כרטיסי האשראי הטובים ביותר באוסטרליה

תמונה המציגה את ארנק כרטיס האשראיבארבע השנים האחרונות הפכתי לאספני כרטיסי אשראי. הארנק שלי עבר מגודל רגיל לאחד מאותם לבנים גדולות, שבקושי תוכלו להכניס לכיס.

סורטה ככה ... אבל עם דרך פחות מזומנים. ��

ולמרות שאנו האוסטים אולי לא נהנים מהבונוסים שמרוויחים עין על ידי חברינו בארצות הברית, אני נראיתי גבוה ונמוך למצוא כמה הצעות מדהימות באמת..

לאורך הדרך, למדתי המון חשק כיצד להשיג את התעריפים הטובים ביותר, כיצד להימנע מדמי וגם הייתי בר מזל מספיק כדי לנסוע בעיקר על נקודות בארבע השנים האחרונות..

התמזל מזלי והתחלתי לפתוח עסקים רבים ברשת במרחב האבטחה ותשלומים דיגיטליים היו משהו שלמדתי עליו הרבה.


איך דירגתי את הקלפים האלה ✅

למעט ה- WestPac Black השתמשתי בכל הכרטיסים בסקירה זו. אפשר היה לחשוב שהעמלות, הנקודות והחזקים עבור מרבית המוצרים הללו יהיו יחסית אחידים, אבל זה פשוט לא המקרה.

חלק מהכרטיסים הללו משתנים מאוד בתשלומי העמלות, cashback ותשלומי הריבית. עשיתי כמיטב יכולתי כדי למיין את הנתונים לכולם ולעזור לך להבין את האותיות הקטנות והמאוד מגוחכות בכל יישום כרטיס (כיוון שאני יודע שאתה לא הולך לקרוא את זה ��).

דף זה הוא יצירה, אך אני פתוח להצעות נוספות. תודה לכולם!

Contents

כרטיסי אשראי שונים לצרכים שונים

כפי שציינתי קודם כרטיסים אינם שווים, ומה שאתה לא יודע על כרטיס האשראי שאתה נושא עלול לפגוע בך.

בנקים ומנפיקי כרטיסים משתמשים במאפיינים אלה כדי להבדיל עצמם מהתחרות שלהם, בנוסף למיקוד לפרופיל לקוח מסוים.

במילים אחרות, לכל כרטיס יש שוק נישה בו הוא מתמחה. עם זאת, מנפיקי הכרטיסים מעצבים את מוצריהם כדי לפנות ללקוחות הממוקדים. בקטע שלמטה tried ניסיתי למיין אותם לפי קטגוריה.

לכן האחריות שלך כלקוח היא למצוא כרטיס בין ריבוי המוצעים המאפשר לך למנף את ההוצאות שלך כך שתתגמלו על אורח החיים שאתה נהנה ממנו. במילים פשוטות, בחירת כרטיס אשראי שיעבוד עבורך ולא נגדך.

זה מה שמבקש כרטיסי האשראי הטובים ביותר באוסטרליה להשיג. אנו שונאים לראות אותך מקוצר, פשוט מכיוון שאתה לא מצליח לבחור את הכרטיס המתאים על בסיס בורות.

מציאת כרטיס אשראי מושלם לעצמך

חוץ מזה, עם כל כך הרבה כרטיסי אשראי בשוק, אין כרטיס מתאים לכל אחד.

בכדי להעניק לך את הטוב ביותר, כתבנו תערוכה מעמיקה על אילו קלפים אנו רואים את הטובים ביותר בגזע שלהם, יחד עם הסיבות שהופכות כל אחד מרהיב.

להלן פירוט הקטגוריות בהן השתמשנו כדי לסווג את כרטיסי האשראי באוסטרליה. התייחסו אליו כאל מתאר וגם כ רשימת רשימת הפניות, אז אל תהססו לקפוץ לכל אחד על ידי לחיצה על פריט.

כרטיס אשראי לנקודות
כרטיס אשראי לנקודות

כרטיס אשראי עסקי
עסקים

נקודות קנטאס
נקודות קנטאס

כרטיס נסיעה
נסיעות

כרטיס תגמול
פרס

כרטיס מהירות
מהירות

ללא ריבית
ללא ריבית

העברות יתרה
העברות יתרה

ללא תשלום שנתי
ללא תשלום שנתי

כרטיס ריבית
חוסר עניין

גילוי נאות: פרטיות אוסטרליה נתמכת בקהילה. אנו עשויים להרוויח עמלה כשאתה נרשם לכרטיס אשראי באמצעות הודעה זו. אני משתמש בכסף הזה כדי לשלם עבור תחזוקה של אתר זה וגם תומך במחקר נוסף ותמיכה באוסטרלים הלומדים על פרטיות דיגיטלית. פרטיות אוסטרליה היא תומכת פעילה במספר קבוצות למען הפרטיות, כולל קרן הגבול אלקטרונית ו- MAPs. למד עוד.

תחילת העבודה - אם ייתכן שעדיין תזדקק למידע זה, גם אם אינך מתחיל:

כללנו קטע תחילת העבודה כדי לעזור לאלה שרק מתחילים בכרטיסי אשראי להכיר את אופן פעולתם של כרטיסי אשראי. בחלק זה נסביר כיצד פועלים כרטיסי אשראי, כיצד היסטוריית האשראי שלך עוברת לקביעת ציוני האשראי שלך, סוגי כרטיסי האשראי הזמינים, בין היתר.

מכיוון שהוא ממוקד למתחילים, אל תהסס לדלג קדימה לקטעים שאתה מוצא רלוונטי יותר לצרכים שלך.

עם זאת, זה עדיין יכול לשמש קורס רענון למי שרוצה לעדכן את הידע שלהם על יסודות כרטיסי האשראי.

בתאבון!

3 כרטיסי האשראי הטובים ביותר בסך הכל (אוסטרליה) ����

הקלפים שהגיעו לקטגוריה הכוללת הטובה ביותר הזו לא נבחרו בהכרח מכיוון שהם היו מובילים מצטיינים בכל תכונה או מאפיין יחיד (אם כי כמעט כולם זכו בפרסים מגופים עצמאיים).

הם נמצאים כאן מכיוון שיש להם את השילוב העוצמתי של יחס עלות-תועלת בעל ערך גבוה, יחד עם צוות תומך של תגמולים ונוחות המפרידים ביניהם לבין העדר.

1. כרטיס אמריקן אקספרס Velocity Platinum

תעריף רכישה: 20.74% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 375 $ p.a.

דמי תשלום מאוחרים: 30 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. במשך 12 החודשים הראשונים עם דמי העברת יתרה של 1%.

זה הכרטיס שתוכנן עם הנוסע האבטיפוסי בחשבון. אם אתה צריך לנסוע לעיתים קרובות לצורך עסקים או הנאה, ויש לך יכולת הכנסה ורווחה די מתכלה, אז אתה צריך לקפוץ על ההזדמנות להשיג כרטיס זה.

