لیست کلاهبرداری VPN: سرویس هایی که ارزش وقت شما را ندارند (بروزرسانی 2020)

شبکه های خصوصی مجازی ده ها سال است که وجود دارد.

هنگامی که به عنوان منبعی استفاده می شدند که عمدتاً توسط شرکتها مورد استفاده قرار می گرفت ، اکنون برای مشاغل کوچکتر و حتی افراد مشترک است. در بهترین های دنیا, یک VPN حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند, مدیریت امنیت در شبکه خانگی ، شبکه های عمومی ، و به طور کلی مانع از ورود اطلاعات به دست اشتباه را آسان تر می کند.

متأسفانه همه ارائه دهندگان VPN همان سطح خدمات و پشتیبانی را ارائه نمی دهند. آنها ممکن است در گرفتن پول شما خوب باشند اما کمتر از مزایایی که ادعا می کنند ارائه می دهند ارائه می دهند. اگر به فکر سرمایه گذاری در VPN یا احتمالاً تغییر سرویس دیگری هستید ، با دقت قدم بزنید.

در اینجا منابعی وجود دارد که به شما کمک می کنند از کلاهبرداری های محبوب VPN و حتی برخی از پیشنهادات در مورد بدترین سرویس های VPN برای جلوگیری از آگاهی برخوردار شوید.

علائم داستان از کلاهبرداری VPN

به دلیل سهولت دسترسی به اطلاعات امروز ، هم اکنون مردم می توانند تصمیمات خرید آگاهانه تری بگیرند. با این حال ، بعضی اوقات آنچه می گویند انجام نمی شود.


در نگاه اول ، معاملات ارائه شده توسط یک شرکت VPN ممکن است صادقانه و با قیمت مناسب به نظر برسد. اما ، پس از بازرسی دقیق ، بسیاری از این وعده ها به وضوح کار سختی است که باید حفظ شوند ... هنگامی که VPN ها اظهارات گسترده ای درباره خدمات خود دارند - به جای جزئیات خاص ، مشخص. - این یک علامت هشدار دهنده است.

هنگامی که به نظر می رسد حقیقت بسیار کمی خوب باشد ، احتمال منطقی وجود دارد که چیزی کاملاً درست نباشد.

اینها برخی از محبوب ترین کلاهبرداری های اطراف امروز است و به همین دلیل است. اینها همه به گونه‌ای طراحی شده اند که مشتریان را به طریقی و دیگر راهی فریب دهند. بنابراین انتظار نداشته باشید که همه چیز در ابتدا آشکار شود.

همه VPN همه چیز را به شما راست نمی گویند

فیشینگ اینترنتیشما در توضیحات محصول بیانیه هایی را مشاهده می کنید که باعث می شود فکر کنید VPN مورد نظر یک کار عالی در محافظت از شما و تجارت شما انجام می دهد. در مورد چگونگی نگهداری سرویس های مربوط به فعالیت ها صحبت های زیادی وجود دارد ، اما مواد فروش در مورد چه چیزی می گوید انواع دیگر سیاههها?

  • آیا این سرویس برای هر زمان دیگری نقشه‌های اتصال را نگه می دارد?
  • آیا این گزارش ها شامل آدرس IP منشأ شما یا سایر داده هایی هستند که می توانند به صورت منطقی برای شما ردیابی شوند?
  • آیا چیزی در پرونده های نگهداری شده توسط این سرویس وجود دارد که نشان می دهد چه نوع پرونده هایی را به اشتراک گذاشته اید یا بارگیری کرده اید?

مانند هر نوع تحقیق, قبل از اینکه به هر VPN متعهد شوید ، باید پنج W را در نظر داشته باشید. همیشه بپرسید: چه کسی ، چه ، چه زمانی ، کجا و چرا.

