פלטפורמות המסחר הטובות ביותר בעוז

תמונה המציגה שולחן מסחר במניותמסחר יומי אינו דורש אסדת מסחר מטורפת עם 20 מסכים. ��

עם זאת, הדבר דורש פלטפורמת סחר מקוונת מאובטחת המאפשרת לך לפלח נתונים בצורה יעילה יותר.

במהלך שלוש השנים האחרונות ניסיתי מספר פלטפורמות מסחר מקוונות. חלקם מבוססים באוסטרליה וחלקם מבוססים מעבר לים.

היו לי חוויות מעולות וגם כמה גרועות למדי. ממסחר בקריפטו ועד סחר בכובעים קטנים ב- ASX ריכזתי רשימה של ההמלצות המובילות שלי.

אבל לפני שנכנס לבחירה הבכירה שלי. אתה בטח תוהה מה אתר בנושא אבטחה דיגיטלית כותב על פלטפורמות מסחר מקוונות. כפי שאתה בטח יכול לתאר לעצמך שיש די הרבה חפיפה בין מימון מקוון לביטחון דיגיטלי, די בכך שבמשך השנים האחרונות של כתיבת הבלוג הזה עבדתי עם מספר חברות פיננסיות אוסטרליות קטנות כדי לעזור לאבטח את מידע הלקוחות שלהם..


אבטחה דיגיטלית חשובה ביותר בכל מה שקשור לסחר מקוון.

חשבונות שהתפשרו הם נושא גדול שמעט לא מדברים עליו. עם זאת, בואו נסתכל על כמה מהשיקולים האחרים שתצטרך להיות מודעים אליהם כשאתה מנסה למצוא פלטפורמה למסחר של יום.

���� מדריך לקנייה של פלטפורמת המסחר האוסטרלית ����

אמנם כל פלטפורמות המסחר אינן נוצרות שוות, אך יש להן מספיק תכונות חופפות שניתן לבצע הערכה הוגנת של חוזקותיהן והתחייבויותיהן ההשוואהיות..

כדי לחסוך מכם את הבעיות, חקרנו והערכנו את מידת התאמתם באמצעות העדשות השונות בהן עשוי משקיע טיפוסי להשתמש בכדי לאמוד אותן, למשל על ידי השוואת עמלות, מגוון היצעים המגוונים שהם מספקים (בין אם הנחות או שירות מלא), התכונות שלהם ו כלי סחר.

 • מה מותר לך לסחור ✅: בעוד שחלק מפלטפורמות המסחר מאפשרות גישה למניות אוסטרליות בלבד, אחרות מקיפות יותר ומאפשרות הן עסקאות בינלאומיות והן מטבעות מכשירים מתוחכמים יותר, CFD, פורקס, מדדים ועוד ועוד..
 • דמי חיוב ✅: כמעט כל פלטפורמות המסחר המקוון גובות עמלות בגין השימוש בפלטפורמה שלה. עבור עסקאות גדולות יותר, חלקם מחושבים כאחוז מסכום העסקה. עמלות אלה מתומחרות גם בהתאם לתדירות שבה מוצבים העסקאות.
 • נגישות לנתוני שוק ומחקר ✅: פלטפורמת מסחר המציעה נתונים דינמיים, עדכניים, בזמן אמת שהמשקיעים יכולים להשתמש בהם למידע הניתן לביצוע, היא לא יסולא בפז.
 • קלות שימוש ✅: ידידותיות למשתמש היא חשובה, בין אם אתה ותיק בהשקעות נמרצות, אך יותר מכך אם אתה עדיין סוחר רטוב מאחורי האוזניים. המסחר בשוק המניות מסובך מספיק שכן הוא מבלי שהמשימה תהיה מסורבלת וקשה יותר בגלל המוזרויות של פלטפורמת המסחר.
 • דיווח ✅: הדבר החשוב הבא לביצוע עסקאות יעילות הוא מעקב אחר עסקאות יעילות. כלי דיווח שומר
 • הלוואות שוליים ✅: בדיוק כמו בעסקים, עם גישה ל

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון הם בין היתר אבטחה, חינוך, תמיכה בלקוחות.

סיכום פלטפורמות המסחר המניות הטובות ביותר באוסטרליה

BrokerBest מקוון יישום מקוון. עלויות מסחר בשורה התחתונה שלנו
eToro פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר כן כן 8 $ למידה חברתית על ידי מעקב אחר אנשים עם רשומות מסלול רווחיות, יחד עם סחר cryptocurrency.
שוקי CMC בסך הכל הטוב ביותר כן כן 11 $ חזק, רב תכליתי, עם תמיכה חזקה ממסחר מקומי ובינלאומי.
מסחר במניות IG פלטפורמת המסחר הטובה ביותר כן כן 8 $ ספק פלטפורמות אמין, סביר, ומבוסס
CommSec הבנק הטוב ביותר למסחר במניות כן כן 10 דולר אין דמי חוסר פעילות במניות אוסטרליות, עם תיווך זול יחד עם הנוחות של קישור לחשבונות CommBank.
בריאות המסחר הטוב ביותר עם מניות קבועות / המתווך המקוון הזול ביותר כן לא 0 $ אפס עלויות מתמשכות ודמי תיווך שטוחים ונמוכים.

1. פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר - eToro

 • תיווך: 8.00 $ או 0.1%.
 • סוג המתווך: מקוון בלבד
 • שם מוצר (ים): פלטפורמת המסחר eToro, ומשתמשת ב- CopyPortefolios, כגון Top Trader ו- Copy CopyPortfolio בשוק.
 • מוצרי ASX: מניות
 • שווקים זמינים: 47 זיווגי מטבע גלובליים, CFDs אינדקסים, סחורות CFDs של מניות, cryptocurrency
 • תמיכה: מדור העזרה באתר וצ'אט חי.

eToro היא פלטפורמת סחר חברתית המיועדת למשקיעים מתחילים עם זמן מוגבל. עם יותר מחמישה מיליון חברים פעילים, זוהי רשת המסחר החברתית הגדולה בעולם.

למרות שהיא אינה רשומה בבורסה כלשהי, eToro מספקת את שירותיה לאוסטרלים באמצעות גוף שמוסדר על ידי נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרליות (ASIC).

למרות שאין לו בנק אם ואינו חושף את הדו"ח השנתי שלו, eToro נחשבת כבטוחה מכיוון שנשקיה באוסטרליה ובריטניה מוסדרים על ידי רשויות פיננסיות מהשורה הראשונה כמו ASIC.

תמונה של מסחר יום עם אטורוהצגת מסחר חברתי באמצעות eToro

המסחר החברתי חדש יחסית בנוף ההשקעות. זה מושג שמאפשר למשקיעים מקוונים לעקוב אחר ההובלה של המשקיעים המובילים על ידי למידה מהם וחיקוי מעשיהם.

הגומחה הייחודית הזו שהיא גילמה לעצמה עם ההתמקדות הצרה שלה במסחר חברתי והעתקות דרבנה צמיחה מהירה. המאפיין המייחד את הפלטפורמה הקניינית של eToro הוא הקלות בה היא מאפשרת למשקיע יחיד ליישם את מסחר העותקים שלו..

המודל שלה תלוי בנכונותם של סוחרים רבים, ובמיוחד המצליחים העוקבים אחר כללי בקרת הסיכון, להעתקה. לאחר מכן הוא מספק נגישות וסמיכות לסוחרי חשבונות קמעונאיים כדי לחקות ולחקות אסטרטגיות מסחר אלה, ואפילו את עסקאות המשקיעים המצליחים ביותר בפלטפורמה, באופן אוטומטי ובזמן אמת..

זה לא מושג ייחודי לחלוטין שכן תיווכים אחרים יישמו מסחר בעותקים בדרגות שונות. עם זאת, מה שמבדיל את eToro מהחבילה הוא כיצד היא שילבה בצורה תקינה את התקשורת במדיה החברתית עם התפיסה שלה.

בצד החזק, eToro הופכת את זה לסופר קל ונוח לסחור ב- CFD, סחורות, מט"ח, ו cryptocurrency על ידי מתן אפשרות למשקיעים לעקוב אחר אחרים עם רישום רווחי..

עם זאת, למרות שאתה יכול למנף את טכנולוגיית ™ CopyTrader המוגנת בפטנט שלה כדי ליצור קשר עם סוחרים אחרים כדי לדון באסטרטגיות מסחר, ולהעתיק אוטומטית את ביצועי תיק המסחר שלהם, אין זה שום ערובה להצלחה שלך. דווח כי 75% מחשבונות ה- CFD הקמעונאיים מפסידים כסף בעת סחר עם eToro.

יתכן וזה לא אשם לחלוטין ב- eToro מכיוון שיש מספיק אשמה להסתובב, שכן CFDs הם מכשירים מורכבים שמגיעים עם סיכון גבוה להפסיד כסף במהירות בגלל מינוף.

עם זאת, ההזדמנות שמציעה eToro לסנן בצורה פרטנית את הטובים ביותר לסוחרים, ללמוד מהם תוך השגת כישוריך שלך היא לא יסולא בפז.

eToro אוסטרליה מספקת מגוון רב וטווחיות למנויים שלה, עם 47 זוגות מטבעות / הצעות מחיר בשווקי פורקס ברחבי העולם, כולל מטבעות עיקריים כמו EUR / USD, יחד עם מגוון רחב של אקזוטיקה.

מלבד המוניטין הכוכב שלה בתחום התקשורת החברתית, השפעתו על cryptocurrency לא נעלמה מעיניהם, כאשר eToro הוכר כמתווך הטוב ביותר עבור קריפטו לשנת 2020.

