תוכנת אנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר (2020)

אנו עשויים לחשוב שהמבחר הנוכחי של תוכנת אנטי-וירוס בחינם עשוי להיות הדבר הטוב ביותר בעולם הזה מאז קליפות תפוחי אדמה, אך ישנם כמה מצבים מקוונים שעבורם הם לא מתאים.


אם לומר בלשון המעטה, אם אתה עושה כל מה שחשוב - כמו בנקאות מקוונת, סחר cryptocurrency, או כל דבר אחר שישאיר את חייך דפוק אם היית נפרץ - למען השם יוציא את הכסף למוצר AV מובחר..

הם לא כל כך יקרים לעומת חיים פיננסיים שנשארו בשטויות. הגרסאות בתשלום מספקות נעילה הדוקה יותר ועדכונים מהירים יותר נגד כל מיני תוכנות זדוניות, אז נהיה ברורים. אפילו הטובים ביותר של תוכנת AV בחינם אינם מציעים הגנה איתנה של גרסה בתשלום.

אבל אתם בטח רוצים לשמוע הכל על הדברים החינמיים. המשך לקרוא.

לשלם או לא לשלם

Pay_No-Payאז מה על משתמש אינטרנט לעשות? חינם או בתשלום? זקוק למידע נוסף בבקשה! אוקיי, בואו נגרר את הדיון הזה לפני שנכנס להמלצות ה- AV שלנו בחינם. להלן מספר חסרונות שלא לשלם.

מוגבלת לשימוש לא מסחרי: זה לא אמור להפתיע, אך מרבית מוצרי תוכנת ה- AV הטובים בחינם הם הגרסה המופשטת של מוצר פרימיום שעולה כסף..

לעתים קרובות הגרסה החינמית מוגבלת לשימוש אישי, כלומר אסור לך להשתמש בה כאמצעי הגנה ראשוני במערכת העסקית שלך. אם אתה באמת רוצה להגן על העסק שלך, אתה זקוק להגנה הטמונה בחבילת אבטחה מסחרית. אל תדאג. כן, זה עולה כסף, אבל זו הוצאה השתתפות עצמית.

אנטי וירוס בחינםתכונות חזקות: בהתחשב במה שאמרנו זה עתה על חבילות AV בחינם שהן גרסאות קלות למוצר הפרימיום, זה לא אמור להכעיס אותך ללמוד שאתה מקבל יותר תכונות כשאתה משלם עבורן.

תלוי בספק, צפו כי תשלום עבור הגנה יגיע עם שדרוגים שונים הקשורים לסריקת תוכנות זדוניות, חומות אש, וסיכוי טוב יותר בדרך כלל לעצור את הרעים והגאלים מלסכן את המכשיר שלך..

תמיכה טובה יותר: תחום נוסף בו תוכנת AV בחינם נוטה לפגר הוא בזמינות ואיכות התמיכה הטכנית. הדבר יתברר בפעם הראשונה שתנסו לחפור חתיכה רעה של תוכנות ריגול מהמערכת שלכם, והטוב ביותר שתקבלו בדרך של תמיכה טכנית הוא התייחסות למערכת שאלות נפוצות ולבבי, "בהצלחה חבר!"

עצור את ההשתמטות החופשית

תחסוך כסףנכון לעכשיו, החברים החכמים יותר בקהל הקריאה שלנו עשויים לתהות, "למה לעזאזל אתה כל כך מתקשה לתוכנה בחינם אם אתה עומד להמליץ ​​על אילו עלינו להשתמש? האם נפלו לאחרונה על הראש שלך? "

צנח למטה. אנחנו למעשה חושבים שיש כאלה מוצרי AV חינם בחינם שם.

הטובים שבהם כוללים לא רק כלים אימתניים להיפטר מתוכנות זדוניות קיימות, אלא גם הגנה בזמן אמת מפני דיוג, דיוג חנית, רנסומוור, סוסים טרויאניים, 'בוטים' ועוד. זוהי אבטחת סייבר באיכות כנה לאיכות בעלות אפס. שם. אמרנו את זה. תוכנת AV בחינם טובה. אתה שמח עכשיו?

בדיקה עצמאית היא המפתח

חשבתי שזה לגמרי בחינםלמעשה, אנחנו מעריצים גדולים של מעבדות בדיקות אנטי-וירוס עצמאיות. אין שום payola שקורה כאן. כן, חברות אבטחה יכולות לשלם כדי לבדוק את המוצר שלהן, אך אין הבטחה שהממצאים יהיו נעימים.

