דפדפני הפרטיות הטובים ביותר (והכי גרועים)

דפדפן מרגלהאם ידעת שבכל פעם שאתה נכנס לאינטרנט הדפדפן שלך משאיר המון מידע עליך מאחור?

כל מי שיקבל גישה לא מורשית למחשב שלך יוכל לבדוק מידע זה וללמוד הרבה על הרגלים שלך. מה שמחריף את המצב זה הדפדפן שלך שמח לדווח על הרבה מהמידע הפרטי שלך לאתרים שבהם אתה מבקר.

בעקבות ההתעניינות המחודשת בפרטיות מצד הצרכנים, דפדפני האינטרנט הפופולריים תמיד משחררים בלוגים ושולחים מיילים המצהירים על מחויבותם לפרטיות. עם זאת, אם אתם פשוט מגרדים מתחת לפני השטח ומסתכלים על הצהרות הפרטיות שלהם או על התנאים והתקנות שלהם, ברור כי שמירה על פרטיותכם היא הדבר האחרון שעומד בראשם..

מסיבה זו, חשוב לך לעשות זאת התחמש בידע. במדריך זה נדון כיצד ייתכן שהדפדפן שלך מסכן את פרטיותך, מאילו דפדפנים להימנע, כמו כן נדון בבחירות שלנו עבור הדפדפנים הטובים ביותר לשולחן העבודה, אנדרואיד ו- IOS..

Contents

מדוע לרוב הדפדפנים לא אכפת מפרטיותך

אנו שמים אמון רב בדפדפנים שלנו. אנו משתמשים בהם כדי להביט בכל מיני מידע פרטי, אישי, ועשוי להביך באינטרנט. אנו עושים זאת בידיעה מלאה כי חלקם מובנים של הזהות שלנו נרשמת.

רוב האנשים מסכימים לאחסון מידע זה מכיוון שהם רוצים להיות מסוגלים לגלוש באינטרנט בקלות ולשמור על המידע שירות חינם. למרבה המזל, אנשים מסוימים נקטו כמה צעדים כדי להגן על עצמם על ידי ניסיון למצוא את ה- VPN הטוב ביותר עבור הדפדפן בו הם משתמשים.

הבעיה היא שרוב הדפדפנים לא עשויים להפסיק את סיום העסקה. יתכן שהם מוכרים את המידע שלך לאחרים, וניתן להשתמש במידע זה לפרסום אישי יותר או למטרות יותר מפחידות. פשוט תסתכל על כל המידע שדפדפן שלך אוסף כנראה אודותיך עכשיו.

מקום

מפה גאוגרפיתלרוב הדפדפנים API API מובנה במיקום גיאוגרפי. האתרים שבהם אתה מבקר והשירותים שבהם אתה משתמש מבקשים מידע זה כך שהם יכולים קבע איזו גרסה של האתר שלהם עליהם להציג לך.

ניתן להשתמש במידע זה גם לקביעת אתרים כמו BBC, iPlayer, Hulu או Netflix צריכים להיות זמינים עבורך. יתכן שתוכלו לעקוף מגבלות על מיקום גיאוגרפי על ידי שימוש ב- VPN, אפילו VPN בחינם עושה לפעמים את העבודה.

הדיוק של מידע המיקום ישתנה תלוי בהתקן בו אתה משתמש. פרטי המיקום בדרך כלל אינם מדויקים כמו מה שאתה רואה בסמארטפון מכיוון שהסמארטפון שלך משתמש ב- GPS.

חיבור

אתרים מסוימים, כמו שירותי סטרימינג, יבקשו לקבל מידע על פרטי החיבור שלך. הם יכולים להשתמש בזה כדי לקבוע את תוכן האתר שישרת אותך. שירות סטרימינג כמו נטפליקס ישתמש בזה כדי לשנות את הזרם שאתה צופה בו. יתכן שתוכלו לעקוף מגבלות על מיקום גיאוגרפי על ידי שימוש ב- VPN מוכן ל- Netflix. דוגמה לספק כזה היא כריש גולשל- Surfshark שרתים ומערכות תוכנן במיוחד כדי לעקוף הגבלות אלה.

מדיה חברתית

מעקב אחר חשבון המדיה החברתית שלךאתה כבר יודע שחשבונות המדיה החברתית שלך עוקבים אחריך בזמן שאתה מבקר באתרים באינטרנט. זו הסיבה שהם חופשיים. הם מקבלים שכר על ידי מכירת מפרסמים.

