רשימת הונאות VPN: שירותים שלא שווה את זמנך (עדכון 2020)

רשתות וירטואליות פרטיות קיימות כבר עשרות שנים.


לאחר שנחשבו כמשאב המשמש בעיקר את התאגידים, הם נפוצים כיום לעסקים קטנים יותר ואפילו לאנשים פרטיים. במיטב העולמות, VPN מספק פרטיות רבה יותר, מקל על ניהול האבטחה ברשת הביתית שלך, ברשתות הציבוריות ובכלל מונע נפילת מידע לידיים הלא נכונות.

למרבה הצער לא כל ספקי ה- VPN מציעים את אותה רמת שירות ותמיכה. הם עשויים להיות טובים בלקחת את כספכם אך מספקים פחות מהיתרונות שהם טוענים להציע. אם אתם חושבים להשקיע ב- VPN או אולי לעבור לשירות אחר, דרכו בזהירות.

להלן כמה משאבים שיעזרו לכם להיות מודעים להונאות VPN הפופולריות יותר ואפילו כמה הצעות לגבי שירותי ה- VPN הגרועים ביותר שיש להימנע מהם.

הסימנים המגולמיים של הונאת VPN

בגלל הקלות בגישה למידע כיום, אנשים יכולים כעת לקבל החלטות קנייה מושכלות יותר. עם זאת, לפעמים מה שהם אומרים אינו מה שהם עושים תמיד.

במבט ראשון עסקות המוצעות על ידי חברת VPN עשויות להיראות כנות ומחיר למדי. אך לאחר בדיקה מדוקדקת, ברור כי רבים מההבטחות הללו קשים מדי ... כאשר ל- VPN יש הצהרות רחבות על השירותים שלהם - ולא על פרטים קונקרטיים ספציפיים. - זה סימן אזהרה.

כשמשהו נראה קצת טוב מכדי להיות אמיתי, יש סיכוי סביר שמשהו לא ממש בסדר.

אלה כמה מההונאות הפופולריות ביותר שנמצאות היום, וזה מסיבה כלשהי. כל אלה נועדו להונות לקוחות בדרך זו או אחרת. אז אל תצפו שהכל יהיה ברור בהתחלה.

לא כל ה- VPN מספרים לך על הסף

שליטה באינטרנטאתה רואה הצהרות בתיאורי המוצר המובילים אותך לחשוב ש- VPN הנבדק עושה עבודה נהדרת בהגנה עליך ועל העסק שלך. יש הרבה דיבורים על כך שהשירות לא מקיים יומני פעילות, אבל על מה אומרים חומר המכירות סוגים אחרים של יומנים?

  • האם השירות שומר ביומני חיבור למשך זמן רב?
  • האם היומנים האלה כוללים את כתובת ה- IP שמקורך או נתונים אחרים שניתן יהיה לאתר אותך באופן סביר?
  • האם יש ביומנים שנמצאים בשירות משהו שמציין איזה סוג קבצים שיתפת או הורדת?

כמו בכל סוג של מחקר, כדאי לזכור את חמשת ה- W לפני שתתחייב ל- VPN כלשהו. שאלו תמיד: מי, מה, מתי, איפה ולמה.

אם אינך יכול לקבל את התשובות, זהו סימן טוב שבניגוד אליו NordVPN שיש לה מדיניות ברורה ללא רישום, ה- VPN האחר לא עושה עבודה טובה כל כך לשמור על הפעילות המקוונת שלך מוגנת כמו שצוות המכירות היה רוצה שתחשבי.

ה- VPN בחינם עשוי בסופו של דבר לעלות לא מעט

אתה כבר יודע שיש שירותי VPN בחינם, כמו גם שירותים מבוססי עמלות. לפני שתניח שהחינם חופשיים מספיקים לצרכים שלך, וודא שאתה מבין מה יהיה ולא יספק במונחים של שמירה על הנתונים שלך ולא שמירה על יומנים..

בתשלום לעומת vpn בחינם

ישנם בהחלט שירותי VPN חינמיים שעושים עבודה מצוינת כמו כריש גולש. אחרים אינם כל כך חזקים בכל הנוגע לביטחון ואף עשויים להיתקל באתגרים תפעוליים שמשאירים אותך ללא יכולת להתחבר כשאתה מחוץ לעיר. זה משאיר אותך ואת כל האינטראקציות שאתה מבצע באופן מקוון בלי הרבה דרך להגנה.

