סקירת VeraCrypt: תוכנת הצפנת דיסק מעולה עם קוד פתוח

אם אתה מחפש פיתרון להצפנה ותוכנת קוד פתוח זה הדבר שלך, אל תחפש עוד.


עיצוב לוגו שלאם יש לך גירוד להצפנת נתונים מסוימים, VeraCrypt היא תוכנת הצפנת דיסק של קוד פתוח שרק עשויה לספק את המשחה.

חלק מהתכונות העיקריות שלו כוללות:

 • היכולת ליצור דיסק מוצפן וירטואלי בתוך קובץ ואז להעלות את הדיסק המוצפן הווירטואלי כאילו הוא דיסק אמיתי
 • הצפן מחיצה שלמה או התקן אחסון, כמו כונן הבזק או כונן קשיח
 • היכולת להצפין מחיצה או כונן אם Windows מותקן
 • צינורות והקבלה מקבילים מאפשרים קריאה וכתיבה של נתונים באותה מהירות כאילו הכונן לא היה מוצפן
 • מעבדים מודרניים מאפשרים להאיץ את ההצפנה בחוט קשיח
 • נותן דחייה מתקבלת על הדעת אם היית נאלץ לחשוף את הסיסמה שלך. אמצעי אחסון נסתרים ומערכות הפעלה נסתרות מספקים הגנה נוספת

מה המשמעות של כל זה? בואו נצלול לעומק ונעשה ברור יותר.

מה VeraCrypt עושה בשבילך?

תרשים זרימה של veracrpytVeraCrypt משפר ומשפר את האבטחה של האלגוריתמים משמש כאשר מערכות ומחיצות מוצפנות. הם נעשים חסינים כמעט מפני התפתחויות חדשות במקרה של התקפות כוח סוער.

זוהי תוכנת הצפנה בחינם בקוד פתוח. זה יכול להצפין תיקיות, קבצים ומערכות. זה נותן לך הגנה נוספת מפני גניבת נתונים והדלפות נתונים. היא נוצרה דרך לטפל בכמה מבעיות האבטחה והפגיעויות שנראו באמצעות TrueCrypt.

תכונות אחרות של VeraCrypt כוללות:

 • הגנה מפני התקפות אתחול קר
 • אין גישה לאחור
 • יוצר נפחי הצפנה תוך כדי תנועה
 • עוצר דליפות נתונים
 • מונע גניבת נתונים

היכולת לייצר נפחי הצפנה תוך כדי תנועה משמעה שהנתונים שלך מוצפנים אוטומטית רגע לפני שמירתם. והנתונים שלך מפוענחים באופן מיידי בזמן שהם נטענים. אין צורך בהתערבות נוספת מצידך. שום נתונים המאוחסנים בתוך אמצעי אחסון מוצפן אינם ניתנים לפענוח או קריאה אם ​​למשתמש אין את הסיסמה הנכונה, מפתחות ההצפנה או קובץ המפתח. ניתן להצפין מערכת הגשה שלמה, כולל שמות תיקיות, שמות קבצים, כל התוכן של כל קובץ וקובץ, המטא נתונים, שטח פנוי ועוד.

מדוע אנו מעדיפים את VeraCrypt על פני התחרות

VeraCrypt ו- BitLocker מתחרים זה בזה. אנו מעדיפים את VeraCrypt מכיוון שהיא קוד פתוח ונגיש בקלות. עם BitLocker, אתה צריך להריץ את Windows 10 Pro לפני שתוכל אפילו לחשוב על השימוש בתוכנית. רוב האנשים שיוצאים לקנות מחשב חדש הולכים להשיג משהו שיש בו גירסת בית של Windows. ניתן להשתמש ולהתקין את VeraCrypt בקלות על חלונות כמו גם שלל מערכות הפעלה אחרות.

אשף יצירת אמצעי האחסון

VeraCrypt קל לשימוש. אתה פשוט צריך להתקין את התוכנית ולעבור את תהליך ההתקנה. אפילו אנשים שאינם טכניים מנוסים יכולים להבין זאת. זה לא מוצר סוהר. בכך אנו מתכוונים שכדי לגרום למוצר לעבוד, זה לא סתם עניין של החלפת תיבת סימון. תצטרך לעבור לתהליך של יצירת דיסק התאוששות במקרה שהכל ישתבש.

VeraCrypt מאפשר לך ליצור מערכת הפעלה של דמה. אם אתה נאלץ לפענח, אתה רק צריך לפענח את מערכת ההפעלה שלך, אך הנתונים שלך יכולים להישאר מוצפנים. בעיקרון, מה שאנו מגיעים אליו הוא ש- VeraCrypt היא תוכנית רבת עוצמה. כדי להפיק את המרב ממנה תצטרך להיות מוכנה ללמוד זאת באמת ולהשתמש בה. אך לאחר שתבינו רק כמה תהליכים פשוטים, תוכלו להשתמש בהם ללא מאמץ מעט נוסף.

