סקירה VPN של מנהרה פרטית – האם זה באמת שווה את זה?

VPN שגובה את הלקוחות שלהם בצורה הוגנת? יכול להיות שזה באמת נכון?

זו השאלה שהתחלתי להרהר אחרי ששמעתי לראשונה על VPN מנהרת פרטית. במשך הזמן הארוך חיפשתי VPNs שהציעו נתונים ללא הגבלה מכיוון שכצרכנים, אני חושב שאנחנו קשורים לראות מילים כמו "בלתי מוגבלת" ו"לא גבולות "כסימנים לכך שאנחנו מקבלים יותר מכות עבור הכסף שלנו.

אבל אז שמעתי על נוהלי החיוב הייחודיים של מנהרה פרטית והתחלתי לתהות אם "ללא הגבלה" זה באמת כל מה שנפסק להיות.

אבל אז שמעתי על נוהלי החיוב הייחודיים של מנהרה פרטית והתחלתי לתהות אם "ללא הגבלה" זה באמת כל מה שנפסק להיות.

כדי להסביר: Tunnel Private, ספין-אוף מסחרי של OpenVPN Technologies, גובים רק עבור הנתונים שאתה משתמש בהם. ואפילו חדשים שבוחרים לנסות אותם לנסות את הניסיון בחינם מקבלים 2 הופעות עצומות.

אז אולי אתה שואל, "מה התפס?"

שאלתי את אותו הדבר לפני שבדקתי אותם בעצמי.

בסקירה זו אשתף את תוצאות מבחן המהירות שלי על השירות שלהם, קלות השימושיות שלהם, הדירוג שאני נותן את תמיכת הלקוחות שלהם ואת החוויה הכוללת שלי עם VPN זה..

אבל לפני שאנחנו קופצים ממש לתוכו, הנה קצת רקע על המנהרה הפרטית והאנשים שמאחורי שירות ה- VPN הנהדר הזה..

סקירת VPN של מנהרה פרטית

תכונות מידע
שימושיות: קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום: רישום קל
גודל שרת: 50 ++ שרתים
הפצת שרת: 12 מדינות
תמיכה: מערכת כרטיסים
מפתה: לא מורשה
סטרימינג: לא מורשה
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN; קידוד AES-GCM 128 סיביות
המטה: קליפורניה, ארה"ב
מחיר: 6 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.privatetunnel.com/

רקע מנהרה פרטי

מנהרה פרטית הינה פרי מוחם של ג'יימס יוחן ופרנסיס דינה, מייסדי OpenVPN Technologies, Inc., חברה מבוססת קליפורניה, המשלבת חבילת טכנולוגיות רשת ותוכנות מתקדמות..

יש להם יותר מ -3.6 מיליון לקוחות ולספור.

לאתר שלהם יש עיצוב נקי ומקצועי ולתוכנה שלהם יש ממשק פשוט וקל להבנה.

האתר שלהם טוען באומץ למנוע כמיליון איומי סייבר מדי יום. אמנם יהיה קשה להם להוכיח זאת לציבור מבלי לנהל איזשהו רישום של האיומים שהם חוסמים - ולפיכך שמירת יומני הפעילות המקוונת שלך - נראה שזה אפשרי בהחלט.

אחרי הכל, זהו עולם מטורף ומשוגע שאנו חיים בו כרגע, בו מתקפות סייבר מאיימות על כולם מהבנקים ומתקני הממשלה לאזרחים פרטיים.

כפי שראינו באוקטובר 2017, אפילו אמהות ואבות שלנו מכוונים לפושעי סייבר. אין בטל בטוח ... לפחות לא אם הם לא מתחילים להשתמש ב- VPN.

המנהרה הפרטית נראית ונשמעת לגיטימית, אך כולנו יודעים שמראה יכול להונות.

דבר אחד שמשתמשים צריכים לזכור הוא היכן שהם נמצאים. מנהרה פרטית היא מבוסס בפארק העסקים Hacienda בפליזנטון, קליפורניה, ארה"ב.

למה זה משנה?

מכיוון שארה"ב היא חלק מארבע עיניים, אשכול מדינות שהתקשרו בהסכם רב-צדדי לשיתוף פעולה במודיעין איתותים.

