بررسی خصوصی VPN Tunnel Private – آیا واقعاً ارزش آن را دارد؟

VPN که به طور عادلانه مشتری خود را متهم می کند؟ آیا واقعاً واقعیت دارد؟?


این سؤالی است که من بعد از شنیدن اولین بار درباره Tunnel VPN خصوصی ، به آن اندیشیدم. برای طولانی ترین زمان ، من به دنبال VPN هایی نبودم که داده های نامحدودی را ارائه داده اند ، زیرا به عنوان مصرف کننده ، فکر می کنم ما سخت است که ببینیم کلماتی مانند "نامحدود" و "بدون محدودیت" به عنوان نشانه هایی که ما بیشتر از همه به درد می خوریم.

اما پس از آن من در مورد روشهای منحصر به فرد صدور صورتحساب تونل خصوصی شنیدم و شروع کردم به این سؤال بپرسم که آیا "نامحدود" واقعاً تمام آن چیزی است که شکسته شده است.

اما پس از آن من در مورد روشهای منحصر به فرد صدور صورتحساب تونل خصوصی شنیدم و شروع کردم به این سؤال بپرسم که آیا "نامحدود" واقعاً تمام آن چیزی است که شکسته شده است.

برای توضیح: تونل خصوصی ، یک بخش بازرگانی از OpenVPN Technologies ، فقط برای داده هایی که استفاده می کنید هزینه می کند. و حتی تازه واردانی که تصمیم می گیرند با استفاده از آزمایش رایگان خود را امتحان کنند ، 2 گیگ فریبنده دریافت می کنند.

بنابراین ممکن است شما بپرسید ، "چه فایده ای دارد؟"

من قبل از آزمایش آنها برای خودم ، همین کار را پرسیدم.

در این بررسی ، من نتایج آزمون سرعت خود را در مورد خدمات آنها ، سهولت در استفاده از آنها ، رتبه ای که به مشتری آنها می کنم و تجربه کلی من در مورد این VPN به اشتراک می گذارم..

اما قبل از پرش به سمت راست آن ، در اینجا چند مورد در تونل خصوصی و افراد در پشت این سرویس عالی VPN ردیف برتر وجود دارد..

بررسی اجمالی VPN Tunnel Private

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: بسیار آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: ورود به سیستم جزئی
اندازه سرور: سرورهای 50++
توزیع سرور: 12 کشور
پشتیبانی: سیستم بلیط
تورنت: مجاز نیست
جریان: مجاز نیست
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN؛ رمزگذاری AES-GCM 128 بیتی
مرکز فرماندهی: کالیفرنیا ، ایالات متحده
قیمت: 6 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.privatetunnel.com/

زمینه تونل خصوصی

تونل خصوصی مغز متفکر جیمز یوهان و فرانسیس دینا ، بنیانگذاران OpenVPN Technologies، Inc. ، یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که مجموعه ای از شبکه های برتر و فن آوری های نرم افزاری را در اختیار دارد..

آنها دارند بیش از 3.6 میلیون مشتری و شمردن.

وب سایت آنها از طرحی تمیز و حرفه ای برخوردار است و نرم افزار آنها یک رابط کاربری ساده و آسان برای درک دارد.

سایت آنها با جسارت ادعا می کند که هر روز از 1 میلیون تهدید سایبری جلوگیری می کند. در حالی که اثبات این مسئله برای آنها دشوار خواهد بود بدون اینکه نوعی سوابق تهدیداتی را که آنها مسدود می کنند- و به همین دلیل نگهداری اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین شما - به همراه داشته باشید..

گذشته از این ، این دنیای دیوانه وار و دیوانه ای است که ما اکنون در آن زندگی می کنیم ، جایی که حملات سایبری همه از بانک ها و تسهیلات دولتی گرفته تا شهروندان خصوصی را تهدید می کند.

همانطور که در اکتبر سال 2017 دیدیم ، حتی مادران و پدران ما نیز مورد هدف مجرمان سایبری قرار گرفته اند. خیر امن نیست ... حداقل اگر آنها شروع به استفاده از VPN نمی کنند.

تونل خصوصی به نظر می رسد و به نظر قانونی می رسد ، اما همه ما می دانیم که ظاهر می تواند فریب دهنده باشد.

نکته ای که کاربران باید در نظر داشته باشند این است که در کجا قرار دارند. تونل خصوصی است مستقر در پارک تجاری Hacienda در پلانسانون ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است.

چرا این اهمیت دارد?

از آنجا که ایالات متحده بخشی از چهارده چشم است ، یک گروه از کشورهایی که برای همکاری در زمینه سیگنال اطلاعاتی وارد توافقنامه چند جانبه شدند.

