VPN של Hola – בחירה נהדרת לביטחון מהיר ומהירות

מתי VPN אינו VPN? כשזו VPN של הולה. ברצינות. דרך מעניינת להשתמש ברשת P2P בכל זאת.


לוגו hola vpnVPN של Hola הוא משהו של חריג בתעשייה. זה לא מספק במדויק שירותי VPN מסורתיים כי במקום לנתב את תעבורת האינטרנט דרך שרתים ייעודיים הממוקמים במיקומים שונים, Hola VPN היא מערכת עמיתים לעמית. משמעות הדבר היא שכשמשתמשים נכנסים ל- Hola VPN, התעבורה שלהם באינטרנט היא מנותבים דרך חיבורים של משתמשים אחרים.

ישנם כמה יתרונות לגישה זו. לדוגמה, השימוש בחולה כמעט ולא משפיע על שיעורי העברת נתונים. משתמשים המורגלים בזמני הורדת מהיר של ברקים לא יתאכזבו. כמו כן, שימוש ב- VPN-peer-to-peer פירושו שאתרים בדרך כלל לא יכולים לגלות שאתה גולש באמצעות VPN. פירוש הדבר כי יתכן שתוכל לקבל גישה לשירותים כמו Netflix, אם כי נדמה שזה לא עובד לעתים רחוקות עם הולה.

כמו כן, ניתן להשתמש ב- VPN של Hola בחינם. אם אתה מודע באמת לעלות, זה יכול להיות דבר טוב. עם זאת, אף אחד מההיבטים האלה, פשוט בקושי-חיוביים, אינו עולה על השליליות הגלומות בשירות זה. זו גם לא בחירה מומלצת עבור vpns בחינם.

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: קצת מדיניות רישום
גודל שרת: n / a
הפצת שרת: n / a
תמיכה: טופס יצירת קשר
מפתה: לא מורשה
סטרימינג: לא מורשה
פרוטוקול VPN והצפנה: לא קיים
המטה: ישראל
מחיר: חינם
אתר רשמי: https://hola.org/
אז מה הקטע עם הולה?

hola vpn קהילהכשאתה נרשם לחולה, אתה אפשר לחברים אחרים להשתמש במערכת שלך ובמשאבים ברשת שלך. בפרסומי Hola אומרים שהם עושים זאת רק כאשר המכשירים שלך סרוקים ומחוברים למקור חשמל. יתר על כן, החברה אומרת כי התנועה הממוצעת שתעבור עמית סרק ביום טיפוסי קטנה מקליפ יוטיוב שנמשך מספר שניות בלבד. זה יכול להיות עד ארבעה עד חמישה מגה-בייט.

הדאגה הגדולה עוד יותר היא העובדה שאין לך דרך לדעת מה משתמשים אחרים בהולה עושים בזמן שהם משתמשים במשאבים שלך. המחשב שלך עשוי להפוך לשרת יציאה למטרות מצמצמות של מישהו אחר. מספאם עד פריצה, יתכן שיום אחד תגלה שכתובת ה- IP שלך מחוברת לכמה דברים די מגעילים.

אבטחה והצפנה

אבטחה והצפנה כמעט ואינם קיימים עם Hola VPN. בעוד שמובילים בענף עושים שימוש בפרוטוקול AES-256 וב- VPN VPN כדי להגן על זהותך ופרטיותך, הולה עושה שימוש באף אחד מאלו.

נניח שאתה רוצה להיכנס לאינטרנט באמצעות הולה באוסטרליה. כשאתה מדליק את הולה אתה נכנס באמצעות משתמשים אחרים סרק באוסטרליה. זה יראה כאילו אתה מתחבר דרך כתובת IP אחרת. הולה מתעקשת כי גישה זו מספקת ללקוחות "שירות VPN מעולה בעל עלויות בסיסיות מינימליות." הטענה היא שמכיוון שהחברה לא משלמת לרכישה ותחזוקה של שרתים יקרים בכל רחבי העולם, הם יכולים להביא לך את השירות שלהם בחינם תוך כדי הצעת צרכנים פרטיות והגנה המקבילים לזו שמציעים ספקי VPN מסורתיים יותר.

