لیست کامل کشورهایی که دارای VPN ممنوع هستند (نسخه به روز شده)

در بعضی از کشورها ، ما به شما چین ، کره شمالی و سایر کشورها نگاه می کنیم ، آزادی دسترسی به اینترنت WHOLE هرگز به یک موضوع تبدیل نشده است.


اگرچه اینترنت به عنوان یک بستر بین المللی باز ، بین المللی در نظر گرفته می شود ، مهم است که به یاد داشته باشید که کشورها و قلمروهای فردی می توانند قوانین خود را وضع کنید درمورد نحوه کار وب برای ساکنانشان.

بسیاری از کشورها محدودیت هایی را برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ایجاد می کنند تا کنترل کنند کدام نوع محتوا از طریق مرورگرهای وب مسدود شده است. به عنوان مثال ، یک دولت ممکن است تصمیم به ممنوعیت برخی از سایت های اشتراک فایل یا بازارهای آنلاین بگذارد.

ساده ترین راه برای یافتن این نوع محدودیت ها استفاده از شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. با یک مشتری VPN بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود تنظیم کنید ، شما هنوز از طریق ISP محلی یا ارائه دهنده تلفن همراه خود به اینترنت وصل می شوید ، اما تمام ترافیک شما بلافاصله به یک سرور شخص ثالث هدایت می شود.

جلسه کاملاً ایمن و رمزگذاری شده است ، و شما آدرس IP اصلی می شوید نقاب دار به تمام وب سایتهای خارج.

لیست کامل کشورهایی که دارای VPN ممنوع هستند (نسخه به روز شده)

با اتصال VPN ، بسته به گزینه های ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات خود ، می توانید کنترل کنید که آدرس IP شما در کدام منطقه قرار دارد. به عنوان مثال ، اگر میزبان VPN شما دارای سرورهایی در ایالات متحده ، کانادا یا استرالیا است ، می توانید اتصال به هر یک از این موارد را انتخاب کنید نقاط دسترسی و دریافت کنید آدرس IP محلی شده. بسیاری از کاربران VPN از این گزینه برای اتصال به سرویسهای ویدئویی یا سایر برنامه ها و وب سایتهایی که در کشورشان مجاز نیستند استفاده می کنند.

البته ، هنوز راه هایی برای دولت وجود دارد کنترل استفاده از اینترنت را کنترل کنید, حتی با بسیاری از خدمات VPN امروز در بازار. آنها ممکن است با ISP کار کنند تا صفحات اصلی VPN را مسدود کنند یا اتصالات VPN را به طور کامل محدود کنند. در ادامه بخوانید تا بدانید چه نوع محدودیت هایی توسط کشورهای مختلف اعمال می شود. لیست زیر به منظور سریعترین سرعت اینترنت در سراسر جهان آورده شده است.

کره جنوبی

پرچم کره جنوبیدولت کره جنوبی محدود نمی کند استفاده از VPN برای شهروندان خود. با این حال ، این شرکت در سانسور اینترنت شرکت می کند ، زیرا بسیاری از وب سایت های مربوط به کره شمالی یا مستهجن را مسدود می کند.

نروژ

پرچم نورویدر نروژ وجود دارد هیچ بلوکی قرار داده نشده است در وب سایت های VPN یا مشتریان. به نظر می رسد این کشور سیاست اینترنتی بسیار باز دارد ، اگرچه احکام اخیر باعث شده دولت نروژ چندین وب سایت برتر اشتراک گذاری فایل و تورنت از جمله The Pirate Bay را مسدود کند..

سوئد

پرچم سوئدساکنان سوئد به اینترنت جهانی دسترسی کامل دارند و می توانند به هر سرویس VPN وصل شوند. قانون اساسی این کشور از آزادی بیان و مطبوعات حمایت می کند ، و در نتیجه ، وجود دارد کمی به هیچ سانسور اینترنتی درون سوئد.

هنگ کنگ

پرچم هنگ کنگبا وجود اینکه از لحاظ جغرافیایی در چین واقع شده است ، جایی که استفاده از اینترنت بسیار پایش و سانسور می شود ، شهروندان هنگ کنگ دارای این وضعیت هستند دسترسی رایگان به وب باز. ISP ها در هنگ کنگ بدون توجه به محل سرور میزبان ، استفاده از VPN را محدود نمی کنند.

