بررسی VeraCrypt: یک نرم افزار عالی برای رمزگذاری دیسک منبع باز عالی

اگر به دنبال راه حل رمزگذاری هستید و نرم افزار منبع باز چیز دیگری است ، دیگر جستجو نکنید.


طراحی آرم veracryptاگر خارش لازم را برای رمزگذاری برخی داده ها دارید ، VeraCrypt یک نرم افزار رمزگذاری دیسک منبع باز است که فقط می تواند نجات را فراهم کند..

برخی از ویژگی های اصلی آن عبارتند از:

 • امکان ایجاد دیسک رمزگذاری شده مجازی در داخل یک فایل و سپس سوار کردن دیسک رمزگذاری شده مجازی گویی که این یک دیسک واقعی است
 • یک پارتیشن کامل یا یک دستگاه ذخیره سازی مانند یک درایو فلش یا یک هارد را رمزگذاری کنید
 • امکان رمزگذاری پارتیشن یا درایو در صورت نصب ویندوز
 • خط لوله و موازی سازی امکان خواندن و نوشتن داده ها با همان سرعتی را فراهم می کند که گویی درایو رمزگذاری نشده است
 • پردازنده های مدرن اجازه می دهند تا رمزگذاری شتاب زده شود
 • اگر مجبور شد رمزعبور خود را فاش کند ، قابل اعتماد بودن محتمل را می دهد. حجم های پنهان و سیستم عامل های پنهان محافظت بیشتری را ارائه می دهند

این همه معنی چیست؟ بیایید عمیق تر شیرجه بزنیم و آن را کاملاً واضح جلوه دهیم.

VeraCrypt چه کاری برای شما انجام می دهد?

نمودار جریان veracrpytVeraCrypt امنیت الگوریتم ها را بهبود می بخشد و تقویت می کند هنگام رمزگذاری سیستم ها و پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت حملات وحشیانه ، آنها از اعمال تحولات جدید مصون هستند.

این منبع آزاد ، نرم افزار رمزگذاری رایگان است. این می تواند پوشه ها ، فایل ها و سیستم ها را رمزگذاری کند. محافظت بیشتری در برابر سرقت داده ها و نشت داده ها به شما می دهد. این یک راهی برای پرداختن به برخی از مسائل امنیتی و آسیب پذیری هایی که با TrueCrypt دیده می شد ایجاد شد.

سایر ویژگی های VeraCrypt شامل:

 • محافظت در برابر حملات چکمه ای سرد
 • بدون دسترسی به پشتی
 • جلوه های رمزگذاری در پرواز را ایجاد می کند
 • نشت داده ها را متوقف می کند
 • از سرقت اطلاعات جلوگیری می کند

توانایی تولید حجم رمزگذاری در پرواز به این معنی است که داده های شما به طور خودکار رمزگذاری می شوند درست قبل از ذخیره شدن. و داده های شما فوراً بارگیری می شوند. مداخله اضافی از طرف شما لازم نیست. در صورت عدم داشتن رمز عبور صحیح ، کلیدهای رمزنگاری یا پرونده کلید ، هیچ داده ای که درون یک حجم رمزگذاری شده ذخیره می شود رمزگشایی یا خوانده می شود. می توانید یک سیستم کامل پرونده سازی ، از جمله نام پوشه ، نام فایل ها ، کلیه محتوای هر پرونده ، ابرداده ، فضای خالی و موارد دیگر را رمزگذاری کنید..

چرا ما VeraCrypt را بیش از مسابقه ترجیح می دهیم

VeraCrypt و BitLocker با یکدیگر به رقابت می پردازند. ما VeraCrypt را ترجیح می دهیم زیرا منبع باز است و به راحتی در دسترس است. با استفاده از BitLocker ، باید Windows 10 Pro را اجرا کنید تا حتی به فکر استفاده از این برنامه باشید. بیشتر افرادی که بیرون می روند و یک کامپیوتر جدید خریداری می کنند ، می خواهند چیزی را که نسخه خانگی ویندوز را در آن قرار داده است ، دریافت کنند. VeraCrypt می تواند به راحتی ویندوز و همچنین میزبان کاملی از دیگر سیستم عامل ها مورد استفاده و نصب قرار گیرد.

