بهترین صفحه نمایش حریم خصوصی رایانه

هنگام کار در یک محیط اداری یا هر مکانی که توسط افراد دیگر احاطه شده باشد ، شما می توانید در رایانه خود حق محرمانه بودن داشته باشید. این امر به ویژه صادق است اگر معمولاً با اطلاعات حساس شرکتی سروکار دارید که نباید توسط افراد خارجی مشاهده شود. بنابراین بهترین راه حل چیست?

اگر درب دفتر ندارید که در آن مخفی شوید ، یک فیلتر صفحه نمایش حریم خصوصی بهترین گزینه است. نیازی به نگرانی در مورد افرادی که از پشت سر خود می شنوید و صفحه شما را می خواند ، نیست.

این دستگاه ها آن را طوری ساخته اند که صفحه لپ تاپ یا دسک تاپ شما فقط وقتی در جلوی آن نشسته اید می تواند توسط شما مشاهده شود. این مقاله ارائه می دهد نمای کلی در مورد نحوه کار فیلترهای صفحه حریم خصوصی و سپس توصیه هایی را برای چهار محصول موجود در بازار امروز ارائه می دهد.

مبانی صفحه نمایش حریم خصوصی

هنگامی که برای اولین بار فیلتر رایانه شخصی را روی رایانه خود تنظیم می کنید, ممکن است مثل یک ترفند جادویی باشد. در حالی که جلوی صفحه نشسته اید و مستقیم به آن نگاه می کنید ، به هیچ وجه متوجه محافظ نخواهید شد. اما اگر در حالت ایستادن قرار بگیرید یا به پهلو به سمت خود حرکت کنید ، صفحه مانند مستطیل سیاه معمولی به نظر می رسد که تمام متن و تصاویر پنهان است.

وکتور صفحه کلید با کلیک بر روی لپ تاپ


جادوی فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی همه چیز در مورد زوایا و مواد است. آنها از پلاستیک مخصوصی ساخته شده اند که می تواند قطبی شود درست مانند عینک آفتابی که برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است. در نتیجه ، پلاستیک فقط هنگامی مشاهده می شود که از حالت مستقیمی مشاهده شود.

امتیاز اضافی فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی این است که باعث کاهش تابش نور خورشید و دیگر منابع نور می شوند. این کار باعث می شود کار در تمام ساعات روز آسان تر شود. ممکن است متوجه شوید که چشمان احساس تنش کمتری می کنند از جلسات طولانی در صفحه رایانه بعد از نصب فیلتر.

دلیل این است که فیلتر صفحه نمایش حریم خصوصی نیز وجود دارد اشعه ماوراء بنفش را به حداقل می رساند در جهت دیگر. برای کمک به بیشتر در مورد لکه بینی ، سرمایه گذاری در یک جفت عینک مخصوص رایانه را در نظر بگیرید.

اندازه فیلتر شما

صفحه های رایانه ای در اینچ با زاویه مورب اندازه گیری می شوند. به عنوان مثال ، یک لپ تاپ 15 اینچی دارای صفحه نمایش است اندازه گیری دقیقا 15 اینچ از گوشه سمت چپ بالای صفحه تا گوشه پایین سمت راست.

هنگام اندازه گیری صفحه نمایش لپ تاپ یا مانیتور دسک تاپ خود برای قرار دادن فیلتر حریم خصوصی ، مطمئن شوید که فقط از صفحه نمایش واقعی استفاده می کنید و از هیچ حاشیه یا حاشیه ای که آن را احاطه کرده است استفاده می کنید..

اندازه گیری صفحه لپ تاپ

1. حس

SenseAGE یک سازنده مستقر در تایوان است که طیف وسیعی از لوازم جانبی رایانه ، تلفن هوشمند و تبلت از جمله فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی را تولید می کند. فیلترهای آنها هستند در درجه اول برای صفحه نمایش مانیتور طراحی شده است مورد استفاده با رایانه های رومیزی ، بنابراین ممکن است کاربران لپ تاپ نیاز به یافتن یک راه حل جایگزین داشته باشند.

