שירות VPN של אופרה – חינם .. או האם זה באמת? (תוצאות מבחן)

אם המוצר הוא בחינם, אתה המוצר. לפחות הנתונים שלך הם.

נכון לעכשיו, רוב האנשים מבינים את החשיבות שיש ברשות ה- VPN הטובה ביותר שקיימת. הם רוצים להגן על פרטיותם. הם רוצים להיות מסוגלים לקבל גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי ולגלוש באינטרנט ללא אילוץ. אז כשהם שומעים שאופרה מספקת שירות VPN בחינם עם נתונים ללא הגבלה, הם קופצים עליו.

האם השירות של אופרה באמת מקיים את ההייפ?

Contents

סקירת VPN של אופרה

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: קצת מדיניות רישום
גודל שרת: 10 שרתים
הפצת שרת: 5 מדינות
תמיכה: אף אחד
מפתה: לא מורשה
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: לא קיים
המטה: קנדה
מחיר: חינם
אתר רשמי: https://www.opera.com

לא VPN אמיתי – זהו שירות פרוקסי

הדבר הראשון שאתה צריך להבין זה אופרה אינה VPN אמיתי. זה מאובטח שירות פרוקסי. משמעות הדבר היא שאופרה תצפין את תעבורת הדפדפנים שלה באמצעות ניתוב דרך שרת המופעל על ידי VPN בקנדה. עם זאת, אופרה היא לא מיועד להצפין את התעבורה בדפדפני אינטרנט אחרים או לקוחות דואר אלקטרוני עצמאיים. אם אופרה הייתה VPN אמיתי, היא הייתה מצפינה כל פיסת מידע אינטרנטית שנכנסת ויוצאת מהמכשיר. לא משנה באיזו אפליקציה מטפלים בנתונים. המשמעות היא שאופרה הרבה פחות מאובטחת משירות VPN עצמאי.

יתרונות:
 • לגמרי חופשי
 • אין מגבלות רוחב פס
 • עובד עם נטפליקס
 • קל להתקנה ונוח לשימוש
חסרונות:
 • רושם את כל המידע שלך
 • תחום השיפוט הקנדי
 • לא VPN אמיתי
 • אין מוצר עצמאי
 • זוהו דליפות IP
 • מהירויות איטיות
 • בלי טורנטים
 • רק שלוש אפשרויות לשרת
 • אין שירות לקוחות

מה אהבנו ב- VPN של אופרה

אופרה vpn בחינםרצינו להתחיל עם הדברים החיוביים בנושא ה- VPN הזה לפני שנצלול לפגמים הרבים שלו. דבר טוב עם השירות הוא זה זה לגמרי בחינם. אינך צריך להירשם כמנוי ואין מגבלות רוחב פס.

עם זאת, חשוב לזכור את זה VPNs בחינם מרוויחים איכשהו את הכסף שלהם וזה בדרך כלל באמצעות רווחים מהנתונים שלך. יש פתגם, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו “. במקרה זה, זה לא יכול להיות נכון יותר. אז אם אתה רוצה את העסקה האמיתית בעודך עדיין משתלם, אתה צריך ללכת עם שירות כמעט חינם. עיין ברשימה שלנו עם מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר.

הוא בנוי ממש בדפדפן, ו- זה קל להפעלה. כדי להפעיל את ה- VPN, פשוט עבור לתפריטים / הגדרות / פרטיות / VPN. לאחר התהליך ההוא, אתה יכול פשוט להפעיל את שירות ה- VPN והפעלה. אתה יכול גם לבחור את מיקום השרת ולראות כמה נתונים אתה משתמש.

סוף סוף, להפתעתנו, אופרה עבדה עם נטפליקס. זה לא רק עבד, אלא שהוא עבד ללא רבב. יש שואלים, האם לא כל ה- VPN יעבוד עם נטפליקס? בתיאוריה, כן. עם זאת, עם השנים נטפליקס החמירה מאוד והעסיקה טכנולוגיה אנטי-VPN חזקה כדי לאתר ולחסום אפילו את ה- VPN הטובים ביותר. VPNs רבים, כאשר משתמשים בהם כדי להזרים תכנים מוגבלים גיאוגרפיים ב- Netflix, נפגשים עם מסך השגיאות האימה.

מסך שגיאת נטפליקס - -

אז זה משהו שאופרה לטובתה.

אתה צריך לסמוך על אופרה?

