Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)

Contents

Techninės apžvalgos ir palyginimai

Mes ištyrėme 10 geriausių australų prieglobos paslaugų teikėjų, kurie padės jums sutaupyti laiko ir pinigų.


duomenų centras AustralijojeSukūrus savo FTP serverį ir pridedant kiekvieną HTML puslapį po vieną, žiniatinklio priegloba nuėjo ilgą kelią. Nustatyti prieglobą dabar yra lengviau nei bet kada.

Atsižvelgiant į tai, prieglobos paslaugų teikėjai paprastai skirstomi į 2 kategorijas.

Tie, kurie nori perkrauti jus, ir tie, kurie to nedaro. Kadangi jūs tikriausiai radote šį puslapį ieškodami geriausios žiniatinklio prieglobos, manau, kad jūs esate toje antroje stovykloje. ��

Bet pirmiausia man reikia ką nors paaiškinti.

Tikriausiai pažiūrėsite į šį sąrašą ir pagalvosite, kodėl nepateiksite jokių vietinių Australijos kompanijų. Priežastys paprastos - serveriai, palaikymas ir kainų nustatymas iš ne Aussie kompiuterių yra tiesiog geresni.

Paaiškinimas yra paprastas - didesnės įmonės turi didesnę infrastruktūrą, todėl jų išlaidos vienam klientui iš tikrųjų yra mažesnės ir jos perduodamos jums.

Antrasis yra šiek tiek labiau techninis. Tai apie duomenų centrai.

Galite įsivaizduoti duomenų centrus kaip milžiniškus kompiuterių ūkius, kuriuose saugoma jūsų svetainė. Kai skaitytojas nori perskaityti jūsų turinį, pažiūrėkite į jūsų įkeltus katės vaizdo įrašus arba apsilankykite jūsų įmonės svetainėje, kuriai jie turi reikalauti failų iš duomenų centro.

Australija neturi geriausių duomenų centrų.

Štai kodėl dauguma mano pasirinkimų priklauso nuo užjūrio duomenų centrų, o mano geriausias pasirinkimas yra moderniausias Singapūro duomenų centras. Gerai, kad nerda pasikalbėti. Pereikime prie šios apžvalgos ir padėkime rasti geriausius dalykus. ��

RANKWEB HOSTPRICELOAD TIMERATING
1 „SiteGround“ 3,95 USD / mėn 713 ms ★★★★★
2 „Hostinger“ 0,99 USD / mėn 389 ms ★★★★★
3 „Bluehost“ 2,95 USD / mėn 1,765 ms ★★★★★
4 „HostGator“ 2,75 USD / mėn 657 ms ★★★★★
5 A2 talpinimas 2,94 USD / mėn 223 ms ★★★★★

Kas yra „Privacy Australia“?

Privatumas Australija tiki iškilmingais įgaliojimais ginti labai trapią skaitmeninio orumo sampratą. Šis ieškojimas yra toks neatidėliotinas šiuo metu mūsų visuomenėje, kai žmonių privatumas ir duomenys yra apgultas. Duomenų kompromitavimas ir įsibrovimas yra nuolatinė piktybinių veikėjų ir įsilaužėlių grėsmė, apimanti pavienes, korporacines ir net nacionalines valstybes..

„Privacy Australia“ misija yra užtikrinti, kad atsiskyrimas tarp jūsų asmeninio gyvenimo, kuris turėtų būti toks slaptas, kokio norite, netrukdytų ar netrukdytų jūsų viešajam gyvenimui be jūsų sutikimo. Mes norime, kad visi australai suprastų greitai besivystantį duomenų privatumo pasaulį. Nes be šio supratimo negalima energingai ginti skaitmeninio suvereniteto.

Mano vardas yra William J. Ellis, o „Privacy Australia“ sėklos buvo pasėtos, kai dar 2008 m. Dirbau saugumo analitiku Pekine. Tai prasidėjo kaip siekis apeiti Kinijos draudimą pagrindinėms interneto svetainėms, tokioms kaip Vikipedija ir „Facebook“ (draudimas tęsiasi ir šiandien su daug didesne apimtimi ir sunkiomis rankomis). Tai darydamas aš galvojau apie neskoningus virtualių privačių tinklų standartus ir „Privacy Australia“ atsirado mano atsakas į šią problemą..

���� Australijos hostingo atsiliepimai ����

Mes nenorime jūsų užgožti informacija. Nors mes pateikėme daug informacijos, vis dėlto padarėme ją lengvai suprantamą. Mūsų šeimininkų klasifikavimas skaitiniais tikslais tam tikslui suteikia tiesioginį momentinį vaizdą apie jų hierarchinę būklę.

Mūsų reitingų sistemos pateikia mūsų atrinktus šeimininkus mažėjančia rekomendacijų tvarka, pradedant nuo viršutinės rekomendacijos, vėliau - kitų. Norėdami dar labiau išvengti nereikalingos informacijos naštos, mes įtraukėme tik penkis geriausius pasirinkimus.

Jei turite klausimų, galite susisiekti su mumis čia.

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos 2020 m

Žemiau pateikiamos penkios geriausios Australijos žiniatinklio prieglobos apžvalgos, atsižvelgiant į kainą, greitį, klientų aptarnavimą ir veikimo laiką.

1. „SiteGround“ - apėmė daugiau nei 2 milijonai domenų

Kaina - 3,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 713 ms

„SiteGround“ išsiskyrė kaip vienas populiariausių ir aukščiausių prieglobos paslaugų teikėjų „WordPress“ bendruomenėje. Australai akivaizdžiai sutinka su nuosprendžiu.

Lengvas įdiegimas ir sąranka ✅

Jie teikia unikalius vidinius „WordPress“ sprendimus, kurie yra ypač greiti ir saugūs, kad jūsų svetainė būtų kuo greitesnė ir saugesnė. Tačiau „SiteGround“ reiškia ne tik „WordPress“, kaip labiausiai paplitusią turinio valdymo sistemą, žymes. Be to, kad tai puikus sprendimas tiek naujiems, tiek jau sukurtiems „WordPress“ projektams, jie nėra vieno triuko ponis.

Pavyzdžiui, jie turi gerai pritaikytą klientų aptarnavimo tarnybą, kuri yra gerai nusimananti, greita ir draugiška. Be to, jie turi kitų konkurencinių pranašumų, leidžiančių išsiskirti iš minios.

