אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)

Contents

ביקורות טכניות והשוואות

בדקנו את עשרת ספקי האירוח המובילים עבור אוסטרלים כדי לעזור לכם לחסוך זמן וכסף.


מרכז נתונים באוסטרליהאירוח אתרים עשה דרך ארוכה מאז הימים הראשונים של הקמת שרת FTP משלך והוספת כל דף HTML בזה אחר זה. הגדרת אירוח היא כעת קלה מתמיד.

עם זאת נאמר שספקי אירוח נכללים בדרך כלל בשתי קטגוריות.

אלה שרוצים לחייב אותך יתר על המידה וכאלה שלא. מכיוון שכנראה מצאת את הדף הזה כשאתה מחפש את "אירוח אתרים הטוב ביותר", אני הולך להניח שאתה נמצא במחנה השני הזה. ��

אבל ראשית, עלי להסביר משהו.

אתם בטח תסתכלו ברשימה הזו ותחשבו מדוע לא כללה חברות אוסטרליות מקומיות. הסיבות פשוטות - שרתים, תמיכה ותמחור ממארחים שאינם אוסטיים פשוט טובים יותר.

ההסבר שמאחורי זה הוא פשוט - לחברות גדולות יותר יש תשתיות גדולות יותר ולכן העלות שלהן ללקוח למעשה נמוכה יותר והן מעבירות לך את זה.

השנייה היא קצת יותר טכנית. זה בערך מרכזי נתונים.

אתה יכול לחשוב על מרכזי נתונים כחוות מחשבים ענקיות המאחסנות את האתר שלך. כשקורא רוצה לקרוא את התוכן שלך, התבונן בסרטוני החתול שהעלית או בקר באתר העסק שלך שהם צריכים לבקש קבצים ממרכז הנתונים.

כדי להיות בוטה לחלוטין, באוסטרליה אין את מרכזי הנתונים הטובים ביותר.

זו הסיבה שרוב הבחירות שלי מסתמכות על מרכזי נתונים מעבר לים, כאשר הבחירה הראשונה שלי משתמשת במרכז הנתונים הסינגפורי. בסדר דיבורים חנונים. בוא נקפוץ לסקירה זו ונעזור לך למצוא את הבחירות הטובות ביותר. ��

העידון העולמי של RANKWEB
1 SiteGround 3.95 $ לחודש 713ms ★★★★★
2 הוסטינגר 0.99 $ לחודש 389ms ★★★★★
3 Bluehost $ 2.95 לחודש 1.765ms ★★★★★
4 HostGator 2.75 $ לחודש 657ms ★★★★★
5 A2 אירוח 2.94 $ לחודש 223ms ★★★★★

מהי פרטיות אוסטרליה?

פרטיות אוסטרליה מאמינה במנדט החגיגי של הגנת התפיסה השברירית ביותר של כבוד דיגיטלי. מסע זה דחוף יותר ברגע זה בחברה שלנו כאשר הפרטיות והנתונים של האנשים נמצאים במצור. פשרות ופריצה לנתונים הם איום מתמיד על ידי שחקנים והאקרים ממאירים המשתרעים על מגוון מדינות לאומי, ארגוניות ואפילו מדינות..

המשימה שיש לנו בפרטיות אוסטרליה היא להבטיח שההפרדה בין חייך הפרטיים, שאמורים להיות סודיים ככל שתרצו, לא תפריע או תפריע לעצמי הציבורי ללא הסכמתך. אנו רוצים שכל האוסטרלים יבינו את העולם המתפתח במהירות של פרטיות הנתונים. מכיוון שללא הבנה זו, לא ניתן להגן בצורה נמרצת על ריבונות דיגיטלית.

שמי ויליאם ג'יי אליס והזרעים לפרטיות אוסטרליה נזרעו כשעובדתי כאנליטיקאי ביטחון בבייג'ינג בשנת 2008. זה התחיל כמסע לעקיפת האיסור של סין באתרי אינטרנט בסיסיים כמו ויקיפדיה ופייסבוק (האיסור נמשך היום עם הרבה יותר נפח וכבדות). בכך התמודדתי עם הסטנדרטים העכורים של רשתות פרטיות וירטואליות, ופרטיות אוסטרליה נבטה מתגובתי לבעיה זו..

Reviews ביקורות על אירוח אוסטרלי ����

איננו רוצים להפיל אותך במידע. למרות שמסרנו מידע רב, בכל זאת הפכנו אותם לפשוטים להבנה. דירוג המספרים המארחים שלנו משרת מטרה זו על ידי מתן תמונת מצב מיידית של מצבם ההיררכי.

מערכות הדירוג שלנו מציבות את המארחים שנבחרו בסדר ההמלצה היורד, החל מההמלצה העליונה, ואחריהם האחרים. כדי להימנע עוד יותר מנטל מידע מיותר, שילבנו רק את חמשת האפשרויות המובילות.

אם יש לך שאלות, תוכל ליצור איתנו קשר כאן.

שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר בשנת 2020

להלן חמש הביקורות האוסטרליות המובילות על בסיס עלות, מהירות, שירות לקוחות וזמן פעולה.

1. SiteGround - חיבוק של למעלה משני מיליון דומיינים

מחיר - 3.95 דולר לחודש
זמן ממוצע של 99.95%
זמן עומס ממוצע של 713ms

SiteGround הבחין עצמו כאחד מספקי האירוח הפופולאריים והדירוגים ביותר בקהילת WordPress. נראה כי האוסטרלים מסכימים עם הכרעת הדין.

התקנות והתקנה קלות ✅

הם מספקים פתרונות וורדפרס ייחודיים בתוך הבית הגדולים במהירות ובביטחון כדי שהאתר שלך יהיה מהיר ובטוח ככל האפשר. אבל SiteGround אינו סתם רוכב על גלימת וורדפרס כמערכת ניהול התוכן הנמצאת בכל מקום. מלבד היותם פיתרון נהדר לפרויקטים וורדפרס חדשים ומבוססים כאחד, הם אינם פוני עם תחבולה אחת.

לדוגמא, יש להם שירות תומך לקוחות מאוד מכוון כי הוא בקיא, מהיר וידידותי. כמו כן, יש להם יתרונות תחרותיים אחרים המאפשרים להם להתבלט מהקהל.

