ابزارهای حریم خصوصی منبع باز – راهنمای کامل ایمنی آنلاین

تقریباً هر کاری که انجام می دهید بصورت آنلاین توسط شخصی مشاهده می شود. سازمان های خصوصی و تحت حمایت دولت ، وب سایت هایی را که بازدید می کنید ، نظارت و ضبط می کنند ، چه مدت در آن وب سایت ها اقامت می گویید ، چه می گویید در رسانه های اجتماعی ، چه کسی برای آنها ایمیل ارسال می کنید ، محتوای آن ایمیل ها و موارد دیگر. آنچه را می توانید برای محافظت از خود و حریم شخصی خود بردارید ، در اینجا در حریم خصوصی استرالیا پیدا کنید.

Contents

چرا باید به حریم شخصی خود اهمیت دهم؟ من چیزی نمی گویم که هر کسی باید به آن اهمیت دهد و من چیزی برای پنهان کردن ندارم.

برای کسانی که هیچ چیز برای مخفی کردن ندارند ، درخواست ویژه ای داریم. ما کسی را می شناسیم که دوست دارد شما تمام آدرس های ایمیل و کلمه عبور های مرتبط با آنها را برای وی ارسال کنید. نه فقط مواردی که در محل کار از آنها استفاده می کنید. او همه آدرس های ایمیل شخصی و کلمه عبور های شما را نیز دوست دارد. او از طریق حساب های ایمیل شما نگاهی خواهد انداخت و اگر چیزی را پیدا کرد که احساس می کند دیگران باید درباره آن بدانند ، آن را برای شما آنلاین منتشر می کند. تاکنون کسی را که مایل به تحقق این درخواست باشد ، نداریم.

– گلن گرین ووالد در چرا حفظ حریم خصوصی – TED Talk

گلن-گرینوالد-چرا-حفظ حریم خصوصی-اهمیت دارد

همچنین بخوانید:

 • نگاهی به این که چرا مردم معتقدند که هیچ چیز برای پنهان کردن ندارند. – ویکیپدیا
 • بحث در مورد چگونگی صحبت با افرادی که اعتقاد ندارند حفظ حریم خصوصی یک مسئله است. – تغییر مجدد

  نظارت جهانی بر توده ها – چهارده چشم

  UKUSA_Mapچهارده چشم نام گروهی از کشورها است که اطلاعات مشترکی با یکدیگر دارند. این گروه از استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده ، دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، بلژیک ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا و سوئد تشکیل شده است.

  در این گروه زیرمجموعه ای به نام پنج چشم وجود دارد. کشورهایی که پنج چشم را تشکیل می دهند – استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده ، با یکدیگر توافق نامه ای با نام توافق نامه UKUSA انجام داده اند. براساس شرایط این توافقنامه ، ملل متحد كه پنج چشم را تشکیل می دهند ، توافق كردند كه برای جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری اطلاعات از نقاط مختلف جهان با هم كار كنند. آنها همچنین توافق کرده اند که به عنوان دشمن مخالف یکدیگر نباشند. حتی اگر آنها این توافق نامه را انجام داده اند ، نشتی از ادوارد اسنودن نشان داد که برخی از اعضای پنج چشم در حقیقت برای شهروندان یکدیگر جاسوسی می کنند.

  آنها همچنین با جمع آوری اطلاعات در مورد شهروندان یکدیگر و به اشتراک گذاری آن با یکدیگر ، از شکستن قوانین داخلی در برابر جمع آوری اطلاعات در مورد شهروندان خود جلوگیری می کنند. نه چشم شامل کشورهایی در پنج چشم به همراه دانمارک ، فرانسه ، هلند و نروژ است. کشورهای عضو پنج چشم با اعضای نه چشم و چهارده چشم هوش و ذکاوت دارند. اعضای پنج چشم و کشورهای عضو شخص ثالث (آنهایی که نه چشم و چهارده چشم دارند اما در پنج چشم نیستند) از یکدیگر جاسوسی می کنند.

  پنج چشم

  1. استرالیا
  2. کانادا
  3. نیوزلند
  4. انگلستان
  5. ایالات متحده آمریکا

  نه چشم

  6. دانمارک
  7. فرانسه
  8. هلند
  9. نروژ

  چهارده چشم

  10. بلژیک
  11. آلمان
  12. ایتالیا
  13. اسپانیا
  14. سوئد

  برای محافظت از حریم شخصی خود ، از خدمات مستقر در ایالات متحده خودداری کنید

  برنامه های نظارت در ایالات متحده ، همراه با استفاده از نامه های امنیت ملی (NSL) و دستورالعمل های مربوط به gag ، به دولت ایالات متحده این آزادی را می دهد که بطور مخفیانه شرکت ها را وادار کند تا دسترسی به سوابق مخابراتی و مالی مشتری خود را تحویل دهند. دولت می تواند از این دسترسی برای جاسوسی از این مشتریان استفاده کند. سفارشات gag که با NSL ها ارتباط دارد ، گیرنده این نوع درخواست را از صحبت درباره آن منع نمی کند. به همین دلیل باید از خدمات مستقر در ایالات متحده خودداری کنید.

  این سناریو با شرکتی به نام Ladar Levison و سرویس ایمیل ایمن آنها به نام Lavabit اتفاق افتاد. بعد از اینکه FBI فهمید که ادوارد اسنودن از این سرویس استفاده می کند ، آنها درخواست کردند که لادار به آنها اجازه دهد به پرونده های اسنودن دسترسی پیدا کنند. از آنجا که Lavabit اطلاعات را حفظ نکرده و از آنجا که محتوای ایمیل مشتری خود را رمزگذاری کرده است ، Lavabit نتوانست درخواست FBI را انجام دهد. FBI با ارائه احضار نامه (با دستور gag) برای کلیدهای SSL Lavabit پاسخ داد. با کلیدهای SSL ، FBI نه تنها به سوابق اسنودن بلکه به کلیه ارتباطات در زمان واقعی (هم ابرداده و محتویات رمز نشده) برای همه مشتریان Lavabit دسترسی خواهد داشت..

  لوییزن نتوانست در این نبرد پیروز شود. آنها کلیدهای SSL را به FBI دادند و Lavabit را قطع کردند. در پاسخ ، دولت آمریكا لوییسون را به نقض احضاریه متهم كرد و تهدید به دستگیری لوییس كرد.

  Levision مجدداً Lavabit را راه اندازی کرد و استاندارد الکترونیکی جدیدی با نام DIME ایجاد کرد – Dark Internet Mail Mail Environment. DIME استانداردی برای پایان دادن به ایمیل رمزگذاری شده است. Lavabit در حال حاضر خدمات ایمیل رمزگذاری شده DIME را به مصرف کنندگان و مشاغل ارائه می دهد.

  اطلاعات مربوطه
  • از کلیه خدمات مستقر در ایالات متحده و انگلیس خودداری کنید
  • اثبات اینکه قناری ها براساس مثال surespot کار می کنند.
  • http://en.wikipedia.org/wiki/UKUSA_Agociation
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Lavabit#Suspension_and_gag_order
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Key_disclosure_law
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Portal:Mass_surveillance

  ارائه دهندگان VPN با لایه های اضافی از حریم خصوصی

  برای دیدن لیست کامل خدمات پیشنهادی VPN در استرالیا ، به صفحه اصلی ما مراجعه کنید.

  معیارهای ما برای انتخاب ارائه دهندگان VPN برای جدول ما:

  • ارائه دهنده مشاغل خارج از كشورهاي عضو پنج چشم را انجام مي دهد. برای اطلاعات بیشتر بخوانید برای محافظت از حریم خصوصی ، از خدمات مستقر در ایالات متحده خودداری کنید
  • ارائه دهنده از نرم افزار OpenVPN پشتیبانی می کند.
  • ارائه دهنده انواع مختلف پرداخت از جمله بیت کوین ، پول نقد ، کارت بدهی یا کارت های نقدی را پشتیبانی می کند.
  • برای افتتاح حساب ، ارائه دهنده نیازی به اطلاعات دیگری به جز نام کاربری ، رمز عبور و ایمیل ندارد.

  ما با هیچ یک از ارائه دهندگان VPN که در اینجا ذکر شده است ، وابسته نیستیم و همچنین هیچ گونه جبران خسارت ای برای لیست آنها دریافت نمی کنیم.

  نمونه های قناری گارانتی:

  • برای مشاهده نمودار مقایسه ای حاوی اطلاعات بیش از 150 شرکت ارائه دهنده خدمات VPN اینجا را کلیک کنید.
  • در مورد این نمودار در Reddit بحث کنید.

  اطلاعات بیشتر در مورد VPNs

  • آیا ارائه دهنده VPN شما واقعاً داده های شما را خصوصی نگه می دارد?
   (توجه: اولین ارائه دهندگان ذکر شده حامیان این سایت هستند).
  • چگونه می توان امنیت هر VPN را تقویت کرد
  • هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN ، به شرکت های VPN که برای تبلیغات و بررسی های جعلی پرداخت می کنند ، مراقب باشید.
  • ده دروغ درباره VPN در معرض دید
   (توجه: این مقاله عالی است ، اما سایت خود را در قطعه ارتقا می دهد).
  • ارائه دهنده VPN برای متوقف کردن هکر از مشتریان خود جاسوسی می کند.
  • Proxy.sh خط مشی اخلاقی خود را توضیح می دهد و چه نوع سناریویی ممکن است باعث شود که آنها روی سرورهای خود نظارت کنند.
  • IVPN پس از ثبت نام ، آدرس ایمیل و آدرس IP مشتریان را جمع آوری می کند.
   در پاسخ بیانیه ایمیل آنها را بخوانید.
  • هنگامی که مشتریان از خدمات خود متصل و قطع می شوند ، blackVPN دیگر ارتباطات را با زمانهای نگهدارنده حفظ نخواهد کرد. اکنون با قطع ارتباط مشتری ، این اطلاعات را حذف می کنند.
  • از پروتکل LT2P / IPSec خودداری کنید. به جای آن یک مورد دیگر را انتخاب کنید.

  گارانتی قناری تعریف شده است

  قناری ضمانت نامه ای است که به کاربران از یک سرویس اطلاع می دهد که ارائه دهنده خدمات با ضمانت نامه یا احضار نامه های مخفی انجام نشده است. اگر قناری گارانتی برداشته شود یا بروزرسانی آن متوقف شود ، کاربران سرویس باید تصور کنند که به ارائه دهنده خدمات ضمانت نامه یا احضاریه محرمانه ارائه شده است ، و کاربران باید استفاده از این سرویس را متوقف کنند..

  ارائه دهندگان اضافی VPN

  1. https://proxy.sh/canary
  2. https://www.ivpn.net/res منابع/canary.txt
  3. https://www.vpnsecure.me/files/canary.txt
  4. https://www.bolehvpn.net/canary.txt
  5. https://lokun.is/canary.txt
  6. https://www.ipredator.se/static/downloads/canary.txt

  ارائه دهندگان اضافی VPN

  • سؤالات متداول قناری
  • لیستی از شرکت هایی که قناری های حکم را حفظ می کنند.
  • بروس اشنیر ، یک تکنسین مشهور بین المللی ، در مقاله ای در وبلاگ خود از قناری های ضمانت انتقاد می کند.

  مرورگرهای پیشنهادی

  مرورگر Tor

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینTor Browser یک مرورگر وب رایگان و منبع باز است که دسترسی به شبکه Tor را امکان پذیر می کند. مرورگر Tor و Tor Network به شما کمک می کند با ارسال داده های خود از طریق شبکه توزیع شده از سرورها ، از ردیابی شما در امان نمانید.

