Geriausi kompiuterio privatumo ekranai

Dirbdami biuro aplinkoje ar bet kurioje kitoje aplinkoje, jūs turite teisę į savo kompiuterio privatumą. Tai ypač aktualu, jei paprastai kalbate apie neskelbtiną įmonės informaciją, kurios pašaliniai asmenys neturėtų matyti. Taigi, kas būtent yra geriausias sprendimas?


Jei neturite biuro durų paslėpti, tada privatumo ekrano filtras yra kitas geriausias pasirinkimas. Jums nereikės jaudintis, kai žmonės pasislėps nuo jūsų ir skaitys jūsų ekraną.

Šie įrenginiai leidžia jį naudoti taip, kad nešiojamojo kompiuterio ar darbalaukio ekraną jūs galite pamatyti tik tada, kai sėdite priešais jį. Šiame straipsnyje pateikiama: privatumo ekrano filtrų veikimo apžvalga ir tada pateikia rekomendacijas keturiems šiandien rinkoje esantiems produktams.

Privatumo ekranų pagrindai

Kai pirmą kartą nustatėte privatumo ekrano filtrą kompiuteryje, tai gali pasijusti kaip stebuklingas triukas. Sėdėdami priešais ekraną ir žiūrėdami tiesiai į jį, visai nepastebėsite gynėjo. Tačiau jei atsistosite ar pasisuksite į šoną, ekranas atrodys kaip paprastas juodas stačiakampis, kuriame visas tekstas ir vaizdai bus paslėpti.

nešiojamas paspaudžiamas klaviatūros vektorius

Privatumo ekrano filtrų stebuklas yra susijęs su kampais ir medžiagomis. Jie gaminami iš specialaus plastiko, kuris gali būti poliarizuotas, kaip ir saulės akiniai, skirti apsaugoti nuo ultravioletinių spindulių. Dėl to plastikas tampa matomas tik tada, kai žiūrima iš tiesios padėties.

Papildomas privatumo ekrano filtrų pranašumas yra tas, kad jie sumažina saulės ir kitų šviesos šaltinių spindesį. Tai leidžia lengviau dirbti bet kuriuo paros metu. Taip pat galite pastebėti, kad jūsų akys jaučiasi mažiau įtemptos iš ilgų sesijų prie kompiuterio ekrano, kai jau bus įdiegtas filtras.

Taip yra todėl, kad privatumo ekrano filtras taip pat sumažina UV spindulių poveikį einant kita linkme. Jei norite daugiau padėti akims, apsvarstykite galimybę investuoti į porą specialių kompiuterio akinių.

Dydžio nustatymas

Kompiuterio ekranai matuojami coliais įstrižainės kampu. Pvz., 15 colių nešiojamas kompiuteris turės ekraną matuoja tiksliai 15 colių nuo viršutinio kairiojo ekrano kampo iki apatinio dešiniojo kampo.

Matuojant nešiojamojo kompiuterio ekraną ar darbalaukio monitorių, kad tilptų privatumo filtras, įsitikinkite, kad naudojate tik faktinį ekrano plotą, o ne kraštus ar rėmelius, kurie jį supa..

nešiojamojo kompiuterio ekrano matavimas

1. SenseAGE

„SenseAGE“ yra Taivane įsikūręs gamintojas, gaminantis įvairius kompiuterio, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių priedus, įskaitant privatumo ekrano filtrus. Jų filtrai yra pirmiausia sukurtas monitorių ekranams naudojamas su staliniais kompiuteriais, todėl nešiojamųjų kompiuterių vartotojams gali tekti rasti alternatyvų sprendimą.

23 colių „SenseAGE“ privatumo ekranas„SenseAGE“ privatumo ekrano filtrai yra tiek santykiu 16: 9 arba 16:10, tiek dydžių nuo 17 colių iki 24 colių kompiuterio vartotojams. Filtrus taip pat galima nusipirkti kas pusę colio, kas naudinga, jei turite nepakartojamo dydžio monitorių.

„Apple“ vartotojai, turintys didelį „iMac“ darbalaukį, mielai sužinos, kad „SenseAGE“ siūlo privatumo ekrano filtrus, specialiai sukurtus tiems ekranams. Atminkite, kad šie specialūs filtrai kainuos daugiau nei panašaus dydžio kompiuterio staliniams kompiuteriams.

Matomumas: „SenseAGE“ privatumo ekrano filtrai suteikia matomumą 30 laipsnių kampo diapazone, o tai yra standartas tokiems įrenginiams. Bendrovė pabrėžia, kad jų filtrai yra specialiai sukurta blokuoti mėlynos šviesos formas kurios yra dažna akių įtampos priežastis tarp kompiuterių vartotojų.

