מסכי פרטיות המחשבים הטובים ביותר

כשאתה עובד בסביבה משרדית או בכל מקום מוקף באנשים אחרים, יש לך זכות לפרטיות במחשב שלך. זה נכון במיוחד אם אתה מתעסק בדרך כלל במידע ארגוני רגיש שלא צריך לראות מבחוץ. אז מה בדיוק הפיתרון הטוב ביותר?


אם אין לך דלת משרד להסתתר מאחור, מסנן מסך פרטיות הוא האפשרות הטובה ביותר הבאה. לא תצטרך לדאוג שאנשים יחטפו מאחוריך ויקראו מהמסך שלך.

מכשירים אלה הופכים את זה כך שניתן יהיה להציג את מסך המחשב הנייד או השולחן העבודה שלך רק כשאתה יושב מולו. מאמר זה מספק סקירה כללית כיצד פועלים מסנני מסך הפרטיות ואז מציעה המלצות לארבעה מוצרים הקיימים כיום.

יסודות מסכי פרטיות

כאשר אתה מגדיר מסנן מסך פרטיות בפעם הראשונה במחשב שלך, זה עשוי להרגיש כמו טריק קסם. כשאתה יושב מול המסך ומביט ישירות בו, אתה לא שם לב למגן בכלל. עם זאת, אם אתה קם או זז מצד לצד, המסך ייראה כמו מלבן שחור רגיל, כאשר כל הטקסט והתמונות מוסתרים.

לחיצה על מקלדת למחשב נייד

הקסם של מסנני מסך הפרטיות עוסק בזוויות וחומרים. הם עשויים מפלסטיק מיוחד הניתן לקיטוב, ממש כמו משקפי שמש המיועדים להגנה מפני קרינת UV. כתוצאה מכך, הפלסטיק הופך לראייה רק ​​לאחר הצפייה במיקום ישר.

בונוס נוסף של מסנני מסך פרטיות הוא שהם מפחיתים את הזוהר מהשמש וממקורות אור אחרים. זה מקל על העבודה בכל שעות היממה. יתכן שתבחין גם בכך שלך העיניים מרגישות פחות מתוחות מפגישות ארוכות במסך המחשב לאחר התקנת פילטר.

הסיבה לכך היא שגם מסנן מסך הפרטיות ממזער את קרני ה- UV מגיע לכיוון השני. כדי לעזור יותר במתח העיניים, שקלו להשקיע בזוג משקפי מחשב מיוחדים.

שינוי גודל המסנן שלך

מסכי מחשב נמדדים בסנטימטרים בזווית אלכסונית. לדוגמה, למחשב נייד בגודל 15 אינץ 'יהיה מסך זה מודד בדיוק 15 סנטימטרים מהפינה השמאלית העליונה של המסך לפינה השמאלית התחתונה.

בעת מדידת מסך המחשב הנייד או צג שולחן העבודה שלך כך שיתאים למסנן פרטיות, הקפד להשתמש רק באזור התצוגה בפועל ולא בשוליים או בקצוות המקיפים אותו..

מדידת מסך מחשב נייד

1. SenseAGE

SenseAGE היא יצרנית מבוססת טייוואן המייצרת מגוון אביזרי מחשב, סמארטפון וטאבלט, כולל מסנני מסך לפרטיות. המסננים שלהם הם מיועד בעיקר למסכי צג משתמשים במחשבים שולחניים, כך שמשתמשים ניידים עשויים להזדקק למצוא פיתרון חלופי.

מסך פרטיות SenseAGE 23 אינץ 'מסנני מסך פרטיות מ- SenseAGE זמינים ביחס 16: 9 או 16:10, כמו גם בגדלים הנע בין 17 אינץ 'ועד 24 אינץ' עבור משתמשי מחשב. ניתן לרכוש מסננים גם במרווחים של אינץ 'בין לבין, וזה מועיל אם יש לך צג בגודל ייחודי.

משתמשי אפל עם שולחן עבודה גדול של iMac ישמחו לדעת כי SenseAGE מציעה מסנני מסך לפרטיות שתוכננו במיוחד עבור אותם תצוגות. שימו לב כי המסננים המיוחדים הללו יעלו יותר ממסננים בגודל דומה עבור שולחנות עבודה למחשב.

נראות: מסנני מסך פרטיות של SenseAGE מציעים נראות בטווח הזווית של 30 מעלות, שזה הסטנדרט עבור מכשירים כאלה. החברה מדגישה כי המסננים שלהם הם תוכנן במיוחד לחסימת צורות האור הכחול שהם סיבה שכיחה למתח עיניים בקרב משתמשי מחשבים.

SenseAGE טוען גם כי מסנני מסך הפרטיות שלהם יציעו בין 15-23 אחוזים בהירות טובה יותר בהשוואה לדגמי המתחרים. מסך הבהירות היא קריטית עבור כל משתמשי המחשבים, מכיוון שאינך רוצה שהמסנן שלך יפחית את היכולת לראות את התוכן על המסך שלך.

