סקירת BetterNet – הישאר רחוק אם אתה מעריך פרטיות

אם אתה חושב ש- VPN כלשהו, ​​אפילו בחינם, עדיף על פני אף אחד, חשוב שוב. גורם הזבל אצל חלקם פשוט גבוה מדי.


כשאתה קורא את הביקורות שלנו, ישנו פתיל משותף שאתה הולך לראות. זה לעתים קרובות למדי אף VPN אינו טוב יותר מ- VPN בחינם. Betternet הוא שירות VPN בחינם ששוב מאמת את דעתנו.

לוגו vpn של BetternetVPNs בחינם יכולים להציע לך את כל ההטבות בעולם. עם זאת, יש סיבה שהם חופשיים. הם איכשהו מרוויחים כסף. בדרך כלל זה על ידי מכירת הנתונים שלך או על ידי הצגת המון מודעות. השירותים שלהם בדרך כלל אינם מאובטחים, יש להם מספר מוגבל של שרתים, והם פשוט לא עובדים טוב.

לזכותו, Betternet עושה עבודה טובה יותר בהגנה על הנתונים שלך מאשר חלק משאר ה- VPN החינמי האחרים שבדקנו. אבל כשאתה קורא את הסקירה הזו תראה מדוע לא כללנו את Betternet ברשימת ה- VPN החינמית הטובה ביותר שלנו.

מיהו בטרנט?

זו אולי הפעם הראשונה ששמעת על בטרנט. זה כנראה מכיוון שמדובר בחברה חדשה יחסית שהגיעה למקום באמצע 2015. מאז הקמת החברה הם גדלו לאט לאט.

יתרונות vpn betternetכמובן שהסיבה העיקרית לכך שאנשים נמשכים אליהם היא בגלל ה- VPN הוא לגמרי בחינם. ניתן להשתמש בו במספר פלטפורמות, החל מאנדרואיד למק ל- Windows. יש אפילו הרחבות בהן ניתן להשתמש בדפדפן כרום ובפיירפוקס. אתה מקבל את כל זה בלי לשלם אפילו אגורה. מה שנחמד זה שאין צורך להירשם, כך שאין להם את המידע האישי שלך, כמו שמך או כתובת הדוא"ל שלך.

יתרונות:

 • VPN בחינם

חסרונות:

 • לאפליקציה תוכנה זדונית
 • שומר נתונים מסוימים
 • נותן לצדדים שלישיים גישה לנתונים
 • דליפות IPv6 ו- IPv4
 • דליפות DNS
 • מהירות נמוכה
 • קשרים תלויים תכופים

כיצד מרוויח VPN של בטרט נט?

betternet להתקין - -

לפי אתר בטרנט, זה השירות הוא בחינם מכיוון שהם מציעים אפליקציות ממומנות בחינם. כשאתה מוריד את האפליקציה לנייד, תראה כפתור "התקנת אפליקציה". על ידי לחיצה על הכפתור, אתה מקבל פרסומות ליישומים אחרים שתוכל להתקין. בכל פעם שמתקינים אפליקציה, Betternet עושה כסף.

הם מציעים סרטונים. כשאתה מתקין את האפליקציה, תראה כפתור שאומר "צפה בסרטון וידאו קצר". כשאתה צופה בסרטון אתה עוזר לבטרנט להרוויח כסף.

כסף betp -

בטרטנט טוענת כי המודל הזה עובד טוב עבורם. המשתמשים מתקינים את האפליקציות המומלצות וביתנט מספיקה להדליק את האורות. הם מבטיחים לשמור על שירותיהם בחינם לנצח בזכות התמיכה והנאמנות של לקוחותיהם. גם הם טוענים שמטרתם אינה להרוויח, אלא פשוט לכסות את עלויות התחזוקה שלהם.

מעניין לציין כי בטרנט חשפה לאחרונה את "גרסת הפרימיום" שלה. שירות זה נוצר בכדי לכסות הוצאות שהשירות החינמי לא כיסה. זה נועד לעזור להוסיף שרתים ולספק את השירות האיכותי ביותר למשתמשים.

יש לנו מספר בעיות בנושא. מקובל מאוד לשמוע אנשים אומרים שכשאתה משתמש ב- VPN בחינם אתה המוצר. בעיקרון, משמעות הדבר היא שזה מה VPNs בחינם כמו מכירת Betternet הם הנתונים שלך. הם מוכרים את הלקוחות האמיתיים שלהם. הם נותנים למפרסמים גישה אליך. משמעות הדבר היא שהמיקוד אינו לספק לך מוצר טוב, אלא במקום זאת לספק למפרסמים גישה למוצר טוב, הכסף שלך.

