סקירה של

UltraVPN הוא הילד החדש בלוק ה- VPN. אם היינו צריכים להגדיר איזה סוג של ילד חדש UltraVPN, היינו קוראים לו הילד המגניב שכל שאר ילדי ה- VPN רוצים להתיידד איתו.


כשאתה מחפש VPN ישנם היבטים שונים שעשויים להיות החשובים ביותר עבורך. האם אתה צריך לגשת לנטפליקס האמריקנית מאוסטרליה? אולי אתה זקוק לחיבור המהיר ביותר באשר אתה. יש אנשים שאפילו צריכים לדבר עם מישהו על רגשותיהם כלפי VPN בטלפון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

יהיו הצרכים שלך אשר קשורים ל- VPN, UltraVPN מכסה את מרבית הבסיסים. יהיה לך קשה למצוא סיבה לגיטימית לא להשתמש ב- UltraVPN. באמת אין דגלים אדומים למצטרף החדש הזה.

המשך לקרוא כדי לגלות עוד!

TL; DR

UltraVPN מכסה את כל הבסיסים עבור VPN וזה די זול בהשוואה לבחירות המובילות האחרות שלנו. אמנם ייתכן שאין בה את ההצפנה הכפולה של NordVPN או את המהירויות הבוערות של ExpressVPN, אך היא עדיין בטוחה ביותר עם מהירויות טובות ומחיר נמוך.

אתה באמת לא יכול להשתבש עם UltraVPN.

סקירה כללית

עם יותר מ- 55 מיקומי שרת, UltraVPN עושה כמיטב יכולתו להבטיח שתוכלו לגשת לשרת בקרבת מקום, בין אם אתם מטיילים בתרמילאים דרך דרום מזרח אסיה ובין אם אתם יושבים על הספה שלכם בפרת '..

UltraVPN לא מאמין במגבלות נתונים והדאגה העיקרית שלהם היא לשמור על כל מה שאתה עושה באינטרנט חסוי ובטוח על ידי הצפנת הגלישה שלך. הדבר הנפלא האחר ב- UltraVPN הוא שהם כלל לא שומרים על העשייה המקוונת שלך ושומרים על גלישה אנונימית..

מתחילים ב- VPN יאהבו גם את UltraVPN כפי שהוא אחד ה VPNs הפשוטים יותר לשימוש. בדוק את נטפליקס האמריקאית ונתן ל- UltraVPN שיחה באמצע הלילה אם בא לך לדבר עם קול ידידותי על VPNs.

מקצוענים

 • פשוט מאוד לשימוש
 • מהירויות מהירות
 • מבטל את חסימת Netflix
 • תמיכת לקוחות 24/7 -
 • טלפון (!) וצ'אט
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף
 • עובד מבועת
 • מתג כיבוי
 • תוכניות שנתיות זולות

חסרונות

 • מעט תכונות מתקדמות
 • רק 3 חיבורים בבת אחת

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

כאשר אתה מסתכל למעשה על מדיניות הפרטיות והרישום של VPN, ישנן ארבע שאלות שאתה צריך לשאול:

 1. מה החברה אומרת לך?
 2. מה החברה לא אומרת לך?
 3. מה תחום השיפוט של חברת VPN?
 4. עם מה אתה בסדר?
שאלה ראשונה:

נתחיל עם מספר 1 כפי שזה יהיה מוזר אם נתחיל עם אחד מהמספרים האחרים. מה באמת אומר לנו UltraVPN על מדיניות הפרטיות והכריתת עצים שלהם?

האתר שלהם אומר לנו שיש לה מדיניות רישום אפס. ובכן, זהו צעד ראשון טוב מכיוון שאם VPN אומר שיש להם משהו מלבד מדיניות רישום אפס, סביר להניח שאתה צריך לצאת מהאתר שלהם.

