ביקורת TorGuard – לא רע אבל לא נהדר

אם אתה חובב גדול של דברים מהסוג הממוצע של חבילה, אתה תאהב את מה שאתה רואה בסקירת שירות VPN זו..


האם TorGuard נותן את ההבטחות הנעלות שהוא מבטיח? כי מה שהם טוענים נשמע די טוב.

TorGuard מציעה ללקוחותיה שלל אפשרויות פרטיות, כולל פרוקסי DNS חכמים, כתובות IP משותפות וכתובות IP ייעודיות. בסקירת TorGuard זו, אנו נבדוק אם החברה הזו באמת מסוגלת לספק את מה שהיא מבטיחה ולספק פרטיות וגלישה אנונימית ללקוחותיה..

לוגו TorGuard

סקירה כללית

TorGuard היא תוכנית שנוצרה במקור למי שהתעניין בסיבוב. זה הוכיח את עצמו כאחד ה- VPN הטובים ביותר לזרעי BitTorrent ולוקרים כדי לאבטח את התעבורה באינטרנט. הודות לתכונות האבטחה הרבות והבדיקות שמעבר לממוצע בשנים האחרונות, המוצר משך קהל גדול יותר ומשמש כ- VPN עולמי..

תכונות מידע
שימושיות: ממשק משתמש לקוי
מדיניות רישום: אין מדיניות יומן
גודל שרת: 3,000 שרתי ++
הפצת שרת: 50 מדינות
תמיכה: שיחה 24/7, צ'אט חי וכרטיסים
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: ארה"ב
מחיר: 9.99 $ לחודש
אתר רשמי: https://torguard.net/
מקצוענים של TorGuard:
 • קל לשימוש ולהגדרה
 • P2P מותר
 • תשלום אנונימי התקבל
 • בחירה בפרוטוקולי VPN
 • שרת DNS פרטי
 • ערבות להחזר כספי בשבעה ימים
 • 1,600 שרתים ב 50 מדינות
 • חוסם זדוניות
חסרונות של TorGuard:
 • תנודות במהירות הביצועים
 • באג למניעת דליפות IPv6 אפשרי
 • גרסת בסיסית לא יכולה להתחבר לנטפליקס המוגבלת בגיאוגרפי

האם ניתן לסמוך על TorGuard?

נראה כי ל- TorGuard יש מדיניות רישום מראש. כשאתה מסתכל על התנאים שלהם ובדף מדיניות הפרטיות שלהם, הם אומרים שהם לא ישמרו יומנים או כל שימוש בתעבורה. הם אומרים שהם אוספים את המידע שלך כשאתה רוכש את המוצרים שלהם, אבל זהו. תיאורטית, זה אומר לא יהיה להם מידע משלך למכור למפרסמים או למסור לפקידים ממשלתיים אם הם יופיעו עם צו.

מדיניות פרטיות מגניבה

עם זאת, מבט מקרוב על מדיניות הפרטיות שלהם מראה כי ייתכן כי TorGuard אוסף מידע נוסף אודותיך ממה שהיית רוצה. לדוגמה, בדף הפרטיות שלהם הם מציינים בבירור שכתובות דוא"ל מאוחסנות ומשמשות לשליחת מידע על מנויים, אפשרויות תשלום ו- לשלוח הצעות לקידום מכירות.

נתוני תשלום משמשים לניהול הרשמות, תשלומים וביטולים של לקוחות. עם זאת, הם מבטיחים זאת נתונים פרטיים כמו מספרי כרטיסי אשראי אינם מאוחסנים.

הם אומרים כי יומני שרתי Apache מנקים באופן קבוע. עם זאת, זה נשמע מעט מעורפל. מה המשמעות באופן קבוע? פעם אחת היום, פעם אחת שבוע, פעם אחת שנה?

5 שנהבנוסף, מדיניות הפרטיות שלהם קובעת כי אין נתונים המסופקים לצד שלישי אלא אם כן הם נדרשים לעשות כן על פי חוק. זה מפחיד מכיוון שכתובת התפוצה של TorGuard נמצאת אורלנדו, פלורידה בארצות הברית. ארצות הברית היא חלק מהסדרים רבים של שיתופי מודיעין בינלאומיים. אחד מאלה נקרא ברית "חמש עיניים". לרוע המזל, הציבור בכללותו נמצא באפלה כשמדובר במידת המידע המשותף על ידי ארצות הברית ומשתתפים אחרים בברית "חמש עיניים". מהסיבה הזו, אנו מציעים שירותי VPN שמקורם בארצות הברית.