שם נרדף להסכם UKUSA, הצותת הקולקטיבית הגלובלית הזו על אזרחים המשתמשים ב- Echelon, תוכנה המאפשרת להם ליירט את התקשורת שלנו, בין אם מדובר בפעילות מקוונת מקוונת, לשלוח דוא"ל, לשלוח הודעות טקסט, להוריד או לבנקאות..

כאן באוסטרליה, הפרלמנט עבר מספר תיקונים לטובת חוקי שמירת נתונים מחמירים יותר, כלומר חברות התקשורת שלנו יכולות לכרות את המידע האישי שלנו למטרות שלהם או למטרות בדיקת הממשלה..

הדרך היחידה לחסום את ספקיות האינטרנט שלנו (ספקי שירותי אינטרנט) מאיסוף מטא נתונים זה להשתמש ב- VPN עם הצפנה מוצקה. למידע נוסף על שמירה מקוונת בבטחה במאה אחוז, עיין במדריך העומק שלנו לכל כלי פרטיות שאפשר להעלות על הדעת.

אבל כשזה נוגע בחירת VPN, זה דומה למכירת נדל"ן—זה הכל עניין של מיקום! מקום! מקום!

הבעיה עם המנהרה הפרטית, וחברות כמוה, היא שהם פועלים מחוץ למדינה שנמצאת בזכותם החוקית לדרוש מה- VPN למסור נתונים הרלוונטיים לאחת מחקירותיהם..

זה לא אומר שמנהרה פרטית תעמוד ברצון למוסד ממשלתי באופן מיידי. נהפוך הוא, הם טוענים כי הם לא מחזיקים ביומני פעילות כלשהם, אך הם גם מודעים לעובדה שהם חוסכים יומני חיבור מסוימים.

כביכול, יומנים אלה נשמרים רק לצורך פיקוח על ביצועי ותחזוקה, אך מרבית ה- VPN-מכובדים שומרים על מדיניות ללא יומני מחמירה.

ברור למדי כי ניתן יהיה לכפות על מנהרה פרטית למסור יומני משתמשים אם יוגשו להם זימון או צו..

בצד החזק, לא היו מקרים של VPNs שמסרו מידע למוסדות ממשלתיים מסיבות שרירותיות. בכל פעם ש VPN נחת בחדשות בגלל מסירת נתונים כאלה, זה היה קשור לתיק פלילי, לרוב כזה שעבריין עבריין סייבר שמשתמש בשירותי ספק VPN למטרות זדוניות (יכול להיות באינטרנט האפל).

אז היכן ממוקם המנהרה הפרטית בין חבריה לשוק ה- VPN? ובכן, הם קיבלו כמה עשרות די מצויינים של לקוחות וכמה ביקורות נהדרות באמת.

TechRadar קרא להם "ספין מעניין ב- VPN,"מתלהבים מהאפשרות שלהם לשלם לך", אך הם מציינים גם את הבחירה המוגבלת שלהם במיקומים, את הביצועים הלא אמינים שלהם ואת הלקוח הבסיסי ביותר.

בהתבסס על הבדיקות שלי לגבי השירות שלהם, הייתי אומר שהם בהחלט השתפרו במהירויותיהם בשנה האחרונה בערך, ובעיות קישוריות היו רק לסירוגין.

אבל לפני שנעמיק במהירויות והתכונות של המנהרה הפרטית, בואו נדבר על תאימות כיוון שזה באמת איפה שהם נכנסים לזה..

מה מציע מנהרה פרטית & תאימות

מנהרה פרטית מאפשרת לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי על ידי הסתרת כתובת ה- IP והמיקום שלך.

בעוד שחלק גדול מהשירות שלהם די דחוק, הם מסמנים את כל התיבות הנכונות בכל הנוגע להצפנה חזקה. קשה לנצח את פרוטוקול OpenVPN שלהם.

התכונות כוללות ללא רישום פעילויות, תוכניות נתונים ייחודיות ותכנית שנתית עם רוחב פס בלתי מוגבל.