مترادف با توافق نامه UKUSA ، این استراق سمع جمعی جهانی برای شهروندان با استفاده از Echelon ، یک برنامه نرم افزاری که به آنها اجازه می دهد ارتباطات ما را رهگیری کنند ، چه این فعالیت آنلاین اتفاقی باشد ، از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، بارگیری یا بانکی.

در اینجا در استرالیا ، پارلمان اصلاحات بی شماری را به نفع قوانین سختگیرانه تر نگه داشتن داده به تصویب رسانده است ، به این معنی که شرکت های مخابراتی ما می توانند اطلاعات شخصی ما را برای اهداف خاص خود یا اهداف نظارت دولت استخراج کنند..

تنها راه بلاک کردن ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنت) از جمع آوری این فوق داده استفاده از VPN با رمزگذاری جامد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماندن 100٪ ایمن آنلاین ، در راهنمای عمیق ما برای هر ابزار حفظ حریم خصوصی تصور کنید.

اما وقتی نوبت رسید انتخاب یک VPN ، مانند فروش املاک و مستغلات استهمه چیز در مورد ، مکان است! محل! محل!

مشکل تونل خصوصی و شرکتهایی مانند آن ، این است که آنها در خارج از کشوری فعالیت می کنند که در حق قانونی آنهاست و خواهان این هستند که VPN داده هایی را که مربوط به یکی از تحقیقات آنها است ، تحویل دهد..

این بدان معنی نیست که تونل خصوصی مایل است فوراً با هر نهاد دولتی مطابقت داشته باشد. در مقابل ، آنها ادعا می کنند که هیچگونه فعالیتهای مربوط به فعالیت خود را حفظ نمی کنند ، اما در مورد اینکه برخی از اطلاعات مربوط به ارتباط را ذخیره می کنند نیز مقدم هستند..

ظاهراً ، این سیاهههای مربوط فقط برای نظارت بر عملکرد و نگهداری نگه داشته می شوند ، اما بیشتر VPN های معتبر سیاست سختگیرانه ای را برای حفظ وجود ندارند..

کاملاً واضح است که تونل خصوصی اگر به آنها احضاریه یا حکم ارائه شود می توانند مجبور شوند پرونده های کاربران را تحویل دهند..

از طرف دیگر ، هیچ موردی از VPN ها که به دلایل خودسرانه اطلاعات را به موسسات دولتی تحویل داده اند ، وجود ندارد. هربار که VPN به دلیل تحویل چنین داده هایی در اخبار به سر می برد ، مربوط به یک پرونده جنایی است ، معمولاً یکی از مجرمان سایبری با استفاده از خدمات ارائه دهنده VPN برای اهداف مخرب (به طور بالقوه در وب تاریک)..

بنابراین تونل خصوصی در بازار VPN در بین همسالان خود کجا قرار دارد؟ خوب ، آنها نمرات بسیار خوبی از مشتریان و برخی بررسی های بسیار عالی کسب کرده اند.

TechRadar آنها را صدا کرده است ، "چرخش جالب در VPN,با انتخاب گزینه pay-as-you-go ، گزینه های محدودی را انتخاب می کنید ، اما به انتخاب محدود آنها ، عملکرد غیرقابل اطمینان و مشتری اصلی آنها نیز توجه دارند..

براساس آزمایش خودم از خدمات آنها ، می گویم که آنها طی سال گذشته یا به طور قطع در سرعت آنها بهبود یافته اند ، و مشکلات اتصال فقط متناوب بودند.

اما قبل از اینکه به سرعت و ویژگی های تونل خصوصی بپردازیم ، اجازه دهید در مورد سازگاری صحبت کنیم ، زیرا این واقعاً همان جایی است که آنها این کار را انجام داده اند..

تونل خصوصی چه پیشنهادی دارد & سازگاری

تونل خصوصی شما را قادر می سازد با مخفی کردن آدرس IP و مکان خود ، به طور ناشناس در وب گشت و گذار کنید.

در حالی که بسیاری از خدمات آنها بسیار زیبا است ، اما همه جعبه های مناسب را که رمزگذاری قوی در آن وجود دارد ، تیک می زنند. پروتکل OpenVPN آنها بسیار دشوار است.

این ویژگی ها شامل عدم فعالیت ، برنامه های داده منحصر به فرد و یک برنامه سالانه با پهنای باند نامحدود است.

