بهترین مدیران رمز عبور در سال 2020

به جای صرفه جویی در بزرگترین نکات توصیه ای برای نتیجه گیری ناخوشایند این مقاله ، اجازه دهید ابتدا آن را از کار بیندازیم. اگر قبلاً این کار را نکرده اید, بلافاصله مدیر رمز عبور را خریداری و استفاده کنید.

خوب ، می توانید صبر کنید تا این مقاله را بخوانید تا بدانید که بهترین ها کدام یک هستند ، اما ایده را می گیرید؟ این فوق العاده مهم است! مجرمان سایبری امروز مزاحمت جزئی نیستند ، مثل ماهی طلایی که انگشتان شما را میخورد.

این بچه ها و گال ها کوسه هایی هستند که پای شما را در یک نیش بلند می کنند. بهترین دفاع شما در برابر هکرها ایجاد و استفاده از کلمات عبور جهانی است و برنامه های زیر به شما کمک می کنند تا دقیقاً همین کار را انجام دهید.

آنچه Heck یک مدیر رمز عبور است?

ما می دانیم که شما حتی نمی دانید (علی رغم عنوان طبقه توضیحی) دقیقاً آنچه را که مدیر رمز عبور انجام می دهد ، نیست. جای نگرانی نیست ما اینجا هستیم تا همه آنرا روشن کنیم.

اول ، کمی چیزهای بی اهمیت درباره آنچه تشکیل می دهد رمز عبور خوب. این یک اشاره نباید نام فرزندان یا حیوانات خانگی شما را شامل شود - در حقیقت ، اصلاً به هیچ کلمه ای به زبان انگلیسی شباهت ندارد. برای نرم افزارهای حدس زدن رمزعبور خیلی ساده است.


اکثر کارشناسان امنیت آنلاین به شما می گویند حداقل از شش تا هشت کاراکتر استفاده کنید ، هرچند که بعضی از آنها به اندازه 16 باشد ، و مطمئن شوید که حروف بزرگ و حروف کوچک و شخصیت های خاص را درج می کنید تا در نهایت به دنبال چیزی شبیه به این باشید: Hgs3 @ 4j55nKX! sl . ببینید که چگونه این ممکن است سخت تر از "bobscomputer" باشد?

سپس مشکل به وجود می آید که هیچ مشکلی نسبت به ریموند وجود ندارد مرد باران می تواند چنین ورودی های پیچیده ای را برای هر ملک آنلاین که استفاده می کنید به رمز عبور بخاطر بسپارد.

... اینجاست که یک مدیر رمزعبور خوب مفید است. بهترین اینها به شما کمک می کند رمزهای عبور خود را که در یک جعبه قفل مجازی در داخل نرم افزار ذخیره می شود ، بطور منظم تغییر دهید. ��

مدیر شما در تمام دستگاههای مورد استفاده خود همگام سازی می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک رمزعبور را به خاطر بسپارید - رمزعبور که به شما اجازه می دهد وارد مدیر رمز عبور شوید.

وقتی مرور می کنید ، مدیر شما کلمه عبور های وب سایت ها را پر می کند بطور خودکار, این امکان را به شما می دهد تا مسیر شادی خود را طی کنید و باعث می شوید تا به صورت آنلاین آسیب پذیر شوید.

فرآیند ارزیابی

بیایید عمیق تر به مقایسه آنچه که می خواهیم هنگام مقایسه مدیران گذرواژه بپردازیم بپردازیم. در اینجا اصول اولیه ای وجود دارد که بهترین محصولات نرم افزاری که مورد بررسی قرار دادیم به عنوان عناصر بنیادی ارائه می شوند:

 • داده ها را در ابر و دستگاه یا دستگاه های تلفن همراه خود ایمن کنید
 • موثرترین شکل رمزگذاری گسترده استفاده کنید
 • با بسته هایی برای Windows ، macOS ، Android و iOS همراه شوید
 • گزینه های رایگان داشته باشید ، اما برای سود حداکثر باید هزینه کمی بپردازید
 • نصب نامحدود در چندین دستگاه تحت یک حساب
 • تعداد نامحدود رمزهای عبور

سایر ویژگی های قابل توجه ما در برخی از محصولات موجود اما همه این محصولات را شامل نمی شود هشدارهای نقض اطلاعات و احراز هویت دو عاملی (این یک چیز خوب است - بعداً).

