ביקורת Hotspot Shield: VPN מהיר עם בעיות אבטחה ופרטיות

חברה זו סובלת מכמות דליפה מביכה. דליפת DNS כלומר. אם הפרטיות המקוונת שלך נמוכה ברשימת העדיפות שלך, יתכן שזו אינה בעיה.


אם המחשבה על הנתונים הפרטיים המקוונים שלך - כולל עסקאות פיננסיות, היסטוריית חיפוש באינטרנט, מיילים ועוד - גניבה גורמת לבטן שלך להיות נוחה, ייתכן שהגיע הזמן לרשת פרטית וירטואלית (VPN).

יש כמאה טריליון שירותים לבחירה ואנחנו בודקים את כולם בזה אחר זה.

סקירת ה- Hotspot Shield שלנו תראה אם ​​רשת פרטית וירטואלית זו, המשמשת יותר מ- 600 מיליון אנשים ברחבי העולם, יכולה לעזור לך להשתלט על פרטיותך ולהגן על זהותך..

סקירה כללית

מגן הנקודה החם של AnchorFree הוא שירות VPN נפוץ המציע חשבון בחינם כמו גם שירות בתשלום..

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות רישום
גודל שרת: 2500+ שרתים
הפצת שרת: 27 מדינות
תמיכה: מערכת כרטיסים
מפתה: מותר
סטרימינג: מוגבל מאוד
פרוטוקול VPN והצפנה: מעוט הידרה; הצפנת 128 AES ו- 256 סיביות AES
המטה: ארה"ב
מחיר: 7,99 € לחודש
אתר רשמי: https://hotspotshield.com
פרטיות vpnהיתרונות של מגן נקודה חמה:
 • מהירויות הורדה מהירות
 • מחיר נמוך
 • ניסיון חינם למשך שבעה ימים
חסרונות של מגן נקודה חמה:
 • מיקומי שרת מוגבלים
 • אפשרויות תצורה מוגבלות
 • חוסר יכולת להתחבר לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס והולו מחוץ לארצות הברית
תכונות זמינות עם מנוי עלית:
 • שרתים ב- 25 מדינות
 • 45 יום הכסף בחזרה
 • מתג כיבוי
 • חיבור אוטומטי להגנת Wi-Fi
 • IPv6 ותקשורת בזמן אמת באינטרנט
 • חבר חמישה מכשירים בו זמנית
 • חוסם מודעות, חוסם עוגיות, חוסם מעקב
 • מנהור מפוצל
 • טכנולוגיית פרוטוקול תעבורה משופרת
 • חיבור בין עמיתים לעמית מותר
 • נתונים ללא הגבלה ורוחב פס בלתי מוגבל עם מנוי עלית
 • מספר שפות זמינות

האם ניתן לסמוך על מגן נקודה חמה?

HotSpot Shield מתגאה בהצעת המשתמשים פרטיות, אנונימיות ואמון. עם זאת, ישנם א מספר תחומי הדאגה זה עלול לגרום לאדם שכנה לביטחון לחשוב פעמיים לפני שהוא משתמש בשירות זה.

הודעה בדואבעת ההרשמה לשירות, Hotspot Shield מבקש כתובת דוא"ל וסיסמא. זהו מחיר רגיל עבור רוב שירותי ה- VPN. Hotspot Shield מאפשר למשתמשים להזין סיסמאות חלשות ואינו מבקש למשתמשים להשתמש בסיסמאות מאובטחות יותר.

אימות נשלח לכתובת הדוא"ל שלך כדי לאשר שאתה הבעלים של כתובת הדוא"ל לפני שתעניק לך גישה למרכז השליטה של ​​Hotspot Shield..

Hotspot Shield מקבלת תשלום באמצעות כרטיס אשראי, PayPal, כמו גם מספר מערכות תשלום אחרות. יש אין שום אפשרות לבצע תשלומים אנונימיים או תשלומים אנונימיים למחצה באמצעות מזומנים או cryptocur מטבעות כמו BitCoin. עם זאת, קיימת האפשרות להשתמש בכרטיסי מתנה, כולל אלה של Target, Best Buy ו- Starbucks.

