بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)

Contents

بررسی های فنی و مقایسه ها

ما 10 ارائه دهنده برتر میزبانی را برای استرالیایی ها بررسی کردیم تا به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک کنند.


مرکز داده در استرالیامیزبانی وب از روزهای ابتدایی تنظیم سرور FTP خود و اضافه کردن هر صفحه HTML یک به یک بسیار طولانی است. تنظیم میزبانی اکنون آسانتر از همیشه است.

گفته می شود که ارائه دهندگان میزبانی به طور کلی در 2 دسته قرار می گیرند.

آنهایی که می خواهند شما و کسانی را که بیش از حد شارژ نمی شوند. از آنجا که احتمالاً با جستجوی "بهترین میزبانی وب" این صفحه را پیدا کرده اید ، تصور می کنم شما در آن اردوگاه دوم هستید. ��

اما ابتدا باید چیزی را توضیح دهم.

احتمالاً شما به این لیست نگاه می کنید و فکر می کنید که چرا هیچ شرکت محلی استرالیایی را شامل نمی شود. دلایل آن ساده است - سرورها ، پشتیبانی و قیمت گذاری از میزبان های غیر Aussie فقط بهتر هستند.

توضیح این مسئله ساده است - شرکت های بزرگتر زیرساخت های بیشتری دارند بنابراین هزینه آنها برای هر مشتری در واقع پایین تر است و آنها را به شما منتقل می کنند.

مورد دوم کمی فنی تر است. در مورد مراکز داده.

می توانید مراکز داده را به عنوان مزارع غول پیکر رایانه ای که وب سایت شما را ذخیره می کنند فکر کنید. هنگامی که یک خواننده می خواهد مطالب شما را بخواند ، به فیلم های گربه آپلود شده خود نگاه کرده یا به وب سایت شغلی مورد نیاز خود برای درخواست فایل از دیتاسنتر مراجعه کند..

برای اینکه کاملاً صاف باشیم ، استرالیا بهترین مراکز داده را ندارد.

به همین دلیل بیشتر عکسهای من به مراکز داده در خارج از کشور متکی هستند و گزینه برتر من با استفاده از یک پایگاه داده از مرکز داده های سنگاپور است. بسیار خوب صحبت nerd. بیایید به این بررسی بپردازیم و به شما کمک می کنیم بهترین گزینه ها را پیدا کنید. ��

RANKWEB HOSTPRICELOAD TIMERATING
1 SiteGround 3.95 دلار در ماه 713 میلی متر ★★★★★
2 میزبان 0.99 دلار در ماه 389 میلی متر ★★★★★
3 Bluehost 2.95 دلار در ماه 1.765ms ★★★★★
4 میزبان 2.75 دلار در ماه 657ms ★★★★★
5 میزبانی A2 2.94 دلار در ماه 223ms ★★★★★

حریم خصوصی استرالیا چیست؟?

حریم خصوصی استرالیا به وظیفه جدی دفاع از مفهوم بسیار شکننده عزت دیجیتال اعتقاد دارد. این تلاش وقتی که حریم خصوصی و داده های مردم در محاصره است ، در این زمان بسیار ضروری است. سازش داده ها و نفوذ به عنوان یک تهدید مداوم از سوی بازیگران بدخواه و هکرها در محدوده ایالت های فردی ، شرکت ها و حتی کشورها است..

مأموریتی که ما در رازداری استرالیا داریم این است که اطمینان حاصل کنیم که جدایی بین زندگی خصوصی شما ، که باید به اندازه دلخواه شما مخفی باشد ، بدون رضایت شما به نفس عمومی شما مزاحم و مداخله نخواهد شد. ما می خواهیم همه استرالیایی ها دنیای به سرعت در حال تحول حریم خصوصی داده ها را درک کنند. زیرا بدون این درک ، از حق حاکمیت دیجیتال نمی توان با جدیت دفاع کرد.

نام من ویلیام جی الیس است و دانه های حریم خصوصی استرالیا هنگامی که من به عنوان یک تحلیلگر امنیتی در پکن در سال 2008 کار می کردم کاشته شد. این کار به عنوان تلاش برای دور زدن ممنوعیت چین در وب سایت های اساسی مانند ویکی پدیا و فیس بوک آغاز شد. با حجم بیشتر و سنگین بودن) با این کار ، من بی وقفه به استانداردهای تند و تیز شبکه های خصوصی مجازی فرار کردم ، و حریم خصوصی استرالیا از پاسخ من به آن مشکل منصرف شد.

Reviews بررسی میزبان استرالیا ����

ما نمی خواهیم شما را با اطلاعات فرومایه. اگرچه ما اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار داده ایم ، اما با این وجود آنها را برای درک ساده بیان کرده ایم. رتبه بندی عددی میزبان ما با ارائه عکس فوری از وضعیت سلسله مراتبی آنها در خدمت آن هدف است.

سیستم های رتبه بندی ما میزبان های منتخب ما را به ترتیب نزولی توصیه ها ، با توصیه برتر شروع می کند و متعاقباً توسط دیگران دنبال می شوند. برای جلوگیری بیشتر از بار اطلاعات غیرضروری ، ما فقط پنج گزینه برتر را گنجانیده ایم.

در صورت داشتن هرگونه سؤال ، می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2020

در زیر پنج بررسی برتر میزبانی وب استرالیا بر اساس هزینه ، سرعت ، خدمات به مشتریان و به روز بودن ارائه شده است.

1. SiteGround - در آغوش بیش از 2 میلیون دامنه

قیمت - 3.95 دلار در هر ماه
میانگین زمان بروز 99.95٪
زمان متوسط ​​بار 713 میلی متر

SiteGround خود را به عنوان یکی از محبوب ترین و بالاترین رتبه ارائه دهنده هاستینگ در انجمن وردپرس متمایز کرده است. آشکارا استرالیایی ها با این حکم موافق هستند.

نصب و راه اندازی آسان ✅

آنها راه حل های منحصر به فرد وردپرس داخلی را ارائه می دهند که از نظر سرعت و امنیت بسیار زیاد هستند تا سایت شما به سرعت و ایمن باشد. اما SiteGround فقط سوار بر بسته های وردپرس به عنوان همه جا ترین سیستم مدیریت محتوا نیست. جدا از اینکه یک راه حل عالی برای هر دو پروژه جدید و تثبیت شده WordPress است ، آنها یک تسویه حساب یک ترفند نیستند.

به عنوان مثال ، آنها یک سرویس پشتیبانی مشتری کاملاً متعهد و آگاه ، سریع و دوستانه دارند. همچنین ، آنها مزایای رقابتی دیگری نیز دارند که آنها را قادر می سازد از جمعیت دور شوند.

Fast Speeds ، SSL و ارتقاء رایگان ✅

برنامه های میزبانی بهینه شامل ویژگی های برجسته مانند ارتقاء خودکار ، حافظه پنهانی داخلی WP ، شبکه تحویل محتوای گسترده و پراکنده (CDN) ، مرحله یک کلیک و کنترل نسخه GIT است. آنها از راه حل های خود به عنوان داخلی استفاده می کنند و به آنها انعطاف پذیری و سرسختی می دهند تا بتوانند این راه حل ها را متناسب با نیازهای مشتریان تنظیم کنند..

