چگونه انسداد فیلم های YouTube

تعداد بازدیدهای YouTube در میلیاردها هر روز. هنگامی که YouTube برای اولین بار در سال 2005 راه اندازی شد ، ایده ایجاد مکانی بود که در آن فیلم ها به اشتراک گذاشته شوند.


اولین فیلم توسط موسس جاوید کریم بنیانگذار بارگذاری شد و تحت عنوان "من در باغ وحش" قرار گرفت. محبوبیت این قالب به اشتراک گذاری ویدیو تا حدی افزایش یافت که فقط یک سال بعد گوگل این شرکت را با قیمت 1.65 میلیارد دلار به دست آورد.

یوتیوب ممنوع استدر سال 2010 ، تعداد بازدیدهای YouTube به بیش از سه میلیارد در روز رسیده بود. اکنون به جایی رسیده است که 300 دقیقه فیلم در هر دقیقه بارگذاری می شود. این محتوا از مستند گرفته تا تفسیر در مورد فیلم ها ، فیلم های ساخته شده با فن ، بررسی ها و تعدادی چیز متفاوت است که کاملاً مسخره است. شرکت های رسانه ای جریان اصلی همچنین محتوای YouTube را ارائه می دهند.

متأسفانه ، این جریان مداوم از محتوا باعث شده است که برخی از کشورها به روش نادرست بپردازند. محتویات توهین به دولتها یا رهبران مذهبی ممنوع است. در ایالات متحده ممکن است محتوای خاصی به دلیل نقض حق نسخه برداری ممنوع باشد.

بسیاری از شرکت ها YouTube را در ماه های منتهی به انتخابات مسدود می کنند. برخی از کشورها فیلم های منتخب را مسدود می کنند ، در حالی که برخی دیگر YouTube را به صورت گسترده مسدود می کنند. بیایید نگاهی بیندازیم که چرا برخی کشورها و موسسات تصمیم به مسدود کردن YouTube گرفتند. سپس ، بیایید نگاهی به مواردی داشته باشیم که YouTubers باهوش بوده است انسداد فیلم های YouTube و YouTube.

�� TLDR - اگر به دنبال پاسخ کوتاه برای این معضل YT هستید. توصیه می کنیم Surfshark را چک کنید. این تازه وارد فضای VPN سرعت رعد و برق را فراهم می کند و به راحتی می توانید نه تنها یوتیوب بلکه Netflix بلکه HBO ، Hulu ، Amazon Prime و حدوداً 12 فروشگاه دیگر را از بین ببرد.. از Surfshark دیدن کنید یا بررسی ما را بخوانید ��

چرا کشورهای استبدادی YouTube را مسدود می کنند

چین برای بخش های بهتر یک دهه YouTube را خاموش و روشن کرده است. بسیاری بر این باورند که این بلوک ها هنگام ترس و وحشت از جانب دولت چین نمایان است شهروندان این کشور اطلاعات غیرمترقبه ای در مورد کشور و رهبران آن دریافت می کنند.

مسدود کردن یوتیوب توسط کشور

وزارت امور خارجه چین با بیان اینكه از اینترنت ترسیده نیست و مبادله اطلاعات الکترونیکی را افزایش می دهد ، این استدلال را مخالفت كرده است. آنها احساس می کنند که اینترنت باید تنظیم شود گسترش انتشار اطلاعات مضر را متوقف کنید و به عنوان راهی برای از امنیت ملی محافظت کنید.

گفته می شود بسیاری از این بلوک ها در یوتیوب همزمان با عدم اطمینان در یا در اطراف چین هستند. به عنوان مثال ، هنگام آشوب در تبت ، YouTube با مسدود شدن فیلم های این شورش ها در شبکه اشتراک گذاری ویدیو مسدود شد..