Greitas greitis, nemokamas SSL ir atnaujinimai ✅

Į optimizuotus prieglobos planus įtrauktos tokios pažangiausios funkcijos kaip automatinis atnaujinimas, integruotas WP talpyklos kaupimas, plačiai paplitęs ir išsklaidytas turinio pristatymo tinklas (CDN), vieno paspaudimo pastatymas ir GIT versijos valdymas. Jie siūlo savo sprendimus, kaip pastatytus namuose, suteikdami lankstumo ir veržlumo pritaikyti šiuos sprendimus klientų poreikiams..

Geriausias našumas ir palaikymas ✅

Nors kiti teikėjai pasiūlė žemą pradinį ir atnaujinimo procentą, „SiteGround“ našumas, atsižvelgiant į greitį, veikimo patikimumą ir patikimą palaikymą, yra kur kas geriau nei viskas, ką kiti šeimininkai gali pasiūlyti. Yra garsėja kaip geriausias palaikymas visą parą pramonėje tiek, kad jie yra oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas.

„SiteGround“ taip pat siūlo mažiausias visų antrinių paslaugų, tokių kaip atnaujinimas, „Cloudflare“ apsauga, taip pat nemokamą SSL, įkainius..

2. „Hostinger“ - geriausias pigus kompiuteris

Pradedant nuo 0,99 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,1 proc.
Vidutinis krovimo laikas 389ms

Jei norite sutaupyti pinigų prieglobai nepažeisdami kokybės, tada neieškokite daugiau „Hostinger“ yra atsakymas į jūsų įperkamumą.

Nors reklaminė kainodara yra laikoma plačiai paplitusia rinkodaros taktika, ypač prieglobos pramonėje, skirtoje užfiksuoti žemai kabančius vaisius, „Hostinger“ vis dėlto įvaldė šios strategijos meną, užtikrinant, kad nauda paveiktų jus tiek pat, kiek ji daro juos..

Pigiausias šeimininkas neprarandant kokybės ✅

„Hostinger“ kaina paprastai svyruoja nuo 0,99 USD iki 2,15 USD per mėnesį pusiau reguliariai. Norėdami visiškai išnaudoti mažos kainos nuolaidą, galite nusistatyti kainą 48 mėnesiams. Tai iš esmės vartotojui suteikia pigesnę prieglobos kainą, mažesnę nei 70 USD, o tai yra gana nuostabu.

Jei jums kyla klaidinga nuomonė ar nerimaujate, kad jų paslaugos gali būti prastesnės dėl jų kainų, greitai pašalinkime šią mintį. Nors jis vis dar yra palyginti naujokas, „Hostinger“ vykdo savo pažadą.

„Hostinger“ teikia visas pradines savybes, kurias siūlo kiti prieglobos paslaugų teikėjai, tačiau ypač žavi savo nuostabiomis kainomis. Neigiama yra tai, kad jūs negausite visų patrauklių aksesuarų, kurie pateikiami kartu su visais planais. Taigi prieš rinkdamiesi paketą jūs turite peržiūrėti savo funkcijų spektrą, kurio, jūsų manymu, jums reikės.

Nemokamas domenas su registracija ✅

Be savikainos ir naudos, jis vis dar siūlo daug rizikos garantijų ir apsaugą: suteikia nemokamas domenas naudoti, be to nemokamas SSL apsauga. Be to, jūs vis tiek gausite dosnų pinigų grąžinimo garantija, trunkanti 30 dienų! Tai apima ir žemiausios pakopos paketą.

Esminis dalykas yra tas, kad „Hostinger“ yra puikus pasirinkimas, ypač jei bandote sutaupyti daug pinigų su šeimininku, kuris vis dar teikia puikų našumą.

Pro patarimas - Ieškai daugiau šeimininkų su nuolaida? Peržiūrėkite mūsų pigios Australijos žiniatinklio prieglobos vadovą.

3. „Bluehost“ - patikimiausias kompiuteris, tačiau labai brangus

Pradedant nuo 2,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,74%
Vidutinis krovimo laikas 1,765 ms

Jei atliktumėte žodžių susiejimo pratimą, pirmas dalykas, kuris jums į galvą ateitų, kalbant apie „Bluehost“, yra žodis „lengva“.

Be kitų dalykų, „Bluehost“ išsiskyrė iš pakuotės dėl savo paprastumo. Jei teigiamų internetinių atsiliepimų, kuriuos perskaitysite apie „Bluehost“, tema yra viena pasikartojanti tema, ji yra viena geriausių interneto prieglobos paslaugų pradedantiesiems..

Bendrovė aiškiai supranta skausmo taškus, kurie vargina pradedančiuosius, ir todėl peržengė aukščiau ir anapus, kad įsitikintų, jog šis procesas yra mažiau painus žmonėms, kurie pirmą kartą bando rengti prieglobą..

1 Spustelėkite „WordPress“ + „Tonų gairių“ diegimas ✅

Keli dalykai suteikia „Bluehost“ tokią sklandžią buriavimo kokybę. Jos sąsaja ir įrankiai yra skirti intuityvumo lygiui, kurį pradedantieji supranta ir vertina. Spustelėkite diegimo parinktį tai rodoma visuose jų planuose, taip pat yra didžiulis trūkumas šiems naujokams, kurie nėra techniškai išmintingi dėl daugiapakopių procesų, susijusių su tradicinėmis sąrankos procedūromis.

Nors „Bluehost“ sparta yra gera, vis dėlto ji linkusi patirti vėlavimą ir vėlavimą didesnėse svetainėse. Tačiau negalima jų neigti: jie yra labai atkaklūs. Jie yra labai išmanantys rinkodaros ir reklamos srityse, todėl drąsiai pradėkite matyti jų skelbimus, kurie sektų jus visur, kai tik apsilankysite jų svetainėje.

65% nuolaida visiems planams (bet brangiai kainuojantiems pardavimams) ❌

Agresyvi rinkodara, jos konkurencinga kaina, yra dar vienas patrauklus „Bluehost“ aspektas, kuris daro jį patraukliu pradedantiesiems: šiuo metu galite gauti 65% nuolaidų už visus planus. Tarsi to nepakaktų, „BlueHost“ taip pat siūlo 100% pinigų grąžinimo garantiją. Tai idealiai tinka laisvai samdomiems specialistams ir tinklaraštininkams, kurie tik pradeda veiklą ir supranta, kad gali užtrukti, kol užsidirbsi pinigų iš savo svetainės.