بهترین عملکرد و پشتیبانی

در حالی که سایر ارائه دهندگان نرخ اولیه و تمدید پایین را ارائه می دهند ، عملکرد SiteGround از نظر سرعت ، قابلیت اطمینان به موقع و پشتیبانی قوی به مراتب بهتر از هر آنچه میزبان دیگری باید ارائه دهد. به عنوان مشهور هستند بهترین پشتیبانی 24/7 در صنعت ، آنقدر که آنها یک ارائه دهنده میزبانی توصیه شده "WordPress" رسمی هستند.

SiteGround همچنین برخی از کمترین نرخ ها را برای کلیه خدمات افزودنی ثانویه مانند تجدید ، محافظت از Cloudflare و همچنین SSL رایگان ارائه می دهد..

2. هاستینجر - بهترین میزبان ارزان

شروع از $ 0.99 در هر ماه
میانگین زمان بروز 99.1٪
میانگین زمان بار 389خانم

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هاست در وب هستید بدون آنکه کیفیت را فریب دهید ، پس دیگر جستجو نکنید برای Hostinger پاسخی برای تلاش شما برای مقرون به صرفه بودن است.

در حالی که قیمت گذاری تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک گسترده در بازاریابی مورد بررسی قرار می گیرد ، به ویژه در صنعت میزبانی که برای جذب میوه های کم آویز طراحی شده است ، هومینجر هنوز هم هنر این استراتژی را تسخیر کرده است ، و اطمینان حاصل می کند که مزایا دقیقاً به همان اندازه که آنها را انجام می دهد تأثیر می گذارد..

ارزان ترین هاست بدون کیفیت فداکاری ✅

قیمت میزگرد معمولاً نوسان می کند بین $ 0.99 تا 2.15 $ در هر ماه بصورت نیمه منظم برای بهره مندی کامل از تخفیف کم قیمت ، می توانید قیمت 48 ماه را پایین بیاورید. این اساساً قیمت میزبانی معامله ای زیر 70 دلار را در اختیار کاربر قرار می دهد که بسیار قابل توجه است.

اگر از تصور غلط یا نگرانی در مورد اینکه خدمات آنها به دلیل قیمت گذاری پایین تر است ، خودداری می کنید ، اجازه دهید به سرعت شما را از این مفهوم سوء استفاده کنیم. اگرچه هنوز تازه وارد نسبی است ، هاستینجر قول خود را می دهد.

هاستینجر تمام ویژگیهای اساسی سایر ارائه دهندگان میزبان را ارائه می دهد ، اما با شیرین کردن بیشتر قیمت های شگفت انگیز آن. نکته منفی این است که شما تمام لوازم جانبی جذاب که با همه برنامه ها همراه هستند ، به دست نخواهید رسید. بنابراین این وظیفه شماست که قبل از انتخاب بسته ، بازبینی طیف وسیعی از ویژگیهایی را که پیش بینی می کنید به آنها نیاز داشته باشید ، بازبینی کنید..

دامنه رایگان با ثبت نام

به غیر از مزایای قیمت و قیمت ، هنوز تضمین و محافظت از ریسک بسیاری را ارائه می دهد: a دامنه رایگان علاوه بر استفاده SSL رایگان حفاظت. از این گذشته ، شما هنوز سخاوتمندانه دریافت خواهید کرد 30 روز ضمانت برگشت پول! و این شامل پایین ترین سطح بسته پیشنهادی است.

مسئله اصلی این است که هاستینگر گزینه خوبی است ، به ویژه اگر سعی می کنید با یک میزبان که هنوز هم عملکرد برجسته ای را ارائه می دهد ، پس انداز زیادی داشته باشید..

نکته طرفدار - به دنبال میزبان های تخفیف بیشتری هستید؟ راهنمای ما برای میزبانی وب ارزان استرالیا را بررسی کنید.

3. Bluehost - معتبرترین میزبان اما Kinda گران قیمت

شروع از 2.95 دلار در هر ماه
میانگین زمان بروز 99.74٪
زمان متوسط ​​بار 1.765ms

اگر شما مشغول انجام تمرین ارتباط کلمه ای هستید ، اولین چیزی که احتمالاً در مورد Bluehost به ذهن خطور می کند ، کلمه "آسان" است.

در میان چیزهای دیگر ، Bluehost با سادگی استفاده خود را از بسته جدا کرده است. اگر یک موضوع مکرر در بررسی های آنلاین مثبت وجود داشته باشد که در مورد Bluehost خواهید خواند ، این است که به عنوان یکی از بهترین خدمات میزبانی وب برای مبتدیان مشخص می شود..

این شرکت به طور واضح نقاط درد را که مبتدیان بدخیم هستند درک کرده و به تبع آن فراتر از آن رفته و فراتر رفته است تا اطمینان حاصل کند که این روند برای افرادی که برای اولین بار قصد میزبانی را دارند کمتر گیج کننده است..

1 بر روی نصب برای WordPress + Tons of Guides Click کلیک کنید

چندین مورد به Bluehost این کیفیت بادبان آرام می دهد. رابط کاربری و ابزارهای آن به سمت سطح شهودی است که مبتدیان درک و قدردانی می کنند. 1-گزینه نصب را کلیک کنید این در تمام برنامه های آنها نشان داده می شود همچنین قرعه کشی بزرگی برای این تازه واردان که از نظر فنی برای فرآیندهای چند مرحله ای درگیر در روش های سنتی راه اندازی نیستند.

اگرچه سرعت Bluehost خوب است ، با این وجود تمایل دارد تا با وب سایت های بزرگتر تأخیر و تأخیر را تجربه کند. با این حال ، یک چیز را نمی توانید انکار کنید: آنها بسیار پایدار هستند. آنها در زمینه بازاریابی و تبلیغات بسیار ماهر هستند ، بنابراین خودتان را دنبال کنید تا به محض مراجعه به وب سایت آنها ، همه جا را دنبال کنید.

65٪ تخفیف از تمام برنامه ها (اما گران قیمت های گران قیمت) ❌

کنار گذاشتن بازاریابی تهاجمی ، قیمت رقابتی آن یکی دیگر از جنبه های جذاب Bluehost است که باعث می شود این یک قرعه کشی برای مبتدیان باشد: در حال حاضر می توانید 65٪ تخفیف از همه برنامه ها دریافت کنید. گویی این کافی نیست ، BlueHost همچنین 100٪ ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این ایده آل برای فریلنسرها و وبلاگ نویسان است که تازه کار را شروع کرده و متوجه می شوند که ممکن است مدتی درآمد کسب کند.

گفته می شود - BlueHost سعی خواهد کرد که شما و بازو و پا را برای تمام خدمات آنها شارژ کند.