YouTube تنها سایتی نیست که به دلیل این موضوع متحمل شده است فایروال بزرگ چین. تعدادی از سایتها ، مانند فیس بوک و ویکی پدیا ، نیز مسدود شده اند - یا حتی به طور کامل ممنوع شده اند. به منظور نظارت بر آنچه شهروندانشان به صورت آنلاین به آن نگاه می كنند ، چین از بازرسی عمیق بسته ها استفاده می كند.

این یک فن آوری پوزه بسته ای است که به افراد اجازه می دهد تا آنچه را که در زمان واقعی اتفاق می افتد را در شبکه های افراد مشاهده کنند. این می تواند باعث شود تا دولت چین ببیند که آیا شهروندان آنها YouTube را با استفاده از VPN یا The Onion Router ، TOR در حال انسداد از انسداد جغرافیایی می دانند..

سانسور اینترنت توسط کشور

این برای هیچ کس شوک نیست که کره شمالی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا شهروندان خود را از انسداد فیلم های YouTube و YouTube جلوگیری کنند. این بلوک در میان گروههای اجتماعی در رسانه های اجتماعی و وب سایت های مستهجن یا بزرگسالان.

کره شمالی از ترس افرادی که اطلاعات در زمان واقعی در مورد این کشور به خارج از کشور ارسال می کنند ، مانع از دسترسی نامحدود شهروندان به YouTube شده است. از آنجا که کره شمالی قادر به انسداد فیلم های YouTube نیست ، امکان دسترسی آنها به اطلاعات اینترنتی یا مشاهده اطلاعات مربوط به کشورشان که در جاهای دیگر ارسال شده است محدود است.

هنگامی که این بلاک در YouTube اعلام شد ، دولت کره شمالی واضح بود که هر کسی که سعی در انسداد فیلم های YouTube و YouTube داشت ، خواهد بود طبق قانون کره شمالی مجازات می شود. جزئیات بسیار کمی ارائه شده است ، اما می توان تصور کرد که چنین مجازاتی خواهد بود ناخوشایند.

مسدود کردن YouTube در جهان غرب

سانسور و مسدود کردن فیلم های YouTube یا YouTube است محدود به رژیمهای معتبر نیست. بسیاری از کشورها با دولتهای نسبتاً آزاد مانند ایالات متحده ، انگلیس و آلمان نیز فیلم های YouTube را مسدود کرده اند.

به عنوان مثال ، در اوایل دهه 2000 ، آلمان فیلمهای موسیقی را مسدود كرد ، پس از GEMA ، شركت مسئول جمع آوری حق امتیاز برای مجریان در آلمان ، در تمام فیلمهای اجرا شده توسط هنرمندان تحت حمایت آنها ، از یك درصد هزینه استفاده كرد..

استدلال این بود که YouTube با هزینه مجری چیزی برای هیچ کاری دریافت نمی کند. البته افراد باهوش توانستند از این بلاک ها دور شوند و از آن لذت ببرند دسترسی نامحدود به YouTube.

Geo محدود مواد در YouTube

محدودیت جغرافیایی یا مسدود کردن جغرافیایی راهی برای محدود کردن دسترسی به محتوای خاص بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر است. در نتیجه ، همه کاربران YouTube دسترسی نامحدود به YouTube ندارند. وقتی می فهمید که چگونه مسدود کردن جغرافیایی کار می کند ، درک بهتری در مورد انسداد فیلم های YouTube می کنید.

همه دستگاه های متصل به اینترنت شما دارای یک آدرس IP هستند. این آدرس IP توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ارائه می شود. این بدان معنی است که ISP شما آدرس IP شما را می شناسد. به تنهایی ، آدرس IP شما چیز بزرگی نیست. با این حال ، ISP شما می تواند از آن برای تعیین اینکه کدام وب سایت را بازدید می کنید و چه زمانی استفاده کنید.