מהירויות מהירות, SSL חינם ושדרוגים ✅

תוכניות האירוח המותאמות ביותר כוללות תכונות מתקדמות כמו שדרוגים אוטומטיים, זיכרון מטמון WP מובנה, רשת אספקת תוכן נפוצה ומפוזרת (CDN), שלב בלחיצה אחת ושליטה בגרסת GIT. הם מציגים את הפתרונות שלהם כמובנים בתוך הבית, נותנים להם את הגמישות והזריזות להתאים את הפתרונות האלה לצרכי הלקוחות שלהם..

הביצועים והתמיכה הטובים ביותר ✅

בעוד שספקים אחרים הציעו שיעורי התחלה וחידוש נמוכים, הביצועים של SiteGround מבחינת מהירות, אמינות של זמן עבודה ותמיכה חזקה הם הרבה יותר טוב מכל מה שיש למארחים אחרים להציע. יש שם ידוע בשם התמיכה הטובה ביותר 24/7 בענף, עד כדי כך שהם ספק אירוח מומלץ 'וורדפרס'.

SiteGround מציע גם כמה מהמחירים הנמוכים ביותר עבור כל שירותי התוספות המשניים כמו חידוש, הגנת Cloudflare וכן SSL בחינם..

2. Hostinger - המארח הזול הטוב ביותר

מתחיל ב 0.99 דולר לחודש
זמן ממוצע של 99.1%
זמן טעינה ממוצע של 389גברת

אם אתם מחפשים לחסוך כסף באחסון אתרים מבלי לוותר על האיכות, אז לא לחפש יותר אחר Hostinger הוא התשובה למסע החיפוש שלך אחרי הכישורים..

אף על פי שתמחור פרסומי נתפס כטקטיקה שיווקית נרחבת, במיוחד בענף האירוח שנועד ללכוד פרי תלוי נמוך, בכל זאת הוסטינגר שלטה באומנות האסטרטגיה הזו, והבטיחה שהיתרונות משפיעים עליכם באותה מידה שהיא עושה אותם..

המארח הזול ביותר מבלי להקריב איכות ✅

המחיר של הוסטינגר בדרך כלל משתנה בין $ 0.99 ל- $ 2.15 לחודש באופן קבוע למחצה. בכדי לנצל את מלוא ההנחה במחיר הנמוך, תוכלו להוריד את המחיר למשך 48 חודשים. זה בעצם מספק למשתמש מחיר אירוח מציאה של פחות מ- $ 70, וזה די מדהים.

אם אתה מגלה תפיסה שגויה או חשש שהשירות שלהם עשוי להיות נחות בגלל התמחור שלו, בואו נשבית אותך במהירות מהרעיון הזה. למרות שהוא עדיין חדש יחסית, הוסטינגר מצהיר על הבטחתו.

Hostinger מספקת את כל התכונות הבסיסיות שמציעות ספקי האירוח האחרים, אך עם מתקתק נוסף של התמחור המופלא שלה. החיסרון הוא שלא תקבלו את כל האביזרים האטרקטיביים שמגיעים עם כל התוכניות. לכן חובה עלייך לבדוק שאתה מגוון התכונות שאתה צופה שתצטרך לפני שתבחר חבילה.

דומיין בחינם עם הרשמה ✅

מלבד היתרונות במחיר עלות, הוא עדיין מציע ערבויות והגנה רבות לסיכון: הוא נותן תחום חופשי להשתמש, בנוסף SSL בחינם הגנה. נוסף על כך, עדיין תקבל נדיב ערבות להחזר כספי שנמשכת 30 יום! וזה כולל את החבילה הנמוכה ביותר המוצעת.

עיקר העניין הוא שהוסטינגר היא בחירה מצוינת, במיוחד אם אתה מנסה לחסוך הרבה כסף אצל מארח שעדיין מספק ביצועים יוצאי דופן..

טיפ מקצוען - מחפש עוד מארחים מוזלים? עיין במדריך שלנו לאירוח אתרים זול באוסטרליה.

3. Bluehost - המארח הנחשב ביותר אך יקר לקינדה

מתחיל ב 2.95 דולר לחודש
זמן ממוצע של 99.74%
זמן עומס ממוצע של 1.765ms

אם הייתם מבצעים תרגיל של שיוך מילים, הדבר הראשון שעשוי לחשוב בנוגע ל Bluehost הוא המילה "קל".

בין היתר, Bluehost הבדילה את עצמה מהאריזה בפשטות השימוש שלה. אם יש נושא אחד חוזר בביקורות המקוונות החיוביות שתקרא על Bluehost, זה שהוא בולט כאחד משירותי האירוח הטובים ביותר למתחילים.

החברה מבינה בבירור את נקודות הכאב שהמתחילים של מיטות המיטה, וכתוצאה מכך עברו מעל ומעבר כדי לוודא שהתהליך פחות מבלבל עבור אנשים שמתאמנים להתארח בפעם הראשונה..

1 לחץ על התקנות עבור וורדפרס + טונות של מדריכים ✅

כמה דברים מעניקים ל- Bluehost איכות שיט חלקה זו. הממשק והכלים שלו מכוונים לרמת אינטואיטיביות שמתחילים מבינים ומעריכים. ה אפשרות התקנה בלחיצה אחת שמוצג בכל התוכניות שלהם הוא גם משיכה ענקית למתחילים החדשים האלה שאינם בקיאים מבחינה טכנית בתהליכים המרובי השלבים הכרוכים בהליכי הגדרה מסורתיים.

למרות שהמהירות של Bluehost טובה, היא בכל זאת נוטה לחוות פיגור ואיחור באתרים גדולים יותר. עם זאת, דבר אחד אינך יכול להכחיש אותם: הם מתמידים מאוד. הם מיומנים מאוד בשיווק ופרסום, אז התחזקו בעצמכם להתחיל לראות את המודעות שלהם עוקבים אחריך לכל מקום ברגע שתבקרו באתר שלהם.

65% הנחה על כל התוכניות (אך מכירות מכירה יקרות יותר) ❌

בצד השיווק האגרסיבי, התמחור התחרותי שלה הוא פן אטרקטיבי נוסף של Bluehost שהופך אותו לתיקו למתחילים: כרגע אתה יכול לקבל 65% הנחה על כל התוכניות. כאילו זה לא מספיק, BlueHost מציעה גם אחריות של 100% החזר כספי. זה אידיאלי עבור פרילנסרים ובלוגרים שרק מתחילים להבין שהם עשויים לקחת זמן מה לייצר רווחים מהאתר שלהם.