אין שום תמריץ עבורם להפסיק את הנהגים הללו.

אתם עשויים לחשוב שזה לא עניין גדול שמדיה חברתית עוקבת אחריכם, אבל זה יכול לגרום לכם להרבה בעיות. לדוגמה, נניח שאתה נשאר מחובר לפייסבוק ואז בקר באתר המציג פריטים מזיקים או אפילו תוכן למבוגרים בלבד. אתרי המדיה החברתית זוכרים זאת באמצעות מה שמכונה קוקי-על.

הם לא מתכוונים לתת לך פרסום מלא בתכנים למבוגרים בלבד, אבל היומן שאתר המדיה החברתית שלך עשה בביקור שלך באתרים עם תוכן למבוגרים לעולם לא ייעלם. זה תמיד יהיה מקושר אליך.

חומרה

הדפדפן שלך יתעד מידע על החומרה בה אתה משתמש ומערכות ההפעלה שהתקנת. זה כדי לוודא שמידע האינטרנט שאתה רואה אכן יעבוד במכשיר שלך. הדפדפן שלך יתעד גם את כל הרחבות או התוספות שיש לך מחובר כמו גם ספק השירות בו אתה משתמש.

גירוסקופ

מידע גירוסקופמידע זה נאסף רק במכשירים ניידים. מה שהופך את המידע הזה למפחיד הוא שהדפדפן שלך מסוגל להשתמש בו כדי קבע אם המכשיר שלך בידך או יושב על שולחן.

אמנם חלק גדול ממידע זה עשוי להראות לא תמים, אך האמת היא שכאשר הוא משולב עם המידע האחר שהדפדפן שלך מקליט, זה מצייר תמונה אמיתית של מי שאתה. בידי אנשים פחות מאשר ישרים, ניתן להשתמש בזה כדי לזהות דרכים לתקוף את פרטיותך. ראה בעצמך מה הדפדפן שלך יודע עליך.

4 דפדפני אינטרנט שיש להימנע מהם

בבחירתנו לדפדפני האינטרנט שעליכם להימנע מהם, בדקנו כמה קריטריונים. אלה כללו את מספר השבועות בין עדכונים, אבטחה ופרטיות. בהתבסס על זה אנו מרגישים כי מדובר בדפדפני אינטרנט שכדאי להימנע מהם.

1. Microsoft Internet Explorer

לוגו של סייר האינטרנט - -הייתה תקופה בה Internet Explorer היה מלך בלתי מעורער בעולם הדפדפנים. כעת, מיקרוסופט קוראת לאנשים שלא להשתמש ב- Internet Explorer. זה אומר לך כמה זה גרוע.

מיקרוסופט החליפה את Internet Explorer ב- Edge. אז הם לא מתכננים עדכונים גדולים יותר ל- IE. הם עדיין מציעים כמה עדכוני אבטחה, אך אלה הם לעתים נדירות. Internet Explorer עשוי לרדת בהיסטוריה כמו אחד הדפדפנים הפחות מאובטחים שנוצרו אי פעם.

בכל הנוגע לפרטיות, Internet Explorer מאפשר לך להשתמש בחוסמי חלונות קופצים ולשלוח בקשות "אל תעקוב" לא רק לאתרים שבהם ביקרת, אלא גם לאתרי צד ג 'המציעים תוכן באתרים שבהם אתה מבקר.. לרוע המזל ניתן להתעלם מהבקשות הללו. Internet Explorer אינו יכול להבטיח כי התנועה הפרטית שלך תישאר פרטית. ו- Internet Explorer הוא מקור סגור. אז אין לך מושג אילו תוכנות מעקב אורבות מאחורי הווילון.

דבר אחד שאני צריך להזכיר, אם אתה משתמש בפלטפורמת סחר מקוונת, אתה בשום פנים ואופן לא צריך להשתמש ב- EI לסחר. זוהי אחריות רצינית ואתה עלול להסתכן בהדלפת הנתונים הכספיים שלך.

2. Microsoft Edge

לוגו קצה של מיקרוסופט - -Edge המופעל על כרום הוא הניסיון האחרון של מיקרוסופט ליצור דפדפן אינטרנט בר-קיימא. זה מיועד לאנשים עם מערכת הפעלה Windows 10.