  مرورگر Tor روی Windows ، macOS ، GNU / Linux ، iOS ، Android و OpenBSD اجرا می شود

  موزیلا فایرفاکس

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینFirefox یک مرورگر وب آزاد و منبع باز است. سازمان Mozilla کاملاً واضح است که چه اطلاعاتی راجع به شما جمع آوری می کنند و وب سایت آنها به شما نشان می دهد که اگر می خواهید این مجموعه را غیرفعال کنید. برای تنظیم تنظیمات Firefox در این لینکها حتماً مراحل ما را دنبال کنید:

  • WebRTC
  • درباره: پیکربندی
  • افزودنیهای حریم خصوصی

  Firefox برای Windows ، macOS ، Linux ، BSD ، iOS و Android در دسترس است

  شجاع

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینBrave یک مرورگر منبع باز است که به طور پیش فرض تبلیغات و ردیاب را مسدود می کند. علاوه بر محافظت از حریم شخصی کاربران ، Brave به کاربران خود کمک می کند تا با بارگذاری سایت ها سریعتر از رقبای خود ، در هزینه خود صرفه جویی کنند. Brave توسط مخترع Javascript و بنیانگذار پروژه موزیلا ، Brendan Eich تاسیس شد.

  Brave برای Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS در دسترس است.

  مطمئن شوید مرورگر شما هنگام مرور وب ، اثر انگشت خود را رها نمی کند.

  مگر در مواردی که برای محافظت از خود قدم بردارید ، مرورگر شما هنگام مرور آنلاین اطلاعاتی را در مورد شما ارائه می دهد که شناسایی شما را آسان می کند. این همچنین به “اثر انگشت” معروف است.

  هنگامی که از یک وب سایت بازدید می کنید ، مرورگر شما داستانی را درباره شما به صاحبان آن وب سایت ها می گوید. این به اشتراک گذاری اطلاعاتی از جمله مرورگر شما استفاده می کند ، چه افزونه هایی را که مرورگر شما نصب کرده است ، چه منطقه زمانی در آن هستید ، در چه زمان دستگاهی استفاده می کنید و غیره. اگر مجموعه داده هایی که مرورگر در مورد شما منتقل می کند بی نظیر است ، می توانید حتی بدون کوکی ردیابی و شناسایی شوید. [Panopticlick] ابزاری است که به شما نشان می دهد پیکربندی مرورگر شما بی نظیر است.

  اثر انگشت مرورگر

  دو روش برای جلوگیری از شناسایی منحصر به فرد مرورگر شما وجود دارد. راه اول این است که مرورگر شما همان اطلاعاتی را ارسال می کند که بیشتر مرورگرهای دیگر در حال ارسال هستند تا بتوانید به طور منحصر به فرد مشخص نشوید. برای این کار باید فونت ها ، افزونه ها و افزونه هایی را که بیشتر افراد در مرورگرهای خود دارند داشته باشید. اگر مرورگر شما این اجازه را می دهد ، باید از یک رشته کاربر کاربر spoofed استفاده کنید تا مرورگر شما چیز دیگری باشد. شما باید DNT را غیرفعال کنید و WebGL را مانند اکثر کاربران وب فعال کنید. اگر Javascript را غیرفعال کنید یا از Linux یا TBB استفاده کنید ، مرورگر شما شما را منحصر به فرد معرفی می کند و شناسایی شما را آسان می کند.

  یک راه ساده تر برای جلوگیری از شناسایی منحصر به فرد مرورگر ، استفاده از افزونه هایی مانند Privacy Badger ، uBlock Origin و قطع ارتباط است. این افزونه ها به شما کمک می کنند تا هویت خود را حفظ کنید.

  اطلاعات اضافی درباره چاپ اثر انگشت در مرورگر

  • پیتر اكرسلی ، دانشمند ارشد رایانه در بنیاد الکترونیك مرزی ، در مورد انگشت نگاری ، چگونگی تهدید حریم خصوصی ، و آنچه می توان برای جلوگیری از آن انجام داد ، بحث می کند..
  • Redditor درباره اثر انگشت مرورگر بحث می کنند.
  • پیوندهای به افزودنیهای حریم خصوصی Firefox.
  • BrowserLeaks.com – مجموعه ای از ابزارهای آزمایش وب است که می تواند هنگام گشت و گذار در اینترنت ، به شما نشان دهد چه نوع اطلاعاتی در دسترس شماست.

  مطمئن شوید مرورگر شما هنگام مرور وب ، اثر انگشت خود را رها نمی کند.

  WebRTC یک پروتکل ارتباطی جدید است که به JavaScript متکی است که می تواند آدرس IP واقعی شما را از پشت VPN شما بیرون بکشد..

  اگرچه نرم افزاری مانند NoScript از این امر جلوگیری می کند ، احتمالاً ایده خوبی است که این پروتکل را به طور مستقیم مسدود کنید ، فقط برای ایمن بودن.

  نحوه غیرفعال کردن WebRTC در Firefox?

  به طور خلاصه: “media.peerconnection.enabled” را “false” در “درباره: پیکربندی” تنظیم کنید.

  توضیح داد:

  1. “در مورد: پیکربندی” را در نوار آدرس فایرفاکس وارد کرده و Enter را فشار دهید.
  2. دکمه “من مراقب خواهم بود ، قول می دهم” را فشار دهید
  3. جستجوی “media.peerconnection.enabled”
  4. روی ورودی دوبار کلیک کنید ، ستون “Value” اکنون باید “false” باشد
  5. انجام شده. دوباره آزمایش نشت WebRTC انجام دهید.
   اگر می خواهید مطمئن شوید که هر تنظیمات مربوط به WebRTC واقعاً غیرفعال است ، این تنظیمات را تغییر دهید:

   • media.peerconnection.turn.disable = درست است
   • media.peerconnection.use_document_iceservers = نادرست
   • media.peerconnection.video.enabled = نادرست
   • media.peerconnection.identity.timeout = 1

  اکنون می توانید 100٪ مطمئن باشید که WebRTC غیرفعال است.

  نحوه غیرفعال کردن WebRTC در Google Chrome.

  غیرفعال کردن کامل WebRTC در Chrome امکان پذیر نیست ، اما می توانید با تغییر تنظیمات مسیریابی Chrome از نشت جلوگیری کنید. دو افزونه منبع باز برای کمک به شما در انجام این کار عبارتند از WebRTC Leak Prevent و uBlock Origin. با WebRTC Leak Prevent شما باید گزینه ها را بررسی کرده و در صورت لزوم برای وضعیت خود تنظیم کنید. با استفاده از uBlock Origin ، باید به “تنظیمات” بروید و “جلوگیری از از بین بردن آدرس IP محلی WebRTC” را انتخاب کنید.

  نحوه غیرفعال کردن WebRTC در Chrome در iOS ، Internet Explorer یا Safari.

  Chrome در iOS ، Internet Explorer و Safari در حال حاضر از پروتکل WebRTC استفاده نمی کنند. توصیه ما این است که از Firefox در تمام دستگاه های خود استفاده کنید.

  فایرفاکس: حریم خصوصی مرتبط با “درباره: پیکربندی” ترفندها

  افزودنیهای زیر قبل از کار با مرورگر شما باید به درستی پیكربندی شوند.

  نشانگر حریم خصوصی

  حریم خصوصی Badger ردیابی غیرقابل اجتناب را متوقف می کند. اگر یک تبلیغ کننده یا یک ردیاب شخص ثالث بدون اجازه شما حرکات شما را بصورت آنلاین ردیابی کنند ، حریم خصوصی Badger مانع از ارائه مطالب به مرورگر شما می شود. حریم خصوصی Badger یک محدودیت دارد که باید از آن آگاه باشید. Google Analytics را مسدود نمی کند. برای مسدود کردن Google Analytics ، باید از مسدود کننده هایی مانند uBlock Origin استفاده کنید. Privacy Badger با Firefox ، Opera و Chrome کار می کند.

  مبدا uBlock

  uBlock Origin بیش از یک مسدود کننده تبلیغات است. این یک مسدود کننده طیف گسترده است. به طور پیش فرض ، تبلیغات ، ردیاب ها و سایت های مخرب را مسدود می کند. همچنین بسته به نوع تنظیماتی که شما انتخاب می کنید ، می توانید اسکریپت ها و قاب های شخص ثالث را مسدود کنید. uBlock Origin با Chromium ، Firefox ، Microsoft Edge و Safari کار می کند.

  کوکی خودکارDelete

  هنگامی که زبانه را می بندید ، کوکی حذف بطور خودکار هر کوکی را که استفاده نمی شود حذف می کند. این افزودنی برای Firefox و Chrome در دسترس است.

  HTTPS در همه جا

  HTTPS ارتباط بین شما و وب سایتهایی که از HTTPS پشتیبانی می کنند رمزگذاری می کند. HTTPS همه جا برای Firefox ، Firefox برای Android ، Chrome و Opera در دسترس است.

  Decentraleyes

  Decentraleyes نیاز به مرورگر شما را برای بارگیری فایلهای خاص از سرویس های شخص ثالث مانند کتابخانه هاست میزبان Google و jQuery CDN برطرف می کند. این افزونه با چندین پرونده متداول همراه است و هنگامی که مرورگر شما نیاز به دسترسی به یکی از آنها دارد ، Decentraleyes آن را به صورت محلی بارگذاری می کند ، این امر مانع از مرورگر شما برای برقراری تماس خارجی برای پرونده می شود و در عین حال از حریم شخصی شما نیز محافظت می کند. Decentraleyes با مسدود کننده های محتوا مانند uBlock Origin و Adblock Plus سازگار است. برای Firefox در دسترس است. کد منبع موجود در GitHub.

  توصیه می کنیم اگر از Firefox استفاده می کنید ، برای محافظت از حریم خصوصی خود از یک یا چند مورد از افزودنیهای زیر استفاده کنید.

  uMatrix

  uMatrix به شما امکان می دهد دقیقاً مشخص کنید که سایتهایی که مرورگر شما می تواند به آن متصل شود ، چه نوع داده ای را می تواند مرورگر شما بارگیری کند و چه عملکردهایی می تواند مرورگر شما انجام دهد. این افزونه برای کاربران پیشرفته توصیه می شود.

  مجموعه امنیتی NoScript

  با نصب NoScript ، قبل از اجرای هرگونه اسکریپت در مرورگر ، وب سایت باید از لیست شماست. شما کنترل دارید و اگر مجوز ندهید ، NoScript جاوا اسکریپت ، جاوا ، فلش و سایر افزونه ها را در وب سایت هایی که شما مشخص نکرده اید اشکالی ندارد غیرفعال می کند..

  توصیه های افزودنی Firefox برای محافظت از حریم خصوصی شما

  این مجموعه ای از حریم خصوصی است که در مورد: پیکربندی تنظیمات است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید حریم خصوصی مرورگر Firefox خود را ارتقا دهید.