Nepaisant to, „BlueHost“ bandys apmokestinti jus rankomis ir kojomis už visas jų paslaugas.

4. „HostGator Cloud Hosting“ - geriausia „Cloud Hosting“ kaina

Pradedant nuo 2,75 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,4 proc.
Vidutinis krovimo laikas 657 ms

Tinklalapiai ir „gators“ galbūt yra du keistai bendražygiai, tačiau „HostGator“ kažkodėl sugebėjo priversti santuoką veikti.

Jei aligatoriaus tvirtumas buvo svetainės pavadinimo įkvėpėjas, tada tai yra tinkama metafora. Kaip sakoma, geriausias gebėjimas yra prieinamumas, todėl paslaugos patikimumas yra vienas iš svarbiausių ir puoselėjamų bet kurios svetainės atributų. „HostGator“ vykdo šią funkciją kastuvėse, suteikdama puikų paslaugų teikimo laiką už nedidelę kainą.

Nuostabus Uptime ir Speed ​​Performance ✅

Per pastaruosius 16 mėnesių ji paskelbta vidutiniškai 99,98%. „HostGator“ taip pat sugeba atlikti keletą kitų dalykų gana gerai. Be to, kad jis yra nepriekaištingas, jis pasižymi greitais ir greitais serveriais.

Jie teigia turintys „iki 2 kartų greitesnį įkėlimo laiką“ dėl daugybės funkcijų, pavyzdžiui, aukščiausios kokybės aparatūros, mažo tankio serverių ir kelių talpyklos sluoksnių..

Gana ramu, kad jie gali stovėti už savo paslaugas ir kad, būdami klientu, nebūsite nubausti, jei laikinai sumažinsite savo veiklą.

Puikiai tinka smulkaus verslo prieglobai ✅

Pavyzdžiui, scenarijuje, kai vidutinis mėnesio neveikimo laikas tampa mažesnis nei 99,9%, jų klientai gali gauti mokėjimo kreditą už visą mėnesį. Tačiau ši nuolaida neapima planuojamos priežiūros ar kitų vienkartinių įvykių. Tačiau klientams yra malonu žinoti, kad jų verslas nebus baudžiamas, jei laikinai sumažės prieglobos paslaugų teikimas.

Kalbant apie patogumą vartotojui, „WestGator“ įdiegė svetainių kūrimo funkciją, kuri padeda skaitytojams jas įdiegti. Jei netyčinis naujas vartotojas vis dar kovoja su prieglobos technikomis, svetainių kūrėjas verčia kurti savo svetainę.

Šie atributai kartu su tvirta pasaulinių serverių baze „HostGator“ suteikia išskirtinį pasirinkimą. Tačiau jos kainodara paveikslą šiek tiek sudėtingesnį. Nepaisant to, kad dažnai pasitaiko jų bendrai naudojamų serverių puslapiai ir jų veikimo greitis, „HostGator“ „Cloud“ paslauga išpūtė juos iš vandens.

Tada kyla klausimas - kodėl klientai, atsidūrę sau, neatsinaujina į debesijos paslaugą. Na, atsakymas į šį klausimą būna kainų nustatymas. „HostGator“ „Cloud“ parinkties reklamuojama kaina prasideda nuo 4,95 USD / mėn. Ir padidėja iki 9,95 USD / mėn. Šis lipduko šokas klientams yra gana išjungtas, verčiantis juos laikytis bendro naudojimo. Nepadeda ir tai, kad parinktis „Debesis“ pritraukia jus ir ilgesniam, trejų metų laikotarpiui.

Tačiau yra šiek tiek sidabro pamušalo, nes „Gator“ pagerino situaciją siūlydamas išskirtinę nuolaidą, sumažindama „Cloud“ kainą tik iki 2,99 USD / mėn. Tai iš esmės reiškia, kad už tai gausite DAUG geresnių paslaugų, o mokėsite tik bendrai naudojamus prieglobos tarifus. Tačiau šiuo metu nuolaida taikoma tik vieno, trijų ir šešių mėnesių planams. Taigi, pasibaigus pradinei kainai, kaina vėliau išaugs iki 8,95 USD, tai yra žemiausio plano atnaujinimo norma.

5. A2 talpinimas - puikus kainos ir kokybės santykis

Pradedant nuo 2,94 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,1 proc.
Vidutinis krovimo laikas 223 ms

Jie sako, kad greitis žudo, tačiau internetinio prieglobos pasaulyje tai taip pat gali padidinti jūsų verslo ilgaamžiškumą. Puikus „A2 Hosting“ greitis yra vienas geriausių versle. Tai yra visapusiškai tvirta prieglobos platforma, turinti visapusišką gerą žaidimą, apimantį ypač daug laiko ir naudingą klientų palaikymą..

A2 priegloba turi išliekamąją galią. Nuo pat 2001 m., Be savo ilgaamžiškumo, „A2“ turi nepriekaištingą patirtį, kasmet reguliariai pateikiant „PCMag“ geriausios interneto prieglobos paslaugų sąrašus..

„A2“ sudarė mūsų sąrašą, remdamasi didelėmis rekordų sritimis, pradedant nuo bendrų mėnesinių planų su pradinėmis funkcijomis ir baigiant specialių paslaugų planų paketais. Nors dauguma „A2 Hosting“ duomenų centrų yra Mičigano valstijoje, jis vis dar puikiai veikia mažoms įmonėms visoje Australijoje.

Kaip mes pasirenkame - ingredientai, kurie sudaro mūsų interneto prieglobos kriterijus

Jie sako, kad niekada neturėtumėte norėti žinoti, kaip gaminama dešra. Na, kadangi mes esame maištininkai ir širdžiai priešingi dalykai, todėl mums patinka sugriežtinti taisykles, kad su mūsų klientais būtų elgiamasi kaip su suaugusiaisiais, todėl atskleidžiame juodosios dėžutės, kuria vertinome prieglobos paslaugas, sąrašą..

Taigi, be jokio papildomo ir jokios ypatingos svarbos eiliškumo, šie kriterijai buvo naudojami norint išstumti kviečius iš pelų:

Patikimumas (Uptime ir prastovos)

talpinimas veiksnumoPatikimumas yra svarbi metrika, nes norite, kad pagrindinis kompiuterio teikėjas būtų patikimas. Jei jie turi geriausias įmanomas funkcijas, bet jūs negalite pasikliauti, kad jie nuolatos tiekia, tai nieko gero.