Microsoft Edge בלבד מתעדכן פעמיים בשנה. כשאתה חושב על תוכנות זדוניות מתקדמות וקטעי תוכנה אחרים המיועדים לפלוש לפרטיות שלך שמתעדכנת כל העת, עדכונים דו שנתיים לא נראים כמעט מספיק מקום וזה בהחלט הרבה פחות ממתחרותיה.

דפדפן הקצה פועל בארגז חול. המשמעות היא שהתהליכים של הדפדפן כלולים. הרעיון הוא שהדפדפן אמור להיות מסוגל למנוע מאתרים חשודים עם קוד זדוני להשפיע על משתמשים. ל- Edge יש תמיכה מוגבלת בהרחבה. המשמעות היא שיש פחות תוספים מסוכנים שאתה עלול להוריד בטעות. עם זאת, נכון לטופס, מיקרוסופט אדג 'נחשף במהרה בעלת רשומת אבטחה מנומרת במקרה הטוב.

עם Internet Explorer יש לך את היתרון של תכונת הגנת המעקב שלה. מסיבה לא מוסברת, מיקרוסופט החליטה לצאת ללא הגנת המעקב הזו עם Edge. אפילו במצב גלישה פרטית, אתה עדיין יכול להיות במעקב. המסקנה היא שאם אתם מחפשים לגלוש באינטרנט באופן פרטי, Edge אינה אפשרות טובה עבורכם.

3. אופרה

לוגו האופרהאופרה היא דפדפן מבוסס כרום שמפיק תועלת מעדכונים כל ארבעה עד שישה שבועות. התרחיש האידיאלי יהיה עדכונים המיושמים כל שלושה או ארבעה שבועות.

בכל הנוגע לבטיחות, לאופרה מספר תכונות אבטחה אשר נועדו לשפר את הבטיחות בחוויית הגלישה שלך. אלה כוללים הגנה מפני הונאות ותוכנות זדוניות וכלים שנועדו לחסום סקריפטים ותוספות ההופכים את הגלישה לא בטוחה.

אופרה אכן מאפשר את זה עבורך להתאים אישית את הגדרות הפרטיות והביטחון שלך כך שהנתונים שלך לא יישמרו במטמון. עם זאת, רוב האנשים רגילים שדפדפן טוב יעשה זאת באופן אוטומטי, ולכן יתכן שהם לא ישנו את הגדרת האבטחה הזו. מה שמטריד יותר הוא שאופרה רכשה VPN בשנת 2016 שהוכח כמעקב אחר רוחב הפס ושימוש ביומן. אם זה לא היה מספיק מטריד, אופרה נרכשה על ידי חברה שהפכה ידוע לשמצה בהפרות פרטיות.

4. Google Chrome

לוגו כרוםגוגל כרום זה ללא ספק הדפדפן הרחב ביותר בשימוש כיום. הם מציעים עדכונים תכופים ואבטחה טובה לדפדפן שלהם. גוגל הרחיקה ככל שעודדה האקרים לחפש פגיעויות בדפדפן שלה במטרה למצוא פרצות ולתקן את המוצר.

הסיבה לכך שגוגל כרום מופיעה ברשימה זו והסיבה לכך שאנחנו הולכים לדבר עליה שוב במדריך זה היא שגוגל כרום שייך לחברה המתפרנסת מאיסוף מידע פרטי מהציבור. כל כמה חודשים נראה כי גוגל חושפת משהו שנועד לפלוש לפרטיות שלך באמצעות Chrome, בין אם זו מדיניות של היסטוריית מיקום מוטלת בספק או אוטומטית להחתמתך לדפדפן. גוגל משתמשת בכרום בכדי ללמוד כמה שיותר עליכם ואז הם מרוויחים כסף ממידע זה.

Google Chrome מציע מספר תוספות לדפדפן. אלה מוסיפים פונקציונליות לחוויית הגלישה שלך, אך גם הם לשדוד את פרטיותך. בל נשכח שגוגל כרום הוא דפדפן עם קוד סגור. אז אין לך מושג מה הם החביאו בקוד שלהם. גוגל אכן מציעה גרסת קוד פתוח של Chrome למי שמעוניין בכך.

ארבעת דפדפני שולחן העבודה המובילים בנושא פרטיות ובטיחות

אנונימיות באינטרנט הופכת במהרה לנחלת העבר בזכות רשתות המדיה החברתית והדפדפנים המאחסנים את המידע הפרטי שלך במטרה לספק פרסומות ואתרי אינטרנט מותאמים אישית. להלן דפדפנים שלדעתנו הם הדפדפנים האנונימיים הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש לצורך פרטיות ובטיחות.