جادوگر ایجاد حجم veracrypt

استفاده از VeraCrypt آسان است. شما فقط باید برنامه را نصب کنید و مراحل راه اندازی را طی کنید. حتی افراد زرنگ و دانا غیر فناوری می توانند آنرا تشخیص دهند. این یک محصول مهم نیست. منظور ما این است که برای به کار بردن محصول ، صرفاً موضوع جابجایی جعبه چک نیست. در صورت خراب شدن همه چیز ، باید به فرآیند ایجاد دیسک ریکاوری بروید.

VeraCrypt به شما امکان ایجاد یک سیستم عامل دزدکی را می دهد. اگر مجبور به رمزگشایی باشید ، فقط باید سیستم عامل خود را رمزگشایی کنید ، اما داده های شما می توانند رمزگذاری شوند. در اصل ، آنچه ما به این امر دست می یابیم این است که VeraCrypt یک برنامه قدرتمند است. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از آن ، شما باید این را بخواهید که واقعاً آن را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. اما هنگامی که فقط چند فرآیند ساده را درک کردید ، می توانید با کمی تلاش و تلاش دیگر از آن استفاده کنید.

معیار

VeraCrypt مجهز به ابزاری است که به شما امکان می دهد الگوریتم های رمزگذاری شده پشتیبانی شده را محک بزنید. به این ترتیب ، می دانید کدام الگوریتم ها انجام می شوند بهترین عملکرد را برای شما فراهم می کند.

می توانید الگوریتم رمزگذاری پشتیبانی شده مورد نظر خود را هنگام ایجاد ظروف جدید یا رمزگذاری حجم در سیستم انتخاب کنید. ما توصیه می کنیم یکی از الگوریتم های سریع را انتخاب کنید زیرا این روند روند رمزگذاری را به طور چشمگیری سرعت می بخشد.

VeraCrypt: محصولی که بر امنیت متمرکز است

قالب حجم veracrypt

ابزارهای رمزگذاری فقط به اندازه امنیتی که ارائه می دهند خوب هستند. VeraCrypt از چندین روش رمزگذاری پشتیبانی می کند. دارای کلیدهای امنیتی قوی است. یکی از دلایل امنیت شدید VeraCrypt این است همان افرادی که VeraCrypt را توسعه داده اند نیز TrueCrypt را توسعه دادند.

برخی از مشکلات امنیتی با TrueCrypt وجود دارد. این مسائل امنیتی در VeraCrypt مورد بررسی قرار گرفت و محصول را ساخت حتی امن تر.

البته این بدان معنا نیست که VeraCrypt محصولی عالی است. در مورد بدافزارها و برخی از نگرانی های دسترسی فیزیکی نگرانی هایی وجود دارد. و این در حالیست که ما از این واقعیت راضی هستیم که توسعه دهندگان VeraCrypt اقدامات زیادی را برای پرداختن به موضوعاتی انجام داده اند که TrueCrypt را نسبت به آنچه می خواستند از امنیت کمتری برخوردار باشد, VeraCrypt هنوز هم برخی از مسائل امنیتی است که توسعه دهنده باید به آن بپردازد.

توسعه دهندگان VeraCrypt از TMP پشتیبانی نمی کنند. دلیل این امر این است که در گذشته TMP به خطر افتاده است. این کار آسانی نیست ، اما انجام شده است تعدادی برنامه خوب رمزگذاری در آنجا وجود دارد. واقعیت این است که VeraCrypt قوی تر است. این گزینه یکپارچه و شفاف را برای کسانی که علاقه مند به رمزگذاری دیسک هستند فراهم می کند.

قدرت انکار قابل قبول

گزینه های رمزگذاری veracryptیکی از قدرتمندترین مزایای VeraCrypt این است که شما دارید انکار قابل قبول. به عبارت دیگر ، شما می توانید دانش داشتن اطلاعات حساس در رایانه خود را انکار کنید زیرا هیچ راهی برای اثبات وجود این اطلاعات حساس در رایانه شما وجود ندارد. البته ممکن است فرد یا سازمانی که شما را متهم می کند فرض کند که از آنجا که داده های خود را رمزگذاری می کنید ، از یک حساس محافظت می کنید. اما راهی برای اثبات آن وجود ندارد.

