ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac (סקירה 2020)

סוף סוף יש לך את ה- Mac החדש שלך. לקח את הזמן להתפאר בזה בחברים שלך, אמר להם כמה זה טוב יותר מהמחשבים שלהם, ואז התחמם במידת העליונות שלך. עם כל זה נעשה, הגיע הזמן להשיג VPN לאבטחת מכונת הפלא החדשה שלכם.

קל, נכון? ובכן, לא ממש.

הבעיה היא - אין ספק, כי היא מערכת ההפעלה הטובה יותר - הרבה חברות VPN איטיות או הזניחו לחלוטין את הניתוח ל- Mac.

הרבה מהשמות הגדולים התחילו ב- Windows והחליטו להישאר שם, כלומר תצטרך תוכנת צד ג 'כדי שהם יעבדו על מק. לתוכנה כזו יש מוניטין מפוקפק, ולכן אם אתה יכול להימנע מהדרך הזו אתה באמת צריך.

אבל במקום שתצטרך לעבור את התהליך מרגיע הלב לגלות עד כמה ה- Mac החדש שלך שאינו אוהב VPN, עשינו עבורך את העבודה הנפשית. עברנו דרך שוק ה- VPN הלא-סלחני של מק ומצאנו את החברות אשר יתייחסו נכון למערכת ההפעלה שלכם.

לוגו של אפל

TLDR

Mac עשוי להיות מערכת הפעלה מאובטחת אך התחייבויות הפרטיות שלה משאירות די הרבה להיות נחשק.

זו הסיבה ש- VPN כל כך חיוני לבעלי מק. מאמר זה מכסה את שירותי ה- VPN הטובים ביותר שתוכלו למצוא, Surfshark, NordVPN ו- ExpressVPN.

נתנו ל- Surfshark הנהון למקום הראשון בגלל המחיר והערך הפנומנלי שהוא מספק.

Surfshark מספק כל היבט הנדרש של VPN איכותי. עם עלות סבירה ומותאמת היטב למק, אין מה לא לאהוב.

1. Surfshark - הבחירה הכוללת הטובה ביותר

מה זה Surfshark?

Surfshark לא משאיר מערכות Mac כמחשבה שלאחר מכן, ומעלה אותה על השוואה לסוגי מערכת ההפעלה האחרים שלה שהיא גם עונה. כחדשה יחסית במשחק ה- VPN, Surfshark הקפידה שלא לפטור את מערכת ההפעלה Mac, אפליקציית VPN שהיא מציעה היא כלי המותאם היטב, ולא עותק שנמצא לא טוב..

עם שירות פרטיות איכותי שמבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ותאימות נטפליקס רחבת היקף, המחיר הנמוך של Surfshark כמעט טוב מכדי להיות אמיתי; אבל זה עומד בבדיקות קפדניות בכל קטגוריה.

בואו נראה כמה מהתכונות המגדירות שלה:

 • תוכניות במחיר תחרותי: רק 1.99 דולר לחודש למנוי מלא לשנתיים ו- 5.99 דולר לחודש לשנה אחת, זהו אחד ה- VPN הפונקציונלי הזול ביותר בשוק
 • Mac ידידותי למשתמש: עם תכונות כמו לחצן 'חיבור מהיר' לבחירת חיבור מיידי, Surfshark הוא פשוט ופשוט לשימוש
 • צבעים מעופפים: במגוון של ביצועים, אבטחה, בדיקות דליפת DNS ומהירות, Surfshark תמיד יוצא עם ציון טוב, ההיגיון היחיד הוא אי-עקביות מדי פעם עם המהירות, אך אלה משתפרים עם כל תיקון
 • מיקום ה- VPN המושלם: איי הבתולה הבריטיים נקיים ממה שמכונה מבשר רעות כ 14 העיניים, אזור איסוף נתונים ממשלתי ידוע לשמצה. זו לא סכנה שעליך לדאוג לה עם Surfshark. בעיקרון, אין חוקים שיכולים להכריח את Surfshark לוותר על החוק שלך באופן חוקי.
 • כנריות שקטות: צו כנף צו הוא דרך ליידע משתמשים אם ממשלה הוציאה להם זימון סודי, Surfshark משתמש בזה כעניין של שקיפות נתונים ומודיע לכל המשתמשים אם תונפק. למרבה המזל, VPN זה יכול להתפאר בחופשיות בכך שלא נשלחה אליהם אפילו זימון יחיד, אולי כתוצאה מהשימוש המוקדם שלהם בקנריות הצו..
 • אין נתוני רישום: מלבד כתובת הדוא"ל המחייבת, מידע על חיובים ודוחות אבחון, Surfshark לא מפקיד אף אחד מנתוני המשתמשים שלה, כלומר אין שום סכנה ש- VPN זה יעביר את נתוני השימוש שלך מכיוון שמעולם לא היו להם מלכתחילה!
 • נתונים מהירים: למרות שאינם עקביים בין שרתים, מהירות הנתונים בדרך כלל גבוהה, ואסור להישאר עם פיגור מעצבן.
 • מתג כיבוי: לגירסת המק יש מתג Kill מובנה, כלומר קל לנתק במהירות כל קשרים מפוקפקים או התקפות זדוניות.