„SenseAGE“ taip pat tvirtina, kad jų privatumo ekrano filtrai suteiks 15–23 procentų didesnį aiškumą, palyginti su konkurentų modeliais. Ekranas aiškumas yra kritinis visiems kompiuterio vartotojams, nes nenorite, kad filtras sumažintų jūsų galimybę matyti ekrano turinį.

Atsiliepimai: „SenseAGE“ filtrai paprastai vertinami teigiamai, atsižvelgiant į jų vaizdo kokybę ir blokavimo funkcijas. Tačiau buvo pranešimų apie tai, kad „SenseAGE“ filtras liko prigludęs prie kompiuterio monitoriaus.

„SenseAGE“ sako, kad jų gaminiuose yra šeši skirtingi diegimo režimai, tačiau dažniausiai filtrus reikia prijungti prie lipnių juostelių ir ekrano rėmelio. Šios lipnios juostelės laikui bėgant gali prarasti galią dėl dulkių ir kitų veiksnių, todėl bus sunku išlaikyti filtrą vietoje.

Įsigijus „SenseAGE“ privatumo ekrano filtrus, pridedamas standartinis priedų rinkinys, įskaitant vieną rėmelio rinkinių komplektą ir vieną lipnių juostelių rinkinį. Kaip gražus priedas prie filtro pridedamas specialus mikropluošto audinys, skirtas pašalinti dulkes ir kitas šiukšles iš įrenginio.

2. „BesLif“

„BesLif“ yra palyginti nauja įmonė, kuri pateko į privatumo ekrano filtrų rinką.

Jie siūlo asortimentą produktų, skirtų pritaikyti plačiaekraniams kompiuterių monitoriams, taip pat kelis filtrus, specialiai sukurtus „Mac“ ekranams. Jų filtrai bus tinka dažniausiai naudojamiems ekrano matmenims nors jie nesiūlo tiek daug variantų, kaip konkurentai, pavyzdžiui, „SenseAGE“.

„BesLif“ privatumo ekranas„BesLif“ gaminami filtrai rodys tik 30 laipsnių kampą, kuris yra įprastas pramonėje. Jų produktai taip pat apima anti-glare technologija ir turi grįžtamąsias puses: vienas - blizgiam, o kitas - matiniam. Vartotojai gali persijungti iš vieno į kitą su minimaliais pertraukimais.

Kaina: Vidutiniškai mažmeninės „BesLif“ privatumo ekrano filtrų kainos yra didesnės nei kitų konkurentų, ypač kalbant apie „Mac“ nešiojamųjų kompiuterių ir stalinių kompiuterių versijas. Kainą galima pateisinti dėl aukštos kokybės ir aptakaus filtro dizaino, kuris, pasak „BesLif“, yra 12 procentų ryškesnis nei panašūs modeliai.

Argumentai už: Vienas didžiausių „BesLif“ privatumo ekrano filtro pranašumų yra tas, kad jis yra atsparus įbrėžimams ir sumažina surinktų dulkių kiekį. Be to, jų filtrus lengva montuoti be jokių lipnių juostelių ar klijų. „BesLif“ filtruose naudojama speciali magnetinė technologija, skirta saugiai ir patikimai pritvirtinti prie monitoriaus skydelių. Kai kurios naujesnės „BesLif“ filtrų versijos siūlo įdiegimo ir nuslydimo parinktis.

Pirkdami „BesLif“ privatumo ekrano filtrą, nepateikite jokių valymo šluostių ar papildomų priedų. Tačiau įmonė naudoja paprastas, netoksiškas ir aplinkai geresnes pakavimo medžiagas, kurios gali būti svarbios pirkėjams, norintiems įsigyti naują filtrą..

3. Aiscpro

„Aiscpro“ įmonė gamina savo privatumo ekrano filtrų liniją Korėjoje, naudodama vietines medžiagas. „Aiscpro“ siūlo rinkoje mažiau veislių nei kai kurie konkurentai, nors tai padeda supaprastinti jų pardavimo ir rinkodaros strategiją.

„Aiscpro“ magnetinė privatumo ekrano apsauga„Aiscpro“ filtrai yra padalijami į du pagrindinius skyrius: plačiaekranius ir nešiojamųjų kompiuterių monitorius. Plačiaekranių monitorių modelį galima pritaikyti įvairaus dydžio, nuo 19 iki 24 colių. Nešiojamojo kompiuterio parinktis yra tik 15 colių tinka daugumai „Mac“ ar kompiuterio ekranų.

Kaina: Mažmeninė „Aiscpro“ privatumo ekrano filtrų kaina yra aukštesnė, palyginti su panašiais įrenginiais, daugiausia dėl medžiagų rūšies ir įsigijimo. Anot bendrovės, rezultatas yra tas, kad jų filtrai sukuria geresnį aiškumą žiūrovui ir tamsesnę patirtį žiūrintiems kitu kampu.

