بهترین پوشش وب کم (2020)

با تبدیل شدن حریم خصوصی آنلاین به سالهای اخیر ، مصرف کنندگان در مورد عملکرد دستگاههایشان هنگام اتصال به اینترنت بیشتر نگران هستند.

مشخص شده است که رایانه ها ، رایانه های لوحی و تلفن های هوشمند با میکروفون و دوربین می توانند داده ها را ضبط کنند حتی وقتی تلفن هایشان خوابیده یا غیرفعال است.

تقریباً هر لپ تاپ مدرن اکنون با یک وب کم ساخته شده در بالای صفحه حمل می شود. این اجازه می دهد تا گپ تصویری آسان از طریق Skype ، Facetime یا برنامه های کنفرانس جلسه.

اما اگر واقعاً به حریم شخصی اهمیت می دهید و نگران رایانه خود هستید ، ISP یا دولت قادر به دسترسی از راه دور به اطلاعات خود هستید., احتمالاً باید یک جلد وب کم تهیه کنید.

در این مقاله برخی از سؤالات متداول که در رابطه با پوشش وب کم مطرح است ، اجرا می شود و سپس توصیه هایی را برای چندین مارک محبوب ارائه می دهد.


مبانی پوشش وب کم

پوشش های وب کم از فن آوری فانتزی زیادی استفاده نمی کنند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند یک کار ساده را انجام دهند: دوربین را از امکان ضبط هرگونه فیلم در مقابل صفحه نمایش خود مسدود کنید. ساده ترین راه برای دستیابی به این هدف ، قرار دادن یک سد فیزیکی در بالای وب کم است که آن را در تاریکی پنهان می کند.

وکتور وب کم کامپیوترشما می خواهید برای همه دستگاه های خود از جمله رایانه ها ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی ، کاورهای جداگانه وب کم را در نظر بگیرید. بهترین روش این است که همیشه وب کم را تحت پوشش خود نگه دارید مگر اینکه به طور فعال در یک گپ تصویری مشغول شوید. در غیر این صورت ، شما ریسك می كنید كه از راه دور به دوربین دسترسی پیدا كنید.

�� نکته ایمنی: به عنوان یک اقدام ایمنی اضافی ، می توانید عملکرد وب کم را از طریق سیستم عامل دستگاه خود به صورت دستی غیرفعال کنید. برای کاربران Windows ، بر روی منوی Start راست کلیک کرده و "Manager Manager" را انتخاب کنید. سپس دسته "دستگاه های تصویربرداری" را گسترش داده ، بر روی "دوربین یکپارچه" راست کلیک کرده و گزینه [غیرفعال کردن] را انتخاب کنید.

سیستم عامل Mac تنظیمات سیستم برای غیرفعال کردن وب کم تعبیه شده در تمام برنامه های کاربردی ندارد ، اما می توانید برنامه Facetime را باز کنید و از منوی "Preferences" استفاده کنید تا مشخص شود که دوربین چگونه فعال است..

تنظیمات: در تلفن های هوشمند و تبلت ها ، سیستم iOS سیستم عامل Apple به شما امکان می دهد انتخاب کنید که برنامه هایی که قابلیت دسترسی به دوربین های جلو و عقب را دارند. به برنامه تنظیمات بروید و به منوهای "عمومی" و "محدودیت" بروید. از آنجا لیستی از برنامه های کاربردی که درخواست دسترسی به دوربین را با ضامن برای هر کدام از آنها کرده اید ، خواهید دید.

برای کاربران Android ، به قسمت تنظیمات رفته و بر روی "برنامه ها" کلیک کنید. سپس "دوربین" را در لیست پیدا کرده و روی دکمه "غیرفعال" ضربه بزنید. در صورت عدم دسترسی ، از غیرفعال کردن دوربین برای برنامه های خاص ، از گزینه "Permission" استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که غیرفعال کردن وب کم از طریق نرم افزار و سیستم عامل ها همیشه برای حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین شما کافی نیست. هکرها بدافزارهایی ایجاد کرده اند که می توانند سخت افزار رایانه شما را ربوده و از راه دور وب کم را کنترل کنند.

بنابراین ، مهم است یک اسکنر ضد ویروس قوی داشته باشید در هر دستگاهی که شما دارید ، و مرتباً رایانه خود را از نظر ویروس و بدافزار اسکن کنید.

