VPN Nord מול PIA – ווינר = נורד

קבלת שירות ה- VPN הטוב ביותר לעולם לא קורה במקרה. בדרך כלל, זוהי תוצאה של מחקר ממצה שמשווה דברים כמו הארץ בה מטה ה- VPN, מהירות ה- VPN ורשת השרתים..

אולי הכי חשוב, לקוחות צריכים לדעת אם הנתונים שלהם בטוחים או לא עם ה- VPN ההוא. האם הספק עשוי לחלוק כל מידע שהוא אוסף או שהוא באמת מקפיד על מדיניות "ללא רישום" קפדנית שמבטיחה אנונימיות מוחלטת למשתמש?

לא קל לצרכן הממוצע להשקיע זמן רב בהשוואה בין ספקי ה- VPN השונים. זו הסיבה שהשוואה כמו זו חשובה כל כך. אנו מצמידים שתי ספקיות VPN ידועות יחסית בתחרות ראש בראש בהן רק אחד יכול לצאת כמנצח.

בואו נסתכל מקרוב NordVPN לעומת. גישה פרטית לאינטרנט, או PIA.


מבוא ל- NordVPN

מבוסס בפנמה, זהו VPN אחד שבאמת דבק במדיניות "ללא יומני". זה הופך אותו לפופולרי במיוחד, ומבחני מהירות חושפים כמה תוצאות מרשימות. תכונות חשובות נוספות כוללות תוכנה לחסימת מודעות, תמיכה חיה 24/7 באמצעות צ'אט, שרתים המאפשרים שימוש ב- TOR-over-VPN ותצורות עבור VPN כפול. ניתן להבטיח את ההבטחה שלהם בת 30 יום להחזר הכסף.

לוגו nordvpn

מבוא ל- PIA

אנשים המחפשים VPN בסיסי וזול עשויים להסתפק בגישה לאינטרנט פרטי. זה מבוסס בארצות הברית, שאנשים רבים יכירו כחיסרון מכיוון שהמדינה הזו היא חלק מרשת חמש העיניים. מדיניות ההחזר של PIA פחות נדיבה מזו של נורד, ונמשכת לשבעה ימים בלבד. יתרה מזאת, נראה כי תמיכת הלקוחות של PIA הידרדרה בחודשים האחרונים.

לוגו פרטי

השוואת סמכות שיפוט

NordVPN ללא ספק יש את היתרון כאן. זה מבוסס בפנמה, מדינה שהיא לא חלק מבין חמש העיניים, תשע עיניים או 14 רשתות עיניים. השווה את זה עם PIA, שממוקמת בארה"ב. ארה"ב היא חלק מכל רשתות הריגול הללו. המשמעות היא שנתוני מודיעין הנגזרים מרגלים אחר אזרחים יכול להיות משותף עם הרשויות.

בעיקרו של דבר, רשתות אלה מאפשרות את ה- סוכנויות ריגול של מדינה אחת חברה לבחון את הפעילות המקוונת של אזרחים במדינות החברות האחרות. הם יכולים לעשות זאת כחוק בזכות הסכמים בין החברים. בעוד שחוק ארה"ב מגביל מרגלים אמריקאים לפעול בשטח הבית שלהם ללא סיבה אפשרית, צווי וניקויים משפטיים אחרים, לרגל מרגל אוסטרליה אין אותן הגבלות.

אם במקרה אוסטרליה תופס מידע שימושי בנוגע לפעילות המקוונת של אזרחי ארה"ב, הם חולקים אותו עם הרשויות האמריקאיות שעשויות לנקוט בפעולה. כמובן שההפך הוא הנכון. כאשר מרגלים אמריקאים מגלים נתונים הנוגעים לאזרחים אוסטרלים שעשויים לעניין אותם, הם משותפים עם הרשויות באוסטרליה.

לפיכך, VPN מבוסס ארה"ב עשוי שלא להיות מסוגל להגן על לקוחותיו מפני התקפות ממשלתיות. VPN כזה הוא גם בכפוף לחוקים אמריקאים בנוגע לשמירת נתונים כמו גם שיתוף נתונים זה עם הרשויות.

לעומת זאת, לפנמה אין חוקים לשמירת נתונים כאלה. הם גם אינם צד להסכמי ריגול בינלאומיים שיאלצו אותם לשתף נתונים עם מדינות אחרות. זה הופך את פנמה לבחירה מצוינת לאירוח VPN.

