Trust.Zone ביקורת VPN 2020 – VPN בסיישל – אוסטרליה פרטיות

איך אתה הולך חברים? אני יצחק טרנר ובסקירה זו אעבור על כל היתרונות והחסרונות שנתקלתי בהם כאשר בדקתי את ה- VPN הזה ב- Macbook שלי..

חברה מבוססת סיישל (Trusted Solutions, Ltd.) קיימת מאז 2014. Trust.Zone אומרים שהוא VPN אנונימי באמת שמונע מספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט) לראות מה אתה עושה.

כשהתחילו להתחבר לכמה מהשמות הגדולים ביותר בתקשורת הטכנולוגית, הבחנתי והחלטתי לנסות אותם בעצמי. הייתי צריך לדעת אם אני יכול להאמין לכל ההייפ.

כפי שאני סומך שתראו בסקירה זו, התוצאות היו מפתיעות, במיוחד עבור שירות שקיים רק כמה שנים.


אזור אמון בפניםבסקירה זו אספר לכם על תוצאות בדיקות המהירות של VPN זה, השימושיות של Trust.Zone, האמינות והעזרתיות של תמיכת הלקוחות שלהם והניסיון הכולל שלי עם שירות זה..

לפני שנקפוץ לזה, הרשו לי לספר לכם קצת יותר על החברה שמאחורי Trust.Zone.

בתור התחלה, האתר שלהם מתהדר במראה כיפי ותוסס הכולל קריקטורה צלבנית מעטהית המייצגת בבירור את ההגנה שהם מספקים. אחד הדברים הראשונים ששמת לב אליהם הוא כי צלבני המכסים מציגים בפנינו מבצע ענק של 50% הנחה למכירות. זה כל כך אני חיסכון מדהים למשתמש בפעם הראשונה.

מעט מאוד VPNs מציעים הנחות כה גדולות ממש מחוץ למחבט, ומעדיפים להציע ניסויים בחינם כדי למכור מנויים פוטנציאליים בתוכניות שנתיות יקרות. Trust.Zone הכיר, כמובן, במגמה זו בענף, והחליט לקבוע את יתרון המתחרים בכך שהיא נותנת למתחילים חדשים תמריץ משמעותי להצטרפות..

האתר נראה אמין ונראה לגיטימי, אך כפי שכולנו יודעים, אתה לא תמיד יכול לשפוט ספר לפי העטיפה שלו.

בואו ניגש לזה.

מה שאומר Trust.Zone על עצמם:

ספק שירותי האינטרנט שלך ואתם ביקרת רואים כתובות IP של השרתים שלנו עם תנועה מוצפנת. כל העברות התוכן, הפרטים האישיים והצ'אטים בטוחים.

Trust.Zone הוא שירות מסיישל.

סקירת Trust.Zone

תכונות מידע
שימושיות: קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות רישום
גודל שרת: 130 שרתי ++
הפצת שרת: 32 מדינות
תמיכה: מערכת כרטיסים
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: OpenVPN ו- L2TP; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: סיישל
מחיר: $ 3.33 לחודש
אתר רשמי: https://trust.zone/

מדוע זה חשוב?

Trusted Solutions, Ltd ממוקמת במאה, סיישל שהיא דמוקרטיה ללא מגבלות על VPN. במדינות רבות, השימוש ב- VPN הוצא מחוץ לחוק ומוסדות ממשלתיים לרוב דורשים משירותי VPN למסור יומני הפעלה של משתמשים כראיה בתיקי בית משפט.

עם כתובות IP מבוססות Trust.Zone של סיישל, זה לא יהיה המקרה. חוקים לשמירת נתונים אינם חלים עליהם. לא תצטרך לדאוג כי נתונים רגישים ייבדקו על ידי ממשלות או צדדים שלישיים.

סיישל היא גם גן עדן בכדור הארץ, היא באמת מדהימה. בהחלט מקום לבדוק אם אתה יכול להרשות לעצמך את הטיול. וכפי שכל תייר שביקר בסיישל יכול לומר לכם, חשוב שיהיה VPN בעת נסיעה. פושעי רשת טורפים תיירים מכיוון שהם חושבים שהם מחוץ לעומקם.

כפי שציינתי קודם, Trust.Zone מצרף ביקורות חיוביות באמת ברשת. כמה מומחי VPN התייחסו אליהם כאל "VPN פשוט עם לקוח חלונות מעוצב היטב."

