Proton VPN – מובילי אבטחה מנוסים (האם הם יכולים לספק?)

ProtonVPN הוא עדיין לא שירות מרשים אבל נראה שהם מתאמצים. הנה דעתי כיצד הם נערמים נגד התחרות.

ProtonVPN הוא פרי המוח של הפיזיקאים של הרווארד שעמדו מאחורי ProtonMail. טענתו של ProtonMail לתהילה היא העובדה שהיא שוכנה בבונקר תת-קרקעי. ProtonVPN היא רשת וירטואלית פרטית שנועדה לאבטח את תנועת האינטרנט שלך.

ProtonVPN הוא שירות הממוקד במתן אבטחה. לזכותו, זהו אחד משירותי ה- VPN היחידים המציעים אפשרות בחינם באמת. זה שירות טוב. אך האם זה יכול להיחשב ל- VPN הטוב ביותר? הבה נבחן כמה גורמים שיכולים לעזור לנו לקבוע את התשובה.

סקירה כללית

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות רישום
גודל שרת: 3,000 שרתי ++
הפצת שרת: 61 מדינות
תמיכה: כרטיס
מפתה: מוגבל
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN; הצפנת AES-256
המטה: שוויץ
מחיר: 4 $ לחודש
אתר רשמי: https://protonvpn.com/
יתרונות:
 • שרתים מאובטחים פיזית
 • מדיניות פרטיות טובה
 • לקוח האינטרנט קל לשימוש
 • P2P ידידותי
 • יכול לכלול ProtonMail
 • חיבורי ליבה מאובטחים
חסרונות:
 • שרתים ומיקומי שרת מוגבלים
 • בעיות מהירות שרת
 • לא כל הלקוחות מקבלים גישה מלאה לתכונות השרת
מאפיינים:
 • שלושה מיקומי שרת עם הגרסה החינמית של ה- VPN
 • AES - 256 הצפנה
 • 2048 - קידוד מפתח RSA
 • HMAC עם SHA256 לאימות הודעות
 • פתח פרוטוקולי VPN
 • תומך בשניות PPTP L2TP / IP
 • חברה מבוססת שוויץ
 • פרוטון VPNs Secure Core ממוקם 1,000 מ 'מתחת לפני השטח במקלט נשירה
 • מתג כיבוי
 • דו"ח שקיפות
 • כנרית מתחייבת

האם אתה יכול לסמוך על ProtonVPN?

בבואנו לקבוע אם VPN אמין או לא, אחד המקומות הראשונים שאנו רוצים להסתכל עליהם הוא מדיניות הפרטיות שלהם. בדיון בפילוסופיה שלהם, ProtonVPN אומר שהם מחויבים לשמור על פרטיות המשתמשים שלהם. המשמעות היא שהם אוספים את כמות המידע המינימלית הדרושה במטרה לאפשר ללקוחותיהם חוויה פרטית ואנונימית.

מדיניות יומן protonvpnProtonVPN מבטיח לא לאסוף יומנים. ככאלה, הם מחויבים לא לשתף מידע על הקשרים שלך או על אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר.

הם כן מאחסנים חותמת זמן יחידה של הפעילות האחרונה בהתחברות לחשבונך. זה לא כולל מידע מאיפה אתה נכנס או כמה זמן התחברת. זהו תרגול רגיל עם כל ה- VPN. זה מאפשר להם לוודא שלקוחות לא עושים שימוש לרעה בשירות שלהם בכך שאנשים רבים יותר משתמשים ב- VPN מאשר ההרשמה להרשמה. חותמת הזמן מוחלמת בכל פעם שאתה מתחבר לשרת מחדש.

יש שתהו כיצד ProtonVPN מצליח להימנע משמירת נתוני יומן מכיוון שהדבר חובה על פי החוק השוויצרי. ProtonVPN מסר הסבר מפורט על כך במדיניות הפרטיות שלהם. המוצא מהבלוג שלהם הוא שהחוקים הדורשים אחסון מידע רישום חלים על מפעילי טלקומוניקציה מרכזיים, ש ProtonVPN אינו. אז הם לא מושפעים מאותם חוקים.

האם שרתי Proton Mail בטוחים?

protonvpn אין מדיניות יומניאחרים חוששים שרבים משרתי ProtonVPN אינם נמצאים בשוויץ. במקום זאת, הם ממוקמים במדינות כמו קנדה, ארצות הברית וסין בהן אוכפים דברים כמו רישום ובקרה. אז אפשר לשאול כיצד המדיניות ללא יומן תעבוד במצב זה. התשובה היא שהמדיניות זהה ללא קשר למיקום שרתים. על פי ProtonVPN, השרתים שלהם לא אוגרים מידע אישי כלשהו, ​​ולכן בטוח להתחבר לאיזה מדינה שהמשתמש היה רוצה.