4. HostGator Cloud Hosting - بهترین میزبانی ابر با قیمت

شروع از 2.75 دلار در هر ماه
میانگین زمان بروز 99.4٪
زمان متوسط ​​بار 657ms

وب سایت ها و دروازه بان ها ممکن است دو تخت خواب عجیب باشند ، اما HostGator به نوعی توانسته است ازدواج را عملی کند.

اگر ناهمواری تمساح الهام بخش نام سایت بود ، این یک استعاره مناسب است. همانطور که گفته می شود بهترین قابلیت در دسترس بودن است ، بنابراین قابلیت اطمینان سرویس یکی از مهمترین و گرامی ترین ویژگی های هر وب سایت است. HostGator این ویژگی را به صورت بی نظیر اجرا می کند ، و خدمات بسیار خوبی را با قیمت پایین ارائه می دهد.

عملکرد شگفت انگیز Uptime و Speed

طی 16 ماه گذشته ، آن را ارسال کرده است به طور متوسط ​​99.98٪ به موقع. HostGator همچنین قادر به انجام چند کار دیگر بسیار خوب است. علاوه بر قدرت به موقع خود ، سرورهای سریع فلاش آن نیز به همان اندازه قابل توجه است.

آنها ادعا می کنند در نتیجه تنوع ویژگی هایی مانند سخت افزار پریمیوم ، سرورهای با چگالی کم و لایه های ذخیره چند برابر ، "بار بار حداکثر 2 برابر سریعتر دارند".

بسیار اطمینان بخش است که آنها می توانند پشت خدمات خود بایستند و اینکه به عنوان مشتری ، در صورت وجود موقت در عملکرد ، مجازات نمی شوید..

عالی برای میزبانی مشاغل کوچک

به عنوان مثال ، در سناریویی که میانگین زمان به روز کمتر از 99.9٪ برای ماه باشد ، مشتریانشان احتمالاً برای دریافت اعتبار پرداخت برای آن کل ماه می ایستند. این امتیاز ، با این وجود ، برنامه ریزی تعمیر و نگهداری یا سایر رویدادهای یک بار فله را حذف نمی کند. اما ، این برای مشتریان راحت است که بدانند اگر عملکرد سرویس میزبانی موقتاً لغزیده شود ، مجازات نمی شوند.

از نظر کاربرپسندی ، WestGator یک ویژگی سازنده وب سایت را راه اندازی کرده است که نصب آنها را به خوانندگان کمک می کند. برای ایجاد کاربر جدید ناخوشایند که هنوز هم با مشخصات میزبان درگیر است ، سازنده وب سایت باعث می شود وب سایت خود نسیم ایجاد کند.

این ویژگی ها ، همراه با پایگاهی قدرتمند از سرورهای جهانی ، HostGator را به یک انتخاب استثنایی تبدیل می کند. با این حال ، قیمت گذاری آن تصویر کمی پیچیده تر می کند. همانطور که بارگیری صفحه و سرعت های سرعتی سرورهای مشترک آنها اتفاق می افتد ، سرویس Cloud HostGator آنها را از آب بیرون آورده است.

که پس از آن این سؤال را ایجاد می کند - چرا مشتریانی که نمی توانند خودشان را به سرویس ابری ارتقا دهند ، سقوط می کنند. خوب ، پاسخ به این سوال اتفاق می افتد که قیمت گذاری باشد. قیمت تبلیغی برای گزینه Cloud HostGator با 4.95 دلار در ماه شروع می شود و در ماه به 9.95 دلار افزایش می یابد. این شوک استیکر کاملاً خاموش برای مشتریان است و آنها را وادار می کند که به جای آنها به میزبانی مشترک بپیوندند. کمکی نمی کند که گزینه Cloud شما را برای مدت طولانی تر و سه ساله نیز قفل کند.

اما برخی از نقره نیز وجود دارد ، زیرا Gator با ارائه تخفیف ویژه ، اوضاع را بهبود بخشیده است و قیمت Cloud خود را تنها 2.99 دلار در ماه کاهش می دهد. این در واقع بدان معنی است که در عوض می توانید خدمات به مراتب بهتری دریافت کنید ، در حالی که فقط هزینه میزبانی مشترک را می پردازید. با این حال ، تخفیف در حال حاضر فقط مربوط به برنامه های یک ، سه و شش ماهه است. بنابراین ، پس از مدت اولیه ، قیمت گذاری متعاقباً به 8.95 دلار افزایش می یابد ، که نرخ تجدید در کمترین برنامه است.

5. میزبانی A2 - عملکرد عالی برای قیمت

شروع از 2.94 دلار در هر ماه
میانگین زمان بروز 99.1٪
زمان متوسط ​​بار 223ms

آنها می گویند سرعت می کشد ، اما در دنیای میزبانی آنلاین ، ممکن است طول عمر تجارت شما افزایش یابد. سرعت بسیار عالی A2 هاستینگ به عنوان یکی از بهترین های کسب و کار شناخته شده است. این یک پلت فرم میزبانی کاملاً جامد است ، با یک بازی خوب همه جانبه که شامل یک زمان بسیار عالی و پشتیبانی از مشتری است.

میزبانی A2 میزبان قدرت است. از سال 2001 تا کنون است و جدا از طول عمر آن ، A2 دارای سابقه ای از تعالی است که به طور مرتب در لیست "بهترین سرویس میزبانی وب" هر سال به PCMag ارائه می شود..

A2 لیست ما را بر اساس سابقه قوی خود در زمینه های مختلف از برنامه های ماهانه مشترک با ویژگی های ابتدایی ، گرفته تا بسته های متمرکز بر برنامه های خدمات ویژه اختصاص داده است. گرچه بیشتر مراکز داده A2 هاستینگ در میشیگان مستقر هستند ، اما هنوز هم برای مشاغل کوچک در سراسر استرالیا عملکرد عالی دارد.

چگونه ما انتخاب می کنیم - موادی که معیارهای میزبانی وب را تشکیل می دهند

آنها می گویند شما هرگز نباید مایل باشید بدانید که چگونه کالباس تهیه می شود. خوب ، از آنجا که ما با شورش و مخالفان قلبی هستیم ، می خواهیم قوانین را برای رفتار با مشتریان خود مانند بزرگسالان خم کنیم و بنابراین ما از محتویات جعبه سیاه که قبلاً برای داوری خدمات میزبانی در لیست ما استفاده می کردیم پرده برداری می کنیم..

بنابراین بدون آداب و رسوم بیشتر و بدون توجه به اهمیت خاصی ، از این معیارها برای جابجایی گندم از پشت استفاده شده است:

قابلیت اطمینان (Uptime و Downtime)

زمان میزبانیقابلیت اطمینان یک معیار مهم است زیرا می خواهید ارائه دهنده میزبان شما قابل اعتماد باشد. اگر آنها بهترین ویژگی های موجود را دارند ، اما نمی توانید به آنها تکیه کنید تا به طور مداوم ارائه شوند ، این به هیچ وجه خوب نیست.

در دسترس بودن بالا ویژگی بارز خدمات میزبانی برای تضمین سطح مشخصی از عملکرد عملیاتی است ، به خصوص برای دوره ای که بالاتر از حد معمول باشد.