תוכנות זדוניות בגלאור

דירוג ה- betternet vpn

מאמר אקדמי שכותרתו "ניתוח הסיכון הפרטיות והביטחוני של אפליקציות מופעלות הרשאות VPN ל- Android" מתאר בדיוק כמה מסוכן VPN של Betternet כשמדובר בתוכנות זדוניות.

העיתון האקדמי הראה שבטנטנט הוכחה כחיובית כלפיו תוכנות זדוניות על ידי 13 תוכניות אנטי-וירוס שונות. מחקר זה מדגיש את החשיבות של הסתכלות מעבר לדירוגים בשירות כמו Google Play. משתמשים עשויים לדרג את התוכנה גבוהה מאוד, אך הסיבה לכך היא שאינם יודעים את הנזק שהתוכנה גורמת להם ופרטיותם.

האם עליך לסמוך על VPN של Betternet?

פרטיות betternetבשלב זה אתה בטח יודע איך אנחנו מרגישים בנושא. אך אנו מעוניינים לקחת מספר דקות ולעיין במדיניות הפרטיות של Betternet ולראות כיצד היא משתווה ל- VPNs הטובים ביותר שבדקנו.

מיד מהעטלף, כשמסתכלים על מדיניות הפרטיות אנו רואים כמה דברים שנותנים לנו סיבה לדאגה. סמנכ"ל רשת Betternet אומר שהם לא מזהים אותך. עם זאת, הם ממשיכים ואומרים שהם אוספים מידע שאתה משתף בו הם משתמשים כדי לתמוך בפרסום המוצרים שלהם. במילים אחרות, הם לוקחים את המידע שלך ומעניקים לאחרים.

מדיניות צד ג 'כשאתה קורא .8 .2 מהתנאים וההגבלות שלהם, הם מציינים בבירור כי בעת השימוש בשירות החינמי שלהם, המידע האישי שלך עשוי להיות זמין לספק תוכן של צד שלישי. אם תבחר להשתמש במוצר או בשירות של צד שלישי או ליצור אינטראקציה כלשהי עם גורמים אלה, ל- VPN של Betternet אין אחריות כלשהי לביטחונך.

ובכן, לפחות הם מזהירים אותך.

מדוע בטרטנט מאפשרת זדוניות ומעקב אחר היישומים שלהם?

כלים אלה מאפשרים להם לאסוף את הנתונים שלך. זו הדרך הטובה ביותר עבורם להרוויח כסף מיישום ה- VPN החינמי שלהם. לאחר איסוף הנתונים שלך, הם יכולים להימכר או להשתמש בהם כדי למקד אתכם לפרסומות המותאמות לאהובותיכם הנתפסות. משמעות הדבר היא הכנסות עבור בטרנט. האמת, זהו המודל העסקי של מרבית האפליקציות החינמיות שאתה מוריד.

זה השירות החינמי, האם השירות בתשלום טוב יותר?

על מנת לקבל גישה ל VPN הפרמיום של Betternet, ראשית עליכם להוריד את ה- VPN החינמי. לאחר התקנתו, ניתנים לך הצעדים הדרושים כדי לעבור את תהליך ההתקנה.

כאן נותנת לך האפשרות להתחיל את משפט שבעה הימים. עם זאת, לפני שתוכל להתחיל את המשפט, עליך לעשות זאת לספק לבטרנט חבורה של המידע האישי שלך.

ניסיון בחינם של vpn

המחיר שתשלם ישתנה בהתאם למשך זמן ההרשמה למוצר. ככל שתירשם כמנוי, הנחות הנאמנות שלך תהיה גדולה יותר. ניתנת לך האפשרות להירשם לחודש, שישה חודשים או שנה.

המחיר לחודש הוא 11.99 $. עם זאת, אם אתה משלם עבור השנה מראש, המחיר החודשי צונח ל -2.99 דולר. אם תבחר לניסיון שבעה ימים ולא תבטל את המנוי שלך, המנוי שלך יתחדש אוטומטית בשיעור של 11.99 $.

כשאתה מזין את אמצעי התשלום שלך, אתה מגדיר באופן אוטומטי תהליך חיוב חוזר. אם שכחת לבטל את ההסכם לפני שהמנוי יסתיים, Betternet תחייב אותך בפרק זמן נוסף, החודש, שישה החודשים, או השנה.

על פי מדיניות ההחזר של Betternet, ייתכן שתקבל החזר יחסי של סכום התשלום הנוכחי שלך. אם החשבון מסתיים בגלל הפרת התנאים, אין החזרים זמינים. כל ההחזרים ניתנים על פי שיקול דעתה של בטרנט הם שומרים לעצמם את הזכות לשלול את ההחזר שלך מכל סיבה שהיא, או ללא סיבה.

הגדרות אבטחה

לאחר התקנת לקוח VPN של Betternet, יתכן שתופתע לגלות שאין מתג להרוג, אין בקרת הפעלה, ואין אפשרויות להגנה מפני דליפות.. האם ניקח את זה כיוון שיש להם אבטחת אפס?

