ביקורת SaferWeb: שירות מבטיח שלא מצליח לספק

שירות VPN של Saferweb לקח את כל העניין כאן היום, נעלם מחר הדבר ברצינות רבה מדי.


SaferWeb VPN היא חברה בריטניה שהיא כניסה חדשה יחסית בעולם ה- VPNs. SaferWeb מבטיחה ללקוחותיה אבטחה בדרגה צבאית, כיסוי שרתים רחב ותמיכת לקוחות 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

ישנם מספר דברים חיוביים שציינו לגבי השירות. עם זאת, קיימות מספר מדיניות ותכונות שמשאירות אותנו לפקפק אם זה באמת ה- VPN הטוב ביותר עבור רוב האנשים.

ואז יש אחד באמת בעיה גדולה שעליה נדבר בעוד כמה דקות.

לוגו Saferweb

סקירה כללית

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות רישום
גודל שרת: 33 שרתים
הפצת שרת: 27 מדינות
תמיכה: צ'אט חי 24/7, מערכת כרטיסים ובסיס ידע
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקולי OpenVPN, L2TP, PPTP; הצפנה של 256 סיביות
המטה: הממלכה המאוחדת
מחיר: $ 3.99 לחודש
אתר רשמי: https://www.saferweb.com/
יתרונות:
 • השירות קל לשימוש
 • תמיכה ב- IKEv2
 • לא אותרו דליפות DNS / IP
 • אפליקציות לפלטפורמות רבות
 • P2P מותר
חסרונות:
 • הם שומרים על יומני חיבור
 • חברה בבריטניה

האם עלי לסמוך על VPerWeb VPN?

SaferWeb הינה חברה בבריטניה. כתוצאה מכך, עליה לפעול על פי חוקי שמירת הנתונים והמעקב אחר נתונים קפדניים מאוד של בריטניה. בריטניה היא אחת מה- המקומות הגרועים ביותר בעולם לקבל ספק VPN. VPNs כבר נדרשים למסור חלק טוב מהנתונים שהם מאחסנים לממשלה לפי בקשה. כעת, עם אמנת Snoopers על סף להפוך לחוק, לספקי VPN בבריטניה תהיה יכולת עוד יותר להגן על הפרטיות של החברות שלהם..

חוזק ההצפנה של VPN אומר הרבה על מידת ההגנה על פרטיותך. עובדי SaferWeb מצפינים 256 סיביות. הם שואפים לשמור על אופטימיזציה של הרשתות שלהם בכדי לספק ללקוחות שלהם את המהירות הטובה ביותר.

SaferWeb מבטיח לא לשמור ביומני שימוש. עם זאת, הם מאחסנים יומני חיבור, בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם.

תכונות אינטרנט בטוחות יותרחלק מהמידע שהם מאחסנים יכלול את כתובת ה- IP שלך, הפרוטוקול המשמש, חותמות זמן וכו '.

הם אפילו ישמרו את שיחות הטלפון שיש להם אתכם.

כשאתה משתמש במדיה חברתית, הם עשויים לאחסן מידע מאתרי רשת של צד שלישי ואת האישורים המשמשים בכניסה לאתרי רשת חברתית, כולל שמך וכתובת הדוא"ל שלך. הם עשויים גם לאחסן את המידע שמותר להם גישה לאתר המדיה החברתית שלך, תלוי ברמת האבטחה שיש לך באתר המדיה החברתית..

הם יאחסנו מידע שתמסור באמצעות סקרים, מידע שהם יכולים למצוא בפומבי, וכן מידע שאתה מסכים להם לקבל באמצעות צדדים שלישיים..

על פי מדיניות הפרטיות שלהם, ניתן להשתמש במידע זה כדי לפקח על תפקוד שירותיהם, לשפר את שירותיהם, לשפר את שיווקם, לפרסם שירותי צד ג ', למיקוד לקוחות פוטנציאליים ובדרכים אחרות המתוארות ב מדיניות הפרטיות.

SaferWeb יהיה שתף את המידע שלך עם השותפים שלהם, ספקי צד ג 'ולמטרות משפטיות. הם גם ישתפו את המידע האישי שלכם עם בני משפחתם העסקיים.