עם זאת, BlueHost ינסה לחייב אותך ואת הזרוע ואת הרגל עבור כל השירותים שלהם.

4. HostGator אירוח ענן - אירוח ענן הטוב ביותר במחיר

מתחיל ב 2.75 דולר לחודש
זמן ממוצע של 99.4%
זמן עומס ממוצע של 657ms

אתרי אינטרנט וגאטורים אולי שני פעמוני מיטה מוזרים, אבל HostGator הצליח איכשהו לגרום לנישואין לעבוד.

אם החספוס של התנין היה ההשראה לשם האתר, זו מטאפורה ראויה. כפי שנאמר, היכולת הטובה ביותר היא זמינות, כך שאמינות השירות היא אחת התכונות החשובות והיקרות ביותר של אתר כלשהו. HostGator מבצעת תכונה זו בכיתות, ומספקת זמן פעולה יוצא דופן לשירותה במחיר נמוך.

Uptime מדהים וביצועי מהירות ✅

במהלך 16 החודשים האחרונים הוא פורסם זמן ממוצע של 99.98%. HostGator מצליח גם לעשות כמה דברים אחרים די טוב. בנוסף לשרשרת המהירה שלה, השרתים המהירים הקשים שיש לה הם מדהימים לא פחות.

הם טוענים שיש להם "עד 2X זמני טעינה מהירים יותר" כתוצאה ממגוון של תכונות, כגון חומרת פרימיום, שרתים בצפיפות נמוכה ושכבות מטמון מרובות..

זה די מרגיע שהם יכולים לעמוד מאחורי השירות שלהם וכי כלקוח לא תקבלו עונש אם תהיה טבילה זמנית בביצועים.

נהדר עבור אירוח לעסקים קטנים ✅

לדוגמה, בתרחיש בו זמן ההפעלה הממוצע יורד מתחת ל 99.9% לחודש, יתכן שלקוחותיהם יזכו בזיכוי לתשלום עבור כל אותו חודש. עם זאת, זיכיון זה אינו כולל תחזוקה מתוכננת או אירועי פלייק חד פעמיים אחרים. עם זאת, נוח ללקוחות לדעת כי העסק שלהם לא ייענש אם ביצועי שירות האירוח יחמקו באופן זמני.

מבחינת ידידותיות למשתמש, WestGator השיקה תכונה של בונה אתרים המסייעת לקוראים בהתקנתם. עבור המשתמש החדש שלא התחיל עדיין מתמודד עם טכניות אירוח, בונה האתר הופך את יצירת האתר שלהם לרוח.

תכונות אלה, בשילוב עם בסיס יציב של שרתים גלובליים, הופכות את HostGator לבחירה יוצאת דופן. עם זאת, התמחור שלה מצייר תמונה קצת יותר מסובכת. מדהים ככל שעומדים במקרה על עומסי העמודים וזמן הפעולה של השרתים המשותפים שלהם, שירות הענן של HostGator פוצץ אותם מהמים.

מה שאז מעלה את השאלה - מדוע לקוחות לא נופלים על עצמם משדרגים לשירות הענן. ובכן, התשובה לשאלה זו היא במקרה התמחור. התמחור המפורסם עבור אפשרות הענן של HostGator מתחיל ב- $ 4.95 לחודש ועולה ל- $ 9.95 לחודש. הלם המדבקה הזה הוא הכיבוי עבור הלקוחות, ומכריח אותם להתמיד במקום האירוח המשותף. זה לא עוזר שאפשרות הענן נועלת אותך לטווח ארוך יותר לשלוש שנים.

אבל יש מעטה בטנה מכסף, שכן Gator שיפרה את המצב בכך שהיא מציעה הנחה בלעדית, הורידה את תמחור הענן שלה ל -2.99 דולר לחודש בלבד. משמעות הדבר למעשה היא שתקבל שירות טוב יותר בתמורה, תוך תשלום של שיעורי אירוח משותפים בלבד. עם זאת, ההנחה חלה כיום רק על תכניות של חודש, שלושה ושישה חודשים. אז לאחר הטווח הראשוני, התמחור יעלה לאחר מכן ל 8.95 $, שזה שיעור החידוש בתכנית הנמוכה ביותר..

5. A2 אירוח - ביצועים מעולים למחיר

מתחיל ב 2.94 דולר לחודש
זמן ממוצע של 99.1%
זמן עומס ממוצע של 223ms

מהירות הורג הם אומרים, אבל בעולם האירוח המקוון זה יכול באותה מידה לשפר את אורך החיים של העסק שלך. המהירות המצוינת של A2 Hosting מדורגת כאחת הטובות בעסק. זוהי פלטפורמת אירוח סולידית וכוללת, עם משחק טוב מסביב הכולל זמן פעולה גבוה במיוחד ותמיכה ללקוחות מועילים..

ל- A2 Hosting יש כוח להישאר. זה קיים מאז 2001 ומלבד אורך חייו, ל- A2 יש רקורד של מצוינות, המופיע בקביעות ברשימת 'השירות הטוב ביותר לאירוח אתרים' של PCMag מדי שנה..

A2 עשתה את הרשימה שלנו על סמך הרשומה החזקה בתחומים שנעו בין תכניות חודשיות משותפות עם תכונות בסיסיות, ועד חבילות המתמקדות בתוכניות שירות ייעודיות. אף שרוב מרכזי הנתונים של A2 Hosting ממוקמים במישיגן, הם עדיין מתפקדים באופן מושלם עבור עסקים קטנים ברחבי אוסטרליה.

כיצד אנו בוחרים - המרכיבים המרכיבים את הקריטריונים שלנו לאירוח אתרים

הם אומרים שאסור לך אף פעם לרצות לדעת כיצד מכינים את הנקניקיה. ובכן, מכיוון שאנחנו מורדים ושלטים בלב אנו אוהבים לכופף את החוקים כדי להתייחס ללקוחות שלנו כמו למבוגרים, וכך אנו חושפים את תוכן הקופסה השחורה בה נהגנו לשפוט את שירותי האירוח ברשימה שלנו..

לכן, מבלי להתעדכן, ובלי שום חשיבות מיוחדת, נעשה שימוש בקריטריונים אלה בכדי להעביר את החיטה מן המוץ:

אמינות (זמן עבודה והפסקה)

אירוח uptimeאמינות היא מדד חשוב מכיוון שאתה רוצה שספק המארח שלך יהיה אמין. אם יש להם את התכונות הטובות ביותר שקיימות, אך אינך יכול לסמוך עליהן שיספקו באופן עקבי, זה לא מועיל לך.

