VPN של אבירה פנטום – אנחנו לא ממליצים על זה (תוצאות מבחן)

VPN של אבירה פנטום - אנחנו לא ממליצים על זה (תוצאות מבחן)

מעט מדי שרתים, איטי מדי, ואגב, מה דעתך על חוקי הפרטיות הגרמניים האלה?


VPN של Avira Phantom הרבה לעשות זאת. הוא משתמש בפרוטוקולי ה- VPN האחרונים והגדולים ביותר ובהצפנת AES-256 סיביות. יתר על כן, סיקור מותר ונראה כי נטפליקס זמינה ברובם בשרתים רבים. אבירא פנטום מתהדרת גם במתג להרוג מובנה וביכולת לחבר מספר מכשירים בבת אחת.

אוסף חיובי זה אינו מספיק כדי להתגבר על העובדה ש שיעורי העברת הנתונים הם איטיים להפליא עם שירות זה. החברה גם ממוקמת בגרמניה, מה שעלול להוות בעיה עבור משתמשים המודאגים במיוחד מהפרטיות של הנתונים שלהם. מדיניות רישום כניסה נוספת עשויה להיות תפנית עבור אנשים מסוימים.

בואו נשבר את זה.

לוגו אבירה

סקירה כללית של Avira Phantom VPN

תכונות מידע
שימושיות: קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום: קצת מדיניות רישום
גודל שרת: 40 שרתים
הפצת שרת: 20 מדינות
תמיכה: מאגר מידע
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקולי OpenVPN, IPSec ו- Ikev2;
המטה: גרמניה
מחיר: 4.99 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.avira.com

אבטחה והצפנה

לאווירה פנטום יש לקוחות עבור חלונות, אנדרואיד, macOS ו- iOS. כשאתה מתחבר ל- Android או Windows, אתה משתמש בפרוטוקול OpenVPN. זהו הפרוטוקול שבחר עבור רוב המשתמשים הידע שכן יש לו את היתרון של להיות טכנולוגיית קוד פתוח. לאלה המשתמשים ב- macOS או iOS תהיה היתרון של פרוטוקול IPSec. משתמשים מתוחכמים עשויים לשים לב כי אין חוסר ברירה כשמדובר בפרוטוקולי VPN עם שירות זה. עם זאת, סביר להניח כי המשתמש הממוצע לא ישים לב לכך.

תהליך הצפנת vpn

ל- VPN של Avira Phantom יש א מתג להרוג מובנה, אך תכונה זו זמינה רק ללקוחות משלמים ולא למי שבוחר להשתמש בגרסה החינמית של שירות זה. מתג להרוג הוא חיוני מכיוון שהוא מונע מהיישומים במחשב שלך להמשיך לגלוש כאשר ה- VPN מאבד לפתע את הקשר שלו. זה מבטיח לך לשמור על פרטיות מוחלטת במהלך סשן הגלישה שלך.

סימן אחד לטובתה של אבירה פנטום הוא שהיא מציעה הגנות DNS. DNS הוא זה שהופך את כתובות האתרים שאנשים מחפשים לכתובות IP שמחשבים יכולים להבין ביתר קלות. באמצעות שירות DNS פנימי, אבירה פנטום עושה את זה הרבה יותר קשה לצדדים שלישיים לפקח על בקשות ה- DNS של המשתמש.

מיקומי השרת של Avira Phantom VPN

רשימת מדינה avira vpnאחת הסיבות ש- VPN של Avira Phantom כל כך איטית עשויה להיות קשורה לזה מספר קטן של שרתים. בסך הכל יש לזה רק 40 שרתים ב -20 מדינות. מרביתם ממוקמים באירופה במדינות כמו אוסטריה, צ'כיה, איטליה, גרמניה, צרפת, רומניה, הולנד, פולין, שוויץ, בריטניה וספרד. כשהמטה שלה נמצא בגרמניה, הריכוז הזה של שרתים אירופיים אינו מפתיע.

שרתים אחרים ממוקמים בארצות הברית, קנדה, מקסיקו, אוסטרליה, ברזיל וסינגפור. בארה"ב ישנם תריסר שרתים, אבל עם שרת אחד בלבד בדרום אמריקה, ו- המזרח התיכון ואפריקה נותרים לגמרי בחוץ. אם אתם גרים באחד מהמקומות הללו, יתכן וחכם לחפש ספק VPN אחר.

