بهترین نرم افزار آنتی ویروس “رایگان” (2020)

در حالی که ما ممکن است فکر کنیم که انتخاب فعلی نرم افزار ضد ویروس رایگان ممکن است بهترین چیز در این کره زمین از پوست کنده های سیب زمینی باشد ، برخی از شرایط آنلاین وجود دارد که برای آنها وجود دارد. مناسب نیست.


به بیان صریح ، اگر شما هر کاری را انجام دهید که مهم باشد - مانند بانکداری آنلاین ، تجارت Cryptocurrency یا هر چیز دیگری که زندگی شما را در صورت هک شدن از بین می برد ، پیچ خورده - به خاطر خدا پول یک محصول AV عالی را از بین ببرید..

آنها در مقایسه با یک زندگی مالی که در چمبرگها باقی مانده اند ، گران نیستند. نسخه های پرداخت شده قفل محکم تر و به روزرسانی های سریع تری را نسبت به همه انواع بدافزارهای بدافزار فراهم می کنند ، بنابراین اجازه دهید واضح باشیم. حتی بهترین بهترین نرم افزار AV رایگان از نسخه پولی محافظت شده حمایت نمی کند.

اما احتمالاً می خواهید همه چیز راجع به مطالب رایگان بشنوید. خواندن را ادامه دهید.

پرداخت یا عدم پرداخت

Pay_No-Payبنابراین ، یک کاربر وب چه کاری باید انجام دهد؟ رایگان یا پرداخت؟ لطفاً به اطلاعات بیشتری نیاز دارید خوب ، بیایید این بحث را کمی قبل از اینکه به توصیه های AV رایگان ما بپردازیم بیرون بکشیم. در اینجا چند اشکال در پرداخت نکردن وجود دارد.

محدود به استفاده غیر تجاری: این نباید تعجب آور باشد ، اما بیشتر محصولات نرم افزاری AV خوب ، نسخه سلب شده یک محصول باکیفیت است که هزینه ای دربر دارد.

اغلب نسخه رایگان محدود به استفاده شخصی است ، به این معنی که نباید از آن به عنوان وسیله اصلی دفاع در سیستم تجاری خود استفاده کنید. اگر واقعاً می خواهید از شغل خود محافظت کنید ، نیاز به محافظ ذاتی یک مجموعه امنیتی تجاری دارید. دریغ نکنید. بله ، هزینه دارد ، اما این هزینه کسری است.

آنتی ویروس به صورت رایگانویژگی های قوی: با توجه به آنچه ما فقط در مورد بسته های AV رایگان گفتیم که نسخه های سبک آن از کالاهای برتر است ، نباید شما را خشمگین کنید تا یاد بگیرید که هنگام پرداخت هزینه برای آنها ، ویژگی های بیشتری کسب می کنید.

بسته به فروشنده ، انتظار داشته باشید که با پرداخت هزینه های محافظت ، ارتقاء مختلفی در رابطه با اسکن بدافزار ، فایروال ها و به طور کلی شانس بیشتری برای جلوگیری از به خطر افتادن دستگاه های خود و جلوگیری از به خطر انداختن افراد بد وجود داشته باشد..

پشتیبانی بهتر: یکی دیگر از زمینه هایی که نرم افزار AV رایگان به تأخیر می اندازد ، در دسترس بودن و کیفیت پشتیبانی فنی است. این اولین بار آشکار خواهد شد که شما سعی می کنید یک قطعه تند و زننده نرم افزارهای جاسوسی را از سیستم خود بیرون بیاورید و بهترین کاری که در زمینه پشتیبانی فنی به دست می آورید ، مرجع یک سیستم سؤال متداول و دلچسب است ، "موفق باشید ، جفتی!"

Free-Bashing را متوقف کنید

پس انداز کنیداکنون ، اعضای باهوش تر مخاطبان خواننده ما می توانند از این سؤال بپرسند که: "اگر شما قصد دارید از نرم افزارهای رایگان اینقدر سخت گیر باشید ، اگر می خواهید از آنهایی که باید استفاده کنیم استفاده کنیم؟ آیا اخیراً روی سرتان افتاده است؟ "

بجوش ما در واقع فکر می کنیم تعدادی وجود دارد محصولات AV بسیار شگفت انگیز در آنجا.

