התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לעומת מחיר ומהירות

מהירות אינטרנטכולנו מחפשים את אותו הדבר ... אינטרנט מהיר בטירוף. ��️

מדריך זה עומד לעזור לכם להבין את התוכניות השונות של NBN.

כשאתה מנסה לבחור רשת פס רחב ארצית שתספק לך אינטרנט מהיר במחיר שווה לכל נפש, יתכן שקשה למצוא את התוכנית המושלמת. הרבה זמן תשימו לב שכדי להגיע למהירות מהירה עליכם לשלם יותר. אף אחד לא רוצה ששירות הזרמת הווידאו שלהם יתחיל לאגר באמצע אחת התוכניות האהובות עליו שהוא צופה.

להלן תוכלו לקרוא על התוכנית הכוללת הטובה ביותר, אפשרות המהירות הטובה ביותר, ועוד כמה ביקורות ספקיות כנות. שתי התכונות העיקריות שהושוו היו מהירות ועלות. רצינו להקל עוד יותר על ידי דיבור על ספק ה- NBN הטוב ביותר עבור כל עיר פופולרית באוסטרליה. לבסוף, נדון מעט על מה עליכם לחפש כשאתם מבצעים קניות עבור ספק האינטרנט הבא שלכם.

למה לסמוך עלי? ����


שמי הוא רצון ובשלוש השנים האחרונות אני מנהל את בלוג האבטחה הזה עוזר לאוסטרלים להבין טוב יותר את הפרטיות הדיגיטלית (מדריך ענק כאן). עבדתי עם חברות סביב אוסטרליה כדי לעזור להם לאבטח את הרשתות ואתרי האינטרנט שלהן. המסע הזה לימד אותי גם דבר או שניים על האופן שבו תעשיית ספק שירותי האינטרנט עובדת.

המטרה שלי במדריך זה היא לשתף את החוויה שלי, פשוטו כמשמעו, בכל התכניות להלן של NBN תוך הקמת תשתית IT מאובטחת לעסקים קטנים ברחבי סידני ומלבורן.

מאמר זה הוא יצירה בתהליך, אך אל תהסס לפנות אלי אם יש לך שאלות או שאתה זקוק לעזרה בבחירת תוכנית NBN מתאימה. לחיים ��

Contents

�� מה זה NBN? ��

אוסטרליה משתמשת במונח NBN או רשת פס רחב ארצית כשמדברים על חברות פס רחב במהירות גבוהה המספקות שירותי אינטרנט לאזרחי אוסטרליה. הם מציעים גם שירותים כמו אבטחה, בידור, נייד ואפילו בריאות באינטרנט.

יש קומץ טכנולוגיות שונות בהן רשתות הפס הרחב הארציות משתמשות בכדי להביא שירותים ללקוחות שלהם, אך על כך נדבר בהמשך. NBN דומה לזה שאמריקאים מכנים ספק שירותי אינטרנט, כיוון שהם בעצם אותו הדבר, תוך שימוש בסוגים שונים של טכנולוגיה.

Provider ספק ה- NBN הטוב ביותר - 6 תוכניות בהשוואה ��

בסדר כולם, זה זמן הביקורת. היכנס פנימה ובואו נתחיל במסענו האיום באינטרנט למצוא את מלך סצנת ספקי האינטרנט האוסטרלית.

1. הבחירה הכוללת הטובה ביותר - תוכנית ה- NBN הטובה ביותר לתכנן נתונים ללא הגבלה

הבחירה העליונה הכוללת לתוכנית NBN הטובה ביותר עם נתונים ללא הגבלה באוסטרליה היא Internode. חברה זו הוקמה כמעט 30 שנה והמפקדה ממוקמת באדלייד, אוסטרליה. Internode הוא סניף של iiNet. אין ספק שהם הבחירה מספר אחת שלנו מכיוון שהם ספק שירותי האינטרנט המשומשים ביותר באוסטרליה.

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 50 - 100 $ לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: טלפון, חבילת אינטרנט, אחזור, ערכות ערוצים

מקצוענים

מגוון רחב של אפשרויות מחיר
שלם תוך כדי אפשרות אפשרויות זמינות
אין תקופת חוזה
שירות לקוחות מדהים

חסרונות

פחות מהממוצע MBps לעומת NBNs אחרים באוסטרליה

אין חוזה, אין שום בעיה

הדבר הנהדר בזה הוא ששירות טלפון ושירות פס רחב אתה משלם עבור חודש לחודש. אין חוזה מורכב שעליך לחתום עליו והחברה הזו למעשה זכתה בפרסים על שביעות רצון הלקוחות שלהם. יש מהירות ערב פלוס סטנדרטית של בערך 44 מגהביט לשנייה. חברה זו מציעה נתונים ללא הגבלה בסביבות 50 $ לחודש.

שונה מהשאר

למרות שאתה עשוי לשים לב שאתה מקבל בערך 6 מגה-ביט לשנייה פחות מכמה מספקי הרשת הפס הרחב האחרים, ההטבות של היכולת לשלם בין חודש לחודש, יש שירות לקוחות מעולה, ואף חוזה שאינו מגדיר את תוכנית Internode Unlimited למעלה השאר. הם מציעים גם תוכניות עסקיות ושירותי טלקומוניקציה אחרים.

זוכה בפרסים

כשמדובר בפרסים, Internode זכתה להרבה מהם. יש להם ספק שירותי האינטרנט של החודש ליוני, יולי ואוגוסט 2019. הם גם זכו בספק שירותי הפס הרחב הביתי של פרס השנה שנתיים ברציפות. לבסוף הם זכו בפרס החדשנות של ברית התקשורת.

2. המהירות הטובה ביותר - פס רחב אוסי

כשמדובר בתוכנית NBN המהירה ביותר, מצאנו אחת האפשרויות הטובות ביותר עבורך. מתחיל אותנו יש את הפס הרחב האוסי. פס הרחב האוסי הוקמה בשנת 2008 והיא חברה בבעלות פרטית. המטה ממוקם במורוול, אוסטרליה. הם מציעים שירותי אינטרנט וניידים באזורים כמו ויקטוריה, דארווין, לינברוק ומורוול.

מפרט טכני

 • הגדרה חופשית זמינה: כן, אם תעשו זאת בעצמכם
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן (והשכרת טלפון)
 • התוכניות נעות בין 69 ל -199 דולר לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: חבילות בידור

מקצוענים

מהירויות במהירות הבזק
אין תשלום מהכיס
אין צורך לחתום על חוזה
נגיש בקלות ברחבי הארץ

חסרונות

התוכניות יכולות להיות יקרות

מהירות מהירה מטורפת

יש להם חבילה של 100/40 ללא הגבלה. מהירות הערב הטיפוסית שלך תהיה מעט פחות מ- 90 מגהביט לשנייה. תקבל נתונים ללא הגבלה והמחיר הממוצע הוא סביב 100 $ לחודש. תוכנית פרימיום זו די קשה לעמוד בה. המהירות הממוצעת של ספק NBN עבור אוסטרליה היא בסביבות 80 מגהביט לשנייה, ואילו הפס הרחב האוסטרי קרוב יותר ל 90 מגהביט לשנייה.