גלה מה אתה יכול על השבתה במערכת ואיזה סוג אבטחה צוות VPN משתמש בכדי למנוע הפרות.

זה גם עוזר לגלות אם הם מחזיקים יומנים מסוג כלשהו אפילו למשך יום אחד. משמעות הדבר עשויה לנסות לקבל תשובות ישירות לשאלות שלך. אם כל מה שאתה מקבל זה התחמקויות, קח את זה כסימן כדי לעבור לספק אחר.

הגבלות על זרימה ופונקציות אחרות

האם ידעת שלא כל שירותי ה- VPN מאפשרים הזרמה מכמה מהאתרים הפופולאריים יותר כמו Netflix.com?

בשנים האחרונות חלק מאותם אתרים נקטו בצעדים משפטיים כדי למנוע גישה זו או דורשים פיצוי כלשהו כדי לאפשר זאת. לצערי, לא כל ספקי ה- VPN מקדימים מה אתרים שלא ניתן להזרים עליהם או אם יש סוג כלשהו של עמלות שיחולו.

הודעת שגיאה של netflix

קחו בחשבון מצב שזרם מופעי לילה מאוחרים הוא חלק מסוף השבוע המשפחתי שלכם. בהיותך אדם זהיר, אתה מחליט לשמור על תנועה אנונימית.

עם זאת, מכיוון שספק ה- VPN שלך לא ציין שאינך יכול להזרים באתר הפופולרי שאתה משתמש בו, אתה בסופו של דבר מפספס את זמן ההתחברות המשפחתי החשוב הזה.

נראה קצת טריוויאלי? אנחנו לא חושבים כך ...

שירותי VPN נועדו להצפין ולאבטח את הפעילות המקוונת שלכם וזה כולל סטרימינג. לא נאלץ להקריב את פרטיות הנתונים שלך כדי להזרים תוכן וידאו באופן מקוון זה לא מה ש- VPN עוסק בו.

הגבלות להזרמת בידור, לאחר שספק VPN הבטיח סטרימינג בלתי מוגבל, הוא דגל אדום גדול. אם גילית שספק VPN טוען לספק גישה וזה לא, או אם עליך לשלם עמלות כאשר הובטח לך אחרת, הגיע הזמן לעבור לספק שירות אחר.

לא כל המכשירים שלך עובדים עם ה- VPN

כיצד עובד הנתב vpn - -

נרשמת ל- VPN בגלל היא טענה שהיא תואמת את כל המכשירים שלך ואת כל מערכות ההפעלה עליהם.

זה חשוב במיוחד אם אתה או מישהו מהעובדים שלך נוסעים. מה קורה בפעם הראשונה שאתה בטיול ולא מצליח לחבר את הטלפון שלך ל- VPN? האם זה ימנע מכם לבצע עבודה הדורשת רמת אבטחה גבוהה יותר?

היזהר מטענות גורפות כי ה- VPN עובד עם כל המכשירים ומערכות ההפעלה. עבור עם שירות שמפרט אילו מכשירים ואילו מערכות נתמכות VyprVPN עם פרטים ברורים על תאימות.

ניתן להשתמש ב- VPN הגדול הזה כדי ליצור BotNet

מה זה בוטנט? Botnet הוא רשת של מכשירים בעלי יכולת אינטרנט שנלכדים באמצעות תוכנה זדונית ומשמשים אותם על ידי בקר מבלי שהבעלים ידעו מה קורה.

תאמינו או לא, פגיעויות VPN עלולות לסכן את המחשב שלכם, ולהפוך לחלק מצבא בוטנטים. המשמעות היא שחלק מהמשאבים שלך יוכלו לשמש כדי לסלק אחרים במזומן על ידי שליחת מיילים או מערכות נעילה לצורך כופר..

זו סיבה נוספת לשאול שאלות על אבטחת פלטפורמה. אם השירות לא מעדכן את ההגנות באופן קבוע, אתה נמצא בסיכון גם אם הם לא מקפידים על יומנים. די בפעילות בזמן אמת שלך בכדי להפוך אותך לקורבן אפשרי. 

מנויים לכל החיים שפג תוקפם

ראית שירותי VPN שמספקים מנויים לכל החיים. אבל האם באמת??