האם אני ממליץ על Surfshark עבור Mac?

Surfshark הוא פנינה נדירה שמביאה את כל התכונות שהופכות אותה לכל כך מרשימה במערכות הפעלה אחרות ל- Mac, והכול עבור עסקה כל כך טובה, זה בהחלט אחד שהמלצנו עליו.

לקבלת עליית מחירים קלה בהשוואה ל- Surfshark, אתה יכול להשיג את כל מה שהפך את הקודם לגדול, עם כמה תוספות שעשויות להניע את NordVPN עבורך.

2. NordVPN - אבטחת CIA

מה זה NordVPN?

NordVPN הייתה במשך זמן רב רק מבוססת Windows, אך שילבה כעת את התוכנה שלה גם לחוויית Mac חלקה. למעשה, זה משולב כל כך טוב שאתה יכול להשתמש באותה חבילת VPN לשני מכשירים עם מערכות הפעלה שונות.

אמנם יקר יותר, הרישום הארוך והשרתים המדהימים של 5300+ ברחבי 59 מדינות פירושו שעדיין VPN שכדאי לבדוק אם אתה רציני בהגנה ופרטיות עבור ה- Mac שלך.

בואו נראה כמה מהתכונות המגדירות שלה:

 • בחירת השרת הגדולה ביותר זמינה: יש מבחר שרתים כה גדול שאתה עלול להיאבק בכדי להחליט! למזלנו, ל- NordVPN יש מערכת בחירה אוטומטית, אם נפח הבחירה העצום יציף אתכם!
 • תאימות נטפליקס רחבה: אמנם השרתים שלו לא יכולים להתהדר בשיעור תואם 100% Netflix, אך ב 95%, שרת תואם הוא אף פעם לא יותר משקליק.
 • ידידותי למשתמש: ממשק המשתמש הוא אינטואיטיבי וקל מאוד לניווט, מפת הגרירה ושחרור, למשל, היא אחת מהתכונות הבולטות באמת שמכוונות למשתמש.
 • הצפנה בדרגה צבאית: הצפנת האבטחה של נורדוופן היא באותה דרגה בה השתמש הצבא האמריקני, כך שדליפה אינה סבירה ביותר.
 • אין רישום: דרישה חיונית לכל VPN. ברשימת המעקב הארוכה שלה, NordVPN מעולם לא נחשפה כמי שנרשמת נתונים, כך שאין סיבה להניח שהם יפרו את הבטחתם כעת
 • מבוסס על פנמה: ללא חוקים לשמירת נתונים חובה בפנמה, Nordvpn חופשית מבחינה חוקית לכוון את התנועה שלך מבלי לרשום רשומה אחת, לשמור על הנתונים שלך בצורה חוקית כמו גם מוגנת דיגיטלית.
 • שרתים כפולים: אם ההגנה שכבר הצבאית הצבאית מציעה Nordvpn אינה מספיק טובה, אז הכפל אותה! הם מציעים שירות שמנהל את התעבורה באינטרנט שלך דרך שני VPNs נפרדים לפני שהוא מגיע ליעדו. קשה לעקוב אחר VPN יחיד, אך כמעט בלתי אפשרי לשבור שני הצפנות שרת בו זמנית.

האם אני ממליץ על NordVPN עבור Mac?

זה אחד ה- VPN הגדולים מסיבה מסוימת, וחלק גדול מכך הוא שהם לא הזניחו את לקוחות ה- Mac שלהם. אפילו אם רשומה מוכחת עדיין לא משכנעת אותך, הניסיון בחינם וערבות להחזר הכסף פירושו שכדאי להסתכל עליו.

אל תשכח לבדוק את הצעת חג המולד הפנטסטית שלהם, חוזה לשלוש שנים במחיר של $ 3.49 בלבד לחודש!

