נעלם מביקורת VPN – מהירות ובטחון בספק

VanishedVPN הוא שירות VPN מבוסס אוסטרליה שקיים רק למעלה משנה. ככאלה, הם לא נבדקים למדי ולא בדיוק חדרו לשוק כמו שיש לספקי שירותי VPN אחרים.

הגדול שלהם הטענה לתהילה הייתה תקע של Lifehacker שקראו להם "ה- VPN האהוב עליהם לגישה לנטפליקס בארה"ב."

בעוד קומץ חברות עונות על ההייפ, ו לעתים קרובות יותר מאשר לא, רובם אינם עושים זאת. VanishedVPN נמצא באור הזרקורים מאז התקע הזה של Lifehacker. בוא נקפוץ לזה לראות אם הם עומדים בהייפ!

בואו נסתכל מקרוב! או בקר באתר של VanishVPN.


סקירת VPN נעלמה

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: דו-משמעי ללא מדיניות רישום
גודל שרת: 1300 שרתי ++
הפצת שרת: לא מוסר
תמיכה: אימייל
מפתה: מותר
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: לא מוסר
המטה: אוסטרליה
מחיר: 8.33 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.vanishedvpn.com/

מהו VanishedVPN?

VanishedVPN הוא קצת יותר מאשר ההפעלה הממוצעת של VPN הטחנה. שירות ה- VPN עצמו מתפרסם כאידיאלי לקניות בחו"ל, משחק מקוון, ספורט וסטרימינג. השירות הוא פיתרון רשת וירטואלית פרטית מתוך המקום החביב עלינו בעולם, אוסטרליה.

אם אתם עוסקים בגאווה שטרייה זו, שבו, טבלו את עצמכם מצחוק קוקאבורה, צאו לאינטרנט והתחילו לגלוש עם VanishedVPN.

מלבד היותו VPN Aussie Aussie, VanishVPN אינו רק VPN. זה גם יצר את ה- Invizbox.

נעלם מביקורת VPN - מהירות ובטחון בספק

ה- Invizbox הוא נתב מיני המאפשר למשתמשים לחבר את הטלוויזיה החכמה, הפלייסטיישן או ה- Xbox שלהם לשרת ה- VPN. זה מכשיר די גאוני שלוקח את שירות ה- VPN הזה מ- VPN רגיל שממוקם באוסטרליה למכשיר שחושב מחוץ לקופסה..

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על ה- Invizbox ומה ההשלכות שלו על התבססות באוסטרליה.

נעלמו פתרונות VPN Secure VPN לגלישה באינטרנט

היתרונות של VanishedVPN

VanishedVPN רחוק מלהיות שירות VPN מושלם. ישנם שלושה היבטים עיקריים שכותרתם חיובית של VanishedVPN: ביטול חסימה גיאוגרפית, ה- Invizbox וקלות השימוש. יש להם גם מעל 1300 שרתים ומאפשרים סיבוב עם עד 3 חיבורים בו זמנית.

פיתרון חסימת גיאוגרפי

חסימה גיאוגרפית מתייחסת לאתרים החוסמים אנשים במדינות אחרות לצפות בתכנים מוגבלים.

אם חייתם באוסטרליה זמן ממושך תדעו שמגבלות גיאוגרפיות הן רוצח אמיתי להנאה מתכנים שלשאר העולם דובר האנגלית יש גישה קלה אליו. עבור אוסטים המשתוקקים לצפות בתוכניות הטלוויזיה האמריקאיות האהובות עליהם, נראה ש- VanishedVPN הוא אפשרות ברת קיימא.

עם VanishedVPN, תוכל להתעדכן בפרקים החדשים ביותר של משחקי הכס וליהנות מפאבים ישנים כמו דקסטר, Breaking Bad או מופע נטפליקס כתום הוא השחור החדש. VanishedVPN מסוגלת להשיג גישה ל BBC iPlayer, ITV, Hulu, Crackle ושירותי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים אחרים..