... יש כמה VPNs שעומדים לצד הצעה זו כל עוד השירות נשאר בעסק. אחרים עשויים להפיל אותך אחרי שנה או שנתיים, לפעמים ללא הודעה מוקדמת.

הונאת מנוי לכל החיים VPN

אם ספק ה- VPN שלך מפטיר את המנוי הקיים לכל החיים, לא תישאר ללא הגנה וללא פרטיות. לוקח זמן למצוא שירות מתאים אחר, כך גם אתם צריך להיות זהיר בבחירת ספק ה- VPN שלך, והחבילות שתסתמך עליהן.

לפני שמחליטים כי מנוי לכל החיים הוא העסקה האמיתית, התחמק בתנאים וההגבלות. מה יאפשר לבטל את המינוי הזה? אם אינך מרגיש בנוח עם מה שאתה מגלה, מצא שירות אחר.

אפליקציית הונאת VPN הידועה לשמצה

לא חסר אפליקציות VPN שפותחו לכל מיני סמארטפונים. מאנדרואיד לאפל, לחנויות יש המון אפשרויות - אך לא כולן לגיטימיות.

זמן מה לאחר מכן, אפל הסירה אפליקציית VPN ששימשה להונאת אנשים מכמויות גדולות יותר. במקרה זה הייתה ההצעה לניסיון בחינם ומידע על חידוש אוטומטי בסוף תקופת הניסיון שהיה פחות מבהיר. לפני שהאפליקציה הוסרה מחנות אפל, מאות אנשים שילמו תעריפים מופקעים ומתקשים לצאת מההסכם.

אם התנאים וההגבלות אינם ברורים, האפליקציה אינה שווה את זמנכם. המשך לחשבון שקודם כל הנוגע לחיובים והעמלות וכיצד לבטל את הסכמתך לפני שתסתיים תקופת הניסיון בחינם.

יש עיניים בתנועה שלך גם אם אין יומן פעילות

מעקב עינייםהונאה נוספת קשורה לגישה בזמן אמת לנתונים שלך. בעיקרו של דבר, תוכנות זדוניות קיימות ולוכדות את הגלישה, הורדות הקבצים, צפייה בווידיאו ופעילות אחרת בזמן שהיא מתבצעת. אחד או יותר מהמכשירים המשמשים לכניסה ל- VPN עלולים להיות מושפעים.

אין יומן פעילויות כשלעצמו, אך הפעולות שלך משמשות בהמשך לייצור שיווק ממוקד בצורה של דוא"ל, הודעות טקסט ותצוגות מודעות. תלוי מה עשית באופן מקוון, כי ניתן להשתמש במידע גם הוא סוג של ניסיון לסחוט כסף.

מחפש שירות VPN? חצו את אלה מחוץ לרשימה!

כל מה שנדרש הוא חיפוש מקוון מהיר אחד כדי למצוא שירותי VPN רבים יותר ממה שאי פעם דמיינת שקיימים. חלק מאלו הם למעשה שירותי הרשמה ל- VPN שבסופו של דבר אינם מספקים הטבות כלל.

אחרים אכן עובדים, אך לא באופן שהם טוענים. הדבר הטוב ביותר הוא לחפש ביקורות מקוונות תמיד, ולשאול מסביב ולראות מה אנשים ברשת החברתית או העסקית שלך עשויים לדעת על כל VPN שאתה שוקל.

כדי להתחיל, הנה כמה דוגמאות ל שירותי VPN תרמית שלא סביר להניח שהם יהיו מה שאתה צריך.

VPN ליברטי

לוגו VPN של ליברטישירות VPN שנרתע מליידע אותך היכן הוא מבוסס אינו שווה את זמנך. זרוק מבחינת שירות מבלבל ושום יכולת לבטל חסימת שירותי סטרימינג, ותהיה בטוח שהעסקה אינה טובה.

כאשר העלות החודשית אינה מספקת רוחב פס רב ומדיניות ההחזר מפותלת יותר מהתנאים וההגבלות, הזמן לחפש במקום אחר.

VPN ליברטי מספקת את כל האמור לעיל. אם אתה עדיין זקוק ליותר תמריץ לא להירשם.

