סקירת VPN של ה- Hide.Me – בחירה טובה אך עם מהירויות איטיות (תוצאות מבחן)

Hide.me עושה כמה דברים טוב. לרוע המזל הם עושים אותם במהירות של - ובכן, אה .. דמיינו עצלן ששוחה בבריכה של חמאת בוטנים. למעשה, אף אחד לא עושה זאת.

לוגו של hide.meהוקמה בשנת 2012, Hide.me היא א שחקן חדש יחסית במשחק ה- VPN. מייסדיה כולם בעלי ניסיון במחלקות ה- IT של מגזרי לחץ גבוה כמו תאגידים גדולים עם משרדים במספר מדינות וממשלות פדרליות. המשמעות היא שהם כשירים לעיצוב שירותים אשר נועדו להגן על פרטיותם של לקוחותיה.

למרות אילן היוחסין הזה, Hide.me אינו טוב ככל שיהיה. לטובתה, החברה ממוקמת במלזיה, מדינה שאינה חברה בחמש העיניים ואפילו לא ב -14 העיניים. אלה חדשות מצוינות עבור אנשים שרוצים להיות בטוחים שהנתונים הפרטיים שלהם לא יועברו לאכיפת החוק או הארגון הממשלתי הראשון שמגיע לדפוק על דלתות Hide.me.

ראה את רשימה טוטליטרית-כבדה למטה ואז המשך לקרוא כדי לגלות מה אנחנו באמת חושבים על Hide.me

משתמש vpn לפי מדינה

סקירה כללית של Hide.Me VPN

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות רישום
גודל שרת: 160 שרתי ++
הפצת שרת: 55 מדינות
תמיכה: תמיכה 24/7 באמצעות צ'אט חי, דוא"ל ומערכת כרטיסים
מפתה: מוגבל
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקולי OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: מלזיה
מחיר: 5.41 $ לחודש
אתר רשמי: https://hide.me

אבטחה והצפנה הגונים

לטובת Hide.me גם פרוטוקולי ה- VPN שבהם הוא משתמש. פרוטוקול OpenVPN הוא הבחירה הראשונה עבור משתמשים רבים מכיוון שהצפנה זו היא קוד פתוח. מוצר קוד פתוח יש יתרון בשימוש על ידי אנשים רבים יותר, מה שאומר שכנראה נבדק באופן יסודי יותר לגבי פגיעויות מאשר מוצרים דומים. פרוטוקולים זמינים אחרים כוללים IKEv2, SSTP ו- PPTP. שני האחרונים האחרונים הם מיושנים ברובם ואינם מספקים את אותה רמת הצפנה שמגיעה עם OpenVPN ו- IKEv2, אז השתמש באלה בזהירות..

פרוטוקול SoftEther זמין גם דרך Hide.me. לרוב ה- VPN האחרים אין טכנולוגיה זו זמינה. הכוונה מאחוריה היא להקשות עוד יותר על התעבורה באינטרנט. עם זאת, VPNs רבים אחרים מגיעים עם תכונות שמיועדות להפוך מעקב אחר תנועות מקוונות של משתמש כמעט בלתי אפשרי, ולכן זו לבדה אינה סיבה לבחירת שירותי VPN של Hide.me.

מיקומי השרת של Hide.me

בהשוואה למתחרים אחרים כמו NordVPN, ל- Hide.me מעטים יחסית שרתים. בסך הכל ישנם רק 150 שרתים. הם ממוקמים ב -34 מדינות ב -45 מוקדים מגוונים. לספקי שירותי VPN אחרים ומתוחכמים יותר יש אלפי שרתים במאות מדינות, מה שמאפשר למשתמשים הרבה יותר אפשרויות.

לא מספיק שרתים כדי לעמוד בדרישה העולמית

מפת שרתלהחזיק מספר כה קטן יחסית של שרתים פירושו שיותר משתמשים חייבים להידחס לאותו שרת. כל אדם מקבל חתיכת רוחב פס קטנה למדי כאשר הוא מתחבר, וזה משפיע על הביצועים. זו עשויה להיות רק אחת הסיבות לכך ש- Hide.me לא מתפקד באותה מידה במבחני מהירות כמו חברות VPN אחרות.