להרוויח נקודות מהירות

זה הפך את הרשימה המופלאה הזו מכיוון שמלבד הצעת אחד השיעורים המרוויחים הגבוהים ביותר עבור נקודות מהירות, עדיין יש לה הרבה מה לעשות בשביל זה. רשימת ההטבות כוללת שתי טיסות פנים כלכליות בחינם עם אוסטרליה הבתולה מדי שנה, בנוסף לביקורי הטרקלין באוסטרליה הבתולה. הטרקלין של אמריקן אקספרס כלול גם בחבילת התגמולים, כאשר תנאים דומים חלים.

עבור כל דולר שבעל כרטיס מוציא, הם מרוויחים 2.25 נקודות מהירות. זה מתפרק כדלקמן: 1.25 נקודות מהירות מושגות עבור כל דולר שהוצא. היוצא מן הכלל היחיד הוא עם סוכנויות ממשלתיות באוסטרליה בהן שיעור ההחזר הוא 0.5 נקודות לכל דולר.

אם הרכישות מתבצעות באמצעות וירג'ין אוסטרליה, תרוויח נקודת מהירות נוספת עבור כל דולר שהוצא. עם זאת, בניגוד לרוב הקלפים, אין מכסה על מספר נקודות המהירות שיכול בעל הכרטיס להרוויח, כאשר נקודות השיעור שלהם מועברות מייד לחשבונם בכל חודש..

ואפילו לא הגענו לחלק הכי טוב עד כה. כרטיס זה נגמר 100,000 נקודות מהירות בונוס אם הגשת בקשה, ואושרו ב- 12 בפברואר 2020 או לפני כן. לאחר מכן עליך להוציא לפחות 3,000 $ בכרטיס בשלושת החודשים הראשונים לאישור כדי לצבור את ההטבה..

שלה ביטוח נסיעות חינם מכסה טיסות פנים ובינלאומיות. ביטוח אי הנוחות בנסיעות שלך מכסה חיבורים שלא נענו, עיכובי טיסה ומזוודות מעוכבות. במהלך כל החברות שלך בכל שנה, אם אתה מוציא 50,000 $, תקבל 100 זיכוי מצב עלון תכוף..

אתה יכול להחליט לשפר את שיעור ההשתכרות שלך על ידי הוספת 4 כרטיסים נוספים לחברים או משפחה ללא עלות נוספת.

עמלות שנתיות?

חלקם עשויים להתכווץ מהלם המדבקה של תשלום ה- סכום שנתי של 375 דולר, אבל כשאתה מחשיב את מגוון היתרונות שהיא מציעה, החל מנקודות תגמול נדיבות, טיסות פנים בחינם ומעברות טרקלין, אתה יותר ממילא תמורת התשלום השנתי המופרז כביכול..

קחו בחשבון שכמה טיסות חזרה מקומיות עולות 375 דולר ומעלה, מה שאומר שתוכלו להחזיר את התשלום השנתי שלכם בסיבוב בודד.

2. Bankwest More World Mastercard

תעריף רכישה: 19.99% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 44 ימים

תשלום שנתי: 270 $ לפה.

דמי תשלום מאוחרים: 25 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. במשך 6 חודשים ראשוניים עם דמי העברת איזון של 1% ואז הוא חוזר ל -19.99%

כרטיס זה מצא את היכולת המיוחדת לשלב תכונות נהדרות שמשמחות אספני נקודות וגם מטיילים. כרטיס אשראי פרמיום זה הוא בחירה מצוינת עבור מטיילים תכופים אשר מונעים גם הם מהרעיון להרוויח שיעורי הכנסה גבוהים יותר מכרטיסי הפלטינה או הקלאסיקה הרגילים..

ה- Bankwest More World Mastercard מסתובב אחר הגדרות ומציע 2.5 נקודות ראויות לציון לכל דולר שהוצא, ללא כמויות כלשהן על גבול ההוצאות. זה מתאים באופן אידיאלי לאלה שיש להם את האמצעים לבזבז בגדול, מתן 115,000 נקודות בונוס שנתיות כאשר הוצא הוצאה מינימלית שנתית.

כדי להציב את הבונוס בפרספקטיבה, זה שווה לפדיון כרטיס מתנה של דייוויס ג'ונס בשווי 300 דולר עם 100,000 נקודות. בהסמקה ראשונה, נראה שמדובר בפיצוץ אמיתי תצטרך לבזבז הרבה - מינימום 84,000 $ כדי להשיג נקודות בונוס אלה. עם זאת, Bankwest More מפעילה את הבונוס השנתי שלה על משטר שכבתי לפי סטטוס הכרטיס, כך שתוכלו למצוא כרטיס נוסף ברמה שמתאימה למצבכם הכלכלי..

בונוסים נוספים

עם זאת, מדובר בפלסטיק נוח למדי שיש לכם בזמן נסיעה, אינו גובה עמלות עסקאות זרות ומצויד בביטוח נסיעות המכסה נסיעות פנים וחוץ לארץ. Bankwest More מספקת 10 ביקורי גישה ללא טרקלין לנמל התעופה בחינם בכל שנה, עם היתרון הנוסף של לאפשר לכם ולאורחים שלכם גישה למעל 1000 טרקלינים ברחבי העולם עם LoungeKey.

בעוד ש- Bankwest More מציע 0% על העברות יתרה למשך 6 חודשים, רק שימו לב שלא תרוויחו נקודות בעסקה זו. אבל בצד הבהיר, לפחות תוכלו להשתמש בשיעור הנמוך הזה כדי לפרוע את החוב הקיים.

3. כרטיס אשראי ויזה פלטינום ראשון בבנק

תעריף רכישה: 0% p.a. במשך ששת החודשים הראשונים

ימי חינם ללא ריבית: 44 ימים

תשלום שנתי: 99 דולר לפה.

דמי תשלום מאוחרים: 20 $

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. במשך 6 חודשים ראשוניים עם דמי העברת איזון של 1% ואז הוא חוזר ל -19.99%

מה שהופך את הכרטיס הזה למיוחד וחלק מהפנייה הייחודית שלו הוא ההיסטוריה שלו. בנק ראשון הוא חברה הדדית, המציעה כי יש לו מחויבות ממוקדת קהילתית השזורה בתכונותיה ובפרקטיקות שלה.

מכיוון שקומץ מורים התחיל אותו, המחויבות של בנק פירסט כלפי לקוחותיו באה לידי ביטוי בעמלות, בהטבות ובניסיון. עם זאת, יש לציין שזה משרת את כל האוסטרלים, כך שלא תצטרכו להיות בחינוך כדי לקבל את הכרטיס או ההלוואה שלהם.

תכונות בונוס

ויזה פלטינום של הבנק הראשון הוא אחד מגזעי הכרטיסים הנדירים המציעים שיעורי ריבית בחינם הן ברכישות והן בהעברות יתרה. הטבה נוכחית זו תקפה אם בעל הכרטיס פנה לפני 31 בדצמבר 2019.

מכרטיס האשראי השנתי התחרותי בסך 99 $, בתוספת 9.84% הנמוכים שגובים על שיעורי הריבית מעבר לתקופת החניכה המבוא, ואחרים לעלויות התחתונות, כרטיס האשראי של בנק ראשון ויזה פלטינום מגלם את ההגדרה ערך לקוח לכסף.