בחברה אומרים כי הם לא ממשיכים לעקוב אחר כל הפעילות המקוונת שלך ולכן הרגלי הגלישה שלך נותרו אנונימיים. זה דבר כללי טוב שכדאי לדעת, אבל זה בעצם אומר שהם אומרים, "כן, אנחנו VPN."

בואו נחפור קצת יותר לעומק.

אין הרבה מבחינת הפרטים בכל הנוגע למדיניות הכניסה שלהם ולפרטיות. הדבר היחיד למצוא הוא שהם באמת רושמים דבר אחד. כשאתה נרשם, הוא אוסף את כתובת ה- IP שמקורך. לרוב האנשים לא צריך להיות איכפת מזה, אבל נעמיק בזה קצת יותר בקטע השיפוט.

באתר שלהם נמסר גם כי יציין את כמות התנועה שתביא דרך שרתי ה- UltraVPN. אם אתה לא בסדר עם זה, תצטרך למצוא שירות אחר. זה לא אמור להשפיע על מרבית האנשים, אך זה גם יכול להיות קשור לתחום השיפוט בו נמצאת החברה.

הדבר החשוב ביותר הוא שלך הפעילות המקוונת לא מאוחסנת. כל הדברים המוזרים והרגילים שאתה עושה באינטרנט לא ידוע על ידי חברי UltraVPN שלך.

שאלה שנייה:

מה UltraVPN לא אומר לך? אני מקווה שהחברה ממלאת אותנו בכל דבר. הסיבה ששאלה זו עולה היא שכמה חברות VPN קיימות מדיניות פרטיות ארוכה ומפורטת עד כדי גיחוך.

UltraVPN אינה אחת מאותן חברות.

האם זה צריך להדאיג אותך? כנראה שלא.

יש אנשים שהם חשודים מטבעם. כשמדובר בפרטיות, אנחנו לא אשמים בך שאתה זהיר יתר על המידה. אם תרחיש מבחינת פרטיות וכריתת עצים לא נענה במדיניות הפרטיות, אין זה רעיון רע לפנות ישירות לחברת VPN כדי לתת לך קצת יותר תובנה.

זכור, אם המזוודה הזו אינה נמצאת במדיניות הפרטיות, ייתכן שיהיה קשה להחזיק את החברה במה שהם אומרים לך.

אנו לא מודאגים מה- UltraVPN אך לגבי הסוג האולטרה-חשוד, יתכנו חששות מסוימים.

שאלה שלישית:

מה תחום השיפוט של חברת VPN?

הרבה אנשים מקטינים את החשיבות של שאלה זו. הסיבה לכך שנשאלת היא שמדינות מסוימות נוטות יותר לתפוס את נתוני הלקוחות מאשר אחרות. מכיוון ש- VPN נועד להרחיק את הנתונים שלך לעיניים סקרניות, זה יכול להיות פחות אידיאלי.

סקירה שלכפי שציינו בתחילת הדרך, WindScribe פועלת מחוץ לארה"ב ובריטניה. כתוצאה מכך, הם כפופים לתכנית המעקב המקוונת Five Eyes.

התמצית בכך ששתי המדינות הללו יש היסטוריה של לעשות כל מה שהם רוצים במונחים של מעקב. אם ממשלת ארצות הברית רצתה את הנתונים שבבעלותה של חברה, הם ייצאו לקבל אותם.

זו לא בעיה עם חברת VPN שאינה שומרת נתונים צרכניים.

הדגל האדום היחיד, וזה קטן, הוא המדיניות של UltraVPN ושמירה על כמות קטנה של מידע.

מכיוון ש- UltraVPN תופס את כתובת ה- IP שלך בשלב ההרשמה ואז עוקב אחר כמות התנועה שאתה מביא דרך השרתים שלהם, זה אפשרי שממשלת ארה"ב תקבל גישה למידע זה.

מה הם יכולים לעשות עם המידע הזה? לא הרבה.

זה מוביל אותנו לשאלה הרביעית שלנו.

שאלה רביעית:

עם מה אתה בסדר?