  شروع شدن:

  1. “در مورد: پیکربندی” را در نوار آدرس فایرفاکس وارد کرده و Enter را فشار دهید.
  2. دکمه “من مراقب خواهم بود ، قول می دهم” را فشار دهید
  3. دستورالعمل های زیر را دنبال کنید …

  آماده سازی:

  1. privacy.firstparty.isolate = درست است
   • در نتیجه تلاش Tor Uplift ، این اولویت همه منابع شناسه مرورگر (به عنوان مثال کوکی ها) را به دامنه شخص اول جدا می کند ، با هدف جلوگیری از ردیابی در دامنه های مختلف.
  2. privacy.resistFingerprinting = درست است
   • در نتیجه تلاش Tor Uplift ، این اولویت باعث می شود تا Firefox در برابر اثر انگشت مرورگر مقاوم تر شود.
  3. privacy.trackingprotection.enabled = درست است
   • این جدید Mozilla در زمینه ردیابی حفاظت ساخته شده است. از لیست فیلتر Disconnect.me استفاده می کند ، اگر از قبل از فیلترهای شخص ثالث uBlock Origin استفاده می کنید ، اضافی نیست ، بنابراین اگر از ویژگی های افزودنی استفاده می کنید ، باید آن را اشتباه تنظیم کنید..
  4. browser.cache.offline.enable = نادرست
   • حافظه نهان آفلاین را غیرفعال می کند.
  5. browser.safebrowsing.malware.enabled = نادرست
   • بررسی های بدافزار Google Safe Browsing را غیرفعال کنید. ریسک امنیتی ، اما بهبود حریم خصوصی.
  6. browser.safebrowsing.phishing.enabled = نادرست
   • محافظت از جستجوی ایمن Google و محافظت از فیشینگ را غیرفعال کنید. ریسک امنیتی ، اما بهبود حریم خصوصی.
  7. browser.send_pings = نادرست است
   • این ویژگی برای ردیابی وب سایتها روی کلیک بازدید کنندگان مفید خواهد بود.
  8. browser.sessionstore.max_tabs_undo = 0
   • حتی با تنظیم Firefox که تاریخ را به یاد نمی آورد ، زبانه های بسته شما به طور موقت در منو ذخیره می شوند -> تاریخ -> برگه‌های اخیراً بسته شده است.
  9. browser.urlbar.speculativeConnect.enabled = نادرست
   • غیرفعال کردن پیش بارگذاری URL های خودکار. فایرفاکس URL هایی را که به طور خودکار تکمیل می شود در هنگام نوشتن آدرس در نوار آدرس ، از قبل بارگذاری می کند ، در صورتی که URL ها پیشنهاد کنند که کاربر نمی خواهد به آن وصل شود ، جای نگرانی است. منبع
  10. dom.battery.enabled = نادرست
   • دارندگان وب سایت می توانند وضعیت باتری دستگاه شما را ردیابی کنند. منبع
  11. dom.event.clipboardevents.enabled = false
   • غیرفعال کنید که وب سایت ها در صورت کپی کردن ، چسباندن یا برش دادن چیزی از صفحه وب ، می توانند اعلان ها را دریافت کنند ، و به آنها امکان می دهد بدانند کدام قسمت از صفحه انتخاب شده است.
  12. geo.enabled = نادرست
   • جغرافیایی را غیرفعال می کند.
  13. media.navigator.enabled = نادرست
   • وب سایت ها می توانند وضعیت میکروفون و دوربین دستگاه شما را ردیابی کنند.
  14. network.cookie.cookieBeh رفتار = 1
   • کوکی ها را غیرفعال کنید
   • 0 = به طور پیش فرض همه کوکی ها را بپذیرید
   • 1 = فقط از سایت مبدأ (بلوکی کوکی های شخص ثالث) بپذیرید
   • 2 = به طور پیش فرض همه کوکی ها را مسدود کنید
  15. network.cookie.lifetimePolicy = 2
   • کوکی ها در پایان جلسه حذف می شوند
   • 0 = کوکی ها را به طور عادی بپذیرید
   • 1 = اعلان برای هر کوکی
   • 2 = فقط برای جلسه فعلی قبول شوید
   • 3 = پذیرش برای N روز
  16. network.http.referer.trimmingPolicy = 2
   • فقط طرح ، هاست و پورت را در قسمت Header Referer ارسال کنید
   • 0 = نشانی اینترنتی کامل را در سربرگ Referer ارسال کنید
   • 1 = URL را بدون رشته پرس و جو آن را در سربرگ Referer ارسال کنید
   • 2 = فقط طرح ، هاست و پورت را در سربرگ Referer ارسال کنید
  17. network.http.referer.XOriginPolicy = 2
   • فقط در هنگام مطابقت با نام های کامل ، هدر Referer را ارسال کنید. (توجه: اگر متوجه شکستگی قابل توجهی شدید ، ممکن است 1 همراه با ترفند XOriginTrimmingPolicy را در زیر امتحان کنید.) منبع
   • 0 = در همه موارد ارسال داور
   • 1 = ارجاع را به همان سایت های eTLD ارسال کنید
   • 2 = فقط وقتی نام میزبان کامل مطابقت دارد ، مراجعه کننده را ارسال کنید
  18. network.http.referer.XOriginTrimmingPolicy = 2
   • هنگام ارسال داوری به سرچشمه ، فقط طرح ، میزبان و درگاه را در عنوان درخواست های متقابل ارسال کنید. منبع
   • 0 = آدرس کامل را در Referer ارسال کنید
   • 1 = آدرس ارجاعی را بدون مراجعه به رشته در Referer ارسال کنید
   • 2 = فقط طرح ، میزبان و درگاه را در Referer ارسال کنید
  19. webgl.disabled = true
   • WebGL یک خطر امنیتی بالقوه است. منبع
    بهترین مرورگرهای حریم خصوصی (و بدترین)

  اطلاعات مربوطه

  • ffprofile.com – به شما کمک می کند تا پروفایل Firefox را با پیش فرض هایی که دوست دارید ایجاد کنید.
  • mozillazine.org – تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی.
  • user.js سخت افزار Firefox – این یک پرونده پیکربندی user.js برای Mozilla Firefox است که قرار است تنظیمات Firefox را سخت کرده و آن را ایمن تر کند.
  • تنظیمات حریم خصوصی – افزونه Firefox برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی داخلی به راحتی با یک صفحه نوار ابزار.

  ارائه دهندگان ایمیل-آگاهانه برای حفظ حریم خصوصی – بدون وابسته

  همه ارائه دهندگان ذکر شده در اینجا خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند و از SMTP TLS پشتیبانی می کنند. جدول قابل مرتب سازی است. هرگز به حریم شخصی خود به هیچ شرکتی اعتماد نکنید ، همیشه رمزگذاری کنید.

  یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات ایمیل شما ممکن است علاقه مند شوید

  • نامه محرمانه – Confidant Mail یک سیستم ایمیل رمزگذاری نشده SMTP است. این از گارد حریم خصوصی GNU برای رمزگذاری و تأیید صحت ارتباطات و TLS 1.2 برای رمزگذاری حمل و نقل استفاده می کند. کلید خصوصی شما با شما باقی می ماند ، نه سرور Confidant Mail. این امنیت بسیار بیشتری را برای شما نسبت به سیستمهای ایمیل مبتنی بر SMTP فراهم می کند. نامه محرمانه برای Windows ، macOS و Linux موجود است. https://www.confidantmail.org/

  میزبان سرویس ایمیل خود باشید

  نامه در صندوقMail-in-a-Box به شما امکان می دهد کنترل کامل ایمیل خود را با فعال کردن سرور پست الکترونیکی خود انجام دهید. برای راه اندازی Mail-in-a-Box شما به یک سرور مبتنی بر ابر با حداقل 1 گیگابایت حافظه رم که اوبونتو 14.04 را اجرا کرده و نام دامنه خود را نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر به https://mailinabox.email/ مراجعه کنید

  منابع اضافی برای کمک به شما در حفظ خصوصی ایمیل خود

  • gpg4usb.org – ویرایشگر متن آزاد ، متن باز و قابل حمل که به شما امکان رمزگذاری و رمزگشایی پیام های متنی و پرونده ها را می دهد.
  • پست الکترونیکی – افزونه مرورگر برای Chrome و Firefox که به کاربر امکان رمزگذاری ایمیل ارسال شده از طریق سرویس هایی مانند Gmail ، نامه یاهو و Outlook را می دهد. این پیام ها را با استفاده از OpenPGP رمزگذاری می کند.
  • Enigmail – یک افزودنی برای Thunderbird و SeaMonkey. از OpenPGP برای رمزگذاری ، رمزگشایی ، امضاهای دیجیتال و تأیید پیام های ایمیل استفاده می کند.
  • TorBirdy – افزونه ای که کاربران Thunderbird را قادر می سازد به شبکه Tor وصل شوند.
  • تست کننده حریم خصوصی ایمیل – این ابزار چندین آزمایش را انجام می دهد تا ببیند مشتری ایمیل شما در حفظ حریم خصوصی شما به خطر می افتد یا خیر.

  پیوند به مقالاتی درباره حریم شخصی ایمیل

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاین

  • اگر پیام های ایمیل شما در ابر ذخیره می شود ، ممکن است آنطور که فکر می کنید خصوصی نباشید. قانون حفظ حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی (ECPA) ، که در یک زمان از حریم خصوصی پیامهای الکترونیکی ذخیره شده در سرورها محافظت می کرد ، از تکنولوژی همگام نبود. ایمیلی که بیش از شش ماه در یک سرور ذخیره شده باشد ، رها شده و دولت می تواند آن را جستجو کند. در این مقاله به چگونگی تأثیر این حریم خصوصی اطلاعات شما هنگام ذخیره در ابر ، نگاهی بیندازیم.
  • [پیوند OpenMailBox در حال افزایش نیست]
  • FBI سرور ISP مترقی را ضبط می کند – بروزرسانی مربوط به توقیف FBI یک سرور از اول مه / People Link and Riseup.
  • تحقیقات پلیس باعث به خطر افتادن سرور می شود – پلیس پستی ایتالیا برای جاسوسی از کلیه ارتباطات از طریق سرور Autistici / Inventati از یک تحقیق در صندوق پستی استفاده کرد..

  مشتریان ایمیل توصیه شده

  رعد و برق

  Thunderbird یک سرویس دهنده ایمیل آزاد و منبع باز است که توسط بنیاد موزیلا ساخته شده است. این برنامه از چت در زمان واقعی ، جستجوی وب و گزینه Do Not Track پشتیبانی می کند.

  Thunderbird برای سیستم عامل های Windows ، macOS و Linux موجود است.

  ایمیل پنجه

  Claws Mail یک سرویس دهنده ایمیل رایگان و مبتنی بر GTK + است. کاربران می توانند از افزونه های Claws Mail برای خواندن اخبار RSS و Atom ، پیوست های PDF و موارد دیگر استفاده کنند. Claws Mail همراه با Gpg4win ، برنامه رمزگذاری برای کاربران ویندوز است.

  Claws Mail برای Windows ، macOS ، Linux ، BSD ، Solaris ، Unix و سایر سیستم عامل ها در دسترس است.

  پیوند به مقالاتی درباره حریم شخصی ایمیل

  • نامه K-9 – یک سرویس گیرنده ایمیل منبع باز برای Android. این نرم افزار دارای بسیاری از ویژگی ها از جمله پشتیبانی از فشار IMAP ، WebDAV و هویت های متعدد است.
  • گارد محافظت از گنو – نرم افزار منبع آزاد و مبتنی بر OpenPGP. این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا داده ها و ارتباطات ایمیل را رمزگذاری و امضا کنند. این یک ابزار خط فرمان است که می تواند با چندین خواننده ایمیل مختلف و رابط کاربری گرافیکی یکپارچه شود تا استفاده از آن ساده تر شود.
  • MailPile – یک برنامه منبع آزاد و آزاد که به عنوان مشتری ایمیل ، موتور جستجو و یک سرور ایمیل شخصی کار می کند. از OpenPGP برای رمزگذاری و امضاهای ایمیل استفاده می کند.

  گزینه های دیگر برای ایمیل

  I2P-Bote

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینI2P-Bote افزونه ای برای شبکه I2P است. پیامهای ایمیل شما را با ارائه رمزگذاری خودکار و امضاهای دیجیتالی ، و با ذخیره کردن ایمیل شما به جای سرور ، در یک میز هش توزیع شده ، خصوصی می کند..

  I2P برای سیستم عامل های Windows ، macOS ، Linux ، Debian و Android در دسترس است.

  Bitmessage

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینBitmessage یک سیستم ارتباطی غیرمترقبه و غیرمترقبه است که فرایند ارسال پیامهای ایمیل رمزگذاری شده را با نیاز نکردن کاربران به استفاده از کلیدها ساده می کند.

  Bitmessage رایگان ، منبع باز است و برای ویندوز ، macOS و لینوکس در دسترس است.

  RetroShare

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینRetroshare یک نرم افزار منبع آزاد است که به کاربر اجازه می دهد شبکه ایمن ، ناشناس و غیر متمرکز خود را بسازد. شما می توانید از آن استفاده کنید تا فقط با افرادی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید ارتباط برقرار کنید.

  RetroShare را می توان برای فروم ، پیام رسانی و VoIP استفاده کرد. RetroShare برای Windows ، macOS و Linux موجود است.

  موتورهای جستجو که به حریم خصوصی شما احترام می گذارند

  برای به حداکثر رساندن حریم شخصی خود هنگام جستجو در اینترنت ، باید یکی از موتورهای جستجوگر ذکر شده در اینجا را انتخاب کنید.