אתוס קהילתי אופקי זה בא לידי ביטוי בפרקטיקות כמו חבילות בנקאיות נטולות עמלות, פיקדונות לטווח שנועדו לספק בתי ספר על מנת להקל על תכנון וסידור המענקים..

בתור מחזיק כרטיסים, תופתעו לטובה שהטבות שלה כגון ביטוח נסיעות חינם אפילו בטיסות בינלאומיות באותה מידה מגיע עם יתרונות קונסיירז 'פלטינה מסביב לשעון לטיפול בבקשות הבילוי ואורח החיים שלך.

אחת הפגמים הבודדים בכרטיס זה היא שהוא מתהדר בו אין תוכנית תגמולים, למרות שחברים נרשמים אוטומטית לתכנית Visa Entertainment, נותנים הנחות בלעדיות לפריטים בעלי סגנון חיים כגון ספורט ומוזיקה.

כרטיסי האשראי האוסטרלים הטובים ביותר - נבדקו על ידי קטגוריה

בהמשך תוכלו למצוא רשימה של כרטיסי האשראי הטובים ביותר לצרכים ספציפיים או להצטיינות בקטגוריות נתונות:

# 1 - כרטיס חתימת תגמולים של NAB Qantas

כרטיס האשראי הטוב ביותר עבור נקודות

תעריף רכישה: 19.99% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 44 ימים

תשלום שנתי: 295 $ לפא. זו השנה הראשונה שלאחריה זה קופץ ל 395 $

דמי תשלום מאוחרים: 15 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. במשך 6 חודשים ראשוניים עם דמי העברת איזון של 2% ואז הוא חוזר ל 21.74%

זה היה קרב לבחור בין כרטיס חתימת התגמולים NAB Qantas או כרטיס האשראי Premier Platinum של קוואנטס עבור קטגוריה זו. אך בסופו של דבר החלטנו ללכת עם NAB Qantas בזמן שהקצנו את כרטיס האשראי Premier Platinum של קוואנטס כטוב ביותר בקטגוריה עבור נקודות קנטאס..

אבל זו הייתה קריאה קרובה מכיוון ששני הקלפים הללו הם משקלים כבדים בקטגוריית נקודות התגמולים, ובאופן ראוי לכך.

דרישות ההוצאה

NAB Qantas מאפשר לך לרכוש עד 120,000 נקודות קנטאס בונוס, ברגע שתוכל לעמוד בדרישות ההוצאות שלו. אחת הדרישות הללו קובעת כי עליכם להיות מסוגלים להשאיר אותה פתוחה למשך 12 חודשים.

פירוט פיזור הדרישות הוא כדלקמן: אם תוך 60 יום בעל הכרטיס עומד בדרישה של הוצאה של 3,000 $ (על רכישות זכאיות בלבד), אזי הם ירוויחו 90,000 נקודות קנטאס בונוס. השאר (30,000 נקודות בונוס) הופך לזמין בחודש ה -13 החל משעות פתיחת הכרטיס.

לאחר השנה הראשונה, בעלי הכרטיסים זכאים ליהנות מ- דמי שנתי מופחתים של 295 $, לאחר מכן היא חוזרת ל- 395 $. עם זאת, התשלום השנתי נותר די מופקע בכל מקרה.

למרות שאתה מקבל נקודת תגמול עבור כל דולר שהוצא, זה לרוע המזל הושג רק 20,000 $ והנקודות הנגזרות לא נשארות שוות ערך עבור כל הוצאה של $ 1. תמורת 5,000 $ הראשונים, תרוויח נקודת קוואנט 1 עבור $ 1, אך לאחר מכן היא חוזרת ל 0.5 נקודות קוואנט לכל $ 1 שבוצעה בין $ 5,001 ל- 20,000 $ לכל תקופת הצהרה..

כפי שאתה יכול לראות, דרישות ההוצאות והכשות שעליך לעבור כדי לקבל את נקודות הבונוס מעט נוחות. יתר על כן, הכרטיס אינו מגיע לחלק מהטבות המהימנות שיש בכרטיסים אחרים כגון אשראי נסיעה או מסעות טרקלין.

נקודת האור היא שאם אתה יכול להרוויח את 120,000 נקודות הבונוס, זה מספיק כדי להטיס אותך ממלבורן או סידני להונג קונג ובחזרה במחלקת התיירים הפרמיה..

יתרונות לטיסה תכופה

זהו כרטיס שנועד להועיל עלונים פלוסים שרוצים לצבור נקודות בזמן שהם מוציאים בכרטיס, בנוסף לנצל שלל תכונות אחרות בכרטיס. העובדה שמדובר בכרטיס ויזה עם כל השקעים הווירטואליים המקובלים בסוג כרטיס זה מספקת דחיפה נוספת להוצאות התגמולים.

דגשים אחרים של הכרטיס כוללים את ה- מתן שירות קונסיירז 'מסביב לשעון לסייע בנסיעות ושירותים אחרים. ביטוח חינם מכסה נסיעות לחו"ל, המסופקות כאשר אתה משתמש לפחות 500 $ ברכישות הנסיעות שלך שהוזמנו מראש.

מס '2 - סייר העסקים האמריקאי אקספרס

כרטיס האשראי העסקי הטוב ביותר

תעריף רכישה: 16.99% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 395 דולר

דמי תשלום מאוחרים:

שיעור העברת יתרה: N / A

יתרונות עצומים ובונוסים בנאמנות עסקית הם רק חלק מהטבות הזמינות עבור עסקים שמחליטים ללכת עם כרטיס האשראי של אקספרס ביזנס אקספלורר..

השתמש בכרטיס זה כדי להגביר את כוח הקנייה של החברה שלך, במיוחד אם אתה צריך לבצע רכישות עסקיות יקרות ויקרות מדי חודש. עסקים מקבלים עד 100,000 נקודות בונוס על חברות בונוס.

זה עובד על ידי הצעה של 2 נקודות תגמולים לחברות עבור כל דולר שהוצא, אם יש צורך בבקשה לכרטיס ב- 15 בינואר 2020 או לפני כן, ומינימום דפוס ההוצאה של 3,000 דולר נקבע בכל חודש, למשך 3 חודשים. לשם השוואה, מרבית הקלפים של הקבר שלה מאפשרים רק זמן של חודשיים.

מחזיקי הכרטיסים הנוכחיים לא נכללים בבוננזה הבונוס גם עם 50,000 נקודות בונוס הטבות המושטות להם כאשר הם מוציאים לפחות 100,000 $ בכרטיס שלהם בכל 12 חודשים. סוד נוסף לרוטב שלו הוא שתוכלו להאיץ את כוח ההשתכרות שלכם מהר יותר על ידי הוספת כרטיסי עובדים לחשבונכם ללא עלות נוספת.

עם הריבית הנמוכה שלה של 16.99% p.a, ההזדמנות להוסיף עד 99 כרטיסי עובדים, זהו אחד מכרטיסי האשראי העסקיים המגוונים ביותר שיש בארסנל של החברה שלך. ובכן, זה מאפשר לך לעקוב אחר ההוצאות העסקיות שלך בנוחות באמצעות פתרונות התוכנה העסקית של MYOB באוסטרליה, כאשר כל הוצאות העובדים שלך אוחדו תחת חשבון אחד..

