VPN סה”כ – הימנע ממצב זה (בעיות שרת חמורות)

VPN סה"כ - הימנע ממצב זה (בעיות שרת חמורות)

מחירים גבוהים ושירות ותכונות חסרות דופי. לשירות ה- VPN הזה הרבה לא הולך על זה.


לוגו totalVPNה- VPN הכולל מתהדר בממשק משתמש ידידותי להפליא. זה כל כך ידידותי שלמתחילים לעולם ה- VPN לא יתקשו להשתמש בו. למרבה הצער, אין הרבה חיוביות לשירות זה מעבר לקלות השימוש בו.

ספק שירות זה הוא חדש יחסית בשוק VPN. עם זאת, שירותיהם מלוטשים ומתוחכמים. VPN כולל משתמש בפרוטוקולי VPN אמינים כמו VPN פתוח, אך מדיניות הרישום שלו מטרידה שלהם נתונים שיעורי העברה משאירים משהו רצוי. שירותים גרועים יותר נמצאים שם, אך זה לא הופך את Total VPN לשירות הבחירה עבור משתמשים מתוחכמים.

סקירה כללית של VPN

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: מדיניות רישום מפוקפקת
גודל שרת: 60 ++ שרתים
הפצת שרת: 30 מיקומים ברחבי העולם
תמיכה: מערכת צ'אט חי וכרטיסים 24/7
מפתה: מותר
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN;
המטה: ארה"ב
מחיר: 4.99 $
אתר רשמי: https://www.totalvpn.com/

VPN סה"כ - בת קטנה של גורם ענק

ה- VPN הכולל הוא בבעלות קבוצת Endurance International, שבסיסה בבורלינגטון, מסצ'וסטס, ארה"ב. הארגון הוא חברת האם של עסקים טכניים מזוהים כמו Bluehost, HostGator ו- Constant Contact. בתחילה מטה Total VPN בבריטניה. ארה"ב וגם בריטניה נחשבים פחות ממקומות אידיאליים שבהם ניתן למצוא שירות VPN.

ברית העיניים

הסיבה לכך היא ששתי המדינות הללו צד להסכם הפיקוח על חמש העיניים וגם בגלל החוקים המסדירים את שמירת הרשומות במדינות אלה. אנשים שדואגים להם שמירה על פרטיות ואנונימיות מומלץ לחפש ספק VPN שאינו חבר בחמש העיניים.

בהתאם, תוכלו לסמוך על כך שאם סוכנות אכיפת חוק תגיע לדפוק בדלתות ב- Total VPN, כל הנתונים שהם אספו אודותיך ישותפו. עובדה זו מודגשת על ידי מדיניות הפרטיות של החברה, דבר שנבחן ביתר פירוט בהמשך.

VPN סה"כ הוא בהחלט לא ברשימת ה- VPN הטובים ביותר לאוסטרלים. קרא עוד כדי לגלות מדוע.

אבטחה והצפנה

משתמשים לפחות מקבלים הצפנה הגונה עם Total VPN. זה בעיקר בגלל שמסופקות כמה אפשרויות. אחד מאלה הוא OpenVPN, פרוטוקול שנחשב לטוב ביותר שניתן להשיג עד כה. מכיוון שזה קוד פתוח, OpenVPN מעניקה למשתמשים את היתרון של מערכת תמיכה עולמית. קוד המקור זמין לכולם, מה שמאפשר לשנות או לשפר אותו כך שיתאים למטרה מסוימת.

הגנת VPN

בנוסף, Total VPN תומך גם ב- PPTP (פרוטוקול מנהרת נקודה לנקודה), שהוא פרוטוקול ישן יותר שהוא כבר לא מומלץ. לרוע המזל, Total VPN מחדל לפרוטוקול זה. המשמעות היא שמשתמשים פחות מתוחכמים עשויים לעזוב את עצמם חשוף להאקרים והתקפות אחרות. האפשרויות האחרות, הכוללות IkeV2 ו- L2TP / IPSec, הן הרבה יותר מאובטחות ומעניקות הגנה טובה יותר. למידע נהדר נוסף, קרא את המדריך המלא שלנו להצפנה למתחילים.