سوئیس

پرچم سوئیساگرچه VPN در سوئیس مسدود نشده است ، اما این کشور بیشتر و بیشتر شده است محدودیت های اینترنتی بیشتر در سالهای اخیر. دادگاه عالی فدرال حكم براساس پرونده صادر می كند. به ویژه ، این کشور در وب سایت های قمار دست به دست هم داده است.

فنلاند

پرچم فنلانداستفاده از خدمات VPN برای شهروندان فنلاند کاملاً قانونی است. با این حال ، دولت معینی کار کرده است سیستم های فیلتر مجبور کردن ISP ها برای مسدود کردن وب سایتهایی که بر روی اشتراک فایل یا قمار آنلاین تمرکز دارند.

سنگاپور

پرچم سنگاپورسنگاپور در نظر گرفته می شود رویکرد نسبتاً محدود کننده برای سانسور اینترنت, اما ابزارهای VPN برای شهروندان آن مسدود نشده است. سایت های تورنتری مانند The Pirate Bay در سنگاپور مسدود شده است و چندین مورد از اظهارات نژادپرستانه آنلاین منجر به پرونده های جنایی شده است.

ژاپن

پرچم ژاپنشهروندان ژاپنی دسترسی کامل به وب دارند و می توانند از هر سرویس میزبانی VPN استفاده کنند. این به لطف قوانین آن است آزادی بیان و مطبوعات. برخی از ISP ها در ژاپن سیاست هایی را برای فیلتر کردن محتوای نامناسب برای مشتریان خود وضع کرده اند.

انگلستان

پرچم انگلستاناستفاده از VPN در انگلستان قانونی است ، اما این بدان معنا نیست که آنها به همان اندازه که فکر می کنید ناشناس نیستند. انگلیس قانونی دارد به نام این قانون اختیارات تحقیقاتی, که به ISP ها نیاز دارد تا داده های مشتری را حفظ کرده و در مواردی که نظارت ملی لازم باشد ، آن را در دسترس قرار دهد. شرکت های VPN که سرورهای خود را در انگلستان کار می کنند ، با این سیاست گره خورده اند ، اگرچه شهروندان هنوز هم می توانند به میزبان سایر کشورها متصل شوند.

در گذشته دولت انگلیس چنین بوده است دسترسی آنلاین مسدود شده است به سرویس های اشتراک فایل که در آن محتوای دزدان دریایی میزبان است. همچنین ، برخی از بزرگترین ISP های انگلستان تمام ترافیک خود را از طریق فیلترهایی عبور می دهند که وب سایت های غیرقانونی را مسدود کرده و هنگام استفاده از کاربر خطای مرورگر وب را نمایش می دهند..

ایالات متحده

پرچم ایالات متحدهمشتریان VPN در ایالات متحده کاملاً قانونی هستند. برخی از آیین نامه های اینترنتی در واقع توسط دولت های خاص قابل کنترل هستند ، اما در کل ایالات متحده همچنان این وضعیت را حفظ کرده است رویکرد آزاد به سانسور اینترنت.

با این گفته ، اخیراً ایالات متحده به عنوان یک برچسب خورده است دشمن اینترنت توسط گروه های خاص بین المللی. این امر تا حدود زیادی به تاریخ کشور در کشور مربوط می شود نظارت آنلاین بر شهروندان خود. علاوه بر این ، آخرین تصمیم دولت برای لغو این قانون خنثی سازی خالص می تواند باعث شود ISP قدرت بیشتری برای محدود کردن دسترسی مشتریان خود به دست آورد.

هلند

پرچم جزایر کشورهلند رویکرد بسیار باز در استفاده از اینترنت و هیچ محدودیتی و محدودیتی برای آن ایجاد نمی کند در استفاده از VPN. دادگاه عالی کشور در گذشته به بزرگترین ISP ها دستور داده است كه برخی از ابزارهای تبادل پرونده مانند The Pirate Bay را مسدود كنند ، اما بی طرفی خالص همچنان در هلند هدف باقی مانده است.

رومانی

پرچم رومانیرومانی دارد هیچ تاریخی برای محدود کردن استفاده از خدمات VPN وجود ندارد. شهروندان این کشور دسترسی کاملی به اینترنت آزاد دارند ، در موارد نادر وب سایت های قمار که توسط دولت فیلتر شده اند ، انتظار دارند.