  سارکس

  سارکسSearx یک موتور metasearch است. هنگامی که یک پرس و جو را در جعبه جستجوی آن تایپ می کنید و به بازگشت باز می گردید ، نتایج ترکیبی از نتایج چندین موتور جستجو است. Searx با جمع آوری یا ذخیره اطلاعات در مورد شما یا جستجوهای شما ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

  StartPage

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینStartPage نتایج جستجو را از Google فراهم می کند و همزمان از حریم خصوصی شما محافظت می کند. برای محافظت از حریم خصوصی شما آدرس IP شما را ضبط نمی کنند ، آنها اطلاعات شخصی راجع به شما جمع نمی کنند و شناسایی کوکی ها را در مرورگر شما قرار نمی دهند. هر نتیجه جستجو با گزینه پروکسی ارائه می شود که به شما امکان می دهد به طور ناشناس از وب سایت ها بازدید کنید.

  DuckDuckGo

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینDuckDuckGo موتور جستجوگر است که از بیش از چهارصد منبع استفاده می کند تا بهترین سؤالات خود را برای شما فراهم کند. وقتی با استفاده از DuckDuckGo جستجو می کنید ، اطلاعات شخصی شما ذخیره نمی شود و هرگز ردیابی نمی شوید.

  افزونه ای برای Firefox که از حریم خصوصی محافظت می کند

  • پیوند جستجوی Google رفع شود – افزونه منبع باز که مانع از Google و Yandex می شود آدرس URL نتایج جستجو خود را هنگام کلیک بر روی آنها تغییر دهید. با غیرفعال کردن این رفتار ، این افزونه همچنین مانع از ردیابی این کلیک موتورهای موتورهای جستجو می شود. رفع پیوند جستجوی Google برای Firefox ، Chrome و Opera در دسترس است. (متن باز)

  سایر موتورهای جستجو با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  • کوانت – Qwant موتور جستجوگر مستقر در فرانسه است. Qwant با رمزگذاری پرس و جوهای جستجوی آنها و ردیابی نکردن از آنها یا ثبت جستجوی آنها ، از حریم کاربران آن محافظت می کند..
  • متاگر – MetaGer یک موتور جستجوی منبع باز مستقر در آلمان است. برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود ، MetaGer آدرس IP را ذخیره نمی کند ، کاربران آن را ردیابی نمی کند ، انتقال داده را رمزگذاری می کند ، و سرور پروکسی را ارائه می دهد تا نتایج جستجو به صورت ناشناس مشاهده شود.
  • ixquick.eu – ixquick.eu یک موتور metasearch است که نتایج را از گوگل و یاهو خارج می کند. توسط همان شرکتی که Startpage.com را اداره می کند ، نگهداری می شود. این نتایج توسط پروکسی ارائه می شود و اطلاعاتی در مورد شما ضبط نمی کند یا کوکی ها را در مرورگر خود قرار نمی دهد.

  پیام رسان های فوری با رمزگذاری

  اگر از WhatsApp ، Viber ، LINE ، Telegra یا Threema یا یک برنامه پیام رسان فوری مشابه استفاده می کنید ، باید مانند سرویسهای ذکر شده در اینجا ، به یک سرویس رمزگذاری شده تغییر دهید تا از حریم شخصی شما محافظت کند..

  علامت

  سیستم های باز - نجواسیگنال یک برنامه آزاد و منبع باز است که به شما امکان می دهد پیام های گروهی ، متن ، صدا ، فیلم ، سند و پیام های تصویری را در هر جای دنیا ارسال کنید. پیام ها و تماس های ارسالی با سیگنال از انتها تا انتها رمزگذاری می شوند. همچنین می توانید پیام های خود را در زمان انتخابی ناپدید شوید.

  سیگنال برای اندروید ، iOS ، Windows ، macOS و Linux مبتنی بر دبیان موجود است.

  سیم

  سیمWire یک برنامه پیام رسانی است که از سوئیس تهیه شده است. می توانید از Wire برای گپ ، تماس های تلفنی ، تصاویر ، موسیقی ، فیلم و تصاویر استفاده کنید. همه چیزهایی که از طریق وایر ارسال می شوند به صورت انتهایی رمزگذاری می شوند. یک کلمه از احتیاط: تا زمانی که حساب خود را حذف نکنید ، سیم لیستی از تمام افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید ، نگه می دارد. سیم برای استفاده شخصی رایگان است.

  سیم برای مرورگرهای Android ، iOS ، Windows ، macOS ، Linux و وب در دسترس است (Chrome ، Firefox ، Edge و Opera).

  ریکوچت

  ریکوچتریکوچت یک سرویس پیام رسانی آزاد و منبع باز است که از طریق شبکه Tor فعالیت می کند. هر پیامی که از طریق ریکوچت ارسال می شود به صورت گمنام و رمزگذاری می شود.

  ریکوچت برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است.

  سایر خدمات پیام رسانی فوری با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  ChatSecure

  صندوقچهبرنامه پیام رسانی رایگان و منبع باز برای iOS. رمزگذاری نهایی را از طریق OMEMO و OTR بر روی XMPP ارائه می دهد.

  Cryptocat

  Cryptocatیک برنامه منبع آزاد و آزاد که از پروتکل OMEMO برای رمزگذاری استفاده می کند. Cryptocat برای ویندوز ، macOS و Linux موجود است.

  کنتال

  کنتالKontalk یک برنامه پیام رسانی متن باز است که از طریق شبکه توزیع شده توسط داوطلبان کار می کند. از XMPP برای رمزگذاری مشتری به سرور و سرور در ارتباطات سرور استفاده می کند. Kontalk برای اندروید ، macOS ، لینوکس و ویندوز در دسترس است.

  اطلاعات اضافی درباره پیام رسان های فوری رمزگذاری شده

  • ریکوچ ممیزی امنیتی حرفه ای را پشت سر می گذارد و نشان می دهد که آنها درباره امنیت جدی هستند.
  • چگونه ارتباط برقرار کنیم بدون تماشای یا پیگیری.
  • پیوندی برای بارگیری Signal APK در صورتی که یک کاربر پیشرفته با نیازهای ویژه هستید ، بارگیری می شود. برای کاربران معمولی توصیه نمی شود.
  • سیم تا زمانی که حساب مشتری حذف شود لیستی از کلیه مخاطبین مشتری را ذخیره می کند.
  • ممیزی نشان می دهد که برنامه پیام رسانی تلگرام از امنیت IND-CCA نیست.
  • یک موضوع بحث در مورد reddit در مورد Telegram و اینکه آیا واقعاً خصوصی است همانطور که تبلیغ می شود.

  پیام رسان های ویدیویی و صوتی با رمزگذاری

  اگر شما یک کاربر اسکایپ ، Viber یا Google Hangouts هستید ، برای محافظت از حریم خصوصی خود ، باید مانند سرویس های ذکر شده در اینجا به یک سرویس رمزگذاری شده تغییر دهید..

  علامت

  سیستم های باز - نجواسیگنال یک برنامه آزاد و منبع باز است که به شما امکان می دهد پیام های گروهی ، متن ، صدا ، فیلم ، سند و تصویر را در هر نقطه از جهان ارسال کنید. پیام های ارسالی با سیگنال از انتها تا انتها رمزگذاری می شوند. همچنین می توانید پیام های خود را در زمان انتخابی ناپدید شوید.

  سیگنال برای اندروید ، iOS ، Windows ، macOS و Linux مبتنی بر دبیان موجود است.

  سیم

  سیمWire یک برنامه پیام رسانی است که از سوئیس تهیه شده است. می توانید از Wire برای گپ ، تماس های تلفنی ، تصاویر ، موسیقی ، فیلم و تصاویر استفاده کنید. همه چیزهایی که از طریق وایر ارسال می شوند به صورت انتهایی رمزگذاری می شوند. یک کلمه از احتیاط: تا زمانی که حساب خود را حذف نکنید ، سیم لیستی از تمام افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید ، نگه می دارد. سیم برای استفاده شخصی رایگان است.

  سیم برای Android ، iOS ، Windows ، macOS ، Linux و وب در دسترس است.

  لينفون

  لينفونLinphone یک برنامه VoIP منبع باز است که از پروتکل SIP برای تماس های صوتی و تصویری ، پیام های فوری و اشتراک فایل استفاده می کند. لینفون از طریق zRTP ، TLS و SRTP رمزگذاری نهایی را به شما ارائه می دهد.

  Linphone برای سیستم عامل های Android ، iOS ، Windows10 موبایل ، macOS ، Windows برای دسک تاپ و Linux موجود است.

  سایر خدمات پیام رسانی صوتی و تصویری با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  جیتسی

  مجموعه ای از برنامه های منبع آزاد و آزاد که برای ویدئو کنفرانس آنلاین ایمن ساخته شده اند. Jitsi برای دسک تاپ چت ، اشتراک دسک تاپ ، انتقال فایل و پشتیبانی از پیام فوری را ارائه می دهد.

  سم

  برنامه پیام رسانی صوتی و تصویری رایگان ، متن باز ، توزیع شده ، متشکل از همتا ، ارائه رمزگذاری به پایان. Tox برای Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android و FreeBSD در دسترس است.

  حلقه

  یک برنامه رایگان و توزیع شده برای فیلم ، صدا و پیام فوری که رمزگذاری را ارائه می دهد. حلقه برای Linux ، Windows ، macOS و Android در دسترس است.

  مقالات و پیوندها با اطلاعات اضافی درباره پیام رسان های صوتی و تصویری رمزگذاری شده

  • پیوندی برای بارگیری Signal APK در صورتی که یک کاربر پیشرفته با نیازهای ویژه هستید ، بارگیری می شود. برای کاربران معمولی توصیه نمی شود.
  • سیم تا زمانی که حساب مشتری حذف شود لیستی از کلیه مخاطبین مشتری را ذخیره می کند.

  خدمات اشتراک گذاری پرونده با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  پیاز

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینOnionShare یک برنامه منبع آزاد و رایگان برای به اشتراک گذاری فایل ها با هر اندازه است. این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایلها را بطور ناشناس و ایمن از طریق سرویس پیاز Tor به اشتراک بگذارند. این نشانی اینترنتی مخفی ایجاد می کند که برای دریافت گیرنده باید فایل را بارگیری کند.

  OnionShare برای Windows ، MacOS و Linux موجود است.

  Wormhole Magic

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینMagic Wormhole ابزاری برای اشتراک گذاری فایل های خط فرمان است. این کار برای جلوگیری از پیچیدگی سایر سیستم های اشتراک فایل رمزگذاری شده طراحی شده است. این محافظت از حریم خصوصی کاربران خود از طریق یک PAKE (تبادل کلید تأیید شده با گذرواژه).

  خدمات ذخیره سازی ابر با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  اگر از Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive ، Apple iCloud یا سرویس مشابهی برای ذخیره داده های خود در ابر استفاده می کنید ، باید مانند سرویس های ذکر شده در اینجا به سرویس هایی که از حریم شخصی شما محافظت می کنند ، بروید..

  غذای دریایی

  غذای دریاییSeafile یک برنامه ذخیره سازی فایل است که رمزگذاری فایل ها و همگام سازی فایل های داخلی را ارائه می دهد. کاربران می توانند سرور خود را تأمین کنند یا از سرویس cloud Seafile برای ذخیره فایل ها استفاده کنند. نسخه جامعه ، که برای کاربرانی که سرویس دهنده های خود را ارائه می دهند ، رایگان است. نسخه Pro ، که برای مشتریانی است که پرونده های آنها توسط سرویس ابری Seafile میزبان است ، برای حداکثر 3 کاربر رایگان است. هر دو Community Edition و Pro Edition تأیید هویت دو عاملی را ارائه می دهند. Pro Edition همچنین پاک کردن از راه دور ، یک حسابرسی و ادغام آنتی ویروس را ارائه می دهد.

  نرم افزار مشتری برای Windows ، macOS ، Linux ، iOS و Android در دسترس است.
  نرم افزار سرور برای لینوکس ، Raspberry Pi و ویندوز در دسترس است.

  NextCloud

  بعدی CloudNextCloud یک برنامه ذخیره سازی پرونده است که به کاربران خود اجازه می دهد تا داده های خود را در خانه ، روی سرور مورد نظر خود یا با یکی از ارائه دهندگان خدمات NextCloud به طور ایمن ذخیره کنند. NextCloud رایگان و منبع باز است.