این سرویس VPN همچنین از این سیستم عامل ها و دستگاه ها پشتیبانی می کند:

 • iOS
 • اندروید
 • لینوکس
 • پنجره ها
 • مک
 • میله تلویزیون USB
 • جعبه های تلویزیون تنظیم بالا
 • قرص های مخصوص

شاید آنچه در مورد این VPN جالب توجه است تعهد آنها به توسعه و تکامل است. کسی که نباید بر روی موفقیت های خود تکیه کند ، OpenVPN ، Inc اکنون از برنامه اشکال OSTIF پشتیبانی می کند ، برنامه ای مبتنی بر پاداش است که هنگام کشف نقص های مهم در نرم افزار منبع باز ، به برنامه نویسان می پردازد..

در سمت نزولی ، تعداد محدودی از سرورها در تعداد محدودی مکان قرار دارند. از آنجا که من همیشه معتقدم که بهترین راه برای تست یک VPN انجام برخی سفر است, من هنگام مسافرت از سیدنی به نیویورک و بازگشت از تونل خصوصی استفاده کردم.

من با استفاده از یکی از سه سرور نیویورک آنها اندازه گیری کردم 26 مگابایت برای بارگیری و 16 مگابیت بر ثانیه برای بارگذاری. زمان تاخیر آن را نزدیک به 79 میلی ثانیه به ارمغان آورد. با کمال تعجب ، فهمیدم که وقتی در استرالیا دست به دست شدم ، این تعداد افزایش یافت.

در آنجا ، من توانستم ضربه بزنم 50 مگابیت در ثانیه بارگیری و 43 مگابیت بر ثانیه بارگیری با پینگ 25 میلی ثانیه. بد نیست برای خدمتی که از برخی رقابت های خود کندتر است.

متأسفانه ، سوئیچ kill با Private Tunnel وجود ندارد ، بنابراین کاربران در صورت عدم موفقیت در هنگام انجام فعالیت های آنلاین ، در معرض بررسی قرار گیرند..

ویژگی های اضافی

اگر یک نقص بزرگ در تونل خصوصی وجود داشته باشد ، این کمبود نسبی ویژگی ها است. برخی از بهترین VPN ها ویژگی های پیشرفته ای مانند فیلتر URL ، مسدود کردن آگهی و غیره را ارائه می دهند.

تونل خصوصی تنها یک ویژگی دارد که قابل ذکر است. نرم افزار پیشگیری از نفوذ. این کار حملات مخرب توسط مواردی مانند بدافزار و موارد مشابه را متوقف می کند ، اما این جایی است که نگران کننده ها به پایان می رسند.

از این گذشته ، آنها فقط دارند 12 مکان در 9 کشور موجود است. این تعداد سرور ناچیز در مقایسه با ثروت سرورهای ارائه شده توسط سرویس هایی مانند ، بسیار ناامید کننده است NordVPN یا سورفشارک.

با این وجود ، آنها با پشتیبانی از دستگاههایی که بسیاری از VPN های دیگر از آن استفاده نمی کنند ، از جمله میله های تلویزیون فوق الذکر USB ، این کمبود را جبران می کنند..

قیمت گذاری & برنامه ها

اینجاست که تونل خصوصی واقعاً می درخشد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، آنها یک آزمایش رایگان با 2 گیگابایت داده ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها دارای دو نقشه برنامه نویسی شده و یک بسته سالانه با داده های نامحدود هستند.

منطقی است برنامه های قیمت با 20 گیگابایت شروع می شود و کاربران فقط هزینه آنچه را که استفاده می کنند پرداخت می کنند.

در ضمن ، برنامه سالانه آنها 10 اتصال همزمان را در اختیار کاربر قرار می دهد ، بیشترین ارتباطاتی که من پیشنهاد VPN را دیده ام..

تونل خصوصی ترکیبی از تضمین های برگشت پول کامل و طرفدار را دارد و آنها انواع روش های پرداخت از روش های سنتی مانند انتقال بانکی یا کارت اعتباری گرفته تا رمزهای رمزگذاری مانند بیت کوین را می پذیرند..

جوانب مثبت تونل

آیکون حرفه ایشرکت مادر تونل خصوصی از سال 2002 وجود دارد ، به این معنی که افراد مسئول این امر هستند VPN به خوبی تثبیت شده است.

شما از شرکتی که اختصاص به راه حل های نرم افزاری مهم دارد ، رمزنگاری جامد را دریافت می کنید.

همانطور که مشاهده کردیم ، آنها دارای سازگاری گسترده و تنظیم آسان هستند.

بسیاری از کاربران از این واقعیت که نیازی به اشتراکی نیست ، قدردانی می کنند. شما به معنای واقعی کلمه می توانید پرداخت کنید.