اگر نمی توانید جواب ها را بگیرید ، این نشانه خوبی است که برخلاف آن نیست NordVPN یک خط مشی بدون ورود به سیستم وجود دارد ، VPN دیگر به خوبی وظیفه خود را برای محافظت از فعالیت آنلاین خود انجام نمی دهد زیرا تیم فروش دوست دارد شما فکر کنید.

این VPN رایگان ممکن است کمی هزینه کند

شما می دانید که خدمات VPN رایگان و همچنین خدماتی مبتنی بر هزینه وجود دارد. قبل از اینکه فرض کنید یک رایگان برای نیازهای شما کافی است ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما را از نظر ایمن نگه داشتن اطلاعات و عدم حفظ سیاهههای مربوطه ارائه می دهد..

در مقابل vpn رایگان پرداخت می شود

مطمئناً خدمات VPN رایگان وجود دارد که مانند یک کار عالی انجام می دهند سورفشارک. دیگران وقتی از امنیت استفاده می کنند اینقدر قدرتمند نیستند و حتی ممکن است چالش های عملیاتی داشته باشند که شما را بدون داشتن امکان ورود به سیستم در خارج از شهر ، شما را ترک کند. این باعث می شود تا شما و هر تعاملی که انجام می دهید بصورت آنلاین و بدون اینکه بسیار در راه محافظت باشد.

دریابید که می توانید در مورد خرابی سیستم و چه نوع امنیتی تیم VPN برای جلوگیری از نقض استفاده کنید.

همچنین کمک می کند تا دریابید که آیا آنها هر نوع پرونده را حتی برای یک روز نگه دارند. این ممکن است به معنای تلاش برای دریافت پاسخ مستقیم به سوالات شما باشد. اگر همه مواردی که دریافت می کنید گریزها هستند ، این کار را به عنوان علامتی برای انتقال به ارائه دهنده دیگری انجام دهید.

محدودیت در جریان و سایر کارکردها

آیا می دانید که همه سرویس های VPN امکان پخش جریانی از برخی از سایتهای پرطرفدار مانند Netflix.com را ندارند?

در سالهای اخیر ، برخی از این سایتها اقدامات قانونی برای جلوگیری از دستیابی به این کار کرده اند و یا برای جبران اجازه آن نیاز به نوعی جبران خسارت دارند. متأسفانه, همه ارائه دهندگان VPN درمورد اینکه چه سایت هایی قابل پخش نیستند مقدم هستند یا اگر نوع هزینه ای وجود دارد که اعمال می شود.

پیام خطای netflix

شرایطی را در نظر بگیرید که پخش برنامه های اواخر شب جزئی از برنامه آخر هفته خانواده شما است. به عنوان یک فرد دقیق ، تصمیم دارید ترافیک را ناشناس نگه دارید.

با این حال ، از آنجا که ارائه دهنده VPN شما ذکر نکرده است که نمی توانید در سایت مشهوری که استفاده می کنید جریان پیدا کنید ، در پایان این زمان مهم پیوند خانوادگی را از دست ندهید.

کمی بی اهمیت به نظر می رسید؟ ما فکر نمی کنیم ...

خدمات VPN به منظور رمزگذاری و تأمین امنیت فعالیت آنلاین شما طراحی شده است و این شامل جریان است. مجبور به قربانی کردن حریم خصوصی داده های خود برای پخش مستقیم محتوای ویدیو به صورت آنلاین چیزی نیست که مربوط به VPN است.

محدودیت هایی برای پخش در سرگرمی ، پس از ارائه دهنده VPN وعده پخش جریان نامحدود, یک پرچم بزرگ قرمز است. اگر فهمید که ارائه دهنده VPN ادعا می کند دسترسی را فراهم می کند و اینگونه نمی شود ، یا اگر هنگام قول داده شده مجبور به پرداخت هزینه هستید, زمان آن است که به یک ارائه دهنده سرویس متفاوت بروید.