תכונות עיקריות

 • מספק מאפיין יעיל למסחר בעותקים
 • רשת המסחר החברתית הגדולה בעולם
 • חוסר מגוון בערך מטבעות, מכיוון שרק USD נתמך כרגע
 • הזדמנויות חינוכיות נהדרות באמצעות סחר בעותקים, נתוני שוק וחדשות

הסך הכל הטוב ביותר - שוקי CMC

 • תיווך: 11 דולר או 0.10% עבור 10 הסחר הראשונים של המשקיע.
 • סוג המתווך: מקוון בלבד
 • שם מוצר (ים):
 • מוצרי ASX: אופציות הנסחרות בבורסה, קרנות הנסחרות בבורסה, מניות, TRaCRS, הנפקות / הצפות, כתבי אופציה
 • שווקים זמינים: ASX, NASDAQ, NYSE, בורסת הונג קונג, בורסת טוקיו, בורסת לונדון, יורונקסט, AMEX, ועוד.
 • תמיכה: צ'אט חי, דואר אלקטרוני וטלפון.

CMC נמצאת בשוק די הרבה זמן - 30 שנה וספירה - ותוך כדי כך היא מצדה את מעמדה כמעצמת שירותי מסחר. לסוחר הנגזרים הזה יש משרדים במרכזים פיננסיים גדולים, ומספק לאוסטרלים מגוון רחב של הצעות דרך חשבון מניות שוק CMC ופלטפורמת המסחר של הדור הבא..

המתווך המקוון הטוב ביותר באוסטרליה מלא בכלים חדשניים במחירים מעולים. זה תכליתי וייחודי כאחד, ומספק לאוסטרלים יכולת לסחור מקומית ובינלאומית, בין אם מדובר במניות, באגרות חוב, סחורות, מדדים או אופציות סחר בחליפין (ETO).

נהדר לסחר הן בשוקי ASX והן בחו"ל

אפילו אם אתה מחוץ לגבולות אוסטרליה, יש לה נטייה בינלאומית מתוחכמת באמת. CMC מספקת מסחר מקוון למסחר חוץ בשווקים עולמיים, בנוסף לספק מכשירים מורכבים כמו הימורי מרווח, חוזי הפרשים (CFD) עבור הסוחרים המתקדמים יותר..

כתוצאה מכך, CMC מאפשרת למשקיעים האוסטרלים הממוצע לגשת למגוון רחב יותר של מוצרי השקעה, מקומיים ומחוצה לה.

מגוון רחב של תכונות שימושיות זו אחת הסיבות ש- CMC הייתה הוכתר כמתווך השנה של קנסטאר בשמונה השנים האחרונות. צמצום נוסף של המוניטין שלה כמנהיג כללי ללא עוררין הוא העובדה שהיא זכתה גם בפרסים רבים אחרים בתעשייה על שביעות רצון הלקוחות וערך הכולל לכסף..

עם זאת, הביקורות שלנו תפסו אזורים מסוימים של חוסר שביעות רצון מצד הלקוחות, במיוחד סביב אספקת שירותים מסוימים שיש לפלטפורמת סחר מגובהה. נכון למאמר זה, הוא חסר תכונה המאפשרת למשתמשים להפסיד הפסד / מס רווח הון בסוף שנת הכספים..

תסכולים אחרים הושלכו בנוגע לזמן התפנית שלהם לטיפול בניירת. בצד ההפוך, המשתמשים משבחים את העובדה שהיא הזולה ביותר לכל סחר ומציינים בשמחה שהמחיר מוזל עוד יותר כשאתה סוחר עליו לעתים קרובות יותר.

אם המהירות היא יתרון תחרותי, ל- CMC Markets יש את האגדים. זה מציע לסוחרים את היכולת לבצע עסקאות מהירות עם תיווך נמוך, יחד עם מגוון כלי מחקר משולבים.

CMC צריך אולי לשקול גם פרס סוחר מקרית עבור חשבון CMC Classics שלה. מיועד למשקיעים הסוחרים פחות מעשר פעמים בחודש, זה רק עולה 11 דולר או 0.1% לסחר, הסכום הגדול ביותר.

אם אתה נכלל בקטגוריה זו של תדירות המסחר, תוכל גם להעריך את המאגר המשמעותי של המשאבים החינוכיים שלה כמו סרטונים, ספרים אלקטרוניים, פודקאסטים ומאמרים.

מלבד חבילת המשאבים המרשימה שלה, חשבון ה- Investor Active של CMC מספק גם רמה עמוקה יותר של שירות מוביל בשוק בתוספת מרכז תמיכה מקומי מומחה. חשבון זה מגיע עם גרסת ה- Pro של פלטפורמת CMC, והיא מותאמת למי שעושה 30 עסקאות בכל חודש בעלות של 9.90 $ או 0.08% לכל סחר, לאיזה מהן היא גדולה יותר.