امنیت & حریم خصوصی

این نگرانی اصلی کسانی است که به دنبال VPN هستند. شما می خواهید گمنامی و امنیت داشته باشید و می خواهید بدانید که واقعاً آن را دریافت می کنید.

از لحاظ امنیتی ، پروتکل OpenVPN در جامعه آنلاین از اعتبار فوق العاده ای برخوردار است. اما با وجود این واقعیت ، مشکل مکان وجود دارد. من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم.

موقعیت مکانی خصوصی تونل ایالات متحده برای کاربرانی که به دنبال انجام تورنت هستند می تواند یک مشکل واقعی را ایجاد کند. اگرچه می توانید برنامه های آنها را به هم متصل کرده و از BitTorrent برای اشتراک پرونده خود استفاده کنید ، اکثر شرکت های آمریکایی از این عمل اخم می کنند و هنوز نمی دانید چه اتفاقی می افتد با سیاهههای مربوط به آن نوع فعالیت خاص.

قانونی مانند قانون ارتباطات ذخیره شده قدرت واقعی را در دست دولت فدرال آمریکا قرار می دهد.

بنابراین ، هر چند رمزگذاری AES-GCM 128 بیتی تونل خصوصی از انتقال اطلاعات شما محافظت می کند, دلیلی وجود دارد که می گوید اگر مشغول به اشتراک گذاری P2P هستید ، فعالیت شما می تواند به اشتباه نرسد. اطلاعات بیشتر در مورد رمزگذاری در راهنمای ما.

مجاز به تورنت است?

هزاران VPN در بازار وجود دارد. همه آنها برای تجارت شما رقابت می کنند. این می تواند به برخی از VPN ها منجر شود که بسیار امیدوار هستند اما کمی پیشنهاد می کنند. به همین دلیل ما واقعاً از صداقت ، سادگی و شفافیت ارائه شده توسط دسترسی به اینترنت خصوصی قدردانی می کنیم. رمزگذاری خوب اجرا شده و خط مشی صفر همراه با قیمت ارزانتر آنها ، چند دلیل از توصیه این سرویس VPN است.

اگر یک VPN دوستانه تورنت همان چیزی است که شما بعد از آن هستید - بهترین مقاله های vpns ما را برای مقاله تورنت بخوانید.

آیا می توانم از تونل خصوصی برای Netflix استفاده کنم?

در زمان این نوشتن ، به Netflix ایالات متحده و iPlayer BBC دسترسی پیدا نمی کنید. چندین برنامه حق بیمه VPN برای پخش در آنجا وجود دارد ، اما این یکی از آنها نیست. ما این مورد را برای Netflix توصیه نمی کنیم (در اینجا چند گزینه بهتر).

خط مشی ورود به سیستم

همانطور که قبلاً نیز گفتم ، تونل خصوصی در بهترین حالت دارای یک سیاست ورود به سیستم است. در حالی که آنها ادعا می کنند که فعالیت های کاربر را حفظ نمی کنند ، پرونده های اتصال را برای اهداف مبهم ذخیره می کنند.

سرعت اتصال

بسیاری از خدمات VPN به سرعت "رعد و برق سریع" خود می بالند ، اما تونل خصوصی حتی هر دو را نمی توان چنین ادعایی کرد. واضح است که چرا از آنجا که هر کاربر به شما خواهد گفت که بیش از یک بار دچار تاخیر شده اند.

در تجربه خودم ، تجربه ای مختلط داشتم. به نظر می رسید آنها یک گزینه مناسب برای آتلانتیک هستند ، اما با توجه به اینکه این کشورها خارج از ایالات متحده مستقر هستند ، من از سرعت کمی که هنگام بازدید از نیویورک به آن دست یافته ام کمی شوکه هستم.

در اینجا نتایج آزمون سرعت من پس از انجام یک مکان سفر آمده است:

 • سرور ایالات متحده

  • پینگ: 25 ms
  • بارگیری: 26 مگابیت در ثانیه
  • بارگذاری: 16 مگابیت در ثانیه
 • سرور اتحادیه اروپا

  • پینگ: 40 ms
  • بارگیری: 65.46 Mbps
  • بارگذاری: 46.51 Mbps

من نمی توانم بگویم که من از نتایج بسیار هیجان زده بودم ، حداقل وقتی در ایالات متحده نبودم. شما فکر می کنید خدماتی که مستقر در ایالات متحده آمریکا باشد ، بهترین سرعت را از همه خواهد داشت. مزیت میدان خانگی ، همانطور که بود ، بود. اما به نظر نمی رسید که در مورد تونل خصوصی چنین باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد سرعت اتصال را می توانید در صفحه سوالات آنها در اینجا بیابید.