אם אתם מודאגים מפרטיות, מספיק לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם בכדי לגרום לדלקת שלכם להצטנן. בעיקרון, SaferWeb אומרת שהם אוספים שלל מידע אודותיך וישתפו את המידע עם גורמים ממשלתיים, מפרסמים ואחרים. כל מי שחשש מפרטיותו צריך לחשוב פעמיים על השימוש ב- SaferWeb.

כמה מהיר VPN של SaferWeb?

מבחן מהירות אינטרנט בטוח יותר

ביצועי ה- VPN של SaferWeb נבדקו במספר שרתים באמצעות פרוטוקול PPTP. הבדיקה נערכה בחיבור של 10 מגה-בייט לשניה. הבדיקה התמקדה בשרתים שהיו בעלי עומס גבוה יותר מאחרים, כמו אלה באירופה ואלה בארצות הברית.

הושם דגש על מהירויות הזרמה כמו גם על היכולת לעבוד עם טורנטים. כפי שניתן לראות במבחן, שרת אמסטרדם איבד כמעט 60 אחוז רוחב הפס שלה. התוצאות היו טובות יותר בשטוקהולם ובלונדון. מעניין, שטוקהולם היא השרת שתוכנן במיוחד להורדת טורנטים.

ל- SaferWeb אין רוחב פס או כובעי מהירות. תמורת תשלום נוסף, תוכלו לקבל גישה ל"מיקומים מוגדרים-על. "אלה שרתים מהירים במיוחד המיועדים לאנשים שרוצים להוריד הרבה ורוצים שההורדות שלהם יהיו מהירות..

שירות לקוחות

תמיכה בטוחה ברשת בטוחהתמיכת לקוחות חיונית לקיום VPN מתפקד היטב. כאשר חברת VPN מסוגלת לספק תמיכת לקוחות נאותה, הם מראים כי אכפת להם מהלקוחות שלהם. VPN רשת SaferWeb מציעה תמיכת לקוחות מהממים. הם עושים זאת במגוון דרכים. יש להם צ'אט חי 24/7. הם מציעים תמיכה טכנית. יש להם מערכת כרטוס. יש להם בסיס ידע. ויש להם שאלות נפוצות.

בדקנו את תכונת הצ'אט החי וגילינו שהיא מאוד מגיב. ניתנה לנו פיתרון כמעט מיידי לבעייתנו. הסוכנים שהתקיימו איתנו היו בקיאים מאוד והיו מנומסים יחסית.

כמו במוקדים טלפוניים רבים, היה ברור שאנגלית אינה השפה הראשונה של הנציג המקיים איתנו פעולה. עם זאת, הייתה להם שליטה מספקת בשפה שאפשרה להם לתקשר בחופשיות ולהביע רעיונות בצורה ברורה ומדויקת.

מיקומי שרת

מיקומי שרת אינטרנט בטוחים יותרVPNs רבים מתגאים בכך שיש להם שרתים במספר גדול של מיקומים. SaferWeb שונה. המיקוד שלהם הוא על קיום כיסוי טוב באזורים מבוקשים מאוד על ידי משתמשי VPN. מסיבה זו, ל- SaferWeb יש מיקומים בניו יורק, טוקיו, לונדון, הונג קונג וכו '.

השירות מספק כ -60 שרתים מרחבי העולם. המנויים יכולים לגשת ל -30 מיקומים ב -24 מדינות.

VPN של SaferWeb מציע למשתמשים יתרון נוסף. תמורת תשלום נוסף, קיימים שרתים מוגדרים-על. זה מאפשר למשתמש לקבל גישה למהירויות שרת מהירות יותר במיקומים מסוימים. מהירויות מהירות יותר אלה מתקבלות על ידי צמצום מספר המשתמשים בשרתים אלה. כתוצאה מכך, לכל משתמש יש גישה לרוחב פס רב יותר.

תמחור

ל- VPN ל- SaferWeb יש תמחור פשוט מאוד.

תמחור אינטרנט בטוח יותרשירות הפרימיום שלהם מוצע במחיר של 3.99 דולר לחודש. זה מאפשר למשתמשים גישה לשבעה מיקומים עם רוחב פס בלתי מוגבל והעברת נתונים בלתי מוגבלת. כל הפרוטוקולים זמינים, והמשתמשים יכולים לחבר התקן אחד לכל חיבור.