ביקורות: מסננים המיוצרים על ידי SenseAGE בדרך כלל מקבלים ביקורות חיוביות מבחינת איכות התמונה שלהם ותפקוד החסימה. עם זאת, דווח על בעיות עם קבלת מסנן SenseAGE כדי להישאר תקוע בצג מחשב.

SenseAGE אומר שמוצריהם מציעים שישה מצבים שונים להתקנה, אם כי רובם מסתמכים על פסי הדבקה כדי לחבר את המסנן אל לוח המסך של הצג. פסי דבק אלה עשויים לאבד את כוחם לאורך זמן בגלל אבק וגורמים אחרים, מה שיגרום אתגר לשמור על המסנן במקומו.

רכישה של מסנני מסך פרטיות של SenseAGE מגיעה עם סט אביזרים סטנדרטי, כולל סט אחד של כרטיסיות הלוח והסט אחד של פסי הדבק. כתוספת נחמדה, המסנן מגיע עם בד מיקרופייבר מיוחד לפינוי אבק ופסולת אחרת מהמכשיר.

2. BesLif

BesLif היא חברה חדשה יחסית שנכנסה לשוק מסנני מסך הפרטיות.

הם מציעים מגוון מוצרים המיועדים להתאים למסכי מחשב עם מסך רחב וכן מספר פילטרים שנבנו במיוחד לתצוגות מקינטוש. המסננים שלהם יהיו להתאים למידות המסך הנפוצות ביותר למרות שהם לא מציעים וריאציות רבות כמו מתחרות כמו SenseAGE.

מסך הפרטיות של BesLifמסננים המיוצרים על ידי BesLif יגבילו את הצפייה לזווית של 30 מעלות שהיא סטנדרטית בענף. המוצרים שלהם כוללים גם טכנולוגיה נגד בוהק ובעלת צדדים הפיכים: אחד למראה מבריק ואחד למראה מט. למשתמשים יש אפשרות לעבור בין השניים תוך הפרעה מינימלית.

עלות: בממוצע, עלות הקמעונאות של מסנני מסך פרטיות של BesLif גבוהה יותר ממתחרות אחרות, במיוחד כשמדובר בגרסאות המחשב הנייד והמחשבים השולחניים של מק. ניתן להצדיק את המחיר בזכות האיכות הגבוהה והעיצוב החלקלק של המסנן, שלדברי BesLif הוא 12 אחוז בהיר יותר מדגמים דומים.

יתרונות: אחד היתרונות הגדולים ביותר של מסנן הפרטיות של BesLif הוא זה עמיד לשריטות וממזער את כמות האבק שנאספה. בנוסף, המסננים שלהם מציעים התקנה קלה ללא רצועות דבק או דבק. מסנני BesLif משתמשים בטכנולוגיה מגנטית מיוחדת כדי לחבר אותם בבטחה ובבטיחות לצלילי המסך. כמה גרסאות חדשות יותר של מסנני BesLif מציעים אפשרות להתקנה ולהחליק להתקנה.

רכישות של מסנן מסך פרטי של BesLif אינן מגיעות עם מטליות ניקוי או אביזרים נוספים. עם זאת, החברה עושה שימוש בחומרי אריזה פשוטים שאינם רעילים וטובים יותר לסביבה, דבר שעשוי להיות חשוב עבור קונים המעוניינים לרכוש פילטר חדש.

3. Aiscpro

חברת Aiscpro מייצרת את קו המסננים למסכי הפרטיות שלה בקוריאה באמצעות חומרים מקומיים. ההצעה של Aiscpro בשוק כוללת פחות זנים מאשר מתחרות מסוימות, אם כי זה עוזר לפשט את אסטרטגיית המכירות והשיווק שלהם.

מגן מסך פרטיות מגנטי של אייסקפרומסננים מ- Aiscpro מחולקים לשתי חטיבות עיקריות: צגי מסך רחב ומסכי מחשב נייד. ניתן להתאים את הדגם למסכים עם מסך רחב במגוון גדלים של 19 עד 24 אינץ '. אפשרות המחשב הנייד מגיעה רק בדגם בגודל 15 אינץ ' מתאים לרוב מסכי מק או מחשב.

עלות: המחיר הקמעונאי של מסנני מסך פרטיות של Aiscpro נמצא בקצה הגבוה יותר בהשוואה למכשירים דומים, בעיקר בגלל סוג החומרים והמיקור שלהם. לטענת החברה, התוצאה היא שהפילטרים שלהם יוצרים בהירות טובה יותר לצופה וחוויה כהה יותר עבור הצופים בזווית אחרת.