عوامل فردی که نمایانگر جنبه های قابلیت اطمینان هستند زمان افت و خرابی است. بدون وارد شدن بیش از حد به علفهای هرز ، زمان بروز به عنوان یک اندازه گیری از توالی بی وقفه و بی وقفه زمان است که یک بستر میزبانی از آن تجربه می کند.

در دنیای ایده آل ، سیستم های میزبانی وب به صورت ایده آل از زمان صددرصد استفاده می کنند. اما چنین کمکی تقریباً غیرممکن است که بتواند آن را حفظ یا دستیابی کند. درمورد خدمات میزبانی ، این مقدار زمان بیان شده در ساعت است که یک سرور می تواند خدمات ارائه دهد و در دسترس باشد.

درک زمان خرابی

Downtime برعکس زمان uptime است که نشانگر روند در جهت اشتباه است. Uptime یک آمار مهم برای تمرکز بر آن است زیرا نشان می دهد که خدمات شما در دسترس کاربران شما است یا خیر. نیازی به گفتن نیست ، اگر وب سایت شما در دسترس نباشد ، بازتاب ضعیفی از شما نشان می دهد. به نظر می رسد غیر حرفه ای ، به کسب و کار شما آسیب می رساند و به شدت از برند تجاری شما مضر است.

بنابراین ، به عنوان یک مشتری بالقوه ، وقتی به بررسی میزبانی وب استرالیا می پردازید ، فقط آن دسته از خدمات را با خرابی بسیار کم در نظر بگیرید که دارای یک سیستم چرخش سریع هستند ، به گونه ای که مواقع غیرقابل دسترسی نادر هستند و بیشتر شامل نگهداری روتین می شوند..

سطح بالایی از بروزرسانی و در دسترس بودن داده ها معمولاً با استفاده از سیستم های چندگانه و افزاینده حاصل می شود تا اطمینان حاصل شود که یک خرابی منجر به خرابی نخواهد شد زیرا سیستم های پشتیبان وجود دارد که بتواند این مشکل را بگیرد. این امکان وجود دارد که آیا ارائه دهنده میزبان علاوه بر عدم امنیت کافی از منطقه شما برخوردار است یا خیر.

علاوه بر این ، یک سرویس میزبانی وب با کیفیت که این فاکتورها را بسیار مورد توجه قرار می دهد ، با اعلان اخطار قبلی به کسب و کار شما احترام می گذارد ، و سعی کنید هرگونه خرابی غیرقابل اجتناب را در دوره هایی که منجر به کمترین اختلال در تجارت شود ، برنامه ریزی کنید..

سرعت

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)خوشبختانه دوران اتصال به اینترنت dial-up به پایان رسیده است. به یک ارائه دهنده میزبانی اجازه نمی دهد تا شما را به دوران تاریکی بکشاند. اینترنت پر سرعت و اتصال گسترده به پهنای باند با پهنای باند همراه آن ، مصرف کنندگان را به پذیرش استاندارد پایه سرعت و بار بار خدمات مشروط كرده است. با توجه به فاصله توجه فزاینده ما ، مشتریان مجبور نیستند چند ثانیه دیگر منتظر بمانند تا صفحه وب شما بارگذاری شود ، هر چقدر هم محتوای شما غنی و جذاب باشد..

بنابراین ، جدا از اینکه برای حرفه ای بودن و همچنین بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) شما مهم است ، سرعت تجربه کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند را افزایش می دهد. و اگر تجربه مطلوب به کاربران ارائه دهید ، آنها تمایل بیشتری به بازگشت دارند.

در نتیجه سرعت دستیابی که ارائه دهنده هاستینگ ارائه می دهد بسیار مهم است. برای اینکه مشخص شود میزبان سریع است ، باید خودتان این کار را انجام دهید تا سرعت آنها را در طی یک دوره زمانی ، در هر دو ساعت اوج و خارج از اوج آزمایش کنید..

میزبانی پشتیبانی مشتری

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)چگونگی برقراری ارتباط میزبان وب با شما به عنوان مشتری برای رفع نگرانی ها و سوالات شما ، قابل اغماض نیست. پشتیبانی ضعیف از مشتری یکی از دلایلی است که مشتریان برای یک تجارت ترغیب می کنند. در کیفیت پشتیبانی دریافت شده از یک میزبان به میزبان دیگر تفاوت معناداری وجود دارد.

اکثر خدمات میزبانی وب فاقد کارکنان پشتیبانی مشتری کافی برای پاسخگویی به درخواست ها در زمان واقعی هستند. اگرچه ممکن است آنها کارکنان کافی برای پاسخگویی به تماسهای تلفنی نداشته باشند ، اما باید بتوانند از طریق ایمیل به استعلام شما پاسخ دهند.

قانون شستی متوسط ​​زمان چرخش برای پاسخ به استعلام شما 24 ساعت است. اما زمان پاسخ عالی در محدوده 4 ساعته است. اگر با این حال ، بیش از یک یا دو روز طول بکشد تا آنها به شما بازگردند ، این یک پرچم قرمز است. این بدان معناست که آنها فاقد پرسنل کافی برای پاسخگویی سریع به درخواست شما هستند ، یا بدتر از آن ، آنها به آنها اهمیت نمی دهند.

همچنین اگر در طول سال ، 7 روز در هفته ، پشتیبانی فنی ارائه نمی دهند ، محتاط باشید. از آنجا که خرابی سرور وقت نمی برد ، با احتیاط عمل کنید اگر در فصول تعطیلات کارمندان پشتیبانی در پست های خود نداشته باشند.

سرویس معروف و مشهور وب میزبانی وب چیست؟?

ما دقیقاً با سیب و پرتقال مقایسه نمی کنیم ، بنابراین قضاوت در مورد میزبان های مختلف به دلیل همه گزینه های مختلف میزبانی و قیمت های موجود ، می تواند چالش برانگیز باشد. به عنوان مثال ، برخی از هاست وب رایگان در دسترس است ، در حالی که برخی دیگر به همان اندازه 1 دلار یا 2 دلار در ماه هزینه دارند.

انتخاب بین میزبان وب با علایق جذاب ، هرچند متناقض ، نیاز به تعادل دقیق سازمان یافته دارد: شما نمی خواهید در میزبانی وب خود خیلی ارزان بخرید ، و با این وجود نباید یک بسته میزبان قدرتمند را که نیازی به آن ندارید ، بدست آورید..

بنابراین ، بهترین توصیه ، به ویژه هنگامی که نمی توانید نیازهای آینده خود را پیش بینی کنید ، این است که در ابتدا آن را ساده نگه دارید و سپس مطابق نیاز خود به روز کنید..

انواع میزبانی برتر برای مشاغل استرالیا

هر مشاغل دارای طاقچه های مختلف ، دسته بندی محصولات ، مشتریان هدف و تمرکز خدمات است. بنابراین ، انتظار نمی رود نیازهای میزبانی آنها یکپارچه باشد. در نتیجه ، انواع مختلفی از میزبانی برای تأمین نیازهای مشاغل مختلف وجود دارد. ما می خواهیم در این قسمت به رایج ترین انواع برنامه های میزبانی وب بپردازیم تا شما تعیین کنید کدام یک به بهترین وجه نیازهای کسب و کار شما را تأمین می کند.