برخی دیگر فراتر از مدیریت رمزعبور اساسی هستند و مکانی را برای ذخیره ایمن اطلاعات مکرر مانند کارتهای اعتباری و داده های شخصی فراتر می برند. مزیت این است که شما می توانید با اطمینان و به سرعت مطالبی را که هنگام استفاده از فرم های آنلاین استفاده می کنید ، پر کنید.

اوه بله ، آن رمز عبور اصلی که ذکر کردیم؟ هیچکدام از محصولاتی که آزمایش کردیم به شما امکان نمی دهد اگر فراموش کنید ، آن را بازیابی کنید ، اگرچه در بعضی موارد مجاز به تنظیم مجدد آن هستید.

اگر شما نوع شخصی هستید که بیشتر از تغییر لباس زیر ، از دکمه های "شناسه من را فراموش کرده" و "رمز عبور من را فراموش کرده است" استفاده می کنید ، ممکن است در آینده تغییراتی در رفتار شما ایجاد کند. نگران نباشید. این چیز خوبیه.

با نمایش!

بیایید به آن حق پیدا کنیم و انتخاب های خود را برای بهترین مدیران رمز عبور در بازار نشان دهیم.

(به هر حال ، اگر از آخرین ویژگی پایین لیست موجود در آن سوال دارید - ورود بیومتریک - واقعاً جالب است. شاید حتی موارد جیمز باند نیز وجود داشته باشد. این جایی است که می توانید از شناسه های شخصی منحصر به فرد مانند صدا یا اثر انگشت خود برای ورود به سیستم استفاده کنید. نرم افزار.)

شماره 1 1Password (3 ماه رایگان برای خوانندگان ما ✨)

(بهترین در نمایش - اشتباه - به طور کلی)

 • هزینه: 35.88 دلار در سال
 • سیستم عامل ها: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS
 • محدودیت نسخه رایگان: آزمایشی رایگان 3 ماهه با تعداد نامحدود دستگاه
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، IE ، Safari ، Edge
 • ورود بیومتریک: شناسه چهره ، شناسه لمسی در iOS & macOS ، بیشتر خوانندگان اثر انگشت اندرویدی

طرفداران

 حالت سفر "مرد" را از دیدن اطلاعات شخصی شما در سفرهای بین المللی باز می دارد.

CONS

می تواند کمی ارزان تر باشد

1Password زندگی را منحصراً به عنوان اپلیکیشن اپل آغاز کرد ، اما با گذشت سالها ، در اکثر سیستم عاملها گسترش یافته و شاهد پیشرفت گسترده ای در عملکرد در برد هستیم. 1Password اکنون است تقریباً با 98٪ از کل سیستم عاملهایی که در دستگاههای جهان وجود دارند سازگار است.

هنگامی که این سرویس ها را امتحان می کنید ، خیلی سریع متوجه خواهید شد که 1Password وقت و منابع زیادی را برای خدمات خود سرمایه گذاری کرده است تا به سود کلیه مشتریان خود - که در هر ردیف خدماتی می توانند 24 ساعت شبانه روز به پشتیبانی مشتری دسترسی پیدا کنند ، 7 روز در هفته ، در تمام طول سال. طراحی 1Password برای محافظت ناپذیر ، قابلیت های قوی و رابط بدون درز ، به حقیقت تبدیل شده است خدمات حق بیمه.

بنابراین به جز نسخه آزمایشی رایگان ، نسخه رایگان انتظار نداشته باشید ، زیرا این یکی از شرکتهایی نیست که خدمات را محدود می کند. شما یا مشترک می شوید ، تمام عملکردهای امنیتی را به دست می آورید ، و پشتیبانی شگفت انگیزی را دریافت می کنید ، یا به هیچ وجه چیزی دریافت نمی کنید - که این بد نیست ، فقط برای برخی افراد ایده آل نیست.

به طور معمول ، 1Password برای همه فراهم می کند محاکمه رایگان 30 روزه, اما به خاطر حریم خصوصی استرالیا 1Password را خیلی دوست دارد ❤️ ، ما به ما یک قرارداد منحصر به فرد داده شده است. کلیه خوانندگان در حریم خصوصی استرالیا از آزمایش رایگان 3 ماهه فقط تا 9 اکتبر 2019 (برای دریافت آن در اینجا کلیک کنید).