בנוסף למעקב אחר ההוצאות הניתן, ניתן להציב את נקודות החברות שנצברו לכיוון נסיעות כמו גם מעברי טרקלין בשדה תעופה וביטוח חינם. והכי חשוב שיש לך מגוון רחב של אפשרויות לבחור להשתמש בנקודות הגמול הללו.

אתה יכול להחליט להעביר נקודות לבחירתך בין מערך של 8 שותפי תעופה. או שאולי אתה מעדיף להתפשט בין מגוון רחב של תגמולים מלבד טיסות, כמו קניות מקוונות בדויד ג'ונס, כרטיסי מתנה, מעברי טרקלין בשדה תעופה, או למנף אותם כדי לשלם את היתרה בכרטיס שלך..

טרקליני שדה התעופה כוללים 2 כניסות, עם אפשרות לבחור בטרקלין אמריקן אקספרס בשדות תעופה הבינלאומיים במלבורן או בסידני.

שלא כמו כרטיסי אשראי אחרים, היא מאפשרת לך לצבור נקודות אלה ללא כמוסות שניתן להבחין בהן המגבילות את הנקודות שאתה יכול לרכוש, בנוסף ללא תאריך תפוגה.

למרות שהיא מציעה בונוס מבורך נדיב, העמלה השנתית שלה בסך 395 דולר היא עדיין גבוהה יחסית ולא במחיר תחרותי במיוחד.

# 3 - כרטיס אשראי פרמטי פלטינום של קוואנטס

כרטיס האשראי הטוב ביותר עבור נקודות קנטאס

תעריף רכישה: 19.99% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 199 דולר

דמי תשלום מאוחרים:

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. במשך 18 חודשים (עם זאת, שים לב שהימים ללא ריבית אינם חלים על רכישות חדשות כאשר בעל כרטיס נושא חוב להעברת יתרה.)

כרטיס האשראי Premier Qantas Premier Platinum פשוט מתנדנד! כרטיס זה מספק לך הזדמנות הרוויח 120,000 נקודות בונוס ענקיות בונוס. אני צריך לומר יותר?

אם אינך משוכנע, מה דעתך שנזרוק לעובדה שהיא מגיעה עם הנחה שנתית לשנה הראשונה ומאפשרת לך להרוויח עד 2 נקודות על כל $ 1 שאתה מוציא על פריטים זכאים. כרטיס זה בנוי ל מציעים הטבות יוקרה ותגמולים פרמיים עבור פליירים תכופים, יחד עם נקודות בונוס בתוספת הצעות בלעדיות של קוואנטס.

הפוטנציאל הכמעט בלתי מוגן הזה לנקודות קוואנט מתבסס עם זאת על הוצאות של לפחות 1,500 $ רכישות מותרות בכל חודש, כדי להשיג את סך הכל 120,000 נקודות בונוס במהלך 6 החודשים הראשונים.

זה מתפרק למחזיק הכרטיסים שקיבל 20,000 נקודות בכל חודש שהם עומדים בדרישות ההוצאה, החל מרגע אישור הכרטיס (מתקרב למקסימום של 120,000 נקודות קנטאס בונוס). לכן, למרות שהצעת הבונוס גבוהה, אתה עדיין צריך לשים לב מקרוב כדי שתוכל לעמוד בתנאים שצוינו.

הטבות בונוס

ההטבות שלה כוללות 2 הזמנות חינם לטרקליני עסקים בינלאומיים, שחייבים להיות מועדון קנטאס או מפעל של קנטאס מדי שנה..

יתרונות נוספים המשולבים בכרטיס האשראי Premier Qantas Premier Platinum הם ביטוח נסיעות חינם, בנוסף לחיסכון של 20% בטיסות פנים קנטאס ו- QantasLink שנבחרו עבור בעל הכרטיס ועד 8 מטיילים..

הערה כואבת אחת עם הכרטיס הזה היא שלמרות שהיא מציעה ריבית של 0% במשך 18 החודשים הראשונים בהעברות יתרה, הריבית חוזרת לשקף את שיעור המקדמה במזומן לאחר שתום תקופת החסכון הזו.

כמו כן, יש לו מסגרת אשראי מינימלית של 6,000 $, מה שמבטיח כי הכרטיס מספק לחברים הרבה קילומטראז 'של הוצאות. אולם בצד ההפוך זה קרן אשראי גבוהה עלול למנוע מאנשים שמעוניינים באמת להעפיל אם האשראי שלהם אינו מהמם.

בכדי להפיק את הקילומטראז 'הטוב ביותר מכרטיס זה, מומלץ לנצל את התחרות התחרותית שלו ולהגדיל את בונסי הפרס שתוכלו לקבל.

ציון כבוד

כבר קראנו את כרטיס ה- Qantas American Express Ultimate כאחד משלושת הכרטיסים הכלליים הטובים ביותר, כך שאנחנו לא בטוחים אם מדובר בהכנת יתר. אבל מה שלא מוטל בספק הוא שכרטיס ה- Ultimate American Express של קנטאס זכה בזכות להזכיר כאן כמתמודד בקטגוריה המובילה.

# 4 - מאסטרקארד אפס פלטינה של בנק ווסט

כרטיס האשראי הטוב ביותר לנסיעות

תעריף רכישה: 17.99% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 0 $

עמלת עסקאות חוץ: 0 $

דמי תשלום מאוחרים: 30 דולר

שיעור העברת יתרה: 2.99% p.a. על העברות יתרה במשך 9 החודשים הראשונים.

נסיעה מאתגרת מספיק בפני עצמה, עם אי הנוחות של עזיבת אזור הנוחות הגאוגרפית שלך והתמודדות עם טווח מחירים ממה שאתה לא רגיל אליו.

למזלם של האוסטרלים, יש כרטיס שמפחית את טרחות הנסיעה בכך שהוא לא מספק כפיל, אלא א ביצועי פעולה איומים משולשים חיסכון בעלויות, הטבות חינם והעברות יתרה בשיעור נמוך.

כפי שתיאר זאת בצורה נאותה באתר שלהם, בנק ווסט אפס פלטינום מאסטרקארד רוצה שתיהנו מ"נוף שומט לסתות, ולא מדמי הפילת לסת ברכישות מקוונות וחו"ל. "

מטיילים מעבר לים

זהו ללא ספק בן לוויית הכרטיס הנמוך ביותר לטיול בחו"ל. תערוכה א ': זה אחד מאותם גזעי קלפים נדירים שמגיעים עם ללא עמלה שנתית וללא עמלת עסקאות זרות גם כן. עם זאת, חיובים אחרים עשויים לחול, כולל בעת שימוש בכספומטים בחו"ל.

זה מכניס לך בסיס פיננסי הרבה יותר חזק כשנוסעים מכיוון שאינך צריך לדאוג שעמלות עסקאות זרות ישרפו לך חור בכיס.