זמינות גבוהה היא סימן ההיכר של שירות אירוח כדי להבטיח רמה מסוימת של ביצועים תפעוליים, במיוחד לתקופה שהיא גבוהה מהרגיל.

הגורמים האישיים המייצגים את היבטי האמינות הם זמן השבתה והשבתה. מבלי להכניס יותר מדי לעשבים שוטים, זמן ההפעלה נחשב כמדד לרצף הזמן הבלתי מופרע והבלתי-מפורק שחווה פלטפורמת אירוח..

בעולם מושלם, מערכות אירוח יהיו אידיאליות למשך זמן עבודה של 100%. אבל שלמות כזו כמעט בלתי אפשרית לקיים או להשיג. באשר לשירותי אירוח, זה פרק הזמן, המתבטא בשעות, ששרת יכול לספק שירות ולהישאר זמין.

הבנת השבתה

השבתה היא ההיפך ממצב שעות הפעילות, מה שמעיד על מגמה בכיוון הלא נכון. זמן עבודה הוא נתון חשוב להתמקד בו מכיוון שהוא מסמל אם השירות שלך זמין למשתמשים שלך. למותר לציין שאם האתר שלך אינו זמין אז הוא משקף אותך לא טוב. זה נראה לא מקצועי, פוגע בעסק שלך ופוגע מאוד בהון המותג שלך.

לפיכך, כלקוח פוטנציאלי, כאשר בוחנים ביקורות על אירוח אתרים באוסטרליה, יש לקחת בחשבון רק את אותם שירותים עם מעט מאוד השבתה, שיש להם מערכת תפנית מהירה, כך שהמקרים בהם אינם זמינים הם נדירים, ובעיקר כרוכים בתחזוקה שוטפת..

בדרך כלל ניתן להשיג רמות גבוהות של זמינות של זמן וזמינות באמצעות שימוש במערכות מרובות ומיותרות על מנת להבטיח שכישלון אחד לא יביא לשבתה מכיוון שישנן מערכות גיבוי שמטרתן לאבד את הרפיון. אפשר לבדוק האם לספק יתארח מספיק יתירות שאינה בטוחה לאיתור באזור שלך.

יתר על כן, שירות אירוח אתרים איכותי המחזיק בגורמים אלה בכבוד רב יכבד את העסק שלך על ידי מתן הודעה מוקדמת, וינסה לתזמן כל זמן השבתה בלתי נמנע במהלך התקופות שיגרמו לשיבוש הכי פחות עסקי..

מהירות

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)למרבה המזל עידן חיבור החיוג לאינטרנט נגמר. אל תאפשר לספק אירוח לגרור אותך חזרה לעידנים החשוכים. אינטרנט מהיר וקישוריות רחבה בפס רחב עם רוחב הפס הנפלא הנלווה אליו, התנו את הצרכנים לקבל סטנדרט בסיס של זמני מהירות ושעות טעינה של שירות. יחד עם טווח הקשב ההולך וגדל שלנו, הלקוחות אינם עלולים לחכות כמה שניות נוספות לדף האינטרנט שלך כדי לטעון, לא משנה עד כמה התוכן שלך עשיר ומרתק..

לכן, מלבד היותך חשוב למקצועיות שלך, כמו גם אופטימיזציה למנועי חיפוש שלך (SEO), המהירות משפרת את חוויית המשתמש של מי שמבקר באתר שלך. אם אתה מספק למשתמשים חוויה חיובית, הם נוטים יותר לחזור.

כתוצאה מכך, מהירות הגישה שמציע ספק אירוח חשובה ביותר. כדי לברר אם מארח הוא מהיר, עליך לקחת על עצמך לבדוק את מהירותם לאורך זמן, הן בשעות השיא והן מחוץ לשעות השיא.

אירוח תמיכת לקוחות

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)לא ניתן להפריז במארח אתרים שמתקשר איתך כלקוח כדי לטפל בדאגות ובשאלות שלך. תמיכת לקוחות לקויה היא אחת הסיבות שלקוחות מחמיצים עסק. יכול להיות הבדל משמעותי באיכות התמיכה המתקבלת ממארח ​​למשנהו.

לרוב שירותי אירוח אתרים חסרים מספיק אנשי צוות תמיכה כדי להגיב לבקשות בזמן אמת. למרות שלא יתכן שיהיה להם צוות מספיק שיענה על שיחות טלפון, אולם עליהם להיות מסוגלים להשיב לפנייתך בדוא"ל.

כלל האצבע הוא זמן התפנית הממוצע להגיב לפנייתך הוא 24 שעות. אולם זמני תגובה מצוינים הם בטווח של 4 שעות. אם בכל זאת, לוקח יותר מיום או יומיים כדי לחזור אליך, זהו דגל אדום. זה אומר שהם חסרים צוות מספיק שיענה לבקשתך מייד, או גרוע מכך, פשוט לא אכפת להם.

היזהר גם אם הם לא מספקים תמיכה טכנית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל ימות השנה. מכיוון שכישלון שרת לא לוקח פסק זמן, המשך בזהירות אם אין להם צוות תמיכה בפוסטים שלהם בעונות החגים.

מהו שירות אירוח אתרים הידוע והמפורסם ביותר?

אנחנו לא ממש משווים תפוחים ותפוזים, ולכן זה יכול להיות מאתגר לשפוט את המארחים השונים בגלל כל אפשרויות האירוח והמחירים השונים הקיימים. לדוגמה, ישנם כמה מארחי אינטרנט בחינם, בעוד שאחרים עולים עד $ 1 או $ 2 לחודש.

בחירה בין מארחי אתרים בעלי אינטרסים אטרקטיביים, אם כי מנוגדים, מצריכה איזון מתוזמר בקפידה מצידכם: אינכם רוצים לזול מדי באירוח אתרים שלכם, ובכל זאת לא כדאי לכם לרכוש חבילת מארח עוצמתית שאינכם זקוקים לה..

לכן העצה הטובה ביותר, במיוחד כשאתה לא יכול לצפות מראש את הצרכים שלך בעתיד, הוא לשמור את זה פשוט בהתחלה ואז לשדרג לפי דרישת הצרכים שלך..