כאמור, כשאתה נרשם למשפט ניסיון חינם בן שבעה ימים, אתה צריך לטפל בפרטי התשלום שלך. הסיבה לכך נובעת מכיוון שאין לך חשבון ב- Betternet. אין שום מקום שאליו אתה נכנס כדי לבדוק את התשלומים שלך, לבדוק חשבוניות או לבטל את השירות.

קיימת אפשרות לבטל מנויים ממכשיר נייד. אבל מה אם שילמת בשולחן העבודה? מסיבות אבטחה, אם תחליט להשתמש בניסיון ולשלם עם כרטיס האשראי שלך, בדוק את השירות במשך יום או יומיים ואז בטל אותו מייד אם אתה מרגיש שהוא נחוץ. זה ייתן לך זמן לעבור את התמצית של השתחררות מהשירות.

היכן ממוקמים השרתים של בטרנט?

מיקומי betternet

כשאתה משתמש בשירות החינמי, אין אפשרות לבחור את השרת שאליו אתה מתחבר. כשאתה משתמש באפשרות הפרימיום, אתה יכול לחבר שרתים שנמצאים ב:

 • ארצות הברית
 • קנדה
 • הולנד
 • גרמניה
 • יפן
 • הממלכה המאוחדת

אסור לך לבחור שרתים ספציפיים, רק אזורים.

מהירות שרת

תוצאה מהירות betternetמהירות השרת הייתה בעייתית אם עסקנו בגרסה החינמית או בגרסה בתשלום. להלן מבחן מהירות בסיסי המעריך את הרשת.

מהירות התוצאה 2וכאן הוא מחובר לשרת האופטימלי בבתרנט.

בין אם אתה מנסה להתחבר לשרתים באירופה או בארצות הברית, לעתים קרובות אתה מקבל את שגיאת ה- DNSs. כשאתה מצליח להתחבר לשירות שלהם, התוצאות שאתה מקבל אינן עקביות מאוד.

מה פסק הדין הסופי שלנו?

אה, אנחנו אוהבים את בטרנט לחלוטין וחושבים שכולם צריכים להשתמש בשירות בתשלום. כשאתה בעניין, קח אקדח וירה גם ברגלך.

לא, אבל ברצינות, Betternet הוא אחד ה- VPN הגרועים ביותר שבדקנו אי פעם. השרתים אינם מהימנים. אין להם תמיכה מועטה. אין תכונות ויש מגוון שלם של חששות בנושא פרטיות. כשמדובר בביטול חסימת אתרי סטרימינג, התוצאות היו מוטלות בספק במקרה הטוב. וגם אם הצלחנו לעקוף הגבלות גיאוגרפיות, מהירות השרת הייתה כל כך איטית שהסטרימינג היה כמעט בלתי אפשרי.

אנו מרגישים רע למי שפיתו סוכריות חינם, רק בסופו של דבר בבית לחם הג'ינג'ר. אל תהיה אחד מאותם אנשים

אלטרנטיבה אחרת - NordVPN

אם אתה מחפש שירות VPN איכותי, אנו ממליצים על NordVPN. ל- NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים ברחבי העולם, אין לה מדיניות ברישום ללא כניסה, מציעה תמיכת לקוחות ללא תחרות, יש שרתים שתוכננו במיוחד לעקוב אחר מגבלות גיאוגרפיות, ומחיר סביר..

NordVPN הוא ידידותי למשתמש ויש לו תוכנה פשוטה. הם מחויבים לשמור על פרטיותם של לקוחותיהם. עם זה VPN ברמה העליונה, אינך צריך לדאוג לגבי עמלות או סעיפים מוסתרים. הם לא מנסים למכור מוצרים במלואם, ואתה יכול להשתמש בשירות בעד חמישה מכשירים עם מנוי אחד בלבד.

כל אחד משרתי NordVPN מסתובב במגבלות גיאוגרפיות על שירותים כמו Netflix. מכיוון שהם נמצאים נמצא בפנמה, אתה מוגן מכמה מתוכניות המעקב הממשלתיות המאיימות לפגוע בפרטיותך.

NordVPN תומך בלקוחות מהממים ומציע צ'אט חי 24/7.

היא מאפשרת שירותי P2P ומציעה תוכניות שנעים בין $ 2.99 לחודש ל- $ 11.99 לחודש. ולמרות שמחיר זה עשוי להיות מעט יקר יותר מכמה VPNs האחרים בשוק, חשוב לזכור שעם VPNs אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

לפעמים, חינם מגיע במחיר גבוה עוד יותר. קח את פרטיותך ברצינות והשקיע ב- VPN טוב. למנוע מה שאולי היה אסון גדול להתרחש. ללכת עם NordVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me