سرویس VPN Opera – رایگان .. یا واقعاً؟ (نتایج آزمون)

اگر محصول رایگان است ، شما محصول هستید. حداقل داده های شماست.

در حال حاضر ، بسیاری از مردم اهمیت داشتن بهترین VPN در دسترس را درک می کنند. آنها می خواهند از حریم شخصی خود محافظت کنند. آنها می خواهند بتوانند به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنند و بدون محدودیت در وب گشت و گذار کنند. بنابراین وقتی می شنوند که اپرا سرویس داده VPN را به صورت رایگان با داده های نامحدود ارائه می دهد ، روی آن می پرند.

آیا خدمات اپرا واقعاً مطابق با اعتیاد به مواد مخدره است?

مرور کلی Opera VPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: برخی از سیاست های ورود به سیستم
اندازه سرور: 10 سرور
توزیع سرور: 5 کشور
پشتیبانی: هیچ یک
تورنت: مجاز نیست
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: غیر وجود
مرکز فرماندهی: کانادا
قیمت: رایگان
وب سایت رسمی: https://www.opera.com

یک VPN واقعی نیست - این یک سرویس پروکسی است

اولین چیزی که باید درک کنید این است اپرا یک VPN واقعی نیست. این یک امن است سرویس پروکسی. این بدان معنی است که Opera با مسیریابی کردن آن از طریق سروری که توسط VPN در کانادا اداره می شود ، مرورگر مرورگر خود را رمزگذاری می کند. با این حال ، اپرا است برای رمزگذاری ترافیک در سایر مرورگرهای وب طراحی نشده است یا مشتری های ایمیل مستقل. اگر Opera یک VPN واقعی بود ، همه اطلاعات اینترنت را که به داخل و خارج از دستگاه می رفت رمزگذاری می کرد. فرقی نمی کند چه کاربردی داده ها را اداره کند. این بدان معناست که Opera نسبت به یک سرویس VPN مستقل از امنیت بسیار کمتری برخوردار است.

طرفداران:
 • کاملاً رایگان
 • محدودیت پهنای باند وجود ندارد
 • با Netflix کار می کند
 • تنظیم آسان و استفاده آسان
منفی:
 • تمام اطلاعات شما را ثبت می کند
 • صلاحیت کانادا
 • یک VPN واقعی نیست
 • محصولی مستقل نیست
 • نشت IP شناسایی شد
 • سرعت آهسته
 • بدون تورنت
 • فقط سه گزینه سرور
 • بدون خدمات مشتری

آنچه در مورد Opera VPN دوست داشتیم

اپرا VPN رایگانما می خواستیم قبل از اینکه به نقص های بسیاری در مورد آن بپردازیم ، با موارد مثبت درباره این "VPN" شروع کنیم. یک نکته خوب در مورد خدمات این است که کاملاً رایگان است. نیازی به ثبت نام در اشتراک نیست و محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

با این حال ، یادآوری این مهم است VPN های رایگان به نوعی پول خود را می گیرند و این معمولاً با کسب درآمد از داده های شما است. یک جمله وجود دارد, "شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید". در این حالت ، نمی تواند حقیقت تر باشد. بنابراین اگر می خواهید معامله واقعی در حالی که هنوز مقرون به صرفه است ، پس باید با یک سرویس تقریبا رایگان بروید. لیست ما از بهترین VPN های رایگان را بررسی کنید.

درست در مرورگر ساخته شده است ، و فعال کردن آن آسان است. برای فعال کردن VPN ، کافی است به منوها / تنظیمات / حریم خصوصی / VPN بروید. پس از انجام این روند ، می توانید سرویس VPN را به سادگی خاموش و روشن کنید. همچنین می توانید محل سرور را انتخاب کنید و ببینید که چه مقدار داده استفاده می کنید.

سرانجام, در کمال تعجب ، اپرا با Netflix کار کرد. این نه تنها کار کرد بلکه بی عیب و نقص کار کرد. برخی ممکن است بپرسند ، آیا همه VPN ها با Netflix کار نمی کنند؟ در تئوری ، بله با این حال ، در طول سالها Netflix بسیار سختگیرانه شده است و از فناوری قدرتمند ضد VPN برای کشف و مسدود کردن حتی بهترین VPN ها استفاده کرده است. بسیاری از VPN ها ، هنگامی که برای پخش محتوای محدود جغرافیایی در Netflix استفاده می شوند ، با صفحه خطای مخوف ملاقات می شوند..

صفحه خطای netflix

بنابراین این چیزی است که اپرا به نفع خود دارد.

باید به اپرا اعتماد کنید?

شما وقتی به سیاست حفظ حریم خصوصی اپرا پاسخ می دهید ، به این سؤال پاسخ می دهید. در آنجا تعدادی از آنها را پیدا خواهید کرد بندهایی که باعث می شود یک شخص مربوط به حریم خصوصی دو بار فکر کند.