סוגי אירוח מובילים לעסקים אוסטרלים

לכל עסק נישות שונות, קטגוריות מוצרים, לקוחות יעד ומיקוד שירות. לכן, לא ניתן לצפות שצרכי האירוח שלהם יהיו מונוליטיים. כתוצאה מכך קיימים מגוון סוגי אירוח כדי לענות על צרכיהם של עסקים שונים. נעבור לבחון את הסוגים הנפוצים ביותר של תכניות אירוח אתרים, כך שתקבע איזה מהם ישרת את צרכי העסק שלך בצורה הטובה ביותר..

קיימות חמש קטגוריות רחבות שמתחתיהן שירותי אירוח אתרים. הם משותפים, שרת פרטי וירטואלי (VPS), ענן, ייעודי ומשווק. ללא שום כוונה נוספת, נמשיך לעיין בפרטי כל סוג של תוכנית אירוח.

מה זה אירוח משותף?

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)

שירות אירוח אתרים משותף הוא שירות בו מספר אתרים שוכנים ומשתפים שרת אינטרנט אחד. כפי שהשם מרמז, המשמעות היא ששירותי השרת אינם מוקדשים בלעדית לאתר אינטרנט אחד. במקום זאת, משאבי השרת מופצים בין כמה אתרים.

זוהי הבחירה החסכונית ביותר לאירוח, שכן העלות הכללית של תחזוקת השרת נפרשת על פני לקוחות רבים. זה הופך אותה לאופציה הזולה ביותר מכיוון שבעזרת אירוח מסוג זה אתם ממש שוכרים שטח שתשתפו עם אתרים אחרים. תמיד יש לו תוכנית פשוטה והליך התקנה.

הסדר האירוח המשותף פועל מכיוון שרוב האתרים מקבלים כמות קטנה של תנועה, כך שהשרת המשותף לא מכביד על עומס. לפיכך, האתרים יכולים לשתף את משאבי השרת בצורה מספקת מבלי להתמודד עם בעיות ביצועים.

מה זה VPS Hosting?

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)

השלב ההגיוני והשדרוג הבא מעל המתארח המשותף הוא אירוח השרת הווירטואלי הפרטי (VPS). מכונה וירטואלית מחקה מערכת מחשב, אך היא אינה מכונה פיזית בפועל. במקום זאת, VPS הוא רק תוכנה או מערכת הפעלה המציגה התנהגות של מחשב נפרד. מכיוון שהוא מבוסס על ארכיטקטורת מחשב, הוא יכול לספק פונקציונליות של מחשב בפועל, לבצע משימות כמו הפעלת יישומים ותוכניות כמו מחשב נפרד.

מה הופך שרת פרטי וירטואלי לאירוח נהדר שאתה שואל? ובכן, זוהי התקדמות טבעית מתוכנית בסיסית משותפת, הצגת אפשרות אירוח משופרת לעסקים קטנים ובינוניים המתוסכלים מהמגבלות שמגיעות עם שירותי אירוח אתרים המשותפים ביותר הנוגעים לזמן פעולה, אחסון ומהירות..

יתרון גדול בשימוש ב- VPS הוא שלמרות שהוא מתפקד דומה לשרת אמיתי, יש לך שליטה מלאה עליו בניגוד לשרת האירוח המשותף, ובכל זאת אינך משלם כאילו אתה משתמש בשרת ייעודי. עם זאת, בניגוד לתוכנית האירוח המשותפת, תהליך ההתקנה והניהול מורכב יותר.

מה זה אירוח בענן?

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)

אירוח בענן ומחשוב ענן גדלים בפופולריות רבה בשנים האחרונות. מחשוב ענן הוא זמינות של משאבים ממערכת מחשבים לפי דרישה. חלק מהמשאבים שהלקוח שוכר הם אחסון נתונים, כוח עיבוד מחשב; עם זאת, אלה נמצאים כעת תחת שליטה וניהול ישיר של המשתמש.

באופן דומה, אירוח בענן הופך להיות פופולרי מאוד יחד עם עליית מחשוב הענן. כשאתה מבקש אירוח בענן, אתה רוכש משאבי מחשוב מספקי מחשוב או מתקן ענן שיסייעו לך לארח את הנתונים, השירותים ו / או הפתרונות שלך. באירוח בענן, Divide and Rule הוא שם המשחק. הדרך בה מיושם מושג זה באירוח ענן היא בכך שהמשאבים של אתר האינטרנט שלך מתפשטים ביותר משרת אינטרנט אחד. כתוצאה מכך זה מועבר לך לפי כל צורך צורך

למרות שיש לזה קווי דמיון עם VPS, ההבדל המהותי ביניהם הוא שבמחשוב ענן המשתמש משתמש במערכת שרתים מבוזרת שדרכה מתפשטים המשאבים שלהם, במקום כתובת פיזית ייעודית..
היתרונות שצברו ללקוח עקב עומס עבודה מבוזר זה כוללים מדרגיות קלה וזמני טעינה מהירים יותר.

מה זה אירוח ייעודי?

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)

אם אתה נוטה לטובים ביותר, אז אירוח ייעודי הוא הדרך ללכת. שירות אירוח ייעודי הוא סוג אירוח באינטרנט בו אינכם משתפים עם אף אחד אחר אלא מחכירים שרת שלם לשימושכם.

זוהי האפשרות הטובה והיקרה ביותר, הדורשת הגדרה מורכבת ומסובכת יותר.

אירוח מבוסס משווקים ואיך זה עובד

זוהי סוג של אירוח אתרים בו הבעלים של חשבון אירוח יכול להשתמש במשאבים המופצים שלהם כמו רוחב פס ומרחב הכונן הקשיח כדי לארח אתרים לתמיכה בצדדים שלישיים אחרים..

באמצעות אירוח מבוסס משווקים, אתם רוכשים מספיק משאבי שרת כדי לאפשר לכם להפעיל את שירות אירוח אתרים משלכם.

השוואה בין אירוח אתרים - איזו CMS מתאימה לכם ביותר?

מערכת ניהול תוכן (CMS) מאפשרת לך לטפל בתוכן דיגיטלי באתר אינטרנט בצורה קוהרנטית ומייעלת. זה מאפשר יצירת אתרים, שיתוף פעולה וניהולם.

CMS מגיע עם ממשק ייחודי, מתאים באופן אידיאלי לסוג מסוים של אתר, ונוטה יותר לעבוד עם אפשרויות אירוח ספציפיות יותר מאחרים..

יש הרבה אפשרויות CMS בשוק אך הפופולריות ביותר הן וורדפרס, ג'ומלה, דרופל ומג'נטו.