نحوه کار vpn در موبایل

هنگامی که سرپرستان YouTube اعمال جغرافیایی مسدود کردن می کنند, آنها از آدرس IP شما برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می کنند. این شامل کشوری است که به آن محتوا دسترسی دارید. اگر برخی از محتوای YouTube به دلیل نقض حق نسخه برداری در منطقه شما موجود نباشد ، نمی توانید از دسترسی نامحدود YouTube در کشورهای دیگر لذت ببرید..

بسیاری از افراد ابتدا هنگام مسافرت به خارج از کشور علاقه مند به انسداد فیلم های YouTube و YouTube می شوند. به عنوان مثال ، یک ساکن ایالات متحده که در پاراگوئه مسافرت می کند به همان اندازه که در ایالات متحده امکان دسترسی به محتوا را ندارد ، به همان محتوا دسترسی ندارد..

مسدود کردن YouTube در تنظیمات آموزشی

هیچ دانشجویی به اینترنت دسترسی ندارد

مطالب زیادی در YouTube وجود دارد که در تنظیمات آموزشی مفید هستند. با این حال ، بسیاری از مربیان احساس می کنند اجازه دادن به کودکان بدون محدودیت است دسترسی YouTube به هنگام مدرسه ، آنها را در معرض خطرات قرار می دهد. والدین و برخی مدارس شکایت کرده اند که فرزندانشان در زمان مدرسه ، از دیدن فیلم های پورنوگرافی ، ناسزاگویی ، شوخی های نژادپرستانه و غیره در YouTube دیدن کرده اند..

برخی از مدارس تصمیم گرفته اند فیلترهایی را بر روی Wi-Fi خود قرار دهند که به گروههای مختلف امکان دسترسی به مطالب مختلف را در YouTube بدهد ، در حالی که مخالف مسدود شدن جهانی برای همه گروههای درگیر.

در حالی که قصد ممکن است خوب باشد ، نتیجه نهایی معمولاً ضد تولید است. بسیاری از مدارس دانش آموزان خود را تشویق می کنند هنگام تحقیق در پروژه ها از YouTube به عنوان منبع استفاده کنند. متأسفانه ، به دلیل سانسور ، کودکان هستند قادر به دسترسی به محتوای آموزشی مشروع در YouTube نیست. بحث و گفتگو مداوم بین دانشجویان و دانشکده ها در مورد چگونگی محدود کننده بودن آنها در مورد استفاده از YouTube دانش آموزان باید انجام شود.

ابزاری که برای انسداد YouTube وجود دارد

ما در مورد اینکه چرا دولتها و مؤسسات آموزشی YouTube را مسدود می کنند زیاد صحبت کردیم. اکنون ، بیایید کمی در مورد مراحلی که می توانید انجام دهید صحبت کنیم دسترسی نامحدود به YouTube بدون در نظر گرفتن مکان شما. ما به برخی از ابزارهای موجود برای دستیابی به این هدف خواهیم پرداخت و نگاهی خواهیم انداخت به اینکه هر یک از این ابزارها چقدر مؤثر هستند.

دور زدن مسدود کردن جغرافیایی با VPN

VPN یا شبکه های خصوصی مجازی ابزارهای خوبی برای انسداد فیلم های YouTube هستند.

یک VPN قصد دارد ارتباط مستقیمی با شبکه دیگر از طریق اینترنت ایجاد کند. سپس به شما امکان می دهد با استفاده از اتصال اینترنتی آن رایانه ، اینترنت را مرور کنید. در این فرآیند آدرس IP شما با یک آدرس IP جدید از سرور VPN که به آن وصل می شوید ، جایگزین می شود و یک تجربه مرور کاملاً ناشناس را به شما ارائه می دهد..

چگونه vpn کار می کند 2

آدرس IP شما می تواند با کد پستی مقایسه شود. آنها با یک مکان فیزیکی ارتباط دارند. وقتی آدرس IP خود را تغییر می دهید ، در اصل همان تغییر مکان شما است.