همه دستگاه های شما با VPN کار نمی کنند

روتر vpn چگونه کار می کند

شما با VPN ثبت نام کرده اید زیرا ادعا می کند که با همه دستگاه های شما و سیستم عامل های موجود بر روی آنها سازگار است.

این مهم است که اگر شما یا هر یک از کارمندان خود سفر می کنید ، مهم است. اولین باری که در سفر هستید چه اتفاقی می افتد و نمی توانید تلفن خود را به VPN وصل کنید؟ آیا این امر شما را از انجام کارهایی که نیاز به امنیت بالاتری دارند ، باز می دارد?

از ادعاهای گسترده آگاه باشید که VPN با همه دستگاه ها و سیستم عامل ها کار می کند. با خدماتی بروید که جزئیات دستگاه ها و سیستم هایی که مانند آنها پشتیبانی می کند را شرح دهید VyprVPN دارای جزئیات واضح در مورد سازگاری است.

این VPN عالی ممکن است برای ایجاد BotNet مورد استفاده قرار گیرد

بات نت چیست؟ یک بات نت شبکه ای از دستگاه های دارای اینترنت است که با بدافزار اسیر شده و سپس توسط یک کنترلر استفاده می شود بدون اینکه صاحبان بدانند چه خبر است.

باور کنید یا نه ، آسیب پذیری های VPN می توانند رایانه شما را به خطر بیاندازند و بخشی از ارتش بات نت ها شوند. این بدان معنی است که برخی از منابع شما می توانند با ارسال ایمیل یا سیستم های قفل برای باج ، دیگران را از وجه نقد خود جمع کنند..

این دلیل دیگری برای پرسیدن سؤال درباره امنیت سیستم عامل است. اگر سرویس به طور منظم محافظت را به روز نکند ، شما حتی اگر این اطلاعات را حفظ نکنید ، در معرض خطر هستید. فعالیت در زمان واقعی شما کافی است تا شما را قربانی احتمالی کند. 

اشتراک های مادام العمر که وجود دارد

شما سرویس های VPN را مشاهده کرده اید که اشتراک های عمر را ارائه می دهند. اما آیا آنها واقعاً?

… برخی از VPN ها وجود دارند که تا زمانی که این سرویس در تجارت باقی بماند ، از این پیشنهاد استقبال می کنند. برخی دیگر ممکن است شما را بعد از یک یا دو سال ، گاهی بدون هیچ گونه اخطاری از شما دور کنند.

کلاهبرداری اشتراک VPN Lifetime

اگر ارائه دهنده VPN اشتراک عمر شما را از بین ببرد ، شما بدون هیچ گونه محافظت و حفظ حریم خصوصی باقی خواهید ماند. برای یافتن یک سرویس مناسب دیگر ، زمان لازم است در انتخاب ارائه دهنده VPN خود و بسته هایی که به آنها اعتماد خواهید کرد باید مراقب باشید.

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه اشتراک مشترک یک معامله واقعی است ، به قوانین و مقررات حفر کنید. چه چیزی باعث لغو آن اشتراک می شود؟ اگر از آنچه کشف می کنید ناراحت هستید ، یک سرویس متفاوت پیدا کنید.

برنامه کلاهبرداری بدنام بدنام VPN

کمبود برنامه های VPN برای انواع گوشی های هوشمند وجود ندارد. از اندروید تا اپل ، فروشگاه ها گزینه های زیادی دارند - اما همه آنها قانونی نیستند.

مدتی برگشت ، اپل یک برنامه VPN را که برای کلاهبرداری مردم از مبالغ بیشتر پول استفاده می شد ، حذف کرد. در این مثال ، پیشنهاد آزمایشی رایگان و اطلاعات مربوط به تجدید خودکار در پایان دوره آزمایشی وجود داشت که کمتر از مشخص بود. قبل از حذف برنامه از فروشگاه اپل, صدها نفر در حال پرداخت نرخ های گزاف بودند و برای بیرون آمدن از توافق نامه مشکل داشتند.