תכונות עיקריות ותוספות

 • נתוני שוק עדכניים
 • מסחר מרובה בערוצים
 • סוגי הזמנות שיעזרו לגידור סיכון
 • שלוש אפשרויות החברות שלה מגוונות את סוגי החשבונות לסוחר קלאסי, פעיל וסוחרי פרימיום כדי לגדר את הסיכונים שלך.
  • קלאסי - זוהי הפלטפורמה הסטנדרטית של CMC Market הכוללת בעיקר דמי תיווך נמוכים אך עם שלל תכונות שימושיות בפלטפורמה ברמה העולמית..
  • משקיע פעיל - כל התכונות הקלאסיות, בתוספת גישה חופשית להודעות דוא"ל יומיות המספקות ניתוח טכני ונתונים, בנוסף לדוחות המחקר eScreener.
  • סוחר פרימיום - כל התכונות של משקיעים פעילים בנוסף לגישה בלעדית לאירועי CMC Premium Client ומשאבי חינוך, מס ודיווח על תיקים בחינם.
 • ספק עטור פרסים עם מגוון רחב של אפשרויות מסחר עם חבילה מלאה של אפשרויות השקעה ממניות לקרנות מנוהלות.

פלטפורמת המסחר הטובה ביותר - מסחר במניות IG

 • תיווך: 8.00 $ או 0.1%.
 • סוג המתווך: מקוון בלבד
 • שם מוצר (ים):
 • מוצרי ASX: מניות
 • שווקים זמינים: ASX, הבורסה בלונדון, AMEX, NASDAQ, NYSE
 • תמיכה: צ'אט חי, דואר אלקטרוני וטלפון.

מדוע להתמודד עם מניות עם IG?

ובכן, יש בה הרבה דברים, כלומר: מדובר בספק מבוסס, שנוסד בשנת 1974 ומתהדר בפלטפורמת סחר מצוינת שמסוגלת ללכת בין אצבעות כף הרגל עם כל מוביל בתעשייה, במיוחד אפליקציית הסלולר שלה יש אחת מחבילות התרשימים המקיפות ביותר מבין כל המתווכים.

ספק מסחר מקוון גלובלי זה בנה לעצמו מוניטין מוצק בכך שגבה כמה מדמי התיווך הנמוכים ביותר למסחר במניות אוסטרליות: 8.00 $ או 0.1% לסחר, לפי הנתון הגבוה ביותר.

בנוסף לוויתור על תשלום חודשי, בשונה מרוב פלטפורמות המסחר, הוא גם ממתיק את הקופה על ידי תמריץ סוחרים עם נקודות קוואנט בחינם בכל סחר..

סחר המניות של IG באמצעות הפלטפורמות והיישומים האינטואיטיביים שלה מאפשרים לך לקנות ולמכור מניות בהרבה פחות, וממגוון רחב של שווקים בינלאומיים. הרוחב שלה מרחיק לכת, ומציע למשתמשים שלו גישה למניות אוסטרליות, יחד עם ההזדמנות לסחור ביותר מ 11,000 מניות בינלאומיות במחיר של 10 דולר ארה"ב לסחר ושער חליפין של 0.3% בלבד..

UX מעולה ועיצוב למסחר יומי

בעוד שהמחיר האמינות והאמינות הם בעיקר מה שהוא ידוע, חוויית ההתעסקות בשיתוף שלה היא מדהימה, בשילוב נאות עם כלי מסחר מעולים.

IG מספקת חוויה עקבית וחלקה ידידותית למשתמש בפלטפורמת המסחר שלה, הנמשכת לאפליקציה הסלולרית שלה. אלה כוללים תכונות ניתוח טכניות מצוינות, יחד עם מנגנונים לסינון ולמפות.

פלטפורמת מסחר זו מערבבת מחקר בסיסי עם תכונות וכלים של צד שלישי באיכות גבוהה, כמו מסחר מרכזי וגרף אוטומטי. מטרתן זו היא להעניק לסוחרים תובנות בעלות ערך בלתי יסולא בפז להציב עסקאות טובות יותר, במיוחד למתחילים.

אם כבר מדברים על סוחרים חדשים ומתחילים, IG כוללת גם קטע חינוך יוצא דופן המספק סמינרים מקוונים שבועיים, קורסי מסחר ומפגשים חיים. ניתן לגשת לאקדמיה IG שלה דרך האתר או האפליקציה הסלולרית.

IG Academy מלא בקורסי מסחר שאפשר לגשת אליהם באופן מקוון, המכסים את כל רמות המסחר. ישנם סמינרים מקוונים שבועיים, יחד עם הפעלות חיות הניתנות בכל יום חול. קורסים אלה נועדו לחסוך זמן וניתן לעכל אותם בפרקי זמן נוחים, שלרוב נמשכים בין 20-85 דקות.

IG מאפשרת למשקיעים לסחור במעל 9,000 מניות בכל 19 בורסים בינלאומיים, תעודות סל, קרנות השקעה וקרנות.

תכונות עיקריות

 • מטבע זול ושיעור תיווך
 • ספק מבוסס ומוערך
 • מציע נקודות קוואנט כתמריץ
 • מספקת הן מסחר במניות אוסטרליות והן בינלאומיות

הבנק הטוב ביותר למסחר במניות - CommSec.