וורדפרס

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)כשמדובר ב- CMS ובמערכת האקולוגית שלמה של בניית דפי אינטרנט, וורדפרס היא ג'וגנאוט, הגורילה המפורשת של 1,000 פאונד בחדר. וורדפרס משמשת כיום ביותר מ- 60 מיליון אתרי אינטרנט, כולל אלה של מרבית הארגונים העליונים.

למרות שזה התחיל ככלי לבלוגים, הוא התבצר כ- CMS חזק. עם זאת, עבור הבלתי מיושם בעולם וורדפרס, יש הבחנה בין wordpress.org ל- wordpress.com, מכיוון שהם שתי פלטפורמות שונות. WordPress.com הוא ללא תשלום אך עם תמיכה מוגבלת בנושא נושא ואינו מאפשר תוספים. לעומת זאת, WordPress.org תומך בנושא מלא ומספק חופש מיתוג מוחלט.

וורדפרס משלבת תכונות רבות אך אחד היתרונות העיקריים שלה הוא קלות ההתאמה האישית יחד עם מגוון הכלים שהיא מספקת.

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)ג'ומלה

בעולם המערכות האקולוגיות של CMS, ג'ומלה מגיעה לשנייה רחוקה. אחת הסיבות שג'ומלה מפגרת כל כך הרבה אחרי וורדפרס היא מכיוון שהיא אינה ידידותית במיוחד למשתמש. אלא אם כן יש סיבה רגשית שאתה מחובר לג'ומלה, מעבר לוורדפרס הוא דרך הפעולה המומלצת ביותר.

PHP

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)הפופולריות של וורדפרס פירושה שחובה ללמוד כיצד להשתמש בכלים ובשפות שמגיעים איתה. אחת המשותפות הנמדדת בעקביות בקרב CMSs הפופולריות היא הסתמכותם על PHP כשפת תסריט בצד השרת.

PHP אינו CMS אבל הוא עמוד השדרה של התכנות שלה. זה נדרש להקים אתר מונע על ידי CMS, תצטרך להכיר PHP, או שתצטרך לשכור מפתח PHP אם אתה רוצה תכונות או אפליקציות ספציפיות באתר שלך..

האם כל העסקים יכולים להשתמש במארחי רשת אלה?

מרבית חברות האירוח המפורטות כאן יכולות לטפל בכמות התנועה ההולכת וגדלה. בין אם אתה עסק קטן עדיין מנסה ליצור השפעה מקוונת או שאתה כבר הרשת אינטרנטית עם 500,000 צפיות חודשיות, מארחים אלה מסוגלים יותר להכיל אותך.

התחל עם תוכנית האירוח הנמוכה ביותר, לא משנה כמה אתה אופטימי לגבי הצמיחה של אתר האינטרנט שלך. אם זה יגדל את הקיבולת הנוכחית שלך, אתה תמיד יכול לשדרג לתכנית שירות מדרגית יותר.

המכנה המשותף בין ספקי האינטרנט המארחים הטובים ביותר באוסטרליה הוא מתן וורדפרס, במיוחד בתוכניות האירוח המשותפות שלהם. זה יתרון של חיסכון בלקוחות בעלויות תוך מתן יישום מבוקש.

מארח האינטרנט הטוב ביותר או אירוח WORST?

קל להתלהב ממוצרים זולים, במיוחד כשמדובר באירוח אתרים. אחרי הכל, מי לא מעוניין להשיג מחירי סלע תחתון? אף על פי שיהיה קל לחיות עם ההשלכות של חינונים חינם עם מוצרים אחרים, בהחלט ייתכן שההחלטה תחזור לנגוס בך באירוח.

כפי שנאמר, אם אתה משלם בוטנים, סביר להניח שתקבל שירות קופים.

יותר מדי הונאות שופעות בתעשיית אירוח אתרים, כאשר חברות המציעות שיעורים נמוכים ללקוחות מכספי רוח שלא יודעים יותר טוב.

אך יש להיזהר מכיוון שמדובר בעסקה עם השטן - למרות שאולי תחסוך קצת כסף בהתחלה, לאירוח זול כזה יש הרבה פחות תכונות. ולאחר שיחברו אותך לחיפוש, הם יחפשו דרכים לחייב אותך בכל מיני תוספות פרימיום.

אם אתה חושב שהחברות שמבצעות הונאות אלו הן כמה מהותיות של מים אחוריים הטורפות את הציבור הלא מעורר תמיהה, אתה טועה באמת. בגלל שיווק נרחב ויחסי ציבור אגרסיביים, כמה מהמבצעים הגרועים ביותר הצליחו להלבין את תדמיתם בהצלחה.

למרות שאנחנו לא בהכרח אוהבים שמות וביישויות, יש עם זאת טובת הכלל הכללית הנובעת מהזיהוי מבצעי העבודות האלה שעולה על חששות לרגשות פגועים.

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)קדימה אבא - יש להם שיווק חלקלק, אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם. השירות שלהם עדיין באיכות נמוכה, לא אכפת להם לגבות לך פרמיה עבור תוספות שיהיו בחינם אצל מארחים אחרים. אנו חושבים שהמוניטין שלהם הוא מזויף, למרות שלעתים קרובות הם זוכים למארח האינטרנט הטוב ביותר באוסטרליה. ScamDaddy יהיה שם מתאים יותר להערכתנו.

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)פתרונות רשת - איכשהו הם הצליחו לשלב את הגביע האיום והלא קדוש של אירוח אתרים - שירות גרוע ושרתים באיכות נמוכה. הם בחירה נוראית, לכן אנו ממליצים בחום לא להקשיב לכל ביקורת אירוח שמגדילה את סגולותיהם המדומיינות.

אם אתה בוחר ללכת עם מארח אינטרנט זול, היזהר כשאתה מנסה לחלץ את עצמך מהכבילה שלהם ולהחליט לעבור לספק טוב יותר. הם יהפכו את זה לטרחה כזו שתרצו שהייתם עם ספק איכותי מההתחלה.

אירוח אתרים - דברים שכדאי להימנע מהם כמו המגפה.

בעלי עסקים קטנים חושקים בעלות נמוכה ותקורה מינימלית. עם זאת, כמה דולרים שאתה יכול לחסוך לא שווה את הכאב ואת כאב הלב שתחוו בהמשך.