חברות חכמות לוקחות את הדוחות המפורטים הללו, שמשתחררים באופן קבוע גם לציבור, ומשתמשות בהן כדי לשפר את המוצר שלהן. בעוד שהתוכנה המוגשת לבדיקה היא בדרך כלל גרסת הפרימיום, סוד קטן ומלוכלך הוא שאפילו תוכנת AV בחינם מצוידת בהגנה מלאה.

החברה מקווה שתאהבו עד כמה טוב הגרסה החינמית שלהם עובדת והופכת לחובב משתולל שבסופו של דבר מחליט לשדרג להצעת הדגל שלהם עם שלל תכונות נוספות.

בשורה התחתונה, אם אתה רואה מוצר של ספק מופיע בכמה מדוחות מעבדה אלה, זה סימן טוב שאתה מסתכל על שחקן רציני בתעשייה. מדעני המעבדה עסוקים מכדי לבזבז את זמנם על מוצרים שלעולם לא יסכימו כלום. אמרנו את כל זה כדי לומר זאת.

אחד הצעדים שעשינו כדי להעריך תוכנת AV בחינם היה לקרוא את הדוחות הללו. אם מעבדה חושבת ששווה לרחרח, אנו הולכים להקשיב לדברים שהם אומרים בגיבוש דעה ראשונית.

���� למידע נוסף עיין במלך האבא הגדול של כל בדיקות האנטי וירוס - AV TEST ����

8 מוצרי תוכנת אנטי-וירוס בחינם מצוינים

בלי להתייחס יותר, בואו ניגש לרשימה שלנו עם שבעה מוצרי AV בחינם שאנו ממליצים עליהם, בנוסף המלצות בונוס של שלושת מוצרי תוכנת האבטחה המשולמים הטובים ביותר שיכולנו למצוא. אם אתה עובד באופן מקוון או מבצע מסחר יומי, כל אלה הן אפשרויות בחינם מוצקות.

מספר 1. סה"כ AV

(הבחירה הטובה ביותר מסביב - הגן על עצמך מפני הכל)

נכנס למקום הראשון הוא Total AV. ישנן שתי סיבות מדוע אנו מציבים את הבחירה הזו בראש הרשימה. הראשון מסתכם במהירות, רוב פתרונות האנטי-וירוס החינמיים חופשיים תופסים הרבה זיכרון, Total AV לעומת זאת הוא קל ומשקל ברקע..

האפשרות השנייה היא רק הפונקציונליות. זה עובד מעבר לרמת האנטי-וירוס האופיינית כדי לספק ניטור מתמיד של תוכנות פרסום, תוכנות זדוניות, רוגלות, תוכנות רנסומיס. יש לו אפילו חומת אש מרחוק לאבטחה נוספת.

תואם לכל דבר

סך ה- AV עובד בכל מכשיר שברשותך. הטלפון שלך אם אנדרואיד של iOS וגם מעבד ה- CPU שלך.

מנהל סיסמאות וזיהוי הגנה מפני גניבות

זה נהדר שיש גם. מנהל סיסמאות רגיל יכול לנהל אותך בכל מקום בין 30-80 דולר לשנה ולזהות הגנה מפני גניבות זהה. TotalAV כולל את שני אלה בגרסת המקצוענים שיכולה לחסוך לך 100-150 דולר לשנה.

בסך הכל TotalAV הוא המאסטר של מעבר חלק של משתמש מחשב לא מוגן למשתמש אנטי-וירוס. המעבר לאחרון חשוב.

הם עושים זאת על ידי הפיכת ממשק המשתמש לאינטואיטיבי ביותר כמו גם הבטחת התוכנה שלהם מסיר תוכנות זדוניות מייד. צוות התמיכה בלקוחות TotalAV נמצא גם הוא בשכבה העליונה של צוותי התמיכה באנטי-וירוס ויכול לעזור לכל משתמש עם בעיות שעשויות להתעורר או סתם לעזור לכל אחד להתחיל עם התוכנה.

ההיבט הפנטסטי האחר של TotalAV ששווה להזכיר הוא שלהם מחירי היכרות. לשנת השימוש הראשונה תוכלו לקבל מחיר מלא בערך.

בסך הכל, בחירה נהדרת לא רק לאנטי-וירוס אלא גם להגנה סביב.

מס '2. AVAST חינם

(לא, זה לא מדבר כמו יום פיראטים)

אנו תמיד רוצים לעקוב אחר הקלדת AVAST עם "אתם חברים" אך ננסה להימנע. אופס. מאוחר מידי. כל הבדיחות בצד, זו הבחירה העליונה טוב יותר מדף-על-מדף בהגנה חופשית מפני דברים רעים.