זו שאלה מאוד אישית.

אם לא אכפת לך שתחום השיפוט של חברת VPN או שכתובת ה- IP שלך ידועה על ידי חברת ה- VPN שלך, לא אמורה להיות לך בעיה עם UltraVPN.

הייתי אומר ש 99% מהאנשים לא יטפלו בזה. אם אתה חלק מה -1% שאכפת לו, יש אפשרויות אחרות בחוץ. הדבר שחשוב לזכור הוא ששום VPN אינו מושלם.

אבטחה והצפנה

הרבה אנשים משתמשים ב- VPN רק לצורך האבטחה וההצפנה שהשירות מציע. UltraVPN מספק באזור זה בגדול.

חלונות VPNמבחינת פרוטוקולים, או אופן העיצוב של הנתונים והעברתם ברשת, מרבית שירותי ה- VPN מציעים אפשרויות רבות כגון SSTP, L2TP, IKEv2, PPTP ו- OpenVPN. UltraVPN אינו מתעסק ומציע רק את האפשרות המאובטחת ביותר המוצפנת בשיטות אורך מפתח של 256 סיביות. פרוטוקול זה הוא OpenVPN.

ל- UltraVPN יש גם שרתי DNS משלה, מה שאומר שהתנועה שלך לא יכולה להיות רשומה על ידי צדדים שלישיים או לעקוב אחר הממשלה. היבט נוסף של זה שצריך לזכור הוא אם ישנן דליפות של הנתונים שלך כאשר המידע שלך עובר דרך שרתי DNS. יש לבצע בדיקות דליפה על מנת להבטיח שלא יחשף מידע. למרבה המזל, UltraVPN נבדק עם אין לדווח על הדלפות.

היבט אבטחה חשוב נוסף שיש ל- UltraVPN הוא מתג להרוג. החברה מכנה זאת "חומת האש". בעיקרון, אם חיבור ה- VPN שלך נופל מסיבה כלשהי, התוכנה תעצור את חיבור האינטרנט שלך כך שכתובת ה- IP האמיתית שלך לא תיפגע. זה הפך למאפיין פופולרי בקרב חברות VPN והוא חובה בשלב זה.

מהירות

למהירות ה- VPN יש הרבה מאוד גורמים שכדאי להיות מודעים אליהם. הדרך הטובה ביותר לבדוק מהירות VPN היא לבדוק רק כמה שרתים. אנו רוצים לבדוק את השרתים הקרובים ביותר למיקום הפיזי שלנו ואז לבדוק כמה שרתים שאנו יודעים שנרצה להשתמש בהם באופן קבוע.

הדבר האחר שכדאי לחשוב עליו הוא שלא כל השרתים נוצרים שווים. יתכנו שני שרתים בעיר אחת, אך אחד מהם עשוי להיות מהיר יותר מזה השני.

כאן באוסטרליה אנו רחוקים מארצות הברית ואירופה כאחד ולכן חשוב לבחון את שניהם.

בסך הכל, UltraVPN התחרה עם ה- VPN המהיר ביותר שסביב. למזלנו, לשירות יש שרתים בכל רחבי העולם.

מהירות

אוסטרליה: כאשר אנו מחוברים לשרתים באוסטרליה, ראינו רק ירידה במהירות של כ- 10% בממוצע. זה ממש טוב בהשוואה להרבה שירותים אחרים שם בחוץ. אם ברצונך להצפין את הנתונים שלך אך לשמור על שרת קרוב, UltraVPN מחזיק מעמד.

דרום מזרח אסיה: אם מסיבה כלשהי כתובת ה- IP שלך צריכה לעזוב את היבשת, סינגפור עומדת לרשותך. המהירויות כאן חנקו את הקשר שלנו בכ- 20%, וזה שוב די טוב.