  NextCloud برای Windows ، macOS ، Linux ، Android ، iOS و Windows Mobile در دسترس است.

  حداقل اقتدار S4

  S4Least Authority یک سرویس ذخیره سازی ابری به نام S4 (سرویس امن ذخیره سازی ساده) را برای مشتریان خاص ارائه می دهد. S4 رمزگذاری سمت مشتری را برای فایلهای ذخیره شده فراهم می کند. به داده های شما یا از طریق Gridsync (یک رابط کاربری گرافیکی) یا از طریق رابط خط فرمان قابل دسترسی است. این سرویس در هر ماه 25 دلار هزینه دارد.

    بهترین مرورگرهای حریم خصوصی (و بدترین)

  Gridsync برای MacOS ، Linux و Windows موجود است.

  یکی دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری که باید در نظر بگیرید

  • موونیوم – Muonium یک ارائه دهنده فضای آزاد با منبع آزاد است که بی نام و رمزگذاری نهایی را برای پرونده های شما ارائه می دهد.

  اطلاعات اضافی

  • رمزنگاری – یک برنامه کاربردی ذخیره سازی پرونده منبع آزاد ، رایگان و آزاد که به شما امکان می دهد محتوای AE را رمزگذاری کنید. برای Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS موجود است
  • برنامه های برتر NBN – اگرچه کمی ارتباطی ندارد ، این راهنمایی برای بهترین ارائه دهندگان NBN در استرالیا است. من آنها را با سرعت و ویژگی های حفظ حریم خصوصی مقایسه کردم زیرا برخی از ISP ها به فروش فعال داده های مشتری می پردازند.

  برنامه هایی که به شما امکان میزبان سرور ابر خود را می دهند

  اگر از Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive ، Apple iCloud یا یک سرویس مشابه استفاده می کنید و دوست دارید خودتان یک سرور ابری میزبانی کنید ، به این گزینه ها نگاهی بیندازید..

  غذای دریایی

  غذای دریاییSeafile یک برنامه ذخیره سازی فایل است که رمزگذاری فایل ها و همگام سازی فایل های داخلی را ارائه می دهد. کاربران می توانند سرور خود را تأمین کنند یا از سرویس cloud Seafile برای ذخیره فایل ها استفاده کنند. نسخه جامعه ، که برای کاربرانی که سرویس دهنده های خود را ارائه می دهند ، رایگان است. نسخه Pro ، که برای مشتریانی است که پرونده های آنها توسط سرویس ابری Seafile میزبان است ، برای حداکثر 3 کاربر رایگان است. هر دو Community Edition و Pro Edition تأیید هویت دو عاملی را ارائه می دهند. Pro Edition همچنین پاک کردن از راه دور ، یک حسابرسی و ادغام آنتی ویروس را ارائه می دهد.

  نرم افزار مشتری برای ویندوز ، MacOS ، Linux ، iOS و Android در دسترس است.
  نرم افزار سرور برای لینوکس ، Raspberry Pi و ویندوز در دسترس است.

  پیدو

  پیدوPydio یک برنامه اشتراک گذاری فایل منبع باز برای مشاغل است. از طریق یک رابط وب ، از طریق دسک تاپ یا از طریق دستگاه تلفن همراه می توانید به پرونده ها دسترسی پیدا کنید. می توان آن را بر روی سرور مستقر در محل کسب و کار یا در یک ابر خصوصی مستقر کرد. Pydio تنظیمات امنیتی متفاوتی دارد که می تواند برای مطابقت با سیاست حفظ حریم خصوصی شغلی که از آن استفاده می کند ، سفارشی سازی شود.

  در دسترس برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS یا از طریق وب است.

  Tahoe-LAFS

  Tahoe-LAFSLAFS مخفف Least-Authority File Store است. Tahoe-LAFS یک سیستم ذخیره سازی ابری است که رایگان و منبع آزاد است. با رمزگذاری ارتباطات شما و توزیع آنها روی چندین سرور کار می کند. LAFS سیستمی است که توسط Least Authority S4 استفاده می شود.

  برای Windows ، MacOS و Linux موجود است.

  اطلاعات اضافی

  • NextCloud – NextCloud یک برنامه ذخیره سازی پرونده است که به کاربران خود اجازه می دهد تا داده های خود را در خانه ، روی سرور مورد نظر خود یا با یکی از ارائه دهندگان خدمات NextCloud به طور ایمن ذخیره کنند. NextCloud رایگان و منبع باز است.
  • موونیوم – Muonium یک ارائه دهنده فضای آزاد با منبع آزاد است که بی نام و رمزگذاری نهایی را برای پرونده های شما ارائه می دهد.
  • بررسی میزبانی وب – ما به شرکتهای برتر میزبان نگاه کردیم و آنها را بر اساس سرعت و امنیت مقایسه کردیم.

  برنامه های همگام سازی پرونده با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  جرقه به اشتراک بگذارید

  SparkleShareSparkle Share یک برنامه همگام سازی پرونده رایگان و منبع باز است. این برنامه رمزگذاری سمت مشتری و سرور را هم ارائه می دهد.

  برای Windows ، MacOS و Linux موجود است

  سینکانی

  سینکانیSyncany یک برنامه ذخیره سازی ابری با منبع آزاد و برنامه اشتراک فایل است که همگام سازی پرونده های شما با هر نوع حافظه ذخیره شما را دارد. پرونده های شما قبل از بارگذاری آنها رمزگذاری می شوند. همگام سازی به طور فعال حفظ نمی شود.

  برای MacOS ، Windows و Linux موجود است

  همگام سازی

  همگام سازیهمگام سازی یک برنامه به اشتراک گذاری غیر متمرکز پرونده آزاد و منبع باز است که به شما امکان می دهد داده های خود را در جایی که می خواهید ذخیره کنید. با رمزگذاری کلیه ارتباطات شما با TLS ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. هیچ سرور مرکزی تا کنون در انتقال یا همگام سازی داده های شما دخیل نیست.

  برای Mac OS X ، Windows ، Linux ، FreeBSD ، Solaris و OpenBSD در دسترس است

  سایر برنامه های سرور ابر با ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  • git-annex – git-annex یک برنامه خط فرمان است که به شما امکان می دهد پرونده های خود را با git همگام سازی کنید. اگر از استفاده از خط فرمان ناراحت هستید ، می توانید از دستیار git-annex استفاده کنید که همراه با git-annex باشد.

  برنامه های مدیریت گذرواژه

  اگر در حال حاضر برای مدیریت رمزهای عبور خود از 1Password ، LastPass ، Roboform یا iCloud Keychain استفاده می کنید ، توصیه می کنیم در اینجا به دنبال جایگزین امن تری باشید..

  گذرواژه اصلی

  گذرواژه اصلیMaster Password یک برنامه نرم افزاری رایگان منبع آزاد است که با تولید الگوریتمی کلمات عبور خود را در صورت نیاز به آنها کار می کند. حریم خصوصی شما با این راه حل محافظت می شود زیرا گذرواژه‌های تولید شده شما در دستگاه شما ذخیره نمی شوند و از طریق شبکه ارسال نمی شوند.

  Master Password برای iOS ، MacOS ، Android ، Windows ، Linux و وب در دسترس است.

  KeePass / KeePassX

  KeePassKeePass یک مدیر رمزعبور با منبع آزاد است که به راحتی طراحی شده است. با KeePass ، کلمه عبور شما در یک پایگاه داده رمزگذاری شده ذخیره می شود که با یک کلید اصلی یا یک فایل کلیدی ایمن است. پایگاه داده با AES و Twofish رمزگذاری می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد [KeePassX] (در حال حاضر نگهداری نشده) و [KeePassXC] از این پیوندها دیدن کنید.

  برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android و BSD در دسترس است

  LessPass

  LessPassLessPass یک برنامه منبع آزاد و آزاد است که برای آسانتر کردن مدیریت رمز عبور تهیه شده است. LessPass به جای تولید و ذخیره آنها ، با محاسبه کلمه عبور کار می کند. هرگز گذرواژه های شما را در یک پایگاه داده ذخیره نمی کند و برای کار نیازی به همگام سازی با دستگاه شما نیست. از PBKDF2 و sha-256 استفاده می کند.

  برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، Firefox و Chrome موجود است.

  سایر برنامه های مدیریت گذرواژه

  • ژنراتور رمز عبور ایمن – ابزاری آنلاین که رمزهای عبور قوی و تصادفی تولید می کند. تمام تولید رمز عبور در مرورگر انجام می شود.
  • SuperGenPass – یک ژنراتور رمز عبور منبع آزاد و آزاد که در مرورگر شما اجرا می شود. این رمز عبور اصلی شما را به یک رمز عبور منحصر به فرد برای هر سایتی که بازدید می کنید تبدیل می کند. کلمه عبور شما هرگز ذخیره نمی شود و منتقل نمی شود.
  • رمز عبور ایمن است – یک برنامه رمزعبور با منبع آزاد و آزاد که به شما امکان می دهد رمزهای عبور موجود را مدیریت کرده و طبق قوانین خود رمزهای عبور جدید تولید کنید. با رمز عبور ایمن ، رمزهای عبور خود را در یک یا چند پایگاه داده رمزگذاری شده ذخیره می کنید. اگر با عشق توسط بروس اشنر ، کارشناس امنیتی طراحی شده ، ما به شدت توصیه می کنیم اگر می خواهید از جنبش ابزارهای حریم خصوصی منبع باز پشتیبانی کنید ، از PW Safe استفاده کنید..

  اطلاعات اضافی درباره تولید رمز عبور

  • جان الیور از هفته اواخر امشب و ادوارد اسنودن در مورد گذرواژه‌ها بحث کردند (یوتیوب).

  قوانین بین المللی در مورد افشای کلیدی

  پیوندهای مربوط به قوانین افشای کلیدی

  قوانین کلیدی درباره افشای شرایطی را تعیین می کند که براساس آن فرد مجبور به دادن کلید رمزگذاری به مأمورین اجرای قانون است. قوانین در هر کشور متفاوت است ، اما اکثر کشورها نیاز به حکم دارند. استگانوگرافی و روش های رمزگذاری داده ها که تضمین قابل قبول بودن را تضمین می کنند ، دو روش هستند که افراد می توانند از آنها برای دفاع از خود در برابر قوانین کلید واژه افشاگری استفاده کنند.

  Steganography به مخفی کردن یک پیام ، تصویر یا پرونده در داخل پیام ، تصویر یا پرونده دیگر اشاره دارد. برای اهداف زمینه ، پیغام پنهان معمولاً پیامی است که حاوی اطلاعات رمزگذاری شده است. برای اطمینان از انکار پذیری احتمالی ، پیامی که پنهان است باید به گونه ای رمزگذاری شود که مانع از آن شود که طرف مقابل نتواند اثبات کند که پیام پنهان وجود دارد.

  کشورهایی که قوانین کلیدی در مورد افشاگری دارند
  1. آنتیگوا و باربودا
  2. استرالیا
  3. کانادا
  4. فرانسه
  5. هند
  6. نروژ
  7. آفریقای جنوبی
  8. انگلستان
  کشورهایی که قوانینی برای افشای کلیدی ممکن است وجود داشته باشد یا نباشد
  1. بلژیک *
  2. فنلاند *
  3. نیوزیلند (نامشخص)
  4. سوئد (پیشنهادی)
  5. هلند *
  6. ایالات متحده (به اطلاعات مرتبط مراجعه کنید)
  کشورهایی که قوانین کلیدی افشاگری در آن اعمال نمی شود
  1. جمهوری چک
  2. لهستان

  * اگر فردی غیر از مظنون یا خانواده مظنون ، نحوه دستیابی به سیستم را بداند ، ممکن است از فرد خواسته شود تا آنچه را که می داند به اشتراک بگذارد..

  پیوندها به خدمات اضافی برای رمزگذاری فایل

  • نگاهی عمیق به قوانین کلید افشا از ویکی پدیا.
  • پاسخ به سؤالی درباره قوانین کلیدی درباره افشای اطلاعات در دادگستری پشته.
  • ماریا هافمن ، وکیل ارشد بنیاد الکترونیکی مرز ، در مورد قوانین کلید افشا و رمزگشایی اجباری در DEFCON 20 صحبت می کند.