1. דפדפן טור

לוגו טורדפדפן Tor הופך את תנועת האינטרנט שלך לאנונימית דרך רשת Tor (טהוא Oניון רחיצוני). כתוצאה מכך, קל יותר להגן על זהותך באופן מקוון. הגלישה באינטרנט באמצעות Tor תהיה איטית יותר מאשר השימוש ב- clearnet. ויש מספר אתרים החוסמים את משתמשי טור. ממשלות סמכותיות המודאגות מאזרחיהן בתקשורת, בפרסום או בקריאה של מידע באופן פרטי, יחסמו גם את דפדפני טור.

בגלל האנונימיות שהיא מספקת, דפדפן טור הפך להיות המבקש לעיתונאים ולמתנגדים ברחבי העולם העובדים במשטרים החוסמים תקשורת. רבים רואים בה את הסלע של הדמוקרטיה המקוונת כיום. זו אחת הסיבות לכך שחוקרים שוקדים בשיפור תכונות האנונימיות של טור.

כיצד דפדפן טור מגן על האנונימיות שלך

אייקון הבצל משמש כדי להמחיש כיצד עובד דפדפן ה- Tor. זה מנתב את התנועה שלך דרך רשת טור, מה שהופך אותה לאנונימית. טור משתמש בא פרוקסי שלוש שכבות, דומה לשכבות של בצל. דפדפן Tor יתחבר באופן אקראי לצומת כניסה ברשימה. משם מועברים תנועה דרך ממסר אמצעי שנבחר באקראי. לאחר מכן, התנועה תצא דרך צומת היציאה הסופי.

איך טור עובד

בעת שימוש בדפדפן Tor, אין להתפלא אם העמודים שלהם יעלו בשפה אחרת. גוגל ושירותים אחרים משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדרך לנחש שהמדינה נמצאת והשפה בה תרצה להציג מידע. עם זאת, כשאתה משתמש ב- Tor, נראה שהמיקום הפיזי שלך נמצא בצד השני של כדור הארץ..

איך עובד טור 2

אנשים הגרים תחת ממשלות החוסמות את טור מגדירים את דפדפן ה- Tor שלהם לשימוש בגשרים. צומת הכניסה והיציאה של Tor מופיעים ברבים. כתובות גשר IP אינן. זה מקשה, אם לא בלתי אפשרי, לממשלות לחסום כתובות IP אלה.

איך עובד טור 3

למרות שרשת Tor יכולה לנתב כל מיני תנועות TCP, היא עברה אופטימיזציה לגלישה באינטרנט. טור לא יתמוך ב- UDP.

2. דפדפן פרטיות אפי

לוגו מגדלי האפיקהדפדפן הפרטיות של Epic הוא דפדפן מבוסס הודי המציע רבים מתכונות הפרטיות שאנשים רוצים ישר מהקופסה. דפדפן הפרטיות של Epic הוא בנוי על גבי פלטפורמת ה- Chromium. חלק מתכונות הפרטיות שלו כוללות:

 • לא מאפשר פלאגינים
 • חסימת קובצי cookie של צד שלישי
 • פרוקסי גלישה באינטרנט בלחיצה אחת
 • מגלה וחוסם באופן פעיל רשתות מודעות
 • חוסם מערכות ניתוח לאינטרנט העוקבות אחר הפעילות המקוונת שלך

כיצד להשתמש בדפדפן הפרטיות של Epic

אדם שמכיר את השימוש בכרום יוכל להשתמש ב- Epic. הורד אותו והתחל לגלוש. מאז אפוס אינו שומר על ההיסטוריה, בדף הבית שלו יהיו שמונה חלונות מהאתרים המועדפים עליך. שניים מאוכלסים ב"איך זה עובד "ופאנל המפנה אותך לחיפוש הפרטי של Epic. אם אתה רוצה שהחלונות האחרים יאוכלסו באתר כשאתה נכנס, יהיה עליך להזין ידנית את כתובת האתר שאתה רוצה להיות שם. לאחר כל סשן גלישה, קובצי Cookie, נתונים הקשורים לחיפוש ומעקב נמחק.