بهترین آنها شامل نه تنها ابزار قدرتمند برای رهایی از بدافزارهای موجود بلکه محافظت در زمان واقعی در برابر فیشینگ ، فیشینگ نیزه ، باج افزار ، Trojans ، ‘رباتها و موارد دیگر است. این امنیت سایبری صادقانه به خوبی با هزینه صفر است. آنجا. ما آن را گفتیم نرم افزار AV رایگان خوب است. آیا الآن خوشحالید?

تست مستقل مهم است

فکر کردم کاملاً رایگان استدر واقع ، ما یک طرفدار بزرگ آزمایشگاه های تست آنتی ویروس مستقل هستیم. در اینجا هیچ پولی وجود ندارد. بله ، شرکت های امنیتی می توانند مبلغی را برای بررسی محصول خود بپردازند ، اما هیچ وعده ای وجود ندارد که یافته ها خوشایند باشند.

شرکت های هوشمند این گزارش های مفصلی را که مرتباً در دسترس عموم قرار می گیرد ، می گیرند و از آنها برای بهبود محصول خود استفاده می کنند. در حالی که نرم افزار ارسال شده برای آزمایش معمولاً نسخه برتر است ، راز کوچک کثیف این است که حتی نرم افزار AV رایگان با محافظت کامل مجهز است.

این شرکت امیدوار است که شما دوست داشته باشید که نسخه رایگان آنها به چه خوبی کار می کند و به یک هوادار غافلگیر تبدیل می شوید که در نهایت تصمیم می گیرد با تعداد زیادی از ویژگی های اضافه شده ، به پرچمداران خود ارتقا دهد..

نتیجه نهایی این است که اگر محصول فروشنده را در چندین گزارش آزمایشگاهی نشان می دهد ، این نشان good خوبی است که شما به دنبال یک بازیگر جدی صنعت. دانشمندان آزمایشگاه بیش از حد مشغول هدر دادن وقت خود برای محصولاتی هستند که هرگز به هیچ وجه نمی رسد. ما برای گفتن همه اینها را گفتیم.

یکی از اقداماتی که ما برای ارزیابی نرم افزار AV رایگان انجام دادیم ، خواندن این گزارش ها بود. اگر یک آزمایشگاه فکر کند که ارزش خرخر کردن را دارد ، ما در شکل گیری یک نظر اولیه به آنچه می گویند گوش می دهیم.

���� برای کسب اطلاعات بیشتر به پادشاه بزرگ بابا در تمام تست های ضد ویروس مراجعه کنید - AV TEST

8 محصولات نرم افزاری آنتی ویروس عالی عالی

بدون آگهی اضافی ، بیایید به لیست ما از هفت محصول AV رایگان که توصیه می کنیم ، به علاوه توصیه های جایزه از سه محصول نرم افزاری امنیتی پرداخت شده که می توانیم پیدا کنیم ، برسیم. اگر شما به صورت آنلاین کار می کنید یا تجارت روزانه انجام می دهید ، اینها همه گزینه های کاملاً رایگان هستند.

شماره 1 AV کامل

(بهترین انتخاب در مورد انتخاب - خود را از همه چیز محافظت کنید)

ورود به شماره یک Total AV است. 2 دلیل وجود دارد که ما این انتخاب را در صدر لیست قرار می دهیم. مورد اول به سرعت کاهش می یابد ، اکثر راه حل های آنتی ویروس رایگان است و حافظه زیادی را جذب می کنند ، از طرف دیگر Total AV سبک وزن است و در پس زمینه اجرا می شود.

گزینه دوم فقط قابلیت هاست. این کار فراتر از سطح آنتی ویروس معمولی است تا بتواند مانیتورینگ مداوم روی نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، بدافزارها ، نرم افزارهای جاسوسی ، باج افزار را انجام دهد. حتی برای امنیت بیشتر یک فایروال از راه دور دارد.

