف شما کمک نمی کنند ، همچنان به شهرت بدی می رسند.
(بیشتر بخوانید: بهترین VPN برای تورنت)

UltraVPN برای کمک به P2P وجود دارد. شما با خیال راحت می توانید تورنت را بارگیری کنید زیرا اتصال شما کاملاً رمزگذاری شده است. برخی از ارائه دهندگان VPN پهنای باند و سرعت را هنگام استفاده از کاربران تصمیم می گیرند که torrent کنند. UltraVPN در مورد شرایط آرام است و به شما مهار مجانی می دهد.

سرعت سریع UltraVPN مطمئناً به همه آسیب نمی رساند. سرعت بارگیری و بارگذاری در تنظیمات P2P بسیار مهم است و مطمئناً UltraVPN یکی از سرویس های سریعتر VPN است. در هنگام شناسایی تورنت ، ISP ها اتصالات را به هم می ریزند ، بنابراین استفاده از VPN یک شرط مطمئن برای افزایش سرعت است ، همه در حالی که از یک تونل رمزگذاری شده لذت می برند..

افکار نهایی

حتی اگر UltraVPN بچه جدیدی در این بخش است ، ما خدمات آنها را توصیه می کنیم.

با یک رابط کاربری ساده و هر آنچه ممکن است از یک VPN بخواهید ، سخت است که به کسی بگویید از این سرویس استفاده نکند.

سؤالات متداول

س: سوئیچ kill VPN چیست؟?

آ سوئیچ VPN kill اطمینان می دهد که اگر VPN کاهش یابد ، آدرس IP واقعی شما در معرض دید شما قرار نمی گیرد. این یک جنبه بسیار مهم برای هر VPN است و باید یکی از ویژگیهای "پیشرفته" ای باشد که قربانی نمی کنید.

س: آیا VPN torrenting را پنهان می کند?

آ: پاسخ کوتاه بله است. VPN تورنت را از ارائه دهنده اینترنت شما پنهان می کند. این بدان معنا نیست که مجدداً به محتوای غیرقانونی بارگیری کنید. شما هنوز هم می توانید به روش های دیگر گرفتار شوید و ما آن را توصیه نمی کنیم.

س: بارگیری یک فیلم غیرقانونی است?

آ: بارگیری یک فیلم غیرقانونی نیست. بارگیری فیلم های دارای حق چاپ توسط 100٪ غیرقانونی است. تورنت را می توان برای بارگیری فیلم های رایگان که دارای حق چاپ نیستند بدون نقض قانون استفاده کرد.

س: آیا VPN تورنت را کند می کند?

آ: در برخی موارد ، بله ، و در بعضی موارد ، تورنت شما را سرعت می بخشد. 

سناریویی که سرعت آن کاهش می یابد این است که اگر سرعت بارگیری کامل خود را هنگام torrent می گیرید. یک VPN ذاتاً سرعت شما را کند می کند زیرا ترافیک شما از طریق یک سرور دیگر هدایت می شود.

سناریویی که باعث سرعت بخشیدن به تورنت شما خواهد شد ، این است که اگر ISP شما به تورنت سرعت می بخشد زیرا نگران فعالیت غیرقانونی است. VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند و سرعت اینترنت شما پرتاب نمی شود. 

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me