כיצד דפדפן הפרטיות של Epic מגן עליך

אחת הדרכים שהם עושים זאת היא על ידי לא לשלוח נתוני כותרות של מפנים. המשמעות היא שהם לא שולחים נתונים על מונחים שחיפשת לאתרים אחרים כשאתה לוחץ על קישור ממנוע חיפוש.

דליפת כתובת ה- IP של ה- RTC באינטרנט חסומה. משמעות הדבר היא כי Epic חוסם אוטומטית שיחות RTC באינטרנט שעלולות להדליף את כתובת ה- IP שלך. אלא אם כן אתה רשום לשירות VPN זה ישירות מציעה הגנה מפני דליפות כמו NordVPN, ההדלפות הללו עדיין יכולות לקרות עם VPN או שרת פרוקסי.

מעקב אחר כתובות ומעקב בסרגל הכתובות מוסרים. המשמעות היא שהדברים הבאים מוסרים:

 • מציע שורת כתובת
 • תרגם אוטומטית
 • URLTracker
 • בדיקת כתובת אתר

כברירת מחדל, אופי הפרטיות הקיצוני של Epic אומר שאין:

 • בדיקת איות
 • שמירת סיסמאות
 • מטמון אינטרנט
 • מטמון DNS
 • מילוי אוטומטי
 • היסטוריה
 • האתרים "האתרים הנפוצים ביותר" אוטומטיים

כאשר Epic ייסגר, הוא יימחק אוטומטית:

 • היסטוריה
 • מאגרי מידע
 • קישורים ביקרו
 • מטמון מדיה
 • התחבר לנתונים
 • מטמון יישום ו- DNS
 • אינדקס DB
 • מטמון ספק היסטוריה

פרוקסי הצפנה בלחיצה אחת

ה- proxy המוצפן של Epic ישאיר את כתובת ה- IP שלך מוסתרת ומוצפנת בזמן שאתה גולש. בקשות DNS ינותבו דרך ה- Proxy המוצפן. משמעות הדבר היא ש- ISP שלך, הממשלה, המעסיק שלך ו- snoops ברשת לא יהיה לי מושג מאיפה אתה גולש או לאן אתה גולש.

3. דפדפן אמיץ

לוגו אמיץ (1)הדפדפן האמיץ עושה לעצמו שם בקרב אלו המעוניינים בפרטיות מכיוון שהוא מעניק למשתמשים חווית גלישה בטוחה, מהירה ופרטית. אמיץ מתגאה להיות יותר מסוג דפדפן חדש. מטרתם היא לחולל מהפכה באופן שבו אנשים חושבים על האינטרנט. כדפדפן המקור פתוח, יש לו צוות תוסס של אנשים העובדים עליו שהם ממוקדים בפרטיות וביצועים. אמיץ היה נוסדה על ידי מייסד משותף של מוזילה וממציא JavaScript.

מה שעושה ריצה אמיצה

אמיץ הוא פרויקט קוד פתוח הבנוי על כרום. המשמעות היא שאותן טכנולוגיות backend ששימשו כדי לגרום ל- Chrome לעבוד, כמו מנוע ה- JavaScript V8 ומנוע ה- rendering Blink, יעבדו עם אמיץ..

העדפות אמיצות

כאשר הוא מופעל ב- iOS, אמיץ משתמש ב- WebKit, הכוח שמאחורי דפדפן Apple Safari.

מה שעושה אמיץ שונה?

זו הגישה שבה אמיץ מתנגד באגרסיביות למודעות. שלה המודל העסקי מבוסס על חסימת מודעות והחלפת מודעות במודעות מהרשת שלה.

אמיץ נפטר מכל עוקבי המודעות. למרות זאת, מה שאמץ לא הסיר הוא מודעות בתוצאות חיפוש. זה כולל מודעות AdWords בתוצאות של גוגל. על ידי ביטול מודעות, אמיץ מוריד הרבה פחות תוכן מאתר אינטרנט שדפדפנים אחרים שאינם משתמשים בתוסף חסימת מודעות..

פלטפורמה אמיצה

החברה נשבעת שזה לא ולעולם לא תאחסן את נתוני המשתמשים בשרתים שלהם.