תשלום נקודה חמה

מדיניות הפרטיות של Hotspot Shield אומרת שהם לא יאחסנו את כתובת ה- IP שלך לטווח הארוך. עם זאת, הם אוספים נתונים על האתרים שבהם אתה מבקר והאפליקציות בהן אתה משתמש. AnchorFree, חברת האם שעומדת מאחורי Hotspot Shield, אומרת כי מידע זה נאסף רק למטרות אנליטיות ופתרון בעיות. הם קובעים כי המידע שהם אוספים לא משמש לזיהויך. זה עשוי להיות מספיק טוב עבור חלק מהמשתמשים. עם זאת, אם אתה מודע לפרטיות, ייתכן ש- Hotspot Shield אינו האפשרות המתאימה לך.

Hotspot Shield יאסוף מידע כמו גרסת מערכת ההפעלה בה אתה משתמש, הדפדפן בו אתה משתמש, מידע ברשת הניידת שלך, כמו גם החומרה שבה אתה משתמש. Hotspot Shield אומר שמידע זה לעולם אינו משויך אליך ומשמש למטרות אנליטיות בלבד.

אנשים המשתמשים בגרסה החינמית מסתכנים בכך שהמידע האישי שלהם ידלף למפרסמים. גרסת הפרימיום של מגן Hotspot אינה מסתכנת בסיכון זה. עם זאת, כדאי לזכור זאת, במיוחד אם אתה משתמש בשירות הנתמך על ידי מודעות ורוצה לשמור על פרטיותך.

המרכז לדמוקרטיה וטכנולוגיה הגיש תלונה ל- FTC ובה נאמר כי מגן Hotspot, בניגוד להבטחותיהם, אוסף נתוני משתמשים. הם עושים זאת על ידי הזרקה פעילה של קוד JavaScript לפרסום. לאחר מכן הם מיירטים תנועה ומפנים משתמשים לאתרי מסחר אלקטרוני ספציפיים.

לאחר שתבדוק את מדיניות הפרטיות של Hotspot Shield ותביט בהיסטוריה שלה, תצטרך לקבוע אם רמת האבטחה שהם מציעים מספיקה כדי שתוכל לסמוך עליהם. אם הדאגה העיקרית שלך היא להצפין את הגלישה שלך כך שתוכל לגלוש בבטחה ללא קשר למיקומך, אז מגן נקודה חמה הוא התשובה הנכונה בשבילך.

היכן ממוקמים שרתי מגן נקודה חמה?

ביקורת Hotspot Shield: VPN מהיר עם בעיות אבטחה ופרטיותל- Hotspot Shield יש יותר מ 2,500 שרתים ב 27 מדינות. שירות Hotspot Shield Elite הוא שירות אמין ומהיר. זה מאפשר למשתמשים לגשת למספר כתובות IP מוצפנות היטב. השירות עושה עבודה טובה בהסתרת הנתונים המועברים.

ל- Hotspot Shield יש שרתים מרובים בארצות הברית. עם זאת, מיקום השרתים וכתובת ה- IP אינם ניתנים על ידי השירות. לחברי Hotspot Shield Elite מובטח רוחב פס בלתי מוגבל, עם זאת, הם עשויים לחוות מגבלות בגלל הכללים של ספק שירותי האינטרנט שלהם. עליך לזכור כי המהירות של שירות האינטרנט שלך בעת השימוש ב- Hotspot Shield נקבעת בחלקה על ידי המיקום האמיתי של שירות האינטרנט שלך..

האם מגן נקודה חמה קל לשימוש?

Hotspot Shield עיצבה את שירותיהם כך שיהיו פשוטים ונוחים לשימוש. אתה יכול לשנות את המיקום שלך בלחיצת כפתור אחת בלבד, ותוכל להתחבר למערכת ולשנות את המיקום שלך לפי הצורך. המערכת מציגה בבירור מתי אתה מוגן ומתי אינך.

לאחר שתתחבר, תראה מסך המציג את הזמן שלך, רוחב הפס, כתובת ה- IP הווירטואלית והמיקום הנוכחי שלך. שאתה יכול לשנות.

בדיקת חיבור נקודה חמה

כשאתה מסתכל בפינה השמאלית העליונה, אתה תראה את התפריט המתקפל. כשאתה לוחץ על תפריט זה, יש רק כמה פריטים לבחירה. אתה יכול לצבוט כיצד האפליקציה עובדת. לדוגמה, אתה יכול לבחור אם ברצונך שהיישום יופעל אוטומטית בעת הפעלת מערכת ההפעלה שלך, אם ברצונך לאפשר מתג להרוג, או אם ברצונך להפעיל או לבטל דליפת IP.