تمام آنچه گفته شد, 1Password تاج و تخت را به عنوان بهترین مدیر رمز عبور در سراسر هیئت مدیره به دست آورد. بررسی کامل 1Password ما را در اینجا بررسی کنید.

شماره 2 داشلان

(جدید ، بهبود یافته و بهتر از قبل)

 • هزینه: 40 دلار در سال
 • بستر، زمینه: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS، watchOS
 • محدودیت نسخه رایگان: یک دستگاه
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، IE ، Safari ، Edge
 • ورود بیومتریک: شناسه چهره ، شناسه لمسی در iOS ، اکثر خوانندگان اثر انگشت اندرویدی

طرفداران

 فوراً کلمات عبور زیادی را تغییر دهید.

CONS

کمی گرانتر از دیگران.

در ابتدا در سال 2012 منتشر شد ، Dashlane در طی این سال ها دردهای رو به رشدی را پشت سر گذاشته است ، و مهندسان این شرکت پیشرفت و پیشرفت را با آزمایش و خطا به نظر می رساند. الان مهم نیست.

داشلان در بالای لیست توصیه های مدیر رمز عبور ما قرار دارد به عنوان دومین انتخاب برتر چرا؟ چند دلیل خوب.

اول از همه ، Dashlane از آخرین باری که به آن نگاه کردیم تقریباً در هر منطقه بهبود یافته است. این نرم افزار نه تنها دارای یک ارتقاء جدی در پشتیبانی از مرورگر است - تمام موارد بزرگ نمایش داده می شوند - بلکه به همان اندازه به عنوان یک راه حل رومیزی ، ابری یا تلفن همراه با یک رابط کاربری واقعا شگفت انگیز کار می کند..

شما با استفاده از Dashlane گم یا اشتباه نمی شوید. با قیمت 40 دلار در سال برای نسخه پرداخت شده ، ممکن است کمی قیمت را کنار بگذارید. به ما اعتماد کنید ، اولین باری که به دلیل نقض داده قابلیت تغییر رمزهای عبور به صورت گسترده دارید ، شما یک ناامید شاد خواهید بود. بررسی کامل Dashlane ما را اینجا ببینید.

شماره 3 LastPass

(خیلی خوب خوب خیلی زیاد)

 • هزینه: 24 دلار در سال
 • بسترهای نرم افزاری: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS، Windows Phone، watchOS
 • محدودیت نسخه رایگان: به اشتراک گذاری رمز عبور محدود و تأیید هویت دو عاملی
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، IE ، Safari ، Edge ، Maxthon ، Opera
 • ورود بیومتریک: شناسه چهره ، شناسه لمسی در iOS & macOS ، بیشتر Android & خوانندگان اثر انگشت ویندوز

طرفداران

 طراحی و کارایی جامد با قیمت عالی.

CONS

برخی از افراد نصب دسک تاپ واقعی را که وجود ندارند ترجیح می دهند.

ما می خواهیم بگوییم که از کیفیت ، ویژگی ها ، سهولت پیکربندی و پشتیبانی ، فاصله بیشتری بین LastPass و Dashlane وجود ندارد..

به نظر می رسد نسخه رایگان LastPass از ویژگی های کمتری نسبت به Dashlane برخوردار است و نسخه پرداخت شده آن نیز می باشد قابل توجه ارزان تر با 24 دلار در سال است.

برای کسانی که زندگی در ابر را دوست دارند ، این محصول نیاز به بارگیری و نصب ندارد. از طریق رابط وب و پسوندهای مرورگر کاملاً قابل دسترسی است.

اگر فقط می خواهید 24 دلار در سال بپردازید و بیشتر از این ، LastPass انتخاب شماست ، و فکر می کنیم از این کار خوشحال خواهید شد. با این حال ، اگر می توانید هزینه $ 40 / سال Dashlane ، که شامل همه چیز LastPass ارائه می شود و کمی بیشتر ، هزینه کنید - آه ، آنرا پیچ کنید - انتخاب بدی بین این دو وجود ندارد. بررسی کامل LastPass ما را در اینجا بررسی کنید.