4. דפדפן ברזל של SRWare

לוגו SRWare Ironדפדפן SRWare Iron משווק את עצמו כדפדפן העתיד. המיקוד שלהם הוא בשמירה על פרטיות וביטחון. כמו רבים מהדפדפנים שסקרנו, SRWare Iron מיישם את כרום. זה זמין בחינם ב- Mac OS, Windows ו- Linux. כמה מהתכונות שהופכות אותו פרטי ובטוח כולל:

 • זה לא יעקוב אחר הורדות או התקנות של הדפדפן
 • זה לא יספק עדכונים ברקע, כמו אלה שנראו ב- Google Chrome
 • הוא מציע סוכן משתמש הניתן להתאמה אישית
 • זה לא יפיק מזהה התקנת תוכנית

מה מייחד את דפדפן הברזל של SRWare?

פרטיות היא שמבדילה בין SRWare Iron לבין דפדפני המיינסטרים כמו Google Chrome. הנה כמה דוגמאות:

הצע

בהתאם לאופן התצורה של גוגל כרום, כשאתה מכניס משהו לסרגל הכתובות, המידע נשלח לגוגל ועוזר להם לספק הצעות. זה לא קיים עם SRWare Iron.

דפי שגיאות חלופיים

תלוי איך אתה מגדיר את תצורת Google Chrome, אם אתה מקליד כתובת שגויה בסרגל הכתובות, מידע זה נשלח לגוגל והם שולחים לך הודעת שגיאה. דפדפן SRWare Iron אינו עושה זאת.

חוסם פרסומות

Chrome אינו מצויד במערכת AdBlocker מובנית. דפדפן SRWare Iron עושה זאת. ניתן להגדיר את Adblocker שלהם בקלות על ידי קובץ יחיד.

אלה רק כמה מהתכונות שיש לו. דפדפן SRWare Iron עוסק ב:

 • סוכן משתמש
 • תצוגה מקדימה של אגודלים
 • עדכון גוגל
 • Tracker URL
 • מעקב אחרי RL Z
 • דיווח שגיאות

הדפדפן הטוב ביותר לאנדרואיד

הנתונים האישיים שלך יקרים יותר מזהב. זה הופך את הטלפונים החכמים למכשירים ניידים אחרים מכרות זהב לכל מי שרוצה את הנתונים הפרטיים שלך.

מדוע Firefox Focus הוא הדפדפן הטוב ביותר עבור משתמשי אנדרואיד בחיפוש אחר פרטיות

פוקוס Firefox של Mozilla מיועד לאנשים שדואגים לפרטיות. ברגע שאתה סוגר את מפגש הגלישה שלך, מידע אישי אודותיך, כולל סיסמאות, היסטוריית גלישה ועוגיות, נמחקים מייד. פוקוס Firefox של Mozilla עוצר גם עוקבים וחוסם מודעות.

פלטפורמות דפדפן פיירפוקס לנייד - -

כיצד Firefox מתמקדת פועלת לשמירה על פרטיותך?

פוקוס Firefox מספק אבטחה נוספת בכך שהיא מאפשרת לך לחסום מעקב אחר אתרים ידועים על סמך קטגוריות. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבחור לחסום מעקב אחר מודעות, עוקבי ניתוח או עוקבים חברתיים בנפרד או כקבוצה. תוכל גם לחסום דברים משובץ במאמרים חדשותיים, סרטונים ומצגות מצגות שעשויות לשמש למעקב אחריך.

במתן הגנת מעקב, Firefox Focus עושה שימוש ברשימה המסופקת על ידי Disconnect. רשימה זו מאפשרת ל- Firefox לזהות ולעקוב אחר עוקבים אחר.

הגנת מעקב משופרת

תכונה זו מאפשרת לך לעשות זאת חסום עוגיות ומעקבים בפירוט רב. עד שנוספה תכונה זו, פוקוס יחסום את כל העוגיות כהגדרת ברירת מחדל. אתה עדיין יכול לעשות זאת, או שאתה יכול לבחור לאפשר קובצי Cookie אם הם מוסיפים לחוויה שלך כמשתמש. במקביל, אתה מונע מעוקבים אחר אפשרות לעקוב אחריך באתרים מרובים. המשמעות היא שהם לא מתכוונים להציע לך אותם מוצרים שוב ושוב, הם גם לא יתעדו את ההתנהגות המקוונת שלכם.