1. CloudValley

CloudValley یکی از فروشندگان پیشرو در زمینه پوشش وب کم است و به دلایل خوبی…

پرچمدار آنها از مزیت اصلی سازگاری با هر دو لپ تاپ PC و Mac و همچنین مدل های جدید iPhone و iPad است. پوشش وب کم CloudValley است بسیار کوچک - فقط 0.6 میلی متر ضخامت دارد - بنابراین شما حتی متوجه آن نمی شوید هنگام استفاده از دستگاه.

پوشش وب کم CloudValleyیکی دیگر از مزیت های کلیدی پوشش وب کم CloudValley است فرایند نصب ساده. این کاور از یک قطعه فلزی منفرد تشکیل شده است که مهره ای با صفحه یا صفحه دستگاه شما ایجاد می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پانزده ثانیه برای پوشاندن آن ، روی جلد دوربین را فشار دهید. این پوشش همچنین می تواند در هر زمان به راحتی از بین برود بدون اینکه آسیبی به صفحه نمایش یا دوربین وارد شود.

پس از نصب ، به سادگی باید جلوی CloudValley را به سمت راست بکشید تا دسترسی دوربین را مسدود کنید. وقتی می خواهید از دوربین در لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود برای گپ ویدیویی استفاده کنید ، برای لغو قفل دوربین ، انگشت خود را معکوس می کنید. پوشش روی چراغ نشانگر یا قسمت دیگری از دستگاه شما تأثیر نمی گذارد.

بررسی ها: جلد وب کم CloudValley دریافت کرده است صدها بررسیهای مثبت از کاربران در سراسر جهان ، تنها قیمت منفی دارد. پوشش CloudValley بیشتر از سایر مارک ها هزینه خواهد داشت ، دلیل این امر بیشتر به دلیل مصالح به کار رفته در محصول است. با این وجود ، اگر می خواهید یک پوشش وب کم که طراحی براق لپ تاپ ، تلفن یا رایانه لوحی شما را تکمیل می کند ، می تواند ارزش افزوده ای ارزشمند باشد..

خریدهای CloudValley با مجموعه ای از دو جلد وب کم و یک راهنمای نصب ارائه می شود. علاوه بر این ، CloudValley دارای ضمانت 18 ماهه است که هرگونه آسیب و نقص تصادفی یا سایر سوالات مربوط به خدمات مشتری را در بر می گیرد..

2. MagiDeal

MagiDeal یک راه حل کم هزینه را برای کسانی که می خواهند راهی آسان برای مسدود کردن وب کم خود داشته باشند بدون پرداخت هزینه زیادی ارائه می دهد. کالای اساسی این برند شامل مجموعه ای از سه کاور وب کم خاکستری تیره است که می تواند به طیف وسیعی از دستگاه ها ، از جمله لپ تاپ ، تلفن هوشمند و تبلت وصل شود..

پوشش وب کم MagiDealپوشش وب کم MagiDeal در اندازه گیری شده است ضخامت 0.8 میلی متر, که کمی بیشتر از پوشش CloudValley است اما نباید در نحوه بسته شدن درب لپ تاپ شما یا نحوه قرارگیری تلفن هوشمند شما در جیب یا کیف تأثیر بگذارد. کل جلد فقط 18 میلی متر از چپ به راست اندازه گیری می شود.

MagiDeal کاور وب کم خود را با پلاستیک بسیار بادوام, به همین دلیل است که آنها می توانند آنها را با هزینه کمتری نسبت به برخی رقبا بفروشند. با این حال ، بخاطر داشته باشید که وب کم های فلزی مبتنی بر فلز به طور معمول بیش از آنکه از پلاستیک یا مواد دیگر ساخته شده باشد ، دوام بیشتری دارند.

هر جلد وب کم MagiDeal دارای قطعاتی از چسب دو طرفه است که به قسمت پشتی محصول متصل شده است ، به این معنی که نصب فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارد تا آن را به دوربین تراز کنید و سپس کاملاً فشار دهید. با این حال ، چسب می تواند چسبندگی خود را با گذشت زمان و از دست بدهد پوشش ممکن است تراز خود را از دست بدهد در نتیجه.

بررسی ها: کاورهای وب کم MagiDeal ، به لطف طراحی و عملکرد ساده ، بازبینی های مثبتی دارند. باز شدن دوربین کمی بزرگتر از برخی محصولات رقیب است ، در صورت داشتن یک وب کم که از تصویر با زاویه دید گسترده پشتیبانی می کند ، می تواند کمک کننده باشد.