זה נטול סיכון

זוהי גם אפשרות נהדרת אם אתם מחפשים משהו שהוא ללא סיכונים. לא תצטרך להתחייב לחוזה לתקופה קצובה או תצטרך לשלם מהכיס עבור כל סוג של דמי הגדרה. זה מושלם אם אינך בטוח איזה סוג מהירויות תצטרך או כמות הנתונים שאתה משתמש בה. אתה יכול בקלות לעבור תכניות אם אתה זקוק למשהו פחות או יותר.

3. התוכנית הטובה ביותר של Telstra NBN

Telstra היא אחת מרשתות הפס הרחב הידועות והמשומשות באוסטרליה. הם קיימים כמה שנים ויש להם מטה הממוקם במלבורן, אוסטרליה. הם מציעים קומץ צרורות פשוטים שקל לבחור בהם. כשמדובר בתוכנית הטובה ביותר של Telstra NBN, אתה צריך לקחת בחשבון כמה נתונים תזדקק לחודש.

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 75 ל -120 דולר לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: צרור בידור, גישה לכל Xbox

מקצוענים

חבילות מהירות תחרותיות
מודם חינם זמין בתנאים רלוונטיים
נטפליקס ללא חציצה

חסרונות

זה יקר

חבילות גלאור!

הצרורות שלהם מבוססות על כמות הנתונים שאתה מקבל. הם מציעים תכנית של 100 ג'יגה-בייט, תוכנית של 200 ג'יגה-בייט, ותכנית בלתי מוגבלת. כמו ספקים רבים אחרים, הם מציעים גם הרחבות כגון שירותי טלוויזיה כולל נטפליקס. אם היינו צריכים לבחור את התוכנית הטובה ביותר של Telstra NBN, היינו צריכים ללכת עם התוכנית הבלתי מוגבלת. בכך אתה משלם 90 דולר לתקופת חיוב ומקבל נתונים ללא הגבלה במהירות NBN של 50.

יש מהירות ערב פלוס סטנדרטית, מודם של 216 דולר בחינם כשאתה משתמש בשירות שלהם במשך 24 חודשים, הנחות בדמי חיבור ואפילו שיחות טלפון מקומיות ולאומיות ללא הגבלה כלולות.

אפשרויות בידור נוספות זמינות

Telstra הוא נהדר כי יש להם הרבה אפשרויות בידור זמינות. אתה גם יכול לשדרג את התוכנית שלך למהירות NBN 100 פרמיום אם אתה זכאי. לבסוף, אין חוזה נעילה. זה נהדר עבור לקוחות שמתמודדים עם מחויבות או אם אתם מסתובבים לעיתים קרובות.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות שלהם הוא גם משהו שמייחד את החברה הזו מאפשרויות אחרות הקיימות. ישנן מספר דרכים להשיג נציג שירות לקוחות. אתה יכול לדבר עם מישהו בטלפון, לשלוח דוא"ל, או אפילו צ'אט חי עם נציג שירות לקוחות מיומן, מהנוחות שלך בבית.

ביקורות על תוכנית NBN - אפשרויות נהדרות אחרות

4. תכניות NPG TPG

TPG הוא עוד ספק מדהים לתושבי אוסטרליה. לחברה זו עובדים למעלה מ- 5000 עובדים ונכון לאוגוסט 2015 היא ספקית שירותי האינטרנט השנייה בגודלה במדינת אוסטרליה. דבר שאולי אנשים לא יודעים על החברה הוא ש- TPG מייצג את קבוצת Total Peripherals Group. קבוצה זו הוקמה והוקמה כל הדרך עוד בשנת 1986.

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 60-90 $ לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: טלפון, חבילת אינטרנט, בידור, ספורט

מקצוענים

המון אפשרויות לתוספות
אין חוזה נעילה
הגדרה חינם על חוזה של 18 חודשים

חסרונות

איטית מהמהירות הממוצעת בתכנית הזולה יותר שלהם

מגוון רחב של תכניות

הם מציעים מגוון תוכניות שונות שכולן כוללות נתונים ללא הגבלה. אלה נעים סביב 60 $ לחודש ל 90 $ לחודש. הם ידועים כבעלי הביצועים המהירים ביותר כשמדובר במהירויות ערב עם 88 Mbps בממוצע. כמו כן, עם החבילה הזולה יותר שלהם תקבלו נתונים ללא הגבלה, טווח ללא חוזה, 11.1 מגה-ביט לשנייה מהירות ערב טיפוסית והכל במחיר של $ 60 לחודש..

התוכנית האמצעית שלהם במחיר של $ 70 לחודש תקבל נתונים ללא הגבלה, ללא תקופת חוזה וכמעט 44 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית. לבסוף, עבור החבילה היקרה יותר שלהם, 90 דולר לחודש תקבלו תקופת חוזה ללא 78.2 Mbps במהירות ערב טיפוסית וכמובן, נתונים ללא הגבלה.

5. תוכניות NBN של Vodafone

Vodafone היא חברה ידועה בכל אוסטרליה. באופן אירוני, החברה מבוססת מברקזייר, בריטניה. החברה עצמה הוקמה בשנת 1982 בניובורי, בריטניה, אך היא חדשה למדי באוסטרליה. יש להם כ- 2500 עובדים וניתן למצוא את המטה שלהם בצפון סידני.

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 59-69 דולר לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: רכזת Wi-Fi, טלפון

מקצוענים

אתה חוסך כסף כשאתה מצרף
רכזת אינטרנט אלחוטית בחינם
התחבר מייד
גיבוי 4G

חסרונות

הזרמה זמינה רק במספר מכשירים בתוכניות היקרות יותר שלהם

מהירויות מהירות בשיעורים נמוכים

יש להם ארבע תוכניות עיקריות הזמינות ויעילות למדי. התוכנית הראשונה שלהם תעלה לך בסביבות 60 $ לחודש ותקבל נתונים ללא הגבלה, תקופת ללא חוזה, ו 23 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית.

בשלב הבא, 70 $ לחודש תקבלו 83 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית, נתונים ללא הגבלה, ללא תקופת חוזה ולעיתים קרובות תוכלו למצוא תוכנית זו תמורת 20 $ הנחה לחודש. לבסוף, אפשרות נוספת של 70 $ לחודש תקבל נתונים ללא הגבלה, תקופת חוזה חדשה ו 45 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית.

זו חברה חדשה

החברה הזו די חדשה בכל הקשור לרשתות הפס הרחב הארציות, אבל הן מעולות במה שהיא עושה. אם אתה משתמש ב- Vodafone למכשיר הנייד שלך, תגיד בין 5% ל 20% כשתוסיף לתוכנית פס רחב.