עם זאת, הם גם מעריצים את הקוראים שלהם על אמון. היעדר תכונות מתקדמות ומהירויות נמוכות כפי שאנו יכולים לראות כאן:

מאז שפרסם TechRadar אזהרה זו, נראה כי Trust.Zone נקטה צעדים בכדי להרגיע את התכונות, המהירויות והאפשרויות שלהם עבור לקוחות ניידים..

אך לפני שנעמיק במהירויות המהימנות, השרתים והתכונות המתקדמות של Trust.Zone, בואו נסתכל על התאימות שלהם.

מה מציע Trust.Zone?

VPN של Trust.Zone תומך בכל מערכות ההפעלה והמכשירים הבאים:

 • iOS
 • אנדרואיד
 • חלונות
 • מק
 • לינוקס

שירות VPN זה מאפשר לכם לגלוש באינטרנט באופן אנונימי לחלוטין על ידי הסתרת כתובת ה- IP והמיקום שלכם.

הם טוענים שהם מונעים מספקי האינטרנט לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולהדוף את איומי הסייבר כמו תוכנות זדוניות, תוכנות כופר, וכו '.

עם Trust.Zone, אתה מקבל הרבה מהפיצ'רים שאנשים הגיעו להם לצפות מ- VPN כמו מדיניות ללא יומני, רוחב פס בלתי מוגבל ועוד.

אחד הדברים הגדולים שמשתמשים צריכים לקחת בחשבון לפני שהם נרשמים ל- VPN הוא הזמינות הרחבה. עם 131 שרתים ביותר מ 32 מדינות, אתה יכול להשיג Trust.Zone כמעט בכל מקום. יש להם מיקום ברוב הערים הגדולות בעולם.

Trust.Zone מציע גם מתג להרוג מאסטר, וזו תכונה נהדרת למקרה שה- WiFi שלך ייתן ותאבד את חיבור ה- VPN המאובטח שלך. ללא מתג להרוג, הפעילות המקוונת שלך תיחשף לספק האינטרנט שלך בפועל.

אבל עם מתג להרוג, הפעלת הגלישה שלך מופעלת אוטומטית כדי להסתיר את הפעילות שלך מעיניים סקרניות.

תכונות נוספות

אם הנתב שלך תומך ב- OpenVPN או L2TP / IPSec VPN Client, ניתן להשתמש ב Trust.Zone בנתב שלך.

השימושיים שלהם עמוד הגדרה ידני מנחה אותך כיצד ליצור הגדרת VPN לנתב.

Trust.Zone VPN תואם גם לגירסה המלאה של קושחת DD-WRT. בדומה לדף ההתקנה הידנית שלהם, הם מספקים הוראות בעמוד הוראות DD-WRT שלהם. זה מאפשר לך למצוא ולבחור את ה- VPN הקרוב ביותר למיקומך הנוכחי. קל לבצע את הצעדים.

הם מאפשרים שיתוף קבצים ב- P2P ומספקים גישה לקטלוגים חסומים של Netflix. כל מי שהשתמש ב- VPN יכול לומר לך כמה זה חשוב כמו סחף וזרם הן שתי הפעילויות הנפוצות ביותר שנחסמות או אסורות בכמה מדינות.

תמחור & תוכניות

כשהחלטתי לבדוק אותם, האתר של Trust.Zone הציע תקופת ניסיון מוגבלת למשך שלושה ימים בחינם. המבחן החינמי שלהם כולל העברת נתונים של 1 ג'יגה-בייט וזה די עצום עבור שירות VPN בחינם.

מרבית ה VPNs בחינם או הניסויים בחינם ב- VPN מגבילים את המשתמשים להרבה פחות מגיגה-בייט. לא יוצא מן הכלל למצוא אחד שמציע פחות מ- 500 מגה בייט.

מה שכן, Trust.Zone מעניק למשתמשים בחינם 110 מיקומים עם רוחב פס בלתי מוגבל. החיסרון היחיד כאן הוא שאתה מקבל חיבור סימולטני אחד בלבד, כך שלא תוכל להפעיל את ה- VPN בשלל מכשירים, אך לצורך הנסיון, זה יותר ממספיק.

לפי מיקום, זה ממש מדהים מכיוון שרוב ה- VPN החינמי החופשי מגביל את הגישה למיקום אחד או שניים בלבד.