צופן בלוק סימטרי

טיעון זה פשוט לא מתקשר. פרוטוקולי הצפנה כמו AES-256 ו- VPN פתוח מציעים הצפנה בדרגה צבאית שמחשבי-על אינם מסוגלים לפצח. בנוסף, הולה מודה שיש במערכת שלה נקודות תורפה. הם כותבים על כך שאנשים "זדוניים" מסוגלים "לחטוף את נקודה החמה שלך ב- WiFi", ואומרים שהם סוגרים את "דרכים לעקיפת הבעיה" ברגע שהם מתגלים..

בינתיים אתה נשאר פגיע. VPN של Hola אינה משתמשת בפרוטוקול VPN בכלל. המידע שלך מועבר על ידי א חיבור פרוקסי ללא הצפנה. אל תעשה טעויות. זה מסכן את המידע האישי והרגיש שלך.

מיקומי השרת של Hola VPN

וקטור מיקום השרת vpnלחולה אין שרתים, ובעוד שהחברה טוענת שזה יתרון, בהחלט קשה להתייחס אליו כך. הלקוחות המשתמשים בשירות זה הם, למעשה, השרתים. אם אינך אוהב את הרעיון לתת לאנשים זרים לעשות שימוש בכתובת ה- IP שלך, הולה מאפשרת לך לבטל את הסכמתך.

משמעות הדבר שתצטרך לשלם עבור מנוי פרימיום. אפילו עם מנוי בתשלום, עליכם לעשות זאת אל תצפו להטבות משמעותיות. הדבר היחיד שתקבל הוא היעדרם של אנשים אחרים שמתמלאים בכל כתובת ה- IP שלך. עם מנוי פרימיום, עדיין אין קידוד ומעט בדרך לפיצ'רים אמיתיים בסגנון VPN.

באמצעות BitTorrent או P2P עם Hola VPN

בעוד שהולה מציעה את שירות ה- VPN-peer-to-peer הראשון בעולם, אל תצפה שתוכל להוריד טורנטים או לשתף קבצים באמצעות מערכת זו. אף על פי ששום דבר בספרות הולה אוסר בהחלט על שיתוף קבצים, בדיקות העלו זאת סיקור עם הולה פשוט לא עובד.

בנוסף, אל תצפו שתוכלו לגשת לנטפליקס באזורים אחרים דרך הולה. זה נבדק באמצעות חמישה קשרים שונים, והוא מעולם לא הצליח.

תוצאות בדיקת מהירות VPN של Hola

זה בערך הערך היחיד ש- VPN של Hola הולכת על זה. לא תמיד ניתן היה להבחין בשיעורי העברת הנתונים בשירות במיוחד בין שיעורי העברת הנתונים ללא קו VPN. בסיוע מנויי הולה בארה"ב, מהירויות ההורדה היו מכובדות יחסית ל- VPN במהירות של 32.47 Mbps. עם זאת, מהירות ההעלאה של 7.97 מגהביט לשנייה כמעט אינה מקובלת. זה איטי להפליא בהשוואה לכמה מה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם.

תוצאות בדיקת מהירות hola vpn

משתמשים באיחוד האירופי התקבלו במעט טוב יותר. מהירות ההורדה הייתה 84.61, שהיא לא עלובה כלל בהשוואה לציון של 97 Mbps. ההעלאות היו מעט איטיות יותר בהשוואה למדד. מספרים אלה היו 38.83 ו -53 בהתאמה.

תוצאות בדיקת מהירות hola vpn באמסטרדם

ככל שמבחני המהירות עוברים, התוצאות הללו לא רעות. עם זאת, רמות המהירות הללו מושגות על חשבון כל הצפנה או אבטחה אמיתית מכל סוג שהוא. אם לא השתמשת ב- VPN בכלל, תקבל שיעורי העברה מהירים יותר ואותה רמת הגנה מבלי לסכן את המערכת שלך ממשתמשים אחרים..

מדיניות הרישום של Hola VPN

רוב ספקי ה- VPN גאים במדיניות שלהם ללא כניסה. אחרי הכל, אחת הנקודות העיקריות בשימוש ב- VPN היא הימנעות מעיניים סקרניות ושמירה על חיי המקוון שלך ככל שיהיו פרטיים ככל האפשר.