یک مثال این واقعیت است که این سرویس حق جمع آوری داده های استفاده را دارد. این بدان معناست که آنها می توانند آدرسهای وب را که بازدید می کنید و مکانهای IP را ذخیره کنند اما نه لزوماً محتوای صفحات وب.

این اطلاعات بیشتر از سایر VPN های جمع آوری شده است. چیزی که باید بخاطر بسپارید اینست که این سرویس به هیچ وجه به نام شما یا شما ارتباط ندارد. به دستگاه مورد استفاده متصل است. این بدان معنی است که Opera VPN در حال ایجاد سابقه مرور نیست.

وقتی به خط مشی رازداری آنها نگاه می کنید ، می بینید که آنها اطلاعاتی در مورد سیستم عامل ، آدرس IP شما و سایر اطلاعاتی را که می تواند در طول زمان برای شناسایی دستگاه های شما استفاده شود جمع آوری می کنند. باز هم ، این مهم است که اشاره کنیم که Opera VPN اطلاعاتی ندارد که شما را به آدرس IP مرتبط کند.

اپرا با فروش اطلاعات شما درآمد کسب می کند - مراقب باشید

اپرا vpn توسط surfeasyوقتی به طور کلی به این سرویس نگاه می کنیم ، احساس می کنیم که اپرا همان کاری را انجام می دهد که انتظار دارید هرگونه خدمات رایگان انجام شود. آنها اطلاعات ناشناس شما را جمع می کنند و آن را به دیگران می فروشند. اگر به دنبال ناشناس ماندن و حفظ حریم شخصی کامل هستید ، قطعاً این VPN نیست که باید به آن اعتماد کنید. شما باید همچنان به جستجوی بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بپردازید.

مرورگر Opera از نظر فنی شرکتی است که در نروژ مستقر است. مشکل این است که سرویس VPN آنها توسط SurfEasy اداره می شود. این شرکت مستقر در کانادا چند سال پیش توسط اپرا خریداری شده است. کانادا عضو شرکت کننده در اتحاد نظارت چشم 5 چشم است.

این هست اتحاد جمع آوری اطلاعات. ایده این است که چندین کشور می توانند منابع خود را در کنار هم جمع کنند. اگر یک کشور در این گروه اطلاعاتی دارد ، آن را با چهار کشور دیگر به اشتراک می گذارد. بنابراین نه تنها فعالیت مانیتورینگ Opera VPN است ، بلکه اگر دولت کانادا درخواست فعالیت داشته باشد ، آنها موظفند آنرا تحویل دهند.

VPN مرورگر از الگوریتم AES-256 استفاده می کند. ما همچنین می دانیم که از امنیت استاندارد HTTPS استفاده می کند. در طول آزمایش هیچ گونه نشتی در WebRTC ندیدیم.

فرض می کنیم Opera VPN مانند شریک SurfEasy خود کار خواهد کرد. ما فکر می کنیم که از OpenVPN استفاده می کند. با این حال ، بررسی این مسئله دشوار است. از DNS عمومی Google یکپارچه استفاده می کند. درخواست پروکسی از سرورهای VPN است.

با استفاده از VPN

نشانگر مرورگر Opera VPN را فعال کنیداستفاده از VPN در مرورگر دیواری شما بسیار آسان است. پس از طی مراحل فعال سازی سرور VPN ، می خواهید یک نشان آبی VPN را در نوار جستجو مشاهده کنید. روی نشان VPN کلیک کنید تا به داشبورد اصلی آن هدایت شوید.

داشبورد برای استفاده ساده است. می توانید سرویس VPN را روشن یا خاموش کنید. می خواهید نمایشگری را نشان دهید که پهنای باند مورد استفاده در طول هفته و همچنین پهنای باند مورد استفاده در طول ماه را نشان می دهد. می توانید مکان های مجازی را با کلیک کردن بر روی انتخاب فعلی خود تغییر دهید. به شما لیستی از مکانهای جدید داده می شود که می توانید به آنها تغییر دهید. به سادگی مکان جدید را انتخاب کنید و به سرور VPN در کشوری که انتخاب می کنید تغییر خواهد کرد.

Opera VPN چقدر سریع است

همه می دانند که اگر می خواهید از یک اتصال VPN ایمن استفاده کنید ، می خواهید کمی از سرعت اینترنت خود را از دست دهید. این فقط یک دوره مشابه است. مشکل وقتی پیش می آید که متوجه می شوید که عملکرد بسیار زیادی به اسم عملکرد کاهش می یابد "ناشناس بودن".