اگر شرایط و قوانین مشخص نیست ، برنامه ارزش وقت شما را ندارد. درمورد همه هزینه ها و هزینه های خود ، به جلو بروید و نحوه انتخاب قبل از اتمام دوره آزمایشی رایگان شما.

چشم هایی بر روی ترافیک شما وجود دارد حتی اگر هیچ گونه فعالیتی وجود ندارد

نظارت چشمکلاهبرداری دیگر مربوط به دسترسی در زمان واقعی به داده های شما است. اساساً ، بدافزار در حالی که در حال انجام است ، مرور ، بارگیری فایل ، تماشای فیلم و سایر فعالیتهای شما را در دست می گیرد. ممکن است یک یا چند دستگاه مورد استفاده برای ورود به VPN تحت تأثیر قرار گیرد.

به خودی خود هیچ فعالیتی وجود ندارد ، اما اقدامات شما بعداً برای تولید بازاریابی هدفمند در قالب ایمیل ، پیام های متنی و نمایش تبلیغات استفاده می شود. بستگی به کاری دارد که به صورت آنلاین انجام داده اید, اینکه ممکن است از اطلاعات نیز استفاده شود نوعی تلاش برای اخاذی پول است.

به دنبال سرویس VPN هستید؟ عبور از این لیست ها!

تمام آنچه که طول می کشد یک جستجوی سریع آنلاین برای یافتن خدمات VPN بیشتر از آنچه که تصور می کردید وجود داشته باشد. برخی از اینها در واقع خدمات ثبت نام VPN هستند که در نهایت هیچ مزیتی برای آنها به وجود نمی آید.

دیگران در واقع کار می کنند ، اما به روشی که ادعا می کنند نیستند. بهترین شرط شما این است که همیشه به دنبال بررسی های آنلاین باشید, و از اطراف بپرسید و ببینید چه افرادی در شبکه اجتماعی یا تجاری شما ممکن است درباره هر VPN مورد نظر خود آگاهی داشته باشند.

برای شروع کار ، در اینجا چند نمونه از آن آورده شده است سرویس های VPN کلاهبرداری که احتمالاً آنچه شما نیاز دارید نیستند.

آزادی VPN

آرم آزادی VPNیک سرویس VPN که تمایلی ندارد به شما اطلاع دهد که در آن مستقر است ، ارزش وقت شما را ندارد. از نظر خدماتی که گیج کننده هستند و امکان انسداد سرویس های پخش را ندارند ، حتماً مطمئن شوید که این معامله خوب نیست.

وقتی هزینه ماهانه پهنای باند زیادی را ارائه نمی دهد و سیاست بازپرداخت از شرایط و ضوابط پیچیده تر است ، زمان مناسب برای نگاه به جای دیگر.

Liberty VPN تمام موارد فوق را ارائه می دهد. اگر هنوز هم نیاز به انگیزه بیشتری برای ثبت نام ندارید.

  • شما توانایی استفاده از اسکایپ را از کشورهای خاص ندارید
  • هیچ ارتباط همزمان وجود ندارد
  • سؤالی پیش می آید که از کدام دستگاه پشتیبانی می شود و تا چه حد است
  • اگر شما به دلیل نقض هر یک از شرایط دشوار درک شرایط و قوانین ، آنها را بدون هشدار به شما رها می کنند
  • با این همه بدتر ، هزینه قابل توجهی برای "کاهش" ارزیابی می شوید

VPN Betternet

آرم Betteret VPNBetternet VPN یک نام امیدوار کننده دارد که برای القاء اعتماد به نفس در نظر گرفته شده است. متأسفانه ، به نظر می رسد در بین خدمات رایگان VPN با کمتر از اقدامات امنیتی الهام بخش باشد.

کاربران مشکلات مربوط به بدافزارها و مشکلات بعدی را گزارش داده اند. یعنی داده های شما جمع می شوند و احتمالاً به بالاترین پیشنهاد دهنده فروخته می شود.