ProtonVPN פתוח ומעודכן לגבי העובדה שהם יודעים אם לקוח מסוים קשור לשירות VPN או לא. אבל זה נכון בכל שירות VPN שם בחוץ. מה שאנחנו אוהבים ב- ProtonVPN הוא שהם אחראים מספיק כדי לגלות עובדה זו. עבורנו זה דבר טוב.

כמו כן, העובדה שהם עוקבים אחר חותמות זמן של ניסיונות התחברות היא טובה מכיוון שהיא מאפשרת להם להגן מפני התקפות כוח סוער. שירות VPN שאומר שהוא לא מבצע ניסיונות התחברות הוא משקר או שהם אינם מודעים לאבטחה.

אז לאחר בחינת היבטים שונים של מדיניות הפרטיות שלהם, אנו חשים ש- ProtonVPN הוא ישר. הם ידועים מראש במה שהם יעשו ולא יאספו. הם מגובים על ידי אנשים שיש להם ניסיון של שנים בתחום פרטיות הנתונים ולוקחים ברצינות את ההגנה על פרטיותם של לקוחותיהם.

מכיוון שהם חברה שוויצרית, הם אינם כפופים לחקיקה של האיחוד האירופי. הם אינם חברים בחמש העיניים או ב 14 תוכניות המעקב אחר עיניים בהובלת ארצות הברית. עם זאת, כפי שצייננו לעיל, שוויץ העבירה גם כמה חוקי מעקב שגורמים לנו לחשוב פעמיים. חוקים אלה מחייבים את מפעילי הטלקום לאחסן יומני חיבור למשך 12 חודשים. בגלל העמימות שבנוסח, אפשר היה להתרחק מתוך אמונה שזה לא חל על מיילים ושירותי VPN. זו הטקטיקה אותה נוקט ProtonVPN.

תמחור של ProtonVPN

ProtonVPN מציע ארבע שיטות תמחור שונות. כל נקודת מחירים מציעה הנחות אופציונליות אם אתה משלם מדי שנה.

תמחור protonvpn

הרובד הראשון של השירות הוא בחינם. עם זאת, מדובר בשירות מוגבל מאוד. יש לך גישה רק לשרתים בהולנד, בארצות הברית וביפן. אין תכונות נוספות המוצעות. עם זאת, אם נרשמת לשירות בחינם, יש לך אפשרות לנסות את השירות בתשלום שבעה ימים בחינם. אז זו אפשרות טובה אם אתה רוצה להרגיש אם השירות של ProtonVPN יעבוד או לא.

האפשרות הבאה היא התוכנית הבסיסית שלהם בסך 4 דולר. יש לך גישה לכל השרתים שלהם. ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית. מהירות השירות גבוהה יותר ממה שמקבלים באפשרות החינמית, אך זו לא המהירות המהירה ביותר שלהם.

האפשרות הבאה היא 8 $ לחודש. מגבלת החיבור שלך מוגברת לחמישה מכשירים. כאן תקבלו גישה למהירות הגבוהה ביותר שלהם, לשרתי השטף שלהם ולליבה המאובטחת שלהם. בשביל הכסף זו התוכנית הטובה ביותר שאיתו אתה יכול לעבוד. זה נותן לך את כל מה שאתה צריך באמצעות VPN.

אמצעי תשלום protonvpnהתוכנית הסופית היא 24 דולר לחודש המשולמים פעם בשנה. תוכנית זו קרובה מאוד לתוכנית 8 $, למעט שתגיע גם לגישה ל- ProtonMail.

אתה יכול לשלם באמצעות PayPal או כרטיס אשראי ראשי.

ProtonVPN מציע התחייבות להחזר הכסף של 30 יום. עם זאת, אין מדובר בערבות מלאה להחזר הכסף. זוהי ערבות מחושבת. אז אתה מקבל החזר כספי רק עבור החלק שלא נעשה בו שימוש בחודש. אם אתה משתמש בשירות במשך חמישה ימים, תקבל החזר כספי עבור 25 הימים שלא נעשה בהם שימוש. זה באמת אינו מדיניות החזר טוב, במיוחד כשאתה מסתכל על שירותים אחרים המציעים ערבות מלאה ללא שאלות.

בצד החיובי, על פי תנאי השירות שלהם, ProtonVPN עשויה לספק החזר יחסי ללקוחותיהם אם מסיבה כלשהי השירות שלהם לא היה זמין או לא יציב. זה ייעשה לאחר שבעל החשבון יגיש בקשה. כל ההחזרים מעובדים תוך 14 יום מיום הבקשה.

