بررسی نامحدود VPN – چرا واقعاً بسیار محدود است

کلمه نامحدود به چه معنی است؟ خوب ، شما می توانید VPN Unlimited را برای یک عمر تنها با 200 دلار استفاده کنید. این برای ما بسیار نامحدود است.

آرم نامحدود vpn

یک VPN باید یک مؤلفه مهم تجربه آنلاین هر کسی باشد. وقتی VPN نامحدود برای اولین بار راه اندازی شد ، واقعاً مطابق آنچه می خواهیم از یک VPN بخواهیم نیست.

با نسخه 5.0 آنها ، قطعاً از نظر سرعت ، به روزرسانی سرور و تجربه برنامه بهبود یافته است. این یک نشانه خارق العاده از هر شرکتی است زیرا نشان می دهد که آنها فقط پیشرفت بیشتری می کنند.

نسخه فعلی این سرویس شما را از بین نمی برد اما تقریباً همه چیزهایی را که نیاز دارید از یک VPN ارائه می دهید. دارای nسوئیچ ew kill و یک است بستر عالی برای دسترسی به محتوای جریان. سرعت آن شما را از آب بیرون نمی آورد اما چه کسی می داند ، شاید این بار سال آینده سریعترین VPN در اطراف باشد.

این سرویس قطعاً بیشترین تمایل را برای بهبود در مقایسه با ده ها سرویس VPN دیگر در خارج نشان می دهد.

Contents

اطلاعات بیشتر درباره VPN نامحدود

برنامه های پنج چشم

VPN Unlimited محصولی از یک شرکت آمریکایی به نام KeepSolid Inc. است و این سرویس در سال 2013 راه اندازی شد. همانطور که در بخش های خاصی از جامعه آنلاین مشهور است ، ایالات متحده بخشی از اتحادهای امنیتی Five Eye با آن است شرکایی مانند کانادا ، استرالیا ، ایالات متحده و نیوزلند. بر این اساس ، ایالات متحده آمریکا به عنوان یکی از مطلوب ترین کشورهایی که در آن پایه و اساس یک تجارت VPN پایه گذاری می شود ، در نظر گرفته نمی شود.

این امر به این دلیل است که مشارکت در شبکه پنج چشم باعث می شود که اساساً سایر کشورها عضو باشند جاسوسی برای شهروندان کشورهای رضایت بخش دیگر. این ممکن است کشورها را برای این کار راحت کند قوانین خود را در مورد جاسوسی برای شهروندان خود دور کنید زیرا کشور دیگری نظارت واقعی را انجام می دهد و اطلاعات را در کنار آن منتقل می کند.

در حال حاضر ، هیچ قانونی در ایالات متحده وجود ندارد تا مجبور شود سرویس VPN را برای ورود به سیستم داده ها وارد کند ، اما اگر هرگز کشوری برای انجام آن وجود داشته باشد ، این ایالات متحده خواهد بود..

اگر به دنبال VPN هستید ، احتمالاً حق بیمه ، حریم خصوصی و ناشناس بودن را به صورت آنلاین درج می کنید. بر این اساس ، الف ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده ممکن است بهترین شرط بندی شما نباشد.

یک خط مشی ورود به سیستم که کوتاه است

نکته ای که اکثر کاربران وقتی از VPN استفاده نمی کنند این است که هرکس از طریق اینترنت به کجا می گوید و در چه مواردی عمل می کند. یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا ISP معمولاً سوابق عظیم ترافیک آنلاین همه را نگه می دارد. این داده ها می توانند آسیب پذیر باشند و در صورت اشتباه گرفتن ، می تواند ویران شود.

تصور می شود VPN ها متفاوت باشند. به همین دلیل است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN اظهار دارند که سیاست “عدم ورود به سیستم” دارند. “عدم ورود به سیستم” به این معنی است که هیچ کس اطلاعات مهم و حیاتی از قبیل وب سایتهایی که بازدید می کنید ، چه کسی با آنها به صورت آنلاین صحبت می کنید و چه کاری را با زمان گذراندن در اینترنت انجام می دهید ، ندارد..