נראות: בדומה למותגים אחרים של מסנני מסך לפרטיות, המודלים של Aiscpro מגיעים עם הבונוס הנוסף שהם טובים לעינייך. העיצובים שלהם חסימת 97 אחוז של אור UV ו 70 אחוז מהאור הכחול, שני המקורות הנפוצים ביותר למתח עיניים במחשבים.

ביקורות: שורה של מסנני מסך פרטיות של חברת Aiscpro צברה ביקורות חיוביות מצד משתמשים ברחבי האינטרנט, בעיקר בזכות הרזון וההתקנה הקלה שלה. עוד הרבה מותגים של פילטרים בנויים מפלסטיק עבה שכמעט מרגיש כאילו אתה מכניס חלונית זכוכית לפני המסך. מצד שני, הדגמים של אייסקפרו דומים לסרטים וממוצע עובי 0.4 מילימטרים, מה שהופך אותם לקושי מורגשים בעת השימוש במחשב.

מבחינת ההתקנה, Aiscpro מציעה שתי אפשרויות. המסננים הזולים יותר לשולחן העבודה שלהם מגיעים עם חלקי מחוון מפלסטיק אותם מחברים לצד המסך, כך שתוכלו להחליק בקלות את פילטר הסרט לפני המסך. זה קל להתקנה או להסיר אבל יכול להיות מאתגר לשמור על ריכוז.

מסנני ה- Aiscpro היקרים יותר למחשבים ניידים מגיעים עם טכנולוגיה מגנטית, בדומה לדגמי BesLif. המגנטים בתוך מסנן המסך ישמרו על ריכוז מושלם ואינם מהווים סיכון לחלקים הפנימיים של המחשב. בנוסף, מסנני המסך הנייד של Aiscpro כוללים חורים שעוצבו במיוחד כדי לאפשר גישה למצלמת רשת. המשמעות היא שתוכלו להשתתף בצ'אט או במפגש וידאו מבלי שתצטרכו להסיר את פילטר הסרט.

עם רכישת פילטר מסך פרטיות של Aiscpro, אתה מקבל מטלית ניקוי מיקרופייבר ומדריך הוראות. עבור דגמי שולחן העבודה הדורשים התקנה חלקית, כלולים שני סטים של מחוון הפלסטיק, למקרה שאחד נשבר או שלא ניתן לחבר אותם בקלות.

4. KAEMPFER

KAEMPFER הוא מותג עולמי פופולרי זה מתמחה בייצור מסנני מסך לפרטיות. כמו רבים ממתחרותיהם, הם חילקו את קווי המוצרים שלהם לשתי קטגוריות עיקריות: פילטרים שולחניים ומסננים למחשב נייד, שניהם עם מגוון גדלים נתמכים..

KAEMPFER 27 אינץ 'למקינטוש

בצד שולחן העבודה של הדברים, מסנני KAEMPFER זמינים החל מגובה 17 אינץ 'ועולה לגובה של 27 אינץ', שהוא גדול בהרבה ממותגים מתחרים. בתוך קו המסנן השולחני, ישנם דגמים ספציפיים המיועדים לתמוך במהדורה האחרונה של מחשבי iMac הכוללים תצוגת רשתית ברזולוציה גבוהה..

עבור מסנני מסך למחשב נייד, KAEMPFER אינו מבדיל בין דגמי מקינטוש למחשבים אישיים. הם מציעים חמישה גדלים, החל בגודל 11.6 אינץ 'ועולים לגובה 15.6. זה כולל כמה גדלים של מחשבים ניידים הנפוצים פחות וייתכן שקשה להתאים אותם למותגים אחרים.

נראות: KAEMPFER מציעה את הראות הסטנדרטית בתעשיה בזווית של 30 מעלות ומשתמשת בציפוי מקוטב על הפלסטיק שלהם כדי להפחית אור כחול מזיק ובוהק מעצבן. הם משתמשים בחומרים בצפיפות גבוהה כדי למנוע שריטות או נזק אחר. רוב הסוקרים מסכימים כי מסנני מסך פרטיות של KAEMPFER הם בנוי להחזיק מעמד זמן רב.

חסרונות: עם זאת, מספר משתמשים דיווחו על בעיות התקנה עם מסנני שולחן העבודה והמחשב הנייד של KAEMPFER. הדגמים שלהם כולם דורשים מערכת מורכבת של כרטיסיות ורצועות דבק כדי לאפשר לפילטר להחליק לאורך המסך. למרבה הצער, הוראות ההתקנה אינן ברורות והכרטיסיות והרצועות לא יכול להישאר במקום. משתמשים מסוימים החליטו במקום לצרף את המסנן באמצעות קלטת רגילה.

בצד הבהיר של הדברים, KAEMPFER מציע באופן משמעותי מחירים נמוכים יותר על פילטרים בהשוואה למתחרים, במיוחד עבור דגמים שולחניים וניידים גדולים בגודל.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me