בריטניה: כאן העניינים נעשים מעט קשוחים. כאשר אנו מחוברים לשרת בלונדון, המהירות שלנו ירדה בכ- 60%. זה היה בסדר גמור מכיוון שעדיין היה לנו חיבור די מהיר. כשאנחנו מתחברים לשרת אנגלי, בדרך כלל זה לצפות בנטפליקס. מהירויות אלה טובות לזרם. הבעיה עלתה כאשר התחברנו לשרת של מנצ'סטר. המהירות שלנו קוצצה ב -20% נוספים. זה לא כאילו שאנחנו צריכים להתחבר לשרת הזה אבל זה הראה לנו שלא כל שרתי ה- UltraVPN נוצרים שווים.

ארה"ב: באוסטרליה, אין ממש VPN שייתן לך מהירויות בוערות מארה"ב. חווינו בערך 10-15 מגהביט לשנייה כאשר התחברנו לשרתי החוף המזרחי שלהם. המהירויות הללו יפות לזרם ויאפשרו לך לצפות בנטפליקס ללא בעיה.

UltraVPN דומה להרבה VPNs אחרים. המהירות בשרתים מסוימים טובה יותר מאחרים והמיקום הגאוגרפי משפיע מאוד על המהירות שלך. אין שום דבר פורץ דרך לדווח כאן. המהירויות טובות ומיקום השרת מספיק.

נטפליקס וסטרימינג

היכולת לצפות בגרסת נטפליקס ממדינה שונה מזו בה אתה נמצא לפחות 50% מהסיבה להשתמש ב- VPN. מופעים כמו אוואטר: ה- Airbender האחרון אינו זמין בארה"ב, אך זמין במדינות אחרות כמו תאילנד.

באופן כללי, ל- Netflix האמריקנית יש גישה למספר הכותרות הרב ביותר, אך לכל מדינה יש גישה לסרטים ותוכניות שונות. היכולת לגשת למדינות אלה נותנת לך את המקסימום עבור הדולר שלך מבחינת המינוי שלך ל- Netflix. בשלב זה אני מחשיב את ה- VPN שלי כחלק מעלות נטפליקס שלי - וזה שווה את זה.

הרבה ספקי VPN נאבקים בסביבת מגבלות גיאוגרפיות של Netflix. הם באמת מפסיקים VPN ואם הם מבחינים שיש שרת שמכניס תנועה רבה הם יחסמו את זה, מה שהופך את ה- VPN שלך חסר תועלת עבור Netflix.

UltraVPN נמצא בשכבה העליונה של נטפליקס לגישה ל- VPN. השרתים שלהם תמיד עבדו עם שירות הסטרימינג. למרות שלא גילינו בעיות של נטפליקס באף אחד מהשרתים שלהם, ל- UltraVPN יש שרת נטפליקס ייעודי. השרתים עובדים גם עם כל שירות סטרימינג אחר שניסינו מלבד ה- BBC iPlayer (הקשה מבין שירותי הסטרימינג לפיצוח).

חבילות

אחד הדברים הנהדרים ב- UltraVPN הוא המחיר. זה נכנס כאחד ה- VPN הזול יותר שאנו סוקרים. ההיבט המרגש הנוסף של התמחור הוא שאתה מקבל התחייבות להחזר כספי של 30 יום והחברה מעודדת אותך לבדוק את השירות ללא סיכון. נחמד מהם!

UltraVPN מופרד לשלוש אפשרויות. כל אפשרות מציעה את אותן הטבות אך בנקודות מחיר שונות.

סקירה שלאם תחליט ללכת על המסלול החודשי, UltraVPN נמצא שם עם השירותים במחיר הממוצע במחיר של 7.99 דולר לחודש. יש לך גם אפשרות לשלם כל חצי שנה 5.99 דולר וזו עסקה בסדר במחיר המלא שלהם.

היכן שהדברים באמת מתחילים להיות זולים, ואיפה ש- UltraVPN בבירור רוצה שתסתכל בעמוד התמחור שלהם, היא התוכנית השנתית.