אבטחה

TorGuard עושה שימוש מיטבי בטכנולוגיה מודרנית במטרה לשמור על בטיחות הנתונים שלך. דרך אחת לעשות זאת היא על ידי תמיכה במספר פרוטוקולי VPN, כולל:

 • בחירת פרוטוקולOpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • iKEV2

משתמשים מנוסים עשויים לראות את הצורך לעבור בין פרוטוקולים. עם זאת, הרוב יעשה הכי טוב על ידי היצמדות לתקן התעשייתי של OpenVPN.

TorGuard מציע הצפנה AES - 256. זהו התקן שמשמש ממשלות וארגוני אבטחה ברחבי העולם כאשר רוצים לרצות להצפין מידע סודי או פרטי.

TorGuard מגיע עם שרתי DNS מאובטחים כמו גם תכונה מובנית להגנה מפני דליפות DNS ו- IPv6. זה מוסיף שכבה נוספת של אבטחה. מתג ה- kill המובנה מעניק לך את היכולת להתנתק אוטומטית מהאינטרנט כאשר TorGuard אינו פועל. פירוש הדבר שלא תצטרך לדאוג אם תשכח בטעות להפעיל את ה- VPN שלך.

TorGuard מאפשר לך להגן על מכשירי Android, Mac, Windows ו- iOS. אתה יכול גם להשתמש בשירות זה בנתבי DD - WRT ועגבניות. לא משנה מאיפה התנועה מגיעה, אתה יכול להגן על עצמך באמצעות TorGuard.

תמחור

שולחן תמחור מגודל

ל- TorGuard יש תוכנית תמחור שהיא די פשוטה. תמורת 9.99 $ תוכלו לרכוש תכנית חודשית ולהגדיל את דרכם לתכנית שנתית שהיא 59.99 $. כמו שציפית, רכישת התוכנית השנתית תהיה האופציה החסכונית ביותר.

מנוי אחד יאפשר לך לחבר חמישה מכשירים לשירות. אתה יכול להוסיף מכשירים נוספים תמורת דולר אחד למכשיר בחודש. היכולת לחבר חמישה מכשירים עם מנוי אחד זה די דומה לקורס עם שירותי VPN בתשלום. ל- TorGuard יש את המחירים הטובים ביותר להוספת חיבורי מכשירים נוספים.

ישנן כמה תוספות אחרות שתוכלו לרכוש, כולל כתובת IP ייעודית סטטית, כתובת IP מוגנת DDoS במדינת רומניה, וכן כתובות IP למגורים בארצות הברית..

ניסיון חינם למשך 7 יום חינם

TorGuard הוא לא שירות ה- VPN הזול ביותר שיש, אבל הוא גם לא היקר ביותר. מה שנחמד זה שהם כן מבטיחים ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים.

אנו מרגישים שכדאי להזכיר שבדף הנחיתה שלהם הם מציעים ניסיון חינם בן שבעה ימים. ניסינו להירשם למשפט החינמי ולא ראינו דרך לעשות זאת. אז נהגנו בצ'אט החי שלהם לשאול על המשפט. נאמר לנו שזה לא ניסיון חינם בן שבעה ימים, אלא במקום זאת ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים. לאחר מכן עודדו אותנו לרכוש את המוצר ואמרנו שנרצה אותו.

לא לרצות לשלם עבור משהו ולא להחזיר את הכסף שלנו, ביררנו כמה זמן ייקח לנו לקבל החזר אם נבטל את המוצר. התשובה הייתה בקשה לפתיחת כרטיס.

למותר לציין, אינטראקציה זו לא מילאה אותנו בביטחון.

אמצעי תשלום

TorGuard מקבלת מספר סוגי תשלומים שונים, כולל כל כרטיסי האשראי העיקריים, PayPal, מטבע מוצפן, כמו גם מספר כרטיסי מתנה בחנות.

טורגורד וטרנינג

TorGuard בליבה הוא שירות שנועד לסיבוב. חלק משירותי ה- VPN יגבו תשלום נוסף עבור הלקוחות שלהם כדי לקבל גישה לשרתי סיקור. TorGuard שומר על דברים פשוטים על ידי הצעה רוחב פס בלתי מוגבל ו שימוש ללא הגבלה ברחבי הרשת שלהם. הם מנהלים אפס רשומות של מה שקורה ב- VPNs טורניר ושרתי פרוקסי שלהם. משמעות הדבר היא שללקוחות יש את הביטחון שהם יכולים להוריד בפרטיות מלאה.