Invizbox

זה אמור להיות קשור לשירות ה- VPN של VanishedVPN אך ה- Invizbox מגניב מכדי לא להיכנס קצת. באופן אישי, זה הדבר האהוב עלינו ב- VanishedVPN. נראה כמעט שיוצרי VanishedVPN יצרו את ה- Invizbox ואז יצרו את שירות ה- VPN כדי להסתדר עם חתיכת החומרה שלהם. עם כל מה שהשגינו עם ה- Invizbox, אני מאמין ש- VanishedVPN יתקן את הסוגיות שאעבור להן בהמשך..

כל מה שאתה צריך לעשות עם ה- Invizbox הוא לחבר אותו לנתב שלך. ברגע שהוא מחובר לנתב שלך אתה יכול להתחיל להשתמש במכשירים שלך כמו רגיל. פשוט על ידי חיבור ה- Invizbox, כל התעבורה באינטרנט שלך מוצפנת.

אופן הפעולה של המכשיר די מגניב שכן ניתן להשתמש ב -4 שרתי VPN שונים בבת אחת. זה טוב מאוד לזרמת תכנים שונים.

ה- Invizbox אינו מושלם אך הוא חדשני בהחלט ושווה לבדוק אותו.

כיצד להשתמש ב- VanishedVPN

אחד הדברים הטובים שאנחנו יכולים לומר על VanishedVPN הוא שהם די אינפורמטיביים מבחינת התצורה. הם מציעים מדריכי הגדרה מפורטות עבור iPhone, iPad, Mac, Windows, Android, טרקטורונים, PS4, PS3, ספורט, Chromecast, Surface, נתבים ועוד.

אם החלטת ללכת עם VanishedVPN, תהליך ההרשמה / ההתקנה הוא די פשוט. אתה פשוט לרשום את חשבונך על ידי מתן כתובת הדוא"ל שלך ויצירת סיסמה. לאחר שתסיים את ההרשמה, מדריכי ההתקנה שלהם ינחו אותך בתהליך הגישה לממשק שלהם במגוון מכשירים תואמים.

למי שמשתמש ב- Windows, תצטרך להוריד את אפליקציית OpenVPN ולהחיל את קבצי התצורה VanishedVPN openVPN. זה ייקח כחמש דקות.

משם, זה באמת די קל.

 1. הורד והתקן את תוכנת OpenVPN מ- openvpn.net. דאג לאפשר למנהלי התקנים TAP להתקנה כשתקבל את הקופץ בהמשך במהלך ההתקנה.
 1. הורד את קובץ התצורה VanishedVPN OpenVPN מכאן לשרת שאתה רוצה (כלומר usa.ovpn עבור VPN בארה"ב כדי לצפות בנטפליקס בארה"ב)..
 1. העבר את הקובץ שהורדת (USA.ovpn בדוגמה שלנו) לתיקיית ה- Configurator OpenVPN בכתובת (C: \ Program Files \ OpenVPN \ config). לחץ על המשך כשתתבקש לגשת למנהל להמשיך.
 2. לחץ לחיצה ימנית על קיצור דרך של ממשק המשתמש של OpenVPN על שולחן העבודה שלך ובחר 'הפעל כמנהל'.
 1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל OpenVPN בשורת המשימות בתחתית המסך.
 2. בחר את החיבור הרצוי (ארה"ב בדוגמה שלנו) ובחר 'התחבר' מהתפריט הנפתח.
 1. העתק והדבק את שם המשתמש שלך ב- VPN (כתובת הדוא"ל שלך) ואת הסיסמה שתוכל לראות בלוח המחוונים 'החשבון שלי' באתר שלנו. אלה רישיות.
 1. הסמל אמור להיות ירוק כדי להראות שאתה מחובר.
 2. כדי לבדוק שאתה מחובר, נסה להפעיל תוכן כלשהו מהמיקום שאליו אתה מחובר (לדוגמה, אם אתה מחובר לארה"ב, נווט אל netflix.com ועליך לראות את הקטלוג בארה"ב).

אתה מסודר, חבר!

השליליות של VanishedVPN

אנו רוצים לאהוב את VanishedVPN יותר מכל VPN אחר מכיוון שהוא מבוסס בארץ מולדתנו. עם זאת, עדיין יש בו הרבה סוגיות שצריכות להיפתר. חייבים לומר שהשירות חדש יחסית כך שעדיין יש להם קצת זמן לבסס את עצמם כשחקנים גדולים.