Aukštas prieinamumas yra pagrindinis prieglobos paslaugos požymis, užtikrinantis tam tikrą veikimo lygį, ypač aukštesniam nei įprastam laikotarpiui.

Atskiri veiksniai, atspindintys patikimumo aspektus, yra darbo laikas ir prastovos. Per daug nesigilinant į piktžoles, veikimo laikas laikomas nepertraukiamo, nenutrūkstamo laiko seka, kurią patiria prieglobos platforma..

Idealiame pasaulyje prieglobos sistemų veikimo laikas būtų 100%. Tačiau tokio tobulumo beveik neįmanoma išlaikyti ar pasiekti. Kalbant apie prieglobos paslaugas, tai laikas, išreikštas valandomis, serveris gali teikti paslaugas ir likti prieinamas.

Prastovos supratimas

Prastovos yra priešingos veiksnumui, o tai rodo tendenciją neteisinga kryptimi. Uptime yra svarbi statistika, į kurią reikia sutelkti dėmesį, nes ji parodo, ar jūsų paslauga pasiekiama jūsų vartotojams. Nereikia nė sakyti, kad jei jūsų svetainė nėra prieinama, tada ji blogai atspindi jus. Tai atrodo neprofesionalu, kenkia jūsų verslui ir labai kenkia jūsų prekės ženklo nuosavybei.

Todėl, kaip potencialus klientas, žiūrėdamas į Australijos žiniatinklio prieglobos apžvalgas, apsvarstykite tik tas paslaugas, kurių prastovos yra labai trumpos ir kuriose įdiegta greito apsisukimų skaičiavimo sistema, kad galimybės, kai jos nėra, yra retos ir dažniausiai susijusios su įprastine priežiūra.

Aukštą veiksnumo ir duomenų prieinamumo lygį paprastai galima pasiekti naudojant kelias nereikalingas sistemas, kad būtų užtikrinta, jog dėl vieno gedimo nebus prastovų, nes yra atsarginių sistemų, leidžiančių išnaudoti vangumą. Galima išsiaiškinti, ar prieglobos paslaugų teikėjas turi pakankamai saugių perteklių jūsų regione.

Be to, kokybiška interneto prieglobos paslauga, kurioje labai atsižvelgiama į šiuos veiksnius, gerbs jūsų verslą, iš anksto pranešdama apie tai, ir bandys suplanuoti neišvengiamą prastovą laikotarpiais, kurie sukels mažiausiai verslo trikdžių.

Greitis

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Laimei, telefono ryšio interneto era baigėsi. Neleiskite prieglobos paslaugų teikėjui atitraukti jus į tamsųjį amžių. Didelės spartos internetas ir platus plačiajuosčio ryšio ryšys su pridedamu prabangiu pralaidumu paskatino vartotojus sutikti su pagrindiniu spartos ir paslaugų įkelties laiko standartu. Kartu su mūsų vis trumpesniu dėmesiu klientai nėra linkę laukti poros papildomų sekundžių, kol įkels jūsų tinklalapį, nesvarbu, koks turtingas ir patrauklus jūsų turinys gali būti..

Greitis, ne tik svarbus jūsų profesionalumui, bet ir jūsų paieškos sistemų optimizavimui (SEO), pagerina lankytojų, kurie lankosi jūsų svetainėje, patirtį. Ir jei vartotojams suteiksite palankią patirtį, jie bus labiau linkę grįžti.

Todėl prieglobos paslaugų teikėjo siūlomas prieigos greitis yra ypač svarbus. Norėdami išsiaiškinti, ar priimančioji šalis yra greita, turėtumėte sau leisti pasitikrinti jų greitį tiek piko metu, tiek ne piko valandomis..

Klientų palaikymo priegloba

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Negalima pervertinti to, kaip žiniatinklio priegloba bendrauja su jumis kaip klientu, kad išspręstų jūsų problemas ir klausimus. Prastas klientų aptarnavimas yra viena iš priežasčių, kodėl klientai pradeda verslą. Nuo vieno šeimininko gaunamos paramos kokybė gali labai skirtis.

Daugeliui žiniatinklio prieglobos paslaugų trūksta klientų aptarnavimo personalo, kad būtų galima reaguoti į užklausas realiuoju laiku. Nors jie neturi pakankamai darbuotojų, kad galėtų atsakyti į telefono skambučius, jie turėtų sugebėti atsakyti į jūsų užklausą el. Paštu.

Nykščio taisyklė - vidutinis atsakymo į jūsų užklausą laikas yra 24 valandos. Tačiau puikus reakcijos laikas yra per 4 valandas. Tačiau jei su jumis susisieks daugiau nei diena ar dvi, tai yra raudona vėliava. Tai reiškia, kad jiems trūksta tinkamo personalo greitai reaguoti į jūsų prašymą, arba, dar blogiau, jiems paprasčiausiai nerūpi.

Taip pat būkite atsargūs, jei jie neteikia techninės pagalbos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visus metus. Kadangi serverio gedimas neatima laiko, eikite atsargiai, jei atostogų metu jie neturi aptarnaujančio personalo savo postuose..

Kas yra žinomiausia ir garsiausia žiniatinklio prieglobos paslauga?

Mes tiksliai nelyginame obuolių ir apelsinų, todėl spręsti apie įvairius šeimininkus gali būti sudėtinga dėl visų skirtingų prieglobos galimybių ir kainų. Pvz., Yra keletas nemokamų žiniatinklio prieglobų, tuo tarpu kitos kainuoja tik 1 USD arba 2 USD per mėnesį.

Jei norite pasirinkti tarp patrauklių, tačiau prieštaringų interesų žiniatinklio prieglobos, jums reikia kruopščiai suderintos pusiausvyros: nenorite per daug pigiai naudotis savo žiniatinklio priegloba ir vis tiek neturėtumėte įsigyti galingo pagrindinio kompiuterio paketo, kurio jums nereikia.

Todėl geriausias patarimas, ypač kai negalite numatyti savo ateities poreikių, yra iš pradžių išlaikyti paprastą, o vėliau atnaujinti, kai to reikia.