  برنامه های رمزگذاری فایل

  اگر در حال حاضر هارد دیسک ، سوابق ایمیل یا بایگانی پرونده خود را رمزگذاری نمی کنید ، توصیه می کنیم از یکی از این برنامه های رمزگذاری استفاده کنید.

  پیوندها به خدمات اضافی برای رمزگذاری فایل

  • رمزنگاری – یک برنامه کاربردی ذخیره سازی پرونده منبع آزاد ، رایگان و آزاد که به شما امکان می دهد محتوای AE را رمزگذاری کنید.
  • miniLock – افزونه رمزگذاری فایل حسابرسی شده با همکار بررسی شده برای Google Chrome و Chromium.
  • سردخانه AES – یک برنامه رمزگذاری فایل بر اساس استاندارد رمزگذاری پیشرفته. استفاده از آن ساده است و پس از نصب فقط نیاز به کلیک بر روی یک فایل و وارد کردن رمز عبور برای استفاده دارد. در دسترس برای ویندوز ، مک ، لینوکس و اندروید است.
  • DiskCryptor – یک برنامه رمزگذاری پرونده منبع باز که می تواند برای رمزگذاری برخی یا تمام پارتیشن های دیسک در درایو دیسک استفاده شود. AES ، Twofish و مار را پشتیبانی می کند. بر روی ویندوز اجرا می شود.
  VeraCrypt

  VeraCryptVeraCrypt یک برنامه منبع آزاد و مبتنی بر TrueCrypt 7.1a است. این می تواند یک دیسک رمزگذاری شده مجازی ایجاد کند ، می تواند یک پارتیشن یا یک دستگاه ذخیره سازی را رمزگذاری کند ، در زمان واقعی کار می کند ، و به گونه ای طراحی شده است که قابلیت اطمینان احتمالی را فراهم می آورد..

  برای Windows ، MacOS و Linux موجود است.

  گارد محافظت از گنو

  GnuPGنرم افزار منبع آزاد و مبتنی بر OpenPGP. این می تواند به عنوان یک ابزار خط فرمان استفاده شود یا می توان با برنامه های جلویی از آن استفاده کرد. این داده ها و ارتباطات ایمیل را رمزگذاری و امضا می کند.

  در دسترس برای ویندوز ، ویستا و لینوکس است.

  PeaZip

  PeaZipPeaZip یک برنامه رایگان و منبع باز برای مدیریت پرونده ها و ایجاد بایگانی پرونده است. این بیش از 180 فرمت مختلف فایل را پشتیبانی می کند. PeaZip شامل چندین روش برای ایمن سازی داده های شما از جمله رمزگذاری با استفاده از AES ، Twofish یا Serpent ، مدیر رمزگذاری رمزگذاری شده ، احراز هویت دو عاملی (اختیاری ، لازم نیست) و ایمن کردن ابزار حذف و حذف فایل است..

  برای Windows ، MacOS ، Android و Debian در دسترس است.

  شبکه های خارج از وب سرفیس

  اگر می خواهید به محتوای وب Dark دسترسی داشته باشید ، اطلاعات موجود در این بخش را مرور کنید.

  پروژه Tor

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینشبکه Tor کاربران خود را قادر می سازد از طریق شبکه سرورهای داوطلب خود از طریق وب سرفیس دور شوند. Tor برای محافظت از هویت خود ارتباطات شما را بین چندین اتصال رله توزیع می کند.

  برای Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android و OpenBSD در دسترس است

  شبکه I2P

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینشبکه I2P یک شبکه پوشش است که به کاربران خود امکان ارتباط ناشناس می دهد. کلیه ارتباطات در حال انجام با شبکه به صورت انتهایی رمزگذاری می شود. I2P از ایمیل ، مرور وب ، میزبانی وب سایت ، پیام فوری ، وبلاگ نویسی ، انجمن ها و ذخیره فایل پشتیبانی می کند.

  در دسترس برای ویندوز ، MacOS ، لینوکس ، آندروید

  پروژه Freenet

  FreenetFreenet یک شبکه غیرمتمرکز و توزیع شده است. پرونده ها و ارتباطات رمزگذاری می شوند و گره ها در Freenet ناشناس می شوند. کاربران می توانند فایل ها را به اشتراک بگذارند ، وب سایت ها منتشر کنند و در انجمن ها گپ بزنند.

  برای Windows ، MacOS و Linux موجود است

  پیوند به شبکه های اضافی خارج از سطح وب

  • ZeroNet – یک شبکه همتا با استفاده از شبکه BitTorrent و رمزنگاری بیت کوین.
  • استفاده مجدد – نرم افزار منبع آزاد و آزاد که به کاربر اجازه می دهد برای ارسال ارتباطات رمزگذاری شده ، شبکه ایمن ، ناشناس و غیر متمرکز ایجاد کند..
  • گنو – مجموعه ای از ابزارها و برنامه های کاربردی برای ساختن برنامه های غیر متمرکز که از حریم خصوصی محافظت می کنند.
  • IPFS – سیستم توزیع پرونده همتا به نظیر. هدف IPFS جایگزینی HTTP و کارآمدتر و مقرون به صرفهتر بودن اینترنت است. [پیوند به اخطار حفظ حریم خصوصی].

  شبکه های خارج از وب سرفیس

  اگر در حال حاضر از Facebook ، Twitter یا Google+ استفاده می کنید ، توصیه می کنیم در اینجا به دنبال جایگزین امن تر رسانه های اجتماعی باشید.

  دیاسپور *

  دیاسپوراdiasporay یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است که سرورها (که آنها آنها را “غلاف” می نامند) در سرتاسر جهان از بین رفته است. برای پیوستن به دیاسپورا باید یک غلاف پیدا کنید و با آن ثبت نام کنید. در دیاسپورا می توانید هویت خود را خصوصی نگه دارید ، و شما انتخاب می کنید چه کسی اطلاعات شما را می بیند.

  دوستیکا

  دوستیکاFriendica یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است که از پروتکل دیاسپورا پشتیبانی می کند. کاربران می توانند با کاربران در Friendica و همچنین با کاربران در دیاسپورا و هوبزیلا ارتباط برقرار کنند. Friendica همچنین از ارتباطات دو طرفه با Twitter ، App.net ، GNU Social و Mail پشتیبانی می کند.

  گنو اجتماعی

  گنو-اجتماعیGNU Social به عنوان یک برنامه رسانه اجتماعی ساخته شد که به کاربران اجازه می دهد داده های خود را کنترل کرده و مخاطبین خود را حفظ کنند. GNU Social از Status Net توسعه داده شد.

  پیوندی به یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز اضافی

  • ماستودون – یک شبکه اجتماعی آزاد ، منبع باز و غیر متمرکز. این مبتنی بر GNU Social است.

  اطلاعات اضافی درباره شبکه های اجتماعی

  • حساب Facebook خود را حذف کنید – برای حذف دائمی حساب Facebook خود از این لینک دیدن کنید.
  • راهنمای حذف حساب Facebook خود – دستورالعمل های گام به گام برای خلاص شدن از شر حساب Facebook خود.

  خدمات نام دامنه برای امنیت بیشتر

  DNSCrypt

  DNSCryptDNSCrypt یک پروتکل نام دامنه منبع آزاد و آزاد است که از جعل نام دامنه جلوگیری می کند. DNSCrypt از رمزنگاری استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که ارتباطات حاصل از یک حل کننده خاص DNS معتبر بوده و اصلاح نشده یا تغییر یافته است..

  برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android و iOS موجود است.

  OpenNIC

  OpenNICOpenNic یک گزینه جایگزین کاربر برای ثبت نام دامنه مانند ICANN است. آنها چندین دامنه منحصر به فرد سطح عالی (از جمله .bbs ، .chan ، .indy و چندین مورد دیگر) را که از طریق دیگر ثبت ها در دسترس نیستند ارائه می دهند. علاوه بر این ، اگر شرایط آنها را برآورده کنید ، می توانید TLD شخصی خود را از طریق خدمات آنها پیشنهاد و میزبان کنید.

  پیوندها به خدمات اضافی برای نام دامنه

  • هیچ ردی نیست – NoTrack یک سرور DNS است که با رعایت درخواست های پیگیری از بیش از 10،000 دامنه ردیابی ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. همچنین می تواند برای مسدود کردن تبلیغات استفاده شود. برای لینوکس موجود است.
  • NameCoin – NameCoin یک برنامه رایگان و منبع باز است که مبتنی بر بیت کوین است.

  یادداشت های امن با توجه به برنامه های کاربردی

  اگر در حال حاضر از Evernote ، Google Keep یا Microsoft OneNote استفاده می کنید ، توصیه می کنیم برای داشتن یادداشت ایمن تر با استفاده از برنامه در اینجا جستجو کنید..

  لاورا

  لاوراLaverna یک برنامه کاربردی با توجه به منبع آزاد است که یک ویرایشگر نشانه گذاری ، حالت بدون حواس پرتی و امکان رمزگذاری یادداشت های شما را ارائه می دهد. می توانید از آن با حساب Dropbox یا RemoteStorage خود استفاده کنید.

  برای لینوکس ، MacOS و ویندوز در دسترس است.

  لاک پشت

  لاک پشتTurtl یک برنامه رایگان و منبع باز برای یادداشت ، صرفه جویی در اسناد ، سایت های بوک مارک ، نگه داشتن عکس و موارد دیگر است. از کلیدهای رمزنگاری برای محافظت از داده های شما استفاده می کند. می توانید از Turtl میزبان استفاده کنید یا سرور Turtl خود را اجرا کنید.

  برای Windows ، MacOS ، Linux و Android در دسترس است.

  یادداشتهای استاندارد

  StandardNotesStandard Notes یک برنامه کاربردی با توجه به منبع آزاد و آزاد است که ساده و خصوصی طراحی شده است. از AES-256 برای رمزگذاری یادداشت های شما استفاده می کند و همگام سازی خودکار ، دسترسی به وب و دسترسی آفلاین را ارائه می دهد. کاربرانی که می خواهند ویژگی های اضافی داشته باشند می توانند در خدمات گسترده خود که دسترسی کامل به برنامه های افزودنی و پشتیبان گیری خودکار از حافظه ابری خود را دارند ، مشترک شوند..

  برای MacOS ، Windows ، iOS ، Linux و Android در دسترس است

  پیوند به یک برنامه کاربردی توجه داشته باشید

  • کاردستی – یک برنامه با توجه به منبع آزاد و آزاد برای استفاده از آن به سروری با Linux ، Apache ، MySQL و PHP نیاز دارید.

  یادداشت های امن با توجه به برنامه های کاربردی

  PrivateBin

  PrivateBinPrivateBin یک پیوند با منبع آزاد است که با رمزگذاری و رمزگشایی آنها در مرورگر ، امنیت خمیرهای شما را فراهم می کند. سرور به رب ها دسترسی ندارد. می توان از رب محافظت کرد. برای استفاده از آن ، لازم است که آن را روی سرور خود نصب کنید ، یا سروری را پیدا کنید که بتواند از آن استفاده کند و به آن اعتماد دارید. برای لیستی از سرورهایی که از PrivateBin بازدید می کنند. اینجا

  0bin

  0bin0bin یک pastebin با منبع آزاد است که با استفاده از Javascript رب ها را در مرورگر رمزگذاری می کند. سازندگان 0bin می گویند که هدف آنها محافظت از کاربران 0bin نیست. هدف آنها محافظت از كسانی است كه میزبان 0bin در برابر محتوای خمیرها نیستند. روش رمزگذاری آنها تنظیم شده است تا از میزبانان سلب مسئولیت پذیری قابل قبول کند. می توانید از 0bin در 0bin.net استفاده کنید ، یا کد را بارگیری کرده و آن را در سرور خود تنظیم کنید.