האתר של אבירה פנטום אכן מבטיח כי יתווספו עוד מיקומים בעתיד, אך אין פרטים מתי זה עשוי לקרות או היכן יתכן שרתים אלו ימוקמו..

מדוע המספר הקטן יחסית של השרתים הוא משמעותי?

כאשר ספק VPN מציע למשתמשים רק כמה שרתים לבחירה, פירוש הדבר שכמות התעבורה בכל שרת מוכפלת. ככל שהשרת הופך צפוף יותר ויותר, הביצועים, במיוחד שיעורי העברת הנתונים, נפגמים.

בנוסף, ככל שמגוון המיקום של השרתים גדול יותר, כך גדל הסיכוי שמשתמשים ימצאו שרת קרוב לבית, מה שאמור לשפר את מהירות הגלישה. אם הסתרת המיקום הגיאוגרפי שלך היא קריטית, הרי שיש לך יותר שרתים לבחירה פירושם גם יכולות זיוף טובות יותר.

אם אתה מסתכל על הבחירות המובילות עבור VPN אוסטרלי, אתה תראה שלרוב השירותים האיכותיים יש אלפי שרתים זמינים..

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם Avira Phantom VPN

חברי צוות התמיכה בלקוחות של אבירה פנטום אמרו כי הם אינם מבחינים בין סוגים שונים של תנועה ברשת. משמעות הדבר היא ש- P2P והורדת טורנטים מותרות. בניגוד לספקי VPN אחרים, שיתוף קבצים אינו מוגבל לשרתים ספציפיים.

תוצאות בדיקת מהירות VPN של אביר פנטום

רוב האנשים שהשתמשו בעבר ב- VPN יודעים ששירותים אלה יכולים לעזור להם להבטיח את האנונימיות והפרטיות שלך באופן מקוון. הם גם יודעים שהמחיר שהם משלמים עבור אנונימיות זו הוא מהיר. ספק VPN מכובד באמת עם רשת של אלפי שרתים ומגוון טוב של מיקומי שרת יגרום פחות השפעה על שיעורי העברת הנתונים שלך.

מהירות תוצאה של vira פנטוםלרוע המזל עבור Avira Phantom VPN, המערכת שלהם סובלת ממחסור מדהים בשרתים. משמעות הדבר היא שיעורי העברת נתונים איטית להפליא. בדיקות בנצ'מרק ללא שימוש ב- VPN העניקו מהירויות הורדה של 98.71 מגהביט לשנייה ולהעלות מהירויות של 53.00 Mbps. כאשר VPN של Avira Phantom הופעל, שיעורי ההורדה ירדו ל -6.98 מגהביט לשנייה בלבד בעוד שיעורי ההעלאה היו 9.02 מגהביט לשנייה.

בדיקה זו נערכה באמצעות השרת של Avira בהולנד, שהוא די רחוק ממיקומו של מחשב הבדיקה. בדיקה בשרת בארה"ב היה גרוע עוד יותר. זה הניב תוצאות של 4.34 Mbps להורדות ו- 2.23 Mbps להעלאות. זהו מהירות הורדה של כ- 95% איטי יותר מהתוצאות שהושגו ללא VPN, ומהירות ההעלאה הושפעה באופן דומה.

בהשוואה לכמה מספקי VPN הגדולים יותר בחוץ, תוצאות בדיקות המהירות הללו די עגומות. תאר לעצמך שתצטרך להמתין מספר דקות עד להעלאת אתר. זה יהיה מאוד מתסכל. בטח היית מוותר והסתלק הרבה לפני שהשגת משהו.

מדיניות הרישום של Avira Phantom VPN

גלישה מאובטחתספקי VPN רבים מתהדרים במדיניות ללא כניסה, אך לאחר מכן מציינים במדיניות הפרטיות שלהם או בתנאי השירות שהם בפועל מבצעים מעקב ותחזוקה מוגבלים של לקוחות שלהם. VPN של Avira Phantom שונה בכך שהם מקדימים את כריתת העץ שהם מבצעים.

