כיסויי מצלמות הרשת הטובים ביותר (2020)

עם הפרטיות המקוונת שהפכה לנושא עיקרי בשנים האחרונות, הצרכנים מתחילים לדאוג יותר להתנהגותם של המכשירים שלהם כאשר הם מחוברים לאינטרנט.

הוקם כי מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים עם מיקרופונים ומצלמות יכולים להקליט נתונים אפילו כשהטלפונים שלהם ישנים או מושבתים.

כמעט כל מחשב נייד מודרני נשלח כעת עם מצלמת רשת המובנית בחלק העליון של המסך. זה מאפשר שיחות וידאו קלות - באמצעות יישומי ועידת סקייפ, Facetime או פגישה.

עם זאת, אם אכפת לך באמת מפרטיות, ודואגת שהמחשב, ספק שירותי האינטרנט או הממשלה שלך יוכלו לגשת מרחוק למידע כרצונם., אתה בטח צריך לקבל כיסוי למצלמת רשת.

מאמר זה יעבור על כמה מהשאלות הנפוצות שעולות הקשורות לכיסוי מצלמות רשת ואז יציע המלצות למספר מותגים פופולריים.

יסודות של כיסויים למצלמות רשת

כיסויים של מצלמות רשת אינן כרוכות בטכנולוגיה מהודרת רבה. הם נועדו לעשות דבר אחד פשוט: חסום את המצלמה מלהיות מסוגלת לתפוס כל קטעי צילום מול המסך שלך. הדרך הקלה ביותר להשיג זאת היא להציב מכשול פיזי על גבי מצלמת הרשת שיסתיר אותו בחושך.

וקטור מצלמת רשת למחשבתרצה לשקול לקבל כיסויים נפרדים למצלמות רשת לכל המכשירים שלך, כולל מחשבים, סמארטפונים וטאבלטים. הגישה הטובה ביותר היא שמור על מצלמת רשת מכוסה בכל עת אלא אם כן אתה עוסק באופן פעיל בצ'אט וידאו. אחרת, אתה מסתכן לאפשר לפורצים לגשת מרחוק למצלמה.

�� טיפ בטיחות: כאמצעי בטיחות נוסף, באפשרותך גם להשבית ידנית את פונקציונליות מצלמת הרשת דרך מערכת ההפעלה של המכשיר שלך. עבור משתמשי Windows, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תפריט התחל ובחר "מנהל מכשירים". הרחב את הקטגוריה "מכשירי הדמיה", לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על "מצלמה משולבת" ובחר באפשרות [השבת].

למערכת ההפעלה של מק אין הגדרת מערכת להשבית את מצלמת הרשת המוטמעת בכל היישומים, אך אתה יכול לפתוח את יישום Facetime ולהשתמש בתפריט "העדפות" כדי לקבוע מתי המצלמה מופעלת..

הגדרות: בסמארטפונים וטאבלטים, מערכת ה- iOS של אפל מאפשרת לבחור לאילו יישומים יש אפשרות לגשת למצלמות הקדמיות והאחוריות. עבור אל יישום ההגדרות ונווט אל התפריטים "כללי" ו"הגבלות ". משם, תראה רשימת יישומים שביקשו גישה למצלמה עם החלפה לכל אחד מהם.

עבור משתמשי אנדרואיד, עבור לאזור ההגדרות ולחץ על "יישומים". ואז מצא "מצלמה" ברשימה והקש על כפתור "השבת". אם זה אינו זמין, השתמש באפשרות "הרשאות" כדי להשבית את המצלמה עבור יישומים מסוימים.

זכור כי השבתת מצלמת רשת באמצעות תוכנה ומערכות הפעלה אינה תמיד מספיקה כדי לשמור על פרטיותך ואנונימיות מקוונת. האקרים פיתחו תוכנות זדוניות שיכולות לחטוף את חומרת המחשב ולשלוט מרחוק במצלמת הרשת.

אז חשוב יש סורק אנטי-וירוס חזק בכל מכשיר שבבעלותך וסרוק את המחשב באופן קבוע אחר וירוסים ותוכנות זדוניות.

1. CloudValley

CloudValley הוא אחד הקמעונאים המובילים של כיסויי מצלמות, ולא בכדי ...