ב- No.3 ExpressVPN הוא עדיין מוצר איכותי, המספק הגנה רצינית ואנונימיות בחבילה המותאמת היטב למערכת ההפעלה של Mac. העלות הנוספת ואי התאמת הסטרימינג הם הנושאים העיקריים שלה.

3. ExpressVPN - אבטחה ואמינות

מה זה ExpressVPN?

ExpressVPN מוקדש להגנתך ולאנונימיות. זה המוצר שבחרת אם אתה מתמודד באופן קבוע עם נתונים בעלי ערך.

אף על פי שעלות גבוהה יותר ותאימות סטרימינג לקויה מציבה אותה כמספר 3 ברשימה זו, היא עדיין VPN איכותי. חשוב מכך, הוא לא סובל מבעיות בתאימות ה- Mac שלה. שמירה על מהירות, חוסן וידידותיות למשתמש של הפלטפורמה המקורית באפליקציית ה- Mac החדשה.

הנה מה שעושה את זה שווה את העלות הנוספת הזו:

 • ה- VPN המהיר ביותר באינטרנט: ExpressVPN הוא מהיר ביותר, השתמש בכל בדיקה, דוגמת SpeedTest.net או Fast.com ותיפגע..
 • טווח שרתים ענק: עם 3,000 שרתים ב -160 מיקומים ו -94 מדינות, זה אולי לא יכה את Nordvpn בנפח גדול, אבל מבחינת הטווח והמגוון הוא בהחלט נמצא בראש הליגה..
 • מתג להרוג אינטואיטיבי: אין שום סיכון של דליפות בשוגג, ואם אתה אפילו לשניה מאבד חיבור ל- VPN (גם אם לא תבחין) מתג ההרג האינטואיטיבי ינתק את הקשר במהירות
 • לקוח ראשון: ל- ExpressVPN יש רישום רב של שמירה על לקוחותיה. עם מערכת תמיכה מהירה ומגיבה, כל הבעיות שיש לך ייפתרו במהירות.
 • ביטחון שתואם את האתיקה שלהם: עם פרוטוקול הצפנה בדרגה צבאית ועברנו כל מבחן דליפה שביצענו, זוהי ללא ספק מערכת מאובטחת. ExpressVPN תואם זאת להתחייבות לעולם לא לרשום אף מידע פרטי שלך; ועם בסיס באיי הבתולה הבריטיים, זו התחייבות חוקית.
 • מחיר פרימיום: אם אתה מחפש VPN בסיסי זול, ייתכן ש- ExpressVPN לא יהיה בשבילך. אבל אם אתם מחפשים אחת ממערכות האבטחה VPN הכי אטומות שיש, אז התמחור במחיר של 9.99 דולר לחודש למשך 6 חודשים או 8.32 דולר לחודש למשך 12 חודשים הוא עסקה סבירה..

האם אני ממליץ על ExpressVPN עבור Mac?

אם אתה מתמודד באופן קבוע עם נתונים רגישים או שאתה פשוט רציני ביחס לפרטיותך, אתה זקוק ל- ExpressVPN. פירושם של מערכות אבטחה, הגנה משפטית ומערכות בטיחות חכמות פירושו שמדובר ב- VPN שבחרתם כשאתם זקוקים לאנונימיות החורגת מעל ומעבר.

מה זה VPN?

רשתות וירטואליות פרטיות יוצרות מנהרה המאפשרת לגולשי רשת לעבור בטוח מהמכשיר שלהם לאינטרנט על ידי מגן על פעילותם מפני עיניים סקרניות. המשמעות היא שבעוד שאתה עובד על הכביש אתה יכול לגשת לקבצים ברשתות הביתיות או העסקיות שלך עם פחות חששות שמישהו יתפרץ לסמארטפון שלך או לגשת לנתונים הפרטיים שלך. זה גם אומר שהעובדים שלך יכולים לעבוד על נתונים רגישים מכל מקום בלי לסכן את שלמות נתוני הלקוחות.

מהי תרשים VPN

מיטב ה- VPN הטובים ביותר יביא לכך שפעילות האינטרנט שלך מתרחשת ברשת אחרת, ממקום אחר. זה מאפשר לך לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה ברשת נטפליקס בקנדה בזמן חופשה באיי הבהאמה או לגרום לזה להראות כאילו הסמארטפון שלך באוסטרליה נמצא ברשת בניו יורק. זה אומר ש אנשים הגרים במדינות או מבקרים בהם צנזורה ודיכוי משתוללים עדיין יכולים לטעום מעט חופש בעולם הווירטואלי.