שירות VPN זה תומך גם במערכות הפעלה ומכשירים אלה:

 • iOS
 • אנדרואיד
 • לינוקס
 • חלונות
 • מק
 • מקלט טלוויזיה USB
 • תיבות טלוויזיה מעוצבות
 • טבליות ייחודיות

אולי הדבר המעניין ביותר ב- VPN זה המחויבות שלהם להתפתחות והתפתחות. OpenVPN, Inc. תומכת כעת בתכנית Bug Bounty של OSTIF, תוכנית מבוססת תגמול שמשלמת למפתחים כאשר הם מגלים פגמים חשובים בתוכנת קוד פתוח.

מבחינת החיסרון, יש מספר מוגבל של שרתים במספר מוגבל של מיקומים. מכיוון שאני תמיד מאמין שהדרך הטובה ביותר לבדוק VPN היא לבצע נסיעות, השתמשתי במנהרה הפרטית כשנסעתי מסידני לניו יורק ובחזרה.

מדדתי את אחד משלושת השרתים בניו יורק שלהם 26Mbs להורדה ו 16 Mbps להעלאה. השהיה העלתה את זה כמעט 79 שניות. באופן מוזר גיליתי שהמספרים האלה גדלו כשנגעתי באוסטרליה.

שם הצלחתי לפגוע הורדות של 50 Mbps ו העלאת 43 מגהביט לשנייה עם פינג של 25 מילישניות. לא נורא עבור שירות שידוע שהוא איטי יותר מכמה מתחרות שלו.

לרוע המזל, אין מתג להרוג עם מנהרה פרטית, כך שמשתמשים חשופים לבדיקה אם החיבור נכשל בזמן שהם עוסקים בפעילות מקוונת..

תכונות נוספות

אם קיימת מגבלה אחת ענקית למנהרה הפרטית, זה המחסור היחסי בתכונות שלהם. כמה מה- VPN הטובים ביותר מספקים תכונות מתקדמות כגון סינון כתובות אתרים, חסימת מודעות וכו '.

למנהרה פרטית יש רק תכונה אחת שכדאי לציין - תוכנה למניעת חדירות. זה מונע התקפות זדוניות של דברים כמו תוכנות זדוניות וכדומה, אבל זה המקום בו נגמרים הדברים הטובים ביותר אני חושש.

נוסף על כך, יש להם רק 12 מיקומים זמינים ב -9 מדינות. המספר הערמומי הזה של שרתים די מייאש בהשוואה לעושר השרתים המוצעים על ידי שירותים כמו NordVPN או כריש גולש.

עם זאת, הם מפצים על המחסור הזה על ידי מכשירים תומכים ש- VPN רבים אחרים אינם כוללים, כולל מקלות הטלוויזיה USB האמורים..

תמחור & תוכניות

כאן באמת מאיר המנהרה הפרטית. כאמור, הם מציעים ניסיון חינם עם נתונים של 2 גיגה-בייט. בנוסף, יש להם שתי תוכניות מכוסות נתונים וחבילה שנתית עם נתונים ללא הגבלה.

שלהם באופן סביר התוכניות במחיר מתחילות עם 20 ג'יגה-בייט ומשתמשים משלמים רק עבור מה שהם משתמשים.

לחילופין, התוכנית השנתית שלהם מספקת למשתמשים 10 חיבורים בו זמנית, ללא ספק הכי הרבה קשרים שראיתי הצעת VPN.

מנהרה פרטית כוללת שילוב של ערבויות להחזר כספי מלאים ופרו-ראטות, והם מקבלים מגוון של אמצעי תשלום משיטות מסורתיות כמו העברה בנקאית או כרטיס אשראי ועד cryptocur מטבעות כמו ביטקוין.

מנהרות מנהרות פרטיות

סמל מקצועןחברת האם של מנהרת פרטי קיימת מאז 2002, כלומר האנשים האחראים לכך VPN מבוססים.

אתה מקבל הצפנה סולידית מחברה שמוקדשת לפתרונות תוכנה מתקדמים.

כפי שראינו, יש להם תאימות רחבה והתקנה קלה.

משתמשים רבים גם מעריכים את העובדה שאין צורך במינוי. אתה יכול ממש לשלם תוך כדי.