سازگار با همه چیز

مجموع AV در هر دستگاهی که دارید کار می کند. تلفن شما چه اندیشه iOS و همچنین CPU شما.

مدیر رمز عبور و حفاظت از سرقت را شناسایی کنید

این فوق العاده است که نیز هست. یک مدیر معمولی رمز عبور می تواند شما را در هر جایی بین 30-80 دلار در سال اجرا کند و حفاظت از سرقت را تقریباً یکسان کند. TotalAV هر دو مورد را در نسخه حرفه ای شامل می کند که می تواند سالی 100 تا 150 دلار پس انداز کند.

به طور کلی TotalAV استاد انتقال یکپارچه کاربر رایانه ای محافظت نشده به یک کاربر کامپیوتر ضد ویروس است. انتقال به دومی مهم است.

آنها این کار را با ایجاد رابط کاربری بسیار بصری انجام می دهند و همچنین اطمینان حاصل می کنند که نرم افزار آنها بلافاصله نرم افزارهای مخرب را حذف می کند. تیم پشتیبانی مشتری TotalAV همچنین در رده های بالای تیم های پشتیبانی آنتی ویروس قرار دارد و می تواند به هر کاربر در مورد موضوعاتی که ممکن است بوجود بیاید یا فقط برای کمک به هرکسی برای شروع نرم افزار کمک کند.

جنبه خارق العاده دیگر TotalAV که ارزش ذکر آن هاست قیمت های مقدماتی. برای اولین سال استفاده می توانید قیمتی پر از ارزش دریافت کنید.

به طور کلی یک انتخاب عالی نه تنها آنتی ویروس بلکه محافظت اطراف آن.

شماره 2 AVAST رایگان

(نه ، مثل روز دزدان دریایی صحبت نمی شود)

ما همیشه می خواهیم که تایپ کردن AVAST را با "you mateys" دنبال کنیم ، اما سعی خواهیم کرد که خودداری کنیم. اوه خیلی دیر. همه شوخی های کنار ، این بهترین انتخاب بهتر از یک وعده قفسه در محافظت رایگان از چیزهای بد است.

گزارش ها و آزمایش های عالی ، به علاوه گزیده ای از بسیاری از ویژگی های جایزه که آن را به سمت منجنیق شدن می برد سر بسته توصیه های ما تنها نکته منفی این است که ویژگی های مدیریت رمز عبور آنقدر قدرتمند نیستند که می خواهیم. حکم: شما می توانستید بدتر عمل کنید اما انجام بهتر آن کار سختی خواهد بود.

شماره 3 آنتی ویروس AVG

(هنوز در بازی)

AVG جانباز جنگ نرم افزار AV رایگان است. به روزرسانی های اخیر در طراحی و رابط کاربری تغییر نکرده اند. هنوز هم یک انتخاب کاملاً قابل اعتماد برای محافظت آنلاین. آزمایشگاههای آزمایش به همان اندازه ما AVG را دوست دارند.

تشخیص بدافزار بسیار عالی است و ما عاشق ویژگی افزونه هستیم که به شما می گوید آیا وب سایت مخرب است یا خیر. تنها نکته منفی این بود که انجام اسکن اولیه برای همیشه طول می کشد (که در واقع می تواند یک چیز خوب باشد) و ضد فیشینگ آنقدر قوی نبود که امیدوار بودیم. به طور کلی, AVG همچنان انتخابی است به صورت رایگان نرم افزار AV.

شماره 4 Bitdefender

(نقطه مقابل ویژگی های بارز)

وقتی یادآور شدیم که چگونه برخی از شرکت ها از نسخه اصلی امنیتی مشابه در نسخه رایگان به عنوان پرداخت شده استفاده می کنند؟ در اینجا یک نمونه از این ایده در عمل است. مشکل این است که نسخه رایگان فاقد هر ویژگی مفید Bitdefender پرداخت شده است.