6. תוכניות NBN של Tangerine Telecom

בשלב הבא יש לנו Tangerine Telecom. חברה זו הוקמה בשנת 2013 והיא מונה כ- 50 אנשי צוות. דבר שאנשים אומרים בולט בכל מה שקשור לטנג'רין טלקום הוא שיש להם זמן תשובה של 10 שניות לשיחה במהלך שעות העבודה. המשמעות היא שכאשר אתה מתקשר בשעות העבודה אתה תדבר עם אדם אמיתי תוך 10 שניות. חלפו ימי ההמתנה לאורך הגילאים.

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 64.90 דולר - 89.90 דולר לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: סים נייד, טלפון

מקצוענים

ניסיון ללא 14-סיכון ל -14 יום
עמלת הגדרה של 0 $
לעתים קרובות יש מבצעים

חסרונות

מודמים יקרים
המחירים עולים לאחר 6 החודשים הראשונים

מבצעים חוסכים כסף

לרוב יש להם מבצעי קידום מכירות ואפילו ניסיון ללא שבועיים לסיכונים שתוכל לבדוק את שירותיהם. שלושת התוכניות עם נתונים ללא הגבלה שמציעה חברה זו נעים סביב 55 $ לחודש לכמעט 80 $ לחודש. התוכנית הזולה יותר שלהם מתחילה ב -54.90 דולר לחודש ומציעה נתונים ללא הגבלה, ללא תקופת חוזה ו -21 Mbps במהירות ערב טיפוסית.

מחירים הוגנים

בשלב הבא, במחיר של 59.90 דולר לחודש, תקבל שירות לטווח חוזה עם נתונים ללא הגבלה ו -42 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית. התוכנית היקרה ביותר שלהם מגיעה למחיר של 79.90 דולר לחודש. זה תקבל נתונים ללא הגבלה, 83 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית, וחוזה ללא טווח.

7. תוכניות NBN של אקסל

האזכור האחרון המכובד שיש לנו הוא אקסטל. המטה שלהם ממוקם בסידני, אוסטרליה, והחברה קיימת מאז סתיו 2001. מדובר בחברה בבעלות פרטית המעסיקה כ -300 עובדים בעת כתיבת הדברים..

מפרט טכני

 • הגדרת חינם זמינה: כן
 • אפשרות להשכרה / רכישה של מודם: כן
 • התוכניות נעות בין 69 ל -99 דולר לחודש
 • תוכניות צרור זמינות: כן
 • תוספות: שירות טלפון

מקצוענים

שינוי תכניות הוא בחינם
אין חוזה נעילה
בדיקת מהירות זמינה
הרבה אפשרויות של חבילות

חסרונות

עלויות גבוהות יותר מראש

חברה אוסטרלית אמינה

שלוש התוכניות העיקריות ללא הגבלה שהם נעים בין 69 $ לחודש ל 99 $ לחודש. עם התוכנית היקרה ביותר, תקבל נתונים ללא הגבלה, ללא תקופת חוזה, ו- 77 Mbps במהירות ערב טיפוסית מתחת ל 100 $.

התוכנית האמצעית שלהם היא 79 דולר ותשיג לך 40 מגהביט לשנייה במהירות ערב טיפוסית, נתונים ללא הגבלה, ואני יודע תקופת חוזה. האפשרות היעילה והעלותית ביותר שלהם עם נתונים ללא הגבלה כוללת טווח ללא חוזה ו -20 Mbps במהירות ערבית טיפוסית.

תוכניות NBN לפי עיר

מכיוון שנראה כי תכניות ה- NBN שונות זו מזו בהתאם לאיזו עיר אתה גר, רצינו לפרט כמה מהאפשרויות הזמינות לערים הפופולריות ביותר באוסטרליה. הרבה ספקי NBN מספקים שירותים לכמה ערים או אפילו לרוב המדינה.

התוכניות הטובות ביותר עבור NBN למלבורן

1. שייכות ללא הגבלה

שייך לוגו

התוכנית הראשונה של ה- NBN המתאימה למתגוררים במלבורן היא ללא הגבלה. לתכנית זו אין עמלת הפעלה רגילה ויש חיוב על מודם אפס דולר אם אתה חותם על חוזה ל -12 חודשים.

תקבל נתונים חודשיים בלתי מוגבלים במהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה. התוכנית הקצרה ביותר היא באורך 12 חודשים ומאפשרת גישה לרשת רחבה בלבד. זה יעלה לך כ 65 $ לחודש. הם גם מספקים 24 שבע תמיכת לקוחות.

2. TPG פלוס

לוגו tpg

TPG Plus הוא אפשרות נהדרת נוספת למגורים במלבורן. תוכנית זו תעניק לך נתונים ללא הגבלה מדי חודש תמורת פחות מ- $ 60 לחודש. המהירויות מעט איטיות יותר, עם המהירות הבסיסית של 12 Mbps.

עם זאת, זה אמור להיות מהיר מספיק עבור רוב האנשים. לבסוף, חוזהם הוא 18 חודשים והם מציעים תכנית פס רחב וטלפון ביתי.

3. סומו שומר יחיד

חוסך סומו יחיד

Sumo Single Saver מציע שירות של 50 מגהביט לשנייה ללא הגבלה בחודש. אפשרות זו נהדרת מכיוון שלא תצטרך לחתום על חוזה ואורך הקדנציה הוא חודש לחודש.

הם מציעים חבילות רחבות-פס בלבד החל מ -65 דולר לחודש. אתה יכול גם לחסוך חמישה דולרים בחודש כשאתה מצרף את תוכנית הפס הרחב שלך לאחת מהתכניות של סומו חשמל.

4. Dodo - תוכנית פלוס סטנדרטית

האפשרות האחרונה שעליה נדבר למלבורן היא צרור מדודו. ציפור דודו תמורת 70 דולר לחודש תקבלו נתונים ללא הגבלה במהירות של 50 מגהביט לשנייה. אורכם של החוזה הוא 12 חודשים והם אכן מציעים חבילה של פס רחב וטלפון ביתי. זהו אינטרנט מהיר להפליא במחיר שווה לכל נפש, במיוחד אם זה צרור.

התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לפרת '

לפרת 'יש את כל התוכניות שמלבורן ציינה לעיל, אך רצינו לכלול קומץ ספציפי לפרת'.

1. iiNet Unlimited

iiNet Unlimited מציעה תוכנית חבילה של שירותי אינטרנט בפס רחב ושירותי טלפון ביתיים. לוגו של iiNetתקבל נתונים ללא הגבלה ומהירות של 50 מגהביט לשנייה. אורכם של התוכניות שלהם הוא שישה חודשים ויעלה לכם כ 75 $ לחודש.

2. התוכנית החיונית ללא הגבלה של הרפובליקה שלי

myrepublic-logo

לרפובליקה שלי יש תוכנית חיונית בלתי מוגבלת שאנשים בפרת 'נהנים מהם. עם תוכנית זו, תשלמו 75 $ לחודש עבור נתונים ללא הגבלה. אורכם של התוכניות 12 חודשים והם מציעים רק פס רחב. כמו ספקים רבים אחרים, תוכנית זו מהירה בתוספת רגילה של 50 מגהביט לשנייה.