VPN האוסטרלי?

הימצאותה באוסטרליה זה דבר נהדר והכל, אבל זה לא בדיוק מבשר טוב עבורנו האוסים מכיוון שאוסטרליה היא חברה ב- Fourteen Eyes, קואופרטיב רב לאומי שאוסף מודיעין איתות וחולק אותו זה עם זה. זה אומר ש הנתונים הרגישים שלך לעולם לא יהיו בטוחים באמת, לא משנה אם אתה משתמש ב- VPN או לא.

הרוב המכריע של VPNs בעלי מוניטין מקפידים על מדיניות "ללא יומני" קפדנית שמבטיחה למשתמשים שההפעלה שלהם לא תוקלט ולא תימכר לצדדים שלישיים. VanishedVPN מודה בגלוי שמירת הנתונים שלך למשך 30 יום. זה כולל את כתובת ה- IP של המקור שלך ואת זמן ההתחלה והעצור של החיבור שלך. קרא עוד כאן על רישום VPN.

אמנם VanishedVPN טוענת שלעולם לא רושמת תנועה של משתמש או את תוכן התקשורת של המשתמש האמור, אך זו באמת טענה שהם יכולים להגיש במצפון טוב?

במסגרת הסכם UKUSA וכל התיקונים הקשורים אליו, הממשלה האוסטרלית יכולה לשרת VPNs עם זימון זיכרונות או צווי חיפוש, וכי VPN יהיה מחויב לשתף את יומני המשתמשים שלהם.

מה העלות של VanishedVPN?

יש רק שתי אפשרויות תמחור עם VanishedVPN, אף אחת מהן לא מרגשת מאוד.

הם מציעים תוכנית סטנדרטית או תוכנית "ההצעה הטובה ביותר" שלהם (שנתית).

 • התוכנית הסטנדרטית
  • 11.99 $
  • מחויב בכל חודש
  • 3 חיבורים בו זמנית
 • "התוכנית הטובה ביותר
  • 8.33 $ לחודש
  • מחויב מדי שנה כ 99.99 $
  • חסכון של 43.89 דולר
  • 3 חיבורים בו זמנית

בכנות, אנחנו לא כל כך מעוניינים בחבילות Standard לעומת Best Offer מכיוון שאנו רוצים "לשלם לך כמוך", אנחנו לא באמת יכולים לסמוך על VPN שלא מציע התחייבות להחזר כספי או ניסיון חינם.

אפילו כמה מה- VPN הגרועים ביותר בסביבה מעניקים לך ניסיון חינם מינימלי לשלושה ימים כך שתוכלו להכיר את השירות שלהם ולגלות אם הם לגיטימיים.

מבטל את שירות VanishedVPN

אנחנו לא אומרים שתרצה לבטל אבל ככה זה עובד אם אי פעם תעשה זאת.

כל המשתמשים מסוגלים לבטל את השירות שלהם בכל עת, אך חשוב לזכור שלא הונפקו החזרים כספיים. מכיוון ש- VanishedVPN לא מנפיק החזרים כספיים, משתמשים שרכשו מנוי שנתי לא יפוצו על משך הזמן שנותר בחשבונם..

הדרך היחידה לקבל החזר כספי על תוכנית מנוי שנתית היא בטל תוך 30 הימים הראשונים שירות. הביטול נכנס לתוקף ברגע שמודעות ל- VanishedVPN שאתה רוצה לבטל.

האם VanishedVPN בטוח?

דף התכונות של VanishedVPN נראה ריק בפעם האחרונה שהשתמשנו בו. לפיכך, לא הייתה לנו דרך לאשר כי השירות שלהם הוא בטוח ובטוח. שלא כמו כל VPN אחר זמין, הם לא מזכירים את הפרוטוקול או ההצפנה המדויקים שלהם.

רק דרונגו אמיתי ירגיש כאילו הם יכולים לשוטט ברשת בחופשיות באמצעות VPN שלא מגלה את שיטת הקריפטוגרפיה שלו. זו דרך בטוחה להיתפס ביסודות שלך.