  1. השג את עצמך מפרצות אבטחה אפשריות - אין זה מפתיע שמארחי האינטרנט האכילה התחתונה הם בעלי אמצעי אבטחה רפויים. הם תמיד מנסים לחתוך פינות ובסופו של דבר אין להם את טובת הלקוחות שלהם להשקיע באמצעי אבטחה מהשורה הראשונה. לנקודת מבטנו, מארח האינטרנט 000Webhost דווח על 13 מיליון שמות משתמשים וסיסמאות.
  2. בסופו של דבר תגלו את זה, כל דבר נדרש לעלות לך בתוספת - מארחי ההנחה האלה מוצאים כמה דרכים לא ידועות להפחית קורבנות חסרי אונים. השכיח ביותר הוא פריצות מקרינות וגביית עמלות שונות שאין להן עסק. לדוגמה, הם עשויים לחייב לקוחות, נניח, $ 30 רק עבור רישום תחום, $ 30 נוספים עבור הגנת פרטיות חיונית ואולי 100 $ עבור SSL. לפני שאתה יודע זאת, אתה בוהה בחוסר אמון בשטר של 160 דולר לשנה!
  3. שכונת IP ענייה - מארחים באיכות נמוכה ידועים לשמצה, ועליכם להיזהר מתרגול זה מכיוון שגורמים כמו צפיפות אירוח, מספרם ואיכות התחומים המתארחים בשרת מסוים משפיעים על אספקת השירות שלכם. לדוגמה, אם רק בכתובת IP IP, מארח אתרים מצליח לחלוק את שטח ה- IP הזה בין אומרים, אתרי אינטרנט של 9.5k, זה יכול להקשות על אופטימיזציית מנועי החיפוש שלך (SEO)..
    אם מרבית האתרים באותה IP הם בעלי דואר זבל, ולכן הם עלולים להיות מסוכנים, אתה בצרה אמיתית שכן הדבר ישקף בצורה לא טובה את העסק שלך. אתרים באיכות נמוכה עם מוניטין רע שמתארחים באותה IP או רשת משנה כמו שלך, יערערו את האתר שלך.

מה שקובע את מהירות האירוח?

קביעת מהירות האירוח אינה מדע טילים, אז אל תחשוב יותר מדי. שני כללים פשוטים משפיעים על מהירות האירוח: מרכזי נתונים וכתובת IP IP ייעודית.

מרכזי נתונים הם הדופק, פעימות הלב של פיתרון המהירות. לכן, למארחי האינטרנט המהירים יש תמיד מרכזי נתונים על חביון על. מוקדם יותר, דיברנו על הסכנות למוניטין של האתר שלך, ובהרחבה, אופטימיזציה של SEO כתוצאה מהתרגול של שכונת IP ענייה..

לעומת זאת, IP ייעודי מטפח מהירות. עם זאת, 90% מהזמן, אינך זקוק לכתובת IP בלעדית לדומיין שלך, מכיוון שתצורות וורדפרס רבות אינן צריכות כתובת אחת.

הבחירה בין מארחים מבוססי Windows או Linux

הבחירה בין מערכת ההפעלה Windows הקניינית (OS) למקבץ המקביל שלה לינוקס עם קוד פתוח נמשכת זמן רב. עם זאת, שניהם התפתחו כדי לעמוד בדרישות של עידן האינטרנט. כתוצאה מכך, בחירה באחד מהם לא תביא אותך לחיסרון בלתי עביר.

מרבית היישומים בצד השרת מפותחים כך שהם יכולים לפנות לפלטפורמה. אך מערכת הפעלה יכולה לתמוך באופן בלעדי בכמה יישומי אירוח אתרים. לדוגמה, cPanel מופיע רק ב- Linux.
לחלונות יש גם כמה כלים למפתחים שנועדו לפעול רק במערכת ההפעלה שלה. אחרת, באפשרותך להשתמש בהגדרת וירטואליזציה כדי לקבל תמיכה ביישום שאינו תואם למערכת ההפעלה בה אתה משתמש.

למרות שאין לנו את הנתונים הסטטיסטיים, עדויות אנקדוטיות מצביעות על כך שרוב מארחי האינטרנט משתמשים ב- Windows. גורמים אלה מדגישים את הייחודיות שלהם:

חלונות

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)Windows היא מוצר הדגל והמערכת ההפעלה של מיקרוסופט מזה עשרות שנים. כתוצאה מכך, אם אתה הולך עם מארח מבוסס Windows, יהיה לך לרשותך מסדי הנתונים והאפליקציות של חלון כמו ASP.Net. בדרך כלל תשלם קצת יותר עבור פלטפורמות מארח מבוסס Windows מאשר עבור לינוקס, למרות ש- Windows נוטה להתרסק לעתים קרובות יותר. אופיו הקנייני אחראי ככל הנראה להוצאה המוגברת, אך לפחות תקבל תמיכה ממיקרוסופט.

לינוקס

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)לינוקס היא השרת הנפוץ ביותר, מה שהופך אותו לסטנדרט בתעשייה. זה זול יותר ממערכות חלונות, אבל זה לא אומר שאתה מחליף איכות. השרתים שלו סופר אמינים, ומאפשרים לך להפעיל כמעט כל יישום.

לינוקס גם טובה מאוד עם רוב כלי התכנות המודרניים כמו סקריפטים והיא די פופולרית כפלטפורמת פיתוח יישומי אינטרנט. אם תכננת יישום אינטרנט, כנראה שנתקלת במערכות LAMP. LAMP הוא ראשי תיבות של Linux, Apache, MySQL ו- PHP.

מה זה אירוח "ללא הגבלה" ואיך זה עובד?

האנלוגיה הטובה ביותר לאירוח "ללא הגבלה" היא שזה דומה למזנון המועדף עליכם. אירוח "ללא הגבלה" מתייחס להצעות בהן הספק לא קבע מגבלות משאבים. חשוב גם לציין כי מבצעים מסוג זה משפיעים רק על מצבים סבירים. חשוב לזכור את הערת האזהרה מכיוון שההצעה ככל הנראה אינה ניתנת להחלה אם תקבל מיליוני צפיות בדף.

המשאבים המורחבים בדרך כלל באדיבות בלתי מוגבלת זו כוללים אחסון דיסק, רוחב פס, העברת נתונים ובמקרים מסוימים, מספר תחומי addon. תוספות הדומיין הבלתי מוגבלות אטרקטיביות מכיוון שספק האירוח מציע לכם את האפשרות לארח כמה שיותר אתרים במחיר שווה לכל נפש..