پنج دسته گسترده وجود دارد که تحت آنها خدمات میزبانی وب کبوتر می شوند. آنها مشترک هستند ، سرور خصوصی مجازی (VPS) ، ابر ، اختصاصی و نمایندگی فروش. بدون آگهی بیشتر ، بیایید به بررسی هر نوع برنامه میزبانی با جزئیات بپردازیم.

میزبانی مشترک چیست?

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)

یک سرویس میزبانی وب مشترک ، خدماتی است که در آن چندین سایت ساکن و یک سرور وب مشترک هستند. همانطور که از نام آن پیداست ، به این معنی است که خدمات سرور منحصراً به یک وب سایت اختصاصی اختصاص نمی یابد. در عوض ، منابع سرور در بین چندین وب سایت توزیع می شود.

این اقتصادی ترین گزینه برای میزبانی است ، زیرا هزینه کلی نگهداری سرور در بین مشتریان زیادی پخش می شود. این امر ارزانترین گزینه را برای شما ایجاد می کند ، زیرا با این نوع هاستینگ ، شما در واقع مکانی را اجاره می کنید که با سایر سایت ها به اشتراک می گذارید. این برنامه به طور همیشگی دارای یک برنامه ساده و روش تنظیم است.

ترتیب میزبانی مشترک به این دلیل کار می کند که اکثر وب سایت ها مقدار کمی از ترافیک را تجربه می کنند ، بنابراین سرور مشترک به هیچ وجه سنگین نمی شود. از این رو ، وب سایت ها می توانند به طور کافی منابع سرور را بدون مواجه شدن با مشکلات عملکرد به اشتراک بگذارند.

میزبانی VPS چیست؟?

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)

مرحله منطقی بعدی و به روزرسانی فوق میزبانی شده میزبانی Virtual Private Server (VPS) است. یک ماشین مجازی یک سیستم کامپیوتری را تقلید می کند ، اما یک ماشین فیزیکی واقعی نیست. در عوض ، یک VPS فقط یک برنامه نرم افزاری یا سیستم عامل است که رفتار یک کامپیوتر جداگانه را نشان می دهد. از آنجا که مبتنی بر معماری رایانه است ، می تواند عملکرد یک کامپیوتر واقعی را فراهم کند و وظایفی مانند اجرای برنامه ها و برنامه هایی مانند یک کامپیوتر جداگانه را انجام دهد.

چه چیزی یک سرور خصوصی مجازی را به گزینه میزبانی بسیار خوبی که از شما می پرسد تبدیل می کند؟ خوب ، این یک پیشرفت طبیعی از یک برنامه مشترک مشترک است ، ارائه یک گزینه میزبانی بهبود یافته برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ناامید از محدودیت هایی که در بیشتر سرویس های میزبانی وب مشترک در رابطه با بروزرسانی ، ذخیره سازی و سرعت وجود دارد..

یک مزیت بزرگ استفاده از VPS این است که اگرچه عملکرد آن شبیه به یک سرور واقعی است ، اما شما بر خلاف سرور میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شده ، کنترل کامل آن را دارید ، اما با این وجود مبلغی را پرداخت نمی کنید که گویی از یک سرور اختصاصی استفاده می کنید. اما ، بر خلاف برنامه میزبانی مشترک ، روند تنظیم و مدیریت پیچیده تر است.

Cloud Hosting چیست؟?

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)

میزبانی ابر و رایانش ابری در سالهای اخیر محبوبیت رو به رشدی داشته است. Cloud computing در دسترس بودن منابع از یک سیستم رایانه ای در صورت تقاضا است. برخی از منابعی که مشتری اجاره می دهد ذخیره اطلاعات ، قدرت پردازش رایانه است. با این حال ، اینک اکنون تحت کنترل و مدیریت فعال مستقیم کاربر است.

به همین ترتیب ، همراه با ظهور رایانش ابری ، میزبانی ابر به همان اندازه بسیار رایج می شود. هنگامی که از هاست ابری درخواست می کنید ، منابع محاسباتی را از یک شرکت ارائه دهنده محاسبات ابری یا تأسیسات تهیه می کنید تا به شما در میزبانی داده ها ، خدمات و / یا راه حل ها کمک کند. در cloud hosting ، Divide و Rule نام بازی است. نحوه اجرای این مفهوم در هاست ابری با استفاده از منابع وب سایت شما در بیش از یک سرور وب گسترش یافته است. در نتیجه ، بنا به هر نیاز ، به شما ارائه می شود

اگرچه شباهت هایی با VPS دارد ، اما تفاوت اساسی بین آنها در این است که در رایانش ابری ، کاربر به جای یک آدرس فیزیکی اختصاصی ، از یک سیستم توزیع شده از سرورها که از طریق آنها منابع پخش می شود ، استفاده می کند..
مزایایی که به دلیل این حجم کار توزیع شده به مشتری تحسین شده است شامل مقیاس پذیری آسان و زمان بارگذاری سریع تر است.

اختصاصی میزبانی وب چیست?

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)

اگر تمایل به بهترین ها دارید ، پس میزبانی اختصاصی راهی است که باید انجام دهید. یک سرویس میزبانی اختصاصی نوعی میزبانی اینترنتی است که در آن شما با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذارید بلکه کل سرور را برای استفاده خود اجاره می کنید.

این بهترین و گرانترین گزینه است و به تنظیمات پیچیده تر و پیچیده تری نیاز دارد.

میزبانی مبتنی بر نمایندگی فروش و نحوه کارکرد آن

این نوعی میزبانی وب است که در آن صاحب حساب میزبانی می تواند از منابع اختصاصی خود مانند پهنای باند و فضای هارد دیسک برای میزبانی وب سایت ها برای پشتیبانی از اشخاص ثالث استفاده کند..

با میزبانی مبتنی بر نمایندگی فروش ، منابع سرور کافی خریداری می کنید تا بتوانید سرویس میزبانی وب خود را فعال کنید.

مقایسه میزبانی وب - کدام CMS برای شما مناسب است?

یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) شما را قادر می سازد که محتوای دیجیتالی را در یک وب سایت به روشی منسجم و ساده اجرا کنید. این امر تالیف ، همکاری و مدیریت وب سایت ها را تسهیل می کند.

CMS دارای یک رابط کاربری خاص ، از نظر ایده آل برای نوع خاصی از وب سایت مناسب است و تمایل بیشتری برای کار با گزینه های میزبانی خاص نسبت به سایرین دارد..

گزینه های CMS بسیاری در بازار وجود دارد اما محبوب ترین آنها WordPress ، Joomla ، Drupal و Magento است..

وردپرس

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)وردپرس وقتی صحبت از سیستم مدیریت محتوا (CMS) و کل اکوسیستم ساخت وب سایت می شود ، یک دستیار بزرگ است ، گوریل 1000 پوند ضرب المثلی در اتاق است. WordPress در حال حاضر در بیش از 60 میلیون وب سایت ، از جمله سازمان های برتر رده مورد استفاده قرار می گیرد.