شماره 4 NordPass

(یک سرویس جدید و براق از یک برند با تجربه)

 • هزینه: 35.88 دلار در سال
 • سیستم عامل ها: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS، Windows Phone، Kindle، BlackBerry
 • محدودیت نسخه رایگان: دستگاه واحد
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: iOS ، Android ، Chrome ، Firefox ، Opera، Edge
 • ورود بیومتریک: اثر انگشت (در دستگاه های قابل استفاده)

طرفداران

 خدمات عالی پشتیبانی مشتری
 امنیت بالا

CONS

می تواند گران باشد
فقط بیومتریک اثر انگشت موجود است

شرکت نورد (Nords؟) کمی نام خانوادگی قدیمی در دنیای امنیت آنلاین است. به عبارت ساده تر ، آنها احترام ترین نام در دنیای VPN هستند. سرویس مدیریت رمز عبور آنها تا این سابقه کار می کند.

امنیت همانطور که انتظار داشتیم ، بالای خط است. رمزگذاری خط ، احراز هویت بیومتریک و معماری دانش صفر (یک سیستم بسیار باهوش تر از آنچه که به نظر می رسد) در ترکیب هستند تا امنیت را از Fort Knox محکم تر کنند..

همچنین استفاده از آن بسیار آسان است و در سرویس هایی که می توانیم پیدا کنیم ، هیچ خللی وجود ندارد. این یک تجربه بصری آسان را در برنامه های بومی سیستم عامل و برنامه های افزودنی مرورگر به شما می دهد که فکر می کنیم کل نکته مدیر رمز عبور است.

در تجربه‌ای نادر که مشکلی ندارید ، پشتیبانی مشتری برنده جایزه آنها 24/7 است.

اگر واقعاً بازوی ما را پیچانده اید تا نقصی را برطرف کنید ، قیمت را به ذهن متبادر می کند. بسیار گران نیست ، اما در آنجا قرار دارد ، بنابراین باید توجیهی برای امنیت رمزعبور خود داشته باشید.

همچنین واقعیتی وجود دارد که NordPass فقط Biometrics اثر انگشت را ارائه می دهد ، این می تواند درد دستگاههایی باشد که کاربردی نیست.

در هر صورت ، این سرویس فوق العاده با پسوندهای مرورگر عالی است که ما توصیه می کنیم. همچنین می تواند صعود به رده بندی را همچنان که ما با استفاده از آن در طول زمان استفاده می کنیم.

شماره 5 نگهدار

(بهترین گزینه ارزان برای محافظت از رمز عبور)

 • هزینه: 25.49 دلار در سال (به طور منظم 30 دلار در سال)
 • بسترهای نرم افزاری: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS، Windows Phone، Kindle، BlackBerry
 • محدودیت نسخه رایگان: دستگاه واحد
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، IE ، Safari ، Edge
 • ورود بیومتریک: شناسه چهره ، شناسه لمسی در iOS & macOS ، Windows سلام ، اکثر خوانندگان اثر انگشت اندرویدی

طرفداران

 طراحی عالی و ویژگی های امنیتی قوی.

CONS

از طرف گران قیمت با توجه به توانایی پر کردن فرم ضعیف و غیره

Keeper یک مدیر رمز عبور خوب است که تصمیم گرفته است تا روی بالاترین سطح امنیتی موجود تمرکز کند.

تجارت برای این آرامش است چند ناراحتی, یکی از این موارد عدم توانایی تغییر کلمه عبور به صورت عمده است. دیگر اینکه شما نمی توانید از طریق یک پین ساده چهار رقمی وارد برنامه تلفن همراه شوید.

مگر اینکه از نوعی ورود بیومتریک استفاده کنید ، باید وارد آن شوید کلمه عبور کامل استاد هر زمان. شما باید از خودتان یک سؤال بپرسید.

احساس امنیت می کنید؟ خوب ، شما ، پانک?

با عرض پوزش ، ما برای لحظه ای به دنیای یک لایه کثیف هری افتادیم ... به واقعیت بازگشت.

اگر امنیت به هر قیمتی یا 30 دلار در سال برای شما مهم است ، ممکن است دروازه بان راه حل شما باشد.