אתה מקבל את התשובה לשאלה הזו כשאתה מסתכל על מדיניות הפרטיות של אופרה. שם תוכלו למצוא מספר סעיפים שגורמים לפרטיות הנוגעת לאדם לחשוב פעמיים.

  כיצד להאיץ את חיבור האינטרנט שלך

דוגמא אחת לכך היא העובדה שהשירות שומר לעצמו את הזכות לאסוף נתוני שימוש. המשמעות היא שהם עשויים לאחסן כתובות אינטרנט שאתה מבקר בהם ומיקומי IP, אך לאו דווקא את תוכן דפי האינטרנט.

זהו מידע רב יותר ממה שאוספים VPN אחרים. משהו שכדאי לזכור הוא שהשירות בשום אופן לא קשור לשמך או אליך. הוא מחובר למכשיר בו משתמשים. המשמעות היא ש- VPN של אופרה לא בונה היסטוריית גלישה.

כשאתה מסתכל על מדיניות הפרטיות שלהם, אתה רואה שהם אוספים מידע על מערכת ההפעלה שלך, כתובת ה- IP שלך ומידע אחר שניתן להשתמש בהם כדי לזהות את המכשירים שלך לאורך זמן. שוב, חשוב לציין של VPN לאופרה אין מידע שמקשר אותך לכתובת ה- IP.

אופרה מרוויחה כסף על ידי מכירת הנתונים שלך – היזהר

אופרה vpn על ידי סורקכשאנחנו מסתכלים על השירות בכללותו, אנו חשים שאופרה עושה את מה שהיית מצפה שכל שירות בחינם יעשה. הם אוספים את המידע האנונימי שלך ומוכרים אותם לאחרים. אם אתם מחפשים אנונימיות ופרטיות מלאה, זה בהחלט לא ה- VPN שעליכם לסמוך עליו. עליך להמשיך ולחפש את ה- VPN הטוב ביותר לפרטיות ואבטחה.

דפדפן האופרה הוא מבחינה טכנית חברה שממוקמת בנורבגיה. הבעיה היא ששירות ה- VPN שלהם מנוהל על ידי SurfEasy. החברה שבסיסה בקנדה נרכשה על ידי אופרה לפני מספר שנים. קנדה הינה חברה משתתפת בברית המעקב העיניים 5.

זה ברית לאיסוף מידע. הרעיון הוא שמדינות רבות יכולות לאחד את המשאבים שלהן יחד. אם למדינה אחת בקבוצה יש מידע, הם חולקים אותם עם ארבעת האחרות. כך שלא רק פעילות VPN VPN מנטרת פעילות, אלא שאם ממשלת קנדה ביקשה פעילות, הם מחויבים למסור אותה.

ה- VPN של הדפדפן משתמש באלגוריתם AES-256. אנו גם יודעים שהוא משתמש באבטחת HTTPS הסטנדרטית. לא ראינו שום דליפות webRTC במהלך הבדיקה.

נניח ש- VPN של אופרה הולך לעבוד כמו בן הזוג של SurfEasy. אנו חושבים שהוא משתמש ב- OpenVPN. עם זאת, קשה לאמת זאת. היא מנצלת את ה- DNS הציבורי המשולב של גוגל. בקשת ה- proxy היא משרתי ה- VPN.

באמצעות ה- VPN

להפעיל תג דפדפן אופרההשימוש ב- VPN בדפדפן הקיר שלך הוא קל מאוד. לאחר שתעבור את תהליך ההפעלה של שרת ה- VPN, תראה תג VPN כחול בסרגל החיפוש. לחץ על התג VPN כדי להיות מופנה ללוח המחוונים הראשי שלו.

לוח המחוונים פשוט לשימוש. ניתן להפעיל או לבטל את שירות ה- VPN. אתה תקבל תצוגה שמציגה רוחב פס שהשתמשת בו במהלך השבוע וכן רוחב הפס בו השתמשת במהלך החודש. אתה יכול לשנות מיקומים וירטואליים על ידי לחיצה על הבחירה הנוכחית שלך. תינתן לך רשימת מיקומים חדשים שתוכל לשנות אליהם. כל שעליך לעשות הוא לבחור את המיקום החדש והוא ישתנה לשרת VPN במדינה שאתה בוחר.

כמה מהיר VPN של אופרה

כולם מבינים שאם אתה מתכוון להשתמש בחיבור VPN מאובטח, אתה הולך לאבד קצת מהמהירות שלך באינטרנט. זה רק שוויון לקורס. הבעיה מגיעה כשמבחינים במטבלים עצומים בביצועים בשם “אנונימיות”.