כדי גם להשכיב את דעתך בשלווה בזמן שאתה נמצא בארץ זרה, Bankwest Zero Platinum Mastercard מספק לך כיסוי ביטוחי בחו"ל בחינם, יחד עם ביטוח אי נוחות בין עירונית. יש לו גם מסגרת אשראי מינימלית של 6,000 $ שמבטיחה שיש לך כרית משמעותית של נזילות ההוצאה כאשר בחו"ל.

עם זאת, תלוי איך אתה מסתכל על זה, עמידה בדרישת האישור למגבלת אשראי זו יכולה להיות קשה אם דירוג האשראי שלך אינו מהמם במיוחד.

בנק ווסט אפס פלטינום מאסטרקארד אינו גובה דמי משיכת כספומטים בחו"ל, אם כי הוא דורש 2% או 4 $, מה שהם גדולים יותר עבור מתקני מקדמות במזומן מקומי וגם מעבר לים. לאחר סיום תקופת ההיכרות, הכרטיס יחדש את מחזיקי הכרטיסים הטעונים.

# 5 - אמריקן אקספרס Westpac Altitude Platinum Bundle

כרטיס אשראי הטוב ביותר

תעריף רכישה: 20.49% p.a. (אמריקן אקספרס: 20.24% p.a., מאסטרקארד: 20.49% p.a.)

ימי חינם ללא ריבית: עד 45 יום

תשלום שנתי: עבור מאסטפארט Altitude Platinum Mastercard, 150 דולר לשנה הראשונה (199 דולר לאחר מכן). עבור כרטיס אמריקן אקספרס Westpac Altitude Platinum, 0 דולר בשנה הראשונה, ואז 49 דולר מחויבים לאחר מכן.

מקסימום ימי חינם: N / A

דמי תשלום מאוחרים: 30 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. על העברות יתרה במשך 12 החודשים הראשונים

צרור ה- American Express Westpac Altitude Platinum מבטיח שיש לך יותר מכרטיס אחד לזכות בנקודות הגובה שלו. מלבד אמריקן אקספרס (Amex), מחזיקי מאסטרקארד יכולים גם לצבור נקודות גובה, ונעים בין 1 ל -3 נקודות גובה עבור כל דולר שהוצא..

במילים אחרות, בעל כרטיס יכול להשיג סך של 110,000 נקודות בונוס על ידי הוצאה של 3,000 $ בשלושת החודשים הראשונים (90 יום) בכל כרטיס. עם זאת, אם אתה חושב שזה יכול להיות בעייתי לך לעמוד בכל דרישות ההוצאה, אז אולי למקד את הרכישות שלך בדרישות הפחות מחמירות של Mastercard. עם זאת, עם Mastercard, מחזיקי הכרטיסים מקבלים 80,000 נקודות, וזהו בונוס נמוך בהרבה עבור הסכום והתקופה המקבילה.

חשבונות תגמול נפרדים

דבר נוסף שיש לשים לב הוא שלמרות ששני הכרטיסים קשורים לאותה תוכנית תגמולים וחשבון, הם מגיעים מחברות שונות המנפיקות. לכן, מכיוון שאמקס היא מאמריקן אקספרס, ווסטפאק מונפקה על ידי מאסטרקארד, תאלץ לקבל שני חשבונות כרטיסי אשראי שונים. זה כרוך בניהול מערך שונה של עמלות, לוחות זמנים לתשלומים והצהרות נפרדות.

עם זאת, הצדדים עולים על אי הנוחות הקטנה האלה. מחזיקי הכרטיסים יכולים להרוויח נקודות גובה עבור כל דולר שהם מוציאים ברכישות הזכאות, בנוסף לחיסכון של 49 $ עם עמלה שנתית מוזלת של 150 דולר בשנה הראשונה. כמו כן, ניתנת להם גישה להטבות פלטינה הכוללות ביטוח נסיעות חינם.

ביטוח חינם זה מכסה דברים כמו אחריות מורחבת, נסיעות לחו"ל ושירותים אקזוטיים אחרים כמו תאונות מעבר ביטחוניות לרכישה. מכיוון שה- American Express Westpac Altitude Platinum מכיל שני כרטיסים, לכל אחד מהם יש שיעורי רווח, עמלות וריבית משלהם. הם חופפים באזורים מסוימים, אך עליך לזהות את האזורים שהם מתפצלים בהם.

# 6 - אמריקן אקספרס Westpac Altitude
צרור כרטיסי אשראי שחור (מהירות)

כרטיסי אשראי מהירים ביותר

תעריף רכישה: 20.49% p.a

ימי חינם ללא ריבית: עד 45 יום

תשלום שנתי: זה מופחת בשנה הראשונה - 399 דולר לפא. בשנה הראשונה (תמורת Amex - 99 $ ואילו Mastercard - 250 $, כולל דמי תגמולים מהירים לשנה של $ 50).
בשנה השנייה - 499 $ לפאו, (199 דולר לפוסט עבור אמריקן אקספרס בתוספת 250 דולר לפאו ב- Mastercard® כולל 50 דולר, שהם דמי ההצטרפות למגמולים של Velocity Rewards).

מקסימום ימי חינם: N / A

דמי תשלום מאוחרים: 15 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. על העברות יתרה במשך 12 החודשים הראשונים

זה משלב את הכיף שבכפול המגוון בקבוצת ה- Amex וה- Westpac עם שני הקלפים, ומאפשר לך להרוויח עד 100,000 נקודות מהירות בונוס הרשמה. אתה זכאי לכך כשאתה מגיש בקשה לפני 31 במרץ 2020.

לאחר שתעמוד בדרישות ובאישור הבא, תקבל כרטיס עם ללא עמלות שנתיות מחובר אליו. כמו כן, מחזיקי הכרטיסים זכאים להרוויח 1.25 נקודות מהירות עבור כל דולר שהם מוציאים. אתה יכול להרוויח 160,000 נקודות עם 12 החודשים הראשונים בלבד.

ה Westpac Altitude Black Mastercard® סולל את הדרך למחזיקי הכרטיסים שלה להרוויח עד 80,000 נקודות בונוס מהירות. לשם כך עליהם להוציא 4,000 דולר ברכישות מותרות, וכל זאת תוך 90 הימים לאחר אישורם.

מצד שני, בונוס של 20,000 זמין לחברי אמריקן אקספרס Westpac Altitude Black Card המוציאים לפחות רכישות כשירות בסך 3,000 $ כל עוד זה נופל תוך 90 יום ממועד אישור החשבון..

בונוסים שנוספו

מספר רב של הטבות מסופקות בכרטיס זה, כגון שתיים שוברי שדרוג מושבים לכלכלה. למרות שאלו נגישים מדי שנה, הם ניתנים להשגה רק כאשר מחזיק הכרטיס מבלה את זה בטיסות וירג'ין אוסטרליה במסטרקארד שלהם לשימוש בטיסות פנים נבחרות..

מחזיקי הכרטיסים אפילו מקבלים את מה שמתואר כשני ביקורי טרקלין חינם בכל שנה עם אמריקן אקספרס בשדות התעופה הבינלאומיים של אוסטרליה. מאסטרקארד שחור יזכה אותך בשני ביקורים חינם בטרקלין הביתי של וירג'ין אוסטרליה. כמובן שקריטריוני הזכאות עדיין חלים על שני אלה.