איזה VPN הוא מהיר יותר?

לא משנה איך אתה מבלה את זמנך באינטרנט, מהירות ה- VPN היא קריטית. מהירויות איטיות מפריעות לביצועי הדפדפן, ומשאירות לך מהירויות טעינת דפים שמפגרות. עיין בתוצאות בדיקת ה- VPN שלהלן כדי לזהות איזה שירות מהיר יותר.

דירוג השוואה של ספק vpn

NordVPN מספק רשת חזקה שאינה משתנה יותר מדי. זה עוזר כי נורד מתחבר אוטומטית למשתמשים לשרת הפחות עמוס במדינה בה בחר המשתמש. שרת פחות צפוף מתרגם תמיד לגלישה מהירה יותר.

עם זאת, המהירויות של NordVPN לא היו מרשימות. הורדות תוך שימוש בשרת בטוקיו נמדדו רק 1.05 מגהביט לשנייה. התוצאה הטובה ביותר הושגה באמסטרדם עם קצב ההורדה של 16.36 Mbps.

תוצאות בדיקת המהירות של PIA היו טובות יותר. קצב ההורדה בטוקיו היה 13.74 מגהביט לשנייה, ובהולנד זה 20.38 מגהביט לשנייה, שהיה המהיר ביותר עבור PIA. הקשר הראשוני הוא המקום בו נראה כי PIA מאבדת את מרבית המהירות שלה, אם כי עקביותה הייתה טובה בכל רחבי הסביבה.

זה אומר ש ל- PIA יש את הקצה למהירות, אך הגישה לפלטפורמות הזרימה אינה צפויה במקרה הטוב. בהתאם, משתמשים עשויים להעדיף את ה- NordVPN אמין יותר בעת הזרמת.

לאילו VPN יש את הרשת הרחבה יותר?

כשמדובר בהבטחת ביצועים נהדרים, גודל הרשת וההפצה הם בעלי חשיבות עליונה. ככל ששרתים רבים יותר של VPN מציעים, כך צפוי להיות פחות צפוף בכל אחד מאותם שרתים. יתר על כן, רצוי שתהיה תפוצה גיאוגרפית טובה של שרתים כך שלא משנה היכן הלקוחות יהיו בעולם, הם יכול למצוא שרת קרוב יחסית. זה מבטיח ביצועים מהירים יותר, אבל זה גם אומר שיש למשתמשים אפשרויות בחירה הרבה יותר כאשר הם רוצים לזייף את המיקום שלהם.

שרתי nordvpn אירופה

NordVPN הוא המנצח בקטגוריה זו עם יותר מ 5,000 שרתים הממוקם ב 61 מדינות שונות. PIA מתהדרת ממש מעל 3,100 שרתים ממוקם ב 33 מדינות.

השוואת אבטחה

אבטחה היא הסיבה העיקרית לכך שאנשים משתמשים ב- VPN. יותר ויותר אנשים מתעניינים ב- VPNs בגלל חששות ביטחוניים ומספר הכותרות בנושא סיכוני אבטחת סייבר מכה באתרי חדשות כמעט כל יום.

בקטגוריה זו אי אפשר לנצח את NordVPN. יש להם מדיניות אמינה נגד רישום, וההצפנה שלהם מהשורה הראשונה מכיוון שתקבל פרוטוקול OpenVPN והצפנה AES 256 סיביות. יתר על כן, נורד מאפשר VPN כפול וכולל CyberSec, מה שעוזר למשתמשים להימנע מהבוט-נט. בדיקות נוספות העלו כי ל- NordVPN אין דליפות.

nordvpn סייבר

אין VPN כפול עם PIA, וחיבור ברירת המחדל משתמש בהצפנת 128 סיביות AES. ובכל זאת, אתה יכול לבחור הצפנת AES 256 סיביות, ותוכל גם לבחור MACE, וזה לא טוב כמו CyberSec של נורד, אבל לפחות מציע הגנה מסוימת.

הגדרת גישה פרטית לאינטרנט

התחרות בקטגוריה זו קרובה, אבל נורד יוצא קדימה.