Matomumas: Kaip ir kitų prekės ženklų privatumo ekrano filtrai, „Aiscpro“ modeliai taip pat yra papildomi, kad yra naudingi jūsų akims. Jų dizainai blokuoja 97 procentus ultravioletinių spindulių ir 70 procentų mėlynos šviesos, du dažniausiai pasitaikantys akių įtampos šaltiniai kompiuteriais.

Atsiliepimai: „Aiscpro“ privatumo ekrano filtrų linija sulaukė teigiamų atsiliepimų iš žiniatinklio vartotojų, daugiausia dėl jo plonumo ir lengvo įdiegimo. Daugybė kitų filtrų filtrų yra pagaminti iš storo plastiko, kuris beveik atrodo, kad priešais savo ekraną išleidžiate stiklo plokštę. Kita vertus, „Aiscpro“ modeliai yra panašūs į plėvelę ir vidutiniai 0,4 milimetrų storio, dėl to jie sunkiai pastebimi naudojant kompiuterį.

Kalbant apie diegimą, „Aiscpro“ siūlo dvi galimybes. Jų pigesni stalinių filtrų komplektai yra su plastikinėmis slankiojančiomis detalėmis, kurias pritvirtinate prie monitoriaus šono, kad galėtumėte lengvai įstumti filmo filtrą priešais ekraną. tai yra lengva įdiegti ar pašalinti, bet gali būti sudėtinga išlaikyti jos centrą.

Brangesni nešiojamųjų kompiuterių „Aiscpro“ filtrai yra su magnetine technologija, panašia į „BesLif“ modelius. Ekrano filtro magnetukai bus tobulai sutelkti į centrą ir nesukels pavojaus vidinėms kompiuterio dalims. Be to, „Aiscpro“ nešiojamojo kompiuterio ekrano filtruose yra specialiai sukurtos skylės, leidžiančios pasiekti kamerą. Tai reiškia, kad galite dalyvauti vaizdo pokalbyje ar susitikime, neišimdami filtro filtro.

Įsigiję „Aiscpro“ privatumo ekrano filtrą, gausite mikropluošto valymo šluostę ir naudojimo vadovą. Stalinių stalinių modelių, kuriuos reikia sumontuoti iš dalies, komplekte yra du plastikinių slankiklių rinkiniai, jei vienas sulūžtų arba jo negalima lengvai pritvirtinti.

4. KAEMPFERIS

KAEMPFER yra populiarus pasaulinis prekės ženklas specializuojasi privatumo ekrano filtrų gamyboje. Kaip ir daugelis jų konkurentų, jie suskirstė savo produktų linijas į dvi pagrindines kategorijas: stalinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių filtrus, abu turi palaikomų dydžių asortimentą..

KAEMPFER 27 colių „Mac“

Daiktų darbalaukyje yra KAEMPFER filtrai prasideda nuo 17 colių ir siekia iki 27 colių, kuri yra didesnė už daugelį konkuruojančių prekės ženklų. Stalinių kompiuterių filtrų linijoje yra konkretūs modeliai, skirti palaikyti naujausią „iMac“ kompiuterių versiją su aukštos skiriamosios gebos tinklainės ekranu..

Jei naudojate nešiojamojo kompiuterio ekrano filtrus, „KAEMPFER“ neišskiria „Mac“ ir „PC“ modelių. Jie siūlo penkis dydžius: nuo 11,6 colio iki 15,6. Tai apima kai kuriuos nešiojamųjų kompiuterių dydžius, kurie yra mažiau paplitę ir kuriuos gali būti sunku suderinti su kitais prekės ženklais.

Matomumas: KAEMPFER siūlo standartinį matomumą 30 laipsnių kampu ir naudoja jų poliarizuotą dangą, kad sumažintų žalingą mėlyną šviesą ir erzinančią akinimą. Jie naudoja didelio tankio medžiagas, kad būtų išvengta įbrėžimų ar kitokių pažeidimų. Dauguma apžvalgininkų sutinka, kad KAEMPFER privatumo ekrano filtrai yra pastatytas ilgai tarnauti.

Minusai: Tačiau keli vartotojai pranešė apie KAEMPFER stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių filtrų diegimo problemas. Visiems jų modeliams reikalinga sudėtinga skirtukų ir lipnių juostelių sistema, kad filtras galėtų slysti išilgai ekrano. Deja, neaiškios sąrankos instrukcijos ir skirtukai bei juostelės gali likti vietoje. Kai kurie vartotojai nusprendė filtrą pritvirtinti naudodami paprastą juostą.

Aiškesnėje dalykų pusėje KAEMPFER siūlo daug žemesnės kainos filtruose, palyginti su konkurentais, ypač didelių stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių modeliuose.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me