דפדפן הפרטיות של iOS הטוב ביותר

אם אתה מחפש דפדפן פרטי לאייפון או לאייפד שלך, פשוט עבור לדפדפן פרטיות של Ghostery. זה יאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן פרטי ומבלי להשאיר עקבות במכשיר ה- iOS שלך. בעוד שפרטיות Ghostery נרכשה על ידי Cliqz בשנת 2017, שני הדפדפנים עדיין פועלים כישויות בודדות אך חולקים תוספות של תכונות אבטחה זו בזו..

פרטיות Ghostery, הדפדפן המהיר והמאובטח ביותר עבור iOS

זהו אחד הדפדפנים המהירים והבטוחים ביותר עבור iOS. דפדפן הפרטיות של Ghostery סיפק למשתמשי iOS את האפשרות לגלוש באינטרנט במהירות, באופן פרטי, ללא עוקבים וללא מודעות.

אפליקציית cliqz mobiie

כמו כל המוצרים שגוסטרי מייצרת, הדפדפן הנייד שלהם הוא קוד פתוח לחלוטין. לב הטכנולוגיה שלה הם כמה תכונות המבוססות על טכנולוגיית Firefox. כמה תכונות עיקריות בדפדפן זה תואם iOS כוללות:

מובנה ב- AdBlocker

כהגדרת ברירת מחדל, דפדפן הפרטיות של Ghostery נפטר מהמודעות והבלאגן. המשתמשים נותרים חווית גלישה נקייה ומהירה. משתמשים מוצגים מי עוקב אחר הנתונים שלהם כאשר הם מבקרים באתרים. אז יש להם את אפשרות לחסימה או לביטול חסימה של עוקבים.

חיפוש רוח רפאים

זהו מנוע חיפוש פרטיות שמופעל על ידי חברת האם שלה, Cliqz. Cliqz עצמאית לחלוטין ובעלת אינדקס אינטרנט משלה. Cliqz לא תשתף מידע המאפשר זיהוי אישי. הם משתמשים בטכניקות חדישות כדי לשמור על שאילתות החיפוש של המשתמשים שלהם אנונימי לחלוטין.

מצב רוח רפאים

משתמשים מסוגלים להגן על פרטיותם על ידי מניעת הקלטת האתרים שהם מבקרים בהיסטוריית הדפדפן שלהם.

כיצד לבצע אופטימיזציה של Chrome לקבלת פרטיות מרבית (אם אתה צריך להשתמש בזה)

יתכן שתרצה להשתמש בכמה מהדפדפנים מבוססי הפרטיות המאובטחים עליהם דיברנו במדריך זה. עם זאת, מכיוון ש- Google Chrome הוא הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם, סביר להניח שתצטרך להשתמש בו בעבודה או בהגדרות אחרות. למרבה המזל, יש כמה התאמות שאתה יכול לבצע בהגדרות כדי לשפר את פרטיותך.

1. אל תתנו לסנכרון Chrome

אם Chrome מותקן בטלפון, במחשב הנייד ובמחשב שלך בעבודה, הוא מעוניין לסנכרן דברים כמו הסיסמאות והיסטוריית הדפדפן שלך לכל המכשירים שבהם הוא פועל. בטח, זה יכול להיות נוח. אבל הפרטיות שלך חשובה יותר מקצת נוחות. אתה לא בהכרח רוצה שהאתרים שאתה מחפש בבית או במכשיר הנייד שלך יהיו במחשב העבודה שלך, נכון? תוכל לתקן זאת על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

 1. לחץ על שלוש הנקודות המופיעות בצד ימין של חלון Chrome. זה יפתח את התפריט.
 2. לחץ על הגדרות.
 3. לחץ על "אנשים". אתה אמור לראות את שם המשתמש / חשבון שלך ב- Google.
 4. לחץ על סרגל הסנכרון ממש מתחת לשם הכניסה / חשבון שלך, ו"הגדרות סינכרון מתקדמות "אמורות להופיע.

הגדרת סנכרון כרום

 1. כבה את כל מה שאתה לא רוצה שהדפדפן בו אתה משתמש כרגע כדי לשתף עם הדפדפן במכשירים אחרים שלך. יהיה עליכם לבצע שינוי זה בכל מכשיר אליו אתם מחוברים.