Populiariausi prieglobos tipai Australijos įmonėms

Kiekvienas verslas turi skirtingas nišas, produktų kategorijas, tikslinius klientus ir orientuojamas į paslaugas. Todėl negalima tikėtis, kad jų prieglobos poreikiai bus monolitiniai. Todėl egzistuoja daugybė prieglobos tipų, siekiant patenkinti skirtingų įmonių poreikius. Mes norėsime pažvelgti į dažniausiai pasitaikančius žiniatinklio prieglobos planų tipus, kad nustatytumėte, kuris geriausiai atitiktų jūsų verslo poreikius..

Yra penkios plačios kategorijos, pagal kurias priskiriamos interneto prieglobos paslaugos. Jie yra bendri, virtualus privatus serveris (VPS), debesys, skirtas ir perpardavėjas. Toliau išsamiai peržiūrėsime kiekvieno tipo prieglobos planą.

Kas yra bendras hostingas?

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)

Bendrai naudojama interneto prieglobos paslauga yra paslauga, kurioje gyvena kelios svetainės ir jos naudojasi vienu interneto serveriu. Kaip rodo pavadinimas, tai reiškia, kad serverio paslaugos nėra skirtos tik vienai svetainei. Verčiau serverio ištekliai paskirstomi keliose svetainėse.

Tai yra ekonomiškiausias prieglobos pasirinkimas, nes bendrosios serverio priežiūros išlaidos yra paskirstytos daugybei klientų. Tai tampa pigiausia parinktimi, nes naudojant tokio tipo prieglobą jūs iš esmės nuomojatės vietą, kuria dalijatės su kitomis svetainėmis. Visada turi paprastą planą ir sąrankos procedūrą.

Bendrai naudojamo prieglobos tvarka veikia todėl, kad dauguma svetainių gauna nedidelį srautą, todėl bendras serveris nėra apkraunamas našta. Taigi svetainės gali tinkamai dalytis serverio ištekliais, nesusidurdamos su našumo problemomis.

Kas yra VPS talpinimas?

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)

Kitas loginis žingsnis ir atnaujinimas aukščiau bendrai talpinamoje yra „Virtual Private Server“ (VPS) priegloba. Virtuali mašina imituoja kompiuterinę sistemą, tačiau tai nėra tikra fizinė mašina. VPS yra veikiau programinė įranga arba operacinė sistema, parodanti atskiro kompiuterio elgseną. Kadangi jis pagrįstas kompiuterio architektūra, jis gali užtikrinti tikrojo kompiuterio funkcionalumą, atliekant užduotis, pvz., Paleisti programas ir programas, kaip atskirą kompiuterį..

Kas daro virtualų privatų serverį puikiu jūsų siūlomu prieglobos variantu? Na, tai yra natūralus progresas iš pagrindinio bendro plano, kuriame pateikiama patobulinta prieglobos galimybė mažoms ir vidutinėms įmonėms, nusivylus apribojimais, kurie taikomi daugeliui bendrų žiniatinklio prieglobos paslaugų, susijusių su veikimu, laikymu ir greičiu..

Didelis VPS naudojimo pranašumas yra tas, kad nors jis veikia panašiai kaip tikras serveris, jūs, priešingai nei pasidalijamojo prieglobos serveris, galite jį visiškai valdyti, tačiau jūs nemokate taip, lyg naudojatės tam skirtu serveriu. Tačiau skirtingai nuo bendro hostingo plano, sąrankos ir valdymo procesas yra sudėtingesnis.

Kas yra „Cloud Hosting“?

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)

„Cloud hostingas“ ir „debesų kompiuterija“ pastaraisiais metais populiarėja. Debesų kompiuterija - tai galimybė gauti iš kompiuterio sistemos išteklių pagal pareikalavimą. Kai kurie ištekliai, kuriuos nuomoja klientas, yra duomenų saugojimas, kompiuterio apdorojimo galia; tačiau dabar vartotojas jas kontroliuoja ir tiesiogiai valdo.

Taip pat debesų priegloba tampa taip pat labai populiari kartu su debesų kompiuterijos augimu. Kai pateikiate užklausą dėl debesų prieglobos, jūs perkate skaičiavimo išteklius iš debesų kompiuterijos paslaugų teikėjo ar įrenginio, kad padėtumėte priglobti jūsų duomenis, paslaugas ir (arba) sprendimus. Debesies talpykloje „Divide and Rule“ yra žaidimo pavadinimas. Ši koncepcija įgyvendinama debesų priegloboje - jūsų svetainės ištekliai paskirstomi daugiau nei viename interneto serveryje. Taigi, jis yra pateikiamas jums pagal poreikį

Nors jis turi panašumų su VPS, pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad debesų kompiuterijoje vartotojas naudoja paskirstytą serverių sistemą, per kurią paskirstomi jų ištekliai, o ne tam skirtą fizinį adresą..
Privalumai, kuriuos klientas gauna dėl tokio paskirstyto darbo krūvio, yra lengvas mastelio keitimas ir greitesnis krovimo laikas.

Kas yra skirtas serveris??

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)

Jei esate linkęs į geriausių pusių, tai kelias, kurį norite padaryti, yra skirtas priegloba. Speciali prieglobos paslauga yra tokia interneto prieglobos rūšis, kurios nebendraujate su niekuo kitu, o nuomojate visą serverį savo naudojimui.

Tai geriausias ir brangiausias pasirinkimas, reikalaujantis sudėtingesnio ir sudėtingesnio nustatymo.

Hostingas perpardavinėtojais ir kaip tai veikia

Tai yra interneto prieglobos forma, kurioje prieglobos sąskaitos savininkas gali naudoti savo paskirstytus išteklius, tokius kaip pralaidumas ir standžiojo disko vieta, kad priglobtų svetaines palaikydami kitas trečiąsias šalis..

Turėdami perpardavinėtojų prieglobą, perkate pakankamai serverio išteklių, kad galėtumėte naudotis savo žiniatinklio prieglobos paslauga.

Žiniatinklio prieglobos palyginimas - kuri CMS jums yra geriausia?

Turinio valdymo sistema (CMS) leidžia nuosekliai ir supaprastintai valdyti skaitmeninį turinį svetainėje. Tai palengvina svetainių kūrimą, bendradarbiavimą ir valdymą.

CMS ateina su savita sąsaja, idealiai tinka tam tikro tipo tinklalapiams ir yra labiau linkusi dirbti su konkrečiomis prieglobos galimybėmis nei kitos.