תוכנית הסופר-פרימיום שלהם מספקת גישה ל -30 מיקומי שרת. רוחב פס בלתי מוגבל והעברת נתונים ניתנים אף הם. עם חבילת הסופר פרימיום, ניתן ליצור שלושה חיבורי מכשירים בו זמנית.

VPN של SaferWeb מציע ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. כדי לקבל את האחריות, תצטרך לבטל את השירות שלך במהלך 30 הימים הראשונים לשימוש. הביטול חייב להיות בקשה בכתב לצוות התמיכה של SaferWeb. בתוך 90 יום מהביטול בכתב, עליך לקבל החזר מלא של כל העמלות ששילמת. ההחזר הכספי היה מוגבל לשירותים בסיסיים ולא יכלול דברים כמו דמי ניהול, דמי התקנה או דמי התקנה. אם בקשת ההחזר לא מתבצעת במסגרת הזמן הרלוונטית, אין החזרים זמינים.

לרוע המזל, SaferWeb אינה מציעה כל תקופת ניסיון בחינם. הדרך היחידה עבורכם לדעת האם השירות מתאים לכם או לא, היא לרכוש אחת מהתוכניות. אפשרויות התשלום הזמינות כוללות כרטיסי אשראי ו- PayPal. אין אפשרות להשתמש ב- cryptocurrency כגון BitCoin.

תהליך ההרשמה

סיגנון ווב בטוח יותרכדי להירשם ל- SaferWeb, אתה זקוק לכתובת דוא"ל ושם. הלקוחות מתבקשים ליצור סיסמא בשילוב עם חשבונם. לקוחות רבים חשים מתוסכלים מכיוון שמאמצת SaferWeb מנסה למכור את השירות שלהם.

לאחר יצירת חשבון ושילמת עבור השירות, באפשרותך להתקין את השירות במחשב שלך. לאחר הורדת השירות ועוברים את תהליך ההתקנה, SaferWeb פועל כמו כל VPN אחר שמשתמש ב- openVPN.

ללקוח היו שני מצבי תצוגה. יש את המצב הקל והמצב המתקדם. כפי שהשם מרמז, מצב קל מיועד לאנשים המשתמשים ב- VPN בפעם הראשונה. בלחיצת כפתור רק תוכלו להתחבר לשרת הכי קרוב אליכם. מצב מתקדם מאפשר למשתמשים לבחור שרת כמו גם פרוטוקול.

עוקף הגבלות גיאוגרפיות

vpn netflixבדף הנחיתה שלהם, SaferWeb מתגאה ביכולתם עוקפים מגבלות גיאוגרפיות על זרימת תוכן, כמו זה שמספק Netflix. היכולת לצפות בתוכן מוגבל גיאוגרפי היא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים משתמשים בשירותי VPN.

בתגובה לכך, שירותי סטרימינג כמו נטפליקס התחילו להחמיר מאוד במדיניות שלהם נגד VPN. מציאת VPN שמאפשר לגישה לקבל גישה לנטפליקס ובמקביל לשמור על יכולת סטרימינג גבוהה זה אתגר.

VPN רשת SaferWeb הצליחה לבטל את חסימת Netflix כמו גם עמודי סטרימינג אחרים, כמו הולו ו- BBC.

תכונה להרוג סוויץ '

מתג להרוג יותר רשתלא משנה כמה ה- VPN שלך מהמם, הוא יוכל להגן עליך רק אם הוא מתפקד. עם כל VPN, עומדים להיות השבתות. יתכן שזו שניה או שתיים בהן שירות ה- VPN מתנתק ומתחבר מחדש. ברגעים שבהם יש בעיות חיבור, מיקום ה- IP האמיתי שלך נחשף. ה תכונה להרוג מתג - - מגן עליך על ידי הסתרת ה- IP האמיתי שלך.

VPN של SaferWeb מגיע עם מתג להרוג שמגן עליך ועל תעודת הזהות שלך במקרה של נפילת חיבור. מתג ההשמדה ינתק את חיבור האינטרנט כך שלא ניתן להעביר נתונים עד לחיבור ה- VPN.