بزرگترین نقص در استفاده از کاورهای وب کم MagiDeal مربوط به کاربران تلفن های هوشمند است. اگر در قسمت پشتی گوشی جدیدتری با سیستم دو دوربین داشته باشید ، درپوش MagiDeal قادر نخواهد بود به طور همزمان هر دو دوربین را مسدود کند. ��

3. Forito

نام تجاری Forito از وب کم پوشش ها یک راه حل اقتصادی دیگر برای اضافه کردن محافظت در برابر هکرها و سایر تهدیدات از راه دور است. مانند محصول MagiDeal ، Forito شامل مجموعه ای از سه کاور با هر خرید است که می تواند به کلیه مدل های لپ تاپ ، تبلت و تلفن های هوشمند وصل شود..

جلد وب کم Foritoجلد وب کم Forito دارای یک ضخامت تقریباً 0.7 میلی متر, که در مقایسه با برخی رقبا خوب است اما باریکترین گزینه در بازار نیست. مانند جلد MagiDeal ، محصول Forito بیشتر با پلاستیک ساخته شده است و به همین دلیل است به طور قابل توجهی ارزان تر از سایر گزینه های فلزی مانند CloudValley.

نصب و راه اندازی: در پشت جلد وب کم Forito یک تکه نوار تولید شده توسط شرکت 3M است. پس از خاموش شدن قسمت انتهایی نوار ، می توانید جلد آن را روی هر صفحه دستگاه فشار داده و آن را بچسبانید. از بین بردن پوشش هیچ گونه خراش یا باقیمانده ای باقی نمی ماند ، به این معنی که در صورت نیاز می توانید یک کاور را بین چندین دستگاه تغییر دهید. ���� ��

برای مسدود کردن وب کم دستگاه با یک پوشش Forito ، باید به سادگی برگه پلاستیکی را از سمت چپ به راست بکشید. روکش های فوریتو دارای یک باز کردن تنها 5 میلی متر, که از اکثر رقبا کوچکتر است. این امر تنها در صورت داشتن یک وب کم ویژه با توانایی های زاویه دید گسترده باعث بروز مشکل خواهد شد.

قبل از نصب کاور Forito روی هر لپ تاپ ، تبلت یا گوشی هوشمند ، حتماً قسمت صفحه را با یک پارچه میکرو فیبر تمیز کنید. این امر برای اطمینان از اتصال ایمنی نوار به دستگاه است. Forito ارائه می دهد برنامه جایگزینی کامل در صورت مشاهده هرگونه نقص یا مشکلی با پوشش وب کم آنها.

4- نيوم

پوشش شاتر وب کم NiomeNiome یک خرده فروش کوچک لوازم جانبی رایانه ، از جمله یک پوشش وب کم است که در درجه اول مورد هدف صاحبان لپ تاپ قرار می گیرد. اندازه و ابعاد پوشش Niome با اکثر مدل های گوشی های هوشمند یا تبلت به راحتی مطابقت نخواهد داشت.

دلیل اصلی در نظر گرفتن پوشش وب کم Niome ، رنگ است. اکثر رقبا فقط راه حل های خاکستری سیاه یا تیره را ارائه می دهند ، که پوشش Niome به رنگ نقره ای است که می تواند طرح های خاصی از لپ تاپ را تکمیل کند. روکش های آنها با پلاستیک ساخته شده است اما نمای فلزی از برس را حفظ می کند.

منفی: متأسفانه ، پوشش های وب کم Niome نیز دارای نواقصی هستند. برخی از مصرف کنندگان در هنگام تلاش برای اتصال آن روی صفحه نمایش ، مشکلات مربوط به شکستگی پلاستیک را گزارش داده اند. علاوه بر این ، نوار چسب به کار رفته در پشت جلد وب کم Niome از آن است کیفیت ساخت پایین تر از رقبا, این بدان معنی است که به احتمال زیاد تا زمانی ادامه نخواهد یافت و ممکن است سست شود.

بیشتر کاورهای وب کم در بسته های دو یا بیشتر قرار دارند ، به این دلیل که مصرف کنندگان غالباً دارای چندین دستگاه هستند که دارای دوربین هستند. Niome فقط مدل خود را در بسته های منفرد به فروش می رساند ، همین امر باعث می شود یک گزینه نسبتاً گران است, بخصوص هنگام تأمین هزینه های حمل و نقل اضافی.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me