Rinkoje yra daugybė CMS variantų, tačiau populiariausi yra „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir „Magento“..

„WordPress“

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Kalbant apie CMS ir visą internetinių tinklalapių kūrimo ekosistemą, „WordPress“ yra juokdaris - patarlė - 1000 svarų gorila kambaryje. „WordPress“ šiuo metu naudojama daugiau nei 60 milijonų svetainių, įskaitant ir pačias aukščiausias organizacijas.

Nors ji buvo pradėta naudoti kaip internetinių dienoraščių rašymo priemonė, ji įsitvirtino kaip tvirta TVS. Tačiau neaptiktame „WordPress“ pasaulyje yra skirtumas tarp wordpress.org ir wordpress.com, nes tai yra dvi skirtingos platformos. „WordPress.com“ yra nemokamas, tačiau su ribota tema palaikymu ir neleidžia jokių papildinių. Kita vertus, „WordPress.org“ palaiko visą temą ir suteikia visišką prekės ženklo pasirinkimo laisvę.

„WordPress“ apima daugybę funkcijų, tačiau vienas iš pagrindinių jos pranašumų yra jos pritaikymo paprastumas ir daugybė įrankių, kuriuos ji teikia.

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Joomla

CMS ekosistemų pasaulyje Joomla eina į tolimą sekundę. Viena iš priežasčių, kodėl „Joomla“ iki šiol atsilieka nuo „WordPress“, yra ta, kad ji nėra ypač patogi vartotojui. Jei nėra kokių nors sentimentalių priežasčių, kodėl esate prisirišę prie „Joomla“, geriausiai patariama imtis „WordPress“..

PHP

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)„WordPress“ populiarumas reiškia, kad būtina išmokti naudotis įrankiais ir kalbomis, kurie pridedami prie jo. Vienas iš populiarių CMS standartų yra jų pasitikėjimas PHP kaip jų serverio scenarijų kalba.

PHP nėra CMS, bet yra jo programavimo pagrindas. Būtina nustatyti CMS pagrįstą svetainę, jūs turėsite žinoti PHP arba samdyti PHP kūrėją, jei norite konkrečių funkcijų ar programų savo svetainėje.

Ar visas verslas gali naudoti šiuos interneto kompiuterius?

Daugelis čia išvardytų hostingo kompanijų gali pritaikyti vis didėjantį srautą. Nesvarbu, ar esate mažas verslas, vis dar bandantis sukurti įtaką internete, ar jau esate interneto ieškotojas, turintis 500 000 mėnesinių peržiūrų, šie kompiuteriai yra daugiau nei pajėgūs priimti jus.

Pradėkite nuo žemiausio prieglobos plano, nesvarbu, kiek optimistiškai žiūrite į savo svetainės augimą. Jei jis išaugs iš dabartinių pajėgumų, visada galite atnaujinti į labiau pritaikomą paslaugų planą.

Geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų bendras vardiklis yra „WordPress“ teikimas, ypač jų bendro prieglobos planuose. Tai naudinga tuo, kad klientams sutaupoma išlaidų, nes teikiama labai prašoma programa.

Geriausias žiniatinklio prieglobos arba WORST priegloba?

Labai lengva susižavėti pigiais gaminiais, ypač kai tai susiję su interneto priegloba. Galų gale, kas nenori gauti žemiausių kainų? Nors gali būti lengva susitaikyti su nemokamų produktų, susijusių su kitais produktais, pasekmėmis, sprendimas gali sugrįžti įkyriai jus su priegloba..

Kaip sakoma, jei mokėsite žemės riešutus, greičiausiai gausite beždžionės paslaugą.

Žiniatinklio prieglobos pramonėje gausu per daug sukčiavimo atvejų, kai įmonės siūlo mažus įkainius „hoodwink“ klientams, kurie nieko daugiau nežino.

Bet saugokitės, nes tai sandėris su velniu - nors iš pradžių galite sutaupyti šiek tiek pinigų, toks pigus priegloba turi daug mažiau funkcijų. Po to, kai jie jus užkabins, jie ieškos būdų, kaip apmokestinti jus už visų rūšių papildomus priedus.

Jei manote, kad šias sukčiavimus vykdančios įmonės yra keletas netikėtų dalykų, augančių nieko neįtariančiai visuomenei, jūs smarkiai klystate. Dėl ekstensyvios rinkodaros ir agresyvaus viešųjų ryšių keletas blogiausių nusikaltėlių sugebėjo sėkmingai išplauti savo įvaizdį.

Nors mums nebūtinai patinka įvardinti ir gėdytis, vis dėlto yra svarbiausias visuomenės gėris, kuris kyla nustatant šiuos kaltininkus ir nusveria susirūpinimą dėl skaudžių jausmų..

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Varyk Tėti - Jie turi rimtą rinkodarą, bet neleisk, kad tavęs kvailys. Jų aptarnavimas dar yra žemos kokybės, jie neprieštarauja, kad imsite mokestį už priedus, kurie būtų nemokami kartu su kitais kompiuteriais. Mes manome, kad jų reputacija yra netikra, nors dažnai jie yra gerbiami Australijoje. „ScamDaddy“ būtų tinkamesnis vardas mūsų vertinimu.

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Tinklo sprendimai - Jiems kažkaip pavyko suderinti baisųjį, ne šventąjį interneto prieglobos tinklą - prastą aptarnavimą ir žemos kokybės serverius. Jie yra baisus pasirinkimas, todėl labai patariame neklausyti jokios prieglobos apžvalgos, išryškinančios jų įsivaizduojamas dorybes.

Jei pasirenkate pigią žiniatinklio prieglobą, saugokitės, kai bandysite išsivaduoti iš jų koto ir nuspręsite pereiti prie geresnio teikėjo. Jie sukels tokį vargo, kad jūs norėsite, kad jūs nuo pat pradžių dalyvavote pas kokybės paslaugų teikėją.

Žiniatinklio priegloba - dalykai, kurių reikia vengti, kaip maras.

Smulkiojo verslo savininkai trokšta mažų išlaidų ir minimalių pridėtinių išlaidų. Tačiau keletas dolerių, kuriuos galite sutaupyti, nėra verti skausmo ir skausmo, kurį patirsite vėliau.