  پیوندها به Pastebins Secure اضافی

  • پاشیدن – Disroot مجموعه ای از خدمات ایمن از جمله PastBin PrivateBin را ارائه می دهد.
  • هاستبین – Hastebin یک برنامه pastebin منبع باز است. می توانید آن را در وب استفاده کنید ، یا کد را بارگیری کرده و آن را روی سرور خود اجرا کنید.
    بهترین مرورگرهای حریم خصوصی (و بدترین)

  ابزارهای بهره وری

  اترپاد

  اترپادEtherpad یک ویرایشگر متن آزاد و متن باز است. شما می توانید به تنهایی از آن استفاده کنید ، یا یک سند اترپاد را بصورت همزمان با یک گروه ویرایش کنید. می توانید Etherpad را روی سرور خود نصب کنید ، یا از طریق یکی از چندین نمونه در دسترس عمومی استفاده کنید.

  برای Windows ، MacOS و Linux موجود است

  EtherCalc

  EtherCalcEtherCalc یک برنامه گسترده و گسترده با صفحه گسترده است. می توانید از آن به تنهایی یا مشترک استفاده کنید. می توانید از نسخه موجود در وب سایت استفاده کرده یا آن را بر روی سرور خود نصب کنید.

  در دسترس برای ویندوز ، MacOS ، Linus ، FreeBSD است

  ProtectedText

  ProtectedTextProtected Text یک سرویس رایگان است که به کاربران امکان ذخیره یادداشت های رمزگذاری شده را می دهد. متن محافظت شده متن را در مرورگر رمزگذاری می کند. آنها کاربران را ردیابی نمی کنند و به تبلیغات ارائه نمی دهند. برای استفاده از این سرویس نیازی به ثبت نام نیست. کاربران نام خود را برای پرونده خود انتخاب کرده و پس از اتمام آن را با رمز عبور ذخیره می کنند.

  پیوندها به ابزارهای تولیدی اضافی

  • پاشیدن – Disroot مجموعه ای از خدمات ایمن از جمله Etherpad و EtherCalc را ارائه می دهد.
  • دادل – یک برنامه رای گیری و برنامه ریزی رایانه ای بصورت آنلاین. برای استفاده نیازی به ثبت نام نیست.

  امنیت سیستم های عامل پیشرفته

  اگر در حال حاضر از Microsoft Windows یا OSX Apple استفاده می کنید ، توصیه می کنیم در اینجا به دنبال یک سیستم عامل ایمن تر باشید.

  Qubes OS

  Qubes-OSQubes OS یک سیستم عامل آزاد و منبع باز است که به عنوان یک جایگزین مطمئن برای سایر سیستم عامل ها طراحی شده است. رویکرد Qubes به امنیت “امنیت توسط محاسبات” است. وظایف مختلفی که در رایانه خود انجام می دهید به “qubes” تقسیم می شوند که از یکدیگر جدا می شوند. به این ترتیب اگر یک qub توسط بدافزارها به خطر بیفتد ، نمی تواند مکعبهای دیگر را به خطر بیاندازد.

  دبیان

  دبیانDebian یک سیستم عامل آزاد و منبع باز است که توسط اعضای پروژه دبیان ایجاد شده است. سیستم های دبیان برای اجرای از لینوکس یا FreeBSD استفاده می کنند. دبیان با بیش از 51،000 برنامه نرم افزار رایگان ارائه می شود. می توانید Debian را از طریق سی دی نصب کنید ، می توانید آن را به صورت آنلاین بارگیری کنید ، یا می توانید یک رایانه را با نصب از پیش نصب شده Debian خریداری کنید.

  Trisquel

  TrisquelTrisquel یک سیستم عامل رایگان مبتنی بر لینوکس است. بسته به نیاز شما نسخه های مختلفی وجود دارد. در ابتدا برای تهیه یك سیستم عامل كه از زبان گالیسی پشتیبانی می كرد ، تهیه شده است.

  هشدار

  اگر می خواهید حریم شخصی خود را حفظ کنید ، به هر قیمتی از ویندوز 10 پرهیز کنید.

  پیوندها به سیستم عامل های اضافی

  • OpenBSD – یک سیستم عامل رایگان مستقر در کانادا که شبیه به UNIX طراحی شده است. هدف از توسعه دهندگان این است که در امنیت شماره یک باشند. رمزنگاری در چندین مکان در سیستم عامل OpenBSD تعبیه شده است. علاوه بر این ، آنها یک تیم حسابرسی امنیتی دارند که از سال 1996 ممیزی OpenBSD را انجام می دهد.
  • Arch Linux – Arch Linux به گونه ای طراحی شده است که نسخه لینوکس باشد. نصب پیش فرض فقط آنچه را برای بهره برداری از سیستم عامل لازم است ، دارد و کاربر می تواند آن را در صورت لزوم اصلاح کند. Parabola یک سیستم عامل آزاد و منبع باز است که از Arch Linux استفاده می شود.
  • وونیکس – Whonix یک سیستم عامل رایگان است که مبتنی بر Tor و Debian GNU / Linux است. این برنامه برای امنیت و حفظ حریم خصوصی طراحی شده است و با استفاده از شبکه Tor و معماری که از ماشین های مجازی استفاده می کند ، این کار را انجام داد.
  • سیستم عامل فرعی – Subgraph به گونه ای طراحی شده است که قابلیت استفاده آسان دارد اما حمله به آن دشوار است. این همراه با هسته سخت شده با Grsecurance است ، به کاربران نیاز دارد که سیستمهای پرونده ای رمزگذاری شده را داشته باشند ، برنامه ها را محدود می کند به طوری که آنها فقط از شبکه Tor استفاده می کنند ، و آن را با یک پیام سریع فوری و یک سرویس گیرنده ایمن ایمیل همراه می کند. Subgraph بر اساس Debian GNU / Linux است.

  10 آسیب پذیرترین آسیب پذیری IoT در OWASP

  1. گذرواژه‌های ضعیف ، قابل حدس یا هارد کدگذاری شده – استفاده از مدارک معتبر به راحتی بی رحمانه ، در دسترس عموم یا غیرقابل تغییر ، از جمله درپشتی در سیستم عامل یا نرم افزار مشتری که دسترسی غیرمجاز به سیستم های مستقر را اعطا می کند..
  2. خدمات شبکه ناامن – سرویس های شبکه غیرضروری یا ناامن در حال اجرا بر روی خود دستگاه ، به ویژه آنهایی که در معرض اینترنت هستند ، باعث محرمانه بودن محرمانه بودن ، صداقت / صحت ، یا در دسترس بودن اطلاعات می شوند و یا امکان کنترل از راه دور غیرمجاز را فراهم می کنند …
  3. رابط های اکوسیستم ناامن – شبکه های نا امن ، API با پس زمینه ، ابر و یا رابط های تلفن همراه در اکوسیستم خارج از دستگاه که امکان سازش دستگاه یا اجزای مرتبط با آن را فراهم می کند. موارد مشترک شامل عدم تأیید اعتبار / مجوز ، عدم رمزگذاری ضعیف یا ضعف و عدم فیلتر ورودی و خروجی است..
  4. عدم وجود مکانیسم به روزرسانی ایمن – عدم امکان به روزرسانی ایمن دستگاه. این شامل عدم تأیید اعتبار سیستم عامل در دستگاه ، عدم تحویل ایمن (رمزگذاری نشده در حمل و نقل) ، عدم وجود مکانیسم های ضد برگشت و عدم اطلاع رسانی در مورد تغییرات امنیتی به دلیل بروزرسانی ها.
  5. استفاده از قطعات نا امن یا قدیمی – استفاده از مؤلفه ها و کتابخانه های نرم افزاری مستهلک یا ناامن که می توانند دستگاه را به خطر بیاندازند. این شامل شخصی سازی ناامن سیستم عامل های سیستم عامل و استفاده از نرم افزار شخص ثالث یا قطعات سخت افزاری از زنجیره تأمین سازش است..
  6. محافظت از حریم خصوصی کافی نیست – اطلاعات شخصی کاربر ذخیره شده در دستگاه یا در اکوسیستم که بصورت ناامن ، نادرست یا بدون مجوز استفاده می شود.
  7. انتقال و ذخیره اطلاعات ناامن – عدم رمزگذاری یا کنترل دسترسی داده های حساس در هر نقطه از اکوسیستم ، از جمله در حالت استراحت ، هنگام ترانزیت یا هنگام پردازش.
  8. عدم مدیریت دستگاه – عدم پشتیبانی امنیتی از دستگاههای مستقر در تولید ، از جمله مدیریت دارایی ، مدیریت به روزرسانی ، جداشدن مطمئن ، نظارت بر سیستم ها و قابلیت های پاسخگویی.
  9. تنظیمات پیش فرض ناامن – دستگاه ها یا سیستم هایی که با تنظیمات پیش فرض ناامن حمل می شوند یا توانایی ایجاد امنیت بیشتر سیستم را با محدود کردن اپراتورها از تغییر تنظیمات ندارند..
  10. عدم وجود سختی جسمی – عدم وجود اقدامات سختی جسمی ، به مهاجمان بالقوه این امکان را می دهد تا اطلاعات حساسی را بدست آورند که می تواند در یک حمله از راه دور آینده کمک کند یا کنترل محلی دستگاه.

  سیستم های عامل زنده زنده پیشرفته

  دم

  دمTails یک سیستم عامل زنده مستقیم Debian GNU / Linux است که می تواند یک USB یا DVD را از بین ببرد. کلیه برنامه های نرم افزاری که روی Tails که نیاز به دسترسی به اینترنت دارد اجرا می شوند و برای محافظت از حریم خصوصی شما مجبور می شوند از طریق شبکه Tor عبور کنند. Tails با ابزار رمزنگاری برای رمزگذاری فایل ها و پیام های شما همراه است و هیچ اثری از خود بر روی رایانه ای که در آن استفاده شده باقی نمی ماند..

  KNOPPIX

  KNOPPIXKNOPPIX یک سیستم عامل زنده آزاد با منبع آزاد و مبتنی بر Debian GNU / Linux است. این می تواند از CD ، USB USB یا DVD اجرا شود. نسخه CD شامل برنامه های Open Office ، LXDE (برای دسک تاپ) ، Firefox ، GIMP و MPlayer و برنامه های کاربردی کاربردی است. DVD شامل همان نرم افزار CD است و شامل برنامه های دیگری برای بهره وری اداری ، مهندسی ، آموزش و بازی می باشد.

  توله سگ لینوکس

  توله سگ-لینوکسPuppy Linux یک سیستم عامل آزاد منبع آزاد است که مبتنی بر GNU / Linux است. این طراحی شده است تا ساده باشد و سریع اجرا شود. مانند سایر سیستم عامل های زنده ، Puppy Linux از طریق درایو USB ، CD یا DVD قابل اجرا است. از آنجا که این یک برنامه کوچک (حدود 100 مگابایت) است ، خیلی سریع در اکثر سیستم های رایانه ای بارگیری می شود.

  پیوندی به یک سیستم عامل اضافی زنده

  • Tiny Core Linux – Tiny Core یک سیستم عامل زنده است که به صورت کوچک طراحی شده است. Tiny Core مبتنی بر لینوکس است. این 10 مگابایت است و با برنامه های کاربر نهایی حمل نمی شود.

  حریم خصوصی سیستم های عامل تلفن همراه پیشرفته

  استفاده از برنامه های Google با این سیستم عامل ها می تواند امنیت شما را به خطر اندازد. توصیه می کنیم MicroG را به عنوان جایگزین روی دستگاه خود نصب کنید.

  LineageOS

  LineageOSLineageOS یک سیستم عامل جایگزین رایگان و منبع باز برای تلفن های هوشمند ، فبلت ها و تبلت های دارای سیستم عامل Android است. در اصل از CyanogenMod ساخته شده است.

  CopperheadOS

  CopperheadOSCopperheadOS یک سیستم عامل موبایل است که برای امنیت و حفظ حریم خصوصی طراحی شده است. نسخه رایگان CopperheadOS از Nexus 5L و 6P پشتیبانی می کند. نسخه پرداخت شده CopperheadOS از Pixel و Pixel XL پشتیبانی می کند. برخی از ویژگی های امنیتی همراه با CopperheadOS شامل رمزگذاری کامل دیسک در لایه سیستم فایلها و کلیدهای رمزگذاری مجزا دیسک برای هر کاربر یک وسیله خاص است..