اپرا VPN سرعت نتیجه zurichآنچه که حتی بدتر هم هست وقتی حتی وعده ناشناس بودن داده نشده و شما هستید مجبور به تحمل خدمات آرام.

این همان چیزی است که شما با Opera VPN بدست می آورید.

در اینجا سرعتهایی را مشاهده می کنید که در سرزمین غیرقابل قبول قرار می گیرند.

این یکی کمی بهتر است ، اما مطمئناً چیزی برای نوشتن خانه نیست.

این هست یکی از کندترین اتصالات VPN که تاکنون دیده ایم. بنابراین Opera VPN می تواند Netflix را از حالت مسدود کند. اما این ارتباط چنان کند است که پخش فیلم یا سریال های تلویزیونی مورد علاقه شما در Netflix از کابوس بودن لذت بخش می شود..

گزینه های پرداخت

Opera VPN رایگان است. هیچ گزینه پرداخت ، بروزرسانی و محدودیت زمانی وجود ندارد. این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران ضمانت برگشت پول باشید یا اینکه آیا از cryptocurrency برای محافظت از حریم شخصی شما استفاده می کنند یا خیر..

مشکلی با VPN های رایگان

معایب vpnبهترین VPN هرگز یک VPN رایگان نخواهد بود. VPN های رایگان در طولانی مدت برای شما بیشتر هزینه خواهند شد زیرا آنها حریم شخصی را فراهم نمی کنند و امنیت را ارائه نمی دهند. بسیاری از خدمات اجازه می دهند تا اشخاص ثالث از طریق اطلاعات شخصی شما یا حتی بدتر از آن جستجو کنند.

هنگامی که هزینه VPN را پرداخت می کنید ، شرکتی که می پردازید از طریق اشتراک درآمد می کند. این بدان معنی است که آنها مجبور نیستند اطلاعات شخصی شما را به دیگران بفروشند. VPN های رایگان می توانند خطر ابتلا به شما را به عنوان چیزهای مخرب مانند سرقت هویت تجربه کنند.

VPN های رایگان سرعت اتصال آهسته دارند. VPN های رایگان خدمات مشتری کمی ندارند. VPN های رایگان انتخاب کوچکی از سرورها دارند. VPN های رایگان پروتکل های VPN subpar را به شما پیشنهاد می دهند.

تورنتینگ چطور؟?

با وجود Opera VPN ، تورنت از این مسئله خالی نیست. شما از VPN با تورنت استفاده می کنید زیرا می خواهید از اطلاعات خود محافظت کنید. شما می خواهید از امکان هک کردن رایانه خود جلوگیری کنید. هنگامی که تورنت می کنید ، به رایانه ها و سیستم های افراد دیگر متصل می شوید و به آنها دسترسی دارید.

در دنیایی که همه افراد خوب و مهربان بودند ، این مشکلی نخواهد بود. متأسفانه ، torrenting توسط افراد ناپسند برای ارتکاب جرایم سایبری استفاده می شود. اگر از VPN استفاده می کنید می توانید از خود محافظت کنید.

آمار نقض اطلاعات

مشکل اینجاست. اپرا اطلاعات شما را رمزگذاری نمی کند. بنابراین حتی اگر تورنت خوب بود ، شما امن نخواهید بود. و به یاد داشته باشید ، Opera VPN یک پروکسی مبتنی بر مرورگر است. بنابراین فقط برای اطلاعاتی که از طریق مرورگر واقعی منتقل می شود ، کار خواهیم کرد.

با تورنت ، شما به برنامه های خارجی مانند uTorrent وصل می شوید. این بدان معنی است که می توانید کمی از محافظت را ببوسید که به اصطلاح VPN خداحافظی می کند.

سرورهای VPN Opera در کجا واقع شده اند?

مکان های سرور vpnسرورهای Opera VPN در پنج کشور واقع شده اند. آن ها هستند:

 • ایالات متحده
 • آلمان
 • کانادا
 • هلند
 • سنگاپور

Opera منتشر کرد که قصد دارد پایگاههای سرور خود را به نقاط مختلف جهان گسترش دهد. در حال حاضر ، آنها به کاربران این امکان را می دهند تا به آنچه به عنوان "سرورهای ترجیحی" گفته می شود ، متصل شوند. اینها سرورهای موجود در:

 • قاره آمریکا
 • آسیا
 • اروپا

آنچه ناامید کننده است این است شما نمی دانید به کدام شهر وصل هستید. شما باید تاس ها را بچرخید و به بهترین ها امیدوار باشید.

در حالی که ما در آن هستیم ، باید اضافه کنیم که هیچ قطعه سوئیچ kill وجود ندارد. این چیزی است که شما فقط از یک VPN انتظار دارید. اگر سوئیچ kill قصد دارد در صورت نشت IP ، جلسه شما را بطور خودکار قطع کند.