 • תיווך: 10 דולר.
 • סוג המתווך: מקוון בלבד
 • שם מוצר / ים: חשבון מסחר במניות CommSec.
 • מוצרי ASX: אופציות שהונפקו על ידי החברה, מניות, כתבי התחייבות, כתבי התחייבות, הנפקות / הנפקות.
 • שווקים זמינים: ASX, AMEX, NASDAQ, NYSE
 • תמיכה: אימייל וטלפון.

אחד מהמתווכים המקוונים הגדולים באוסטרליה, CommSec נמצא בבעלות מלאה של בנק חבר העמים, המשמש כזרוע המסחר שלו. עם זאת, אינך צריך להיות לקוח של בנק Commonwealth כדי לפתוח חשבון מסחר במניות CommSec.

מותג מהימן זה מספק חשיפה למסחר לשווקים בינלאומיים עם גישה ל -25 בורסים ברחבי העולם. יש לו מנגנון הרשמה פשוט המאפשר לך להיות פועל והפעלה במהירות האפשרית, אולי לסחור תוך פחות מחמש דקות מתחילת ההרשמה.

בעוד שעמלות המסחר במניות שלה יקרות, CommSEC מנסה לאזן זאת על ידי מתן סוחרים למגוון חשוב של כלי סחר ומחקרי שוק, כולל כלי ניטור חדשות ומידע. יתר על כן, היא אינה גובה עמלת חוסר פעילות.

עם השקת CommSec Pocket, אפליקציה חדשה להשקעה במיקרו שהופכת חיסכון להשקעות, CommSec מאותתת על מנהיגות חדשנות.,.

CommSec Pocket מאפשר להשתמש במוצר שמספק השקעה מפושטת בכל מקום ובכל זמן, ומאפשר לך להתחיל להשקיע עם סכום של פחות מ -50 דולר. מיקרו השקעה זו מכוונת בעיקר למשקיעים חדשים עם דמי תיווך תחרותיים ביותר, בנוסף לדרישת ההשקעה המינימלית הנמוכה שלה.

דמי התיווך של CommSec Pocket מתחילים בסך $ 2 בלבד, מה שמשווה לטובה את ההשקעה הראשונה המינימלית הרגילה של 500 $ המוצעת על ידי מרבית פלטפורמות המסחר עבור דמי מסחר ודמי תיווך בסביבות 10- $ 25. מכיוון שהוא מתמקד בחוסכים שטרם ביצעו את הקפיצה להשקעה, הוא מספק רשימה של קרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל) בפורמט קל להבנה.

עם זאת, חסרונותיה כוללים תמיכה ללא צ'אט חי וחיוב עבור שירותי מיפוי WebIRESS. הניתן לזיווג ולאיחוד עם חשבון השקעה ישיר ב- Commonwealth (CDIA),

מחירי שוק ונתונים עדכניים מתאפשרים על ידי חשבון המסחר במניות CommSec, המספק אותם כפי שהם מתרחשים בזמן אמת. זה גם מאפשר לך לגשת לסרטונים, דוחות וניתוחים מאת אנליסטים של CommSec ישירות בפלטפורמה שלה.

מרכז התובנות הללו נועד לתמוך בכל רמות המיומנות באמצעות ניתוח מקיף של צוות אנליסטים וכלכלנים בשוק.

תובנות חינוכיות אלה מאפשרות למשקיעים לפתח ולחדד את כישוריהם לאורך הדרך. אם כבר מדברים על סחר לאורך הדרך, אפליקציית CommSec Equities בחינם מאפשרת לך להישאר בראש השוק באשר אתה, ובכל זמן שתרצה.

תכונות עיקריות

 • כניסה לבנק יחיד ב- Commonwealth - כניסה יחידה זו מספקת ממשק אחיד שמקל על המעבר בין CommSec ל- NetBank המסייע לשילוב כל הכספים במקום אחד. יהיה עליך להגדיר חשבון עסקה של Commonwealth Direct Investment (CDIA).
 • זה מאכלס גם משקיעים מתחילים וגם מתקדמים באמצעות קבוצה חזקה של תכונות הפשוטות בו זמנית לשני הקטגוריות לתפיסה.
 • מחירים, חדשות ומחקרים הניתנים בזמן אמת: מאמץ טוב שנעשה כדי לעדכן את המשקיעים עם עדכונים יומיים ופרשנויות חיות של מומחי התעשייה עם החדשות האחרונות משוק ההשקעות באוסטרליה..
 • אין חובה מינימלית למסחר המוטלת על חשבון מניות אוסטרלי רגיל.
 • לא גובים דמי חוסר פעילות.
 • דמי תיווך לעסקים מעל 1000 $ נוטים להיות גבוהים.
 • אפליקציית Pocket CommSec מספקת 7 אפשרויות השקעה פשוטות לבחירה, כלומר: Aussie Top 200, Global 100, שווקים מתעוררים, דיבידנדים אוסי, מנוסים טכניים, מובילי קיימות ובריאות חכמה

המסחר הטוב ביותר עם מניות קבועות / סוכן מקוון הזול ביותר - בריאות

 • תיווך: 9.50 דולר.
 • סוג המתווך: מקוון בלבד
 • שם מוצר / ים: חשבון מסחר במניות CommSec.
 • מוצרי ASX: מניות בלבד.
 • שווקים זמינים: ASX
 • תמיכה: צ'אט חי ודוא"ל.