מבחן מהירות VPN נעלם

באופן אישי, זו הבעיה הכי גדולה שלי עם VanishedVPN. פשוט אין להם שרתים מהירים.

לצורך הבטחת הדיוק של סקירה זו, החלטנו לבצע בדיקת מהירות באמצעות Speedtest.net בשרת של 100 Mbps ב- AU. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, היינו באותה עת בסידני. כך שהביצועים לא הושפעו מתנאים מחוספסים או מכל דבר אחר.

להלן תוצאות הבדיקה:

 • שרת AU (סידני)
  • פינג: 49 שניות
  • מהירות הורדה: 9.37 Mbps
  • מהירות העלאה: 0.47 Mbps
 • שרת ארה"ב (ניו יורק)
  • פינג: 140 שניות
  • מהירות הורדה: 29.74 Mbps
  • מהירות העלאה: 2.07 מגהביט לשנייה

מן הממצאים הללו ברור כי המהירות אינה החליפה החזקה של VanishedVPNלמעשה, נראה כי המהירות "נעלמה". בשום מקום באתר שלהם הם לא מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים לדעת משהו על השרתים או הפרוטוקולים שלהם. הם בחרו ללכת עם הפרטים הכי אטומים. אפשר לומר גם שזה "נעלם".

מרבית ה- VPN מתגאים ברישום ריבוי מיקומי השרת שלהם. VanishedVPN לא חושף אף אחד ממידע זה.

איכות תמיכת לקוחות

שירות לקוחותנעלם מ- VPN אינו מציע צ'אט חי 24/7 כמו חלק מפתרונות ה- VPN הטובים יותר בשוק. נהפוך הוא, אתה מוגבל לאפשרות דוא"ל בלבד להגשת תלונה או לשאילת שאלות טכניות.

צוות התמיכה בלקוחות שלהם מספיק בקי, אך זה כמעט ולא גדול כמו שירותים כמו NordVPN או כריש גולש. אתרים מסוימים מסתמכים רק על מערכת כרטיסים בעוד שאחרים נמצאים ברשת כדי לעזור לך בזמן אמת. למרבה הצער, VanishedVPN אינו אחד האחרונים.

האם אנו ממליצים על VanishedVPN?

נעלם מ- VPN הוא רחוק מה- VPN הגרוע ביותר או היקר ביותר. למעשה, מבקרים רבים משבחים את המחיר, למרות שראינו הצעות טובות הרבה יותר במקומות אחרים. עם זאת, אנו ממליצים על VPN זה אם אתה רק מחפש משהו שיכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות או אם אתה באמת חושב על רכישת ה- Invizbox.

יש מחסור יחסי באפשרויות המחיר לזה. אתרי VPN רבים מציעים ניסויים בחינם וחבילות לשלושה חודשים. VanishedVPN מציעה תוכנית חיוב חודשית או שנתית בלבד, אף אחד מהם אינו יוצא דופן במיוחד מבחינת נקודת המחיר. בהחלט ישנם VPNs נוחים יותר בשוק, רבים מהם בעלי מוניטין מוצק ורקורד של שקיפות.

לעומת זאת, VanishedVPN מספק מידע מינימלי על הנוהג שלהם ומדיניותם. אך בעוד שמחסור בתכונות מתקדמות הוא חיסרון בעיני ה- VPNer המנוסה הזה, אנו יכולים לראות כיצד הדבר עשוי למשוך את המשתמש הפחות מנוסה שרק רוצה את הפרטיות והביטחון של VPN לגלישה מזדמנת או סטרימינג לסירוגין.

עבור כל המשתמשים האחרים, אנו ממליצים בחום שתבחר לשירותים מבוססים ומלאים יותר כמו NordVPN. אם אתה רוצה את קרם היבול, אז יש לך מזל. סקרנו למעלה מ- 80 VPNs שונים שנמצאים באזורים שונים של העולם וסיננו אותם לכוסיות הזהב. להלן הבחירות המובילות שלנו עבור VPNs הטובים ביותר.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me