3. iPrimus Unlimited Plan

לוגו של iprimus

בשלב הבא יש לנו את התוכנית iPrimus Unlimited. תוכנית זו הינה חבילה של שירותי פס רחב וטלפון ביתי. תמורת 80 דולר לחודש תקבלו נתונים ללא הגבלה במהירות של 15 Mbps. התוכניות שלהם הן 12 חודשים בכל פעם ושכירת קו כלולה.

4. Telstra מזדמן ללא הגבלה

לוגו telstra

אם אתם מחפשים משהו שהוא חודש לחודש, ל- Telstra Casual Unlimited יש צרור פס רחב ביתי שעשוי לעניין אותו. תקבלו שירותי אינטרנט בפס רחב וטלפון ביתי תמורת 90 דולר לחודש. המהירות הסטנדרטית בתוספת הערב שלהם היא 50 Mbps.

5. אופטוס

לוגו אופטי

לבסוף, עבור פרת 'יש אופטוס. Optus מציע נתונים ללא הגבלה במהירות 50 מגהביט לשנייה במחיר של 90 דולר לחודש. זה כולל חבילת פס רחב וטלפון ביתי. אורך השירות שלהם הוא 24 חודשים בכל פעם.

התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לאדלייד

1. שייכות ללא הגבלה

שייך לוגו

מהן אפשרויות התוכנית הטובות ביותר עבור אלה שגרים באדלייד היא תוכנית הפס הרחב ללא הגבלה. תמורת 65 דולר לחודש תקבל נתונים ללא הגבלה למשך 12 חודשים. זו חבילה רחבת פס בלבד ויש מהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה. עם תוכנית זו תקבל הפעלה בחינם, מודם בחינם, ו -24 שבע תמיכת לקוחות.

2. סומו שומר יחיד

חוסך סומו יחיד

Sumo Single Saver מציג הופעה נוספת, הפעם עבור האנשים באדלייד. עם תוכנית זו, תשלמו רק חודש לחודש ועדיין תקבלו שירות ללא הגבלה. התוכניות עולות קצת פחות מ -65 דולר ויש אפשרות נוספת לחסוך חמישה דולרים נוספים בחודש כשאתה מקבץ את התוכנית שלך בפס רחב בלבד עם תוכנית סומו חשמל. תקבל את 50 Mbps הסטנדרטיים עם תוכנית זו.

3. TPG פלוס

לוגו tpg

האפשרות הבאה הזו היא קצת יותר ארוכת טווח והמהירות היא לא מעט יותר איטית. עם התוכנית הבסיסית מ- TPG Plus, תוכלו לחוות מהירות של 12 מגהביט לשנייה. אורך תוכנית זו 18 חודשים והיא כוללת נתונים ללא הגבלה. זהו צרור של שירותי טלפון ביתי ואינטרנט פס רחב בפחות מ- $ 60 לחודש.

4. אופטוס

לוגו אופטי

אופטוס מציעה לתושבי אדלייד תוכנית חבילה בלתי מוגבלת. כפי שבטח יכולתם לנחש, עם תוכנית זו תקבלו נתונים ללא הגבלה. זה כולל שירותי אינטרנט בפס רחב וטלפון ביתי. אורך התוכנית הוא 24 חודשים, עולה 70 דולר לחודש, ויש לו סטנדרט פלוס המהירות של 50 מגהביט לשנייה.

5. דודו

ציפור דודו

אחרון חביב לחלק זה של אוסטרליה, לדודו יש גם תוכנית זמינה! זוהי תוכנית בלתי מוגבלת הכוללת השכרת קו טלפון ביתי לחבילה של שירות הטלפון הביתי ואינטרנט בפס רחב. התוכנית ארוכה מעט יותר בסך 24 חודשים. תקבל 50 מגהביט לשנייה בתוספת המהירות תמורת 70 $ לחודש.

התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לבריסביין

1. iiNet Unlimited

לוגו של iiNet

התוכנית הראשונה לבריסביין שתדבר עליה היא מ- iiNet Unlimited. לתכנית זו יש רק חוזה בן שישה חודשים ויעלה לך מתחת ל 75 $ לחודש. תקבל חבילה של שירותי אינטרנט בפס רחב ושירותי טלפון ביתיים עם מהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה. נתונים ללא הגבלה כלולים.

2. התוכנית החיונית ללא הגבלה של הרפובליקה שלי

myrepublic-logo

הבא, יש לנו את הרפובליקה שלי. עם התוכנית החיונית ללא הגבלה, תשלמו רק 75 $ לחודש עבור נתונים ללא הגבלה במהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה. התוכנית כוללת פס רחב בלבד ותמשך 12 חודשים.

3. דודו

ציפור דודו

דודו הוא אפשרות נהדרת עבור אלה המתגוררים בבריסביין. ישנם שני אורך תוכנית זמינים, 12 חודשים ו -24 חודשים. שניהם עולים 70 דולר לחודש וכוללים נתונים ללא הגבלה. ישנה השכרת קו טלפון ביתי עם שתי התוכניות יחד עם 50 מגהביט לשנייה מהירות פלוס רגילה. זוהי אפשרות מצורפת של שירותי אינטרנט בפס רחב ושירותי טלפון ביתיים.

4. אופטוס

לוגו אופטי

אופטוס מציעה לתושבי בריסביין תוכנית שירותי פס רחב וטלפון ביתי הכוללת נתונים ללא הגבלה. תמורת 70 דולר לחודש למשך 24 חודשים תקבלו 50 מגהביט לשנייה של אינטרנט רגיל בתוספת מהירות.

5. שייכות ללא הגבלה

שייך לוגו

Unlimited שייכות מציעה תוכניות בפס רחב בלבד למשך 12 חודשים תמורת 65 דולר לחודש. בעזרת זה תקבלו נתונים ללא הגבלה במהירות 50 מגהביט לשנייה בתוספת מהירות, הפעלה בחינם, 24 שירות לקוחות של שבע, ומודם Wi-Fi בחינם.

התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לסידני

1. Telstra מזדמן ללא הגבלה

לוגו telstra

עם תוכנית נתונים בלתי מוגבלת זו תשלמו 90 דולר מחודש לחודש. אין חוזה ארוך טווח ותקבל את התוכנית לאינטרנט בפס רחב ושירותי טלפון ביתיים. המהירות הסטנדרטית בתוספת ערב היא 50 מגהביט לשנייה.

2. שייכות ללא הגבלה

שייך לוגו

שייכות ללא הגבלה היא בקלות אחת האפשרויות הטובות ביותר שלך לא משנה היכן אתה נמצא במדינה. התוכנית הזולה ביותר שלהם מגיעה עם נתונים ללא הגבלה במהירות 50 מגהביט לשנייה בתוספת מהירות רגילה. זו תוכנית רחבת פס בלבד ותעלה לכם 65 דולר.