הצעות אלה אמורות לפתות לקוחות חדשים, לכן אל תיסחף עם הפרסומת, אלא בדוק את התנאים החלים. זה לא מועיל לך אם רוחב הפס הבלתי מוגבל המוצע קורה במצערת כשיש כמות עצומה של תנועה, ומאטה משמעותית.

לפיכך, בביקורות האירוח האוסטרליות שלנו ביצענו שיחת פסק דין שלא לכלול מארחים המגישים תביעות על הצעות אירוח ללא הגבלה.

שלבים ראשונים לאירוח דומיינים באוסטרליה

כמה דברים נכנסים להקמת אתר. אמנם דיברנו על פלטפורמות האירוח הטובות ביותר באוסטרליה, אולי יש כל כך הרבה דברים שאינכם יודעים על השקת אתר. לא לדאוג, כי אנחנו כאן כדי לעזור.

אולי ישנן מונחים שאינכם מודעים אליהם או שאינכם מכירים לגבי אירוח אתרים. אלה עשויים לכלול רשומות שמות, חבילות אירוח, רישום שמות תחום וכן הלאה. מונחים נשמעים מוזרים אלה לא אמורים להחריף אותך מכיוון שהם לא מסובכים כמו שהם נראים. וחוץ מזה, אנחנו כאן כדי לעזור לך. אלה המינוחים הסבירים ביותר שתיתקלו במסע שלכם להקים אתר, אז המשיכו לקרוא.

עבור אותם ניו זילנדרים המחפשים פיתרון אירוח, עיין במדריך שלנו לאירוח הטוב ביותר.

דומיינים

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)כל אחד מתחיל עם התחום. לפני שתוכל להקים אתר או אירוח מכל סוג שהוא, עליך להיות בעל שם תחום. במונחי הדיוט, תחום הוא שם האתר שלך. שם תחום הוא החלק העיקרי של כתובת URL של אתר, המוצב מייד לאחר פרוטוקול ההיפר-טקסט (http (ים)) וחלק www (העולם כולו) של המחרוזת. כתובת זו משמשת את משתמשי האינטרנט למציאת אתר האינטרנט שלך.

רישום דומיין הוא התהליך שאתה עובר לרכישת תחום ולקבל אותו בשליטתך. לאחר היווצרותו, תחום משמש כבסיס לכמה פעילויות מקוונות פוריות אחרות. לאחר מכן תוכל להוסיף דפים, בלוגים, פונקציונליות של מסחר אלקטרוני או אפילו תחומי משנה לתחום שלך.

רישומי רישום תחומים אוסטרלים

אירוח אתרים הטוב ביותר באוסטרליה (2020)רישום תחום הוא מסד נתונים המכיל את כל שמות הדומיינים, יחד עם כל המידע הנלווה הנלווה לדומיינים ברמה העליונה (TLD) כמו .com, .net, and.org.

יש לאשר חברה לפני שתוכל למכור שמות דומיין לאנשים. הארגון המוכר כל כך נקרא רשם. לאחר מכן הציבור יכול לרכוש שמות מתחם דרכם או להעביר דומיין בבעלות כבר לרשם אחר.

לפיכך, רישום דומה ליצרן סיטונאי ואילו רשם דומה לחנות או לסוחר.

כיצד שרתי שמות דומיין (DNS) עוזרים לאינטרנט

הדומיין שרכשת זה עתה מאוחסן כרצף של מספרים הידועים ככתובת IP בשרת שמות תחום (DNS). לאחר מכן DNS לוקח את רשומות שמות הדומיין ידידותיים לבני אדם, שהם התחומים שאנשים מקלידים ככתובות אינטרנט, וממפה את אלה לכתובת ה- IP שלהם.

אירוח אתרים טעויות להימנע

הגדרת האתר שלך במארח זה לא בדיוק מדע הטילים. עם מספיק הגיון בריא ובדיקת נאותות, זה לא אמור להיות קשה להצליח. אבל השכל הישר אינו נפוץ במיוחד, לכן הנה כמה דברים שכדאי להימנע מהם כמו המגפה.

  1. הולך עם המארח הזול ביותר שתוכל למצוא - יש מידה מסוימת לחסוך בעלויות ולחפש הנחות. אך עליכם להבין מתי החליפין למחיר הזול והזול ביותר מביא לאלבטרוס של מוצר מחורבן התלוי סביב צווארכם.
  2. בחירת פלטפורמת CMS שאינה וורדפרס - ללא קשר לסוג האתר שאתה בונה (בלוג, עיתון מקוון, מסחר אלקטרוני), ל- WordPress יש את היכולת והפשטות להקל על העבודה שלך. והו, האם הזכרנו שיש בה קהילה משגשגת עם 33% מכל אתרי האינטרנט המשתמשים בה?
  3. לא קורא את האותיות הקטנות - האם זה באמת זקוק להרחבה נוספת? כשספק מארח מבטיח לך שמיים וארץ, עם משאבים "בלתי מוגבלים" לאתחל, הוא צריך לקרוא את האותיות הקטנות כדי לדעת היכן מסתתרים הפרצות החוקיות.
  4. משלם עבור SSL - מארחים לגיטימיים ולגונים הם לא דורשים ממך לשלם עבור תעודת SSL (Secure Socket Layer).

מציאת המארחת המובילה באוסטרליה - עטוף אותה בקשת מסודרת

במאמר זה, ניסינו לפרט בלי להציף אותך עם יותר מדי מידע. למרות הכוונות הטובות ביותר שלנו, אנו מבינים שזה הרבה מה לעבד. אינך צריך לקרוא את המדריך בבת אחת; זה מחולק לקטעים עצמאים, כך שתוכלו להשתמש בו כהפניה ולימוד לנוחיותכם.

בעת הערכת מארחי אתרים, קח בחשבון את הצרכים הספציפיים שלך. איכות חשובה, אז אל תתבסס על החלטות הרכישה שלך אך ורק על מחיר. אתר האינטרנט שלך הוא חלק חשוב בזהות המותג שלך. כתוצאה מכך, חיוני מכדי לקבל בעדינות את שבחי ספקי האינטרנט המארחים על עצמם בערך הנקוב. יש לקוות שמדריך זה ישמש להאיר את דעתך במה להימנע ומהדברים שצריך לחבק כאשר אתה מחפש ספק מארח אתרים..

תודה שקפצת לבקר !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me