מהירות שרת ProtonVPN

ל- ProtonVPN מהירויות בסדר בעזרת תוכנית הפלוס. זה איטי בערך 13 אחוז עד 15 אחוזים מחיבור לא מוגן. ככל שמתקרבים יותר לשרת, כך המהירויות נוטות להיות מהירות יותר.

תוצאת מהירות protonvpnבדיקת החיבור באמצעות שרתי הפלוס שלהם הובילה לאובדן מעט יותר במהירות החיבור. עם זאת, ציפינו לזה בגלל העלייה ברמת ההצפנה. למרות שהיה אובדן מהירות כלשהו, ​​השירות עדיין היה מהיר דיו בכדי להשתמש בשירותי סטרימינג מקוונים.

לחיבורי הרשת Secure Core היו המהירות האיטית מכולם בשירות. זה צפוי מכיוון שהנתיב להגיע לשרת היעד של VPN מוגדל עם ריבוי הופעות. אמצעי אבטחה נוסף זה מגדיל את זמן הפינג באופן משמעותי ומוריד את המהירות באינטרנט.

מהירות protonvpnהחל ממהירות ISP בסיסית של 28 מגה לשנייה, החיבור המוצפן מוריד את המהירות ל -18.46 מגה לשנייה. אנחנו מדברים על ירידה במהירות של 35 אחוזים. ראינו שאותן תוצאות נכונות ללא קשר לשרת. המהירות ירדה בין 25 אחוז ל -35 אחוזים. זהו אובדן דרסטי במהירות, אך זה מהיר דיו בכדי שתוכלו לעסוק בפעילות האינטרנט שלכם אם אתם מוכנים להקריב מהירות למען הגברת הפרטיות המקוונת..

מהירות protonvpnעם שירות ה- VPN החינמי, אתה תבחין בטבילה המהירה ביותר בחיבור. הסיבה לכך היא שהשירות מעניק גישה למספר קטן של שרתי רוחב פס נמוכים שלעתים קרובות הם בעלי יכולת עומס.

כאן התחלנו עם מהירות הורדת ISP בסיסית של 28.22 MB לשנייה. זה צנח לסביבות 15.5 מגהבייט לשנייה. מדובר בירידה של כ- 45 אחוזים. ומהירויות הבדיקה האחרות ירדו בין 30 ל 60 אחוז. תלוי כמה מהר חיבור ה- ISP המקורי שלך, זה יכול לייצר השפעה בולטת ולהשפיע על היכולת שלך ליהנות מגלישה באינטרנט. אז הבחירה החופשית אינה ממש אפשרות טובה עבור אנשים המשתמשים באופן שגרתי באינטרנט עם VPN. אם לעיתים רחוקות אתה זקוק לחיבור אינטרנט מאובטח או שאתה חזק בכסף, ייתכן שזו אפשרות טובה בשבילך.

הבנת אפשרות חיבורי הליבה המאובטחים

אחת מתכונות השכבה העליונה של השירות היא רשת ה- Secure Core שלו. רשת זו היא קבוצת שרתים הממוקמים באיסלנד, שוויץ ושבדיה. לכל המדינות הללו יש חוקי פרטיות חזקים מאוד. השרתים המרכיבים את רשת Secure Core נמצאים במרכזי נתוני אבטחה קיצוניים.

שרתים אלה נמצאים בבעלות מלאה ונשלטת על ידי ProtonVPN. שרתים אלה מחוברים לאינטרנט באמצעות כתובת IP IP ייעודית משלהם.

זה מאפשר למשתמשים הגנה מלאה מפני שרתי VPN ומדינות נפגעים תוך התייחסות נמוכה יותר לפרטיות האינטרנט, כמו סין. לחלופין, זה מגן על משתמשים מפני מעקב במדינות כמו אוסטרליה, בריטניה וארצות הברית.

אם ספק ה- VPN במדינה כמו אוסטרליה נאלץ לעקוב אחר התעבורה ברשת ה- VPN, יתכן שהם יוכלו להשתמש במתאמי זמן כדרך לתקוף את פרטיות הגלישה המקוונת של המשתמש. כאשר משתמש מחובר לרשת Secure Core, התקפות מתאם תזמון אלה יתייחסו רק לרשת Secure Core של ProtonVPN. זה ממזער את הסיכוי שרשויות אכיפת החוק או סוכנות ממשלתית יוכלו להתחקות אחר כתובת ה- IP האמיתית של המשתמש.

אפשרות ליבה מאובטחת

הרעיון הבסיסי הוא שהחיבור שלך מתחיל על ידי הופעה מרובה דרך רשתות Secure Core. ואז הוא מבצע את החיבור הסופי שלו לשרת VPN היעד. אם אתה מתחבר לשרת בארצות הברית עם רשת Secure Core, התעבורה תחילה תעבור דרך שרת באיסלנד או בשוויץ ואז תעבור אל שרת ה- VPN היעד הסופי בארצות הברית..