جمهوری چک

پرچم جمهوری چکدر نظر گرفته می شود که ساکنان جمهوری چک آزادی کامل هنگام مراجعه به اینترنت ، از جمله استفاده از هاست VPN در مناطق دیگر صحبت می شود. ISP های شخصی در جمهوری چک در صورت شکایت از سوی مشتریان ، می توانند فیلتر کردن وب سایتهای خاص را در نظر بگیرند.

امارات متحده عربی

پرچم امارات متحده عربیامارات متحده عربی قوانین خاصی دارد در مورد نحوه استفاده شهروندان از خدمات VPN. اگرچه VPN به طور کامل مسدود نشده است ، اما هر فعالیتی که از طریق VPN انجام شود غیرقانونی خواهد بود منجر به مجازات مجازات خواهد شد. زمان زندان و جریمه بزرگ.

دانمارک

پرچم دانمارکدولت دانمارک دارد هرگز هیچ تلاشی برای مسدود کردن اتصالات VPN انجام نداد در مرزهای خود نشات گرفته است. وقتی صحبت از فیلتر اینترنت می شود ، محدودیت هایی در سیستم نام دامنه (DNS) وجود دارد ، بیشتر در مورد وب سایت های دارویی و ابزارهای اشتراک فایل.

تایوان

پرچم تایوانتایوان دسترسی کامل به شهروندان خود را به این کشور ارائه می دهد اینترنت بدون سانسور, از جمله امکان استفاده از VPN برای ماسک کردن آدرس های IP. ISP ها در تایوان بر ترافیک مشتری نظارت نمی کنند و یا خدمات اشتراک فایل را مسدود نمی کنند.

لتونی

پرچم لتونیقانون اساسی لتونی شامل حقوق آزادی مطبوعات و آزادی بیان است. در نتیجه, محدودیت های اینترنت حداقل است در لتونی و VPN ها می توانند آزادانه استفاده شوند. دولت هیچگونه نظارتی بر استفاده از داده های ایمیل شهروندانشان در اینترنت انجام نمی دهد.

بلژیک

پرچم بلژیکدولت بلژیک سابقه محدود کردن استفاده از مشتریان VPN را ندارد. با این حال ، این کشور قوانین خاصی را در نظر گرفته است که به ISP ها نیاز دارند فیلتر کردن محتوای وب که مورد نظر است غیراخلاقی یا غیرقانونی. این شامل وب سایت های قمار و برنامه های اشتراک فایل است.

کانادا

پرچم کانادااگرچه گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه بزرگترین ISP ها در کانادا ممکن است تلاشی برای محدود کردن استفاده از VPN انجام دهند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است. دولت دارای سازمانی است که برای پرچم گذاری وب سایت های غیرقانونی کار می کند ، اما خارج از آن فیلتر ، شهروند کانادایی است دسترسی کامل به اینترنت.

تایلند

پرچم تایلندخدمات VPN بدون محدودیت در تایلند در دسترس است. با این حال ، کشور در نظر گرفته می شود بسیار سیاست سانسور محدود, که در سالهای اخیر افزایش یافته است بخش عمده ای از فیلترهایی که در تایلند رخ می دهد مربوط به سیاست است. دولت می تواند هر وب سایتی را که به نظر می رسد توهین آمیز یا بی ادعایی برای شاه است ، مسدود کند.

ایرلند

پرچم ایرلندشهروندان ایرلند هنگام استفاده از سرویس دهنده VPN برای دسترسی به شبکه های ایمن و ماسک کردن آدرس IP خود ، هیچ مشکلی را تجربه نمی کنند. کشور دارد حداقل محدودیت های مرور وب, گذشته از چند وب سایت اشتراک گذاری پرونده که هم اکنون توسط دولت مسدود شده اند.

بلاروس

پرچم بلاروسکشور بلاروس قبلاً به عنوان یک برچسب خورده است دشمن اینترنت و دولت این کشور برای محدود کردن استفاده از VPN توسط شهروندان خود اقداماتی انجام داده است. دولت صاحب ISP اولیه است و کنترل دقیقی در مورد نحوه استفاده از اینترنت دارد. به تازگی ، وب سایت های VPN به همراه مراجعان تورنت توسط مقامات بلاروسی جمع شده اند. شهروندان را می توان به دلیل استفاده از سرویس دهندگان VPN یا تلاش برای دسترسی به برخی از وب سایت های خارجی مجازات کرد.