החיסרון בצרור הקלפים הזה הוא שאחרי השנה הראשונה, ירח הדבש מתחיל לדעוך. מחזיקי הכרטיסים חווים א העלאה משמעותית בתשלום השנתי של 499 $ p.a. זה מתפרק ל 199 $ p.a. עבור כרטיסי אמריקן אקספרס (עלה מ- $ 99 p.a. בשנה הקודמת); 250 דולר לפאו. עבור Mastercard®. יתר על כן, יש תשלום נוסף על הצטרפות ל- Velocity Rewards בסך $ 50, אך נראה כי הדבר נועד לחברי Mastercard®..

למרות שהם חולקים כמה קווי דמיון, למשל, הריבית שלהם לרכישות זהה ב -20.24% לרבעון (Mastercard® מפרטת את שלהם כשיעור רכישה משתנה), שני הכרטיסים בחבילה נוגעים בדרכים משמעותיות אחרות: מסגרת האשראי המינימלית ל- Amex היא 3,000 $ בעוד שמסטרקארד® משמעותי בהרבה ב 15,000 $.

מס '7 - זהב של עמלות בנק נמוך של חבר העמים

כרטיס אשראי ללא ריבית הטוב ביותר

תעריף רכישה: 0% p.a. במהלך 15 החודשים הראשונים, חוזר ל -19.74% לאחר תקופת החסד.

ימי חינם ללא ריבית: עד 55 יום

תשלום שנתי: $ 0 בשנה הראשונה ואז 89 $ מחויבים לאחר מכן אם לא תוציא לפחות 10,000 $ בשנה הקודמת.

מקסימום ימי חינם: N / A

דמי תשלום מאוחרים: 20 $

שיעור העברת יתרה: 5.99% p.a. אך למשך 5 חודשים בלבד, לאחר מכן הוא חוזר ל 21.24 p.a.

מספק חיסכון נדיב עם א ריבית של 0% ברכישות למשך זמן לא מבוטל של 15 חודשים, אם אתה מגיש בקשה לפני ה -29 בפברואר 2020. זהו אחד מהכרטיסים המועטים המציעים שתי שיעורי ריבית בחינם בנוסף ל- $ 0 בשכר השנה השנתי הראשון שלך..

ישנם תנאים מועילים אחרים שעל בעלי הכרטיסים לזכור ולהפיק מהם שימוש.

מה עוד לצפות

חברים המנצלים עסקה זו לא יקבלו רק את תקופת החסכון השנתית בחינם, אלא שמנפיק הכרטיסים ימשיך לוותר על התשלום השנתי שלהם בכל שנה אם בעל הכרטיס יכול להחזיק מינימום של 10,000 דולר בהוצאה בשנה הקודמת..

ההוצאות חלות רק על מקדמות במזומן ורכישות. אלא אם כן תעשה כן, התשלום השנתי יחזור לסכום השנתי של 89 $. אפילו אם הם לא יכולים להרחיב את היתרון לשכר טרחה שנתי זה, מחזיקי הכרטיסים עומדים לרשותם של פריזות ותוספות ראויות אחרות כגון תשלום 0% עבור עמלות בינלאומיות (מכסה גם רכישות מקוונות), בתוספת ביטוח נסיעות ורכישה חינם.

לרוע המזל, הסחר בעמלות בינלאומיות נמוכות או לא קיימות הוא שבסופו של דבר להחמיץ הטבות אחרות שמציעות כרטיסים יקרים יותר כמו תוכניות תגמול שמיועדות לשפר את חווית הנסיעה.

הריבית חוזרת ל -19.74% p.a לאחר חלוף 15 החודשים הראשונים. עם זאת, התקופה הרגילה ללא ריבית.

תכונות אחרות

זהו סוג מאסטרקארד עם אפליקציות מקוונות וניידות עטורות פרסים המספק את הנוחות של גישה לשירותי הבנקאות שלך. ביטוח הנסיעות שלה בחו"ל מכסה אותך למשך 3 חודשים, והוא מגיע עם פוליסות ביטוח חזקות כמו הגנת הרכישה שלה שמחליפה או תיקנה שאתה רוכש אם במקרה נגנבו, אבדו או נפגעו תוך 90 חודשים..

בעוד שכרטיס זה מהווה התעניינות טובה בעניין מענקי התשלום השנתיים שלו, כרטיסים אחרים הם תחרותיים יותר אם יש לך איזון שתרצה לאחד. יתר על כן, שיעורי הרכישה הנוכחיים (19.74%) ומקדמות המזומנים (21.24%) הם בצד הגבוה.

מכיוון ששיעור הרכישה שלו גבוה, עליכם לתפוס כרטיס זה רק אם תוכלו להבטיח לשלם את יתרתכם כל חודש.

# 8 - כרטיס תעריף נמוך Westpac

כרטיסי אשראי הטובים ביותר עבור העברות יתרה

תעריף רכישה: 13.74% p.a.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 59 $ p.a.

דמי תשלום מאוחרים: 15 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. העברות יתרה במשך 16 החודשים הראשונים.

מדוע אתה צריך לבצע העברת יתרה? לדברי אנשי הכספים האישיים ב- NerdWallet, "העברת יתרה מאפשרת לך להעביר חובות מכרטיס אשראי אחד לכרטיס אחר עם ריבית נמוכה יותר - רצוי 0%."

וזה בדיוק מה שעורך כרטיס ה- Westpac Low Rate עוזר לך לעשות, עם שיעור העברת האיזון של 0%. בתשלום שנתי נמוך, שלה העברת איזון תחרותי, ובחירות התשלום של SmartPlan, היא מציעה למחזיקי הכרטיסים שלה את האפשרות לחסוך בצורה אדירה בעלויות.

עלויות אחרות שיש לקחת בחשבון

למרות ששיעור העברת האיזון לא נמשך 16 חודשים, יש לו תכונות אחרות לחיסכון בעלויות בארסנל שלה, כמו שיעור רכישה נמוך יחסית של 13.74%. כרטיס זה מושלם לאנשים שרוצים כרטיס עם מינימום תוספות, עם rחיובים תחתונים ock המלווה את מרבית העסקאות האחרות שלה, כגון דמי מקדמה במזומן של 2%, בין אם מקומיים או מעבר לים.

עם זאת, החיסרון הוא שהעברת איזון אפס נחשק זו בסופו של דבר חוזרת ל- שיעור מקדמה גבוה במזומן של 21.49% p.a. לאחר תום תקופת ההיכרות. אבל לפחות זה ממותק מהעמלה השנתית הצנועה למדי של 59 $.

# 9 - כרטיס אשראי בשיעור נמוך של אמריקן אקספרס

כרטיס האשראי הטוב ביותר ללא עמלה שנתית

תעריף רכישה: 8.99% p.a., 0% אפריל מבוא לרכישות במשך 15 חודשים, ואז אפריל משתנה, 14.49% עד 25.49%.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 0 $

מקסימום ימי חינם: N / A

דמי תשלום מאוחרים: 30 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. על העברות יתרה במשך 15 החודשים הראשונים, ואז עם 1% לאחר מכן.