גמישות

כל ה- VPN הטובים ביותר הם גמישים. הם עובדים ברוב מערכות ההפעלה בשוק, כולל שולחנות עבודה, מכשירים ניידים ויחידות משחק. SaferWeb תוכנן לעבוד כמעט על כל מכשיר.

תאימות SaferWeb

האם אנו ממליצים על SaferWeb VPN?

לא. יש כמה דברים שמעסיקים אותנו בנוגע לחברה זו. ראשית, נוהלי החיוב שלהם מוטלים בספק. מחיר ההיכרות שהם מציעים אינו אותו מחיר שאתה משלם בחודשים האחרונים.

חברה זו ברציפות מנסה למכור את המוצר שלהם. ההעדפה שלנו היא לעבוד עם VPNs המציעים את כל השירותים שלהם מלפנים, גם אם מחיר המנוי מעט גבוה יותר מהמתחרים. עדיף לדעת מה העלות המלאה לעומת היותו מנוזל ומעמעם מכספכם.

נוהלי הפרטיות של חברה זו הם נוראיים. לא רק שהם אוספים מידע, אלא שהם גם מציינים באופן בוטה כי הם ישתמשו במידע שלך לצורך פרסום ויספקו אותם לשירותי צד ג '. הם פתוחים ל למסור את המידע שלך לממשלה.

מה שמצאנו במיוחד מפחיד היה המידע ש- VPN זה אוסף מאנשים דרך המדיה החברתית שלהם. אם אתה לא קורא את האותיות הקטנות, אתה יכול למצוא את עצמך חשוף למספר סכנות אפשריות.

SaferWeb התבססה בבריטניה. זה אמור להיות תמרור אזהרה עבור כל מי שחשש מפרטיות. רחוק מלהיות משואה לפרטיות, בריטניה נוקטת בצעדים בלתי פוסקים לתקוף את פרטיות האינטרנט.

**עדכון**

ניהלנו שיחה עם תמיכת הלקוחות של SaferWeb. אנו מבקשים בירור לגבי התמחור. בשיחה התברר ש- SaferWeb VPN כבר לא מציע את שירותם.

שיחת תמיכה בטוחה באינטרנט

הם הצהירו שהם עדיין מציעים תמיכה ללקוחות ללקוחות קיימים. גם אם היית מוכן להתעלם מכל ההיבטים השליליים של שירות זה, כמו בעיות המהירות, בעיות הכניסה, בעיות הפרטיות ושאלות החיוב, VPNW SaferWeb אינה עוד אפשרות זמינה..

שירות VPN שלא יעלם מחר

האם אתה רוצה שירות VPN שאתה יכול לסמוך עליו שיהיה בסביבה במשך שנים רבות? אנו ממליצים על NordVPN.

ל- NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים הממוקמים ב 61 מדינות שונות ברחבי העולם. יש להם מדיניות ברירת מחדל ללא כניסה והם מציעים את התמיכה הטובה ביותר של הלקוחות שראינו.

NordVPN כבר בעסק מאז 2008. הם בנו מוניטין של הצבת הלקוחות שלהם במקום הראשון. זהו VPN ברמה העליונה. אין עמלות או סעיפים מוסתרים. אתה יכול להגן על עד 6 מכשירים באמצעות מנוי אחד בלבד.

VPN מבוסס פנמה זה לרוב מספר אחד ברשימות ה- VPN הטובות ביותר. חלק מהסיבות לכך כוללות:

 • NordVPN מציע א צ'אט חי 24/7
 • NordVPN מאפשר סיקור
 • NordVPN מתכננת עלות 2.99 דולר לחודש עד 11.95 דולר לחודש
 • ל- NordVPN יש שרתים מיוחדים שהוקצו כדי לעזור לך לעקוף שירותי שיתוף קבצים של P2P או סיבוב
 • NordVPN עובד עם עשרות שירותי סטרימינג כולל נטפליקס

הוסף ביקורת משלך:

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

--- אנא בחר מהירות ---
ממוצע
איטי
מהיר
?>

--- אנא בחר שימושיות ---
קל לשימוש
מסובך מעט
מאוד מסובך
?>

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש וקיבלתי.

הוסף את הביקורת שלי

0
1771

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me