  سیستم عامل Sailfish

  Sailfish-OSSailfishOS یک سیستم عامل موبایل است که به گونه ای طراحی شده است که با دستگاه ها و چیپست های اندرویدی سازگار باشد. Sailfish مبتنی بر لینوکس است و هسته اصلی آن مبتنی بر پروژه Mer است. رابط کاربری آن با زبان QML توسعه داده شده است.

  پیوندها به سیستم عامل های اضافی موبایل

  • رعایت کننده – یک سیستم عامل تلفن همراه که یک تغییر در LineageOS است و با ویژگی های امنیتی و امنیتی اضافی طراحی شده است.
  • OmniROM – یک سیستم عامل رایگان تلفن همراه که به عنوان جایگزینی برای Android طراحی شده است.
  • میکرو جی – مجموعه ای از برنامه های نرم افزاری طراحی شده برای جایگزینی برنامه ها و کتابخانه های Android Google.

  برنامه های روتر منبع باز

  OpenWrt

  ابزارهای حریم خصوصی منبع باز - راهنمای کامل ایمنی آنلاینOpenWrt یک توزیع GNU / Linux منبع آزاد و منبع باز است که برای روترها و سایر دستگاه های تعبیه شده طراحی شده است. معماری آن به شما امکان می دهد ویژگی هایی را برای حفظ حریم خصوصی مانند بازرسی بسته ها و تشخیص نفوذ برای هزینه کم اضافه کنید.

  pfSense

  pfSensepfSense یک نرم افزار نرم افزار منبع آزاد و مبتنی بر FreeBSD است. این طراحی شده است که به عنوان فایروال و روتر مورد استفاده قرار گیرد و از طریق رابط وب قابل مدیریت است. می توانید با سخت افزار موجود از Netgate از pfSense استفاده کنید ، یا می توانید سخت افزار خود را خریداری کنید تا با pfSense استفاده کنید.

  LibreCMC (در اصل LibreWRT)

  LibreWRTLibreCMC مجموعه ای از سیستم عامل های جاسازی شده مبتنی بر GNU / Linux است که برای روترها و رایانه های منفرد کوچک طراحی شده است..

  پیوندها به سایر برنامه های روتر منبع آزاد

  • OpenBSD – یک سیستم عامل رایگان مستقر در کانادا که شبیه به UNIX طراحی شده است. OpenBSD در Ubiquiti Networks EdgeRouters اجرا می شود.
  • DD-WRT – سیستم عامل رایگان و منبع باز برای چندین روتر بی سیم IEEE 802.11a / b / g / h / n ایجاد شده است. DD-WRT به فعال سازی محصول احتیاج ندارد و شامل ردیابی نمی شود.

  برنامه های روتر منبع باز

  بسیاری از ویژگی های جدید همراه با ویندوز 10 برای ردیابی شما استفاده می شود.

  1. ویندوز 10 به طور پیش فرض همگام سازی داده ها را شامل می شود. این شامل:
   • سابقه مرور ، URL هایی که تایپ کرده اید ، موارد دلخواه شما.
   • تنظیمات برنامه ما
   • نامهای کانون Wifi و کلمه عبور شما برای آنها.
  2. ویندوز 10 دستگاه شما را با یک شناسه تبلیغاتی منحصر به فرد نشان می دهد. این تنظیم به طور پیش فرض روشن است.
   • شناسه منحصر به فرد برای ارائه تبلیغات سفارشی برای شما استفاده می شود.
  3. به طور پیش فرض ، Cortana ، دستیار مجازی که با ویندوز 10 همراه است ، در مورد شما می آموزد. این کار را با جمع آوری اطلاعات مربوط به شما انجام می دهد مانند:
   • تاریخچه جستجوی شما
   • ورودی میکروفن شما
   • نوشته های تقویم شما
   • تاریخچه خرید شما
   • اطلاعات کارت اعتباری شما
   • تنظیمات موسیقی شما
   • الگوهای سکته مغزی صفحه کلید خود را
  4. مطابق بیانیه حفظ حریم خصوصی مایکروسافت ، ممکن است هنگام تعامل با یک محصول Microsoft ، انواع زیر داده ها جمع آوری شود:
   • هویت شما
   • کلمات عبور شما
   • مشخصات جمعیتی شما
   • علایق شما
   • دستگاه و داده های استفاده شما
   • محتوای شما
   • موقعیت تو
   • مخاطبین و افرادی که به آنها وصل شده اید
  5. مایکروسافت می تواند داده های شما را با رضایت شما به اشتراک بگذارد.
   • هنگامی که ویندوز 10 را بارگیری می کنید ، به Microsoft اجازه می دهید داده های خود را با شخص ثالث “با رضایت شما یا در صورت لزوم” به اشتراک بگذارد … “

  این برنامه تغییر تنظیمات در ویندوز 10 را که مربوط به حریم خصوصی شما و داده هایی است که مایکروسافت در مورد شما جمع می کند ، آسان می کند.

  اطلاعات و پیوندهایی برای کمک به شما در محافظت از حریم شخصی شما حتی اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید.

  • WindowsSpyBlocker – یک برنامه منبع باز برای جلوگیری از ردیابی و جاسوسی ویندوز از شما.
  • ابزارهای حریم خصوصی ویندوز 10 – پیوندی به مقاله ای در ghacks.net که ابزارهای حریم خصوصی ویندوز 10 را مرور می کند.
  • راهنمای تعمیر تنظیمات در ویندوز 10 به طوری که شما می توانید برخی از حریم خصوصی را حفظ کنید – از fix10.isleaked.com.
  • راهنمای تنظیم تنظیمات پیش فرض در ویندوز 10 به طوری که حریم خصوصی شما رعایت شود – از arstechnica.com
  • راهنمای خاموش کردن ورود به سیستم داده ها در ویندوز 10 – از reddit.

  پیوند به مقاله هایی که در مورد چگونگی نقض ویندوز 10 از حریم خصوصی شما بحث می کنند.

  • تنظیم تنظیمات حریم خصوصی مانع جاسوسی ویندوز 10 در شما نمی شود. – اخبار هکرها
  • ویندوز 10 همچنان به نقض حریم خصوصی کاربرانی که ویژگی های جمع آوری داده های آن را غیرفعال کرده اند ، ادامه می دهد. – Ars Technica.
  • شرایط خدمات مایکروسافت این امکان را برای غیرفعال کردن نرم افزار و سخت افزار تعیین شده غیر مجاز فراهم می کند. – Techdirt

  نقل قول ها

  “این ادعا که شما به حق حریم خصوصی اهمیت نمی دهید زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید ، فرقی با گفتن اینکه به گفتار آزاد اهمیتی نمی دهید زیرا حرف دیگری برای گفتن ندارید.”

  wardدوارد اسنودن در reddit

  وی افزود: “اما درست همانطور که اینترنت دنیا را برای هر یک از ما باز کرده است ، همچنین همه و همه ما را به جهان گشوده است. و به طور فزاینده ، قیمتی که از ما خواسته می شود برای همه این اتصال بپردازیم ، حریم خصوصی ما است. امروز ، آنچه بسیاری از ما دوست داریم باور کنیم این است که اینترنت مکانی خصوصی است. اینطور نیست و با هر کلیک ماوس و هر لمس صفحه نمایش ، ما مانند هانسل و گرتل می توانیم نان هایی از اطلاعات شخصی خود را در همه جا که از طریق جنگل های دیجیتالی سفر می کنیم ، رها کنیم. ما روزهای تولد ، محل های زندگی ، علائق و ترجیحات ما ، روابط ، تاریخچه های مالی خود و روزهای گذشته را ترک می کنیم. “

  -Gary Kovacs در TED2012

  “حریم خصوصی یکی از بزرگترین مشکلات در عصر جدید الکترونیکی است. در قلب فرهنگ اینترنت نیرویی است که می خواهد همه چیز را درباره شما پیدا کند. و همین که همه چیز راجع به شما و دویست میلیون نفر دیگر فهمید ، آن یک دارایی بسیار با ارزش است ، و مردم وسوسه می شوند با آن دارایی تجارت و تجارت کنند. این اطلاعاتی نبود که مردم هنگام خواندن این عصر اطلاعات به آنها فکر می کردند. “

  – اندی گروو

  پیوند به منابع پیشنهادی در مورد حریم خصوصی

  راهنماها

  • از خود محافظت کنید – راهنمایی از بنیاد الکترونیکی مرزی حاوی آموزش ، بررسی اجمالی ، و گزارش های مربوط به نحوه محافظت از خود در برابر جاسوسی الکترونیکی.
  • CryptoPaper – مجموعه ای مستند از افکار ، دانش و تجربیات با موضوع امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن از Crypto | سبت
  • رمزگذاری ایمیل – راهنمایی ای از بنیاد نرم افزار رایگان درباره نحوه رمزگذاری ایمیل شما.
  • راهنمای ماندن به صورت آنلاین خصوصی – مقاله ای از داگلاس کرافورد در BestVPN
  • راهنمای حریم خصوصی اینترنت – مجموعه ای از راهنماهای حفظ حریم خصوصی از IVPN.

  اطلاعات

  • امنیت اکنون! – پادکست هفتگی که امنیت کامپیوتر شخصی را پوشش می دهد.
  • TechSNAP – پادکست های هفتگی تحت پوشش سیستم ها ، شبکه و موضوعات مربوط به مدیریت برای افراد در صنعت فناوری.
  • Keybase.io – برنامه امنیتی رایگان و منبع باز برای دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ. این شبیه به Slack است ، اما رمزگذاری نهایی را به شما ارائه می دهد.
  • آزادی – بنیاد آزادی مطبوعات سازمانی است که در سراسر جهان از روزنامه نگاران و سؤال کنندگان حمایت می کند.
  • کارتهای اعتباری استرالیا ایمن کنید – اگرچه قطعاً منبع باز نیست ، راهنمای من برای بهترین کارتهای اعتباری استرالیا درمورد کارتهای دارای بهترین تاریخچه امنیت اقتصادی و محافظت از داده های مشتری.
  • Erfahrungen.com – سایتی که خدمات مرتبط با حریم خصوصی را مرور می کند. این سایت به زبان آلمانی است.
  • TOSDR.org – خدماتی که شرایط خدمات برای سایتهای مختلف در وب را رتبه بندی و خلاصه می کند.
  • ipleak.net – ابزارهای مبتنی بر وب که به شما نشان می دهند آدرس IP ، آدرس DNS ، مکان شما ، اطلاعات سیستم شما و سایر داده های جمع آوری شده در مورد شما.
  • ابزارهای آزمایش حریم خصوصی – افراد در ghacks.net لیستی از ابزارهایی را که می توانید برای آزمایش حریم شخصی خود استفاده کنید ، جمع کرده اند.
  • Prism-Break.org – دایرکتوری منابع برای محافظت از حریم خصوصی شما بصورت آنلاین.
  • SecurityinaBox.org – راهنمایی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین برای مدافعان حقوق بشر.
  • AlternativeTo.net – یک بانک اطلاعاتی با بیش از 64000 برنامه نرم افزاری که به عنوان گزینه های جایگزین برنامه های اصلی ذکر شده اند. کاربران می توانند برنامه ها را ارزیابی کنند و بررسی کنند.
  • SecureDrop.org – سیستم رمزگذاری شده با منبع آزاد که سلبریتی ها می توانند از آنها برای ارسال اطلاعات به صورت ناشناس به رسانه ها استفاده کنند. SecureDrop پروژه بنیاد آزادی مطبوعات است.
  • بسته حریم خصوصی – مجموعه ای از پیوندها به ابزارها برای کمک به حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود.
   [وب سایت میزبان امنیت ابتدا خطای 404 را برمی گرداند]
  • میزبانی وب ارزان – هاستینگ ارزان به طور مداوم یک خطر امنیتی برای وب سایتهای تجاری کوچک بوده است. این راهنما خریداران جدید را از طریق گزینه های موجود در اختیار آنها قرار می دهد.
  David Gewirtz
  David Gewirtz Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me