  • אין לך שום יכולת להשתמש בסקייפ ממדינות מסוימות
  • אין חיבורים בו זמנית
  • יש שאלה לגבי אילו מכשירים נתמכים ובאיזו מידה
  • הם יפילו אותך ללא אזהרה אם במקרה תפר את אחד מהתנאים וההגבלות שקשה להבין אותם
  • גרוע מכך, אתה מוערך כגובה ניכר עבור "הפילה"

VPN של בטרטנט

לוגו VPN של Betternetל- VPN של Betternet יש שם מלא תקווה שנועד לעורר אמון. לרוע המזל, זה במקרה בין שירותי ה- VPN החינמיים עם אמצעי אבטחה פחות מעוררי השראה.

משתמשים דיווחו על בעיות עם תוכנות זדוניות ונושאים שנגרמו בעקבותיה. זה אומר שהנתונים שלך נאספים ונמכר ככל הנראה לכל המרבה במחיר.

אל תתפלאו אם לא תוכלו לקבל תשובות ישירות מצוות הטכני או מצוות התמיכה. הם לא ידועים שהם האנשים הכי ידידותיים ללקוח.

היה מודע לכך בטרטנט מפרסמת מדיניות ביומן אפס, הן אכן מתחזקות יומני חיבור. לא ברור כמה זמן נשמרים היומנים האלה.

סמנכ"ל ההגנה

לוגו VPN של ההגנהמה הטעם שיש VPN אם הוא לא יישאר במצב? זה אחד הנושאים העיקריים עם VPN ההגנה. זמני ההמתנה שלהם גדולים משמעותית מהתחרות ויש שאלה לגבי עד כמה לקוחות מאובטחים במקרה גם כשהרשת פועלת.

חלק מהלקוחות מדווחים גם על בעיות בזרימה ומבחינים בסמל של דואר זבל שנראה קשור באופן מוזר לפעילות הגלישה בזמן שהם מחוברים לרשת. אחרים מציינים כי נראה כי תמיכת הלקוחות שלהם לא נמצאת בקף כאשר מתעוררות בעיות, מה שמותיר את כולם לא בטוחים מה קורה..

אלא אם כן אתה נהנה מתוהו ובוהו ואוהב את הרעיון לתהות למי יש את הנתונים שלך, עדיף לחפש שירותים במקום אחר.

נקודה VPN

לוגו dotvpnמה אתה חושב על VPN שמבוסס על מדינה אחת אך בעיקר מפעיל שרתים באחת המדינות שהן חלק מהסכם Five Eyes?

מה דעתך שרתים במדינה שיש לה הדדיות מסוימת מבחינת שיתוף נתונים עם מדינות אחרות? אלא אם כן אתה יודע איך זה משפיע על הפרטיות שלך ואתה בסדר עם זה, לבחור בשירות כמו Dot VPN אינו בשבילך.

מבוסס בהונג קונג עם שרתים בגרמניה, אתה יכול להמר שיש יומני חיבור ושימוש מתוחזקים. במקרה זה של VPN זה, פירושו רשומות העומדות לרשות עד שנתיים.

שלב את זה עם מוניטין של ביצועים לקויים ואתה צריך לתהות מדוע מישהו היה מסתכן בהרשמה.

OneVPN

לוגו onevpnאינך מרוצה מהביצועים או מהעובדה ש- OneVPN שומר על יומני חיבורים תוך הפעלת מדיניות ביומן אפס? אחרי הכל, אין יומני פירושו לא יומנים.

זה חבל. יש להם דרכים לעקוף את התחייבותם להחזר הכסף שהשאירה חלק מהמשתמשים כועסים ועניים יותר.

מכיוון שהם לא מקדימים ביומני החיבורים וטענתם שהם אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר בסביבה, עליכם לתהות מה עוד הם בוחרים שלא לספר לכם. הירשם על אחריותך בלבד.

בשורה התחתונה

ישנם שפע של שירותי VPN לגיטימיים המציעים שירות מעולה, אומרים לך בדיוק מה הם יכולים ואינם יכולים לספק וגובים עמלות סבירות.

דלג על אלה שמשאירים אותך עם המון שאלות והתמקד בנותני השירות שיוצאים מגדרם להיות כנים עם לקוחות פוטנציאליים. בטווח הארוך תקבלו יותר יתרונות ופחות כאבי ראש.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me