עובדי מגן נקודה חמה:
 • הצפנת AES 128 ביט
 • הצפנת AES 256 ביט
 • פרוטוקול Catapult Hydra לדחיסת נתונים

כמה מהיר מגן נקודה חמה?

AV - Test ערך מחקר עצמאי בו העריך את האבטחה, המהירות והביצועים של ה- VPN והשווה את Hotspot Shield Elite לתחרות..

תרשים תוצאות השהיית vpn

הבדיקה בחנה את ההשהיה של שירותי VPN שונים. חביון הוא משך הזמן הדרוש לחבילת נתונים כדי להגיע לשרת. ברור שככל שהמשתמש והשרת רחוקים יותר זה מזה, ההשהיה גבוהה יותר. ככל שההשהיה נמוכה יותר, כך החיבור מהיר יותר והחיבור הנתפס מהיר יותר.

הגרף לעיל מפרט את ההשהיה הממוצעת לשבוע עבור VPNs השונים. מכיוון שחיבורים מוצפנים של SSL וחיבורים מוצפנים של SSL לא הראו הבדל גדול בזמן ההשהיה, משולבים הממוצעים, דבר המספק את התוצאה הכוללת.

כדי ליצור מקרי בדיקה שווים לכל המוצרים, שרתי ה- VPN נבחרו באופן ידני להיות זהים בכל המוצרים. החוף המערבי נבחר לרשת VPN בארצות הברית, ובריטניה נבחרה ל- VPN במדינות האיחוד האירופי. במבחן זה הובחנו גורמים שונים. לדוגמה, יהיה להם משתמש באיחוד האירופי להתחבר למשתמש אחר באיחוד האירופי באמצעות שרת VPN מבוסס ארה"ב. משמעות הדבר הייתה שהחיבור יצטרך לחצות את האוקיאנוס האטלנטי פעמיים.

כפי שאתה יכול לראות, לקח ל- VPN המהיר ביותר כמעט פעמיים להגיע לשרת הייעודי כמו ההפניה, שלא הייתה מחוברת ל- VPN. Hotspot Shield Elite נכנסה ברגע קרוב, והפכה אותו לאחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר הקיימים.

מהירות זרם

אותו מחקר הראה של- Hotspot Shield Elite יש שיעורי העברה טובים. זה הופך אותה לאופציה טובה עבור אנשים המחפשים ליהנות מזרם ברור וזורם. כשאתה מסתכל על מהירות הזרם בקילובייט לשנייה, תבחין ש- Hotspot Shield Elite מעט יותר איטי ממהירות ההתייחסות, שלא הייתה מחוברת ל- VPN.

תרשים תוצאות מהירות זרם vpn

מהירות מבול

שימוש פופולרי ב- VPNs מסתיר את זהותו של האדם בעת שימוש בשירותי עמיתים לעמית. ישנן מספר סיבות לכך. חלק מספקי שירותי האינטרנט יגבילו את פרוטוקול הסיקור או יחסמו אותו לחלוטין. אחרים עשויים לדאוג שהם יקבלו הודעות בגלל הפרת חוקי בעלי זכויות הקניין הרוחני. זה יכול להיות מאתגר לסיקור ויש לו מהירות הורדה הגונה. קרא את ה- VPNs שלנו לצורך סיבוב.

תרשים תוצאות מהירות סיקור vpn

כפי שהתרשים לעיל מראה, Hotspot Shield Elite מהירה בכ- 20 אחוזים מקבוצת המוצרים הבאה.

קישור למטה

למהירות ההורדה יש ​​השפעה ישירה על כמה מהר התוכן עובר מהאינטרנט למכשיר שלך. זהו הגורם החשוב ביותר בעת קביעת הביצועים של VPN. זה משפיע ישירות על כמה מהר תוכל לפתוח דפי אינטרנט, להוריד תוכן וכו '.

תרשים תוצאות vpn downlink

כפי שאתה יכול לראות בבירור בתרשים, בדיקות החיבור שנערכו עם Hotspot Shield Elite דורגו כ- VPN הטוב ביותר עם מהירות שהייתה כשליש איטית יותר מההפניה, שלא היה מחובר אליו VPN..