گرچه به عنوان ابزاری برای وبلاگ نویسی آغاز شده است ، اما خود را به عنوان CMS قوی وارد کرده است. با این حال ، برای افراد ناآگاه در دنیای وردپرس ، بین WordPress.org و wordpress.com تمایز قائل شده است ، زیرا آنها دو سیستم عامل مختلف هستند. WordPress.com رایگان اما با پشتیبانی از تم محدود است و هیچ افزونه ای را اجازه نمی دهد. WordPress.org ، از طرف دیگر ، پشتیبانی کامل از تم دارد و آزادی کامل برندسازی را ارائه می دهد.

وردپرس ویژگی های زیادی را در خود جای داده است اما یکی از مزایای اصلی آن سهولت شخصی سازی آن به همراه طیف وسیعی از ابزارهای مورد نیاز است..

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)جوملا

در دنیای اکوسیستم های CMS ، جوملا یک ثانیه دور است. یکی از دلایلی که جوملا تاکنون از وردپرس عقب مانده است این است که به خصوص کاربر پسند نیست. مگر اینکه دلایل احساساتی شما به جوملا متصل شوید ، تغییر در وردپرس بهترین توصیه برای اقدام است.

PHP

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)محبوبیت وردپرس بدان معنی است که یادگیری نحوه استفاده از ابزارها و زبانهایی که با آن همراه هستند ضروری است. یکی از فرق های متداول بین CMS های محبوب ، اتکاء آنها به PHP به عنوان زبان برنامه نویسی سمت سرور آنها است.

PHP یک CMS نیست بلکه ستون فقرات برنامه نویسی آن است. راه اندازی یک وب سایت مبتنی بر CMS لازم است ، باید PHP را بشناسید ، یا اگر می خواهید ویژگی های خاص یا برنامه هایی را در وب سایت خود استخدام کنید ، یک توسعه دهنده PHP را استخدام کنید..

آیا همه مشاغل می توانند از این میزبان وب استفاده کنند?

بسیاری از شرکت های میزبان ذکر شده در اینجا می توانند میزان ترافیکی روزافزون را مقیاس و اداره کنند. این که آیا شما یک تجارت کوچک هنوز سعی در ایجاد تأثیر آنلاین دارید یا از قبل 500000 بازدید ماهانه یک کاربر اینترنت هستید ، این میزبان ها بیش از توان شما را در خود دارند.

با کمترین برنامه برای میزبانی وب ، از کمترین برنامه میزبانی شروع کنید. اگر از ظرفیت فعلی خود بالاتر رود ، شما همیشه می توانید به یک برنامه خدمات مقیاس پذیرتر ارتقا دهید.

مخرج مشترک در میان بهترین ارائه دهندگان میزبان وب استرالیا ، ارائه آنها از WordPress است ، به خصوص در برنامه های میزبانی مشترک. این مزیت موجب صرفه جویی در هزینه مشتریان در هنگام ارائه یک برنامه بسیار درخواستی می شود.

بهترین هاست میزبان وب یا بدتر?

دوست داشتن محصولات ارزان ، به خصوص در مورد میزبانی وب آسان است. پس از همه ، چه کسی نمی خواهد قیمت پایین سنگینی را بدهد؟ اگرچه ممکن است زندگی با عواقب آزاد شدن با سایر محصولات آسان باشد ، ممکن است این تصمیم به شما برگردد تا شما را با میزبانی نیش دهد..

همانطور که گفته می شود ، اگر بادام زمینی پرداخت می کنید ، احتمالاً یک سرویس میمون دریافت خواهید کرد.

کلاهبرداری های زیادی در صنعت میزبانی وب بسیار زیاد است ، با شرکت هایی که برای مشتریان hoodwink که هیچ چیزی بهتر نمی دانند نرخ کم دارند.

اما مراقب باشید زیرا این یک معامله با شیطان است - اگرچه ممکن است در ابتدا مقداری پول پس انداز کنید ، چنین میزبانی ارزان قیمت از ویژگی های بسیار کمتری برخوردار است. و بعد از اینکه شما را درگیر کردند ، به دنبال راه هایی برای شارژ همه انواع افزودنی های برتر هستند.

اگر فکر می کنید شرکت هایی که مرتکب این کلاهبرداری ها شده اند برخی از بی هویت های پشت آب هستند که طعمه افراد ناظم را می گیرند ، به شدت اشتباه می کنید. به دلیل بازاریابی گسترده و روابط عمومی پرخاشگرانه ، برخی از بدترین عاملان موفق به شستن تصویر خود با موفقیت شده اند.

در حالی که ما لزوماً نامگذاری و شرم آور بودن را دوست نداریم ، با این وجود یک کالای عمومی مهم وجود دارد که ناشی از شناسایی این عاملان است که از نگرانی های ناشی از احساس صدمه ای بالاتر است.

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)GoDaddy - آنها بازاریابی نرم و صاف دارند ، اما اجازه ندهید که شما را فریب دهید. خدمات آنها با کیفیت پایین است ، اما مهم نیست که حق بیمه ی افزونه هایی را که با سایر میزبان ها رایگان می باشد به شما واریز کنند. ما فکر می کنیم شهرت آنها جعلی است ، اگرچه آنها اغلب به عنوان بهترین میزبان وب در استرالیا مورد حمایت قرار می گیرند. ScamDaddy در ارزیابی ما نام مناسب تری خواهد بود.

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)راه حل های شبکه - آنها به نوعی توانسته اند غم و اندوه ناخوشایند از میزبانی وب - سرویس ضعیف و سرورهای کم کیفیت را ترکیب کنند. آنها یک انتخاب وحشتناک هستند ، بنابراین ما اکیداً توصیه می کنیم به هر بررسی میزبانی که از فضیلت های خیالی آنها استفاده کند گوش ندهید.

اگر تصمیم دارید که با یک هاست ارزان قیمت وب بروید ، مراقب باشید که سعی کنید خود را از بندهای آنها بیرون بریزید و تصمیم بگیرید که به یک ارائه دهنده بهتر بروید. آنها این کار را به دردسر بیاندازند و آرزو می کنید از ابتدا با یک ارائه دهنده کیفیت همراه بوده باشید.

میزبانی وب - چیزهایی که باید مانند طاعون اجتناب کنید.

صاحبان مشاغل کوچک هزین کم و کمترین هزینه را دارند. با این حال ، معدود دلارهایی که ممکن است ذخیره کنید ، ارزش و درد دل را که بعداً تجربه خواهید کرد ، ندارند.