מה יש בשם, שאל שייקספיר במפורסם. אם ורד בכל שם אחר עדיין מריח מתוק, אז אמריקן אקספרס דירוג נמוך כרטיס האשראי עדיין ממלא את הבטחתו לסייע לכם בהפחתת העלויות על ידי שילוב של מדיניות ללא עמלות שנתיות עם תוספות מינימליות.

עם זאת, מדובר בכרטיס ללא סלסולים, עם זאת יש לו הטבות צנועות, יחד עם כיסויים להגנת ביטוח לרכישה ולהחזר.

השוויון לטובתו בשיעור הנמוך הוא הכונן לקנות גם את היתרון הזה למחזיקי הכרטיסים בפעם הראשונה שבדרך כלל זקוקים לו יותר מאחרים. כרטיס זה מציע כרטיס מבוא 0% p.a. גובה הריבית במשך 12 החודשים הראשונים שבהם מחזיק כרטיס Amex חדש מבקש העברת יתרה בעת בקשתם.

יש הצעה חד פעמית, שחוזרת לאחר מכן לדמי העברת יתרה של 1%. יש לו מגבלת העברה ליתרה מרבית של 10,000 $. זה גם מגיע עם מסגרת אשראי מינימלית של 1,000 $, וזה בדרך כלל מתאים לבעלי כרטיסים לראשונה שככל הנראה עדיין לומדים את האחריות לניהול הוצאות אשראי.

דברים שצריך להיזהר מהם

התכונות המשולבות הללו הופכות אותו לאחד מכרטיסי האשראי בעלות נמוכה התחרותית ביותר. עם זאת, יש לזה חסרונות, כמו להכות אותך יחסית עונש משמעותי בסך 30 $ באיחור אם אתה מתגעגע לתשלומים מינימליים.

חסרון נוסף בבעלות על כרטיס זה הוא כי כרטיסי אמריקה אקספרס (אמקס) לא זכו לאותה הסכמה רחבה כמו ויזה או מאסטרקארד. עם זאת, מספר הולך וגדל של חנויות כמו מסעדות, קמעונאים גדולים כמו חנויות כלבו וסופרמרקטים.

למרות שזה אין תוכנית תגמולים, זה מגיע עם כמה הצעות ומבצעים בלעדיים לקניות דרך רשת אמריקן אקספרס. היא אכן מציעה תשלומים ניידים באמצעות מערכות כמו סמסונג פייז, אפל פייז או גוגל פיין.

יתרונות אחרים כוללים ערובה להגנה מפני הונאה מקוונת, גישה לאבטחת חשבון מסביב לשעון. באותה מידה זה מאפשר לך להוסיף ארבעה מחזיקי כרטיסים חינם לחשבון.

# 10 - כרטיס נמוך פלטינה של NAB

כרטיס האשראי הטוב ביותר עם ריבית נמוכה

תעריף רכישה: 0% p.a. במשך 15 החודשים הראשונים ואז לאחר מכן חוזר ל- 13.99%.

ימי חינם ללא ריבית: 55 יום

תשלום שנתי: 100 דולר

מקסימום ימי חינם: N / A

דמי תשלום מאוחרים: 30 דולר

שיעור העברת יתרה: 0% p.a. על העברות יתרה למשך 6 חודשים, אך עמלה של 2%. שיעור החזר ההעברות של יתרת ברירת המחדל חוזר לשיעור המקדמה במזומן של 21.74% p.a.

כרטיס ה- Platinum Low Rate של NAB הוא אחד השיעורים הנמוכים ביותר עבור כרטיס ב -13.99%, וזה לא התכונה הטובה ביותר שלו. במשך 15 החודשים הראשונים של הבעלות על הכרטיס, תשלם באופן אפקטיבי ריבית אפס ריבית ברכישות.

בתשלום שנתי של 100 $ בלבד, כרטיס זה הוא אידיאלי לבעלי חובות כרטיסי אשראי שיכולים לנצל את 0% p.a. העברת איזון. עם זאת, מי שמנסה להרוויח מכך, צריך להיות בטוח באסטרטגיות כדי לפרוע זאת לפני תום תקופת העברת האיזון בת 6 החודשים..

לאחר תקופה זו, שיעור המקדמה במזומן יחזור לשיעור הגבוה של 21.74%, וכל יתרת יתרת תחל למשוך ריבית בשיעור הרגיל. בנוסף, יש גם את דמי העברת האיזון בשיעור של 2% שחויבים לקחת בחשבון.

מתי לא להשיג NAB

אם אתה מכביד על חוב עצום, עם זאת, עדיף לשקול כרטיס בעל משך זמן ארוך יותר מ- 6 חודשים כדי לפרוע את החוב, במיוחד אם יש לו העברה ליתרה בחינם. אך גם אם בחרתם ללכת עם כרטיס פלטינה של NAB Low Rate ולא תוכלו לפרוע את החוב במהלך 6 החודשים, הכרטיס יחסית שיעור רכישה נמוך של 13.99% עדיין צריכים להיות חדשות טובות עבורכם.

שיעורי הריבית התחרותיים, יחד עם זה הופכים את כרטיס האשראי ל- NAB לכרטיס פרמיום עם הטבות כמו ביטוח אישי, ביטוח נסיעות, ושירות קונסיירז 'אישי. זה מאפשר לך להוסיף כרטיס נוסף ללא עלות נוספת והוא מבוצר עם הגנת הונאה של NAB.

זה NAB הגנה להגנה פועל באופן יזום לגילוי הונאה ולהעניק לך את השקט הנפשי שמגיע לך. עם זאת, הוא כולל את המוזרות של כרטיס פלטינה נטול כל תוכנית תגמולים.

האם זה טוב לנסיעות?

כרטיס זה הוא גם בן לוויה אידיאלי, עם שלו ביטוח נסיעות חינם להגן עליך כשאתה לא נמצא. אם בעל הכרטיס מוציא רק 500 $ על עלויות לינה או הובלה בזמן שהוא מתכנן עם כרטיס ה- Platform Low Rate של NAB, הם יכוסו עבור הוצאות רפואיות מעבר לים, ואירועים אחרים כמו מזוודות אבודות וביטול נסיעות..

הכרטיס מגיע עם מגוון ביטוחים מקיפים וכוללים הכוללים שבעה בסך הכל. ביטוחים אלה מכסים אי נוחות בין-עירונית, תאונות תובלה, הגנת מחירים ופריצה ביתית של בתי מלון.

ביטוח הגנת המחיר / הרכישה שלו גאוני למדי כמו שהוא מאפשר לך לתפוס את המבצעים הטובים ביותר אתה יכול למצוא שכן NAB נמצא כדי להחזיר לך את ההפרש בין המחיר ששולם למחיר המפורסם, אם הוא נמוך יותר. בנוסף לאחריות היצרן האוסטרלית למכשירי חשמל ביתיים חדשים, ל- NAB ביטוח אחריות מורחב המעניק לחבריה הארכה נוספת של 12 חודשים..