با این حال ، اگر به دنبال دفاع اساسی بدون نقص در برابر همه زشتهایی هستید که به صورت آنلاین در آنجا زندگی می کنند و می توانید زندگی بدون زنگ و سوت زندگی کنید ، این یک محصول محکم است که بالاترین امتیاز ضد فیشینگ را ایجاد می کند. اگر از قبل امنیت استاندارد ویندوز را دارید ، این یک افزودنی عالی است.

شماره 5 گزینه Check Point ZoneAlarm را بررسی کنید

(مه ... خوب و بد وجود دارد)

ZoneAlarm علیرغم صدور مجوز برخی از روده های خود از مارک آنتی ویروس محترم Kaspersky ، یک کیف مخلوط از امنیت را ارائه می دهد. از یک طرف ، فایروال در هر دو جهت بسیار عالی عمل می کند و آرامش واقعی را به شما ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، هیچ آزمایش آزمایشگاهی مستقل از این محصول انجام نشده است. * کوچک * یکی از مواردی که ما به آن اشاره کردیم عدم وجود ویژگی های ضد فیشینگ است که ترک کردن آن بسیار مهم است. نوعی مانند فروش اتومبیل بدون فرمان. اگر نیازی به مجموعه امنیتی جامع ندارید گزینه بدی نیست.

شماره 6 Cybereason RansomFree

(لایه دیگری از امنیت)

Cybereason تمرکز شدید لیزر را به نوع خاصی از حمله نرم افزارهای مخرب - باج افزار. این درحالی است که نرم افزارهای مخرب به دستگاه شما معرفی می شوند و آن را قفل می کنند و تا زمانی که هزینه ای برای پرداخت آن پرداخت نکنید ، مبلغی غیرقابل استفاده خواهند بود..

اگر داده یا پرونده های مهمی در دستگاه محلی خود دارید ، این می تواند یک نفوذ فاجعه بار باشد. تست یک کیسه مختلط بود. محصول عملکرد خوبی در برابر حملات باج گیری در دنیای واقعی انجام داد اما پس از آن نتوانست نسخه های شبیه سازی شده را تشخیص دهد.

با این وجود ، این چیز رایگان است و حداقل تلاشی برای محافظت در برابر گروگان گرفتن رایانه شما ارائه می دهد. این نمی تواند به چیزی آسیب برساند.

شماره 7 آزمایشگاه کسپرسکی

(دوباره روسها - اوه ، من!)

بیایید این را از راه خارج کنیم. در نزاع مداوم در مورد روابط با روس ها ، آزمایشگاه های کسپرسکی به مخلوط انداخته شده اند ، اما هیچ اثبات چیزی را ندیده ایم ، بنابراین به این نکته اشاره خواهیم کرد که این محصول از آزمایش کنندگان مستقل برترین امتیاز را کسب می کند..

نسخه رایگان فقط به اندازه کافی برای ما در برابر بدافزارها در آزمایش انجام شده است ، اما در عملکرد خراب کردن و از بین بردن تلاش های فیشینگ بسیار عالی بود. هیچ ویژگی پیشرفته یا پشتیبانی فنی مستقیم با محصول بدون زواید وجود ندارد. فقط یک متحد سنگی در نبرد مداوم با مسائل بد سایبری.

شماره 8. خانه سوفوس

(محافظت از مشاغل برای مصارف خانگی)

سوفوس مدتهاست که در قسمت تجاری این حصار کار می کند و هرگز به بازار مصرف توجه نمی کند. Sophos Home آنها است برای اولین بار وارد این قلمرو جدید شوید و ما می گویم که این یک حرکت موفق بوده است.

مانند کسپرسکی ، امتیازات مربوط به آزمایشگاه های مستقل چشمگیر بود ، به خصوص در دفع بدافزارها و ارائه یک رابط تمیز و مرتب. نتایج تست های خودمان چندان چشمگیر نبودند ، اما به اندازه کافی بد نیستند تا توصیه ما را ترسیم کنند.

3 محصولات آنتی ویروس با ارزش پرداخت

از دیدن نامهای مشابه در لیست رایگان در لیست ارائه دهندگان AV که برای آنها هزینه می کنید تعجب نکنید. همانطور که اشاره کردیم ، اکثر شرکت های این صنعت از نسخه های رایگان به عنوان طعمه استفاده می کنند تا شما را به سرانجام بر روی پلت فرم پرداخت شده ارتقا دهد.