  מדריך לבטיחות אלקטרוניים: הגן על ילדיכם באינטרנט כיום

אופרה vpn מהירות תוצאת ציריךמה שגרוע עוד יותר הוא כשאתה אפילו לא הבטיח אנונימיות ואתה נאלץ לסבול בשירות איטי.

זה מה שאתה מקבל עם VPN של אופרה.

כאן אתה רואה מהירויות שנמצאות בדרך למטה בשטח הפסול.

זה מעט טוב יותר, אבל בהחלט אין מה לכתוב עליו הביתה.

זה אחד מחיבורי ה- VPN האיטי ביותר שראינו. אז VPN של אופרה יכולה לבטל את החסימה של Netflix. אבל החיבור כל כך איטי שהזרמת הסרטים או סדרות הטלוויזיה האהובים עליכם בנטפליקס עוברת מלהיות מהנה לסיוט.

אפשרויות תשלום

VPN של אופרה הוא בחינם. אין אפשרויות תשלום, אין שדרוגים ואין מגבלות זמן. המשמעות היא שאינך צריך לדאוג לערבות להחזר כספי או אם הם משתמשים ב- cryptocurrency כדי להגן על פרטיותך.

הבעיה עם VPNs בחינם

חסרונות vpnה- VPN הטוב ביותר לעולם לא יהיה VPN בחינם. VPNs בחינם יעלו לך יותר בטווח הרחוק מכיוון שהם לא מספקים פרטיות ואינם מספקים אבטחה. רבים מהשירותים מאפשרים לצדדים שלישיים לחפש את הנתונים האישיים שלך או גרוע מכך.

כשאתה משלם עבור VPN, החברה שאתה משלם מרוויחה כסף באמצעות מנויים. המשמעות היא שהם לא צריכים למכור את המידע האישי שלך לאחרים. VPNs בחינם יכולים להסתכן בכך שתחוו דברים מזיקים כמו גניבת זהות.

ל- VPN חינם יש מהירויות חיבור איטיות. ל- VPN בחינם אין כמעט שירות לקוחות. ל- VPN בחינם מבחר קטן של שרתים לבחירה. VPNs בחינם מציעים לך פרוטוקולי VPN משנה.

מה עם טורנינג?

עם VPN של אופרה, סיבוב לא בא בחשבון. אתה משתמש ב- VPN עם טורנטים כיוון שאתה רוצה להגן על המידע שלך. אתה רוצה למנוע מאנשים אפשרות לפרוץ את המחשב שלך. כשאתה סוחף אתה מתחבר למחשבים ולמערכות של אנשים אחרים ואתה נותן להם גישה לשלך.

בעולם בו כולם היו טובים ואדיבים, זו לא תהיה בעיה. לרוע המזל משתמשים בהפרעות על ידי אנשים רעועים לביצוע פשעי רשת. אם אתה משתמש ב- VPN, אתה יכול להגן על עצמך.

נתונים סטטיסטיים על הפרות נתונים

הנה הבעיה. אופרה לא מצפינה את המידע שלך. כך שגם אם סיבוב היה בסדר, לא הייתם בטוחים. וזכרו, VPN של אופרה הוא פרוקסי מבוסס דפדפן. אז זה רק יעבוד למידע המועבר באמצעות הדפדפן.

עם טורנטים, אתה מתחבר לתוכניות חיצוניות כמו uTorrent. המשמעות היא שתוכלו לנשק את מעט ההגנה שמה שמכונה VPN זה מספק שלום.

היכן ממוקמים שרתי VPN של אופרה?

מיקומי שרת vpnשרתי VPN של אופרה ממוקמים בחמש מדינות. הם:

 • ארצות הברית
 • גרמניה
 • קנדה
 • הולנד
 • סינגפור

אופרה פרסמה את התוכניות להרחיב את בסיסי השרת שלה למקומות שונים ברחבי העולם. נכון לעכשיו, הם מאפשרים למשתמשים להתחבר למה שהם מכנים “שרתים מועדפים”. אלה השרתים ב:

 • אמריקה
 • אסיה
 • אירופה

מה שמתסכל זה אין לך מושג לאיזו עיר אתה מחובר. צריך לגלגל את הקוביות ולקוות לטוב.

בעודנו בעניין, עלינו להוסיף שאין מתקן מתג להרוג. זה דבר שאתה פשוט מצפה אליו מ- VPN. מתג להרוג עומד לקצץ את ההפעלה באופן אוטומטי אם ה- IP שלך דולף.