عراق

پرچم عراقدر عراق ، ارائه دهندگان VPN به طور کلی ممنوع است. این بدان معنی است که هرگونه تلاش برای دسترسی به صفحه اصلی ارائه دهنده VPN یا هرگونه تلاش برای راه اندازی اتصال مشتری VPN توسط ISP خاتمه می یابد. اگر قادر به یافتن یک سرویس VPN هستید که محدودیت ها را دور می زند ، توجه داشته باشید که فعالیت شما پایش خواهد شد و می توانید به دلیل استفاده از VPN تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

ایران

پرچم ایراندولت ایران در مورد نحوه استفاده از VPN ها قوانین سختگیرانه ای دارد. آنها از نظر فنی غیرقانونی نیستند ، اما شهروندان هستند فقط مجاز به ثبت نام در سرویس های VPN که قبلاً توسط دولت تصویب شده بود ، باشید. از بسیاری جهات ، این هدف VPN را خراب می کند ، زیرا گزینه های تصویب شده توسط دولت احتمالاً بسیاری از محتوای مشابه ISP ها را مسدود می کند..

ایران عمدتا به دلیل قوانین فیلترینگ آنها به دلیل دشمن بودن اینترنت برچسب گذاشته شده است که باعث می شود محتوای سیاسی و مذهبی خاصی از سوی همه شهروندان مسدود شود. بسیاری از شبکه های اجتماعی نیز کاملاً در ایران مسدود شده اند.

چین

پرچم چینچین است بدنام به دلیل محدود کردن استفاده از اینترنت شهروندان خود. فایروال که دولت در آن ایجاد کرده است بسیاری از وب سایت های معروف میزبانی شده در ایالات متحده را مسدود می کند. هنگام صحبت از VPN ، چین اغلب صفحه اصلی ارائه دهندگان VPN را مسدود می کند. این امر بارگیری سرویس گیرنده VPN همراه را برای شهروندان دشوار خواهد کرد ، اگرچه ممکن است اتصالات خروجی را به طور کامل مسدود نکند.

در مورد دستگاه های تلفن همراه ، تعدادی از برنامه های VPN به زور از فروشگاه های برنامه های چین برای iOS و Android حذف شده اند. دولت چین همچنین بسیاری از وب سایت های مرتبط با فعالیت های سیاسی سیاسی یا رویدادهای تاریخی را مسدود کرده است.

کره شمالی

پرچم کره شمالیجای تعجب هم نیست که کره شمالی برخی از این موارد را دارد سخت ترین مقررات اینترنت در سراسر جهان. در مورد چگونگی اجرای قوانین آنها اطلاعات زیادی در دست نیست ، اما می توان فرض کرد که VPN های خارجی که در کشورهای دیگر میزبانی می شوند مجاز نیستند. کلیه وب سایت های کره شمالی توسط دولت اداره می شوند و هیچ دسترسی به وب گسترده تر وجود ندارد.

عمان

عمان پرچمدر گذشته ، دولت عمان بسیاری از ارائه دهندگان برتر VPN را که میزبان خدمات خود در کشورهای خارج هستند ، مسدود کرده است. دولت محتوای وب را که به نظر غیراخلاقی است فیلتر می کند, و این شامل VPN ها و ابزارهای دیگری است که برای ناشناس بودن آدرس های IP طراحی شده اند.

بوقلمون

پرچم ترکیهشهروندان ترکیه دارند دسترسی محدود به وب جهانی, زیرا دولت تدابیری را برای كنترل انواع محتوای مجاز از طریق فیلتر خود اتخاذ كرده است. بسیاری از محبوب ترین سرویس های VPN در ترکیه مسدود شده اند و ساکنان مجاز به تغییر مسیر وب سایت خود از طریق سرورهای خارجی نیستند..

رسانه های اجتماعی نیز به شدت در ترکیه تنظیم می شوند که چندین سیستم عامل کاملاً ممنوع است. در گذشته شهروندان به دلیل اظهارنظرهایی که در یک شبکه اجتماعی انجام شده مجازات شده اند.

روسیه

پرچم روسیهدر این زمان ، سیاست دولت روسیه در مورد VPN است صفحات اصلی ارائه دهندگان خدمات فردی را مسدود کنید. ترافیک واقعی VPN با آدرس های IP ماسک مسدود نشده است ، بنابراین شهروندان روسی به سادگی نیاز به یافتن روشی برای بدست آوردن یک ابزار امن VPN دارند. این کشور دارای لیست سیاه گسترده ای از سایر وب سایت های مسدود شده است ، از جمله مطالبی که دولت آن را غیرقانونی می داند.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me