در حال مرور ناشناس است

متأسفانه ، بسیاری از این سیاستهای “عدم ورود به سیستم” به همان سادگی ساده نیستند زیرا شرکت ها دوست دارند مصرف کنندگان اعتقاد داشته باشند. خط مشی ورود به سیستم VPN نامحدود مطمئناً در این گروه قرار می گیرد.

به نظر می رسد برخی از ورود به سیستم مربوط به تلاش برای ارائه عملکرد بهتر برای کاربران است. به عنوان مثال ، این شرکت برای کمک به عیب یابی و حفظ امنیت عملیات ، تعداد افرادی که به سرورهای خود دسترسی دارند را کنترل می کند. علاوه بر این ، آنها توجه دارند که چند کلیک در هنگام استفاده از نرم افزار VPN به منظور بهبود رابط کاربری انجام می دهد. این خصوصاً نگران کننده نیست ، اما بقیه سیاست ورود به سیستم ممکن است باشد.

  Avira Phantom VPN - ما این مورد را توصیه نمی کنیم (نتایج آزمون)

خط مشی آنها اعلام کرده است که این شرکت فعالیتهای کاربر را جمع آوری و حفظ نمی کند در حالی که مشتریان از VPN خود استفاده می کنند. با این حال ، شرکت سوابق مربوط به تاریخ هر جلسه و کل میزان ترافیک وب را که طی آن جلسات اتفاق می افتد ، حفظ می کند. خط مشی شرکت همچنین بیان می کند که داده های مربوط به دستگاه هایی را که مشتریان به حساب VPN خود وابسته کرده اند رمزگذاری و نگه می دارد ، زیرا فقط تعداد مشخصی از دستگاه ها قابل اتصال هستند.

VPN Unlimited می گوید که آنها فقط برای تهیه “اطلاعات دقیق صرفاً برای هر کاربر بتن” در این نوع ورود به سیستم شرکت می کنند. ” پرچم قرمز برای برخی از کاربران بلند کنید, مخصوصاً آنهایی که فقط در مورد ناشناس بودن و حریم خصوصی آنلاین ، بهترین محافظت را می خواهند.

امن VPN نامحدود است?

متأسفانه ، افرادی که به VPN Unlimited برای ارائه نام ناشناس آنلاین خود متکی هستند ، ممکن است از یک احساس غلط امنیتی برخوردار باشند. آزمایش گسترده تعدادی از سرورهای این شرکت ، نشت عظیم را نشان داد.

حتی اگر کاربر تمام تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی را در سیستم خود فعال کرده باشد ، ممکن است نشتی رخ دهد. VPN باید از وقوع این نشت ها جلوگیری کند.رمزگذاری نامحدود vpn

با این حال ، آزمایش نشان داد که کاربران VPN نامحدود ممکن است در معرض نشت WebRTC ، DNS و IPv6 باشند. این نشت ها با وجود وجود رمزگذاری قوی رخ می دهند.

VPN نامحدود از رمزگذاری AES-256 با OpenVPN استفاده می کند ، که تقریباً اکنون استاندارد طلا است. آن است روش رمزگذاری انتخاب برای آژانس های دولتی در سراسر جهان ، بنابراین این یک نکته مثبت برای کاربران VPN نامحدود است. با این حال ، این نشت ها یک مشکل مداوم است.

حکیم KeepSolid

فایروال Dnsolid را نگه می دارد

KeepSolid Wise افزونه ای است که مشتریان در صورت نیاز به دور زدن پروتکل های محدودکننده دولتی ، می توانند به سرویس VPN خود اضافه کنند. در کشورهای توتالیتر ، ممنوعیت استفاده از VPN برای دولتها غیر عادی نیست. وقتی شخصی را پیدا کردند که از یکی از این سرویس ها استفاده می کند ، ممکن است در آن دخالت کند از دسترسی کاربر به اینترنت جلوگیری کنید.