אבטחה & פרטיות

זה הדאגה העיקרית למי שמחפש VPN. אתה רוצה אנונימיות וביטחון ואתה רוצה לדעת שאתה באמת מבין את זה.

מבחינת אבטחה, לפרוטוקול OpenVPN יש מוניטין נהדר בקרב הקהילה המקוונת. אבל למרות העובדה הזו, יש את הבעיה של המיקום. אני לא יכול להדגיש את החלק הזה מספיק.

המיקום האמריקני של המנהרה הפרטית עלול להוות בעיה ממשית למשתמשים המחפשים לבצע סיבוכים. למרות שאתה יכול לחבר את האפליקציות שלהם ולהשתמש ב- BitTorrent לשיתוף הקבצים שלך, רוב החברות בארה"ב מזעזעות את הנוהג הזה ואין לדעת מה עלול לקרות עם יומני הפעילות מסוג זה..

חקיקה כמו חוק התקשורת המאוחסנת מציבה את הכוח האמיתי בידי הממשלה הפדרלית של אמריקה.

אז אם כי הצפנת 128-bit AES-GCM של מנהרה פרטית מגן על שידורי הנתונים שלך, יש סיבה לתאוריה שפעילותך עלולה ליפול לידיים הלא נכונות אם אתה עוסק בשיתוף P2P. מידע נוסף על הצפנה במדריך שלנו.

מותר טורינג?

ישנם אלפי VPN בשוק. כולם מתחרים על העסק שלך. זה יכול להוביל לכמה VPNs שמבטיחים הרבה אך מציעים מעט. זו הסיבה שאנו מעריכים באמת את הכנות, הפשטות והשקיפות שמציעה גישה לאינטרנט פרטי. ההצפנה שלהם מיושמת היטב ומדיניות אפס יומנים יחד עם מחירם הזול יותר הם כמה מהסיבות לכך שאנו ממליצים על שירות VPN זה..

אם VPN ידידותי לסיבוב זה מה שאתה מחפש - קרא את ה- vpns הטובים ביותר למאמר הטרור.

האם אוכל להשתמש במנהרה פרטית עבור Netflix?

בזמן כתיבת שורות אלה, לא ניתן לגשת לארה"ב Netflix ו- BBC iPlayer. ישנן כמה תוכניות פרימיום VPN בחינם לסטרימינג, אך זו לא אחת מהן. לא היינו ממליצים על אפשרות זו עבור Netflix (להלן כמה אפשרויות טובות יותר).

מדיניות רישום

כפי שאמרתי קודם, למנהרה הפרטית יש במקרה הטוב מדיניות כריתת עצים. הם טוענים כי הם לא שומרים על יומני פעילות המשתמשים, אך הם שומרים יומני חיבור למטרות מעורפלות.

מהירויות חיבור

המון שירותי VPN מתהדרים במהירויות "מהירות הברק" שלהם, אך מנהרה פרטית אפילו אינה משמיעה טענה כזו. ברור מאחר וכל משתמש יגיד לך שהוא חווה פיגורים לא פעם.

בחוויה שלי הייתה לי חוויה מעורבת. נראה שהם אופציה טרנס-אטלנטית הגונה, אך בהתחשב שהם מבוססים מחוץ לארה"ב, אני יותר מזועזע מהמהירות הנמוכה שהשגתי בעת ביקור בניו יורק.

להלן תוצאות מבחן המהירות שלי לאחר שעשיתי מקום לטיול:

 • שרת ארה"ב

  • פינג: 25 שניות
  • הורדה: 26 Mbps
  • העלאה: 16 Mbps
 • שרת האיחוד האירופי

  • פינג: 40 שניות
  • הורדה: 65.46 Mbps
  • העלאה: 46.51 Mbps

אני לא יכול לומר שהתלהבתי מהתוצאות, לפחות לא כשהייתי בארה"ב. הייתם חושבים שלשירות שממוקם בארצות הברית יהיו המהירויות הטובות מכולם. יתרון שדה ביתי, כביכול. אבל נראה שזה לא היה המצב עם המנהרה הפרטית.

מידע נוסף על מהירויות חיבור ניתן למצוא בעמוד השאלות שלהם כאן.