המגוון של מיקומי השרת עשוי גם להיות קריטי לביצועים. בדרך כלל, שיעורי העברת הנתונים מהירים יותר כאשר משתמשים יכולים להיכנס לשרת VPN הקרוב יחסית למיקומם הגיאוגרפי בפועל.

שרתים צפופים, והיעדר שרתים רבים במיקומים מגוונים, פירושם מהירות העברת נתונים איטית ונאלצים לבחור שרת ביבשת אחרת רק כדי להתחבר.. זה יכול להוביל לתסכול חוזר בקרב משתמשים רגילים.

בכל הנוגע למיקומים, Hide.me עושה עבודה הגונה להבטיח גיוון. הוא מתגאה בשישה שרתים אמריקאים וקנדיים, אחד במקסיקו ואחד בברזיל. מרבית השרתים שלה ממוקמים באירופה ובבריטניה עם מיקומים נוספים במרוקו ובאיסלנד. השרתים האחרים של Hide.me ממוקמים במלבורן וסידני, אוסטרליה, הודו, סינגפור, הונג קונג, דרום קוריאה ויפן. נכון לעכשיו לשירות אין שרתים ברוסיה, אך יש להם שרתים באוקראינה וטורקיה.

באמצעות BitTorrent או P2P עם Hide.me

Hide.me מאפשרת שימוש ב- BitTorrent ו- P2P בשרתים מסוימים. השרתים בארה"ב, מקסיקו, בריטניה ואוסטרליה מציינים חריגים להרשאה זו. באתר האינטרנט שלה טוענים Hide.me כי השימוש בפרוקסי SOCKS בתעבורת סיקור P2P הופך את שיעורי ההעברה למהירים יותר. יש עדויות מועטות לתמיכה בטענה זו. עם זאת, ה- proxy של SOCKS5 יש מתג להרוג המאפשר הורדה מאובטחת יותר של טורנטים.

תוצאות בדיקת מהירות VPN ל- Hide.me

השימוש ב- VPN כלשהו הולך להשפיע על קצב העברת הנתונים שלך. בעיקרון, כאשר אתה משתמש ב- VPN, כל הבקשות המקוונות שלך חייבות לדלג דרך חישוקים נוספים ולהסתכן רחוק יותר מכפי שהיו נדרשים אחרת.

תוצאות בדיקת מהירותבדיקות מהירות באמצעות שירות Hide.me VPN הניב תוצאות פחות מרשימות. מהירות ההורדה הייתה בשימוש בשרת בניו יורק 17.17 Mbps בזמן שמהירות ההעלאה הייתה 10.10 Mbps ללא השראה.

המספרים השתפרו בעת השימוש בשרת באמסטרדם. כאן מהירות ההורדה הייתה 27.60 Mbps ואילו מהירות ההעלאה הייתה 19.92 Mbps.

השימוש בשרת הבריטי בלונדון הניב מספרים דומים. ההורדה התרחשה בקצב של 28.69 Mbps ואילו ההעלאה הייתה 20.41 Mbps.

השרת בביצועים של הונג קונג היה עגום במיוחד. עם קצב הורדה של 11.71 מגהביט לשנייה וקצב העלאה של 3.19 מגהביט לשנייה, ברור למדי שזה לא סוג המהירות שמשתמשים מתוחכמים מצפים לה.

זכור כי הביצועים שלך עשויים להשתנות. התוצאות של כל מבחן מהירות לוכדות בעיקר רגע בזמן, לטוב ולרע. המשמעות היא שאתה עשוי לחוות תוצאות משופרות או מבוטלות במכשירים שלך.

מדיניות הרישום של Hide.me

Hide.me מתגאה במדיניות קפדנית ללא כניסה. בזכות שבסיסה במטה מלזיה, מדינה שאין לה חוקים הנוגעים לשמירת נתונים חובה, זהו אחד משירותי ה- VPN הבודדים שזו התפארות בה. זה קריטי, במיוחד כאשר בוחנים את הדרכים בהן אנשים מבלים זמן ברשת. קרא עוד כאן על רישום VPN.

תרשים ציון מדיניות רישום vpn

אם כי אנשים רבים יטענו במהרה שיש להם "אין מה להסתיר" באופן מקוון, לעתים רחוקות הצהרה זו נכונה.

המציאות היא שאיש אינו מעוניין שמישהו אחר ישתמש דרך האימיילים, יקבל גישה למידע הבנקאי או למידע פיננסי אחר או "להאזין" לשיחות פרטיות.

