بهترین VPN برای Mac (بررسی 2023)

در آخر مک جدید خود را گرفتید. با گذشت زمان برای لاف زدن در مورد این دوستان ، به آنها گفتید که چقدر بهتر از رایانه هایشان است ، سپس کمی در برتری شما قرار گرفت. با تمام این کارها ، زمان آن رسیده است که یک VPN تهیه کنید تا دستگاه شگفتی جدید خود را ایمن کنید.

آسان است ، درست است؟ خوب ، نه کاملاً.

مشکل این است – هرچند که به وضوح بهتر بودن سیستم عامل است – بسیاری از شرکتهای VPN نسبت به انتقال به مک بی حد و حصر بوده اند..

بسیاری از نام های بزرگ در ویندوز شروع شده و تصمیم به ماندن در آنجا گرفتند ، به این معنی که برای کار با آنها به نرم افزار شخص ثالث نیاز دارید. بیایید بگوییم ، چنین نرم افزاری دارای شهرت سؤال برانگیز است ، بنابراین اگر واقعاً باید از این مسیر جلوگیری کنید.

اما به جای این که مجبور شوید روند آزار و اذیت قلب را طی کنید تا بدانید که مک جدید جدید شما VPN را دوست ندارد ، ما کار عاطفی را برای شما انجام داده ایم. ما در بازار Mac VPN فراموش نشدنی ردیابی کردیم و شرکت هایی پیدا کردیم که با سیستم عامل شما درست رفتار کنند.

آرم اپل

Contents

TLDR

مک ممکن است یک سیستم عامل مطمئن باشد اما تعهدات مربوط به حریم خصوصی آن مطلوب زیادی را برای مطلوب باقی می گذارد.

به همین دلیل یک VPN برای صاحبان Mac بسیار حیاتی است ، این مقاله بهترین سرویس های VPN را که می توانید پیدا کنید ، Surfshark ، NordVPN و ExpressVPN را پوشش می دهد.

ما به دلیل قیمت فوق العاده و ارزش ارائه شده ، سورفشارک را برای شماره شماره یک گره زدیم.

Surfshark جنبه های مختلف مورد نیاز VPN با کیفیت را ارائه می دهد. با هزینه ای مناسب و بهینه سازی شده برای مک ، هیچ کاری برای دوست نداشتن وجود دارد.

1. Surfshark – بهترین انتخاب کلی

Surfshark چیست؟?

Surfshark سیستم های مک را به عنوان یک پس از عمل ترک نمی کند ، و آن را با سایر سیستم عامل های دیگر که مورد استفاده قرار می گیرد هم تراز می کند. Surfshark به عنوان یک تازه وارد در بازی VPN ، مراقب بود که سیستم عامل مک را برکنار نکند ، برنامه VPN که ارائه می دهد ابزاری مناسب و مناسب است نه نسخه ای ضعیف..

با داشتن یک سرویس حریم خصوصی با کیفیت و مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا ، و سازگاری گسترده Netflix ، قیمت پایین Surfshark تقریباً خیلی مناسب است تا واقعیت داشته باشد. اما ایستادن تست های سخت در هر گروه است.

بیایید به برخی از ویژگی های تعریف کننده آن بپردازیم:

 • برنامه های با قیمت رقابتی: فقط 1.99 دلار در ماه برای اشتراک کامل 2 ساله و ماهانه 5.99 دلار برای یک سال ، این یکی از ارزانترین VPN های عملکردی در بازار است
 • کاربرپسند Mac: با ویژگی هایی مانند دکمه “اتصال سریع” برای انتخاب اتصال سریع ، Surfshark ساده و کاربردی است
 • رنگ های پرواز: در انواع تست های عملکردی ، امنیتی ، DNS-leak و lease ، Surfshark همیشه با یک نمره خوب به میدان می رود ، تنها خطای آن ناسازگاری های گاه به گاه با سرعت است ، اما اینها با هر وصله بهبود می یابند
 • موقعیت مکانی کامل VPN: جزایر ویرجین بریتانیا عاری از آنچه که به طرز ناخوشایندی به عنوان 14 چشم شناخته می شود ، منطقه ای از جمع آوری اطلاعات بدنام دولت است. این خطری نیست که باید با Surfshark نگران آن باشید. در اصل ، هیچ قانونی وجود ندارد که بتواند Surfshark را وادار کند قانونی از داده های شما دست بکشد.
 • قناریهای خاموش: قناری گارانتی راهی برای آگاهی رسانی به کاربران در صورت صدور احضار نامه پنهانی برای کاربران است ، Surfshark از این موضوع به عنوان شفافیت داده ها استفاده می کند و در صورت صدور کلیه کاربران را آگاه می کند. خوشبختانه ، این VPN می تواند آزادانه مباهات کند که تابحال هیچ Subpoena برای آنها ارسال نشده است ، احتمالاً به دلیل استفاده پیشگیرانه آنها از قناری های حکم..
 • بدون داده ورود به سیستم: گذشته از آدرس ایمیل اجباری ، اطلاعات صورتحساب و گزارشهای تشخیصی ، Surfshark هیچ یک از داده های کاربران خود را وارد نکرده است ، به این معنی که هیچ خطری برای انتقال این VPN از داده های استفاده شما وجود ندارد ، زیرا آنها در وهله اول آنها را نداشته اند.!
 • داده های سریع: اگرچه در سرورها متناقض است ، سرعت داده به طور کلی بالا است ، و شما نباید از هیچ تاخیر آزاردهنده ای برخوردار باشید.
 • کلید کشتار: نسخه Mac دارای سوئیچ Kill داخلی است ، به این معنی که به راحتی می توانید هرگونه اتصال مشکوک یا حملات مخرب را جدا کنید.
  Trust.Zone VPN Review 2023 - VPN در سیشل - حریم خصوصی استرالیا

آیا Surfshark را برای Mac توصیه می کنم؟?

Surfshark یک گوهر نادری است که تمام ویژگی هایی را که باعث می شود سیستم عامل های دیگر آن به Mac تأثیرگذار باشند ، می رساند و همه برای چنین معامله ای خوب ، قطعاً این موردی است که ما توصیه می کنیم.

برای افزایش اندک قیمت در مقایسه با Surfshark ، می توانید هر آنچه را که عالی تر کرده ، با چند مورد اضافی که ممکن است NordVPN را برای شما در نظر بگیرد دریافت کنید..

2. NordVPN – امنیت سیا

NordVPN چیست؟?

NordVPN مدتی طولانی بود که فقط مبتنی بر ویندوز بود اما هم اکنون نرم افزار خود را برای یک تجربه نرم Mac نیز ادغام کرده است. در واقع ، آنقدر خوب یکپارچه شده است که می توانید از همان پکیج VPN برای دو دستگاه با سیستم عامل های مختلف استفاده کنید.

گرچه گران تر است ، سابقه طولانی و سرورهای سرسام آور 5300+ در 59 کشور به این معنی است که اگر به محافظت و حفظ حریم خصوصی برای Mac خود جدی هستید ، هنوز هم یک VPN ارزش دارد..

بیایید به برخی از ویژگی های تعریف کننده آن بپردازیم:

 • بزرگترین انتخاب سرور موجود: چنین انتخاب سرور بزرگی وجود دارد که ممکن است برای تصمیم گیری تلاش کنید! خوشبختانه ، NordVPN دارای یک سیستم انتخاب خودکار است که حجم انتخاب شما را تحت الشعاع قرار دهد!
 • سازگاری گسترده Netflix: در حالی که سرورهای آن نمی توانند 100٪ نرخ سازگار Netflix را به خود اختصاص دهند ، با 95٪ ، سرور سازگار هرگز بیش از یک کلیک نیست.
 • کاربرپسند: UI بصری و پیمایش بسیار آسان است ، برای مثال ، نقشه کشیدن و رها کردن یکی از ویژگی های واقعاً متمایز کاربر است.
 • رمزگذاری درجه نظامی: رمزگذاری امنیتی Nordvpn در همان درجه ای است که ارتش آمریکا از آن استفاده کرده است ، بنابراین نشتی بسیار بعید است.
 • بدون ورود به سیستم: یک نیاز حیاتی برای هر VPN. در سابقه طولانی خود ، NordVPN هرگز در معرض ورود هرگونه داده قرار نگرفته است ، بنابراین دلیلی بر فرض اینكه آنها وعده خود را در حال حاضر نقض كنند وجود ندارد.
 • پاناما مبتنی بر: بدون قانونی در مورد حفظ اطلاعات در پاناما ، Nordvpn از نظر قانونی می تواند ترافیک شما را بدون ایجاد یک رکورد واحد هدایت کند ، داده های شما را بصورت قانونی و همچنین به صورت دیجیتالی محافظت کند.
 • دو سرور: اگر نوردوپن که قبلاً از نظر نظامی پشتیبانی می کند به اندازه کافی خوب نیست ، آن را دو برابر کنید! آنها خدماتی را ارائه می دهند که ترافیک اینترنت شما را از طریق دو VPN جداگانه قبل از رسیدن به مقصد خود انجام دهد. ردیابی یک VPN تنها بسیار دشوار است ، اما دو رمزگذاری همزمان سرور تقریباً غیرممکن است.

آیا من NordVPN را برای Mac توصیه می کنم؟?

به دلایلی یکی از بزرگترین VPN هاست و بخش بزرگی از آن این است که آنها از مشتریان Mac خود غافل نشده اند. حتی اگر یک سابقه اثبات شده هنوز شما را قانع نکند ، آزمایش رایگان و ضمانت برگشت پول به معنای ارزش دیدن آن است.

فراموش نکنید که پیشنهاد فوق العاده کریسمس خود را ، یک قرارداد 3 ساله فقط با 3.49 دلار در ماه ببینید!

در شماره 3 ، ExpressVPN هنوز محصولی با کیفیت است و محافظ و گمنامی جدی را در بسته ای که به خوبی برای سیستم عامل مک بهینه شده ارائه می دهد. هزینه های اضافی و ناسازگاری جریان از مشکلات اصلی آن است.

  Avira Phantom VPN - ما این مورد را توصیه نمی کنیم (نتایج آزمون)

3. ExpressVPN – امنیت و قابلیت اطمینان

ExpressVPN چیست؟?

ExpressVPN به محافظت و ناشناس ماندن شما اختصاص داده شده است. این محصول مورد نظر است اگر شما مرتباً با داده های ارزشمند سروکار دارید.

در حالی که با هزینه بیشتر و سازگاری با جریان ضعیف ، آن را در شماره 3 در این لیست قرار می دهد ، هنوز VPN با کیفیت است. مهمتر از همه ، این مسئله با سازگاری مک خود رنج نمی برد. نگه داشتن سرعت ، استحکام و دوستی کاربر از سیستم عامل اصلی در برنامه جدید Mac.

در اینجا چه چیزی باعث می شود آن هزینه اضافی را بدست آورید:

 • سریعترین VPN در وب: ExpressVPN بسیار سریع است ، از هر تست مانند SpeedTest.net یا Fast.com استفاده کنید و منفجر خواهید شد.
 • دامنه سرور عظیم: با 3000 سرور در 160 موقعیت مکانی و 94 کشور ممکن است نوردوپن را به صورت گسترده شکست دهد ، اما از نظر دامنه و تنوع مطمئناً در صدر لیگ است.
 • سوئیچ کشتار شهودی: خطر نشتی تصادفی وجود ندارد ، و اگر حتی برای یک ثانیه ارتباط خود را با VPN از دست دهید (حتی اگر متوجه آن نشده اید) سوئیچ کشتار بصری به سرعت اتصال را قطع می کند
 • مشتری اول: ExpressVPN دارای سابقه طولانی در مراقبت از مشتریان است. با داشتن یک سیستم پشتیبانی سریع و پاسخگو ، همه مواردی که دارید به سرعت برطرف می شود.
 • امنیتی برای مطابقت با اخلاق آنها: با داشتن پروتکل رمزگذاری درجه نظامی و با گذراندن هر تست Leak که آنرا آزمایش کرده ایم ، بدون شک این یک سیستم ایمن است. ExpressVPN با این تعهد مطابقت دارد که هیچ وقت اطلاعات حساس خود را وارد نکنید. و با داشتن پایگاه در جزایر ویرجین بریتانیا ، این یک تعهد قانونی است.
 • قیمت حق بیمه: اگر به دنبال یک VPN اولیه ارزان قیمت هستید ، ممکن است ExpressVPN مناسب شما نباشد. اما اگر به دنبال یکی از سیستمهای امنیتی بسیار معتبر VPN موجود هستید ، قیمت گذاری 9/99 دلار در ماه به مدت 6 ماه یا 8.32 دلار در ماه به مدت 12 ماه یک معامله مناسب است..

آیا ExpressVPN را برای Mac توصیه می کنم؟?

اگر مرتباً با داده های حساس سر و کار دارید یا به خصوص در مورد حریم شخصی خود جدی هستید ، به ExpressVPN احتیاج دارید. سیستم های امنیتی Ironclad ، محافظت قانونی و ایمنی هوشمند بدان معنی است که این VPN انتخاب است وقتی شما به ناشناسی نیاز دارید که بالاتر و فراتر از آن باشد.

VPN چیست?

شبکه های خصوصی مجازی تونلی را ایجاد می کنند که به مرورگرهای وب امکان دسترسی ایمن از دستگاه خود به اینترنت را فراهم می کند محافظت از فعالیت خود را از چشم کنجکاو. این بدان معنی است که در حالی که شما در حال کار در جاده هستید ، می توانید با نگرانی کمتر درباره شخصی که در تلفن هوشمند شما هک کرده یا به داده های شخصی شما دسترسی پیدا کند ، به پرونده های موجود در شبکه های خانگی یا مشاغل دسترسی پیدا کنید. همچنین این بدان معنی است که کارمندان شما می توانند بر روی داده های حساس از هر نقطه کار کنید بدون اینکه یکپارچگی داده های مشتری را به خطر بیندازید.

نمودار vpn چیست؟

بهترین VPN ها به نظر می رسد فعالیت اینترنت شما در یک شبکه دیگر ، از یک مکان دیگر انجام می شود. این به شما امکان می دهد هنگام تعطیلات در باهاما ، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را در Netflix در کانادا مشاهده کنید یا به نظر برسید که تلفن هوشمند شما در استرالیا در شبکه ای در نیویورک قرار دارد. معنیش اینه که افرادی که در کشورهایی به سر می برند و یا از آنجا بازدید می کنند که سانسور و ستم در آن شایع است ، هنوز می توانند در دنیای مجازی اندکی آزادی را بچشید.

به طور خلاصه ، هر دلیلی که به شما امکان دسترسی ایمن ، دسترسی ایمن به اطلاعات را هنگام گشت و گذار در اینترنت یا استفاده از حساب مبتنی بر ابر خود می دهید ، دلیل کافی برای استفاده از VPN است..

  Yubikey Review: روش مفید محافظت از گذرواژه‌ها

بهترین VPN برای مک

همانطور که گفتم ، این یک واقعیت غم انگیز است که بسیاری از شرکت های VPN به سادگی از رایانه های مک غفلت می کنند. حتی از بین 300 VPN اختصاصی Mac ، موارد قابل توجهی وجود دارد. یک تکه خوب از آنها برای پر کردن خلاء بازار با یک محصول فرومایه ساخته شده است. برنامه های خراب ، نشت داده ها و فهرست موارد دیگر این VPN ها را گرفتار می کند.