למוצר הדגל שלהם יש את היתרון העיקרי בכך שהוא תואם למחשבים ניידים למחשבים אישיים וגם למחשבי מק, כמו גם לכל דגמי האייפון והאייפד האחרונים. כיסוי מצלמת הרשת CloudValley הוא קטן מאוד - בעובי של 0.6 מילימטרים בלבד - כך אתה אפילו לא שם לב לזה בזמן השימוש במכשיר שלך.

כיסוי מצלמת CloudValleyיתרון מרכזי נוסף של כיסוי מצלמת האינטרנט CloudValley הוא תהליך התקנה פשוט. הכיסוי מורכב מחתיכת מתכת יחידה המהווה חותם עם הלוח או המסך של המכשיר.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכיסוי למצלמה במשך רבע שעה שניות כדי לחבר אותה. ניתן גם להסיר את הכיסוי בקלות בכל עת מבלי לגרום נזק למסך או למצלמה.

לאחר התקנתם, עליכם פשוט להחליק את כיסוי CloudValley ימינה כדי לחסום את הגישה למצלמה. כאשר ברצונך להשתמש במצלמה במחשב הנייד או במכשיר הנייד שלך לצורך צ'אט בווידאו, אתה משנה את החלקה כדי לבטל את חסימת המצלמה. הכיסוי אינו משפיע על נורית החיווי או על חלק אחר במכשיר שלך.

ביקורות: הכיסוי של מצלמת CloudValley קיבל מאות ביקורות חיוביות ממשתמשים ברחבי העולם, כאשר החיסרון היחיד הוא בעלות. כיסויים מ- CloudValley יעלו יותר ממותגים אחרים, בעיקר בגלל החומרים המשמשים במוצר. עם זאת, העלות הנוספת יכולה להיות כדאית אם אתה רוצה כיסוי למצלמת רשת המשלים את העיצוב החלקלק של המחשב הנייד, הטלפון או הטאבלט שלך..

הרכישות מ- CloudValley מגיעות עם סט של שני כיסויים למצלמות אינטרנט ומדריך התקנה. בנוסף, ל- CloudValley אחריות של 18 חודשים המכסה כל נזק או פגמים בשוגג, כמו גם פניות נוספות בנושא שירות לקוחות..

2. MagiDeal

MagiDeal מציעה פתרון בעלות נמוכה למי שרוצה דרך קלה לחסום את מצלמת הרשת שלהם מבלי לשלם הרבה כסף. המוצר הבסיסי של המותג כולל קבוצה של שלושה כיסויי מצלמת אפורים כהים שניתן לחברם למגוון מכשירים, כולל מחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים..

כיסוי מצלמת רשת MagiDealכיסוי מצלמת הרשת MagiDeal נמדד ב עובי של 0.8 מילימטרים, שזה מעט יותר מכיסוי ה- CloudValley, אך לא אמור להשפיע על אופן הסגירה של מכסה הנייד שלך או כיצד הסמארטפון שלך נכנס לכיס או תיק. הכיסוי כולו הוא 18 מילימטרים בלבד שנמדד משמאל לימין.

חברת MagiDeal מייצרת עטיפות מצלמות רשת עם פלסטיק עמיד מאוד, וזו הסיבה שהם מסוגלים למכור אותם בעלויות נמוכות יותר מאשר חלק מהמתחרים. עם זאת, קח בחשבון שכיסוי מצלמות מבוסס-מתכת בדרך כלל נמשך זמן רב יותר מאלו העשויות מפלסטיק או מחומרים אחרים.

לכל כיסוי מצלמת רשת של MagiDeal יש חתיכות של דבק דו צדדי המחוברות לגב המוצר, מה שאומר שהתקנה דורשת מספר שניות בלבד בכדי ליישר אותה למצלמה ואז לחץ בחוזקה כלפי מטה. עם זאת, חומר הדבק יכול לאבד את הדביקות שלו לאורך זמן הכיסוי עלול לאבד את היישור שלו כתוצאה.

ביקורות: כיסויים של מצלמות רשת MagiDeal כוללות ביקורות חיוביות לרוב, בזכות העיצוב והפעולה הפשוטות שלהן. פתיחת המצלמה מעט גדולה יותר ממוצרי מתחרים, וזה יכול להועיל אם יש לך מצלמת רשת התומכת בתמונה רחבה.