בעוד שמספר חברות VPN ממהרות להתהדר בכך שהן לא מנהלות יומנים, לעתים נדירות נתמכים על ידי עובדות אלה. שירותי VPN רבים מנהלים רשומות מוגבלות אודות המשתמשים שלהם. כמובן שישנם ספקי עילית בענף המקפידים על מדיניות קפדנית ללא כניסה, והם מתכוונים בהחלט.

בסופו של דבר, זה סוג ספק ה- VPN שאתה רוצה. ספקי ה- VPN הטובים ביותר הם בדרך כלל מחוץ למדינה שאינה חלק מחמשת העיניים, תשע עיניים או 14 בריתות מעקב. למידע נוסף כזה, קרא את המדריך שלנו למדיניות רישום VPN.

ישראל - לא כל כך גדולה על פרטיות אישית

ברית מדינה נטו

VPN של הולה ממוקמת בישראל, שאינה חברה בבריתות אלה. עם זאת, חשוב לציין כי ידוע שישראל "משתפת פעולה" עם בריתות מעקב אלה. במילים אחרות, ישראל עובדת באופן הדוק עם העמים החברים בקבוצות אלה. אם הם נלחצים לשתף את האינטליגנציה שלהם, סביר להניח שהם יעשו זאת.

אלו חדשות רעות עבור משתמשי ה- VPN שמחפשים חוויה מקוונת פרטית ואנונימית באמת. בצורה מדאיגה, הולה לא מצהירה הצהרה אמיתית והצהרתית באתר שלה על נוהלי רישום הכניסה שלה. לחברה יש מדיניות פרטיות, שבה הם מציינים נתוני יומן. נקבע באופן סופי במדיניות זו העובדה שהם רושמים כל מה שקשור לדפדפן בו נעשה שימוש, לאתרי האינטרנט שבהם ביקרו, כמה זמן מושקע על כל אתר ותאריך ושעת הגישה.

עם זאת, זה לא הסוף. הולה גם עוקבת אחר המידע האישי עבור כל חבר. זה כולל כל נתונים שעשויים לזהות אותך, כולל שמך וכתובת הדוא"ל שלך יחד עם כתובת ה- IP שלך.

אוסף מידע hola vpn

זה לא נגמר שם. מדיניות הפרטיות ממשיכה לקבוע כי הם עשויים לחשוף את המידע האישי של הלקוחות ל"ספקי שירותים או שותפים של צדדים שלישיים מהימנים. "הם גם מציינים באופן יזום שהם ישתפו את המידע שלך כדי לעמוד בחוק או בצו בית משפט ..0

במילים אחרות, VPN זה אינו VPN כלל.

אפשרויות תמחור ל- VPN של Hola

תמחור הולה vpn

לכאורה, הולה היא שירות בחינם. יש להם תוכנית מנוי פרמיום הזמינה עבור $ 11.95 לחודש. מבצעים לרוב מבצעים רכישה של שישה חודשים, שנה או שנתיים מראש. אלה אפשרויות זולות בהרבה, אבל אתה מקבל מעט מאוד כסף.

האם VPN של Hola מומלצת?

ל- VPN של Hola יש כל כך הרבה נושאים שקשה לדעת מאיפה להתחיל. אם המהירות היא כל מה שחשוב לך, הולה עשויה להיות התשובה הנכונה. עם זאת, ללא שום אבטחה או הצפנה מכל סוג שהוא, עדיף לך פשוט לגלוש באינטרנט ללא VPN בכלל. זה בגלל, אם אתה משתמש בהולה, אתה תשאיר את המערכת שלך פגיעה למשתמשים בכוונה מגונה. אתה בהחלט לא רוצה לאפשר לכתובת ה- IP שלך להיות קשורה לפריצות, דואר זבל או כל פעילויות לא חוקיות או לפחות לא מומלצות..

שירותי VPN טובים בהרבה כמו NordVPN ו כריש גולש פנויים. רובם מספקים הצפנה בדרגה צבאית, שרתים פיזיים המסווים את זהותך ומיקומך ושומרים על אבטחת הנתונים שלך.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me