התוכניות של Trust.Zone כוללות חבילה בת חודש, חבילה לשלושה חודשים או תוכנית לשנה. כשבדקתי אותם ראיתי שהם מנהלים תוכנית מיוחדת בתכנית השנתית. אם אחליט ללכת איתם בטווח הרחוק, זו התוכנית שאולי הייתי הולך עליה.

כל אחת מהתוכניות שלהם מעניקה למשתמשים גישה לכל 131 המיקומים שלהם ללא כובעי נתונים ורוחב פס בלתי מוגבל. תקבלו שלושה חיבורים בו זמנית ומיתוג שרתים בלתי מוגבל.

כרגע הם מבצעים מכירת חורף, אז עכשיו זמן טוב כמו להירשם להנחה.

 • מחבר. מחבר.

  התוכנית החודשית היא 9.20 AUD לחודש.

  זו תוכנית חודש לחודש, התמחור מבוסס על הרצון שלהם להמשיך ולהירשם כמנוי. ככאלה, התמחור ממש טוב. רבים מ- VPN שעברתי לא נותנים לך ברירה אלא להתחייב לשנה שלמה על מנת לקבל הפסקה במחיר. רובם לעולם אינם מסתכמים בהרבה מ- 13.15 AUD לחודש.

 • מחבר. מחבר.

  החבילה שלהם לשלושה חודשים היא 6.50 AUD לחודש.

  המשמעות היא שהמחיר השלם לשלושת החודשים הראשונים שלך הוא 19.52 AUD בלבד. זה אס! אתה מדבר על הנחה של 29% על החבילה החודשית.

 • מחבר. מחבר.

  החבילה לשנה היא 4.37 AUD לחודש.

  התוכנית השנתית תחזיר אותך לסך של 52.53 AUD, המהווה הנחה של 43% לעומת התוכנית הראשונה.

כך שאם אתה חש סקפטי, אתה יכול להירשם לניסיון חינם או להתחיל בתוכנית החודשית שלהם. אבל היתרון הכספי של קבלת התוכנית השנתית שלהם די ברור.

הם מקבלים מגוון של אמצעי תשלום הכוללים ביטקוין, PayPal, paypro ו- avangate.

Trust.Zone מציע גם א ערבות להחזר כספי של 10 יום כל עוד השימוש ברוחב הפס שלך אינו עולה על 1 GB. זה בנוסף למבחן החינמי שלהם. זה נותן לך שתי שיטות לבדוק אותם ולראות אם הם שווים את הכסף.

התמחור נשמע די טוב בהתחלה בסומק, כן?

אבל איך הם משווים למתחרים שלהם? בואו נגלה מייד.

בקר באתר Trustzone.com

כשירות שלא קיים כל כך הרבה זמן (הערכה 2014), תסלח לך על כך שציפית לפגמים בתוכנה שלהם. אבל אני שמח לדווח שזה לא נראה במקרה של Trust.Zone.

הייתי ממש משוגנת עם עד כמה הניסיון שלי היה חלק מהשירות שלהם. ברור שהם יודעים מה הם עושים והם עושים את זה טוב.

הנה רשימה יסודית של אזורים שהייתי מרוצה מהם כשניסיתי אותם.

אבטחה & פרטיות

זהו ההיבט החשוב ביותר של כל VPN - אבטחה. ידיים למטה, זו הסיבה מספר אחת שיש להשתמש ב- VPN.

זה טוב ויפה להציג על הדף הבית שלך דמות מצוירת קטנה ומקסימה ונראית כמזמינה לצרכנים, אבל אם אתה לא יכול להתאים את העיצוב הזה להצפנה מוצקה, לא תהיה לך שום סוג של אריכות ימים כ- VPN.

למרבה המזל, הן למשתמשים והן לחברה העומדת מאחורי השירות, Trust.Zone מספקת את הסחורה במקום הכי חשוב לה. הפעילות המקוונת שלך בטוחה ופרטית באמת כשאתה משתמש בחשבון שלך.

הצפנת AES-256-bit שלהם מבטיחה שאתה מקבל את האלגוריתמים החזקים ביותר המשמשים בקריפטוגרפיה של מפתח סימטרי..

הצפנת Trust.Zone

הצפנה מדהימה זו כוללת צופן AES-256-CBC, אימות SHA256 ולחיצת יד RSA-2048. אלה דברים בכיתה צבאית בהישג ידך.