בהתאם לכך, חשוב להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לפרטיות ולהבטיח שאיש לא יעקוב אחר התנועות המקוונות האישיות שלך

מסתיר. אני מסתיר את מדיניות הרישום שלהם?

במאמץ להימנע מאחריות משפטית כלשהי, Hide.me אומרת שהם אינם רושמים את הנתונים האישיים של משתמשים כלשהם, ואף אינם מחזיקים רשומות בשרתיהם. Hide.me גם מצהיר כי הם בשום אופן לא עוקבים אחר המשתמשים שלהם בעולם הווירטואלי. הם למעשה עשו את הצעד הלא שגרתי של קבלת הסמכה על ידי אנליסט אבטחה לא מזוהה, שהצהיר כי Hide.me לא מקפידה על יומני לקוחותיה..

על פי פרסומי החברה, הם אפילו לא רושמים את כתובת ה- IP האמיתית של משתמשים כלשהם, ואף אין חותמת זמן בחיבור. מכיוון שפרטיות היא אחת הסיבות הגדולות ביותר לשימוש ב- VPN, מדיניות הרישום של Hide.me אינה תכונה אחת שהיא מאוד לטובת החברה.

אפשרויות תמחור עבור Hide.me

נקודה נוספת לטובת ספק VPN זה היא שהם אכן מציעים את השירות שלהם בחינם. עם זאת, ישנם כמה חריגים ומגבלות בולטים למשתמשים שבוחרים בגירסה החינמית של Hide.me. לקוחות אינם חייבים להזין את פרטי כרטיסי האשראי שלהם בכניסה תוכנית חופשית אך יש להם גישה לשלושה מיקומי שרת בלבד. בנוסף, הם מוגבלים לשימוש מכשיר אחד בכל פעם. אם אתה מחפש אפשרות בחינם, הנה כמה אפשרויות בחינם ל- VPN חופשיות.

מגבלה מתסכלת נוספת היא שהלקוחות החינמיים מוגבלים לשני גיגה-בייט בלבד של נתונים בכל חודש, וזו כמות קטנה להפליא. הגרסה החינמית של Hide.me גם היא איטית בטירוף למרות ההבטחה של החברה לעשות את מיטב המאמצים כדי לדאוג לנוע לא פחות משלושה מגהביט לשנייה. משתמשים חופשיים נוספים עשויים שלא לאהוב שהפרוטוקולים הזמינים של VPN מוגבלים ל- IPSEC, SSTP, PPTP ו- L2TP. IPSEC, הכולל את IKEv1 ו- 2, הוא אפשרות אמינה, אך הפרוטוקולים האחרונים והגדולים ביותר שמורים ללקוחות משלמים.

תמחור של hide.me

תכנית הפלוס זמינה בכ -4.99 דולר לחודש. המכסה להעברת נתונים מוגדל משמעותית ל- 75 ג'יגה-בייט, אך משתמשים ברמה זו עדיין מוגבלים לחיבור אחד בלבד בכל פעם. חברים מקבלים גישה לכל מיקומי השרת ולכל פרוטוקולי ה- VPN. פרוקסי SOCKS נוסף זמין עם חבילה זו.

תכנית הפרימיום מכפילה את המחירים החודשיים ל -9.99 דולר לחודש, אך משתמשים מקבלים העברת נתונים בלתי מוגבלת ועשויים לחבר עד חמישה מכשירים בבת אחת.. תוכנית זו כוללת גם את כל מה שתוכנית פלוס מציעה בנוסף לכתובת IP קבועה והעברת יציאות דינמית.

תוכניות הפלוס והפרמיום כוללות אחריות של 14 יום להחזר כספי אם המשתמשים אינם מרוצים. זו תקופה קצרה יחסית, אך אמורה להספיק עבור משתמשים רגילים כדי לקבוע אם השירות עובד עבורם או לא.

האם Hide.me מומלץ?

עם חוסר המהירות ועלויות התוכנית המנופחות שלו, איננו יכולים להמליץ ​​על Hide.me בשלב זה. אם המטרה שלך היא למצוא את הפתרון היעיל ביותר, מוטב שתשתמש בזה כריש גולש, המציע פונקציונליות רבה יותר במחירים נמוכים יותר.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me