صفحه نمایش حریم خصوصی SenseAGE 23 اینچفیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی از SenseAGE یا با نسبت 16: 9 یا 16:10 و همچنین در اندازه قابل استفاده هستند از 17 اینچ تا 24 اینچ برای کاربران رایانه شخصی همچنین فیلترها را می توانید در فواصل نیم اینچی از بین آنها خریداری کنید که در صورت داشتن مانیتور با اندازه منحصر به فرد ، مفید است.

کاربران اپل با یک میز کار بزرگ iMac خوشحال خواهند شد که بدانند SenseAGE فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی را برای این نمایشگرها طراحی کرده است. توجه داشته باشید که این فیلترهای ویژه برای میزهای رایانه شخصی هزینه بیشتری نسبت به اندازه های مشابه دارند.

دید: فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی SenseAGE دید در محدوده زاویه 30 درجه ارائه می دهند ، که استاندارد برای چنین دستگاه هایی است. این شرکت تأکید دارد که فیلترهای آنها وجود دارد به خصوص برای مسدود کردن اشکال نور آبی طراحی شده است که یک دلیل شایع ایجاد فشار چشم در بین کاربران رایانه است.

SenseAGE همچنین ادعا می کند که فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی آنها در مقایسه با مدل های رقبا بین 15 تا 23 درصد وضوح بهتری ارائه می دهند. صفحه نمایش وضوح بسیار مهم است برای همه کاربران رایانه ، زیرا نمی خواهید فیلتر شما توانایی دیدن محتویات روی صفحه شما را کاهش دهد.

بررسی ها: فیلترهای ساخته شده توسط SenseAGE به طور کلی از نظر کیفیت تصویر و عملکرد مسدود کننده ، بررسیهای مثبتی دارند. با این حال ، مشکلاتی وجود دارد که از فیلتر SenseAGE برای چسبیدن به مانیتور کامپیوتر گیر کرده است.

SenseAGE می گوید محصولات آنها شش حالت مختلف را برای نصب ارائه می دهد ، اگرچه اکثر آنها با تکیه بر نوارهای چسبنده برای اتصال فیلتر به صفح نمایشگر شما استفاده می کنند. این نوارهای چسب ممکن است به دلیل گرد و غبار و سایر عوامل قدرت خود را به مرور زمان از دست بدهند و همین امر باعث می شود که فیلتر در جای خود نگه داشته شود.

خرید فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی SenseAGE با یک مجموعه استاندارد از لوازم جانبی شامل یک مجموعه از برگه های صفحه و یک مجموعه از نوارهای چسب همراه است. علاوه بر این ، این فیلتر با یک پارچه میکرو فیبر مخصوص برای پاک کردن گرد و غبار و سایر بقایای دستگاه از آن استفاده می شود.

2. BesLif

BesLif یک شرکت نسبتاً جدید است که وارد بازار فیلتر صفحه نمایش حریم خصوصی شده است.

آنها طیف وسیعی از محصولاتی را ارائه می دهند که برای نصب مانیتورهای صفحه گسترده و همچنین چندین فیلتر مخصوص نمایشگرهای Mac ساخته شده اند. فیلتر آنها خواهد شد مناسب ترین ابعاد صفحه نمایش اگرچه آنها به اندازه رقبای SenseAGE تغییرات زیادی ارائه نمی دهند.

صفحه حریم خصوصی BesLifفیلترهای تولید شده توسط BesLif ، مشاهده را به زاویه 30 درجه ای که در صنعت استاندارد است محدود می کنند. محصولات آنها نیز شامل می شود فناوری ضد تابش خیره کننده و دارای جنبه های برگشت پذیر است: یکی برای ظاهری براق و دیگری برای ظاهری مات. کاربران توانایی جابجایی بین این دو با حداقل وقفه را دارند.