החלק הכי טוב? ההפעלה היא בחינם, לא תצטרך לשלם עבור מודם Wi-Fi ותוכל להגיע לתמיכת לקוחות בכל עת.

3. TPG פלוס

לוגו tpg

TPG הופך את הרשימה שוב, הפעם לסידני. עם החבילה הבסיסית שלהם, תשלמו 59.99 דולר לחודש עבור שירות פס רחב ושירותי טלפון ביתיים כאחד. במשך 18 חודשים תקבל נתונים ללא הגבלה במהירות בסיסית של 12 Mbps.

4. iiNet Unlimited

לוגו של iiNet

תמורת 74.99 דולר לחודש, אתה יכול לקבל חבילה מ- iiNet הכוללת שירותי אינטרנט בפס רחב ושירות טלפון ביתי. אורך התוכניות שלהם הוא רק חצי שנה ומספקים מהירות פלוס סטנדרטית של 50 מגהביט לשנייה.

5. סומו שומר יחיד

חוסך סומו יחיד

אחרון חביב עבור סידני היא תוכנית של Sumo Saver Single. הם מציעים תוכנית חודש לחודש תמורת 64.95 דולר לחודש שיש בהם נתונים ללא הגבלה ומהירויות פלוס רגילות של 50 מגהביט לשנייה. יש להם גם תוכנית בלתי מוגבלת שהיא 70 $ לחודש עם מהירויות בסיסיות של 12 מגהביט לשנייה, אבל מדוע לשלם יותר עבור שירות איטי יותר?

התוכניות הטובות ביותר ל- NBN לויקטוריה

1. שייכות ללא הגבלה

שייך לוגו

גם ויקטוריה אוהבת שייכות ללא הגבלה. יש תוכנית סטנדרטית של 12 חודשים שעולה 65 דולר לחודש. זה כולל פס רחב בלבד ו -50 מגהביט לשנייה במהירות פלוס רגילה. יש להם גם תוכנית שהיא 70 $ לחודש.

תוכנית זו הינה תוכנית נתונים בלתי מוגבלת בפס רחב של חודש לחודש. תקבלו גם 50 מגהביט לשנייה מהירות פלוס רגילה. ההבדל העיקרי בין שתי התוכניות למעט אורך המונח הוא שעם האפשרות הזולה יותר תקבלו גם הפעלה ומודם Wi-Fi ללא תשלום. שתי התוכניות מגיעות עם תמיכה בשירות לקוחות 24/7.

2. תוכנית Flexi חיונית ללא הגבלה של הרפובליקה שלי

myrepublic-logo

תכנית הפלקסי החיונית של הרפובליקה שלי היא 79 $ לחודש על בסיס חודש לחודש. זה יביא לך פס רחב בלבד, נתונים ללא הגבלה, ומהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה. חברה זו מציעה גם תקופת 12 חודשים תמורת ארבעה דולרים פחות בחודש.

3. iPrimus

לוגו של iprimus

ל- iPrimus שתי תוכניות זמינות בשתיהן $ 80, יש להן נתונים בלתי מוגבלים, שירותי פס רחב חבילה ושירותי טלפון ביתיים ויש להם מהירות ערב ממוצעת של 50 Mbps. ההבדל היחיד בין התוכניות הוא שאחד מהם אורך שירות של 12 חודשים, ואילו השני אורך שירות של 24 חודשים. שתי התוכניות כוללות גם השכרת קו כלולה.

4. דודו

ציפור דודו

דודו מציעה גם שתי תוכניות לגרים בוויקטוריה. תוכניות אלה עולות 70 דולר לחודש, מגיעות עם נתונים ללא הגבלה, יש מהירויות פלוס סטנדרטיות של 58 מגהביט לשנייה, והן הן חבילות שירותי פס רחב וטלפון ביתי. הם מגיעים גם עם השכרות קווי טלפון, אך תוכנית אחת היא 12 חודשים, והשנייה היא 24 חודשים.

5. אופטוס

לוגו אופטי

אופטוס עושה את הרשימה פעם אחרונה. אורכם של התוכנית הוא 24 חודשים ויעלה לכם 70 דולר לחודש. זה תקבל נתונים ללא הגבלה וצרור פס רחב עם טלפון ביתי. יש מהירות פלוס רגילה של 50 מגהביט לשנייה.

מדריך רכישת תוכניות NBN באוסטרליה

זה יכול להיות קשה לדעת מה לחפש כשאתה מחפש את ספק NBN הבא שלך. יתכן שאין לך מושג בכמה נתונים אתה משתמש, אם כדאי להגיע לחבילה, אם יש בחוזים מידע מוסתר, יחד עם גורמים נוספים הנוגעים אליהם. זו הסיבה שרצינו לספר לכם קצת על מה עליכם לחפש בכדי לעזור לכם למצוא את התוכנית המושלמת עבורכם. להלן מדריך לרכישה של NBN שתוכל להשתמש בו בעת השוואה בין ספק אחד או תוכנית לתוכנית אחרת.

שימושים

הדבר הראשון שאתה רוצה לקחת בחשבון הוא מה תשתמש ב- NBN עבור. בואו נסתכל מה תזדקק לקטגוריות השונות להלן.

גלישה באינטרנט

אם אתה מישהו שמוצא את עצמך גולש באינטרנט רבות, סביר להניח שתשתמש בין 150 עד 300 מגה לשעה. זה מיועד לדברים כמו בדיקת הדוא"ל שלך, גלישה באינטרנט, בדיקת מדיה חברתית מדי פעם או סרטון יוטיוב קצר.

משחקי רשת מקוונים

המשחקים המקוונים יכולים לנוע לא מעט, תלוי בסוג המשחק שאתה משחק ואם אתה זורם בשידור חי לקהל. בדרך כלל במשחקים כלליים, דרוש כ- 40 מגה לשעה. אם אתה משחק משחקי מציאות מדומה, זה הרבה יותר גבוה. אם אתה משלב משחק במשחק, מוריד משחקים חדשים או מעדכן את המשחקים שכבר יש לך, סביר להניח שתצטרך בערך 100 עד 200 ג'יגה-בתים למשחק לאדם בכל חודש. שוב, ישנם גורמים רבים העוסקים בקטגוריה זו ולכן כמות הנתונים המשמשת עשויה להשתנות לא מעט.

ילד שמשחק מחשב

בילוי במדיה חברתית

אם אתה מחשיב את עצמך כמי שמבלה זמן מכובד באמצעות מדיה חברתית, סביר להניח שאתה צורך כ 120 מגה לשעה. זה פשוט לפרסם סטטוסים, להוריד תמונות או קטעי וידאו ולפרסם תמונות או קטעי וידאו. כל זאת מעבר להודעות עם חבריך ואהוביכם, קטגוריה זו תריץ אתכם בין 1.8 GB לשעה ל- 3.5 GB לשעה.