SelfWealth מציגה עצמה כמתווכת המקוונת הזולה ביותר באוסטרליה, ויש לה את הפרסים לגבות את טענתה. מלבד אילן היוחסין שזכה בפרסים, (מגזין הכסף הכתיר אותו בפרסים הטובים ביותר עבור המתווך המקוון הזול ביותר מזה שלוש שנים ברציפות) היא הקימה כלי סחר מקוון וניידים יוצא דופן המספקים למשקיעים תמורה לכסף.

השבחים האחרים שלה לאורך השנים כוללים כינוס כחשבון המסחר המניות הטוב ביותר של Finder עבור מניות אוסטרליות (2019), פרס Fintech Business of the Year (2016) על קלות הפלטפורמה המקוונת שלהם, וכמה לחדשנות תוכנה בטקס פרסי העסקים האוסטרלים ( 2016 ו- 2017).

SelfWealth מאפשרת למשקיעים לקנות ולמכור מניות תמורת עמלת תיווך שטוחה של 9.50 דולר לסחר. עם זאת, קריאת ההבהרה שלהם היא לעזור לחבריהם לקבל החזרות ללא החיסרון של עמלות משלמות.

השקיפות של עלויות העסקה שהם מספקים ללא עמלות נסתרות היא חלק עצום מהערעור של SelfWealth. נפילה מרעננת נוספת של מדיניות זו היא שמשקיעים יכולים לחזות בקלות את עלות המסחר שלהם עוד לפני שהם נוקטים בעמדה.

זה נועד לאפשר למשתמשים בפלטפורמה שלהם לקבל החלטה מושכלת מראש אם SelfWealth מתאימה לנסיבות הספציפיות שלהם או לא..

כשמחלקה דמיון מסוים עם תכונת המסחר בעותקים של eToro, הוגדרה SelfWealth בראשית דרכה, ומאפשרת למשקיעים פרטיים לבנות תיק מטרה על ידי השוואת תיק השקעות משלהם לאלה הנחשבים כמשקיעים דומים לאותם כדי לשקף כיצד הם סוחרים.

משקיעים המחפשים רעיונות ממשקיעים אחרים ומעקב אחר ביצועיהם של עמיתיהם נועדו להסיר את מחסום הספק לגבי איכות רעיונות המניות המוצגים למשקיעים..

SelfWealth מציעה שני מוצרים, כלומר SelfWealth INTELLIGENCE ו- SelfWealth TRADING.

מסחר בעותקים שהוזכר לעיל מועיל על ידי SelfWealth INTELLIGENCE, המספקת חבילת כלים המאפשרים השוואה של חשבון מול ביצועים של משקיעים דומים אופקים. הוא כולל תכונות המאפשרות מדידת ביצועים והשוואת סיכונים של תיק עבודות, יחד עם אפשרות לבחון מניות בהשתתפות.

מצד שני, SelfWealth TRADING מעניקה למשקיעים את היכולת לסחור במניות במחיר תחרותי. היא מחייבת עמלה קבועה של 9.50 דולר, ללא קשר לגודל הסחר, ובכך מעניקה יתרונות ברורים לכל המשקיעים, אך במיוחד לאלו הסוחרים חבילות גדולות של מניות.

לרוע המזל, אנשים ב- SelfWealth שרוצים להרחיב את תיק ההשקעות שלהם במחיר עולמי יותר מוגדרים מכיוון שאין סחר בינלאומי במניות זמין.

עם זאת, רוחב החומרים אינפורמטיבי הוא נשימה של אוויר צח, מכיוון ש- SelfWealth מאפשר צפייה בביצועים היומיים והרווחים המשוערים שלך, בנוסף למניות המובילות ביום.

הפלטפורמה גם מנפיקה SafetyRating ו- WealthScore. ציון ה- SafetyRating מאפשר לך לדעת עד כמה מגוון התיקים שלך, ואילו WealthScor מייצג את בריאות התיק.

תכונות עיקריות

 • שקיפות עלויות באמצעות תיווך ברור, קבוע ועמלות בתשלום: בניגוד לפלטפורמות כמו CommSec בהן כל סחר שמעל 1,000 $ יעלה לך בדרך כלל סביב 20 $. יתר על כן, אתה הבעלים של המניות שלך ישירות מבלי שהן מוחזקות בשמך.
 • הזול ביותר באוסטרליה ללא עמלות ומחיר מוסתרים של חשבון: SelfWealth אינה גובה דמי חשבון חודשיים, דמי רדום ועמלות נסתרות. זה מבטיח לך שעיקר מאמץ המסחר שלך צובר לך.
 • גישה לנתוני שוק חי זמין לחברים
 • מלא כלי מחקר יחד עם נתונים קהילתיים רבי עוצמה שתוכל לבצע בהם מידה וללמוד מהם
 • לא נדרש איזון מינימלי.
 • לא חויבו עמלות

חוקים למסחר במניות באוסטרליה

לכל מדינה יש כללים ותקנות בנוגע לעסקאות פיננסיות, במיוחד בכל הקשור לפעילויות בסיכון גבוה ותנודתי כגון מסחר מקוון. אוסטרליה אינה יוצאת דופן, כאשר הבורסה לניירות ערך באוסטרליה (ASX) שומרת על כללי תפעול שנועדו להגן על המשקיעים ולשמור על תום לב ואמון בשוק..