اکنون ، انسداد یوتیوب امکان پذیر است زیرا YouTube آدرس فیزیکی شما را در کشوری می بیند که دسترسی به محتوای گفته شده مجاز است ، و آنها با انسداد فیلم های YouTube (مانند استفاده از یک VPN عالی برای رفع انسداد Netflix) پاسخ می دهند..

1. ExpressVPN - سرعت و ناشناس بودن (رفع انسداد کامل)

یکی از بهترین انتخاب های ما برای انسداد فیلم های YouTube ، ExpressVPN است. دلیل اینکه ما این سرویس را دوست داریم به این دلیل است که سریع ، کارآمد و قابل اعتماد است. ExpressVPN یکی از بزرگترین مجموعه های سرورهای کره زمین را دارد. این بدان معنی است که مشتریان به راحتی قادر به انسداد محتوای جغرافیایی مسدود شده هستند صرف نظر از این که از کجا مسدود شده است.

طرفداران:
 • تنظیم آسان
 • پشتیبانی عالی از سیستم عامل
 • پهنای باند نامحدود
 • بیش از 2000 سرور در 94 کشور و 160 شهر
منفی:
 • گرانتر از رقابت است

تست سرعت اینترنت با استفاده از expressvpnمطمئناً اگر VPN سرعت جریان را تا حدی کاهش دهد که به راحتی قادر به از بین بردن YouTube نباشید ، مسدود کردن YouTube نیست. در مورد ExpressVPN اینگونه نیست. مشتریان ExpressVPN قادر به داشتن یک مورد هستند اتصال بی سیم هنگام استفاده از خدمات آنها.

ExpressVPN دارای سوئیچ kill است. سوئیچ kill از نشت IP جلوگیری می کند. این بدان معناست که هویت شما برای هکرها یا مسئولانی که به دنبال محدود کردن توانایی شما برای مشاهده محتوای خاص هستند ، فاش نمی شود. ExpressVPN به داشتن پروتکل های حریم خصوصی قوی مشهور است.

تعدادی از موارد وجود دارد که دولتها سعی کرده اند اطلاعات مربوط به سرورهای ExpressVPN را مصادره کنند. حتی اگر آنها قادر به مصادره سرورها باشند ، زیرا ExpressVPN از خط مشی ورود به سیستم صفر پیروی می کند ، هیچ چیزی برای مصادره آنها وجود ندارد که بتواند مشتریان را به خطر بیاندازد..

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، ExpressVPN ارزان ترین سرویس VPN در آنجا نیست. با این حال ، قیمت آن کمی افزایش یافته است - هر چند دلار فقط در هر ماه ، ارزش آن را دارد. یک برنامه ماهانه حدود 12 دلار برای شما هزینه خواهد کرد. اگر آن را به مدت شش ماه خریداری کنید ، در حدود 9 دلار برای شما اجرا می شود. اگر آن را به مدت 12 ماه خریداری کنید ، مبلغ 6.99 دلار در ماه به شما تعلق می گیرد شما در واقع سه ماه رایگان دریافت خواهید کرد.

ExpressVPN یکی از تنها خدمات VPN است که ما آزمایش کرده ایم که به طور مداوم توانسته است محدودیت های جغرافیایی مسدود شده توسط YouTube را دور بزند ، به شما یوتیوب نامحدود می دهد.

2. Surfshark - ارزان و کارآمد

دور نگه داشتن Surfshark از لیست های ما سخت تر و سخت تر می شود. به عنوان یک تازه وارد ، شرکت VPN چیزهای زیادی برای اثبات دارد اما واقعاً این صنعت را نشان می دهد. با امکان دسترسی به محدودیت های جغرافیایی ، این سرویس نیز ارزان است. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه کمی هستید و مایل هستید شرکتی جدیدتر را امتحان کنید ، Surfshark باید انتخاب شما باشد.

