סקירה בטוחה בסיסמה – אחד הכלים הטובים ביותר לניהול סיסמאות בקוד הפתוח

סקירה בטוחה בסיסמה - אחד הכלים הטובים ביותר לניהול סיסמאות בקוד הפתוח

אני עובד בטכנולוגיה אך התנגדתי לכלי ניהול סיסמאות במשך זמן רב. עד לאחרונה ממש. זה נראה כמו צעד נוסף מיותר לנקוט כאשר הסיסמאות החשובות שלי אוחסנו בפוסט-it בארנק שלי. לפני שאתה מתכווץ עמוק מדי, דע שהם באמת היו מאוחסנים בראשי, כי יש לי זיכרון נהדר (או כך לפחות חשבתי), והארנק היה רק ​​גיבוי למקרה שאקבל זעזוע מוח מרוגבי.

ואז הגיע היום שאחד מאותו אתרי וורדפרס שצילמתי ברשת מקוונים נפרצו. חבר לעבודה ציין שעלי לקחת עצות משלי ולהדק את הסיסמאות שלי לתקן המומלץ הרגיל: לפחות שמונה תווים המורכבים מאותיות גדולות וקטנות, מספרים, תווים מיוחדים, בלה בלה.

במבט רוח טחנתי, הבנתי שהסיסמאות שלי היו שטויות נגד התקפות כוח אמיץ. כדי לשפר אותם היה דורש משהו טוב יותר מכוח המוח שלי.

"קבל מנהל סיסמאות," אמר חביבי. כל כך כעסתי מההאק, שהחלטתי שלא יזיק לחקור כמה.

מה שמצאתי שיש בערך מיליארד ואחת אפשרויות, אבל כל כך הרבה חסרות תכונות הכרחיות או מחייבות אותך להירשם כדי לקבל גישה מלאה לתכונות שאתה באמת צריך, ואז בסופו של דבר אתה משלם עבור דברים אתה לא רוצה או לעולם לא ישתמש.

בקיצור. הסתפקתי בבסיס סיסמא וזו הסיבה.

סקירה כללית עם סיסמה

בעוד שממשק ה- Safe Safe קל לשימוש, אל תתנו לזה להטעות אתכם לחשוב שזו בדיחה של תוכנית כי זה לא. קהילת הבונים / המפתחים הפעילה שם כדי לעזור כשדברים משתבשים. נכון לעכשיו, יש אפילו אפליקציות לא רשמיות לאנדרואיד ו- iOS, שנראות לי כמו דבר מאוד מגניב.

יתרונות - מה תאהבו
  • אינטואיטיבי וקל לשימוש
  • נתמך על ידי קהילת קוד פתוח תוססת
  • לגמרי בחינם
  • יכול להתמודד עם קמרונות מרובים
  • הצפנת נתונים מקומית
חסרונות - מה ניתן לשפר
  • רק קומץ של אפשרויות יבוא
  • מוגבלת לאחסון סיסמאות בלבד

הוא מאובטח באמצעות סיסמה?

כן. התוכנית תוכננה עם הרבה תכונות שהופכות אותה לשקופה ובטוחה.

מנעול ביטחון

זהו קוד פתוח. המשמעות היא שאתה לא צריך לקחת את המילה של המעצב כבשורה כי התוכנית בטוחה. אתה יכול להוריד בקלות את קוד המקור, לבדוק אותו בעצמך, או לקבל מישהו עם יותר מומחיות בתחום לבדוק אותו. אם ברשותך הצ'יפים הטכניים, אתה יכול אפילו להרכיב את התוכנית באמצעות קבצי המקור שהורדת במקום הקבצים שמציע סיסמא בטוח.

כמו כן, ל- Safe Safe אין מנגנון התאוששות וגם אין דלת אחורית - וזה טוב. זה אומר ש אלא אם כן יש לאדם את מפתח הראשי, אי אפשר לגשת אליו לסיסמאות שלך. זה כולל מפתחים ומשתמשים.

בדיקות שלמות הקבצים פירושו שתוקף לא יכול לשנות קבצים מוגנים מבלי לדעת את משפט הביטוי של המאסטר. גיבויים של מסדי נתונים קודמים מתבצעים באופן אוטומטי. למשתמשים יש שליטה מלאה על מספר הגיבויים כמו גם היכן שהם מאוחסנים.

כיצד להשתמש בסיסמה בטוחה

סיסמא בטוחה מאפשרת לך אחסן את כל הסיסמאות שלך במסד נתונים יחיד, או שתוכל ליצור מאגרי מידע שונים למטרות שונות אם תרצה. אני יכול לראות היכן יכול להיות שימושי למאגר נתונים לעבודה ואחר לשימוש אישי.

ניתן להעביר מסדי נתונים בין מערכות כל עוד כל מערכת משתמשת באותה גרסה של סיסמא בטוחה. בואו לעבור דרך מהירה בהגדרת התוכנה.