שירות לקוחות

אופרה vpn פורוםבכנות, התפתינו להשאיר את החלק הזה ריק. אחרי הכל, על מה יש לדבר? כמה מכלום אתה מקבל?

  מהו שרת פרוקסי? מדריך פשוט

ראה אם ​​אתה רוצה עזרה, אופרה לא רוצה לשמוע ממך. לחיצה על כפתור העזרה לא מתחילה צ’אט חי, היא לא לוקחת אותך לטופס יצירת קשר והיא לא פותחת כרטיס עזרה.. שום דבר. כל מה שהוא עושה זה לקחת אותך לדף בו תוכל לקרוא עוד על מה זה VPN ואיך הוא אמור לעזור לך.

לאופרה יש פורום תמיכה. אבל פורום זה מכסה קשת רחבה של נושאים העוסקים בדפדפן. אין דבר שדן באופן ישיר ב- VPN. רק שביתה נוספת נגד זה אפשרות VPN תת-חלקית.

משקיעים סיניים

לסין אין מוניטין טוב בכל הנוגע לפרטיות אינטרנט או אינטרנט בחינם. לאחרונה, קבוצת השקעות סינית הצטרפה לשותף עם דפדפן האופרה. ככל הנראה, זה לא כולל את קבוצת המדיה של אופרה או את שירות VPN של אופרה. נראה כי לעת עתה אלה נמצאים בידי החברה הנורווגית המקורית. עם זאת, אם אתם מודאגים מפרטיות, אתם עשויים לתהות כמה גישה יש לסינים ל- VPN של אופרה והמידע שהוא אוסף.

מחשבות אחרונות

סמנכ”ל האופרה נראה טוב על פני השטח. כלומר, מי לא מתרגש ממשהו החינמי ומבטל את חסימת הגבלות הגיאוגרפי של נטפליקס? VPN של אופרה הוא קל לשימוש. אתה לא צריך לדעת איך להקים VPN או אפילו מה זה VPN כדי להשיג את היתרונות שלו. אין גבול לרוחב הפס שלך, והעברות מוצפנות באמצעות הצפנה בדרגה צבאית.

עם זאת, אם אתה מוטרד באופן כלשהו, ​​בצורה או צורה לגבי פרטיות ואבטחה אמיתית, זו לא האפשרות עבורך. זכור, אינך רוכש את ה- VPN הטוב ביותר בשוק. זהו שירות חינמי שעובד רק כאשר מידע מועבר מתוך דפדפן האופרה.

אופרה קופצת מופעלת

אם קראת את מדיניות הפרטיות או את תנאי השימוש המחוברים לשירות, זה רק גורם לך להרגיש פחות בטוחה. מהירויות החיבור תהומות. VPN של אופרה לא רק רושם את השימוש שלך, אלא שהם עשויים למכור את הנתונים שלך. ובזכות סמכות השיפוט הלא ברורה יתכן מאוד שחברה זו תחשוף את הנתונים שלך לאכיפת החוק אם הם יתבקשו לכך.

השירות ניתן בחינם. ובכל זאת, אנחנו לא חושבים ששווה את המחיר.

אם אתה רוצה VPN, אז קבל VPN אמיתי

האם אתה רוצה שירות VPN מנוסה ובדוק שמגן על כל הנתונים שאתה שולח דרך האינטרנט? לאחר מכן אנו ממליצים על NordVPN.

ל- NordVPN אלפי מיקומי שרת מאובטחים ברחבי העולם. יש להם מדיניות והצעה ברורה ללא כניסה תמיכת לקוחות ללא תחרות.

זה גם קל מאוד לשימוש, המשקף את המחויבות של החברה לספק מוצר שבאמת עובד. אין עמלות או סעיפים מוסתרים. אתה יכול להגן על מספר מכשירים באמצעות מנוי אחד בלבד.

בזכות מיקומם בפנמה, NordVPN מגן עליך מכמה מתוכניות המעקב הממשלתיות המאיימות לפגוע בפרטיותך.

 • מציעה תמיכת לקוחות פנומנלית וכן א צ’אט חי זמין 24/7
 • אשפל נמוך
 • תוכניות NordVPN נעות בין 2.99 דולר לחודש ל -11.99 דולר בחודש
 • ל- NordVPN יש שרתים מיוחדים שהוקצו כדי לעזור לך להתמצא במגבלות גיאוגרפיות על שירותים כמו Netflix
David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me