מדריך לרכישת כרטיסי אשראי

כשאתה קונה כרטיסי אשראי, יש דברים שונים שיש לקחת בחשבון. בואו נסקור סוגים נפוצים של כרטיסי אשראי, תכונות שאפשר להשגיח עליהן ושאלות נפוצות:

סוגי כרטיסי אשראי

בדרך כלל ישנם שלושה סוגים עיקריים של כרטיסי אשראי המבוססים על האשראי שהם מספקים:

 • אשראי מסתובב: אלה מגיעים עם מגבלת הלווה מקסימאלית, ומותר לך לבצע רכישות עד לתקרה זו. עם זאת, אתה מחויב בתשלום מינימלי בכל חודש. הסכום שתשלם יכול להיות כל חלק מהחיובים המצטיינים שלך, עד לסכום המלא. אם תשלם תשלום חלקי, תעביר את יתרת יתרתך, או תסבול את החוב. רוב כרטיסי האשראי נחשבים לאשראי מסתובב.
 • כרטיסי חיוב: כרטיסים אלו הונפקו בעבר על ידי קמעונאים על בסיס משותף לשימוש בלעדי בהקמתם. עם זאת כרטיסי חיוב נדירים כיום. אמנם כרטיסי חיוב משמשים באופן דומה לכרטיסי אשראי, אך הם אינם מאפשרים לך לשאת יתרה: יש לשלם את כל החיובים במלואם בכל חודש.
 • כרטיסי שירות: ככל שהשם מציין, כרטיסים אלה עוסקים במגוון רחב של ספקי שירותים כמו אלה המספקים שירותים ונוחות כמו חשמל, גז, חדר כושר, טלפון סלולרי, כבלים, אינטרנט וכדומה. שירותים אלה ניתנים בדרך כלל מתוך הבנה שהם ישולמו מדי חודש. רוב מערכות ה- CRB ומערכות ניקוד האשראי כוללות כעת את ההיסטוריה של תשלומי שירות אלה כחלק מהציון הסופי שלך.

השוואת כרטיסי אשראי

ניתן להשוות כרטיסי אשראי במגוון תכונות ומאפיינים. הוספנו כמה פרשנויות קצרות על פריטים הזקוקים להרחבה נוספת:

 • ציון אשראי מומלץ
 • נהדר ל
  • נסיעות
   • כרטיסים מאפשרים לך להרוויח תגמולים בשדות תעופה ומלונות
  • העברת יתרה
   • טוב לתשלום חובות כרטיסי אשראי במיוחד בשיעורים אפסיים או נמוכים
  • תגמולים
   • מציע הטבות כמו החזר כספי ותגמולים בנסיעות
  • הצעות בונוס
   • בונוסים הרשמה מספקים הצעות לזמן מוגבל להרוויח מזומן או הטבות
  • החזר מזומן
  • גז
  • אשראי רע
  • ריבית נמוכה / אפס אחוז
   • השתמש בכרטיס זה כדי לאחד את החוב הקיים שלך או לשלם פריטי רכישה גדולים
 • תשלום שנתי
  • חינם, $ 0
  • ויתור בשנה הראשונה
 • הצעת בונוס
  • ליהנות מבונוס חד פעמי
 • שיעור תגמולים
 • מבוא אפריל
 • אפריל יוצא
 • שיעור רכישה

שאלות נפוצות בנושא כרטיס אשראי

תחילת העבודה - איך עובד האשראי?

כאשר מובנים לא נכון את מטרתו של כל דבר, הסבירות להתעללות גוברת. לכן, הצעד הראשון בשימוש יעיל ואחראי בכרטיס אשראי הוא להבין כיצד הוא נועד לעבוד.

"כרטיס אשראי הוא סוג של הלוואה אישית לא מאובטחת." למרות שזה קשור לפלסטיק, יש להעניק לכרטיס אשראי אותה זהירות שתעניק לחרב פיפיות. כי בדיוק כמו האחרון, זה יכול לעזור או לפגוע בך בהתאם לאופן בו תבחר להשתמש בו.

כהלוואה שאינה מובטחת בביטחונות כלשהם, האמצעי היחיד שבנק שופט את אמינות האשראי שלך ובכך למזער את הסיכון לחשיפה הוא על ידי הערכת המוניטין שלך בטיפול בהתחייבויות הכספיות שלך..

כמו שאומרים, פעולת העבר היא האינדיקטור הטוב ביותר להתנהגות עתידית. זו הסיבה ששמירה על ציון אשראי טוב והיסטוריה היא בעלת חשיבות עליונה מכיוון שהיא מראה למלווים פוטנציאליים - החברה המנפיקה כרטיסי אשראי במקרה זה - שיש לך רשומה טובה של גיוס והחזר כספים..

אשראי טוב או מעולה הוא שער מרכזי להרבה הזדמנויות לחיסכון בכסף. מכיוון שהאשראי מסתמך על אמון ומוניטין, כיבוד ההתחייבויות שלך על ידי תשלום החשבונות שלך בזמן והפחתת החוב החוב למינימום הם המתכונים להיסטוריית אשראי טובה.

לכן, אם אתה לומד רק דבר אחד בסעיף זה, הרשה שכדי למנף את החיסכון וההזדמנויות המתאימים בכרטיסי אשראי, אתה צריך לחיות באחריות על ידי כיבוד ההתחייבויות שלך..

המידע המשמש לקביעת ציון האשראי שלך כולל כמה מהפרטים ההיסטוריים הבאים:

 • מספר חשבונות כרטיסי האשראי שנפתחו בשמך והפרטים הכספיים המצורפים אליהם, כגון מגבלות ההלוואות שלהם והיתרה החוברת שחשבונות אלה צברו כרגע..
 • עד כמה שולמו תשלומים חודשיים מייד, או איחרו או החמיצו לחלוטין.
 • בין אם חוויתם נסיגות כספיות וחומרתן, כגון פשיטות רגל, החזר רכבים ועיקולי משכנתא.
 • הלוואות שהוצאו על ידך ובאיזו מידה הן נפרעו.

רשימה זו אינה ממצה אך אמורה לתת לך אינדיקציה לדברים שעליך לפקח עליהם כדי לשמור על ניקודך בריא.

כיצד אוכל למצוא את ציון האשראי שלי באוסטרליה?

לשם כך, פשוט בקש דוח אשראי מגוף דיווח אשראי ארצי (CRB) שהם גופים מוסמכים הרשומים באתר סוכנויות ממשלת אוסטרליה..

אלה המופיעים כרגע הם הבאים:

 • אקוויפקס, מספר טלפון: 138 332
 • Experian, מספר טלפון: 1300 783 684
 • illion, מספר טלפון: 1300 734 806

Equifax (לשעבר וודה) היא לשכת דיווחי האשראי הגדולה ביותר באוסטרליה והיא בוחנת אותך על סמך ציון ה- Equifax שלה, שהוא מספר בין 0 ל- 1200.

עליכם לספק פרטי זיהוי בכדי שיוכלו, ובכן, לזהות אתכם אך לרוב מדובר בתהליך מהיר ועליכם לקבל משוב ותוצאה מיידית המראה את דוח האשראי המלא שלכם..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me