סך כל מיקומי השרת של VPN

סה"כ VPN מתגאה באתר שלה כי יש לה שרתים הממוקמים בכל שבע היבשות. לאחר מכן כתוב כי אין לו שרתים באנטארקטיקה מכיוון שהוא קר מדי. ככל הנראה, החברה לא מכירה כי דרום אמריקה היא יבשת, מכיוון שהיא אומרת שאין לה שם שרתים.

מיקומי שרת totalvpnעם זאת, יש להם 17 שרתים בצפון אמריקה. אלה ממוקמים במקומות ברחבי ארה"ב, כולל ניו יורק העיר, לוס אנג'לס, סיאטל, מיאמי ושיקגו. יש גם שרת אחד בטורונטו, קנדה. באירופה המשתמשים ימצאו 20 שרתים. מדבלין ולונדון בוורשה ובוקרשט, הכיסוי של החברה ביבשת זו הוא די מקיף - לפחות יחסית למספר השרתים הכולל.

אסיה מקבלת חמישה שרתים בסינגפור, הונג קונג, תל אביב, טוקיו ומומבאי. בניגוד לחברות VPN רבות אחרות, Total VPN אינו מתעלם מאפריקה, אם כי יש להן רק שרת אחד, שנמצא ביוהנסבורג, דרום אפריקה. אוקיאניה מכוסה על ידי שרת בודד בסידני, אוסטרליה.

3000 שרתים לעומת 17 שרתים

עם שרתים במעט יותר משלושים מיקומים, הדבר מציע כיסוי הגון עבור חברת VPN בסדר גודל כזה. עם זאת, אין ספק שזה לא מרשים בהשוואה לכיסוי שמציעים השחקנים הגדולים בתחום. חלקם אף מתהדרים ביותר מ -3,000 שרתים שנמצאים בלמעלה מ -150 מדינות ברחבי העולם. אם אתם מטיילים בתדירות גבוהה או רוצים מבחר שרתים מצוין, מומלץ שתבחרו באחת מספקיות העילית יותר.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם Total VPN

רשת הכתובות של vpn ipשום דבר לא אוסר במפורש על שיתוף קבצים או על שימוש באתרי BitTorrent כשאתה מחובר ל- Total VPN. למעשה, זה כלול בתנאי השירות, שעל הלקוחות עליהם להסכים בעת ההרשמה.

החברה אפילו מבטיחה שרת ייעודי P2P, שנמצא בהולנד, אך רוב המשתמשים אומרים שהוא מציע ביצועים תהומיים.

אם שיתוף קבצים הוא הדאגה העיקרית לשימוש המקוון שלך, סביר יותר ש- VPN אחר יספק את צרכיך.

תוצאות בדיקת מהירות VPN הכוללות

בדיקות מהירות שנערכו תוך שימוש ב- Total VPN הראו שיעורי העברת נתונים הגונים, אם כי חסרי דעות. עם זאת, הייתה שונות משמעותית תלוי באיזה שרת נעשה שימוש. אנשים שנרשמים לגירסה החינמית לשירות Total VPN עשויים להיפגע בשיעורי העברה איטיים להפליא. הסיבה לכך היא שמשתמשים בחינם יכולים להתחבר רק לשלושה שרתים שנמצאים בסינגפור, איסלנד ואמסטרדם. אלא אם כן אתה נמצא באחד התחומים הללו, אתה יכול לצפות לביצועים איטי בעקביות. אם אתה רוצה לקחת את הסיכוי שלך להשיג שיעורי העברת נתונים משודרגים, תצטרך לשלם מחיר פרמיום.

בדיקת זמני הורדה והעלאה

תוצאה מהירה של totalvpnחיבור מחשב בניו יורק, ניו יורק לשרת סן חוזה העלה זמני הורדה של 31.52 Mbps והעלאת זמני של 7.88 Mbps.

זמני ההעברה היו צפויים מהירים יותר כאשר התחברו לשרת בניו יורק. קצב ההורדה עלה ל 59.61 מגהביט לשנייה ואילו ההעלאות השתפרו מעט ל 10.81 מגהביט לשנייה.

המשך הרחוק יותר ללונדון הניב שיעורים איטיים יותר. מהירויות הורדה של 35.64 Mbps ומהירות העלאה של 8.85 Mbps לא היו כמעט מרשימות.