לחיצת יד של RSA היא הכרחית מכיוון שהיא משמשת לאבטחת העברת הנתונים באמצעות מפתח פענוח סודי. עם RSA, המשתמש יוצר ומפרסם את המפתח הציבורי, כלומר אתה משחק תפקיד בהצפנה משלך.

לא ניתן לפצח את לחיצת היד RSA-2048, מה שהופך אותו לאחד הפתרונות המאובטחים ביותר בסביבה.

מותר טורינג?

כן. Trust.Zone מאפשר הורדה ושיתוף קבצים ללא הגבלה. תנועת P2P בלתי מוגבלת יכולה להיות די נדירה עם הרבה VPN הקיימים בשוק, אך התנועה הזו לא מגבילה אותך בתחום זה. אם אתה רוצה יותר על סיקורים קרא את המדריך שלנו כאן.

מדיניות רישום

Trust.Zone מחזיק במדיניות ללא כריתת עצים.

כפי שציינתי קודם, בסיישל אין חוקים לשמירת נתונים ולכן אין להם שום סיבה לשמור את הנתונים שלך.

זה קריטי לחלוטין בבחירת VPN מכיוון שבדקתי VPNs רבים שאומרים שהם לא מקיימים יומנים, אבל הרבה מהם הפכו את החדשות למסירת יומני הפעלה של משתמשים לאכיפת החוק וכדומה לצורך הניסיון. והרשעת משתמשים.

מהירויות חיבור (אחד המהירים מסביב)

שירותי VPN רבים טוענים כי הם מציעים מהירויות ברק, כולל Trust.Zone. במאמץ לראות עד כמה מדויקות טענותיהם, ערכתי מבחן מהירות משלי כדי לקבוע היכן הם נמצאים באזור זה.

להלן תוצאות הבדיקות שלי שסיימתי עם חיבור אינטרנט של 100 Mbps:

 • שרת ארה"ב

  • פינג: 195 שניות
  • הורדה: 60.61 Mbps
  • העלאה: 36.75 Mbps
 • שרת האיחוד האירופי

  • פינג: 43 שניות
  • הורדה: 69.46 Mbps
  • העלאה: 46.12 Mbps
 • שרת אסיה

  • פינג: 315 ms
  • הורדה: 14.51 Mbps
  • העלאה: 7.14 Mbps

כפי שאתה בטח יכול לנחש, הייתי מרוצה מאוד מהמהירות שהשגתי. כאשר נערם כנגד המתחרים שלהם, אפילו אלה הוותיקים, Trust.Zone יצא בראש כאחד ה- VPN המהירים ביותר שיש.

שימושיות

השימושיות של Trust.Zone הייתה עקבית ונוחה לשימוש.

כמה VPNs, אפילו המהירים ביותר, יכולים לחוות פיגורים או איטיות לסירוגין. אחרים מורכבים מאוד לאחר התקנתם. זה לא היה המקרה כשבדקתי את Trust.Zone.

הצלחתי להוריד יותר מ- 230 קבצים עם מהירויות עקביות וללא בעיות קישוריות.

לאחר שתיצור את חשבונך והתקנת התוכנית, אתה יוצא למירוצים מייד.

כך נראה הלקוח ברגע שאתה טוען 'למעלה:

ניתן לזהות את הכרטיסיות עבור סטטוס, הגדרות וכדומה ונוחות לבחירה. הכפתורים די אינטואיטיביים אפילו בסמארטפון, כך שלא תצטרך Stylus יקר כדי לעבוד אותם.

כשאתה לוחץ על הכרטיסייה שרתים, תראה רשימת שרתים שתוכל לבחור מהם הבחירה הרצויה שלך:

ניתן לצפות במידע על סלע האם על המנוי שלך כאן:

כרטיסיית ההגדרות תגלה לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על החיבור שלכם ועל האפשרויות העומדות לרשותכם עבור הנמל שלכם.

תבחין באפשרות "מתג להרוג" תחת הגדרות החיבור שלך. הקפד לשמור על אפשרות זו לא מסומנת.

כדי לכבות את ה- VPN, אתה פשוט קופץ לכרטיסייה יציאה ולחץ על "אישור." פשוט כמו שתן.

האם Trust.Zone עובד ב- Netflix?