שימושיות

אני חייב לתת אביזרי מנהרה פרטית במחלקה הזו. למרות שהממשק שלהם פחות נעים מבחינה אסתטית, השימושיות הייתה מהשורה הראשונה. מאוד עקבי, קל מאוד לשימוש וללא בעיות ממש.

הוראות ההתקנה הפשוטות שלהן תוכלו למצוא כאן. כפי שתראו, זהו צעד פשוט למדי עבור משתמשי מחשבים ניידים וגם מכשירים ניידים כאחד.

חסרונות מנהרה פרטיים

למרות שהיה לי זמן מתאים להשתמש במנהרה פרטית לגלישה מזדמנת, אני לא יכול לומר שנפוצצתי בגלל שום דבר בעניין.

המהירויות היו בסדר, אבל הן לא היו משהו מיוחד. ההצפנה הייתה מוצקה, אבל כל מי שהשתמש ב- VPNs כבר מצפה ש- OpenVPN יהיה מדהים.

תוכניות התמחור הייחודיות שלהם מעניינות, אבל אני עדיין על הגדר אם זה באמת טוב יותר או גרוע מחבילת פרימיום בלתי מוגבלת מאחד המתחרים שלהם. ולבסוף, היעדרם המוחלט של תכונות מתקדמות משאיר הרבה רצוי.

החיסרון אחד שקפץ לי מיד ברגע שהתחלתי לבחון אותם היה זה:

תמיכת לקוחות מוגבלת - אה אה ....

נייטרלי-רגשבדומה ל- Trust.Zone, מנהרה פרטית אינה מציעה את אפשרויות תמיכת הלקוחות שרבים מאיתנו באו לצפות מ- VPN טוב.. הם מציעים רק מערכת כרטיסים שבאמצעותה אתה משאיר להם הודעה ומחכה שהם יחזרו אליך.

לאחר שבדקתי את המערכת הזו, גיליתי שלקח יותר מ 24 שעות להשיב לשאלתי והתשובה שלהם הייתה רחוקה מלהיות ידידותית ואולטרה אינפורמטיבית שאני מקבל בדרך כלל מהצוות ב NordVPN.

דמיין ש? מרבית ה- VPN הלגיטימיים מספקים צ'אט חי 24/7. במקום זאת, מנהרה פרטית לוקח יותר מ- 24 שעות לחזור אליך. זוהי אחת המוגבלות הנוצצות שלהם וכדאי שעליהם לתקן בקרוב אם הם רוצים להישאר נוכחות בשוק יתר על המידה הזה..

האם אני ממליץ על מנהרה פרטית?

כן ולא ... אבל בעיקר לא.

הייתי ממליץ לאנשים שמעוניינים להסתכל עליהם NordVPN ו כריש גולש כבחירות מעולות עבור בערך אותו מחיר.

למרות החוויה הפחות-כוכבית שלי, הייתי צריך לומר שזו בחירה טובה למתחילים. אם אתה מישהו שרק עכשיו לומד על VPN ורוצה משהו פשוט להתאמן עליו, זה ה- VPN המתאים לך.

כאמור, הממשק קל לניווט, מה שהופך את האפשרות הטובה למשתמש הקז'ואל שרק רוצה לראות כמה ענפי ספורט או להודיע ​​לחבר מבלי שתרגל עליו..

בנוסף, זו אפשרות נוחה למדי ותמיד תוכלו לנצל את הניסיון ללא תשלום כדי לראות מה אתם חושבים.

אבל עבור כולם, השתמש ב- VPN זה בזהירות. זכור, זה לא תמיד הרעיון הטוב ביותר ללכת עם VPN שמקורו בארה"ב או כל אחת מהמדינות האחרות המרכיבות את ארבע עיניים.

מקצוענים

 תואם מקלות טלוויזיה USB
 אפשרויות תמחור משתלמות
 מהירויות בינוניות
 מוצפן היטב
 אין יומני פעילות
 קל לשימוש

חסרונות

שומר יומני חיבור
האפשרות היחידה לתמיכת לקוחות היא מערכת כרטוס
חוסר בתכונות
אינו מאפשר נטפליקס או שירותי סטרימינג דומים
מדיניות טורדנית לא ברורה

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me