בחברה אומרים שהם שמור נתונים הנוגעים למידע אבחון כך שיוכלו להקדים את הבאגים ובעיות אחרות שעלולות להפריע לחוויית המשתמש. אבירה עשויה גם לעקוב אם משתמשים ספציפיים הם לקוחות בתשלום או בחינם, מכיוון שיש מגבלות על כמה נתונים לקוח בחינם יכול להשתמש בפרק זמן של חודש..

מעבר לכך, בחברה אומרים כי הם אינם עוקבים באילו אתרי אינטרנט לקוחותיה מבקרים או כתובות ה- IP שלהם.

אפשרויות תמחור ל- VPN של אבירה פנטום

אבירה פנטום מציעה גרסאות בחינם וגם בתשלום לשירות שלה. הגרסה החינמית מגבילה את הלקוחות ל 500 מגה בייט בלבד לחודש. כל התנועה מוצפנת וניתן לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. מניעת דליפת DNS כלולה, וגישה דרך התקנים מרובים אפשרית.

avira vpn proהגרסה בתשלום נקראת Phantom VPN Pro. למשתמשים שבוחרים בשירות זה יש גישה לנתונים ללא הגבלה, כמו גם לכל התכונות הכלולות בתוכנית החינמית. עם זאת, השירות בתשלום מגיע עם שתי תכונות עיקריות שאינן זמינות ללקוחות בחינם. תכונות אלה הן מתג ההילוכים וגישה לתמיכה בלקוחות.

במחיר טוב או במחיר מופקע?

זה נכון. מי שבוחר לא לשלם עבור VPN של Avira Phantom לא יהיה לו את היתרון של מתג הרג אוטומטי שמגן עליהם במקרה ושירות ה- VPN שלו לא יהיה זמין. בנוסף, ללקוחות בחינם אין גישה לתמיכת לקוחות.

לאתר VPN Avira Phantom אמנם יש בסיס ידע, אך אין לו בהכרח את התשובות שהמשתמשים מחפשים. פורומים של משתמשים זמינים גם הם, אך הניסיון מצביע על כך שאין זו דרך יעילה או אפקטיבית לפתרון בעיות שירות.

גם תמיכה בהצטרפות לקוחות עם התוכנית בתשלום אינה בהכרח עניין רב. הגישה זמינה בטלפון או בדוא"ל ותמיכה ניתנת לדוברים בשפות מרובות. למרות זאת, נראה כי זמני התגובה הם איטיים, ונמשכים לשעות או ימים. כאשר מתקבלות תשובות, הן לעתים קרובות אינן מעניינות, ומחייבות יותר קדימה ואחורה. פתרון של בעיה פשוטה עשוי לארוך שבוע או יותר.

המינוי בתשלום עולה 10 $ לחודש. זהו מחיר לא רע, אך היעדר תמיכת לקוחות ומהירות העברת נתונים איטית אומר שהשירות לא שווה את ההוצאה. דבר נחמד הוא ש- Avira Phantom VPN מאפשר לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים. אלה חדשות טובות במיוחד עבור בעלי עסקים או אנשים שיש להם המון מכשירים להגן עליהם.

האם VPN של אבירה פנטום מומלצת?

נתב VPNVPN של אבירה פנטום היא לא מומלץ בגלל מספר סיבות. אמנם הוא זמין לשימוש במכשירים שמריצים חלונות, מק, iOS ואנדרואיד, אך לא ניתן להגדיר שירות זה בנתב כך שכל המכשירים המחוברים שלך יהנו מאותה הגנה. בנוסף, זהו לא ניתן להשתמש ב- Avira Phantom בקשר עם TOR לספק לעצמך שכבת הגנה נוספת. טלוויזיות חכמות, קונסולות משחק ומכשירי לינוקס באופן דומה אינן תואמות.

ישנם שירותים טובים יותר עם שיעורי העברת נתונים מהירים בהרבה ומחירים תחרותיים זמינים. אם אתה רוצה א המלצת פרטיות באוסטרליה, ואז לבדוק את הביקורת שלנו על NordVPN. לא תתאכזב.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me