KeepSolid Wise به گونه ای طراحی شده است که اتصال VPN را به عنوان یک اتصال معمولی برای هر کسی که ممکن است ترافیک اینترنت را تحت نظر داشته باشد به نظر برسد. این برنامه افزودنی فقط در سیستم های Linux ، Android ، Windows و iOS قابل دسترسی است. اکنون کاربران مک نمی توانند از آن استفاده کنند.

آیا VPN نامحدود از ویژگی سوئیچ Kill برخوردار است?

vpn android سوئیچ kill نامحدود

چندی پیش VPN Unlimited ویژگی سوئیچ kill را ارائه نکرد. این مهم است زیرا سوئیچ kill یک عدم موفقیت است که اطمینان می دهد کاربران به طور غیر ضروری خود را بصورت آنلاین افشا نکنند.

اساساً ، اگر اتصال VPN در حین جلسه مرور خراب یا در دسترس نباشد ، آن جلسه به طور خودکار توسط سوئیچ kill قطع می شود.

به تازگی ، VPN Unlimited با کمبود خدمات خود توسط این کسری مواجه شده است اضافه کردن ویژگی سوئیچ kill.

VPN نامحدود اکنون قابل اعتماد است

در گذشته ، آزمایش نشان داد که اتصال به VPN نامحدود به ندرت آسان است. به نظر می رسد این اتفاق بیفتد که آزمایش کنندگان سرور سعی در استفاده از آن دارند. به نظر می رسد مشتری ویندوز به ویژه در برابر این شکست آسیب پذیر است. با نسخه جدید نرم افزار این کاملاً تغییر کرده است.

مقداری به نظر می رسید سرورها به طور تصادفی در دسترس نیستند. اکنون ، آنها کاملاً واضح گفته شده در صورت وجود و در صورت عدم دسترسی. در جدیدترین آزمایشات ما سعی کردیم به هر سرور وصل شویم و مشکلی پیش نیامد.

  بهترین VPN برای Mac (بررسی 2023)

هنگامی که کاربران قادر به اتصال هستند ، چندین گزارش از اتصال به صورت ناامیدکننده ای مکرر وجود دارد. برخی از مشتریان می گویند که مجدداً مجدداً کامپیوتر خود را مجدداً برقرار کرده و مجدداً به آن وصل شوند 30 تا 45 دقیقه وقت تلف شد در حالی که به سادگی سعی می کنید با خیال راحت آنلاین شوید.

ما به آن دسته از کاربران می گوییم در صورت تمایل ، VPN دیگری را امتحان کنند. ما می فهمیم ، اگر در گذشته سوخته اید ، چرا دوباره امتحان کنید؟ با وجود تعداد زیادی VPN خوب در خارج ، احتمالاً آن دسته از مشتریان گزینه دیگری را پیدا کرده اند.

اجازه ندهید که اگر شما یک کاربر جدید VPN هستید ، زیرا VPN نامحدود قطعاً آن مشکلات را برطرف کرده است ، این بررسیها شما را منصرف نمی کنند.

خط مشی دستگاه محدودکننده

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، VPN نامحدود تعداد دستگاههایی که کاربران ممکن است به این سرویس وصل شوند محدودیت هایی را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر ، این شرکت به هر کاربر امکان می دهد حداکثر پنج دستگاه را به VPN وصل کند.

محدودیت نامحدود دستگاه vpnاین به نظر نمی رسد مانند یک اشکال ، تا زمانی که با دقت بیشتری به این موضوع نگاه کنید که چگونه VPN Unlimited شما را مجبور می کند دستگاه های مورد استفاده خود را در ارتباط با سرویس آنها محدود کنید. در حالی که شرکت های دیگر محدودیت هایی را در چند دستگاه شما به طور همزمان می توانید به VPN آنها وصل کنید ، این شرکت به هر مشتری پنج اسلات می دهد ، که هرکدام به یک دستگاه خاص اختصاص یافته است. اگر سعی کنید با یک دستگاه دیگر که به یکی از این اسلات ها اختصاص داده نشده است وارد شوید ، نمی توانید وارد سیستم شوید.