חלק גדול מחוק ניירות הערך והתקנות באוסטרליה נסוב סביב גילוי והתנהלות חובה. אלה מבוססים ברובם על מנת למנוע נהגים לא ראויים הקשורים לעסקי הונאה, סחר כוזב וסחר פנים.

רוב מה שהצגנו הוא גרסה מסוכמת ומגובשת מאוד. כדי לקבל מבט מקיף על מכלול כללי ה- ASX, לחץ כאן.

כללי הפעלה של ASX

ישנן כמה הנחיות ותקנות המקודדות במדריך כללי התפעול של ASX, אך בגלל הזמן והמרחב נתמקד רק בקומץ הבסיסי לגישה לשוק האוסטרלי, ונביא הוראות כלליות ומסחר..

גישה לשוק האוסטרלי

שלוש הקטגוריות הרחבות בהן משתמשת ASX כדי לתאר את שחקני השוק או המשתתפים ביחס למוצרי שוק של ASX, הן כדי לייעד אותם כמשתתף בשוק, סוחר ראשי או כמייצר שוק..

לגבי פלטפורמות המסחר, רשאים להכניס הודעות לפלטפורמה רק על ידי מישהו המיועד כמשתתף במסחר.

על מנת לקבל לגיטימית גישה לשוק האוסטרלי כמשתתף בשוק, על משקיע פוטנציאלי להגיש תחילה בקשה על "טופס שנקבע על ידי ASX ולספק את ASX שהוא" עומד בכל אחד מהקריטריונים הבאים (זוהי רישום מקוצר, כך לקבלת התנאים והתנאים המלאים כנסו לכאן):

 • יש רישיון לשירותים פיננסיים אוסטרליים המאשר למחזיק לנהל עסק כמשתתף בשוק.
 • להחזיק במשאבים ההולמים והנדרשים בכדי לעמוד ולמלא אחר ההתחייבויות הנדרשות לפי כללי ASX.
 • היו מספיק משאבים ותהליכים נאותים כדי למנוע התרחשות כלשהי, בין אם על ידי פעולה או חוסר מעש אשר גורמת לכך שהמוצר אינו הוגן ומסודר.
 • היה אדם בעל יושרה עסקית גבוהה.

באופן כתיבת הקומה מתברר כי הקריטריונים לשותף / משתתף מסחר מכניסים את תפקיד משתתף השוק.

מי ששואף להיות משתתף מסחרי תחת פלטפורמת המסחר של ASX צריך להראות לגוף כי למבקש יש יכולת לשמור על הידע והיכולת הטכנית הנדרשת לביצוע אישור המסחר הנדרש..

כללי מסחר

כללי מסחר נחוצים כדי להבטיח את הפעילות החלקה והמסודרת של שוק ASX. כללים אלה מכסים דברים כמו לשמור על שווקים הוגנים ומסודרים, לטפל בבקשות לביטול סחר, תקשורת עם הפלטפורמה וכן הלאה.

להלן מספר כללי מסחר:

 • שווקים הוגנים ומסודרים: על כל הודעות המסחר לשקף את דיוק הפרטים. המשתתף המסחרי הוא זה שאחראי על שמירה על שלמות ותקיפות הבונוס של התקשורת.
  • אם מוגשת הודעת מסחר המוטמעת במזהה הייחודי של משתתף המסחר, משתתף המסחר אחראי להודעה זו מכיוון שהמערכת תניח שהיא הוגשה על ידי משתתף המסחר.
  • ASX רשאית לנקוט בכל צעדים הדרושים כדי להבטיח ששוק של אחד ממוצרים נוספים יהיה הוגן, שוויוני, מסודר ושקוף, כולל, אך לא מוגבל, לדברים הבאים:
   • מבטל או משנה עסקה
   • השעיית או הפסקת המסחר במוצר אחד או יותר במשך כל פרק זמן שנחשב נחוץ לתיקון הבעיה הבסיסית
   • להנחות משתתף בשוק לנקוט - או לא לנקוט - בדרך מסוימת של פעולה בקשר לשווקים המושפעים.
   • להפנות את הסילוק של מוצרים במחיר שאינו מוגדר בתקנון, בתנאים כאלה שקובעת ASX.
  • משתתף בשוק רשאי שלא:
   • נצל או נצל תקלה או פירוט במערכות או בפרוצדורות המסחר של ASX.
   • עשה הכל או קח כל פעולה שתביא לכך ששוק למוצר לא יהיה הוגן או מסודר.
 • כשל טכני: במצב בו הגישה לפלטפורמת המסחר נפגעת או מושפעת בגלל כישלון מערכת או תקשורת, אז ASX עשויה להחליט לעשות כן
  • הטלת מגבלות כמו Session קובעת שהיא רואה לנכון ביחס למוצר
  • השעיה או הגבלת המסחר באחד או יותר מהמוצרים המושפעים.
  • ASX תנקוט בכל הצעדים האחרים שיימצאו נחוצים כדי להקל על המצב.