طرفداران:
 • ارزان
 • سریع
 • پهنای باند نامحدود
 • همه خدمات پخش را مسدود می کند
منفی:
 • پشتیبانی از ایمیل می تواند لکه دار باشد

افراد مختلف به دلایل مختلف از VPN های مختلف استفاده می کنند. در آن معادله تفاوت های زیادی وجود دارد. اگر مانند اکثر افراد هستید ، احتمالاً سعی می کنید چند دلار پس انداز کنید. Surfshark نگاهی به صنعت VPN انداخت و تصمیم گرفت بدون شارژ بازو و پا یک سرویس VPN محکم ارائه دهد.

نگاهی گذرا به وب سایت آنها قیمت مقدماتی را با قیمت 1.99 دلار در هر ماه نشان داده است. هیچ VPN خوب دیگری در این مرحله قیمت آن را ارائه نمی دهد.

صرفه جویی در هزینه های چند دلاری در هر ماه بی فایده است اگر نمی خواهید سرعتی سریع ، اتصال ایمن و جلوگیری از محدودیت جغرافیایی جامد داشته باشید. خوشبختانه ، Surfshark همه این موارد را به یک سرویس خوب VPN بسته بندی می کند که به هر کسی امکان دسترسی به یوتیوب را در هر زمان که بخواهد می دهد..

ما به شدت توصیه می کنیم هر از گاهی به وب سایت آنها نگاهی بیندازید تا ببینید چه نوع قیمت گذاری مقدماتی ارائه می دهند. همچنین ارزش بررسی کامل Surfshark ما را دارد ، بنابراین می توانید ایده بهتری راجع به آنچه این کودک جدید در بلوک ارائه می دهد ، بدست آورید..

3. NordVPN - تعداد امنیت و سرور (رفع انسداد کامل)

NordVPN وقتی می توان از ویژگی های محدودیت جغرافیایی YouTube استفاده کرد ، می تواند به تنهایی بایستد. NordVPN بارها و بارها نشان داده شده است تا محدودیت های جغرافیایی را نه تنها در YouTube بلکه در Netflix ، Amazon Prime و سایر خدمات به دست آورد..

طرفداران:
 • شبکه سرور گسترده از بیش از 4،400 سرور
 • سرورهای ضد DDOS و سرورهای تخصصی Tor
 • پشتیبانی مشتری آگاه
 • ویژگی های امنیتی اینترنت را ارائه می دهد
 • رابط کاربر پسند
منفی:
 • نمی توان شهر سرور را انتخاب کرد

تست سرعت اینترنت با استفاده از nordvpnآنها اتصال پر سرعت را ارائه می دهند و امکان تماشای محتوای جغرافیایی محدود را بدون بافر امکان پذیر می سازند. مانند ExpressVPN, NordVPN در هنگام حفظ حریم خصوصی سیاست های سختگیرانه ای اعمال می کند. آنها اطلاعات آنلاین شما را ذخیره نمی کنند و همچنین اطلاعاتی را در مورد شما به دیگران نمی فروشند. می دانید که هیچ کاری که در YouTube انجام می دهید توسط NordVPN مستند نیست.

مانند ExpressVPN ، آنها دارای سرورهایی در تعدادی مکان هستند. NordVPN علاقه مند به آموزش است و تعدادی از آنها را ارائه می دهد آموزش گام به گام که می توانید استفاده کنید برای اینکه به شما نشان دهد چگونه می توانید جغرافیایی را مسدود کنید ، چه در تلفن شما ، رایانه شما یا دستگاه هوشمند.

NordVPN کمی ارزان تر از ExpressVPN است. برنامه ماهانه در ماه 11.95 دلار برای شما هزینه می کند. اگر به مدت 12 ماه مشترک شوید ، قیمت آن در ماه به 5.75 دلار کاهش می یابد. اگر دو سال مشترک باشید ، قیمت آن حتی بیشتر می شود 3.29 دلار در هر ماه.