می توانید وارد یک دستگاه مجاز شوید ، یکی از دستگاه های دیگر را حذف کرده و سپس دستگاه جدید را اضافه کنید ، اما این کار بسیار خوبی است. دلیل این همه عارضه زمانی شفاف می شود که متوجه شوید می توانید با پرداخت هزینه های اضافی ماهانه ، دستگاه های اضافی را به حساب خود اضافه کنید. خانواده های بزرگ یا شرکت هایی که از VPN استفاده می کنند ممکن است علاقه مند به افزودن دستگاه های اضافی باشند ، اما این ویژگی برای اکثر افراد ابزار آشکار کمی ندارد.

سرعت متوسط

این که آیا در حال بارگیری ، بارگیری یا فقط مرور هستید ، سرعت اهمیت دارد ، و اینجاست VPN نامحدود متوسط ​​است. درست در وسط بسته بقیه VPN هایی که آزمایش کردیم قرار می گیرد. در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN ، اگر دوست دارید رابط کاربری داشته باشید ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

یک سرور در میلان ، ایتالیا با اتصال حدود 60 مگابیت بر ثانیه با اتصال 100 مگابیت در ثانیه ما آزمایش شده است. اشکالی ندارد ، اما به نظر می رسد بهترین چیزهایی است که VPN نامحدود می تواند کسب کند. یک سرور در نیویورک هنگام بارگیری فقط 25 مگابیت بر ثانیه را مدیریت کرد. باز هم ، عالی نیست اما بدترین نیست. سرعت بارگذاری بسیار کندتر است اما نوعی هنجار در هنگام VPN است.

نتیجه سرعت نامحدود vpn

سرور هنگ کنگ با بارگیری در حدود 30 Mbps و بارگیری در حدود 12 Mbps به طور متوسط ​​برابر بود. نیازی به گفتن نیست ، اگر به دنبال بارگذاری و بارگیری فوق العاده سریع هستید ، پس بهتر است به دنبال بهترین VPN برای نیازهای خود باشید.

Netflix در حین استفاده از VPN نامحدود در دسترس است?

ویژگی KeepSolid Netflix

بسته به سرور انتخاب شده توسط کاربر ، Netflix ممکن است از طریق VPN Unlimited در دسترس باشد یا نباشد. این برای VPN ها طبیعی است و این سرویس در واقع VPN های Netflix را اختصاص داده است که هر بار که آنها را امتحان کرده ایم کار کرده اند.

سرورهای دیگر بیشتر ضربه خورده و از دست می روند. به عنوان مثال ، به نظر می رسد سرورهای این شرکت در هلند و همپشایر در ایالات متحده دسترسی به Netflix را مسدود می کنند. از طرف دیگر ، سرورهای واقع در ایالت آمریكا كالیفرنیا و یكی دیگر كه در كانادا پیدا شده بودند ، هر دو قادر به اتصال به نتفلیكس بودند.

  Yubikey Review: روش مفید محافظت از گذرواژه‌ها

اگر Netflix در لیست “must” شما برای ارائه دهنده VPN قرار دارد ، پس این گزینه بهتر از گزینه های دیگر است.

آیا می توانم از سایتهای تورنت با VPN نامحدود استفاده کنم?

BitTorrent و اشکال دیگر به اشتراک گذاری پرونده از طریق VPN Unlimited به طور گسترده در دسترس نیست. این شرکت در سیاست های خود اعلام کرده است که نگرانی اصلی آن تضمین حریم شخصی کاربران درمقابل بارگیری تورنت ها است.