هزینه: به طور متوسط ​​، هزینه خرده فروشی فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی BesLif نسبت به سایر رقبا بالاتر است ، به خصوص وقتی صحبت از نسخه های لپ تاپ و دسک تاپ مک است. به دلیل کیفیت بالای و طراحی براق فیلتر ، که BesLif می گوید 12 درصد از مدل های مشابه روشن تر است ، قیمت قابل توجیه است.

طرفداران: یکی از بزرگترین مزایای فیلتر صفحه نمایش حریم خصوصی BesLif این است که وجود دارد ضد خش و مقدار گرد و غبار جمع آوری شده را به حداقل می رساند. علاوه بر این ، فیلترهای آنها نصب آسان و بدون نوار چسب یا چسب مورد نیاز را ارائه می دهند. فیلترهای BesLif از فناوری مغناطیسی ویژه ای برای اتصال ایمن و ایمن برای نظارت بر حاشیه استفاده می کنند. برخی از نسخه های جدیدتر فیلترهای BesLif گزینه اسلایدها و اسلایدها را برای نصب ارائه می دهند.

خرید فیلتر صافی صفحه خصوصی BesLif با هیچ پارچه تمیز یا لوازم جانبی اضافی همراه نیست. با این حال ، این شرکت از مواد بسته بندی ساده ای استفاده می کند که سمی نیست و برای محیط زیست بهتر است ، که ممکن است برای خریدارانی که به دنبال خرید یک فیلتر جدید هستند ، مهم باشد..

3. Aiscpro

شرکت Aiscpro با استفاده از مواد محلی ، فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی خود را در کره تولید می کند. عرضه Aiscpro در بازار شامل انواع کمتری نسبت به برخی رقبا است ، اگرچه این امر به ساده سازی استراتژی فروش و بازاریابی آنها کمک می کند.

محافظ صفحه نمایش حریم مغناطیسی Aiscproفیلترهای Aiscpro به دو بخش اصلی تقسیم می شوند: مانیتور صفحه گسترده و مانیتور لپ تاپ. این مدل برای مانیتورهای صفحه گسترده در انواع سایزهای 19 تا 24 اینچ قابل تنظیم است. گزینه لپ تاپ فقط در مدل 15 اینچی عرضه می شود متناسب با بیشتر صفحه های Mac یا PC است.

هزینه: قیمت خرده فروشی فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی Aiscpro در مقایسه با دستگاههای مشابه در پایان بالاتر است ، بیشتر به دلیل نوع و منبع مواد. طبق گفته این شرکت ، نتیجه این است که فیلترهای آنها وضوح بهتری را برای بیننده ایجاد می کنند و یک تجربه تاریک تر برای افرادی که در زاویه ای متفاوت مشاهده می کنند.

دید: مانند سایر مارک های فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی ، مدل های Aiscpro با این مزیت افزوده می شوند که برای چشم شما خوب است. طرح های آنها 97 درصد از نور UV را مسدود می کند و 70 درصد از نور آبی, دو منبع متداول فشار چشم با رایانه.

بررسی ها: فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی Aiscpro ، به لطف نازک بودن و نصب آسان آن ، نظرهای مثبت کاربران سراسر وب را بدست آورده است. بسیاری از مارک های فیلترهای دیگر با پلاستیک ضخیم ساخته شده اند که تقریباً احساس می کنید در حال قرار دادن یک صفحه شیشه ای در مقابل صفحه نمایش خود هستید. از طرف دیگر ، مدل های Aiscpro از نظر فیلم و متوسط ​​هستند ضخامت 0.4 میلی متر, که باعث می شود هنگام استفاده از رایانه ، آنها به سختی قابل توجه باشند.

از نظر نصب ، Aiscpro دو گزینه را ارائه می دهد. فیلترهای رومیزی ارزانتر آنها دارای قطعات کشویی پلاستیکی است که شما به صفحه مانیتور وصل می کنید تا بتوانید به راحتی فیلتر فیلم را جلوی صفحه بکشید. این است نصب آسان یا حذف کنید اما می توانید برای محور نگه داشتن چالش برانگیز باشید.