כשאתה משתמש בפעם הראשונה בטוח בסיסמה, תוכל לעשות זאת בחר בלחצן מסד הנתונים החדש.

סיסמא כניסה חדשה

בשלב הבא תתבקש לעשות זאת בחר את המיקום בו ברצונך לשמור את בסיס הנתונים החדש טוב כמו ה שם שברצונך להקצות למסד הנתונים.

מיקום pwsafe db

תתבקש להזין סיסמת אב. זה מה שתשתמש בכדי להצפין ולנעול את כל התוכן שבתוך הכספת החדשה שלך.

כניסה בטוחה באמצעות סיסמה

כשמדובר בשימוש בסיסמתך המאוחסנת, ישנם מספר כלים זמינים. רבים מאלו דורשים הדבקה של מידע ללוח שלך ואחרים מאפשרים פונקציה מסוג אוטומטי אוטומטית העברת הסיסמאות שלך לטפסים באינטרנט.

כדי להשתמש בסיסמאות המאוחסנות שלך, אתה יכול פתח סיסמא בטוח. לאחר מכן בחר את שם המשתמש והסיסמה שבהם ברצונך להשתמש.

כניסה מאוחסנת

בחר בסמל שם המשתמש בסרגל הכלים. לעומת זאת, אתה יכול לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על המסך ו- בחר "העתק את שם המשתמש ללוח." אפשרות נוספת היא להשתמש בקיצור הדרך Control + U ואז להדביק את שם המשתמש בשדה הרצוי.

סמל שם המשתמש של pwsafe - -

לבחירת הסיסמה המתאימה, לחץ על סמל הסיסמה מסרגל הכלים או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ואז בחר "העתק סיסמה ללוח." אפשרות נוספת היא להשתמש ב- Control + C כדי להדביק את הסיסמה בשדה הרצוי.

סמל סיסמת pwsafe - -

תכונות נוספות

התאמה אישית של pwsafe

סיסמא בטוחה מקלה על יצירה ועריכה של כניסות כיוון שכל מה שאתה צריך זה שם משתמש, סיסמא והמיקום בו יש לאחסן את קבוצת המידע החדשה.. אתה יכול לקבוע תאריכי תפוגה עבור הסיסמאות שלך, המספק שכבה נוספת של אבטחה בכך שאתה גורם לשנות אותם לעיתים קרובות.

טרחה, אולי, אבל רעיון נהדר.

ישנן מדיניות סיסמאות הניתנות להתאמה אישית המאפשרות לך לשנות באופן סדיר את הסיסמאות שלך בתדירות שתבחר.

תכונות המילוי האוטומטי וכניסה אוטומטית מקלות על השימוש בסיסמאות שלך. מחולל הסיסמאות יוצר סיסמאות מורכבות וחזקות באופן אוטומטי על פי הקריטריונים שקבעת.

כל כך חזק וכל כך מורכב אני אפילו לא טורח לנסות לזכור אותם. זה לא שווה את המאמץ.

כמה תכונות אחרות שמזכירות אזכור כוללות את ה- אפשרות להתקנת התוכנה שלך בכונן USB ופונקציית הגיבוי המאפשרת לך לגבות את בסיס הנתונים כולו ולשמור אותו במקום מאובטח אם משהו ישתבש.

מגבלות

סיסמא בטוחה היא כלי נהדר שלא עולה כלום ויכול לקחת מספר שניות בלבד להוריד ולהגדיר אותו. החיסרון היחיד הוא שזה כרגע זמין רק למערכות Windows. כמו כן, אל תבזבזו את זמנכם בחיפוש אחר שדרוגים כיוון שאין כאלה. בדרך כלל זה נוגע לי אבל הדבר כל כך פשוט וקל לשימוש עד שהגרסה הנוכחית צריך לעבוד מצוין למשך זמן רב וממושך.

סמל לוגו בטוחכאן מסתיימות המגבלות לכל מטרה מעשית. מילה על שירות לקוחות; מכיוון שמדובר בפתרון קוד פתוח, השיטה העיקרית לתמיכה היא בפורומים, וזה לא דבר רע. אני, למשל, מעדיף לבחור את מוחם של אנשים שמשתמשים במוצר בפועל מאשר אלה שנשכרים על ידי חברה כדי לדבר על זה. רק העדפה שלי.

לאחר התקנת התוכנה ובדיקת נהיגה במשך מספר ימים, אני כאן כדי לומר שאיני יכול למצוא סיבה אחת להמשיך לחפש. סיסמא בטוחה הוא מנהל הסיסמאות שמעולם לא חשבתי שארצה, אך התחברתי אליו באופן מוזר.

לאחר בדיקות אישיות מקיפות אני יכול לומר זאת סיסמא בטוח הוא מנהל סיסמאות מעולה שאף מתחרים בביצועים של רשימת האוצר שלנו מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר. לצרכי הרוב המכריע של המשתמשים, אני לא יכול לדמיין שתצטרך לחפש במקום אחר.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me