הרבה יותר שיעורי ההעברה האיטיים ביותר הוקלטו תוך כדי שימוש בשרת בטוקיו, מה שלא מפתיע בהתחשב במרחק בין יפן למיקום הגאוגרפי בפועל של המחשב. שני ההורדות וההעלאות היו עגומים בשיעורים של 11.88 Mbps ו- 4.03 Mbps, בהתאמה.

בממוצע, השימוש ב- Total VPN הגדיל את הזמן שלוקח להוריד בערך 76 אחוזים תוך הגדלת זמני ההעלאה בכ 59 אחוזים. מספרים אלה הם משמעותיים, כך שאם המהירות היא בין המדדים החשובים ביותר שלך, יתכן שזה לא שירות VPN עבורך.

מדיניות הרישום הכוללת של VPN

תרשים ציון מדיניות רישום vpnאל תעשה טעויות, ה- VPN הכולל עוקב אחר פרטי הזהות שלך. זה נאמר ללא התייחסות בדף מדיניות הפרטיות של חברת האם Endurance International Group. כל מה שתספק להם במהלך תהליך ההרשמה יישמר. מידע זה עשוי לכלול שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת דוא"ל, נתוני כרטיסי אשראי ומיקום גיאוגרפי. נתונים נרשמים גם אם אתה פנה לחברה לקבלת תמיכה בלקוחות.

גרוע מכך מדיניות החברה ביחס ל"שימוש בשירותים, ביקורי אתר ותמיכה ". בהתאם למדיניות, מידע הקשור לכתובת ה- IP של המשתמש, לדפדפן בו הוא משתמש, העמודים בהם הוא מסתכל והגיאוגרפי של המשתמש. מיקום הכל נאסף.

בנוסף, החברה תעקוב אחר הגעת לדף השירות שלהם ובאילו קישורים אתה משתמש כדי להשאיר אותו. אפילו האינטראקציות שלך במדיה החברתית עשויים להיות רשומים על ידי Total VPN.

חלק גדול מאיסוף נתונים זה מצוין כי הוא משמש לשיפור השירותים ולעקוב אחר תפקודן של המערכות. הם גם טוענים שהם עוקבים אחר התנועות המקוונות שלך לאבחון בעיות בשירותים שהם מציעים. עם זאת, הם גם מציינים כי הנתונים שהם שומרים עוזרים להם לשווק מוצרים ושירותים של צד שלישי עבורך. מידע זה עשוי להיות משותף עם שותפים ומותגים נבחרים הקשורים לקבוצת Endurance International, צדדים שלישיים או "מסיבות משפטיות."

התוצאה היא זו פרטיותך ואנונימיותם כמעט ולא מובטחים באמצעות Total VPN. אם אתה מחויב להגן על עצמך באופן מקוון, שירות זה אינו המתאים לך.

אפשרויות תמחור עבור סך ה- VPN

מחיר כולל של vpnה- VPN הכולל הוא בהחלט לא אחד מהשירותים במחירים סבירים יותר שם. הוא עשוי להציע שירות בחינם, אך גרסה זו מוגבלת לשימוש בשלושה שרתים בלבד והיא כפופה לכובעי נתונים. המחיר הרגיל למנוי הפרימיום של החברה הוא 14.97 דולר לחודש, וזה בהחלט לא זול כמו מתחרים רבים. מבצעים לעתים קרובות מוצעים בכמחצית מהמחיר לחודש.

ניתן לרכוש מנוי לשנה בכ -5.99 דולר לחודש, ולקוחות שגדלים אפילו יותר עם מנוי לשנתיים יחויבו כ -4.99 דולר לחודש. זכור כי אלה הם מונחי מבוא. תנאי השירות של החברה מאפשרים להם לחדש את חוזהך בשיעור המלא בסוף התקופה, אז שימו לב לשם כך.

האם ה- VPN הכולל מומלץ?

בגלל המהירויות האטיות יחסית ומבנה התמחור היקר שלה, Total VPN לא ניתן להמליץ בזמן הזה. שירותי VPN רבים אחרים אוהבים NordVPN ו כריש גולש זמינים בשוק כיום. אם Total VPN רוצה להיות תחרותי באמת, הם יצטרכו לשפר משמעותית את ההצעות שלהם.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me