מיקום השרת

מיקומי שרת protonvpnל- ProtonVPN מספר קטן יחסית של מיקומי שרת. בסביבות 300, זה 90 אחוז פחות ממה שיש לשירותי VPN אחרים. לדוגמה, ל- NordVPN יש יותר מ -4,800 שרתים, ול- VPN Access Access Internet פרטי יש יותר מ -3,500 שרתים.

ככל שיש לחברת VPN יותר שרתים כך יש יותר אפשרויות לזייף את המיקום שלך. אם אתה נוסע הרבה, אתה רוצה גישה לשרת VPN סמוך מכיוון שהחיבור שלך יהיה מהיר יותר בהשוואה לזה שנמצא במדינה אחרת או אפילו ביבשת אחרת.

ל- ProtonVPN 24 מיקומי שרת. לזכותו ייאמר שהם עובדים על הגדלת מספר מיקומי השרת שלהם.

אלה הם שרתי Secure Core המשמשים להוסיף הגנה נוספת מפני פשרות בנקודת הקצה של VPN.

אלה הם השרתים הסטנדרטיים המשמשים לספק חיבור רוחב פס גבוה למנויים.

האם אנו ממליצים על ProtonVPN?

למרות ש- ProtonVPN חדש יחסית בענף, יש להם את המומחיות הטכנית והגיבוי של הצוות שעומד מאחורי ProtonMail. כתוצאה מכך, ProtonVPN היא רשת VPN מאובטחת. הם אפשרות טובה, אך הם רחוקים מלהיות באותה קטגוריה של שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבדקנו.

הלקוח שלהם קל לשימוש עם Windows. רשת Secure Core מספקת רמת אבטחה מוגברת. עם זאת, אותה רמת אבטחה מוגברת באה עם ירידה בולטת במהירות.

תמונת וקטור לניסיון בחינם למשך 7 יוםהם אכן מציעים ניסיון חינם בן שבעה ימים, בו תוכלו לחוות את מלוא העוצמה של ה- VPN. עם זאת, אם מישהו מחפש להשתמש ב- ProtonVPN כשירות בחינם, הוא עומד להתאכזב. השרתים בדרך כלל רוויים, ולכן מהירות האינטרנט שלך עשויה להיות מופחתת עד 50 אחוז.

יש להם תוכנית תמחור הגונה כאשר שירות 8 $ פלוס הוא הבחירה הטובה ביותר לכספכם. עם זאת, אנו חשים של- VPN זה חסר הרבה מהתכונות שאפשר היה לצפות משירות בתשלום. החיסרון העיקרי מבחינתנו הוא מספר המיקומים שיש להם שרתי VPN בהם. כמו כן, לתמיכת הלקוחות שלהם חסר אפשרות צ'אט חי..

כאמור, מדובר בחברה חדשה יחסית. כשאתה מבקר בפורום המקוון שלהם אתה רואה שהם עוסקים באופן פעיל עם הלקוחות שלהם ונוקטים צעדים לשיפור איכות השירות שהם מציעים. אנו מצפים לבדוק שוב את המוצר ולראות את השיפורים שביצעו. אך לעת עתה אנו חשים כי שירות זה אינו שווה את הכסף.

שירות VPN ששווה את המחיר - NordVPN

האם אתה רוצה שירות VPN הנותן שירות איכותי במחיר הוגן? אנו ממליצים על NordVPN.

ל- NordVPN אלפי שרתים הפרוסים על 61 מדינות ב 6 מתוך 7 יבשות. יש להם מדיניות ברירת מחדל ללא כניסה ומספקים את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר שראינו.

קל לשימוש ב- NordVPN ומשקף את המחויבות של החברה להציב בראש ובראשונה את פרטיות הלקוח. אין עמלות או סעיפים מוסתרים. אתה יכול להגן על מספר מכשירים באמצעות מנוי אחד בלבד.

מכיוון שהם נמצאים בפנמה, אתה מוגן מכמה מתוכניות המעקב הממשלתיות המאיימות לפגוע בפרטיותך.

 • NordVPN תומך לקוחות נפלא ומציע א צ'אט חי 24/7
 • NordVPN מאפשר סיקור באמצעות שרתים מיוחדים
 • ל- NordVPN יש תוכניות שנעים בין $ 11.95 לחודש עד 2.99 דולר לחודש
 • רוב השרתים של NordVPN יכולים לעקוף תוכן מוגבל גיאוגרפי כמו Netflix

עם NordVPN, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me