VeraCrypt با داشتن امکان مخفی کردن یک جلد مجلل از یک جلد دیگر که نامرئی است ، امکان انعطاف پذیر را امکان پذیر می سازد. VeraCrypt همچنین به شما امکان ایجاد سیستم عامل رمزگذاری شده را می دهد. هیچ راهی برای اثبات وجود یک حجم پنهان یا یک سیستم عامل پنهان وجود ندارد ، بنابراین ، قابلیت انکار پذیری قابل قبول.

وسیله ای که با استفاده از VeraCrypt یا پارتیشن رمزگذاری شده رمزگذاری شده است ، می تواند داده های تصادفی و بدون هیچ گونه امضا ای داشته باشد که نشان می دهد داده های موجود در آن تصادفی نیست. و اثبات اینکه یک پارتیشن رمزگذاری شده یا یک دستگاه رمزگذاری شده یک نسخه رمزگذاری شده VeraCrypt است غیرممکن است..

یک سیستم عامل پنهان چیست?

ایجاد یک سیستم عامل پنهان باعث می شود که امکان انکار انعطاف پذیر محتمل باشد. تا زمانی که دستورالعملهای ایجاد سیستم عامل پنهان را دنبال کنید, اثبات وجود سیستم عامل غیرممکن است. یک راه عالی برای اطمینان از انکار پذیری قابل قبول هنگام ورود به سیستم عامل پنهان ، ایجاد یک سیستم عامل دزدکی است.

حجم رمزگذاری تأیید صحتVeraCrypt یک بوت لودر ایجاد می کند که در دیسک بازیابی VeraCrypt یا جایی در سیستم ذخیره می شود ، اما رمزگذاری نمی شود. بنابراین ، بدیهی است ، اگر بوت لودر در آنجا باشد ، باید سیستمی نیز وجود داشته باشد که توسط VeraCrypt در جایی در رایانه رمزگذاری شده باشد.

VeraCrypt به شما کمک می کند تا با ایجاد سیستم عامل رمزگذاری شده دوم ، در حالی که سیستم عامل مخفی واقعی را ایجاد می کنید ، این کار را انجام دهید. سیستم پوسیدگی هیچ اطلاعات حساسی در مورد آن نخواهد داشت. در یک حجم پنهان نصب نشده است ، بنابراین وجود برای همه واضح است. به این ترتیب ، اگر شخصی سعی کند شما را وادار به فاش کردن رمز عبور تأیید اعتبار قبل از بوت کند ، می توانید. تمام چیزی که در معرض دید قرار می گیرید طعمه شماست.

اگر می خواهید یک سیستم عامل پوسیدگی ایجاد کنید ، به عنوان یک قانون شستی, باید مرتباً از آن استفاده کنید یا چیز دیگری ممکن است مشکوک به نظر برسد. این ایده خوبی است که هنگام انجام فعالیت هایی که هیچ ارتباطی با داده های حساس ندارند از سیستم عامل decoy خود استفاده کنید. آخرین موردی که شما می خواهید این است که فردی که سعی در کشف اطلاعات حساس شما دارد ، متوجه شود که سیستم عامل decoy شما به سختی مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر باعث می شود که آنها به وجود برخی سیستم مخفی روی کامپیوتر مشکوک شوند..

پارتیشن طعمه veracrypمی توانید داده های خود را روی پارتیشن decoy ذخیره کنید و نگران نباشید که حجم پنهان شما به هیچ وجه آسیب نمی بیند زیرا سیستم دایک روی حجم خارجی نصب نشده است. این بدان معنی است که دستگاه شما قصد دارد دو گذرواژه احراز هویت پیش از بوت که کاملاً مجزا هستند. یکی دسترسی به سیستم decoy را خواهد داد و دیگری برای سیستم عامل پنهان شده در دستگاه شما.