החיסרון הגדול ביותר בשימוש בכיסוי מצלמות רשת MagiDeal הוא אצל משתמשי הטלפון החכם. אם יש לך טלפון חדש יותר עם מערכת שתי מצלמות מאחור, הכיסוי של MagiDeal לא יוכל לחסום את שתי המצלמות בו זמנית. ��

3. פוריטו

מותג הכיסויים של מצלמת ה- Forito הוא פיתרון כלכלי נוסף להוספת הגנה מפני האקרים ואיומים אחרים של חדירה מרחוק. בדומה למוצר MagiDeal, פוריטו כולל סט של שלושה כיסויים עם כל קנייה שניתן לחבר לכל דגמי המחשבים הניידים, הטאבלטים והסמארטפונים..

כיסוי למצלמת פוריטוהכיסוי של מצלמת ה- Forito כולל עובי של כ 0.7 מילימטרים, וזה טוב בהשוואה לחלק מהמתחרים, אך לא האופציה הדקה ביותר בשוק. בדומה לכיסוי MagiDeal, המוצר של פוריטו מיוצר בעיקר מפלסטיק ולכן הוא זול משמעותית מאופציות מתכת אחרות כמו CloudValley.

התקנה: בגב הכיסוי של מצלמת ה- Forito מצלמת קלטת המיוצרת על ידי התאגיד 3M. לאחר קלוף החלק האחורי של הקלטת, תוכלו ללחוץ על הכיסוי למסך התקן כלשהו ולחבר אותו. הסרת הכיסוי לא תשאיר שריטות או שאריות, מה שאומר שאתה יכול להחליף כיסוי אחד בין מספר מכשירים במידת הצורך. ��‍�� ��

כדי לחסום את מצלמת הרשת של המכשיר באמצעות כיסוי פוריטו, עליך פשוט להחליק את לשונית הפלסטיק משמאל לימין. כיסויים לפריטו יש פתיחה של 5 מילימטרים בלבד, שהוא קטן מרוב המתחרים. זה יעלה בעיה רק ​​אם יש לך מצלמת רשת מיוחדת עם יכולות רחבות.

לפני התקנת כיסוי Forito על מחשב נייד, טאבלט או סמארטפון, הקפד לנקות את אזור המסך בעזרת מטלית מיקרופייבר. זאת בכדי להבטיח שניתן יהיה לחבר את הקלטת למכשיר באופן בטוח. פוריטו מציע א תוכנית החלפה מלאה אם נמצא פגמים או בעיות בכריכות המצלמה שלהם.

4. ניומה

כיסוי תריס מצלמת רשת NiomeNiome היא קמעונאית קטנה של אביזרי מחשב, כולל כיסוי למצלמת רשת שמכוונת בעיקר לבעלי מחשבים ניידים. גודל וממדי ה- כיסוי ניומה לא יתיישר בקלות לרוב דגמי הטלפון החכם או הטאבלט.

הסיבה העיקרית לשקול כיסוי של מצלמת Niome היא צבע. מרבית המתחרות מציעות רק פתרונות שחורים או אפורים כהים, שכיסוי ה- Niome מגיע בצבע כסף שיכול להשלים עיצובים ניידים מסוימים. הכיסויים שלהם עשויים פלסטיק אך שומרים על מראה של מתכת מוברשת.

חסרונות: לרוע המזל, לכריכות של מצלמת Niome יש גם כמה ליקויים. חלק מהצרכנים דיווחו על בעיות בנפילת הפלסטיק בזמן שניסו לחבר אותה למסך. בנוסף, פסי הדבקה המשמשים בגב כיסוי מצלמת ה- Niome הם עשויים איכות בנייה נמוכה יותר מהמתחרות, מה שאומר שזה כנראה לא יימשך זמן רב ועלול להשתחרר.

מרבית כיסויי מצלמות הרשת מגיעים באריזה של שתיים ומעלה, בשל העובדה שלעתים קרובות הצרכנים מחזיקים במספר מכשירים שיש להם מצלמות. ניומה מוכרת רק את הדגם שלהם באריזה יחידה, מה שהופך את זה אפשרות יקרה יחסית, במיוחד כשמדובר בעלויות משלוח נוספות.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me