תאימות

כשמדובר בפועל באמצעות ה- VPN שלך, אתה רוצה שתוכל לגשת לאינטרנט בצורה מאובטחת מכל המכשירים שלך. הטמעת ה- VPN במכשיר יכולה להיות טרחה בהרבה תרחישים. אם חשוב לך לחסוך זמן בפונקציונליות VPN קלה להתקנה, NordVPN יהיה הבחירה שלך.

PIA אכן מציעה את כל מערכות ההפעלה העיקריות: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, ואת היכולת להשתמש ב- VPN בנתבים. הבעיה היא - מחוץ לפלטפורמות העיקריות שהיא מבלבל להשתמש ב- VPN שלך במכשירים אחרים.

NordVPN מציעה כל מערכת הפעלה מרכזית שעושה PIA. יש לו גם הדרכות שימושיות לשימוש ב- VPN בתיבות טלוויזיה אנדרואיד, חבורה של מותגים שונים של נתבים ומכשירים אקראיים על גבי זה.

גישה לאינטרנט פרטית אכן ניצחה את NordVPN במספר המכשירים שיכולתם להתחבר אליהם בבת אחת. PIA מציעה לך אפשרות להשתמש בעשרה חיבורים בו זמנית בעוד ש- NordVPN מאפשר רק 6.

אם אתה באמת צריך את אותם 4 חיבורים נוספים, PIA הייתה מזיזה לך את המחט לכאן אבל אחרת, NordVPN מגיע למעלה כשמדובר בתאימות.

בחירת VPN

בהשוואה זו של NordVPN לעומת PIA, נורד הוא המנצח הברור. עם זאת, PIA מציעה שירותים אמינים והגיוני לשימוש בתרחישים ספציפיים.

שתיהן מציעות ערבויות להחזר כספי, כך שזה הגיוני לנסות את שתי האפשרויות בחינם כדי לבדוק את מהירות המיקום, אלא אם כן אתה נמכר באחד או אחר. אם NordVPN שומר על מהירויות PIA, אנו מציעים להשתמש ב- NordVPN כדי לנצל את הצעות האבטחה, השיפוט והתכונות המעולות שלהם..

לוגו nordvpnלוגו פרטי

המיקום שלך עשוי להפוך את אחד מאלו לבחירה טובה. אם אתה נמצא בטוקיו המהירויות ב- NordVPN פשוט לא מקנים אמון רב בשירות והופכים את ה- PIA לאופציה טובה בהרבה. הפעם היחידה שבה NordVPN מנצח על ידי PIA היא במהירות מיקום ספציפי כך היכן שאתה נמצא בעולם משפיע רבות על בחירתך.

שאלות נפוצות

ש: האם NordVPN הוא פרטי?

ת: כן, עם זאת, NordVPN מאפשר רק סיבוב ו- P2P במספר נבחר מהשירותים שלהם. אם רואים כמה סיבוכים הם בדרך כלל מה שאנשים רוצים לשמור עליהם כפרטיות, זה יכול להוות בעיה עבור אנשים מסוימים.

ש: האם ל- NordVPN יש מתג להרוג??

ת: כן, אחת התכונות הטובות ביותר שלהם היא מתג ההרג האוטומטי שלהם. אם הנתונים שלך נחשפים לרגע הם יפסיקו אוטומטית את התוכנית בה אתה משתמש או ינתקו את החיבור מהמכשיר בו אתה משתמש.

ש: האם ה- VPN של ה- PIA טוב?

ת: כן, כאחד השירותים הפופולאריים יותר הקיימים כיום הוא מציע שירות ברמה גבוהה.

ש: מהו שירות ה- VPN הבטוח ביותר?

ת: NordVPN לוקח את העוגה בקטגוריה זו. אמנם לא תמיד המהיר ביותר, אולם NordVPN מציע את האבטחה הטובה ביותר.

ש: האם בטוחים VPN חינם??

ת: לרוב, לא. ישנם כמה שירותים בתשלום שיש להם גרסאות בחינם של התוכנה שלהם שהם יחסית בטוחים. ישנן אפשרויות טובות יותר לתקציב שתוכל להתאים יותר לשימוש בהן. בדוק את מדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו.

הוסף ביקורת משלך:

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

--- אנא בחר מהירות ---
ממוצע
איטי
מהיר
?>

--- אנא בחר שימושיות ---
קל לשימוש
מסובך מעט
מאוד מסובך
?>

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש וקיבלתי.

הוסף את הביקורת שלי

0
4415

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me