  1. خود را از نقض احتمالی امنیتی ببندید - جای تعجب نیست که این میزبان وب تحت تغذیه از اقدامات امنیتی آرام برخوردار هستند. آنها همیشه در تلاشند گوشه و کنار را برش دهند و در نهایت بهترین دلایل مشتری خود را برای سرمایه گذاری در اقدامات امنیتی درجه یک ندارند. برای تأکید ما ، میزبان وب 000Webhost دارای 13 میلیون نام کاربری و کلمه عبور است که فاش کرده است.
  2. در نهایت ، شما چیزی را کشف خواهید کرد, هر چیزی محدود به هزینه های اضافی شما باشد - این میزبان های تخفیف چندین راه زیر دست پیدا می کنند تا قربانیان بی بضاعت را از بین ببرند. متداول ترین آنها اقلام بالکانیزه و شارژ هزینه های متفرقه است که هیچ کاری برای انجام آنها ندارند. به عنوان مثال ، ممکن است آنها فقط برای ثبت دامنه ، 30 دلار برای برخی از محافظت های اساسی در مورد حفظ حریم خصوصی و شاید 100 دلار برای SSL ، 30 دلار هزینه دریافت کنند. قبل از دانستن آن ، شما به بی اعتباری با مبلغ 160 دلار در سال خیره می شوید!
  3. محله IP ضعیف - میزبان های با کیفیت پایین برای این امر بدنام هستند و باید از این عمل مراقب باشید زیرا عواملی مانند تراکم میزبانی ، تعداد و کیفیت دامنه های میزبانی شده روی یک سرور خاص بر ارائه خدمات خود شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر فقط در یک آدرس IP 16 ، یک میزبان وب موفق شود فضای IP را بین وب سایت های 9.5k ، به اشتراک بگذارد ، این می تواند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما را دشوارتر کند.
    اگر بیشتر سایتهای موجود در آن IP ناسازگار هستند و بنابراین همسایگان بالقوه ای خطرناک هستند ، از این رو با مشکل روبرو هستید زیرا این امر بازتاب ضعیفی در تجارت شما دارد. سایتهای با کیفیت پایین با اعتبار نامناسب میزبان در IP یا زیر شبکه مشابه وب سایت شما باعث تضعیف وب سایت شما می شوند.

چه چیزی سرعت میزبانی را تعیین می کند?

تعیین سرعت میزبانی جزء علوم موشکی نیست ، بنابراین سرنگون نشوید. دو قانون ساده بر سرعت میزبانی تأثیر می گذارد: مراکز داده و آدرس پروتکل اختصاصی اینترنت (IP).

مراکز داده عبارتند از پالس ، ضربان قلب محلول سرعت. بنابراین ، سریعترین هاست های وب به طور هم زمان دارای مرکز (های) دیررس تأخیر هستند. پیش از این ، ما در مورد خطرات شهرت وب سایت شما ، و با تمدید ، بهینه سازی SEO ناشی از عمل در محله IP ضعیف بحث کرده بودیم.

از طرف دیگر IP اختصاصی معمولاً سرعت را تقویت می کند. با این حال ، 90٪ از زمان ، دیگر نیازی به آدرس IP اختصاصی برای دامنه خود ندارید ، زیرا بسیاری از پیکربندی های WordPress به یک مورد نیاز ندارند.

انتخاب بین میزبان های مبتنی بر ویندوز یا لینوکس

انتخاب بین سیستم عامل اختصاصی ویندوز (OS) و همتای منبع باز لینوکس آن مدتی است که زیاد شده است. با این حال ، هر دو آنها برای تحقق خواستهای عصر اینترنت تکامل یافته اند. در نتیجه ، انتخاب هر یک ، شما را به یک ضرر غیر قابل تحمل نخواهد رساند.

بیشتر برنامه های سمت سرور برای جذابیت متقابل پلتفرم ایجاد شده اند. اما یک سیستم عامل می تواند به طور انحصاری از برخی برنامه های میزبانی وب پشتیبانی کند. به عنوان مثال ، cPanel فقط در لینوکس است.
ویندوز همچنین برخی از ابزارهای توسعه دهنده را طراحی کرده است که فقط در سیستم عامل خود قابل اجرا هستند. در غیر این صورت ، می توانید از یک برنامه مجازی سازی استفاده کنید تا از برنامه ای که با سیستم عامل سازگار با سیستم عامل سازگار نیست ، پشتیبانی کنید..

اگرچه ما این آمار را نداریم ، شواهد حکایتی حاکی از آن است که بیشتر میزبان وب از ویندوز استفاده می کنند. این عوامل منحصر به فرد بودن آنها را برجسته می کند:

پنجره ها

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)ویندوز برای چندین دهه محصول پرچمدار و سیستم عامل مایکروسافت بوده است. در نتیجه ، اگر با یک میزبان مبتنی بر ویندوز بروید ، پایگاه های داده و برنامه های Windows مانند برنامه ASP.Net را در اختیار دارید. معمولاً برای سیستم عامل های میزبان مبتنی بر ویندوز مبلغ کمی بیشتر از لینوکس پرداخت خواهید کرد ، حتی اگر ویندوز مستعد خراب شدن بیشتر باشد. ماهیت اختصاصی آن احتمالاً مسئول افزایش هزینه است ، اما حداقل شما از مایکروسافت حمایت خواهید کرد.

لینوکس

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)لینوکس پرکاربردترین سرور است که آن را به عنوان استاندارد صنعت تبدیل کرده است. این ارزان تر از سیستم های ویندوز است ، اما این بدان معنی نیست که شما از نظر کیفیت دچار کمبود شده اید. سرورهای آن بسیار مطمئن هستند و به شما امکان می دهند تقریباً هر برنامه ای را اجرا کنید.

لینوکس همچنین با بسیاری از ابزارهای مدرن برنامه نویسی مانند اسکریپت ها بسیار خوب است و به عنوان یک بستر توسعه برنامه های کاربردی وب بسیار محبوب است. اگر یک برنامه وب طراحی کرده اید ، احتمالاً با سیستم های LAMP روبرو شده اید. LAMP مخفف Linux ، Apache ، MySQL و PHP است.

میزبانی "نامحدود" چیست و چگونه کار می کند؟?

بهترین قیاس برای میزبانی "نامحدود" این است که شبیه بوفه مورد علاقه شما همه شما می توانید بخورید. میزبانی "نامحدود" به پیشنهادهایی اطلاق می شود که ارائه دهنده محدودیت منابع خود را تعیین نکرده باشد. توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که این نوع پیشنهادات فقط در شرایط منطقی تأثیر می گذارد. این احتیاط را باید به خاطر بسپارید زیرا در صورت دریافت میلیون ها بازدید از صفحه ، این پیشنهاد احتمالاً کاربردی نخواهد بود.

منابعی که معمولاً این حسن نیت ارائه می دهند شامل ذخیره دیسک ، پهنای باند ، انتقال داده و در بعضی موارد تعداد دامنه های افزونه است. افزونه های دامنه نامحدود جذاب هستند زیرا ارائه دهنده هاست این امکان را برای شما فراهم می کند که میزبان وب سایت هایی که می خواهید با قیمت مناسب بخرید.

این پیشنهادات برای جلب مشتری های جدید است ، بنابراین از طریق تبلیغات منتقل نشوید ، بلکه شرایط موجود را بررسی کنید. فایده ای برای شما نخواهد داشت اگر پهنای باند نامحدودی که ارائه می شود هنگامی که ترافیک زیادی وجود دارد اتفاق بیفتد و به طور قابل توجهی کند شود.