הזרמת סרטונים

מי לא אוהב להזרים סרטונים? בין אם אתה צופה בנטפליקס, ביוטיוב או בפרסטו, סרטוני סטרימינג מצטברים ברוחב הפס הגדול ביותר בהשוואה לקטגוריות אחרות. זה כמובן ישתנה בהתאם לכמה שתצפו ואיזו איכות אתם צופים בו. בממוצע, הזרמת וידיאו משתמשת בכ- 3.5 GB לשעה. בסוף הנמוך של הממוצע, משק בית ישתמש בסביבות 320 ג'יגה-בתים לחודש.

אם אתה גר עם מישהו או שאתה מישהו עצמך שמבלה זמן רב באינטרנט, המספר הזה יכול לגדול לא מעט. מישהו שמשתמש באינטרנט כלאחר יד יבזבז על זה בערך 32 שעות בחודש. אנשים שהושקעו במדיה חברתית יכולים לבלות הרבה יותר מ -40 שעות בחודש. לבסוף, רוב משקי הבית יראו בקלות סרטונים בשווי של 60 שעות בחודש.

נתונים

אחד הדברים העיקריים שיקבעו איזו תוכנית אתם רוכשים הוא כמות הקצבת הנתונים שאתם צריכים. אני מקווה שהסעיף לעיל ייתן לך מושג טוב יותר כמה אתה ומשק הבית שלך משתמש בחודש. לאפשרויות ה- NBN שקראתן קודם לכן היו כל אפשרויות נתונים ללא הגבלה.

הורדת מולטימדיה - -

זוהי בחירה נהדרת עבור רוב האנשים, תלוי במחיר. אם יש מישהו במשק הבית שלך הזורם המון סרטונים, מוריד סרטים או משחק הרבה משחקי וידאו מקוונים, בהחלט תקבל את הכסף שלך מתוכנית נתונים בלתי מוגבלת..

האוסטרלי הממוצע מבלה מעט פחות מ- 50 שעות ברשת בכל חודש. תלוי במה שאתה עושה, אתה עשוי להשתמש בהרבה נתונים בחודש ובקושי בחודש הבא. זה חכם לקבל קצת יותר נתונים ממה שאתה חושב שתשתמש בכדי להימנע מאזל.

גודל משק בית

כאשר ערכנו את המחקר שלנו כדי לבדוק אילו תוכניות היו הטובות ביותר לערים הראשיות באוסטרליה, היינו צריכים למלא כמה אנשים נמצאים במשק הבית. אם אתה חי בעצמך, סביר להניח שתשתמש בהרבה פחות נתונים ממשפחה בת ארבעה נפשות. זה תלוי גם בגיל האנשים בבית.

אם יש לכם שלושה ילדים שלכל אחד מהם יש מכשיר משלהם להזרים סרטים מצוירים, זה הולך לאכול הרבה נתונים. אם אתה גר עם חבורה של סטודנטים באוניברסיטה, סביר להניח שהם יבזבזו הרבה זמן באינטרנט ללימודים, מדיה חברתית, סטרימינג של סרטונים ופשוט בדרך כלל בגלישה באינטרנט. האם אתה יכול לראות כמה מהר כמות הנתונים הדרושה לך יכולה להשתנות? דבר אחרון שכדאי לזכור הוא באיזו תדירות האנשים במשק הבית נמצאים בבית.

משפחה שצופה במשהו במחשב הנייד

אם אתה גר עם קומץ מבוגרים שכולם עובדים במשרה מלאה, אתה הולך להשתמש בהרבה פחות נתונים מאשר משק בית עם אנשים שהם הרבה בבית.

מהירויות NBN

בשלב הבא, נדבר קצת על מהירות. מהירות היא תכונה מכריעה לחלוטין שיש לקחת בחשבון לפני שאתה מוציא כסף על חבילה או צרור. ישנן שלוש קריעות מהירות עיקריות עבור רוב התוכניות של NBN.

 • תקן NBN: 25/5
 • NBN Standard Plus: 50/20
 • NBN פרימיום: 100/40

כאשר ספקים רבים החלו לראשונה להציע תוכניות עבור לקוחותיהם, התוכנית הסטנדרטית של NBN הייתה הנפוצה ביותר. מכיוון שהאופן בו אנו משתמשים באינטרנט וכמה השימוש בו השתנה באופן דרסטי במהלך השנים, חברות מתחילות להיפטר מ- NBN תוכנית סטנדרטית מכיוון שתכנית הפלוס הרגילה היא הפופולרית ביותר בכל רחבי הלוח.

כדי להקל מעט על העיכול, השברים שלמעלה עבור כל תוכנית מורכבים משני מספרים. המספר הראשון הוא ביחס למהירות ההורדה. לדוגמה, לתוכנית NBN פלוס רגילה מהירות ההורדה של 50 מגהביט לשנייה. המספר השני הוא ביחס למהירות העלאה. לתוכנית פלוס רגילה של NBN יש העלאת מהירות של 20 Mbps.

מבחן מהירות אינטרנט - -

דבר אחד שתוכלו לעשות כדי לגלות כמה נתונים תזדקקו ובאיזו מהירות הוא לקחת בחשבון כמה מכשירים ישמשו בביתכם. אם יש לך שני מסכים או פחות, תוכנית מספיק פלוס NBN אמורה להספיק. אם יש לך יותר מזה, סביר להניח שתזדקק לתכנית פרמיה של NBN.

משהו שחשוב לשים לב הוא שכשמדובר במהירות התוכנית שלך אם אתה לא יודע כמה תצטרך, עדיף להניח סכום קטן יותר ולא סכום גבוה יותר. הסיבה לכך היא שהרבה יותר קל לבקש מחברה להגדיל את המהירות שלך אם להקטין אותה.

עלויות תוכנית NBN

כמובן שאנחנו צריכים לדבר על כסף. תוכניות NBN מגיעות במגוון נקודות מחיר שונות כפי שנראו לעיל. תכניות מסוימות יעלו 60 דולר ויספקו מהירות מקסימאלית של 12 מגהביט לשנייה, ואילו אחרות מתומחרות באותה הסכום ומציעות 50 מגהביט לשנייה. זו הסיבה שחשוב להשוות בין תוכניות בין מספר ספקי NBN שונים. דבר נוסף בכל הקשור לעלות הוא עלויות מראש. ספקים מסוימים עשויים לדרוש מקדמה או לגבות תשלום נוסף לאחר ההרשמה לשירותיהם.

בעוד שלחלק מהספקים של NBN לא יהיו עלויות מקדימות, לאחרים יכולים להיות בעלי עלויות מראש מעל 200 $. ישנם גם עמלות שמגיעות עם תקופות חוזה בהתאם לאורך. אין זה נדיר לגלות שכשתירשמו לתכנית באורך ארוך, סביר להניח שהם יציעו לכם תשלום חודשי מוזל. האוסטרלי הממוצע ישלם כ -50 דולר עבור שירותי ה- NBN שלהם. ישנם ספקים שיגבו מעל 100 $ לחודש עבור חבילות וחבילות מסוימות.