بهترین VPN برای Mac (بررسی 2023)

خوشبختانه ، برخی از VPN های مورد احترام (اما در ابتدا مبتنی بر ویندوز) با موفقیت به Mac مهاجرت کرده اند و می توانند از شما محافظت کنند و همچنین در مورد سایر دستگاه ها از آنها محافظت می کنند. برخی از سیستم ها ، مانند NordVPN ، آنقدر مهاجرت کرده اند که می توانید یک VPN منفرد را همزمان با Mac و Windows همگام کنید..

به طور کلی ، هنگام جستجوی یک VPN سازگار با مک ، باید هوشیار باشید. نگرانی های عادی در مورد حریم خصوصی و امنیت مانند سیاست های ورود به سیستم ، محل ارائه دهنده و غیره وجود دارد. بعلاوه ، موضوعات خاص تری را دراختیار داشته است.

هدف اصلی این موضوعات خاص ، گسترش ارائه دهندگان فقیر VPN است. حتی شرکتهای بزرگتری مانند ProtonVPN ، IPVanish و TunnelBear ثابت کرده اند که از نظر مک با ضعف مطلوبی روبرو هستند. آنها از اتصالات ناخوشایند ، امنیت غیرقابل اطمینان و یک رابط کاربری عمومی ضعیف رنج می برند. خود سیستم عامل مک در صورت پیکربندی صحیح برای حفظ حریم خصوصی ، بسیار محکم است ، بنابراین بزرگترین مشکل مربوط به ارائه دهندگان VPN موجود است ، نه نرم افزار..

به همین دلیل ما یکی از لیست های موجود را به شما پیشنهاد می کنیم ، فقط وقتی که کار سخت برای شما انجام شده است ، فایده ای ندارید که تمام مشکلات موجود در Mac VPN را تغییر دهید! Surfshark ، NordVPN و ExpressVPN بیانگر برخی از چند نمونه از ارائه دهندگان VPN کاملاً سازگار با مک هستند..

آیا VPN رایگان است?

پیدا کردن یک برنامه رایگان در Google Play یا Apple Store وسوسه انگیز است. احتمالاً صدها نفر در آنجا هستند.

با این حال ، برنامه های VPN رایگان ممکن است با هزینه پنهان همراه باشد.

تعداد کمی از توسعه دهندگان برنامه ای را از خوبی های قلب خود ایجاد می کنند. بیشتر افراد می خواهند پول کسب کنند و یا نیاز به ارائه خدمات یا برنامه دیگری دارند و این کار را با هزینه اطلاعات شما و حفظ حریم خصوصی آنلاین انجام می دهند. سرعت آهسته تر و دسترسی محدود تری خواهید داشت مگر اینکه به سرویس “حق بیمه” آنها تغییر دهید و آنها اطمینان حاصل کنند که اغلب با درخواست های پنجره به شما اطلاع می دهند. یا ، آنها اطلاعات شما را به تبلیغ کنندگان شخص ثالث می فروشند. بسیاری از اطلاعات فعالیت شما را حفظ می کنند و ممکن است IP شما هنوز هم برای دیگران قابل مشاهده باشد.

اگر این شرکت از سرورهای نام دامنه خود استفاده کند, داده های شما می توانند نشت کنند. به عبارت دیگر ، آزاد شما, ممکن است شبکه خصوصی آنقدر مخفی یا رایگان نباشد. VPN های تجاری یک ROI خوب ارائه می دهند. با پرداخت هزینه ناچیز ، به رمزگذاری در سطح نظامی دسترسی خواهید داشت بدون آنکه سرعت قربانی شود یا حریم شخصی شما قربانی شود. پرداخت هزینه خدمات همچنین بدان معنی است که شما همچنین می توانید ردیاب های آنلاین ، کوکی ها و تبلیغات آزار دهنده را دور بزنید.

نتیجه

مک مملو از ارائه دهندگان Dodgy و محصولات فقیر است ، بنابراین به دنبال کالای ارزان و با کیفیت مانند Surfshark باشید که شما را رها نکند. این برنامه همه چیز مورد نیاز یک مک را بدون از دست دادن کیفیت های اصلی VPN امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن ارائه می دهد.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me