فیلترهای گران قیمت Aiscpro برای لپ تاپ ها با تکنولوژی مغناطیسی ، مشابه مدل های BesLif همراه هستند. آهن ربا در فیلتر صفحه ، آن را کاملاً متمرکز نگه می دارد و خطری برای قسمت های داخلی رایانه شما نیست. علاوه بر این ، فیلترهای صفحه نمایش لپ تاپ Aiscpro شامل سوراخ های مخصوص طراحی شده برای دسترسی به وب کم هستند. این بدان معنی است که می توانید بدون نیاز به حذف فیلتر فیلم ، در یک گپ ویدیویی یا جلسه شرکت کنید.

با خرید فیلترشکن صفحه نمایش حریم خصوصی Aiscpro ، یک پارچه تمیز کردن میکروفیبر و یک دفترچه راهنما دریافت می کنید. برای مدلهای دسک تاپ که به نصب جزئی احتیاج دارند ، دو مجموعه از کشویی های پلاستیکی گنجانده شده است ، در صورت شکستن یا نمی توان به راحتی وصل کرد..

4. KAEMPFER

KAEMPFER یک مارک جهانی محبوب است که است در زمینه تولید فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی تخصص دارد. آنها مانند بسیاری از رقبای خود ، خطوط تولید خود را به دو دسته اصلی تقسیم می کنند: فیلترهای رومیزی و فیلترهای لپ تاپ ، هر دو با طیف وسیعی از اندازه های پشتیبانی شده.

KAEMPFER 27 اینچ برای مک

در سمت دسک تاپ چیزها ، فیلترهای KAEMPFER موجود هستند از 17 اینچ شروع می شود و تا 27 اینچ می رود, که از بسیاری از مارک های رقیب بزرگتر است. در خط فیلتر دسکتاپ ، مدلهای خاصی طراحی شده اند که از آخرین نسخه رایانه های iMac پشتیبانی می کنند که دارای صفحه نمایش شبکیه ای با وضوح بالا هستند..

در مورد فیلترهای صفحه نمایش لپ تاپ ، KAEMPFER بین مدل های مک و کامپیوتر فرق نمی گذارد. آنها پنج اندازه ارائه می دهند ، از 11.6 اینچ شروع می شوند و تا 15.6 می روند. این شامل برخی از اندازه های لپ تاپ است که کمتر رایج است و ممکن است مطابقت با مارک های دیگر مشکل باشد.

دید: KAEMPFER کیفیت زاویه دید 30 درجه ای استاندارد را به صنعت ارائه می دهد و از یک پوشش قطبی بر روی پلاستیک آنها برای کاهش نور آبی مضر و تابش خیره کننده استفاده می کند. آنها از مواد با چگالی بالا برای جلوگیری از خراش یا آسیب های دیگر استفاده می کنند. اکثر داوران موافق هستند که فیلترهای صفحه نمایش حریم خصوصی KAEMPFER هستند ساخته شده به مدت طولانی.

منفی: با این حال ، چندین کاربر مشکلات نصب را با فیلترهای رومیزی و لپ تاپ KAEMPFER گزارش داده اند. مدل های آنها به سیستم پیچیده ای از زبانه ها و نوارهای چسبنی احتیاج دارند تا بتوانند فیلتر را در امتداد صفحه بکشید. متأسفانه ، دستورالعمل تنظیم نامشخص است و زبانه ها و نوارها ممکن است در جای خود نماند. برخی از کاربران به جای آن تصمیم گرفتند فیلتر را با استفاده از نوار ساده بچسبانند.

در سمت روشن چیزها ، KAEMPFER به طرز چشمگیری ارائه می دهد قیمت های پایین تر در فیلترها نسبت به رقبا ، به خصوص برای مدلهای رومیزی و لپ تاپ با اندازه بزرگ.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me