2. שלוט עם מי Chrome משוחח עם

Chrome מקיים אינטראקציה עם מספר שירותים מקוונים בכדי לגרום לתכונות מסוימות לתפקד. אם אתה מעדיף ש- Chrome לא יתקשר עם שירותים אלה ללא ידיעתך, תוכל לבטל אותם אחד אחד. רק זכרו שעל ידי השבתתם, אתם גם הולכים לבטל את התכונות שהם מביאים. כדי לגשת לזה, בצע את הפעולות הבאות:

 1. לחץ על שלוש הנקודות המופיעות בצד ימין של חלון Chrome. זה יפתח את התפריט.
 2. לחץ על הגדרות. גלול מטה לתחתית העמוד.
 3. לחץ על החץ המתקדם כדי לקבל גישה לתכונות פרטיות ואבטחה.
 4. אתה יכול להחליט אילו הגדרות נוספות ברצונך להשבית.

שירותי כרום באינטרנט

3. שלוט בתוכן אינטרנט

Google Chrome מאפשר לך לשלוט באילו אתרים עשויים לעשות או לא. כדי להשיג זאת, בצע את הפעולות הבאות:

 1. לחץ על שלוש הנקודות המופיעות בצד ימין של חלון Chrome. זה יפתח את התפריט.
 2. לחץ על הגדרות. גלול מטה לתחתית העמוד.
 3. לחץ על החץ המתקדם כדי לקבל גישה לתכונות פרטיות ואבטחה.
 4. לחץ על הגדרות תוכן לקבלת תכונות מתקדמות.

תוכן כרום באינטרנט

כאשר דף זה פתוח, תוכלו כוונן את הגדרות העוגיות שלך, קבע כמה זמן צריך לשמור את הנתונים, ולנקוט בצעדים כדי למנוע מאתרים לבנות פרופיל מפורט אודותיך במחשב שלך. יש אנשים שבוחרים לכבות את JavaScript לחלוטין ורק מאפשרים לו לתפקד באתרים שהם באמת סומכים עליהם.

ישנן תכונות נוספות שתרצה לכבות ב- Google Chrome. לדוגמה, יתכן שתרצה לבדוק מעת לעת את מנהל הסיסמאות של Google Chrome כדי לוודא שאין לך סיסמאות שמורות שאינך משתמש בהן יותר. אם אתה מחובר לדפדפן באמצעות מחשב משותף, יתכן שזה רעיון טוב לבטל לחלוטין את ניהול הסיסמאות.

תוספי הדפדפן הטובים ביותר

1. גירית פרטיות

לוגו גירית פרטיותגירית פרטיות היא פלאגין עבור גוגל שלמד לחסום עוקבים בלתי נראים. גירית הפרטיות אינה כוללת רשימה של מה שהיא תחסום. במקום זאת, הוא עוקב אחר הדומיינים שנראים כאילו הם עוקבים אחריכם בזמן שאתם גולשים ברשת.

לאחר מכן, זה שולח את האות אל עקוב. אם גשש מתעלם מבקשה זו, גירית הפרטיות תתחיל לחסום אותם. זה מתחיל את תהליך החסימה ברגע שהוא מבחין באותו עוקב שנמצא בשלושה אתרי אינטרנט שונים.

בנוסף למעקב אוטומטי, גירית פרטיות מונע מעקב אחר קליקים על קישור בטוויטר, גוגל ופייסבוק.

2. גוסטרי

לוגו הגוסטריGhostery הוא תוסף פרטיות מדהים עבור Google Chrome. הוא חוסם מודעות לא רצויות, עוצר עוקבים ויכול להגביר את המהירות שבה אתרים נטענים.

Ghostery מאפשרת לך לראות מי עוקב אחריך באיזה אתר ומי אוסף את הנתונים שלך. תכונות נגד מעקב הפוך את הנתונים שלך לאנונימיים כדי לתת לך שכבה נוספת של פרטיות.

סיכום

אתה זקוק לדפדפן מוגדר היטב ומאובטח אם אתה הולך להגן על הנתונים שלך ולשמור על המידע הפרטי שלך פרטי בזמן שאתה גולש באינטרנט.

זכור, רוב הדפדפנים עומדים לאחוז בנתונים הפרטיים שלך אם הגדרות ברירת המחדל שלהם לא ישונו. זה הופך את הדפדפנים הללו, וכדי להרחיבך, למטרות לפושעי רשת. קבל VPN טוב כמו NordVPN או כריש גולש, ולהתחיל לגלוש בצורה מאובטחת.

למידע נוסף על שיפור חוויית הגלישה המקוונת שלך, עיין בסקירה האפוסית האחרונה שלי על תוכניות NBN לפי אזור ומהירות.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me