قابلیت استفاده

من باید در این بخش به توپی های خصوصی تونل بدهم. حتی اگر رابط کاربری آنها کمتر از زیباییشناختی خوشایند باشد ، قابلیت استفاده از درجه یک بود. بسیار سازگار ، بسیار آسان و بدون هیچ مشکلی واقعی.

دستورالعمل های ساده راه اندازی آنها را می توانید در اینجا پیدا کنید. همانطور که خواهید دید ، این یک قدم به قدم ساده برای کاربران رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه است.

منفی تونل خصوصی

حتی اگر زمان کافی برای استفاده از تونل خصوصی برای گشت و گذارهای گاه به گاه داشتم ، نمی توانم بگویم که من از هر چیزی در مورد آن منفجر شدم.

سرعت ها خوب بود ، اما چیز خاصی نبودند. رمزگذاری کاملاً خوب بود ، اما هرکسی که از VPN استفاده می کند ، انتظار دارد OpenVPN عالی باشد.

برنامه های قیمت گذاری بی نظیر آنها جالب است ، اما من هنوز هم در مورد اینکه آیا واقعاً بهتر یا بدتر از یک بسته حق بیمه نامحدود از جانب یکی از رقبای آنها است ، حصار هستم. سرانجام ، عدم وجود ویژگی های پیشرفته آنها مطلوب بسیاری را به دنبال دارد.

یکی از اشکالاتی که به محض اینکه آزمایش آنها را امتحان کردم به سمت من بیرون آمد این بود:

پشتیبانی محدود مشتری - اوه اوه ....

شکلک بی طرفمانند Trust.Zone ، تونل خصوصی گزینه های پشتیبانی مشتری را ارائه نمی دهد که بسیاری از ما از VPN خوب انتظار داریم. آنها فقط یک سیستم بلیط ارائه می دهند که از طریق آنها می توانید یک پیام را برای آنها بگذارید و منتظر می شوید تا آنها به شما بازگردند.

بعد از تست این سیستم ، فهمیدم که آنها بیش از 24 ساعت به جواب سوال من پاسخ دادند و پاسخ آنها به دور از دوستانه و فوق العاده آموزنده ای بود که من معمولاً از کارمندان دریافت می کنم. NordVPN.

تصور کنید که؟ بیشتر VPN های معتبر ، چت 24 ساعته را ارائه می دهند. بجای, تونل خصوصی بیش از 24 ساعت طول می کشد تا به شما بازگردد. این یکی دیگر از معلولیت های جالب آنهاست که اگر بخواهند در این بازار بسیار اشباع باقی بمانند باید به زودی اصلاح کنند..

آیا من تونل خصوصی را پیشنهاد می کنم؟?

بله و نه ... اما بیشتر خیر.

به افراد علاقه مند توصیه می کنم که نگاه کنند NordVPN و سورفشارک به عنوان گزینه های برتر تقریباً با همان قیمت.

با وجود تجربه کمتر از ستاره من ، باید بگویم که این انتخاب خوبی برای مبتدیان است. اگر فردی هستید که اکنون فقط درباره VPN ها می آموزید و می خواهید چیز ساده ای برای تمرین کردن داشته باشید ، این VPN مناسب برای شماست.

همانطور که گفتم ، رابط کاربری آنها به راحتی امکان پذیر است ، و این گزینه ای مناسب برای کاربر معمولی است که می خواهد بدون تماشای جاسوسی ، تماشای برخی از ورزش ها یا ارسال پیام به یک دوست را داشته باشد..

به علاوه ، این یک گزینه نسبتاً مقرون به صرفه است و شما همیشه می توانید از آزمایش رایگان آنها استفاده کنید تا فکر کنید چه فکر می کنید.

اما برای هر کس دیگری ، از این VPN با احتیاط استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، نه همیشه بهترین ایده برای رفتن با یک VPN مستقر در ایالات متحده است یا هر کشور دیگری که چهارده چشم را تشکیل می دهد.

طرفداران

 سازگار با میله های تلویزیون USB
 گزینه های قیمت گذاری مقرون به صرفه
 سرعت متوسط
 رمزگذاری شده
 هیچ فعالیتی وجود ندارد
 آسان برای استفاده

CONS

گزارشهای اتصال را ذخیره می کند
تنها گزینه پشتیبانی مشتری سیستم فروش بلیط است
کمبود امکانات
به Netflix یا خدمات جریان مشابه اجازه نمی دهد
سیاست تورم نامشخص است

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me