באמצעות עיצוב wifi

אם כבר מדברים על חבילות, אם תקבלו מנויים, אתם יכולים לשלם עד 3000 דולר AU עבור שנתיים של שירות. הדבר הטוב ביותר שלך להתחיל להתחיל בתוכנית חסכונית יותר ולשדרג ככל שתצטרך. בדרך זו אינך משלם יותר עבור השימוש בפחות. הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות ואל תתביישו לשאול את הספקים כל שאלה שיש לכם ביחס למחיר.

אורך חוזה NBN

דבר נוסף שתרצה לקחת בחשבון הוא אורך החוזה. כפי שקראתי לעיל, ספקי NBN מציעים מגוון של אורך חוזים שונים. חלקם מציעים חוזים לחודש לחודש, ואילו לאחרים חוזים ל -24 חודשים. ישנם הרבה גורמים שמשחקים לאיזה חוזה עליכם להירשם. אם אתה מישהו שמסתובב הרבה, יש הכנסה לא יציבה או שאתה לא בטוח במהירות השימוש בנתונים למשק הבית שלך, חוזה לחודש לחודש הוא אפשרות נהדרת.

זה מאפשר לך לשדרג או לשדרג לאחור במידת הצורך. מצד שני, הרבה זמן כשתחתמו על חוזה ארוך יותר, תקבלו מחיר מוזל. אם אתה מתכנן לגור במעונך או בעיר בעתיד הנראה לעין, לקבל הכנסה קבועה וכבר יודע כמה נתונים ומהירות תצטרך, זוהי אפשרות נהדרת.

חתימת חוזה לא משנה כמה זמן זה עלול להיות מפחיד ומפחיד. עבור עם אורך החוזה שאתה מרגיש בנוח והימנע מאפשרות לספקיות לדבר איתך בתוכנית או באורך חוזה רק כדי שיוכלו להרוויח יותר.

מודמים

מודמים יכולים להיות יקרים להפליא. אם כבר יש לך משלך, זה יחסוך לך כסף רב. אם לא, סביר להניח שתוכל לשכור אחד מספק NBN שאתה בוחר. חשוב לציין כי לא כל הספקים מציעים מודמים להשכרה, אך רובם כן. אם אתה צריך לשכור אחד כזה, זה יהיה מועיל מאוד לבחון את המחירים בין הספקים השונים.

מודם חכם של טלסטרה - -

אחד יכול להציע מודם בחינם עם חוזה ארוך יותר, ואילו אחר עשוי לחייב אותך 30 $ לחודש כדי להשתמש באחד המודמים שלהם. טובתך לקנות משלך. בדרך זו אינך אחראי לחלק מהציוד של החברות וזה יחסוך לך כסף רב בטווח הרחוק.

שירות לקוחות

כעת, תוכלו להסתכל על זה ולחשוב ששירות לקוחות לא ישנה את ההחלטה שלכם באיזו תוכנית או ספק אתם בוחרים. למרות שזה יכול להיות נכון, אנו מקווים כי אתה לוקח בחשבון את שירות הלקוחות. האופן בו חברה מתייחסת ללקוחותיה יכולה לעשות עולם של שינוי בכל מה שקשור לחוויה שלך איתם.

זה יכול להיות קריטי במיוחד אם אתה צריך להחליף תכניות, לבטל את התוכנית שלך, או שאתה צריך איש מקצוע שיגיע לביתך ושירות המודם שלך. איך אתה יכול לדעת אם לספק יש שירות לקוחות טוב? יש כמה דרכים. אחת הדרכים הקלות ביותר לבדוק היא לקרוא את הביקורות.

נסה להימנע מקריאת ביקורות באתר הישיר שלהם, מכיוון שלא סביר מאוד לפרסם ביקורות שליליות. בדוק את מנוע החיפוש המקומי שלך או פשוט הקלד את שם הספק ואחריו "ביקורות" כדי לראות משוב אמיתי ואמיתי של לקוחות. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לבדוק אם הם זכו בפרסי שירות לקוחות כלשהם. הדבר שקשה לשירות לקוחות הוא שהוא יכול להיות הפכפך למדי. הלקוח יכול להיות גס רוח באופן בוטה, ייתכן שלנציג שירות הלקוחות יש יום רע או כל מה שביניהם.

תמיכה בשירות לקוחות בסמארטפון

זו הסיבה שחשוב לקרוא כמה ביקורות שהן חיוביות והן שליליות כדי לתת לך את הרעיון הטוב ביותר למה אתה מכניס את עצמך. לבסוף, שקלו לשאול את חבריך ומשפחתכם איזה ספק יש להם ומה הייתה החוויה שלהם. תלוי איזה ספק NBN יש להם, זה יכול להשתנות מעיר לעיר.

סוגים של טכנולוגיית NBN

רוב האנשים אינם יודעים איזה סוג טכנולוגיה הם כבר בבעלותם. אם אתה כמוני, אתה יכול לפנות בקלות לספק שלך כדי לברר זאת. אתה יכול גם לעבור לאתר האינטרנט שלהם ולהקליד את הכתובת שלך כדי לברר את סוג הטכנולוגיה והחיבור שהעיר שלך מספקת.

מכיוון שהטכנולוגיה יכולה להיות מסובכת להפליא, רצינו לכלול כמה דברים פשוטים כדי להקל על ההבנה. ישנן שלוש טכנולוגיות שונות של NBN שנעסוק בהן ונדבר על מה עליך לחפש בתוך הבית שלך, מחוץ לבית שלך, ואיזה סוג שקע יידרש.

סיבים לבניין (FTTP)
 • סוג שקע: סוג זה של טכנולוגיית NBN אינו משתמש בשקע הטלפון בביתך.
 • בתוך הבית שלך: שתי תיבות יידרשו להרכבה בתוך הבית שלך.
 • מחוץ לבית: סיב יפעל לביתך וממנו לתיבת רחוב NBN יחד עם תיבה המותקנת בחלק החיצוני של הבית שלך..
כבל (HFC)
 • סוג השקע: התיבה המקורה לא תותקן על הקירות ולא תשתמש בשקעי טלפון.
 • בתוך הבית שלך: תצטרך כבל NBN המותקן בבית שלך אם עדיין אין לך כבל.
 • מחוץ לבית: כבל קואקסיאל יעבור מקווי חשמל לתיבת צומת. ואז סיב יחבר את תיבת הצומת לתיבה NBN.
סיב לצומת (FTTN)
 • סוג השקע: משתמש בשקע קיר הטלפון בבית.
 • בתוך הבית שלך: מודם דמוי ADSL ממוקם בביתך.
 • מחוץ לבית: קווי נחושת יובילו מהבית לצומת רחוב. ואז יהיה סיב שיעבור מצומת הרחוב לתיבת NBN.

ספקים מתחלפים

אם אתה שוקל להחליף ספקים, ההצלחה שלך תלויה בכמה גורמים. הגורם העיקרי שמשחק תפקיד הוא אם אתה בחוזה או לא. אם אתה נמצא באחד, עליך לדבר עם הספק הנוכחי שלך כדי לבדוק מהי מדיניות הביטול שלהם ואם יש עמלות נוספות.