اگر نمی توانید پاسخ مستقیم از تیم های فنی یا تیم های پشتیبانی دریافت کنید ، تعجب نکنید. آنها به عنوان دوستانه ترین مشتری شناخته نمی شوند.

آگاه باشید که در حالی که Betternet یک سیاست ورود به سیستم صفر را تبلیغ می کند ، آنها سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ می کنند. هنوز مشخص نیست که چه مدت این گزارش ها حفظ می شوند.

دفاع VPN

آرم دفاع VPNاگر VPN ماندگار نشود ، چه معنایی دارد? این یکی از مسائل اصلی مربوط به دفاع VPN است. خرابی آنها به طور قابل توجهی بیشتر از رقابت است و سوالی در مورد چگونگی وقوع اطمینان مشتریان حتی در هنگام راه اندازی شبکه وجود دارد.

برخی از مشتریان همچنین مشکلات مربوط به جریان را گزارش داده و متوجه سرپیچی در هرزنامه شده اند که به نظر عجیب مربوط به فعالیت مرور هنگام ورود به شبکه است. برخی دیگر خاطرنشان می کنند که وقتی مشکلات ایجاد می شود ، پشتیبانی مشتری آنها حلقه به نظر نمی رسد و همه را از آنچه اتفاق می افتد مطمئن نیستند..

مگر اینکه از هرج و مرج لذت ببرید و فکر نکنید که چه کسی اطلاعات شما را دریافت کرده است ، بهتر است در جاهای دیگر به دنبال خدمات باشید.

نقطه VPN

آرم dotvpnنظر شما در مورد VPN که مبتنی بر یک کشور است اما در درجه اول سرورهایی را در یکی از کشورهایی که جزئی از توافقنامه پنج چشم هستند ، کار می کند?

چطور سرورهای یک ملت که از نظر اشتراک داده با سایر کشورها دارای تلافی هستند? مگر اینکه بدانید که چگونه این مسئله بر حریم شخصی شما تأثیر می گذارد و با آن خوب هستید, انتخاب سرویس مانند Dot VPN برای شما نیست.

در هونگ کنگ که دارای سرورهایی در آلمان است ، می توانید شرط بندی کنید که سیاهههای مربوط به اتصال و استفاده وجود دارد. در این مورد از این VPN ، این بدان معنی است که سوابق قابل استفاده تا دو سال است.

با آن ترکیب کنید شهرت برای عملکرد ضعیف و شما باید از این سوال بپرسید که چرا کسی می تواند ثبت نام کند؟.

OneVPN

آرم onevpnاز عملکرد و یا از اینکه OneVPN ضمن پیشبرد یک خط مشی صفر برای ورود به سیستم ، ارتباطات اتصال را حفظ می کند ناراضی هستید؟ بعلاوه ، هیچ سیاهه ای به معنای عدم ثبت نیست.

خیلی بد است. آنها روشهایی برای بدست آوردن ضمانت برگشت پول خود دارند که برخی از کاربران را عصبانی و فقیر تر کرده است.

از آنجا که آنها در جلوی اطلاعات مربوط به اتصالات ارتباطی و ادعای خود مبنی بر یکی از سریعترین سرویس های VPN در اطراف نیستند, شما باید تعجب کنید که چه چیز دیگری را انتخاب می کنند تا به شما نگویند. ثبت نام در خطر خود شما.

خط پایین

خدمات VPN قانونی زیادی وجود دارد که خدمات عالی ارائه می دهند ، دقیقاً به شما می گویند چه چیزی می توانند و نمی توانند ارائه دهند ، و هزینه های معقول را نیز شارژ می کنند.

از مواردی بپرسید که سوالات زیادی را برای شما به وجود می آورند و به ارائه دهندگان خدمات متمرکز شوید تا صادقانه با مشتریان بالقوه صادق باشند. در دراز مدت ، مزایای بیشتر و سردردهای کمتری خواهید داشت.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me