انسداد فیلم های YouTube و YouTube با استفاده از وب سایت پروکسی

وب سایت پروکسی ابزاری است که می توانید هنگام انسداد YouTube از آن استفاده کنید. این تعداد ویژگی های مشابه VPN را به اشتراک می گذارد ، اما این ویژگی را دارد فاقد قابلیت اطمینان و امنیت است. مانند یک VPN ، یک پروکسی ترافیک شما را از طریق یک سرور دیگر فیلتر می کند تا ظاهر شما در یک کشور متفاوت باشد. این به شما امکان می دهد تا دور شوید دیوار آتش و بلوک های جغرافیایی.

برخلاف VPN هایی مانند ExpressVPN و NordVPN ، پروکسی ها داده های شما را رمزگذاری نمی کنند. این بدان معنی است که یک ISP ، نهادهای سانسور اینترنتی ، دولت ها و دیگران قادر خواهند بود به طور بالقوه بر داده های شما نظارت کنند شما را در معرض خطر قرار می دهد.

می توانید یک پروکسی از شخصی خود پیکربندی کنید ، یا می توانید از وب سایت پروکسی بصورت آنلاین استفاده کنید. هنوز هم برای زمان ، پول ، بازده و راحتی, توصیه می کنیم مسیر VPN را طی کنید.

از Tor برای انسداد فیلم های YouTube استفاده کنید

Tor یک مرورگر اینترنتی ایمن است. این امکان را به شما می دهد تا به روشی ناشناس به محتوای مشترک آنلاین دسترسی پیدا کنید. روشی که Tor هویت شما را پنهان می کند با انتقال مجدد ترافیک اینترنت شما از طریق تعدادی شبکه است. در نتیجه ، ISP ها ، هکرها یا سرپرست شبکه قادر به پیگیری فعالیت آنلاین شما نیستند. هنوز, Tor اطلاعات شما را کاملاً رمزگذاری نمی کند.

به محض خروج اطلاعات شما از شبکه ، قابل مشاهده است. Tor به دلیل سرعت کم آن برای پخش جوی طراحی نشده است. اگر می خواهید در هنگام انسداد فیلم های YouTube از Tor استفاده کنید ، توصیه می کنیم این کار را با همکاری NordVPN ، Surfshark یا ExpressVPN انجام دهید. با این روش ، از محافظت از داده های خود اطمینان حاصل می کنید ، حتی اگر Tor به نوعی به خطر بیافتد یا هک شود.

مرورگر وب امن است

انسداد فیلم های YouTube با تغییر URL آن

اگر در یک محیط آموزشی هستید و می خواهید دیوارهای فایروال شبکه محلی را پیدا کنید ، سعی کنید با URL بازی کنید. به عنوان مثال ، مدیر شبکه شما فقط می تواند URL اصلی YouTube را HTTP://www.YouTube.com مسدود کرده باشد. اما اگر به جای HTTPS://www.YouTube.com تایپ کنید ، چه می کنید؟ از نو, این فقط به شما امکان می دهد تا دیوار آتش محلی را بدست آورید. اگر محتوا در منطقه شما سانسور شده یا جغرافیایی مسدود شده باشد ، بهترین شرط شما استفاده از VPN مانند NordVPN یا ExpressVPN است..

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، در صورت مسدود شدن دسترسی شما توسط فایروال ها یا مسدود کردن جغرافیایی ، چندین روش برای دسترسی به YouTube وجود دارد..

برای پول ما ، با استفاده از یکی از دو بهترین VPN ، خواه Surfshark یا NordVPN, است موثرترین راه حل برای رفع انسداد فیلم های YouTube و YouTube. علاوه بر این ، VPN اتصال شما را خصوصی و ایمن نگه می دارند. این بدان معناست که سرپرست شبکه ، ISP یا یک دولت معتبر قادر به نظارت بر محتواهای دسترسی به شما نخواهند بود.