דיווחים ובדיקות נהדרות, בנוסף לעומק של הרבה תכונות בונוס שמאמצות את זה ל ראש החפיסה מההמלצות שלנו. החיסרון היחיד האמיתי הוא שתכונות מנהל הסיסמאות אינן חזקות כמו שרצינו. הכרעת הדין: יכולת להחמיר אבל יהיה קשה יותר.

מס '3. AVG אנטי-וירוס

(עדיין במשחק)

AVG הוא ותיק ממלחמות תוכנת ה- AV החינמיות. עדכונים אחרונים בעיצוב ובממשק משתמש לא שינו זאת. עדיין בחירה אמינה לחלוטין להגנה מקוונת. מעבדות הבדיקה אוהבות AVG לא פחות מאיתנו.

איתור תוכנות זדוניות הוא נהדר ואנחנו מאוהבים בתכונה של התוסף שאומרת אם אתר אינטרנט זדוני או לא. החסרונות היחידים שצוינו היו שלוקח לנצח להשלים את הסריקה הראשונית (מה שאולי יכול להיות דבר טוב) ואנטי פישינג לא היה חזק כמו שקיווינו. באופן כללי, AVG נותרה אפשרות לבחור בחינם תוכנת AV.

מס '4. ביטפנדר

(ההפך מטעון מלא)

אתה זוכר איך הזכרנו כיצד חברות מסוימות משתמשות באותה אבטחת ליבה בדיוק בגרסת החינם כמו בתשלום? הנה דוגמה אחת לרעיון הזה בפעולה. הבעיה היא שבגרסה החינמית חסרה כל מאפיין שימושי של ה- Bitdefender בתשלום.

עם זאת, אם אתם מחפשים הגנה בסיסית ללא סלסולים כנגד כל הכיעודים המתרוצצים שם ברשת ויכולים לחיות את החיים בלי פעמונים ושריקות, זהו מוצר יציב שהניב את הציון הגבוה ביותר נגד דיוג. אם כבר יש לך את האבטחה הרגילה של Windows, זהו תוסף נהדר.

מספר 5. בדוק את נקודת אזעקה

(מה ... יש טוב ורע)

למרות רישיון חלק מהמעיים שלו ממותג האנטי-וירוס המכובד Kaspersky, ZoneAlarm מציעה תיק מעורב של יעילות אבטחה. מצד אחד, חומת האש עובדת מעולה לשני הכיוונים ומציעה שקט נפשי אמיתי.

מצד שני, לא נערכו בדיקות מעבדה עצמאיות של מוצר זה. * כתפיים בכתפיים * דבר אחד שציינו הוא היעדר תכונות נגד דיוג, וזה דבר די גדול שלא להשאיר בחוץ. סוג של מכירת מכונית ללא הגה. בחירה לא רעה אם אינך זקוק לחבילת אבטחה מקיפה.

מס '6. Cybereason RansomFree

(שכבה נוספת של אבטחה)

Cybereason מביא מיקוד חד בלייזר לסוג ספציפי של התקפת תוכנה זדונית - תוכנת ransomware. זה כאשר תוכנה זדונית מוחדרת למחשב שלך וננעלת אותה, מה שהופך אותה לבלתי שמישה עד שאתה משלם אגרה (כופר) כדי שהיא תשוחרר.

אם יש לך נתונים או קבצים חשובים במחשב המקומי שלך, זה יכול להיות פריצה הרת אסון. הבדיקה הייתה תיק מעורב. המוצר ביצעו היטב כנגד התקפות כופר בעולם האמיתי אך לאחר מכן לא הצליחו לאתר גרסאות מדומות.

ובכל זאת, הדבר הוא בחינם ומציע לפחות ניסיון להגנה מפני שהמחשב שלך יילך כבני ערובה. זה לא יכול היה לפגוע בכלום.

מס '7. מעבדת קספרסקי

(הרוסים שוב - אוי, שלי!)

בואו נגמור את זה מהדרך. בהתלהמות הבלתי פוסקת על קשרים עם רוסים, מעבדות קספרסקי הושלכו לתמהיל, אך לא ראינו שום הוכחה לשום דבר, אז נמשיך להצביע על כך שמוצר זה זוכה לציונים מהבוחנים העצמאים..

הגרסה החינמית ביצעה עבורנו רק כראוי כנגד תוכנות זדוניות בבדיקות, אם כי הייתה נהדרת לרחרח ולבטל ניסיונות דיוג. אין תכונות מתקדמות או תמיכה טכנית ישירה כלולים במוצר ללא סלסולים. רק א בעל ברית מוצק בקרב המתמשך נגד דברים רעים ברשת.