בקיצור, כל סיבה שתזדקק לגישה בטוחה ומאובטחת למידע בזמן גלישה באינטרנט או שימוש בחשבון מבוסס ענן שלך היא סיבה מספקת לשימוש ב- VPN.

VPNs הטובים ביותר עבור Mac

כאמור, עובדה עצובה שהרבה חברות VPN פשוט מזניחות מחשבי מק. אפילו מבין 300 ה- VPN המקוונים הייחודיים של מק, יש בעיות לא מבוטלות. נתח טוב מהם נועד למלא ואקום שוק במוצר נחות; יישומים שבורים, דליפות נתונים וקטלוג של נושאים אחרים מטרידים את ה- VPN הללו.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac (סקירה 2020)

למרבה המזל, כמה מ- VPNs המכובדים ביותר (אך בתחילה מבוססים על חלונות) עברו בהצלחה ל- Mac ויכולים לספק לך הגנה כמו גם בכל מכשירים אחרים. מערכות מסוימות, כמו NordVPN, מועברות כל כך טוב שאתה יכול לסנכרן VPN בודד ל- Mac ו- Windows בו זמנית.

באופן כללי אתה צריך להיות ערני במיוחד כשאתה מחפש VPN תואם Mac. ישנם כל החששות הרגילים בנושא פרטיות ואבטחה כגון מדיניות כניסה, מיקום ספק וכו '; בנוסף, שלל סוגיות ספציפיות יותר.

הדחף הכללי לנושאים ספציפיים אלה הוא התפשטות ספקי VPN לקויים. אפילו חברות גדולות יותר כמו ProtonVPN, IPVanish ו- TunnelBear הוכיחו כי הן תואמות גרוע עבור Mac. הם סובלים מקשרים מעורפלים, ביטחון לא אמין וממשק משתמש ירוד בדרך כלל. מערכת ההפעלה של Mac עצמה יחסית מוצקה לפרטיות אם היא מוגדרת כהלכה, ולכן הבעיה הגדולה ביותר היא עם ספקי ה- VPN הזמינים, ולא עם התוכנה..

לכן אנו מציעים אחד מאלו ברשימה שלנו, פשוט לא שווה לנווט את כל המלכודות של VPNs Mac כאשר העבודה הקשה כבר נעשתה בשבילכם! Surfshark, NordVPN ו- ExpressVPN מייצגים כמה מהדוגמאות הבודדות לספקיות VPN מלאות תואמות Mac.

האם VPNs בחינם כל טוב?

מפתה פשוט למצוא אפליקציה בחינם בגוגל פליי או בחנות אפל. יש כנראה מאות כאלה בחוץ.

עם זאת, אפליקציות VPN בחינם עשויות להגיע בעלות נסתרת.

מעטים המפתחים שיוצרים אפליקציה מתוך טוב ליבם. רובם רוצים להרוויח כסף או שהם צריכים לשווק שירות או אפליקציה אחרת, והם עושים זאת על חשבון הנתונים והפרטיות המקוונת שלך. תקבל מהירות איטית יותר וגישה מוגבלת אלא אם תעבור לשירות ה"פרמיום "שלהם, והם דואגים ליידע אותך לעתים קרובות באמצעות פניות מוקפצות. לחלופין, הם ימכרו את המידע שלך למפרסמים של צד שלישי. רבים שומרים ביומני הפעילות שלך, וייתכן כי ה- IP שלך עדיין גלוי לאחרים.

אם החברה משתמשת בשרתי שמות דומיין משלהם, הנתונים שלך יכולים לדלוף. במילים אחרות, החופשי שלך, ייתכן שהרשת הפרטית אינה כה סודית או חינמית. VPNs מסחריים מציעים החזר ROI טוב. תמורת תשלום קטן, תהיה לך גישה להצפנה בדרגה צבאית מבלי שהוקרנו מהירות או פרטיות. תשלום עבור שירות פירושו גם שתוכל לעקוף עוקבים מקוונים, עוגיות ומודעות מעצבנות.

סיכום

מק מלא בשירותים ספקים ומוצרים לא טובים, אז לכו על מוצר זול ואיכותי כמו Surfshark שלא יאכזב אתכם. הוא יספק את כל מה שאתה צריך עבור מחשב מקוון מבלי לאבד את תכונות ה- VPN העיקריות של אבטחה, פרטיות ואנונימיות.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me