برای دستیابی به این بلوکها از چه ابزاری استفاده کرده اید؟ چیزی از دست دادیم؟ ما دوست داریم بشنویم که چه راه حل هایی را به کار گرفته اید که باعث دسترسی نامحدود به YouTube شده است ، بنابراین در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! همچنین ، نگاهی به بخش سؤالات متداول درباره YouTube و VPN های ما بیندازید.

سؤالات متداول

س: چگونه می توان حالت محدود در YouTube را غیرفعال کرد?

آ: مراحل رفع انسداد فیلم های YouTube سانسور شده توسط حالت محدود به دستگاهی که شما استفاده می کنید بستگی دارد. به یاد داشته باشید ، حالت محدود در یک مرورگر یا سطح دستگاه کار می کند. برای هر مرورگر یا دستگاهی که استفاده می کنید باید آن را خاموش یا روشن کنید. اگر مرورگر شما دارای چندین پروفایل است ، باید آن را برای هر نمایه ای که می خواهید آزاد کنید فعال یا غیرفعال کنید. در یک CPU ، از YouTube.com بازدید کنید. سپس:

 1. روی نماد حساب کلیک کنید
 2. روی محدود کردن حالت کلیک کنید
 3. در کادر محاوره ای ، سوئیچ محدودیت حالت را خاموش کنید
س: چگونه می توانم محدودیت سنی را در YouTube بدون ورود به سیستم دور بزنم?

آ: برای تحقق این امر چندین گزینه وجود دارد. ما بر روی محبوب ترین روش انسداد فیلم های YouTube که بدون محدودیت سنی بدون نیاز به ورود به سیستم مسدود شده اند محدود می شود.

 1. نام ویدیو را در نوار جستجوی موجود در بالای سایت YouTube تایپ کنید و کلید enter را بزنید.
 2. روی پیوند ویدیو کلیک کنید و صفحه نمایش "هشدار محتوا" و همچنین درخواست ورود به سیستم را مشاهده خواهید کرد..
 3. در نوار آدرس بر روی URL ویدیو کلیک کنید.
 4. مکان نما را بلافاصله پس از "www." در نوار آدرس قرار دهید.
 5. حروف NSWF را تایپ کنید

به عنوان نمونه ، https://www.youtube.com/watch؟v=LypKrQHWixo تبدیل می شود

https: // www. nsfw youtube.com/watch؟v=LypKrQHWixo

س: آیا می توانم محدودیت های مربوط به برنامه تلفن همراه YouTube را غیرفعال کنم?

آ: در دستگاه Android:

 1. وارد حساب YouTube خود شوید
 2. روی نماد منو در بالا سمت راست ضربه بزنید
 3. به تنظیمات بروید> عمومی
 4. "حالت محدود" را خاموش کنید

در دستگاه Apple:

 1. نماد حساب در سمت راست را پیدا کنید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. "فیلتر محدود شده حالت" را انتخاب کنید
 4. "حالت محدود" را روشن یا خاموش کنید
س: آیا ISP ها فیلم هایی را که در YouTube تماشا می کنم می شناسند?

آ: مگر در مواردی که از VPN مانند ExpressVPN یا NordVPN استفاده می کنید ، ISP شما از همه چیز در مورد شما می داند. VPN فقط ابزاری برای انسداد فیلم های YouTube نیستند. آنها ابزاری برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما هستند. ISP شما قوانین اختصاصی خود را دارد. با این حال ، بسیاری از آنها مایل هستند که تاریخچه مرور شما را به بازاریاب ها بفروشند تا بداند که چه چیزهایی را برای شما تبلیغ می کند. اگر آنها نمی دانند صفحاتی که در YouTube بازدید کرده اید و انواع چیزهایی که دوست دارید یا دوست ندارند ، ISP شما قادر به انجام این کار نخواهد بود..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me