בנצ'מרק

VeraCrypt מצויד בכלי המאפשר ליישם את אלגוריתמי ההצפנה הנתמכים. בדרך זו, אתה יודע אילו אלגוריתמים יבצעו לספק לך את הביצועים הטובים ביותר.

אתה יכול לבחור באלגוריתם ההצפנה הנתמך שאתה רוצה בעת יצירת מכולות חדשות או הצפנת אמצעי אחסון במערכת. אנו ממליצים לבחור באחד האלגוריתמים המהירים מכיוון שהוא יאיץ את תהליך ההצפנה בצורה דרסטית.

VeraCrypt: מוצר המתמקד באבטחה

פורמט נפח

כלי הצפנה טובים רק כמו האבטחה שהם מציעים. VeraCrypt תומך במספר שיטות הצפנה. יש לו מפתחות אבטחה חזקים. אחת הסיבות לביטחון החזק של VeraCrypt היא זו אותם אנשים שפיתחו את VeraCrypt פיתחו גם את TrueCrypt.

היו כמה בעיות אבטחה עם TrueCrypt. בעיות אבטחה אלה טופלו ב- VeraCrypt, מה שהופך את המוצר אפילו יותר בטוח.

כמובן, זה לא אומר ש- VeraCrypt הוא המוצר המושלם. ישנם חששות לגבי תוכנות זדוניות וחלק מהחששות בגישה פיזית. ובעוד שאנחנו מרוצים מהעובדה שמפתחי VeraCrypt עשו הרבה כדי לטפל בבעיות שהפכו את TrueCrypt פחות מאובטח ממה שרצו שיהיה, ל- VeraCrypt יש עדיין כמה בעיות אבטחה שהמפתח יצטרך לטפל בהן.

המפתחים של VeraCrypt אינם תומכים ב- TMP. הסיבה לכך היא ש- TMP נפגעה בעבר. זה לא הישג קל, אבל זה נעשה. יש שם מספר תוכנות הצפנה טובות. העובדה היא ש- VeraCrypt חזק יותר. הוא מספק אפשרות חלקה ושקופה למעוניינים בהצפנת דיסק.

כוחה של דחיית הדעת המתקבלת על הדעת

אפשרויות הצפנת veracryptאחד היתרונות החזקים ביותר של VeraCrypt הוא שיש לכם הכחשות מתקבלת על הדעת. במילים אחרות, אתה יכול להכחיש את הידע שיש מידע רגיש במחשב שלך מכיוון שאין דרך להוכיח שמידע רגיש כאמור קיים במחשב שלך. כמובן שהאדם או הארגון המאשים אתכם עשויים להניח שמכיוון שאתם מצפינים את הנתונים שלכם, אתם מגנים על משהו רגיש. אבל אין דרך להוכיח זאת.

VeraCrypt מאפשרת הכחשה מתקבלת על הדעת על ידי כך שהיא מאפשרת להסתיר אמצעי אחסון בודד בתוך אמצעי אחסון אחר שאינו נראה. VeraCrypt מאפשר גם ליצור מערכת הפעלה מוצפנת. אין דרך להוכיח שקיימת אמצעי אחסון נסתר או מערכת הפעלה נסתרת, לפיכך, אי-אפשר לספק.

למכשיר שמוצפן באמצעות VeraCrypt או מחיצה המוצפנת יהיו נתונים אקראיים ללא סוג חתימה שייתן אינדיקציה לכך שהנתונים שהוא מכיל אינם אקראיים. וזה בלתי אפשרי להוכיח שמחיצה מוצפנת או מכשיר מוצפן הם אמצעי אחסון מוצפן של VeraCrypt.

מהי מערכת הפעלה נסתרת?

יצירת מערכת הפעלה מוסתרת מאפשרת שמירה על הכחשות סבירה. כל עוד אתה ממלא אחר ההנחיות ליצירת מערכת ההפעלה הנסתרת, אי אפשר להוכיח קיומה של מערכת ההפעלה. דרך נהדרת להבטיח את אי ההכחשות הסבירה בכל הקשור למערכת ההפעלה הנסתרת היא יצירת מערכת הפעלה.

נפח ההצפנה שלVeraCrypt יוצר מטעין אתחול המאוחסן בדיסק ההתאוששות של VeraCrypt או איפשהו במערכת, אך הוא אינו מוצפן. אז ברור, אם טוען האתחול נמצא שם, חייבת להיות גם מערכת שהוצפנה על ידי VeraCrypt איפשהו במחשב.

VeraCrypt עוזר לך לעקוף את זה בכך שהיא מאפשרת לך ליצור מערכת הפעלה מוצפנת שנייה בזמן שאתה יוצר את מערכת ההפעלה המוסתרת האמיתית. למערכת הדמה לא יהיה מידע רגיש. זה לא מותקן בכרך מוסתר, כך שכולם יכולים לראות את הקיום. בדרך זו, אם מישהו ינסה להכריח אותך לחשוף את סיסמת האימות לפני האתחול, תוכל לעשות זאת. כל מה שתחשפו זה הדמה שלך.