مشکلی نیست فقط باید تصمیم بگیرید که آیا نیاز شما به حمایت فراتر از چیزی است که به صورت رایگان دریافت می کنید.

در اینجا سه ​​محصول AV پرداخت شده که ما برتر می دانیم آورده شده است. چرا سه؟ چرا که نه?

شماره 1 آنتی ویروس Bitdefender Plus (39.99 دلار در سال)

با زندگی به نام آن ، شما مطمئناً با این توله سگ بیش از محافظت از آنتی ویروس های ساده دریافت می کنید. همچنین شامل یک مدیر رمز عبور ، مرورگر سخت شده ، حذف ایمن ، محافظت از باج افزار و موارد دیگر می باشد.

عدم وجود فایروال ، محافظت در برابر اسپم و کنترل والدین است. احتمالاً قادر خواهید بود آن را با قیمت 24 دلار در سال در بازار آزاد بیابید که از یک دستگاه محافظت می کند. عملکرد چشمگیر هم در تست های آزمایشگاهی و هم در تست های دستی ما ، اگرچه در مسدود کردن نرم افزارهای مخرب آن را کمی موثرتر از دانشمندان دانستیم.. کمی پول برای حفاظت زیادی.

شماره 2 آنتی ویروس کسپسکی (59.99 دلار)

ما تنها کسی نیستیم که ستایش های کسپرسکی را می خواند. این محصول توسط آزمایشگاه های مستقل مورد ستایش قرار می گیرد و حتی در بین این محصولات قرار دارد گزینه های ویرایشگر در وب سایت های معتبری مانند مجله PC ، بنابراین ما نمی خواهیم صدای خود را به وام مثبت منتقل کنیم..

از ویژگی های قابل توجه سیستم Watcher (System Watcher) می باشد که به دلیل هرگونه عمل مخرب در اینترنت از بین می رود ، چشم پوشی می کند. اگرچه به عنوان یک باج افزار تبلیغی تبلیغ نشده است ، اما اساساً همین کار را انجام می دهد. MSRP پیشنهادی آن تقریباً شصت دلار است ، اما شما باید بتوانید تقریباً نیمی از آن را از طریق خرده فروشان پیدا کنید.

شماره 3 McAfee AntiVirus Plus (59.99 دلار)

شاید بهترین معامله پیش برود. یک اشتراک واحد ، که می توانید با هر سال 19.99 دلار پیدا کنید ، از شما برای هر دستگاه Windows ، Android ، macOS و iOS شما یا هر کس در خانواده خود محافظت می کند..

این به معنای این واقعیت است که خانواده ها دیگر یک کامپیوتر دسک تاپ تنها ندارند که از طریق آن به اینترنت دسترسی پیدا می کنند. اما آیا این کار می کند؟ مک آفی برای مدت طولانی و به دلایل خوب از شناخت بالایی در مبارزه با بد سایبری برخوردار بوده است. به طور کلی هم در آزمایشگاههای ما و هم در آزمایشگاههای مستقل نمره خوبی کسب کرد.

خط پایین

ما با تکرار دلایلی که ممکن است بین نرم افزار AV رایگان یا پرداخت شده انتخاب کنید ، وقت شما را هدر نمی دهیم. آخرین نکته ای که می خواهیم بیان کنیم این است شما باید یکی یا دیگری را انتخاب کنید اگر در حال حاضر محافظت نشده اید به ما اعتقاد داشته باشید - افراد بد سرانجام شما را بدست می آورند ، و وقتی این کار را کردند ، می خواهید آرزو کنید توصیه های ما را کرده بودید. موفق باشید آنجا!

همچنین…

اگر امنیت آنلاین یک نگرانی است ، ما قطعاً توصیه می کنیم در مورد بهترین VPN های موجود در آنجا مطالعه کنید ، و سپس خود را به یک سیستم مدیریت رمز عبور با کیفیت بالا بدست آورید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me