כידוע, נטפליקס חוסמת את שירותי ה- VPN משמאל, ימין ומרכז. הם נקטו בעמדה קולית נגד פיראטיות ועליהם להגביל את הגישה האזורית לחלק גדול מהספרייה שלהם בגלל זכויות רישוי, כאשר רבים מההופעות והסרטים שלהם אינם זמינים בשטחים מסוימים..

ככאלה, המשתמשים תמיד מחפשים VPN שמסוגל לבטל את חסימת הקטלוגים של נטפליקס בארצות הברית, סמואה האמריקנית, פורטו ריקו וכדומה..

אולי בין היתר בגלל חוסר זיהוי השם שלהם (חברה חדשה יחסית ששמה אינו ידוע), המשתמשים יכולים לגשת בקלות ל- Netflix. זה עבד בצורה מושלמת כשבדקתי את זה והצלחתי להזרים כל מה שרציתי מהקטלוג האמריקאי.

אני פשוט בחרתי בשרת תואם, התחברתי לחשבון נטפליקס שלי ודודו של בוב! הייתי ב.

הדבר הראשון שראיתי היו הכותרות הזרות שבתמונה למעלה. לחצתי על הסרט וויל סמית 'והוא שיחק בלי ... תקלה.

:: צרצרים ::

Cons.Zone Cons

אמנם הייתי מרוצה כמעט מכל מה שקשור לחוויה שלי עם Trust.Zone מהצפנה החזקה ומהירויות המהירות שלהם וכלה בממשק וידידותי למשתמש שלהם., שמתי לב להיבט שלילי אחד בשירותם:

תמיכת לקוחות מוגבלת

רבים מה- VPN הטובים ביותר, כמו NordVPN, הצעה אפשרויות תמיכה ללקוחות 24/7 כמו צ'אט חי. זו הדרך שלהם לדאוג שלקוחותיהם יטופלו מסביב לשעון ושכל שיהיה שמתרחש ייפתר במהירות.

למרבה הצער, זה לא היה המקרה עם Trust.Zone. הם מציעים רק מערכת כרטיסים לתמיכה בלקוחות והם זמינים רק לשדה השאלות או החששות שלך שני עד שישי משעה 4:00 בבוקר AEST עד 02:00 AEST.

זה יכול להיות נושא להרבה אנשים, תלוי איפה בעולם הם חיים.

כך נראה טופס תמיכת הלקוחות שלהם:

אתה יכול גם לגשת לתפריט הנפתח שלהם לקבלת אפשרויות נוספות:

בנוסף, אתה יכול לבחור את מידת החשיבות, בין אם זה עניין "טריוויאלי" או "קריטי".

לאחר שתשלח שאלה, תראה בלוח המחוונים שהכרטיס שלך נוסף.

למזלי, שאלתי נענתה תוך מספר שעות בלבד, אך עדיין יכולתי לראות כיצד הדבר יכול לעכב את הפעילות של משתמש שיש לו בעיה טכנית אמיתית הפוגעת ביכולתו לבצע משימה מקוונת רגישת זמן מסוימת..

האם אני ממליץ על Trust.Zone?

אני בהחלט עושה זאת.

לאחר בדיקה מדוקדקת, אני יכול לומר בביטחון ש Trust.Zone מספק פרטיות ואבטחה איתנים, תכונות מהשורה הראשונה והצפנת סלע. הם גם אחד פתרונות ה- VPN הקלים ביותר לשימוש.

הזמינות שלהם והזמינות הרחבה שלהם הם בונוס נוסף.

העדכון החי של מהירויות ההורדה וההעלאה שלהם עבור כל אחד מהשרתים שלהם מוציא את כאב הראש מתוך מאבק להבין איזה מהם לבחור.

ובהתחשב במיקומם הגאוגרפי, תדע שיהיה אין שמירת נתונים על ידי החברה או צדדים שלישיים.

 • מקצוענים

   תואם לרוב המכשירים
   כדאיות
   מהירויות מהירות
   הצפנה חזקה
   מערכת כרטוס מספקת
   אימה מותרת
   מבטל את חסימת Netflix
   שפע שרתים ברחבי העולם
   אין כריתת עצים
   שימושיות
   משוב חי על המהירויות עבור כל שרת

 • חסרונות

  אפשרויות תמיכת לקוחות מוגבלות

מקווה שהסקירה הזו תעזור ולמידע נוסף, עיין במדריך ל VPNs בחינם - - וגם רשימת המומלצים שלנו אפליקציות לניהול סיסמאות.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me