گفته می شود ، VPN Unlimited استفاده از سایت های تورنت را با سرورهای خاصی ممکن می کند. اینها شامل سرورهای کالیفرنیا در ایالات متحده ، انتاریو در کانادا و سرورهای فرانسه ، لوکزامبورگ و رومانی می باشد. با توجه به عدم اطمینان کلی سرویس, کسانی که به دنبال استفاده از سایت های تورنت با هر منظم هستند ، احتمالاً باید در جای دیگری جستجو کنند.

تعداد سرورها و مکانها

VPN-نامحدود-مکانVPN نامحدود دارای حدود 400 سرور در 70 محلی است. برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، این مکانها شامل آفریقا ، ترکیه و آمریکای جنوبی است. سایر رقبا در بازار فقط تعداد بیشتری از سرورها و تنوع مکانها را ارائه می دهند.

شرکت مادر VPN نامحدود ، KeepSolid ، فاش نکرده است که تعداد بسیاری از سرورهای آن سرورهای فیزیکی و چه تعداد سرورهای مجازی هستند. این ممکن است برای برخی از کاربران که نگران امنیت نهایی اطلاعات خود هستند ، مشکلی ایجاد کند. سایر ارائه دهندگان VPN نسبت به استفاده از سرورهای مجازی بسیار شفاف تر از VPN Unlimited هستند, که می توانند در یک مکان قرار بگیرند اما نشان می دهند که آنها در مکان دیگری قرار دارند. اطلاعات بیشتر در مورد بهترین vpns برای تورنت را در اینجا بخوانید.

پشتیبانی مشتری نامحدود VPN

یکی از زمینه هایی که به نظر می رسد VPN نامحدود بسیار خوب عمل می کند ، پشتیبانی مشتری است. در حالی که ویژگی چت زنده ندارند ، آنها امکان برقراری ارتباط با کارمندان پشتیبانی از طریق ایمیل را فراهم می کنند.

به نظر می رسد بیشتر افراد در طی 20 دقیقه یا نیم ساعت پاسخ نسبتاً کارآمد دریافت می کنند. به نظر می رسد یکی از مشکلات مثبت بخش پشتیبانی مشتری این است واقع در اوکراین. این ممکن است برای بعضی ها ایجاد شود موانع زبان.

VPN هزینه نامحدود چقدر است؟?

مشتریانی که ترجیح می دهند یک برنامه پرداختی دریافت کنند ، از برنامه ماهانه 9.99 دلار قدردانی می کنند.

قیمت گذاری نامحدود vpn

یک سال خدمات را می توانید از قبل با هزینه پنج دلار در ماه پرداخت کنید. یک معامله بهتر ، برنامه سه ساله است که 99.99 دلار هزینه دارد. یک طرح “طول عمر” با حدود 200 دلار در دسترس است, اما این فقط برای کسانی که یقین دارند VPN نامحدود برای آنها مناسب است توصیه می شود.

آیا باید VPN نامحدود را انتخاب کنم?

بستگی دارد. اگر به یادآوری آنچه شما فقط خوانده اید نیاز دارید ، چند مورد دارد نشت امنیتی و سرعت متوسط. اگر تماشای Netflix را به عنوان وظیفه اصلی VPN خود در اولویت قرار داده اید و از هر طریق ، VPN نامحدود را امتحان کنید.

در طی سالهای متمادی ، ما تعداد زیادی VPN را بررسی کرده ایم و آزمایش کرده ایم تقریباً صد ارائه دهنده مختلف VPN. در این مرحله ، می توانیم بگوییم – با اطمینان کامل – یک دسته از موارد خوب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، مانند NordVPN و سورفشارک. این همه به آنچه برای شما مهم است بستگی دارد. اگر برای شروع به لیست خوبی نیاز دارید ، بهترین VPN ها را برای سال 2023 بررسی کنید. فقط گزینه ها را مرور کنید شما از آنچه پیدا می کنید ناامید نخواهید شد.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me