ספק אוריון

חברות מסוימות יגבו מכם את החודשים שנותרו בחוזה בתוספת דמי ביטול. חברות אחרות לא תחייב אותך בשום דבר. זה אולי משהו שצריך לבדוק לפני שאתה אפילו בוחר ספק מלכתחילה. איך מחליפים ספקים אם אינך בחוזה? זה הרבה יותר קל מאשר אם אתה נמצא בחוזה.

יהיה עליך ליצור קשר תחילה עם ספק ה- NBN שלך. אתה יכול לעשות זאת באופן מקוון, באמצעות שיחת טלפון, או אפילו באופן אישי. הדבר הנהדר לעשות זאת הוא שסביר להניח שהספק החדש שלך ידבר עם הספק הישן או הנוכחי שלך כדי לעזור לך לבצע את המעבר בקלות. בדרך כלל התוכנית הישנה שלך תישאר פעילה עד סוף החודש.

איפה אתה גר

היכן שאתה גר גם משחק תפקיד בו ספק ה- NBN שאתה יכול להשתמש בו. לא לכל עיר ועיירה יש אותן אפשרויות זמינות. אם אינך יודע מי מספק שירות לשכונה שלך או לשכונה שאליה אתה עובר, אתה יכול פשוט לעבור לאתר של הספק שאתה שוקל להשתמש בו ולהזין את הכתובת שלך.

אם אין לך ספקים בראש, יש המון אתרים זמינים המאפשרים לך להזין את הכתובת שלהם והם ימשכו מגוון אפשרויות שונות על סמך הכתובת שהוזנה.

צרור

חבילה היא דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון לפני שתוציאו כסף על ספק שירות חדש. חברות מסוימות מציעות עסקאות בצרורות אשר יהפכו את קומץ ההוצאות שלכם לקצת פחות יקרות.

יד מצביעה על wifi

לדוגמה, אם יש לך ספק טלפון סלולרי שמחייב אותך בסך 100 $ לחודש עבור שירות הטלפון שלך ו- NBN שגובה ממך 75 $ עבור שירותים, ייתכן שתרצה לבדוק עם אותו NBN כדי לראות אם הם מציעים חבילות. אם לא, יכול להיות ששווה את הכסף שלך לעבור לאחד שכן. יתכן שתוכלו לקבל טלפון סלולרי ושירותי NBN בפחות מ 100 $ לחודש.

מבצעים לקידום מכירות

חלק ניכר מהספקים הפועלים יקיימו מבצעי קידום מכירות שייתכן שתרצה לנצל אותם. עסקת המבצע הנפוצה ביותר היא מחיר מוזל במשך ששת החודשים הראשונים לחוזה שלך.

מבצעים אחרים לקידום מכירות יכללו דברים כמו משלוחים חינם או שירותים מהירים יותר בפחות כסף. הקפד לשאול לגבי מבצעים לקידום מכירות עם כל ספק NBN ממנו אתה מעוניין לרכוש שירות. לא כל המבצעים מופיעים באתרים בכל עת.

תוספות

תוספות או תכונה פופולרית אחרת שרבים מספקי NBN זמינים עבור הלקוחות שלהם. מרבית חבילות התוספות קשורות לבידור. פירוש הדבר יכול להיות שהספק כולל מנוי נטפליקס, ערוצי טלוויזיה ספציפיים או מנויים למשחקי וידאו.

נטפליקס

שירותים כאלו הם חלק מהצדירה. התוכנית הטובה ביותר שתוכלו למצוא תהיה תוכנית המציעה שירותי אינטרנט, טלפון וסטרימינג. אמנם זה משתנה מאדם לאדם, אבל חבילה מסוג זה תהיה פופולרית להפליא בקרב רוב הלקוחות.

שאלות נפוצות על תכנית NBN

ש: מה המטרה של NBN?

ת: המטרה העיקרית של NBN היא להביא שירותים כמו טלפון ואינטרנט ללקוחות ברחבי הארץ. הם מספקים גם פס רחב סיטוני לספקי שירותים קמעונאיים בערים גדולות.

ש: האם ה- NBN הוא דבר טוב?

ת: לא היינו מתפארים בזה אם זה לא היה! לרשת הפס הרחב הארצית יש מהירויות מהירות הרבה יותר מזו של ה- ADSL. התעריפים שהם מציעים הם תחרותיים ותוכניות רבות כוללות נתונים ללא הגבלה.

ש: מה כוללת התקנת NBN?

ת: אם החלק החיצוני של הנכס שלך לא הוגדר בעבר להתקנת NBN, זה יהיה הצעד הראשון. הם יבואו ויתקנו כבלים או סיבים, בהתאם לסוג הטכנולוגיה הזמינה. לאחר מכן הם יתקינו כבל במידת הצורך בביתכם, יחד עם ארגז או שניים. במידת הצורך, הם יכולים לעזור לך להגדיר את האינטרנט שלך כך שאתה מוכן להשתמש בו ברגע שהם עוזבים!

ש: האם התקנת NBN היא בחינם?

ת: אם אתה מחפש התקנה NBN רגילה בלבד, כן, זה בחינם! זה כולל את תהליך ההתקנה המפורט לעיל!

ש: האם אתה יכול להשתמש ב- NBN ללא קו טלפון פעיל?

ת: אתה בהחלט יכול. אין צורך בקו טלפון פעיל כדי ש- NBN יעבוד. יתכן ותחייב את החברה להתקין את ה- NBN באמצעות חוט הנחושת ושקע הטלפון שנמצא בביתך, אולם הדבר לא נעשה בכל סוגי הטכנולוגיה.

ש: האם יש אלטרנטיבות ל- NBN?

ת: טכנית, כן. אבל כשמדובר בהשוואת דברים כמו מחיר, נתונים ומהירות, אין באמת שום אלטרנטיבה אחרת שמודדת ל- NBN.

מילים אחרונות

ובכן, הנה לך את זה נכון לעכשיו אתה מומחה בכל הקשור לרשתות הפס הרחב הארציות. אנו מקווים שהצלחת למצוא ספק שמספק שירות לעיר שלך, המחירים נופלים בתקציב שלך, והוא מציע מהירות ושיעורי נתונים תחרותיים. לפני שאתה מוציא כסף, וודא שאתה בודק את אורך החוזה שיש לספק לכל תוכנית.

ודא שהסכום שאתה משלם וכמות הנתונים שאתה מקבל מספיקים עבור כל משק הבית שלך. כמו כן, זכור כי בהתאם לאיך שאתה ואחרים שאתה חי איתם משתמשים באינטרנט יכולים לעשות את ההבדל הגדול בכל מה שקשור לכמות הנתונים הדרושים לך. יתכן והכי טוב ללכת עם תוכנית נתונים ללא הגבלה שיש בה מהירויות ערב בין 30 ל 50 מגהביט לשנייה. יש לקוות שאתה צעד אחד קרוב יותר למצוא את ספק ה- NBN המושלם עבורך. קנייה מהנה!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me