این بدان معنی است که شما یک رمز عبور سوم برای حجم خارجی نیز خواهید داشت. این یک رمزعبور معمولی حجم VeraCrypt است که بدون آنکه به آنها اطلاع دهید یک حجم پنهان یا یک سیستم عامل پنهان وجود دارد ، می توانید به کسی بدهید. در کل ، شما سه رمز عبور خواهید داشت. دو مورد از آنها می تواند بدون آشکار کردن سیستم عامل که برای محافظت از داده های رمزگذاری شده حساس شما استفاده می شود ، به هر کسی داده شود.

نتیجه

VeraCrypt ابزاری عالی برای حفظ حریم خصوصی است. سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهد ، استفاده از آن بسیار آسان است و یک برنامه منبع باز است ، بنابراین رایگان است. VeraCrypt برای Windows ، Mac OSx و Linux قابل استفاده است.

با VeraCrypt ، می توان به یک حجم رمزگذاری شده واحد از همزمان چندین سیستم عامل از طریق شبکه دسترسی داشت. با این حال ، VeraCrypt به خودی خود همان محافظتی را که از بهترین VPN های اطراف کسب می کنید ارائه نمی دهد.

یک VPN برتر داده های شرکت یا داده های شخصی شما را ایمن نگه می دارد. یک VPN ارتباط بین سرورها را رمزگذاری می کند. هنگامی که داده های شما منتقل می شود ، کدگذاری می شود ، بنابراین افراد خارجی نمی توانند آن را بخوانند.

ترکیب Veracrypt و NordVPN - حداکثر امنیت + ناشناس بودن

ممکن است دستگاه محلی شما رمزگذاری شود ، اما هنوز ترافیک اینترنت شما انجام نمی شود. اگر به دنبال جفت کامل هستید ، پس ما NordVPN را توصیه می کنیم. NordVPN هزاران مکان سرور را در مناطق برتر در سراسر جهان ارائه می دهد. آنها هیچ سیاست ورود به سیستم و پشتیبانی از مشتری بی نظیر ندارند.

NordVPN یک نرم افزار کاربر پسند و ساده است که نشان دهنده تعهد شرکت در حمایت از حریم خصوصی مشتریان است. با استفاده از این VPN سطح برتر ، هیچ هزینه یا بند پنهانی وجود ندارد. آنها سعی در ارتقاء محصولات ندارند و شما قادر به استفاده از خدمات در هر 6 دستگاه با تنها یک اشتراک هستید.

یکی از ویژگی های مهم NordVPN ، فناوری اختصاصی است که از آنها استفاده می کنند تا بیشتر سرورهای خود محدودیت های جغرافیایی در سرویس هایی مانند Netflix را پیدا کنند.. می توانید خداحافظی جغرافیایی را بوسه بزنید.

از آنجا که صلاحیت آنها در پاناما است ، شما در برابر تعدادی از برنامه های نظارت بر دولت که تهدید به خطر انداختن حریم خصوصی شما هستند ، محافظت می شوید.

 • NordVPN دارای پشتیبانی مشتری فوق العاده است و یک چت زنده 24/7 را ارائه می دهد
 • NordVPN دارای سرورهای ویژه ای است که امکان torrenting را فراهم می کند
 • برنامه های NordVPN از 2.99 دلار در ماه تا 11.95 دلار در ماه است

NordVPN ممکن است کمی گران تر از برخی دیگر از VPN های موجود در بازار باشد ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که با VPN ها ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

وقت و یا پول خود را بر روی زیرنویس VPN هدر ندهید که در بهترین حالت و کار نمی کنند یا در بدترین حالت باعث حفظ حریم خصوصی و امنیت شما می شوند.

بررسی خود را اضافه کنید:

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

--- لطفا سرعت را انتخاب کنید ---
میانگین
آهسته. تدریجی
سریع
?>

--- لطفا قابلیت استفاده را انتخاب کنید ---
آسان برای استفاده
کمی پیچیده است
بسیار پیچیده است
?>

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که شرایط استفاده را خوانده ام و می پذیرم.

بازبینی من را اضافه کنید

0
1859

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me