Uplink

מהירות Uplink היא המהירות בה נתונים נשלחים מהמשתמש לשרתים שיוצבו באינטרנט. מהירות זו תקבע כמה מהר אתה יכול לגשת לשירותי ענן, להעלות גיבויים או שרתי מארח, או לשתף את המידע שאתה רוצה לפרסם במדיה החברתית..

תרשים תוצאות uplink של VPN

האם מגן נקודה חמה עובד עם נטפליקס?

חיבור נטפליקס נכשלאחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מחפשים VPN, במיוחד אם הם גרים מחוץ לארצות הברית או לבריטניה, היא לקבל גישה לזרם פרמיום כמו Netflix..

בדקנו את מגן Hotspot והיינו לא מצליח להתחבר לנטפליקס. קיבלנו את מספר שגיאות ה- Proxy של ה- Netflix האימה מספר פעמים.

המשמעות היא שנטפליקס הצליחה לאתר את ה- VPN שלנו ומנעה מאיתנו לגשת לשירות שלהם.

תמחור

Hotspot Shield מציעה מספר אפשרויות תמחור, החל מתכנית חודש לפי חודש שעולה 12.99 דולר לחודש ועולה עד לתוכנית לשלוש השנים שעולה 3,49 דולר לחודש. זה הופך את Hotspot Shield אחד ה- VPN היקרים יותר בשוק.

ההבדל היחיד בין מה שאתה מקבל עבור כל תוכנית הוא משך הזמן שאתה יכול להשתמש ב- VPN של Hotspot Shield. להלן פירוט התמחור האחרון.

תמחור של נקודה חמה

התמחור שלהם די פשוט. אין עמלות נסתרות, אתה יכול לגשת ל- VPN רגעים לאחר ששילמת עבורו, ואין שום ניסיון למכור אותך. בנוסף, אם אינך מרוצה מהשירות במהלך שבעת הימים הראשונים, תוכל לבטל בקלות בחינם. אם לפני 45 יום אינך מרוצה מהשירות, הם יחזירו לך את כספך במלואו. לא נשאלות שאלות. הם מקלים על קבלת החזר כספי עבור הלקוחות שלהם.

שירות לקוחות

מפעילי צ'אטעבורנו, זהו תחום בו מגן Hotspot בהחלט השתפר עם הזמן. לפני זמן לא רב, האפשרות היחידה לזמינה של תלונה הייתה באמצעות כרטיס תמיכה. ל- Hotspot Shield היה מוניטין מפוקפק כשמדובר במהירות וביעילות שבה הם הגיבו לכרטיסי התמיכה.

עכשיו יש להם צ'אט חי. השתמשנו בזה מספר פעמים לשאול מגוון של שאלות, וקיבלנו תשובה לשאלות שלנו תוך מספר שניות מרגע שהצבנו את השאלות. התשובות היו כנות, ישירות ולעניין.

בנוסף לצ'אט החי שלהם, ל- Hotspot Shield יש שורה של בלוגים אינפורמטיביים, מאמרים ושאלות נפוצות שנועדו להורות למשתמשים על השימוש הטוב ביותר במוצר שלהם..

האם מגן נקודה חמה שווה את הכסף?

יתכן. כפי שאתה רואה בסקירות שלנו, הם מציעים מהירויות מהירות במיוחד, חווית משתמש יעילה ונקייה ומספר פיצ'רים. עם זאת, אם הסיבה העיקרית שלך לרכישת VPN היא להגן על פרטיותך בזמן הניווט באינטרנט, ייתכן שחברה זו אינה האפשרות הנכונה עבורך..

היו א מספר פעילויות מפוקפקות בהן מעורבת חברה זו ויכולתם או רצונם להגן על פרטיותם של לקוחותיהם. הם רושמים מידע, ומדיניות הפרטיות שלהם נותרה מעורפלת בכוונה, מה שגורם לנו להטיל ספק עוד יותר במחויבותם לפרטיות הלקוח שלהם..

Hotspot Shield יסתיר את כתובת ה- IP שלך. עם זאת, הוא אכן סובל מדליפות DNS שעלולות לסכן את פרטיותך. זוהי אפשרות הגונה עם המון פוטנציאל. עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות שאותן מחיר או זול יותר (חשבו NordVPN) שאנו מרגישים יותר מתאים לחשבון.

אנו מדרגים מגן Hotspot שלושה מתוך חמישה כוכבים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me