ככלל אצבע, אם אתה מתכוון ליצור מערכת הפעלה של דמה, אתה צריך להשתמש בו לעיתים קרובות או אחרת משהו עלול להראות חשוד. כדאי להשתמש במערכת ההפעלה של הדמה שלך כשאתה פעילויות שלא קשורות כלל לנתונים רגישים. הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהאדם ינסה לחשוף את הנתונים הרגישים שלך שיבחין שבמערכת ההפעלה של הדמה שלך בקושי משתמשים, מה שעלול לגרום להם לחשוד שיש איזו מערכת נסתרת במחשב.

מחיצת דמהאתה יכול לשמור את הנתונים שלך במחיצת הדמה ולא לדאוג שהנפח הסמוי שלך ייפגע בכלל מכיוון שמערכת הדמה אינה מותקנת על עוצמת הקול החיצונית. משמעות הדבר היא שלמכשיר שלך עומד להיות שתי סיסמאות אימות לפני האתחול הנפרדות לחלוטין. האחת תעניק גישה למערכת הדמה, והשנייה מיועדת למערכת ההפעלה שמוסתרת במכשיר שלך.

משמעות הדבר תהיה גם שתהיה לך סיסמה שלישית עבור אמצעי האחסון החיצוני. זוהי סיסמת נפח רגילה של VeraCrypt שתוכל לתת לכל אחד מבלי ליידע אותם שקיים אמצעי אחסון מוסתר או מערכת הפעלה מוסתרת. בסך הכל יהיו לך שלוש סיסמאות. ניתן לתת שניים מהם לכל אחד מבלי לחשוף את מערכת ההפעלה המשמשת להגנה על הנתונים המוצפנים הרגישים שלך.

סיכום

VeraCrypt הוא כלי פרטיות נהדר. הוא מציע רמה גבוהה של אבטחה, הוא קל לשימוש וזו תוכנית קוד פתוח, כך שהיא בחינם. ניתן להשתמש ב- VeraCrypt עבור Windows, Mac OSx ו- Linux.

באמצעות VeraCrypt, ניתן לגשת בו זמנית לנפח מוצפן אחד ממערכות הפעלה מרובות ברשת. ובכל זאת, בעצמה VeraCrypt לא מספקת את אותה הגנה שתקבל ממיטב ה- VPN הטובים ביותר בסביבה.

VPN מוביל ישמור על נתוני החברה שלך או על הנתונים האישיים שלך. VPN יצפין תקשורת בין שרתים. כאשר הנתונים שלך מועברים, הם מקודדים, ולכן מבחוץ לא יכולים לקרוא אותם.

שילוב Veracrypt ו- NordVPN - אבטחה מרבית + אנונימיות

ייתכן שההתקן המקומי שלך מוצפן, אך התעבורה באינטרנט שלך עדיין אינה. אם אתה מחפש את הצמד המושלם, אז אנו ממליצים על NordVPN. NordVPN מציע אלפי מיקומי שרת באזורים מובחרים ברחבי העולם. יש להם מדיניות ברירת מחדל ללא כניסה ותמיכת לקוחות ללא תחרות.

NordVPN היא תוכנה ידידותית למשתמש ופשוטה המשקפת את המחויבות של החברה לשמירה על פרטיות הלקוחות שלהם. עם VPN ברמה הבכירה הזו, אין עמלות או סעיפים מוסתרים. הם לא מנסים למכור מוצרים במלואם, ואתה יכול להשתמש בשירות בכמות של 6 מכשירים עם מנוי אחד בלבד.

מאפיין מרכזי של NordVPN הוא הטכנולוגיה הקניינית בה הם משתמשים כדי לאפשר לרוב השרתים שלהם להתמצא במגבלות גיאוגרפיות על שירותים כמו Netflix.. אתה יכול לנשק גיאוגרפי חוסם שלום.

מכיוון שתחום השיפוט שלהם נמצא בפנמה, אתה מוגן מכמה מתוכניות המעקב הממשלתיות המאיימות לפגוע בפרטיותך.

 • ל- NordVPN תמיכה לקוחות פנומנלית, והיא מציעה צ'אט חי 24/7
 • ל- NordVPN שרתים מיוחדים המאפשרים סיבוב
 • התוכניות של NordVPN נעות בין $ 2.99 לחודש ל- $ 11.95 לחודש

NordVPN יכול להיות קצת יותר יקר מכמה VPNs האחרים בשוק, אבל חשוב לזכור שעם VPNs אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

אל תבזבזו את זמנכם או כספכם על VPNs תת-חלקי שבמקרה הטוב ואינם עובדים או במקרה הרע מסכנים את פרטיותכם וביטחונכם..

הוסף ביקורת משלך:

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מכילות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

--- אנא בחר מהירות ---
ממוצע
איטי
מהיר
?>

--- אנא בחר שימושיות ---
קל לשימוש
מסובך מעט
מאוד מסובך
?>

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש וקיבלתי.

הוסף את הביקורת שלי

0
1859

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me