מציאת פלטפורמת המסחר המובילה

סחר במניות הוא אחת ההמצאות המופלאות ביותר של הקפיטליזם, המאפשרת למשקיעים סוחרים פעילים במיוחד, לקחת ולפטור את אחזקות הבעלות בעסקים אחרים. הפלטפורמות הטובות ביותר למסחר במניות באוסטרליה מאפשרות לך לעשות זאת בצורה חלקה, עם טרדות מינימליות תוך כדי לספק לך את המשאבים לקבלת ההחלטות הכי מושכלות בדרך..

אם אתה רוצה לקנות מניות, במיוחד על ידי ביצוע מסחר משלך, אתה צריך להיות פלטפורמה למסחר במניות המספקת את הגמישות והכלים הדרושים לך בכדי להצליח.

אם אתה כבר משקיע פעיל, סביר להניח שיש לך מושג טוב מה אתה רוצה בפלטפורמת תיווך, כמו "עלויות נמוכות, מחקר פרימיום, כלי אסטרטגיה חדשניים ופלטפורמת מסחר מקיפה."

צמיחת האימוץ הנייד בזירה הפיננסית פירושה גם שכעת תוכלו לסחור בחשבון התיווך שלכם מפלטפורמה מקוונת.

אמנם זה הגדיל את היתרונות כמו מתן חוויות חינוכיות יותר, כלי תרשימים מקיפים לסוחרי יום ומגוון רחב יותר של סוגי הזמנות עבור סוחרי אופציות, אך עם זאת, הוא הוסיף נדבך נוסף של מורכבות על ידי דרבן מגוון קטגוריות מוצרים שונות..

כך, בעוד שיש כמה פלטפורמות מסחר זמינות עבור אוסטרלים המעוניינים לסחור במניות, עם השפע הזה מגיע האתגר של למצוא את פלטפורמת המסחר הנכונה על בסיס סדרי עדיפויות אישיים.

זה חשוב במיוחד אם אתה משקיע חדש, כאשר חשבון התיווך הנכון הוא הרבה יותר מסתם פלטפורמה להצבת עסקאות.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר מספקות בסיס השקעה איתן ונבנות לתפקד כטייס שותף לכל תיקי החיים.

מדובר בפלטפורמות השקעה וניתוח משולבות המספקות הזדמנויות ללמד, ולייעץ גם ככל שהכישורים, האסטרטגיה שלך מתבגרים ומתפתחים.

הטובים שבהם מדגישים את החשיבות של שיהיו לך הכלים הנכונים לקבלת החלטה מושכלת, ולכן הם משלבים תכונות המספקות לסוחרים מבט ברמה גבוהה וגם גרגירית של פעולות שוק..

לסיכום, יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​השוואה בין פלטפורמות מסחר וזיקקנו אותם בסיווג שלנו לפלטפורמות המסחר הטובות ביותר באוסטרליה..

המסחר במניות התקיים מאז העידן בו הדרך היחידה להשקיע במניות הייתה באמצעות מתווכי מניות מורשים, שהיו המתווכים היחידים שהורשו לבצע עסקאות בשמך. אולם ההתקדמות הזו הביאה עמה את הדחיפות למצוא את הפלטפורמה המספקת את היתרון האסטרטגי הטוב ביותר לסוג המסחר שלכם.

אמנם יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת מסחר מקוון, הכל מסתכם באיך אתה מתכוון להשתמש בסופו של דבר בפלטפורמה. כדי לנקב את ערפל הבלבול ולספק בהירות, במיוחד למתחילים שרק מתחילים לצאת, יש כמה שאלות שעליך לשאול.

מבחינת המגוון של תיק העבודות שלך, האם אתה רק קונה מניות אוסטרליות מקומיות או גלובליות מדי? האם אתה משקיע מנוסה ומתקדם, או שאתה מתחיל פשוט מטה את כפות רגליך למים?

תשובות Clearcut לשאלות אלו יסייעו בבירור צרכיך ולקבוע את סוג פלטפורמת המסחר במניות שתועיל ביותר בהן..

סיכום

השקעה במניות נחשבת לחלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיה כללית של סוחרים ליצירת עושר. עבור סוחרים פעילים המנסים לנצח את השוק, חשוב לקבל מושג ברור לגבי התכונות הרצויות לך בתיווך, כמו אסטרטגיה חדשנית, כלים מקיפים, מחקר פרימיום ועלות נמוכה.

ישנם פתרונות שיש לבחור בבחירת תיווך מקוון, אך מיטב הגזע מצליחים לספק יתרונות תחרותיים חיוניים לסוג הסוחר שאליו הם מספקים.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me