  1. Pasigamink galimus saugumo pažeidimus - Nenuostabu, kad šie žiniatinklio prieglobos specialistai, kuriems trūksta saugumo principų. Jie visada stengiasi sumažinti kampus ir, galų gale, neturi geriausių savo klientų interesų investuoti į moderniausias saugumo priemones. Norėdami pasakyti, mūsų žiniatinklio priegloba „000Webhost“ turėjo 13 milijonų vartotojų vardų ir slaptažodžių.
  2. Galų gale jūs pastebėsite, kad kažkas, Viskas, kas jums gali papildomai kainuoti - šie nuolaidų šeimininkai randa kelis nesąžiningus būdus, kaip išvilioti nelaimingas aukas. Dažniausiai tai yra daiktų balkanizavimas ir įvairių mokesčių imimas, kurių jie neturi. Pavyzdžiui, jie gali imti iš klientų, tarkime, 30 USD tik už domeno registraciją, dar 30 USD už esminę privatumo apsaugą ir galbūt 100 USD už SSL. Prieš tai sužinoję, jūs žiūrite į netikėjimą tuo, kad per metus išleidžiate 160 USD sąskaitą!
  3. Prasta IP kaimynystė - Žemos kokybės pagrindiniai kompiuteriai dėl to garsėja, todėl turėtumėte saugotis šios praktikos, nes tokie veiksniai kaip prieglobos tankis, domenų, esančių tam tikrame serveryje, skaičius ir kokybė turi įtakos jūsų pačių teikiamai paslaugai. Pvz., Jei tik 16 IP adresų žiniatinklio priegloba sugeba pasidalyti ta IP erdve tarp, tarkime, 9,5 000 svetainių, tai gali apsunkinti jūsų paieškos sistemos optimizavimą (SEO)..
    Jei daugumoje tų IP svetainių yra šlamšto ir todėl potencialiai pavojingi kaimynai, jūs patiriate rimtų problemų, nes tai blogai atspindi jūsų verslą. Prastos reputacijos žemos kokybės svetainės, esančios tame pačiame IP ar potinklyje, pakenks jūsų svetainei.

Kas lemia prieglobos greitį?

Hostingo greičio nustatymas nėra raketų mokslas, todėl nenusiminkite. Prieglobos greičiui įtakos turi dvi paprastos taisyklės: duomenų centrai ir skirtas interneto protokolo (IP) adresas.

Duomenų centrai yra pulsas, greičio sprendimo širdies ritmas. Todėl greičiausi interneto prieglobos įrankiai visada turi labai vėlyvą duomenų centrą (-us). Anksčiau mes aptarėme pavojų jūsų svetainės reputacijai ir, be kita ko, SEO optimizavimą, kurį sukelia prastos IP kaimynystės praktika.

Kita vertus, skirtas IP paprastai skatina greitį. Tačiau 90% laiko jums nereikia turėti išskirtinio domeno IP adreso, nes daugeliui „WordPress“ konfigūracijų jo nereikia.

„Windows“ ar „Linux“ pagrindų kompiuterių pasirinkimas

Pasirinkimas tarp patentuotos „Windows“ operacinės sistemos (OS) ir jos atvirojo kodo „Linux“ kolegos jau kurį laiką siautėja. Tačiau jie abu vystėsi, kad atitiktų interneto amžiaus reikalavimus. Taigi, pasirinkdami bet kurį iš jų, nepadarysite nepateisinamų nepatogumų.

Daugelis serverio programų yra sukurtos taip, kad būtų patrauklios tarp platformų. Bet OS gali išimtinai palaikyti kai kurias žiniatinklio prieglobos programas. Pavyzdžiui, „cPanel“ yra tik „Linux“.
„Windows“ taip pat turi keletą kūrėjo įrankių, skirtų veikti tik savo OS. Kitu atveju galite naudoti virtualizacijos sąranką norėdami gauti palaikymą programai, kuri nesuderinama su jūsų naudojama OS.

Nors statistikos neturime, anekdotiniai duomenys rodo, kad dauguma žiniatinklio prieglobos naudoja „Windows“. Šie veiksniai pabrėžia jų unikalumą:

„Windows“

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)„Windows“ dešimtmečiais buvo pavyzdinis „Microsoft“ produktas ir OS. Todėl jei jūs eisite su „Windows“ pagrindu veikiančiu pagrindiniu kompiuteriu, jūsų žinioje bus „Windows“ duomenų bazės ir programos, tokios kaip „ASP.Net“. Paprastai už „Windows“ pagrindines platformas mokėsite šiek tiek daugiau, nei už „Linux“, net jei „Windows“ yra linkusi dažniau strigti. Dėl padidėjusių išlaidų greičiausiai dėl jo nuosavybės priklauso, tačiau bent jau sulauksite palaikymo iš „Microsoft“.

„Linux“

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)„Linux“ yra plačiausiai naudojamas serveris, todėl jis tampa pramonės standartu. Tai yra pigiau nei „Windows“ sistemos, tačiau tai nereiškia, kad jums trūksta kokybės. Jos serveriai yra ypač patikimi, leidžiantys paleisti beveik bet kurią programą.

„Linux“ taip pat labai gerai naudoja daugumą šiuolaikinių programavimo įrankių, tokių kaip scenarijai, ir yra gana populiari kaip žiniatinklio programų kūrimo platforma. Jei sukūrėte žiniatinklio programą, tikriausiai susidūrėte su LAMP sistemomis. LAMP yra Linux, Apache, MySQL ir PHP santrumpa.

Kas yra „neribotas“ priegloba ir kaip tai veikia?

Geriausia analogija „neribotam“ prieglobai yra ta, kad ji yra panaši į jūsų mėgstamiausią švediško stalo patiekalą, kurį galite valgyti. „Neribotas“ priegloba reiškia pasiūlymus, kurių teikėjas nenustatė išteklių apribojimų. Taip pat svarbu pažymėti, kad šios rūšies pasiūlymai turi įtakos tik pagrįstoms situacijoms. Įspėjimą svarbu atsiminti, nes pasiūlymas greičiausiai nebus taikomas, jei peržiūrėsite milijonus puslapių.

Ištekliai, kurie paprastai pratęsiami tokiu neribotu mandagumu, yra disko saugojimas, pralaidumas, duomenų perdavimas ir kai kuriais atvejais priedų domenų skaičius. Neriboti domenų priedai yra patrauklūs, nes prieglobos paslaugų teikėjas siūlo jums galimybę priglobti kuo daugiau svetainių už prieinamą kainą..