بنابراین ، در بررسی های میزبانی استرالیا ، ما یک دادخواست قضاوت کردیم که هیچ میزبانی را که ادعای پیشنهاد نامحدود میزبانی را ارائه ندهد ، درج نکنید.

مراحل اولیه برای میزبانی دامنه در استرالیا

موارد متعددی در راه اندازی وب سایت وجود دارد. در حالی که ما در مورد بهترین سیستم عامل هاستینگ در استرالیا صحبت کرده ایم ، ممکن است چیزهای زیادی وجود داشته باشد که درباره راه اندازی یک وب سایت از آنها اطلاع ندارید. نگران نباشید ، زیرا ما برای کمک به اینجا هستیم.

شاید ، اصطلاحات وجود دارد که شما از آنها در مورد میزبانی وب بی خبر هستید و یا با آنها نا آشنا هستید. این موارد ممکن است شامل سوابق نام ، بسته های میزبانی ، ثبت نام دامنه و موارد دیگر باشد. این اصطلاحات عجیب و غریب و عجیب و غریب نباید شما را هجوم آورد زیرا آنها به اندازه ظاهر پیچیده نیستند. و علاوه بر این ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. این محتمل ترین اصطلاحاتی است که در تلاش برای ایجاد یک وب سایت با آنها روبرو می شوید ، بنابراین ادامه دهید.

برای کسانی که Zelander جدید به دنبال یک راه حل میزبانی هستند ، راهنمای ما را برای بهترین هاستینگ nz بررسی کنید.

دامنه ها

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)همه چیز با دامنه شروع می شود. قبل از راه اندازی وب سایت یا میزبانی از هر نوع ، باید یک نام دامنه داشته باشید. به زبان غیرمستقیم ، دامنه نام وب سایت شماست. نام دامنه بخش اصلی یک آدرس URL وب سایت است ، که بلافاصله پس از پروتکل هایپرتکست (HTTP) (های) و www (وب جهانی) قسمت رشته قرار می گیرد. این آدرس توسط کاربران اینترنت برای یافتن وب سایت شما استفاده می شود.

ثبت دامنه فرایندی است که شما برای بدست آوردن دامنه و به دست آوردن آن تحت کنترل خود طی می کنید. پس از ایجاد ، یک دامنه به عنوان پایه و اساس فعالیتهای آنلاین مثمر ثمر عمل می کند. متعاقباً می توانید صفحات ، بلاگ ها ، قابلیت تجارت الکترونیکی یا حتی دامنه های فرعی را به دامنه خود اضافه کنید.

ثبت و ثبت دامنه های استرالیا

بهترین میزبانی وب در استرالیا (2020)رجیستری دامنه یک دیتابیس است که شامل تمام نام دامنه ها ، همراه با تمام اطلاعات مربوط به ثبت کننده دامنه های سطح بالا (TLD) مانند .com ، .net ، و.org است..

یک شرکت قبل از اینکه بتواند نام دامنه را به مردم بفروشد ، باید معتبر شود. سازمانی که معتبر شده است ثبت نام می شود. سپس مردم می توانند نام دامنه را از طریق آنها خریداری کرده یا دامنه ای که قبلاً متعلق به آن است را به یک ثبت کننده دیگر منتقل کنند.

بنابراین ، رجیستری مانند یک تولید کننده عمده فروشی است در حالی که یک ثبت کننده شبیه فروشگاه یا فروشنده است.

چگونه سرورهای نام دامنه (DNS) به اینترنت کمک می کنند

دامنه شما به تازگی به دست آورد به عنوان دنباله ای از اعداد شناخته شده به عنوان آدرس IP در سرور نام دامنه (DNS) ذخیره می شود. سپس DNS سوابق نام دامنه دوستانه انسان ، دامنه هایی را که افراد به عنوان آدرس وب تایپ می کنند ، می گیرد و آن ها را به آدرس IP مربوطه خود نقشه می کند..

برای جلوگیری از اشتباهات میزبانی وب

راه‌اندازی سایت شما روی میزبان دقیقاً دانش موشکی نیست. با داشتن عقل کافی و احتیاط کافی ، موفقیت در این امر دشوار نیست. اما عقل سلیم خیلی رایج نیست ، بنابراین در اینجا مواردی وجود دارد که مانند طاعون نباید از آن جلوگیری کرد.

  1. با ارزانترین میزبان می توانید پیدا کنید - در صرفه جویی در هزینه و جستجوی تخفیف ، فضیلتی وجود دارد. اما باید بدانید که در صورت ارزان ترین و کمترین هزینه در معاملات آلبروت یک محصول ترسو که گردن شما آویزان است ، معامله می شود..
  2. انتخاب یک سیستم عامل CMS غیر از وردپرس - صرف نظر از نوع وب سایتی که ایجاد می کنید (وبلاگ ، روزنامه آنلاین ، تجارت الکترونیک) ، وردپرس صلاحیت و سادگی دارد تا کار شما را آسانتر کند. و اوه ، آیا ما اشاره کردیم که دارای جامعه پر رونقی است و 33٪ از کل وب سایتهای دارای آن استفاده می کنند?
  3. چاپ خوب را نمی خواند - آیا این واقعاً نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ هنگامی که ارائه دهنده میزبان به شما وعده می دهد بهشت ​​و زمین ، با منابع "نامحدود" برای بوت شدن ، شما را مجبور می کند چاپ خوب را بخوانید تا بدانید که نقاط ضعف قانونی کجا پنهان است.
  4. پرداخت SSL - مشروعیت ، میزبان های مناسب و معقول از شما نیازی ندارند که هزینه گواهینامه لایه باز امن (SSL) را بپردازید.

یافتن میزبان برتر در استرالیا - آن را با یک کمان مرتب بسته بندی کنید

در این مقاله ، ما سعی کرده ایم بدون اینکه شما را بیش از حد در معرض اطلاعات بیش از حد قرار دهید ، به تفصیل توضیح داده شود. علیرغم بهترین اهداف ما ، ما می دانیم که این کار برای پردازش بسیار است. نیازی نیست که همه را یکباره بخوانید. آن را به بخش های خودمختار تقسیم می کند ، بنابراین می توانید به راحتی خود از آن به عنوان مرجع استفاده کنید و مطالعه کنید.

هنگام ارزیابی میزبان وب ، نیازهای خاص خود را در خاطر داشته باشید. کیفیت مهم است ، بنابراین تصمیمات خرید خود را فقط براساس قیمت پایه نکنید. وب سایت شما بخش مهمی از هویت برند شما است. به عنوان یک نتیجه ، پذیرفتن بی رحمانه ارائه دهندگان میزبان وب که از نظر ارزش چهره خودشان را جمع می کنند بسیار مهم است. امیدوارم این راهنما برای روشن کردن ذهن شما در مورد آنچه باید اجتناب کنید و چیزهایی که باید در هنگام جستجوی ارائه دهنده میزبان وب استفاده کنید ، روشن شود.

متشکرم که متوقف شد !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me