شماره 6 پیگیری

(اگر دوست دارید عملکردی - و هیچ چیز دیگری)

 • هزینه: 9.99 دلار (هزینه یک بار)
 • بسترهای نرم افزاری: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS، Windows Phone
 • محدودیت نسخه رایگان: 20 مورد (فقط برای موبایل)
 • احراز هویت دو عاملی: هیچ
 • افزونه های مرورگر: کروم ، فایرفاکس ، سافاری ، لبه ، اپرا
 • ورود بیومتریک: شناسه در iOS را لمس کنید & macOS ، Windows سلام ، اکثر خوانندگان اثر انگشت اندرویدی

طرفداران

 بدون پرداخت هزینه های جاری.

CONS

از لحاظ کاربردی ، معادل نسخه رایگان LastPass است.

در مقایسه با محصولاتی که تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است, Enpass یک معامله است: رایگان برای نسخه دسک تاپ و هزینه یک بار (9.99 $) برای استفاده از تلفن همراه.

بدیهی است ، برای چنین معامله ای شیرین نمی خواهید همه ویژگی های شسته و رفته و زنگ ها و سوت های دیگران را بدست آورید. در یک مورد - تأیید هویت دو عاملی - شما چیزی را برای تقویت امنیت آنلاین بسیار حیاتی در نظر نمی گیرید.

از آنجا که صنعت مدیر رمز عبور ، مانند بسیاری دیگر ، عجله دیوانه وار خود را به سمت برنامه های ذخیره سازی و اشتراک ابری ادامه می دهد ، Enpass ترجیح می دهد که آن را به مدرسه قدیمی بپیوندد. اگرچه تمرکز روی ذخیره سازی داده های محلی ممکن است سبک کسانی را که همیشه در جستجوی پیشرفت های فناوری جدید هستند ، تردید کند ، هرکسی نسبت به قرار دادن هرگونه اطلاعات شخصی به صورت آنلاین احتمالاً دوست دارد Enpass را دوست دارد..

نور به ویژگی های آن است ، اما اگر همه آنچه شما می خواهید برای مدیریت چند رمز عبور برای شما ارزان است ، این محصول ممکن است پاسخ شما باشد.

شماره 7 زهو خرک

(یکی دیگر از راه حل های بدون زواید)

 • هزینه: سرویس افزودنی رایگان
 • بسترهای نرم افزاری: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Windows Phone
 • محدودیت نسخه رایگان: بدون اشتراک گذاری
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، Safari
 • ورود بیومتریک: شناسه لمسی در iOS ، اکثر خوانندگان اثر انگشت اندرویدی

طرفداران

 کاملاً رایگان برای افراد غیر تجاری.

CONS

با ورود به سیستم Google مشکل دارد.

اگر شما یا شرکت شما در حال حاضر مشترک در مجموعه ابزارهای شرکت Zoho هستید ، می توانید از Zoho Vault به عنوان سرویس افزودنی رایگان.

اگر این یک مدیر رمز عبور no-frills باشد که به دنبال آن هستید ، این می تواند یک راه حل عالی باشد. فقط بدانید که با یک مقایسه صریح ، این مورد مطابق مورد علاقه های ما مانند Dashlane و LastPass نیست. ویژگی های قابل توجه غایب شامل تغییر رمز عبور فله و پر کردن فرم داده های شخصی است.

ما در جهان چیزی علیه Zoho Vault نداریم. این رایگان است ، و اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، در مورد خود بد خود بروید. واقعیت این است که شما در نسخه رایگان LastPass به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا می کنید.

نکته ای که این مدیر رمزعبور ارائه می دهد که از نظر ارزان بودن بی نظیر است ، امکان خانواده چهار نفر یا کمتر برای به اشتراک گذاری گذرواژه ها است.

شماره 8. RoboForm

(مانند RoboCop - پیر و پیر)

 • هزینه: 20 دلار در سال
 • سیستم عامل ها: Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Chrome OS
 • محدودیت نسخه رایگان: یک دستگاه
 • 2FA: بله
 • افزونه های مرورگر: Chrome ، Firefox ، IE ، Safari ، Edge ، Opera
 • ورود بیومتریک: شناسه چهره ، شناسه لمسی در iOS & macOS ، بیشتر Android & خوانندگان اثر انگشت ویندوز

طرفداران

 ارزان است و ... اوه ... ارزان است.