خدمات مشتری

تالار گفتگوی اپراراستش ، ما وسوسه شدیم این بخش را خالی بگذاریم. پس از همه ، چه چیزی وجود دارد که در مورد آن صحبت کنیم؟ چقدر از هیچی نمی گیرید?

اگر می خواهید کمک کنید, اپرا نمی خواهد از شما بشنود. با کلیک بر روی دکمه راهنما چت زنده شروع نمی شود ، شما را به فرم تماس نمی برد و بلیط کمک را باز نمی کند. هیچ چی. تمام آنچه شما انجام می دهید این است که شما را به صفحه ای ببرید که در آن می توانید اطلاعات بیشتری درباره VPN بیابید و چگونه قرار است به شما کمک کند.

اپرا یک انجمن پشتیبانی دارد. اما این بخش طیف گسترده ای از مباحث مربوط به مرورگر را در بر می گیرد. هیچ چیزی به طور مستقیم در مورد VPN بحث نمی کند. اعتصاب دیگری علیه این گزینه subpar VPN.

سرمایه گذاران چینی

در مورد آزاد بودن اینترنت یا حریم خصوصی اینترنت ، چین از اعتبار خوبی برخوردار نیست. اخیراً ، یک گروه سرمایه گذاری چینی با مرورگر Opera همکاری کرد. ظاهراً این شامل گروه Opera Media یا سرویس Opera VPN نمی شود. به نظر می رسد که در حال حاضر اینها در دست شرکت اصلی نروژی است. اگر به حریم شخصی نگران باشید ، گفته می شود, ممکن است تعجب کنید که چینی ها چقدر به Opera VPN دسترسی دارند و اطلاعاتی که جمع آوری می کند.

افکار نهایی

Opera VPN به نظر می رسد روی سطح. منظور من این است که چه کسی نمی خواهد از چیزی که رایگان است و محدودیت های جغرافیایی Netflix را مسدود می کند ، هیجان زده نشود؟ استفاده از Opera VPN آسان است. برای به دست آوردن مزایای آن نیازی به دانستن نحوه راه اندازی VPN یا حتی یک VPN ندارید. محدودیتی برای پهنای باند شما وجود ندارد و انتقال با استفاده از رمزگذاری درجه نظامی رمزگذاری می شود.

با این حال ، اگر به هر طریقی ، شکل و یا شکل و نگرانی در مورد حریم خصوصی و امنیت واقعی دارید, این گزینه برای شما نیست. به یاد داشته باشید ، شما در حال خرید بهترین VPN در بازار نیستید. این سرویس رایگان است که فقط با انتقال اطلاعات از داخل مرورگر Opera کار می کند.

vpn پاپ آپاپ vpn را فعال کرد

اگر خط مشی رازداری یا شرایط استفاده متصل به سرویس را بخوانید ، فقط باعث می شود احساس امنیت کمتری داشته باشید. سرعت اتصال بسیار ناچیز است. Opera VPN نه تنها استفاده شما را ثبت می کند ، بلکه ممکن است داده های شما را نیز بفروشد. و به لطف صلاحیت نامشخص ، بسیار ممکن است که این شرکت در صورت درخواست از آنها داده های شما را برای اجرای قانون افشا کند.

خدمات رایگان است. هنوز فکر نمی کنیم که ارزش این قیمت را داشته باشد.

اگر VPN می خواهید ، سپس یک VPN واقعی دریافت کنید

آیا می خواهید یک سرویس VPN امتحان شده و تست شده که از تمام داده های ارسال شده از طریق اینترنت محافظت می کند؟ سپس NordVPN را توصیه می کنیم.

NordVPN دارای هزاران مکان سرور امن در سراسر جهان است. آنها سیاست واضح و روشنی برای ورود به سیستم ندارند پشتیبانی بی نظیر مشتری.

همچنین استفاده از آن بسیار آسان است ، که نشان دهنده تعهد شرکت برای ارائه است محصولی که واقعا کار می کند. هیچ هزینه یا بند پنهانی وجود ندارد. شما می توانید فقط با یک اشتراک از چندین دستگاه محافظت کنید.

با تشکر از موقعیت پاناما, NordVPN شما را از شماری از برنامه های نظارت دولتی محافظت می کند که به خطر می افتد حریم خصوصی شما را تهدید می کند.

 • پشتیبانی از مشتری پدیده را ارائه می دهد و گپ زنده که 24/7 در دسترس است
 • آتورنت می کند
 • برنامه های NordVPN از 2.99 دلار در ماه به 11.99 $ در ماه
 • NordVPN دارد سرورهای ویژه کنار گذاشته شده اند تا به شما کمک کنند محدودیت های جغرافیایی در سرویس هایی مانند Netflix را پیدا کنید
David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me