בשעה 3.75 דולר לחודש או 45 $ לשנה, אתה יכול לשלם עבור UltraVPN לשנה. זה יותר ממחצית מהמחיר החודשי שלהם.

אם אתה מחפש לנסות VPN, אנו ממליצים לנסות את התוכנית השנתית שתגבה רק את כרטיס האשראי שלך 45 $ ואז נסה את השירות ללא סיכון. אם אתה אוהב את זה, יש לך VPN נהדר לשנה בלבד 45 $. אם אתה מגלה שאתה לא אוהב את זה, פשוט צור קשר עם החברה להחזיר את הכסף שלך.

טרנינג ו- P2P

אנחנו בהחלט לא מתייחסים לסיבוב בלתי חוקי. המציאות היא סחף בלתי חוקי אינו הסוג היחיד של סיקור. שיתוף בין עמיתים לעמיתים זוכה למוניטין רע בגלל סיבוב בלתי חוקי מה שמוביל לכך ששירותים רבים לא עוזרים למטרה שלך.
(קרא עוד: ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג)

UltraVPN הוא שם כדי לעזור עם P2P. אתה יכול בבטחה להוריד טורנטים כי החיבור שלך מוצפן במלואו. חלק מספקי ה- VPN מצמצמים את רוחב הפס והמהירות כאשר המשתמשים מחליטים לבטל משהו. UltraVPN רגוע מהמצב ומעניק לך רסן חופשי.

המהירות המהירה של UltraVPN בהחלט לא פוגעת בכולם. מהירויות הורדה והעלאה חשובות מאוד בהגדרת P2P ו- UltraVPN הוא ללא ספק אחד משירותי ה- VPN המהירים יותר. ספקי שירותי אינטרנט ידועים כמי שמצליחים חיבורים כאשר מתגלה סיקור ולכן השימוש ב- VPN הוא הימור בטוח להגדלת המהירות, וכל זאת תוך כדי נהנה ממנהרה מוצפנת..

מחשבות אחרונות

למרות ש- UltraVPN הוא הילד החדש שנמצא בלוק, אנו ממליצים על שירותם.

עם ממשק משתמש פשוט לשימוש וכל מה שאפשר לרצות מתוך VPN, קשה לומר למישהו לא להשתמש בשירות.

שאלות נפוצות

ש: מה זה מתג להרוג VPN?

א מתג הריגת VPN מוודא שאם ה- VPN יירד, כתובת ה- IP שלך בפועל לא תיחשף. זהו היבט חשוב מאוד של כל VPN וצריך להיות אחת התכונות ה"מתקדמות "שאינך מקריב.

ש: האם VPN מסתיר סחף?

ת: התשובה הקצרה היא כן. VPN יסתיר סחף מספק האינטרנט שלך. זה לא אומר שיש לך רסן חופשי להוריד תוכן שלא כדין. אתה עדיין יכול להיתפס בדרכים אחרות ואנחנו לא ממליצים עליו.

ש: האם הורדת סרט אינה חוקית?

ת: הורדת סרט אינה חוקית. הורדת סרטים המוגנים בזכויות יוצרים אינה חוקית במאת האחוזים. ניתן להשתמש בהשתאה כדי להוריד סרטים בחינם שאינם מוגנים בזכויות יוצרים מבלי לעבור על החוק.

ש: האם VPN מאט את ההסתה?

ת: במקרים מסוימים, כן, ובמקרים מסוימים, זה יאיץ את ההתבגרות שלך. 

התרחיש בו הוא יאט הוא אם אתה משיג את מהירות ההורדה המלאה שלך בעת סיבוב. VPN מטבעו מאט את מהירותך מכיוון שתעבורתך מנותבת דרך שרת אחר.

התרחיש בו הוא יאיץ את הסיבוב שלך הוא אם ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את המהירות בגלל שהם מודאגים מפעילות בלתי חוקית. VPN יצפין את התנועה שלך ומהירות האינטרנט שלך לא תוגמר. 

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me