CONS

اگر به دنبال طراحی بصری برای مرور آنلاین تبعیض آمیز آنلاین هستید ، به دنبال این باشید. شما آن را در اینجا پیدا نمی کنید.

RoboForm برای اولین بار در سال 1999 به صحنه آمد. تقریباً به همه انگشتان و انگشتان پا احتیاج دارید تا آن را بالا بشمارید ، این امر باعث می شود که از نظر فن آوری تقریباً ماقبل تاریخ باشد. در حالی که نسخه پریمیوم با قیمت متوسط ​​20 دلار در سال قیمت دارد ، این مورد دیگری است که کمتر از نسخه رایگان دو توصیه برتر ما وجود دارد.

در حالی که عملکرد قابل قبولی در پر کردن فرم ها دارد و پشتیبانی از مرورگر و سیستم عامل مناسب است, RoboForm قبل از آماده شدن برای رقابت با رهبران صنعت ، نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

علیرغم توصیه‌ی ولرم ما ، RoboForm اصول اولیه را برای تکمیل موارد زیر انجام می دهد: کلمات عبور نامحدود ، تکمیل خودکار ، پشتیبان گیری از ابر ، همگام سازی چند دستگاه ، ذخیره سازی ایمن و امکان دسترسی اضطراری به یک کاربر RoboForm دیگر.

به ابر یا نه به ابر

شاید در جایی از این مقاله به نسخه پشتیبان خود توجه کرده باشید ، ما مطمئن نیستیم که در کجا ، ذکر شده است که یکی از محصولات (1Password) گزینه ذخیره رمزهای محلی را در اختیار شما قرار می دهد. به نظر می رسد 1995 ، درست است؟ نکته جالب این است که در واقع یک مزیت امنیتی کوچک برای این سناریو وجود دارد.

معنی این است که تمام داده ها و رمزهای عبور شما در هر دستگاهی که استفاده می کنید ذخیره می شوند. آ شخص ثالث مانند Dropbox به شما امکان می دهد همگام سازی دستگاه ها را انجام دهید. این کاربر پسند ترین راه حل نیست ، اما اگر بیش از حد امنیتی آگاه هستید ...

مدل جایگزین ، که مورد استقبال مورد علاقه های ما Dashlane ، LastPass و چند مورد دیگر قرار گرفته است ، داده ها را با استفاده از فناوری رمزنگاری برتر از خط در ابر ذخیره می کند..

با این وجود ، مهم نیست که چطور آنرا خرد کنیم ، این واقعیت وجود دارد که یک سرویس مبتنی بر ابر می تواند توسط هکرها نفوذ کند و کلمه عبور شما به خطر بیفتد. این به معنای این نیست که بگوییم که آنها را در محلی ذخیره کنید به این معنی است که هیچ فرصتی برای مجرمان سایبری وجود ندارد.

وقتی صحبت از اینترنت می شود, مطلقاً همه چیز آسیب پذیر است برای حمله در بعضی از مواقع فقط باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در تأثیرگذارترین بستر رسانه ای در تمام تاریخ شرکت کنید یا خیر.

کلمه نهایی ما در مورد موضوع ... برای اکنون

ما صمیمانه امیدواریم که این مقاله بیهوده نباشد نوشته نشده است - حداقل یک شالود فقیر در آنجا در سرزمین interwebs آن را بخواند و تصمیم بگیرد که از مدیر رمز عبور استفاده کند. این روزها احمقانه نیست.

از آنجا که پیشرفت حملات بدافزار تا حدی می تواند باعث شود تا کامپیوتر شما غیرقابل استفاده شود ، تا زمانی که هزینه ای پرداخت نکنید ، غیرقابل استفاده باشد (باج افزار) ، به سادگی هیچ مشکلی برای آشفتگی با امنیت آنلاین وجود ندارد. این فناوری برای قفل کردن دستگاه و اطلاعات شخصی شما با رمزهای عبور بسیار قوی وجود دارد. ما می خواهیم پیشنهاد کنیم که از آن استفاده کنید.

امیدوارم که این مقاله مفید باشد ، اگر قطعاً می خواهید در تفصیل جامع ما از اوج بگیرید بهترین خدمات VPN در استرالیا نیز.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me