Šie pasiūlymai yra privilioti naujus klientus, todėl nenusivilkite reklama, o patikrinkite galiojančias sąlygas. Jums nenaudinga, jei siūlomas neribotas pralaidumas sumažina srautą, kai srautas yra didelis, ir iš esmės sulėtėja..

Todėl į savo Australijos prieglobos apžvalgas mes kvietėme į sprendimą neįtraukti jokių priimančiųjų, kurie pateikia neribotas prieglobos pasiūlymų pretenzijas.

Pradiniai domenų prieglobos Australijoje veiksmai

Keletas dalykų yra susiję su svetainės nustatymu. Nors mes kalbėjome apie geriausias prieglobos platformas Australijoje, gali būti, kad nežinote tiek daug dalykų, kai atidarote svetainę. Nesijaudink, nes mes esame čia, kad padėtume.

Galbūt yra terminų, kurių nežinote ar kurie jums nėra žinomi dėl interneto prieglobos. Tai gali būti vardų įrašai, prieglobos paketai, domenų vardų registracija ir pan. Šie keistai skambantys terminai neturėtų jūsų sugniuždyti, nes jie nėra tokie sudėtingi, kaip atrodo. Be to, mes esame čia, kad padėtume jums. Tai yra labiausiai tikėtina terminologija, su kuria susidursite siekdami sukurti svetainę, todėl skaitykite toliau.

Tiems, kurie ieško naujojo „Zelander“ prieglobos sprendimo, skaitykite mūsų vadovo, kuriame pateikiamos geriausios hostingo nz žinios.

Domenai

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Kiekvienas prasideda nuo domeno. Prieš nustatydami bet kokio pobūdžio svetainę ar prieglobą, turite turėti domeno vardą. Nepriklausomai tariant, domenas yra jūsų svetainės pavadinimas. Domeno vardas yra pagrindinė svetainės URL adreso dalis, dedama iškart po hiperteksto protokolo (http (-ių)) ir www (žiniatinklio) eilutės dalies. Šį adresą interneto vartotojai naudoja norėdami rasti jūsų svetainę.

Domeno registravimas yra procesas, kurį atlikote įsigydami domeną ir gaudami jį jums kontroliuojant. Sukurtas domenas veikia kaip kelios kitos vaisingos internetinės veiklos pagrindas. Vėliau savo domeną galite pridėti puslapių, tinklaraščių, el. Prekybos funkcijų ar net padomenių.

Australijos domenų registrai ir registratoriai

Geriausia žiniatinklio priegloba Australijoje (2020 m.)Domenų registras yra duomenų bazė, kurioje yra visi domenų vardai ir visa lydima informacija apie aukščiausio lygio domenus (TLD), pvz., .Com, .net ir.org..

Bendrovė turi būti akredituota, kad galėtų parduoti žmonėms domenų vardus. Taip akredituota organizacija vadinama registratoriumi. Tada visuomenė gali įsigyti domenų vardus per juos arba perduoti jau turimą domeną kitam registratoriui.

Todėl registras yra panašus į didmeninės prekybos gamintoją, o registratorius panašus į parduotuvę ar pardavėją.

Kaip domenų vardų serveriai (DNS) padeda internetui

Ką tik įsigytas domenas yra saugomas kaip skaičių seka, vadinama IP adresu domeno vardų serveryje (DNS). Tada DNS imasi žmonėms tinkančių domenų vardų įrašų, kurie yra domenai, kuriuos žmonės įveda kaip interneto adresus, ir susieja juos su atitinkamu IP adresu..

Žiniatinklio prieglobos klaidų, kurių reikia vengti

Vietos nustatymas pagrindiniame kompiuteryje nėra tikras raketų mokslas. Turint pakankamai sveiko proto ir kruopštaus kruopštumo, tai neturėtų būti sudėtinga. Tačiau sveikas protas nėra labai įprastas, todėl čia reikia vengti kelių dalykų, tokių kaip maras.

  1. Eikite su pigiausiu priimančiuoju, kurį galite rasti - Taupant išlaidas ir ieškant nuolaidų, yra tam tikra prasmė. Bet jūs turite suvokti, kada dėl pigiausių ir mažiausios kainos kompromisų išlindęs iš jūsų kaklo kabo klastingas produktas..
  2. CMS platformos, išskyrus „WordPress“, pasirinkimas - Nepaisant to, kokią svetainę kuriate (tinklaraštis, internetinis laikraštis, el. Prekyba), „WordPress“ turi kompetenciją ir paprastumą, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. O, ar mes paminėjome, kad jos bendruomenė klesti ir joje naudojasi 33% visų svetainių?
  3. Neperskaičiau smulkaus šrifto - Ar iš tikrųjų tai reikia toliau tobulinti? Kai pagrindinio kompiuterio paslaugų teikėjas žada jums dangų ir žemę, turėdamas „neribotus“ išteklius, patartina perskaityti puikų atspaudą ir žinoti, kur paslėptos teisinės spragos..
  4. Mokėjimas už SSL - Teisėti, sąžiningi šeimininkai nereikalauja, kad jūs sumokėtumėte už saugaus lizdo (SSL) pažymėjimą.

Geriausio Australijos šeimininko suradimas - apvyniokite jį tvarkingais lankais

Šiame straipsnyje mes stengėmės būti išsamūs, nepakenkdami jums per daug informacijos. Nepaisant geriausių ketinimų, mes suprantame, kad tai yra daug ką apdoroti. Nereikia perskaityti vadovo vienu metu; jis yra suskirstytas į savarankiškus segmentus, kad galėtumėte naudoti jį kaip nuorodą ir mokytis jums patogiu metu.

Vertindami internetinius kompiuterius, turėkite omenyje savo specifinius poreikius. Kokybė yra svarbi, todėl nepriimkite pirkimo sprendimų remdamiesi vien kaina. Jūsų svetainė yra svarbi jūsų prekės ženklo identiteto dalis. Dėl to yra labai svarbu, kad melaniškai sutiktume su pripažinimu, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai imasi krūvos patys už savo nominalią vertę. Tikimės, kad šis vadovas padės paaiškinti jūsų mintis, ko reikia vengti, ir dalykų, kuriuos reikėtų įsitraukti ieškant žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo..

Ačiū, kad sustojote !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me