TorGuard היא אפשרות נהדרת עבור אנשים שרוצים להשאיר את "האח הגדול" במפגש או עבור אלה שרק דאגו למנוע את ספק שירותי האינטרנט להכות את רוחב הפס שלהם..

האם נטפליקס תעבוד עם TorGuard?

יש מלחמה תמידית בין נטפליקס ל- VPN. אנשים מרחבי העולם רוצים גישה לתוכן הזרם האמריקני נטפליקס הנחשק. כשתשתמש לראשונה ב- TorGuard כדי לנסות לגשת ל- Netflix, סביר להניח שתקבל את פניך באמצעות שגיאת ה- Netflix האימה..

חיבור נטפליקס נכשל

הסיבה לכך היא כי TorGuard הבין שניסיון להילחם נגד חסימת עקבי של נטפליקס ל- IP משותף היה קרב כמעט בלתי ניתן להשגה. זה משהו שהם לא הצליחו לעמוד בקצב שלו. אז הם המציאו פיתרון גאוני. במקום להציע למשתמשי ה- IP המשותף שלהם, הם התחילו לספק למשתמשים שלהם ה- IP הזרמת ייעודיים למטרה היחידה לעקוף את חסימת הגיאוגרפיים של Netflix. מכיוון שאתה מקבל כתובת IP ייעודית שרק אתה משתמש בה, הסיכוי שכתובת ה- IP הזו תופיע ברשימה השחורה היא מועטה עד לאין ערוך.

כמובן שאתה צריך לשלם קצת יותר מדי חודש עבור כתובת IP ייעודית, אך זה עשוי להיות הפיתרון המדויק שאתה מחפש, במיוחד אם כל הסיבה לכך שאתה מקבל VPN היא גישה לסטרימינג מוגבל גיאוגרפי. תוכן כמו נטפליקס.

היכן ממוקמים השרתים של TorGuard?

מיקומי שרתדבר אחד שאנו בוחנים בבחינת ספקי VPN הוא מספר שרתים שיש להם. ברור שככל ששרתים רבים יותר זמינים, סיכוי טוב יותר למצוא אחד שאינו צפוף במיוחד, ויעניק לך רוחב פס קצת יותר.

ל- TorGuard יש יותר מ -3,000 שרתים והוא יכול להתהדר בהפצה גיאוגרפית חזקה. המשמעות היא שאם אתם מטיילים ברחבי העולם, יהיה לכם קל יותר למצוא שרת עם זמן אחוי נמוך יותר וביצועים משופרים. שמחנו לציין כי ל- TorGuard שרתים באפריקה, במזרח התיכון ובהודו.

מבחן מהירות

מבחן מהיר ביותר

בדיקות המהירות בוצעו באמצעות חיבור סיבים של 50 Mbps עם ההצפנה החזקה ביותר AES-256 / HMAC SHA512 / RSA-2048. שרת ה- VPN האמריקני נבדק באמצעות שרת הבדיקה הניו-יורקי, ושרתי ה- VPN של בריטניה והולנד נבדקו באמצעות השרת מבוסס בריטניה..

כפי שהתרשימים מראים, ה- VPN הצליח במהירות במהירות, במיוחד מכיוון שהשתמשו בהגדרות ההצפנה החזקות ביותר.

סיכום

TorGuard מראה הבטחה מסוימת. יש לו מחיר יחסית בכניסה ומספר תוספות המאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך. ישנם מספר שרתים זמינים וה- VPN מותאם לייבוש.

לא התרשמנו מהיבטים מסוימים במדיניות הפרטיות כמו גם מהתמחור המטעה. האפליקציה עצמה היא פשוטה, אך היא חסרה את קלות השימוש בה רבים מ- VPNs האחרים שסקרנו. זה ללא ספק VPN ממוקד פרטיות.

אנו נגיד כי נראה כי התמיכה ושירות הלקוחות באיכות גבוהה. כששאלנו שאלות על תמחור קיבלנו תשובה כמעט מיידית. בסך הכל, TorGuard הוא VPN מעל הממוצע שאליו נותרו עוד כמה מה לעשות אנו נותנים להם 3.5 כוכבים מתוך 5.

אמנם כמה מכם עשויים להסתפק ב- VPN כמו TorGuard, אך איננו יכולים להאשים אתכם אם עדיין רוצים להסתכל סביבכם. למזלנו, יש לנו כמה המלצות שהם למעשה תקן הזהב שכל חברה אחרת חותרת אליו. חסוך מעצמך משעות של מחקר ופשוט בדוק את הביקורות שלנו על NordVPN ו כריש גולש. אנו מבטיחים שלא תתאכזבו ממה שתמצאו.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me