מס '8. סופוס בית

(הגנה עסקית לשימוש ביתי)

סופוס עובד בצד העסקי של הגדר מזה זמן רב, ולא ממש שם לב לשוק הצרכנים. בית של סופוס הוא שלהם מיזם ראשון לטריטוריה חדשה זו ואנחנו אומרים שזה היה מהלך מוצלח.

כמו קספרסקי, התוצאות עם המעבדות העצמאיות היו מרשימות, במיוחד בהדחת תוכנות זדוניות והצעת ממשק נקי ומסודר. תוצאות הבדיקות שלנו לא היו כל כך מרשימות, אך לא מספיק גרועות כדי למשוך את המלצתנו.

3 מוצרים אנטי-ווירוסים ראויים בתשלום

אל תתפלא לראות את אותם שמות מהרשימה החינמית ברשימת ספקי ה- AV שאתה משלם עליהם. כפי שצייננו, רוב החברות בענף משתמשות בגרסאות חינמיות כפיתיון כדי לגרום לך לשדרג בסופו של דבר לפלטפורמה בתשלום.

אין בזה שום דבר רע. אתה רק צריך להחליט אם הצורך שלך בהגנה חורג ממה שאתה מקבל בחינם.

להלן שלושת מוצרי ה- AV בתשלום שאנו רואים שהם מעולים. למה שלוש? למה לא?

מספר 1. Bitdefender אנטי-וירוס פלוס (39.99 $ לשנה)

בהתחשב בשמו, אתה בהחלט מקבל יותר מגנה אנטי-ווירוסית פשוטה עם הגור הזה. כלולים גם מנהל סיסמאות, דפדפן מוקשה, מחיקה מאובטחת, הגנת תוכנות רנסומיות ועוד.

חסרים הם חומת אש, הגנה מפני דואר זבל ובקרת הורים. סביר להניח שתוכל למצוא אותו במחיר של 24 $ לשנה בשוק הפתוח, מה שמקנה לך הגנה על מכשיר אחד. ביצועים מרשימים הן בבדיקות מעבדה והן בבדיקות המתקדמות שלנו, אם כי מצאנו שהיא מעט פחות יעילה בחסימת תוכנות זדוניות מאשר המדענים.. קצת כסף להרבה הגנה.

מס '2. אנטי-וירוס Kaspesky (59.99 $)

אנחנו לא היחידים ששרים את שבחי קספרסקי. מוצר זה זוכה לשבחים על ידי מעבדות עצמאיות ואף רשום בין המוצרים אפשרויות העורך באתרים יוקרתיים כמו PC Magazine, כך שאנו לא נרתעים להשאיל את הקול שלנו למקהלה של חיובי.

בולטת במיוחד בתכונה 'מערכת צופים', השומרת עין על התנהגות זדונית על ידי כל מה שזז באינטרנט. אף על פי שלא קידם אותו כ- buster של תוכנת ransomware, זה בעצם עושה את אותו הדבר. ה- MSRP המוצע שלה הוא כמעט שישים דולר, אבל אתה אמור להיות מסוגל למצוא אותו בערך כמחצית מזה דרך קמעונאים.

מס '3. McAfee AntiVirus Plus (59.99 $)

אולי העסקה הכי טובה שקורה. מנוי יחיד, שתוכלו למצוא במחיר של 19.99 $ לשנה, מעניק לך הגנה על כל מכשיר Windows, Android, macOS ו- iOS שאתה או כל אחד מבני משפחתך הבעלים.

זו הכרה בעובדה שלמשקי בית כבר אין מחשב שולחני אחד דרכו הם ניגשים לאינטרנט. אבל האם זה עובד? מקאפי זוכה לזיהוי שמות גבוה במאבק נגד שובבות הסייבר מזה זמן רב ולא בכדי. באופן כללי ציון טוב הן במעבדות שלנו והן במעבדות עצמאיות.

בשורה התחתונה

לא נבזבז את זמנך על ידי חזרה על הסיבות שאתה יכול לבחור בין תוכנת AV בחינם או בתשלום. הנקודה האחרונה שנרצה להעלות היא אתה צריך לבחור כזה או אחר אם אינך מוגן כרגע. האמינו לנו - הרעים יביאו אתכם בסופו של דבר, וכשיעשו זאת, אתם רוצים לאחל שהייתם מעצתם. בהצלחה שם בחוץ!

גם ...

אם אבטחה מקוונת מהווה דאגה, אנו בהחלט ממליצים לקרוא על מיטב ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם ואז לקבל לעצמכם מערכת ניהול סיסמאות באיכות גבוהה..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me